Sake

Sake

Przeszukano 115 841 241 wypowiedzi na 1 362 forach

wesele 2015 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Wesele 27.06.2015

Witam. Poszukuję godnego polecenia zespołu muzycznego na wesele w czerwcu 2015r. Jeżeli ktoś ma jakieś strony ciekawych zespołów to byłbym wdzięczny o linki na maila patol33@wp.pl. Byłbym również wdzięczny za polecenie kogoś do przystrojenia sali oraz kościoła. Z góry dzięki.

Dj na wesele 2015

Witam Oprawa muzyczna oświetleniowa wesel imprez Śląsk Zapraszamy na stronę www.mariodj.pl/ Tel.605544248

fotorgaf na wesele 2015

Zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami i ofertą na rok 2015 - wykonuję reportaże na terenie całej Polski. Moja strona: http://www.bednarczyk.org.pl www.bednarczyk.org.p l tel.kom.784-467-521. zapraszam Łukasz Bednarczyk FOTOGRAF.

Wesele 20.06.2015

Poszukuję kamerzysty, fotografa i kapeli, najlepiej goralskiej na dwudniowe wesele w bielsku-bialej. Proszę o wiadomosci z informacjami, pozdrawiam karola

Wesele 20.06.2015

Poszukuje fajnej kapeli, najlepiej goralskiej, przy ktorej goscie bede bawic sie do bialego rana, grajaca muzyke biesiadna, troche disco polo i rozrywkowa. prawdopodobnie wesele dwudniowe w bielsku-bialej. Prosze o kontakt na maila Karolina_he@wp.pl, z gory bardzo dziekuje, karolina

zespół wesele 22.08.2015

Witam, szukam zespołu na wesele 22.08.2015 w Ciechanowie, najlepiej z prekusją. Czekam na odpowiedź

ZESPÓŁ NA WESELE? sierpień 2015!

Poszukujemy zespołu na wesele, które odbędzie się w sierpniu 2015 roku. Lokalizacja wesela - 50 km od Warszawy w kierunku południowo-wschodnim (kierunek na Otwock, Garwolin) Preferowana muzyka - hity, szlagiery, pop, rock, rock'n'roll, muzyka przy której miło się tańczy. BEZ DISCO POLO!!! ;) Ma

DJ Saksofonista na wesele 2015

mam jeszcze wolne terminy w miesiącach wrzesień i październik 2015 www.zespolmuzyczny.poznan.pl

DJ Saksofonista na wesele 2015

mam jeszcze wolne terminy w miesiącu wrzesień, październik 2015 zapraszam na stronę www.zespolmuzyczny.poznan.pl

ślub i wesele

Szukam fotografa i kamerzysty na wesele, najlepiej z jednej firmy 22-23.08 2015 okolice Częstochowy !!

Zespół na Wesele 12.12.2015

Poszukuje zespołu na Wesele, termin 12.12.2015. Wesele odbędzie się w Wałbrzychu. Proszę o pomoc w wyborze zespołu :)

Wesele 06.06.2015 Leszno - okolice

Szukamy zespołu muzycznego na termin 06.06.2015, Wesele w okolicach Leszna. Ze względu na dość małą sale bankietową zespół maksymalnie 4 osobowy. Bardzo nam zależy by jeden z muzyków grał na saksofonie.

Kamerzysta ślub, wesele 26.06.2015

Poszukuję kamerzysty na ślub, termin 26.06.2015 (piątek) Ślub Katowice, wesele Dąbrowa Górnicza. Od przygotowań do oczepin Do 1000 zł Zależy nam na filmie nowoczesnym, bez zbędnych "udziwnień" Film końcowy jaki chcemy otrzymać to max 2,5 h ( najważniejsze momenty)

Zespół na wesele - 11.07. 2015

Poszukujemy zespołu na wesele w Lublinie w terminie 11.07.2015. Zależy nam na zespole który dobrze wykona przeboje polskie i zagraniczne starsze i najnowsze. (niekoniecznie Disco Polo i piosenki biesiadne - no chyba że ktoś z gości sobie zażyczy). Będziemy wdzięczni za podpowiedzi.

wesele 06.06.2015 Leszno-okolice

Szukamy zespołu muzycznego na termin 06.06.2015, Wesele w okolicach Leszna. Ze względu na dość małą sale bankietową zespół maksymalnie 4 osobowy. Bardzo nam zależy by jeden z muzyków grał na saksofonie.

Zespół na Wesele Wałbrzych

Poszukuje zespołu na Wesele, termin 12.12.2015. Wesele odbędzie się w Wałbrzychu. Proszę o pomoc :)

Zespół na wesele - 11.07.2015

Poszukujemy zespołu na wesele w Lublinie w terminie 11.07.2015. Zależy nam na zespole który dobrze wykona przeboje polskie i zagraniczne starsze i najnowsze. (niekoniecznie Disco Polo i piosenki biesiadne - no chyba że ktoś z gości sobie zażyczy). Będziemy wdzięczni za podpowiedzi.

Odstąpię termin na wesele - czerwiec 2015

Z przyczyn osobistych (żałoba) jesteśmy zmuszeni przełożyć ślub, w związku z czym odstąpimy termin ślubu 05.06.2015r. w restauracji 'Ceremonia' w Szczecinie. Jest to piątek, po Bożym Ciele (przedłużony weekend). Kaucja wynosi 2500zł, wesele na minimum 50 osób. Kontakt: kumaszka@op.pl lub tel. 665

fotograf orkiestra kamerzysta Żywiec 2015 wesele

Pilnie szukam kamerzysty oraz orkiestry na ślub który się odbędzie w żywcu w parafii Najświętszej Marii Panny w roku 2015. Obecnie mamy zarezerwowaną salę w Brzuśniku gdzie będzie wesele z poprawinami. Obecnie mamy już zamówiony katering a orkiestra którą miałam wcześniej na oku odmówiła nam bo jak

Ślub parafia Andrychów wesele Wieprz 2015

Szukam dobrego kamerzysty na ślub w andrychowie w parafii św. Macieja, wesele będzie w domu weselnym polonez w wieprzu. Chcemy aby kamerzysta był obecny od przygotowań do około 1 godziny w nocy. Pan fotograf http://www.autorskafotografia.pl www.autorskafotografia.pl planuje sesje ślubną w

Hotel Laguna, Niewiesze - Wesele Lipiec 2015

Witam, organizowalismy wesele w Hotelu Laguna w miejscowosci Niewiesze. Wesele odbylo sie w Lipcu 2015 roku a o to nasza i wielu naszych gosci szczegolowa opinia: Hotel powinien byc w calosci zarezerwowany dla gosci weselnych wiec nie wiem skad krecili sie tam obcy klienci. Stan Hotelu jak na 3

kapela na wesele

Szukam fajnej kapeli z nowego Sącza z wodzirejem a także aby mieli w swojej ofercie ciotkę z ameryki oczekujemy także oprócz grania i zabawy także śpiewanie przy stołach termin wesela 15 sierpień 2015

poszukiwany fotograf na wesele czerwiec 2015

poszukujemy fotografa na uroczystość zaśubin i zabawę weselną w Łodzi w czerwcu 2015 - jeśli dysponujecie namiarami na kogoś wartego polecenia bardzo proszę o kontakt tutaj lub na maila ebdzew@gazeta.pl

Poszukiwany fotograf wesele 26.06.2015 ŚLĄSK

Poszukuję fotografa z dużym doświadczeniem na wesele 26.06.2015 (piątek) Ślub Katowice Wesele Dąbrowa Górnicza Interesuje mnie Reportaż z przygotowań Ceremonia w kościele Wesele + plener w innym dniu Zależy mi na fotografiach oryginalnych, niebanalnych i wysokiej jakości. Cena max

dj trust na Twoje wesele - 2015

Witam Proponuje swoje usługi w zakresie oprawy muzycznej, wizualnej i prowadzenia wesela. Szczegóły www.djtrust.pl pozdrawiam Artur Darliński - dj trust

Fryzura na wesele??

Nie macie pomysłu na fryzurę? Może jakaś inspiracja warkoczowa? Chciałabym podsunąć Wam siedem pomysłów: www.annanblog.pl/2015/08/7-pomysow-na-warkocz-dobierany-5.html

Zespół na wesele w sierpniu 2015

Witajcie, szukam zespołu na wesele w sierpniu przyszłego roku. Odbędzie sie ono pod Warszawą i najlepiej, żeby zespół był z tej okolicy. Zależy mi, żeby zespół grał ładnie, zdecydowanie bez discopolo i tego typu muzyki. Bardzo proszę o jakieś propozycje :)

Wesele Red Rose (Przecław)

Witam, odkupię termin wesela na 2015 rok w lokalu Red Rose w Przecławiu. Proszę o kontakt e-mail: mala_mi90@op.pl

13.06.2015 pilne poszukuje zespołu na wesele śląsk

Pilnie poszukuję zespołu na przyjęcie weselne w terminie 13.06.2015 - 14.06.2015. Wesele odbędzie się w okolicach Częstochowy. Zależy mi na dobrym zespole, który gra na żywo. Zainteresowanych proszę o kontakt.

20.06.2015

Szukam zespołu muzycznego na wesele 20.06.2015 w okolicach Tomaszowa Lubelskiego. Zależy mi na zespole energicznym z bogatym repertuarem (disco, rock, przeboje lat 80-tych, 90-tych, biesiada...) oraz kimś na kształt wodzireja, kto dobrze zabawi gości.

Poszukuje orkiestry na wesele 6.06.2015

Witam Poszukuje dobrej orkiestry na wesele 6.06.2015. Min 5 osób. Żeby grały na żywo. Najlepiej z wokalistką.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela 2015

Szanowni Państwo, Laboratorium Czasu to kreatywna agencja ślubno-eventowa. Pomagamy zorganizować ślub i wesele od A do Z, ale również wspomagamy w sytuacjach kryzysowych - świadczymy ślubne SOS. Jeżeli brakuje Państwu czasu aby samodzielnie zorganizować uroczystość bądź potrzebujecie dobrej

Zespół/Dj na wesele - 24.10.2015 r.

Poszukujemy zespołu lub dj na wesele (najlepiej z własnym oświetleniem) na 24.10.2015 r. Wesele w Ćwiklicach (woj. śląskie).

Szukamy zespołu na wesele 22.08.2015

Witamy! Poszukujemy zespołu na 22.08.2015r. Wesele w okolicach Grójca (ok.250 osób). Poszukujemy ZESPOŁÓW, DJ'ów, Wodzirejów. Prosimy o przysłanie ofert na priv bądź na forum. Pozdrawiamy! :)

Dj-wodzirej na wesele

Oprawa muzyczna wesel imprez okol. Zapraszamy do rezerwacji terminów na 2015/2016r Profesjonalne nagłośnienie - oświetlenie -efekty Dj-WODZIREJ tel 605-544-248 www.mariodj.pl/

Szukam kamerzysty na wesele 12.09.2015

Witam, niestety okazało się, że nie mamy kamerzysty na ślub 12.09.2015. Jeśli ktoś ma wolny termin proszę o kontakt na maila paulina.orlikowska@gmail.com. Ślub i wesele odbędzie się w Olsztynie pod Częstochową.

Dj, Wodzirej na Wesele, Muzyka na Wesele - DJ LAMA

Oprawa Muzyczna i Prowadzenie Wesel na Śląsku, Zabawy i konkursy, Karaoke, Pełne zaplecze techniczne, Scenariusz Wesela, Listy proponowanych utworów i Zabaw przed podpisaniem umowy, Wolne terminy 2015 rok Zapraszam do kontaktu

Oddam termin wesela 06.06.2015, Białystok

Mam do oddania - za równowartość zaliczek - salę lustrzaną w Dworze Czarneckiego oraz fotografa i DJa na wesele. Termin: 06.06.2015 (sobota po Bożym Ciele). Szczegóły podam mailowo: oddamwesele060615@onet.pl

Szukam kamerzysty na wesele 12.09.2015

Witam, niestety okazało się, że nie mamy kamerzysty na ślub 12.09.2015. Jeśli ktoś ma wolny termin proszę o kontakt na maila paulina.orlikowska@gmail.com. Ślub i wesele odbędzie się w Olsztynie pod Częstochową.

Szukam zespołu na wesele 20.06.2015

Szukam zespołu muzycznego na wesele 20.06.2015 w okolicach Tomaszowa Lubelskiego. Zależy mi na zespole energicznym z bogatym repertuarem (disco, rock, przeboje lat 80-tych, 90-tych, biesiada...) oraz kimś na kształt wodzireja, kto dobrze zabawi gości.

Dj na wesele śląsk

Oprawa muzyczna wesel imprez okol. Teren działania woj .śląskie Zapraszamy do rezerwacji terminów na 2015/2016r Profesjonalne nagłośnienie - oświetlenie -efekty Dj-WODZIREJ tel 605-544-248 www.mariodj.pl/

Zespół muzyczny na wesele 22.08.2015

Poszukuję zespołu na wesele, które odbędzie się 22.08.2015 roku w Krajnie (okolice Kielc). Szukam zespołu, który więcej gra niż odpoczywa i potrafi dobrze zabawić gości ;)) Bardzo porszę o przesyłanie ofert na adres andzelikapilat@gmail.com Dziękuję

Dj na wesele Kraków

Profesjonalna oprawa muzyczna - oświetleniowa wesel imprez jako dj - wodzirej Zapraszamy na stronę www.mariodj.pl/ Rezerwacja na rok 2016/2017 Ostatnie wolne soboty w 2015 Prowadzimy wesela w tygodniu -rabat TEL: 605-544-248

Wolne terminy na 2015r.

Witam wszystkich poszukujących zespół na swoje wesele. Mamy jeszcze wolne terminy na 2015r.Zapraszam na zespolklaxon.cba.pl

sala STUDNIA 2015

hey co myślicie o tej sali? Wystrój mi sie podoba byłam tam na sylwestra. Ale jak jest z weselem. Napiszcie prosze jaka jest cena od osoby i czy jedzenie zostaje dla nas?

Fotograf i kamerzysta - wesele lipiec 2015

Witajcie! Będę wdzięczna za plecenie fotografa i kamerzysty z Białej, Międzyrzeca, Łukowa, Radzynia, Siedlec. Zależy mi głownie na pięknych zdjęciach. Jeśli chodzi o video, to chodzi o pamiątkowy film bez szczególnych udziwnień. Czekam na wasze propozycje i z góry dziękuję!

zespól na wesele

Witam, jak w temacie, szukam zespołu muzycznego na wesele w Bydgoszczy na 15 sierpnia 2015r. z konferansjerem w zespole (minimum 4 osoby). Zespół może być z całej Polski - nie tylko Bydgoszcz i okolice. Video mile widziane :-) Jeśli ktoś może polecić dobry zespół, będę wdzięczna. Pozdrawiam

Zespół na wesele 2015 Dolny Śląsk

www.zespol-optimals.pl tel. 605681444 Młody i pełen energii zespół, który sprawi, że wasi goście nie będą chcieli schodzić z parkietu!! Muzyka na najwyższym poziomie, świetne zabawy i przecudowna atmosfera! Gorąco POLECAM!!

Szukamy MĘSKIEGO ;-) zespołu na wesele

Witam, Szukamy MĘSKIEGO ;-) zespołu na wesele: - 11-12.06.2015 - Paniówki - Chudów Śląsk - mile widziany SAKSOFON :D kontakt: kris.pawelczyk@gmail.com

Wesele Łodygowice sobota lipiec sierpień 2015

Witam interesowałaby mnie oferty dotyczące -fotografa i kamerzysty - dj -orkiesta -dorożki Szukam narazie terminu wiec nie moge nic konkretnego określić

Re: Wesele 20.06.2015

Zapraszam do kontaktu, zajmuję się filmowaniem i fotografią ślubną i chętnie zrealizuję zlecenie - wesele 20.06.2015. -- Marcin Konowoł kamerzysta i fotograf na wesele w Bielsku-Białej

Szukam fotografa i kamerzysty na wesele 26.09.2015

Szukam fotografa i kamerzysty na wesele 26.09.2015 okolice Częstochowy

Szukam Dj'a na wesele 08.08.2015

Szukam Dj'a wodzireja na wesele, woj. Zachodniopomorskie (okolice Białogardu) 08.08.2015

Szukam DJ na polsko-niemieckie wesele 08.08.2015

Witam! Poszukuje pilnie dobrego DJ na polsko-niemieckie wesele z poprawinami 08.08.2015 i 09.08.2015 w Lodzi. Poniewaz sporo gosci bedzie z zagranicy zalezy mi na dobrej znajomosci niemieciego DJa. Bardzo dziekuje za informacje!

13.06.2015 Poszukuję zespołu na wesele - Kielce

Witam serdecznie, Poszukuję zespołu na przyjęcie weselne oraz poprawiny w dniach 13.06.2015 (sobota) oraz 14.06.2015 (niedziela). Wesele odbędzie się w okolicach Kielc. Jeżeli ktoś z Państwa dysponuje wolnym terminem w powyższych datach – bardzo proszę o informację na forum lub mailowo

Prosa o usunięcie postów

forum.gazeta.pl/forum/w,94515,154471073,154471073,Odsprzedam_termin_wesela_15_08_2015_Lazy_W_wa.html

Zespół z wodzirejem na wesele 27 czerwca 2015

Witajcie, poszukuję zespołu na wesele 27 czerwca 2015 roku. Zespół musi być z wodzirejem, który by poprowadził całą zabawę. Wesele odbędzie się w Pałacu Chojnata koło Białej Rawskiej (Województwo Łódzkie, powiat rawski)

Odwołane wesele Hotel Hrabski !!!!

Witam, Poszukuję osób które w 2015 roku zostały oszukane przez Hotel Hrabski w Falentach. Mieliśmy zaplanowane wesele na 6 czerwca. W środę (tj.11.03.2015) dostaliśmy telefon, że w hotelu będzie remont i wesele nie może się odbyć. Zaproponowano nam inne miejsce, kompletnie nieodpowiadające naszym

Dj na wesele śląsk

Profesjonalna oprawa muzyczna - oświetleniowa wesel imprez jako dj - wodzirej Teren działania to woj. śląskie -opolskie Zapraszamy na stronę www.mariodj.pl/ Rezerwacja na rok 2016/2017 Ostatnie wolne soboty w 2015

Dj na wesele śląsk

Profesjonalna oprawa muzyczna - oświetleniowa wesel imprez jako dj - wodzirej Teren działania to woj. śląskie -opolskie Zapraszamy na stronę www.mariodj.pl/ Rezerwacja na rok 2016/2017 Ostatnie wolne soboty w 2015

szukam kamerzysty na ślub i wesele 25.04.2015

Poszukuję kamerzysty na ślub i wesele w Częstochowie dn. 25.04.2015r.

Odstąpię termin wesela 06.06.2015 - Lublin

Witam, Odstąpię termin wesela 6.06.2015 w lokalu Trzy Róże www.trzyroze.com/ Stawki jak za rok 2014: - kwotę 185 zł przemnożoną przez liczbę uczestników (powyżej 170 osób) - kwotę 195 zł przemnożoną przez ilość osób (od

Odstąpię termin wesela 06.06.2015 - Lublin

Witam, Odstąpię termin wesela 6.06.2015 w lokalu Trzy Róże www.trzyroze.com/ Stawki jak za rok 2014: - kwotę 185 zł przemnożoną przez liczbę uczestników (powyżej 170 osób) - kwotę 195 zł przemnożoną przez ilość osób (od

Odsprzedam termin wesela 15.08.2015 Łazy

Mamy do odsprzedania termin 15.08.2015r. w Hotelu Książę Poniatowski w Łazach. Odległość z centrum Warszawy to ok.20km. Sala pomieści 210 osób przy prostokątnych stołach lub 150 przy okrągłych. Cena za osobę w tym terminie to 210zł. Hotel pomieści 52osoby. Wpłacono 2000zł zaliczki, którą

Odstąpie termin na wesele 30.05.2015

Witam. Mam do odstąpienia termin 30.05.2015 w sali ”Novotka” i w tym samym terminie zespół ”West”. Zainteresowanych proszę o kontakt na mejla angelikamlynarz@wp.pl lub telefoniczny 503-954-291

wesele w Dworze Droblin

Czy ktos moze podzilic sie swoimi wrazeniami z wesela w Droblinie? Goscie lub panstwo mlodzi? Myslimy o zarezerwowania terminu w Droblinie na luty 2015, jednak z tego co wiem oni dopiero od niedawna organizuja wesela... Jak jest z jedzeniem? Jaka jest obsluga?

Oprawa Video 23.05.2015 r.

Witam, poszukuję oprawy videofilmowania na wesele 1 dniowe na dzień 23 maja 2015 r., interesuje mnie usługa która obejmowałaby tylko najważniejsze elementy ślubu i wesela tj. przygotowania, ślub, ok.4 godz. na sali. Cały film chciałaby aby trwał nie więcej niż 1,5 godz do 2 godz.

dj na wesele - dj trust 2015 rok

Witam serdecznie Jeśli szukacie Panstwo dja na swoje wesele albo poprawiny to polecam swoje usługi. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, prowadzenie i muzyka oparta na sprawdzonych hitach to gwarancja,że Państwa wesele będzie miło wspominane i zadowoleni będą zarówno starsi jak i młodsi

Zespół na wesele 10.10.2015 lubelskie

Szukam fajnego i w rozsądnej cenie zespołu na wesele w ww. terminie. Mogą być też z podkarpackiego czy świętokrzyskiego. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz.

POSZUKIWANY ZESPÓŁ WESELE ŚLĄSK 26.06.2015

Poszukuję niebanalnego zespołu na wesele świetny wokal max 4 osoby mile widziany saksofon muzyka na żywo profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy repertuar : pop, polskie, zagraniczne, mała namiastka disco polo:)

Wesele Bielsko-Biała 8-9 sierpień 2015

Witam. Poszukujemy zespołu grającego muzykę na żywo, takiego w którym wokaliści śpiewają czysto, bez manier w głosie oraz fotografa. Wesele jest dwudniowe. Kogo polecacie? Poszukujemy w miarę rozsądnych cen za usługi.

Dj-wodzirej na wesele śląsk

Oprawa muzyczna wesel imprez okol. Teren działania woj .śląskie Zapraszamy do rezerwacji terminów na 2015/2016r Profesjonalne nagłośnienie - oświetlenie -efekty Dj-WODZIREJ tel 605-544-248 www.mariodj.pl/

szukam kamerzysty na wesele 11 lipiec 2015 PILNE

Witam, szukam kamerzysty na wesele 11 lipiec 2015 , sprawa pilna , jesli ktos ma wolny termin bardzo prosze o odpwoiedz

Noworoczne postanowienia 2015

Wszystkiego najlepszego w 2015 r.!!! Wiem chcesz rozsmieszyc Pana Boga powiedz mu o swoich planach ,ale ja mimo wszystko wierze ,że trzeba poczynic jakieś zalożenia dotyczące 2015.Ogolnie raczej bede wydawac niz oszczedzac (zmiana miejsca zamieszkania),stad wydatki na urzadzenie nowego lokum. Ale

Poszukuję fotografa - ślub+wesele Iława 27.06.2015

Witam, poszukujemy fotografa na ceremonię ślubną, wesele, który uwieczni nasze chwile w niezapomniany sposób. Termin-27.06.2015, Iława

Poszukiwany Dj/wodzirej - wesele 27.06.2015 Iława

Witam, poszukujemy Dj`a na wesele 27.06.2015 Iława. Interesuje nas różnorodna muzyka (coś dla młodych, coś dla starszych, łącznie z klasyką), bez szalonych konkursów i zabaw.

zespół muzyczny 22.08.2015 Racibórz

Poszukuję zespołu muzycznego z wolnym terminem na wesele 22.08.2015 w okolicach Raciborza. ania26011994@gmail.com

Wesele 03-04.10.2015 Fotograf Kamerzysta Zespol!!!

poszukuje fotografa,kamerzysty i zespołu na wesele w Brzuśniku w wolnych dniach 03-04.10.2015. Z okolic Żywca Wieprza Koniakowa Milówki Rajczy itp ;) Pozdrawiam :)

poszukiwany zespół-wesele Leszno okolice

Dj na wesele Warszawa

Zachęcam trochę w ramach podziękowań za wspólną zabawę Dj'a Andrzeja. Wszystko było na tyle fajnie, że z czystym sumieniem mogę Państwu polecić... :) https://www.orkiestron.pl/dj-andrzej/ Dj na wesele Kraków Warszawa, Wrocław https://www.orkiestron.pl/wp-content/uploads/2015/02/classdj.jpg

Wesele w Villi Foksal

Mam nadzieje, ze nie dubluje tematu, ale ostatnie watki na temat wesel w Villi Foksal sa z 2011. Planujemy tam wesele w lipcu 2015 i chcialabym uslyszec opinie z pierwszej reki :) Jakie byly wrazenia, czy impreza do 3 rano to nie za krotko i czy zimnego bufetu starczylo do rana?

Zespół na wesele- 17.10.2015 r. - Łuków

Poszukuję zespołu na wesele, które odbędzie się 17.10.2015 roku w Łukowie. Szukam zespołu, który gra i śpiewa na żywo oraz potrafi dobrze zabawić gości ;)) Bardzo proszę o przesyłanie ofert na adres marta.cz@o2.pl Dziękuję. Pozdrawiam, Marta

Szukamy Dj na wesele 27 czerwiec Kraków!

Witam, zostaliśmy bez Dj na 2 tyg przed weselem :( i pilnie poszukujemy profesjonalnego, dobrego Dj na 27.06.2015 (sobota). Wesele mamy w Krakowie. Prosimy o jakieś namiary.

Zespoł na wesele - 17.10.2015 rok - Łuków

Poszukuję zespołu na wesele, które odbędzie się 17.10.2015 roku w Łukowie. Szukam zespołu, który więcej gra i śpiewa na żywo oraz potrafi dobrze zabawić gości ;)) Bardzo porszę o przesyłanie ofert na adres marta.cz@o2.pl Dziękuję. Pozdrawiam, Marta

SZUKAM ZESPOŁU 12-13.09.2015

Szukam zespołu na dwudniowe wesele, wstępny termin 12-13 września 2015 ale inne wolne terminy we wrześniu też mile widziane :) Oczekuje profesjonalizmu, muzyki na żywo, osób potrafiących prowadzić imprezy, konkursy i zabawy :) Dodam, że wesele odbędzie się na terenie Mikołowa. Oferty proszę

Fotograf i kamerzysta 4 czerwca 2015 szukam

Witam, szukam fotografa i kamerzysty na moje wesele tj. 4 czerwca 2015 w Częstochowie. Proszę o konkretne oferty z ceną na e-mail: agusiek_1990@wp.pl Jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego wesela to też poproszę. Z góry dziękuję Agnieszka N.

Polecam: DJ na wesele poprawiny 2014 / 2015

, wytwornica dymu - rozwiązania multimedialne (projektor, ekran 170x170cm) - profesjonalne i indywidualne podejście do KAŻDEGO zlecenia - oprawę muzyczną imprez również w tygodniu (nie tylko weekendy) Stać Cię na doskonałą muzykę i szampańską zabawę !!! Obsługuję: - wesela i poprawiny (również

DJ Wodzirej na wesele - polecam

Szukasz DJ Wodzireja na swoje wesele 2015 polecam wejdź i zobacz http://djwesele24.pl www.djwesele24.pl http://djwesele24.pl dj wesele katowice http://djwesele24.pl dj wesele śląsk http://djwesele24.pl dj na wesele

DJ Wodzirej na wesele Śląsk

Szukasz DJ Wodzireja na swoje wesele 2015 polecam wejdź i zobacz http://djwesele24.pl www.djwesele24.pl http://djwesele24.pl dj wesele katowice http://djwesele24.pl dj wesele śląsk http://djwesele24.pl dj na wesele

Polecam: DJ na wesele poprawiny 2014 / 2015

specjalne: lasery, wytwornica dymu - rozwiązania multimedialne (projektor, ekran 170x170cm) - profesjonalne i indywidualne podejście do KAŻDEGO zlecenia - oprawę muzyczną imprez również w tygodniu (nie tylko weekendy) Stać Cię na doskonałą muzykę i szampańską zabawę !!! Obsługuję: - wesela i

Odstąpię termin wesela 18.07.2015 - ZEGRZE POŁ.

Z przyczyn osobistych odstąpię termin wesela 18.07.2015 r. na sali Bella Donna w Zegrzu Południowym. Ponieważ wpłaciłam zaliczkę w kwocie 3000 zł, chciałabym ją odzyskać. Sala jest przepiękna i zbiera same pozytywne opinie, właścicielka - Pani Kasia - to otwarta, sympatyczna osoba. W celu

DJ/zespół na wesele - Tarnobrzeg

Witam, szukam sprawdzonego dj/zespołu z bardzo dobrym wodzirejem(!) na wesele na rok 2015. Zależy mi na dobrej muzyce dostosowanej do wieku i preferencji gości oraz na ciekawych zabawach w trakcie wesela dla dzieci i dorosłych. Proszę o podpowiedzi :)

Re: Wesele 27.06.2015

www.exodusband.pl - Jedyny sensowny wybór. Grali u nas na weselu i byli fantastyczni.

Zespół na WESELA,Festyny Na 2015r

: - WESELA - FESTYNY - ZABAWY - JUBILEUSZE - PIKNIKI - zabawy opłatkowe i karnawałowe - STUDNIÓWKI - BALE - EVENTY - oraz inne imprezy w Krakowie i okolicach Małopolski.tel 694 447 007 GRAMY NA ŻYWO! Ponadto: gramy prymicje dla księży, wyprowadzenia

Zespół na WESELA,Festyny Na 2015r

obsługuje: - WESELA - FESTYNY - ZABAWY - JUBILEUSZE - PIKNIKI - zabawy opłatkowe i karnawałowe - STUDNIÓWKI - BALE - EVENTY - oraz inne imprezy w Krakowie i okolicach Małopolski.tel 694 447 007 GRAMY NA ŻYWO! Ponadto: gramy prymicje dla księży

Wiersz jest cudem: Grzegorz Otrębski interpretuje wiersz Michała Olszewskiego

Wiersz jest cudem: Grzegorz Otrębski interpretuje wiersz Michała Olszewskiego