Sake

Sake

Przeszukano 116 700 317 wypowiedzi na 1 402 forach

szukam zespołu na wesele 2013 podkarpacie - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Szukam zespołu na wesele

Witam! Szukam zespołu na wesele, które się odbędzie w Lublińcu ( woj. śląskie) w dniach 6-7 lipca 2013. Proszę o kontakt osoby zainteresowane na maila

Szukasz zespołu na wesele.

Profesjonalne zespoły muzyczne. Wolne terminy na 2013/14r www.zespolyweselne.pl tel.535525400

Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013

Witam, szukam zespołu na wesele w Lublinie w dniu 14.09.2013. Nie interesują mnie zespoły grające wyłącznie muzykę disco polo - podczas wesela chciałabym mieć max. 3-4 takie piosenki.

Re: Szukam zespołu na wesele 28.09.2013

Witam wszystkich zainteresowanych dobrym zespołem weselnym.Gramy w 5 osobowym składzie wyłącznie na żywo.Jesteśmy z Podkarpacia.Osoby zainteresowane dobrym zespołem na swoje wesele zapraszam na próbę po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr.tel.796 724 544.na pewno warto,ale to ocenicie

szukam zespołu na wesele 28.09.2013

Witam, Szukam zespołu muzycznego na wesele 28.09.2013 w Wołowie, woj. dolnośląskie.Czekam na oferty.Pozdrawiam 8keram@gazeta.pl

Re: Szukamy zespołu muzycznego WESELE 14.09.2013

Witam jesteśmy zespołem z Podkarpacia mamy ten termin wolny jeżeli macie chęć zapraszam na próbę po wcześniejszym uzgodnieniu pod nr tel.796 724 544.na pewno będziecie zadowoleni gramy na żywo 100%na żywo,pozdrawiamy zespół muzyczny ODYSSEYA

Zespół na wesele - 10.08.2013.

Szukamy zespołu na wesele, które odbędzie się 10.08.2013 we Wrocławiu. Kontakt pod: m_zelmer@o2.pl

Szukam zespołu na wesele czerwiec 2013 Myszków

Witam, poszukujemy dwu-trzyosobowego zespołu na wesele najlepiej w czerwcu 2013. Zależy nam na wyprowadzeniu młodych, błogosławieństwie i dobrej zabawie przez całą noc. Planujemy nieduże jednodniowe wesele (ok. 60 osób) toteż bierzemy pod uwagę koszty, możemy się zgodzić na ok 2000 zł. Będziemy

Szukam zespołu na wesele 28.09.2013

Szukam zespołu na wesele 28.09.2013, które odbędzie się w Radomiu - mazowieckie. Cena do negocjacji. E-mail: kingusia2345@gmail.com

szukam zespołu na wesele 13.07.2013 !!!!!!!!!

szukam dobrego zespołu 5-osobowego na wesele z fajnymi wokalami do woj. świętokrzyskiego!!!!! zapłacę za dojazd!!!!!! musi być perkusja i mile widziany saksofon :) 13.07.2013r.

Szukam zespołu na wesele 19.10.2013

Witam, szukam zespołu na wesele w Warszawie 19 pażdziernika 2013. Zespół musi koniecznie grac na zywo. Nie chce dyskietkowcow. Chcialbym ze w skladzie zespołu była perkusja, saksofon, wokalistka (oczywiscie meskie glosy rowniez). Zespol powinien posiadac dobre naglosnienie oraz zalezy mi na tym

Zespół na wesele Szczyrk maj 2013

Szukamy zespołu na wesele, które odbędzie się w maju (piątek). Proszę o propozycje.

Szukam zespołu na wesele 14.09.2013

Witam, Jak w temacie - szukam zespołu na wesele, które odbędzie się w Bielsku-Białej, 14.09.2013 roku. Najchętniej zespół ok. 5 osobowy: perkusja + saksofon + gitary + męski lub mieszany wokal. Interesuje mnie bardziej rockowe brzmienie, aniżeli disco-polo... Zdaję sobie sprawę, że

zespół na wesele lubelskie 27.07.2013

Witam, szukamy zespołu weselnego na dzień 27.07.2013, wesele w koło Radzynia Podlaskiego.

Szukam - Zespół na wesele - 17.08.2013

Witam, poszukuję fajnego i taniego zespołu na małe wesele na 17.08.2013 - WARKA (mazowieckie). Proszę o podawanie cen. Jeżeli macie wolny termin to podaję kontakt mailowy: betty5@poczta.onet.pl pozdrawiam Beata

szukam sprawdzonego zespołu na VIII/IX 2013

szukam sprawdzonego zespołu muzycznego na wesele końcem sierpnia lub początkiem września 2013 r.?

Szukam zespołu na wesele 28.09.2013r.

Jak w temacie, tak wyszło, że szukamy zespołu na wesele na dzień 28.09.2013r., wesele na ok. 180 os. Każda pomoc mile widziana :)

Szukam zespołu na 14.09.2013 małopolska

Witam serdecznie. Szukam zespołu na wesele jednodniowe 14.09.2013 w okolicach Suchej Beskidzkiej. Pozdrawiam

Szukam zespołu - 15.06.2013 roku

Szukam zespołu na wesele 15.06.2013r.w Częstochowie

Szukamy zespołu muzycznego WESELE 14.09.2013

Szukamy zespołu muzycznego na wesele które odbędzie się w okolicach Jarosławia 14.09.2013r. województwo podkarpackie.

Szukam zespołu na ślub 06.07.2013

Witajcie, czy znajdziemy tu zespół, który ma wolny termin 06.07.2013? :-) Wesele w okolicy Nowego Miasta nad Pilicą. pozdrawiam

zespół na wesele

zobacz >>> http://www.k-4.katkara888.com/2013/01/05/zespol-muzyczny-na-wesele-duo-woj-slaskie/ zespół na wesele

SZUKAM ZESPOŁU 27-28.07.2013

Witam. Szukam zespołu na wesele w dniach 27.28 lipiec bieżącego roku.

Szukam zespołu na wesele 29.06.2013 r.

Szukam zespołu na wesele i poprawiny w dniu 29.06.2013 r. w Aleksandrowie Kujawskim. Jeżeli jakiś zespół ma wolny termin proszę o ofertę :)

Szukam zespołu na wesele 29.06.2013 r.

Szukam zespołu na wesele i poprawiny w dniu 29.06.2013 r. w Aleksandrowie Kujawskim. Jeżeli jakiś zespół ma wolny termin proszę o ofertę :)

Re: Szukam zespołu na wesele

Zapraszam i polecam www.djraff.pl BLOG www.djwesele.blogspot.com DJ WODZIREJ NA WESELA 2013

szukam zespołu muzycznego na 28.09.2013

Witam, Szukam zespołu muzycznego na wesele 28.09.2013 w Broku, woj. mazowieckie.Czekam na oferty. Pozdrawiam kava2468@gmail.com

Zespół na wesela

Wolne zespoły na 2012 i 2013 rok. www.zespolyweselne.pl wwwzespolyweselnepl.blogspot.com

szukam zespołu na wesele 31.08.2013 (Mazury)

szukam zespołu, który zagra na weselu nie używając tamburyna ;) Idealny byłby zespół z męskim wokalem (ale się nie upieramy) i w klimacie rockowym. Albo chociaż taki z gitarzystą. pomocy?

Witamy Termin 6-7 lipca 2013 mamy wolny Koszt wesela i poprawin z transportem 3200 zł. Zapraszamy na stronę duetu "Feniks" www.feniks.zbynekstudio.com.pl Pozdrawiamy

Zespół na wesele...!! Poszukuje zespołu na wesele!

Szukam jakiegoś dobrego zespołu na wesele?? Odpiszcie

szukam zespołu na wesele z okolic krakowa, kielc

Szukam zespołu na wesele w dniu 21.09.2013 r

Witam, jeśli nadal szukacie zespołu odezwijcie się. Pochodzimy z Warszawy. Gramy w składzie 4 osobowym całkowicie na żywo. Cena: 4.000 zł. Więcej szczegółów chętnie podeśle pocztą. Poproszę o maila ( happy2013@wp.pl ) lub o telefon: 604 970 437 Andrzej

Re: SZUKAM zespołu muzycznego na wesele

Szukam zespołu muzycznego na wesele 29.06.2013r. Proszę o linki i kontakt

Szukam zespołu bez disco polo na 31 sierpnia 2013

Szukam zespołu na wesele bez disco polo na 31 sierpnia 2013 r. (wesele będzie w okolicach Siedlec). Czy ktoś może polecić fajny zespół?

Szukam zespołu na wesele

Szukam zespołu na wesele. Po przejrzeniu ofert w internecie zjezyły mi sie włosy na głowie... Szukam taniego (do 2 tys zł) i dobrego zespołu.

szukam zespołu na wesele!!!

szukam zespołu na wesele, proszę o propozycję.

Szukanie zespołu na wesele, chyba zaraz oszaleje!!

Myślałam że mam obsesje ślubną szukając zespołu na 16 miesięcy przed weselem, byłam wręcz przekonana, że mnie wyśmieją jak będę dzwonić i pytać o rezerwacje na 2010, w pewnym sensie miałam racje, w głosie osób do których dzwoniłam była nutka rozbawienia, ale nie dlatego że szukam za wcześnie

Szukam zespołu z wodzirejem na wesele 28.09.2013

Witam. Szukam zespołu z wodzirejem na wesele 28.09.2013, które odbędzie się w Dąbrowie Górniczej.

szukam zespołu na wesele!!!!!

Szukam zespołu na wesele czy ktos mógłby mi jakis polecic? Najlepiej jakby byl 2-3 osobowy.

Szukam zespołu na wesele

Witam, jak w temacie szukam dobrego i sprawdzonego zespołu na wesele. Termin 20.09.2008. Czy możecie polecić jakiś? vanilia21@interia.pl

szukam zespołu na wesele 05. X 2013 rawa maz

szukam dobrego, kulturalnego zespołu na wesele 05.X 2013 r., mile widziany saksofon

szukam zespołu na wesele!!

Witajcie! Szukam zespołu na wesele. Czy możecie mi kogoś polecić. niestety Ci najpopularniejsi mają już wszystko zabookowane w nastepnym roku, a ja potrzebuje na wrzesień. Czy wiecie coś o zespole Online, albo Belfer ( z Białej Podlaskiej)? A może znacie jakies inne zespoły?? Dzieki za

szukam zespołu na wesele!!

Pomocy szukam dobrego zespołu z okolic Rzeszowa na moje wesele. Nie jestem z podkarpacia więc nie wiem ktory zespol cieszy sie dobrą opinią. Pomóżcie proszę!

szukam zespołu na wesele!!!!

Szukam zespołu na wesele, które odbędzie się 29 sierpnia 2009 roku w Mysłowicach, czy jest ktoś wogóle jeszcze wolny????

Zespół Divertimento na wesele 2012/2013

, stare i nowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową divertimento.com.pl. Znajdą na niej państwo kilka utworów do przesłuchania, opis posiadanego sprzętu, galerie zdjęć z zagranych imprez a także repertuar. DLA PAR SZUKAJĄCYCH ZESPOŁU NA WESELE: Dodatkowo istnieje możliwość oprawy

Szukam zespołu na wesele.

Szukam dobrego zespołu ma wesele w przyszłym roku w lipcu. Czy może ktoś coś polecić będę wdzięczna.

Re: szukam zespołu na wesele!!

Polecam zespół MAYVON z Kraśnika. 3 osobowy skąłd. Byłem na weselu w sierpniu 2013 roku rewelacja poprostu. A co dziwne nigdy nie słyszałem o nich. Mam do nich namiary więc udostępniam: 693691445, email mariusz@zespolmayvon.pl A to kontakt do mnie: mario1000mc@interia.eu

Szukam zespołu lub dj 31.08.2013

Szukam zespołu lub dj na wesele 31.08.2013 r w Jaworznie

zespół na wesele

Szukam dobrego zespołu na wesele.

szukam zespołu na wesele

Poszukuje dobrego zespołu na wesele. Prosze pomóżcie

Szukam zespołu na wesele 28.09.2013r. - Wadowice

Witam, tak wyszło, że szukamy zespołu na wesele na dzień 28.09.2013r., sala w okolicach Wadowic. Każda oferta czy pomoc mile widziana :) Dzięki. P.S. Wesele na ok. 180 osób (będzie sporo dedykacji)

zespół na wesele !szukam

Czy ktoś moze mi polecic zespół na wesele?znacie moze zespół CALIPSO ?

wesele

PILNIE SZUKAM ZESPOŁU NA WESELE, KTÓRE SIĘ ODBĘDZIE W DNIACH 6-7 LIPCA 2013! W LUBLIŃCU ( woj.śląskie). Zespół najlepiej z śląska grający 100% na żywo z perkusją.PROSZĘ W ODPOWIEDZI PODAWAĆ CENĘ!!!!

szukam zespołu na wesele 7.9.2013 (Giżycko)

Jak w temacie:) Skład najlepiej 3-4 osobowy, ale jak cena będzie rozsądna to może być i 5 osób. Tylko zespoły posiadające demo na swojej stronie internetowej lub z możliwością przesłania na maila.

szukam zespołu na wesele

szukam zespołu na wesele, ktore odbedzie się w Kaliszu 09.09.06 Czy ktos zna kogos kto ma jeszcze wolne terminy na ten rok, bo jak chwyciłam telefon w weekend to okazało się ze kazdy ma zajete weekendy do konca 2006. co sie kurcze dzieje?

Zespół lub dj na wesele niedaleko Będzina

Witam, Szukam zespołu muzycznego lub dja/wodzireja na wesele, które odbędzie się w okolicy Będzina 07.09.2013 r.

Szukam zespołu na wesele!

Witam serdecznie poszkuje zespołu na wesele z prawdziwymi instrumentami :) muzyka głównie rock i pop oraz biesiadna, miejsce Wałbrzych - sierpień 2009 :)

szukam zespołu na wesele

Witam, poszukuję dobrego zespołu muzycznego na wesele (04.07.09r.) Będę wdzięczna za wszelakie kontakty. Pozdrawiam

Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013

Witam , jeśli nadal poszukujecie zespołu na swoje wesele proszę o kontakt: 604 970 438-Andrzej Nazywamy się HAPPY. Występujemy w składzie 5 osobowym grając całkowicie na żywo( bass, gitara, wokal, perkusja, klawisz ) W repertuarze piosenki krajowe jak i zagraniczne. Gramy też piosenki biesiadne

Ze swej strony odradzam zespół CONVERT z Lublina. Byłam na weselu gdzie grał Convert i bardzo mi się nie podobało. Widoczny bardzo brak doświadczenia muzycznego - dało się to we znaki. Długie przerwy i słaby repertuar. Playback, playback i jeszcze raz playback! Jeżeli chodzi o zespół - muszą

zapraszam na stronę www.grupa-art.com proszę o napisanie e-maila i podanie w nim daty i miejsca wesela wyślemy szczegółową ofertę pozdrawiam, łukasz szymek233 napisała: > Witam! > Szukam zespołu na wesele, które się odbędzie w Lublińcu ( woj. śląskie) w dniac > h

Szukam zespołu na wesele

Czy możecie polecić jakiś sprawdzony zespół muzyczny na wesele? Pozdrawiam wszystkich "żeniatych" :)

szukam zespołu na wesele

Znajoma poleciła mi ten zespół http://www.billyband.pl/ www.billyband.pl/ i zastanawiam sie czy grał u kogos na weselu? Wolałabym wiedzieć coś więcej na ich temat niż tylko obejrzaną stronę internetową. Np jaka muzykę graja?

zespół na wesele

szukam fajnego zespołu na wesele, proszę o jakieś namiary.

Szukam Zespołu na wesele

Witam poszukuje dobrego zespołu na wesele muszą grać na żywo większość kawałków i powinien posiadać 1 wokalistke czekam na wasze propozycje

Zespół na wesele

szukam fajnego zespołu na wesele. Możecie mi kogoś polecić?

szukam zespołu na wesele

3 lata temu byłam na weselu w Bolesławcu i grał tam świetny zespół muzyczny z Bolesławca. Prowadziło 2 panów, jeden z nich zabawiał gości, bawił się razem z nimi na sali równocześnie śpiewając. Może ktoś też był na weselu z nimi i ma do nich namiary? Byłabym bardzo wdzięczna:)

SZUKAM ZESPOŁU NA WESELE

poszukuje zespołu ktory moglby dojechac na wesele w czerwcu w jaśle (woj. podkarpackie), moze macie kogos do polecenia??? z gory dzieki:)

szukam zespołu na wesele

Jeśli ktos zna jakieś dobre zespoły na wesele,ze Świecia i okolic to bardzo proszę o pomoc.Jesli można to podajcie jakieś namiary.

szukam zespołu na wesele

Wiem że ten temat był,ale dość dawno.Napiszcie prosze jaki zespół warto wziąć na wesele,będzie dużo młodych ludzi i osób około40.Nie chce trafić na przynudzaczy dancingowych.Chcę dużo dynamicznej muzyki z dobrymi vocalami.No i zeby ktoś to wesele poprowadził,żeby to nie była dyskoteka.Czekam na

szukam zespołu na wesele

szukam zespołu godnego polecenia na 27 czerwieca 09 czekam na jakies propozycje.

Szukam zespołu na wesele.

jak w temacie, szukam zespołu na 28 sierpnia 2010r. Pozdrawiam

Szukam zespołu na wesele 27.04.2013 Tychy- szanty

Witam szukam zespołu na wesele w terminie 27.04.2013 od godziny mniej więcej 16 do 1 w nocy. Impreza odbędzie się w Tychach. Byłoby miło gdyby zespół potrafił grać również szanty.

zespół na wesele

szukam zespołu na wesele znacie jakis dobry. pozdro i dzieki

Kapela na wesele

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Szukamy dobrej kapeli na wesele na 2013 rok czy ktoś może coś godnego polecić ...?Znalazłam Tango i Central Park ale nie wiem czy to dobry zespół. Proszę o pomoc!

Hej, "anet1238", chyba chodziło Ci o inny zespół o nazwie "Convert". Ten, który grał na weselu, gdzie się bawiłam, był naprawdę super (żeby nie było wątpliwości - chodzi o ten zespół: www.convert.home.pl z Lublina). Bardzo fajnie grali i śpiewali (przyjemnie posłuchać dobrych wykonań znanych

Zespół na wesele

Szukamy jakiegoś fajnego zespołu na wesele. Będziemy wdzięczni za wszelkie info.

Zespół na wesela

Początkująca wokalistka szuka zespołu. Chciałabym nawiązać współprace z zespołem który śpiewa po weselach.

Zespół Divertimento na wesele 2012/2013

, stare i nowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.divertimento.com.pl. Znajdą na niej państwo kilka utworów do przesłuchania, opis posiadanego sprzętu, galerie zdjęć z zagranych imprez a także repertuar. DLA PAR SZUKAJĄCYCH ZESPOŁU NA WESELE: Dodatkowo istnieje możliwość oprawy

Zespół na wesele

Ciechanów, szukam zespołu na wesele, termin 29.09.2018. Dobrze byłoby gdyby orkiestra posiadała saksofon. Polecacie kogoś?

szukam zespołu na wesele 27.07.2013 r. (śląsk)

Witam:) szukam zespołu w składzie 3 - 4 osoby w cenie do 3.000 zł na wesele 27.07.2013 r. (okolice Myszkowa).

zespół na wesele

szukam zespołu na wesele na 29 sierpnia 2009 z Radomia i okolic

Zespół na wesele Wągrowiec

Zespół na wesele Wągrowiec Oferuje usługi muzyczne na imprezach typu wesela, studniówki, rocznice ślubu, osiemnastki. Serdecznie zapraszamy tel. 602 802 460 http://wesele.blog.org.pl/2013/05/zespol-muzyczny-na-wesele-wagrowiec-trans-weselny-wagrowiec/ strona www wągrowiec

zespół na wesele

szukam zespołu na wesele w terminie 16 sierpień 2008, może moglibyście jakiś polecić?

zespół na wesele

Szukam dobrego zespołu na wesele w rozsądnej cenie. Czy możecie mi kogoś polecić??

zespół na wesele

Witam, szukam zespołu na wesele , które odbędzie się w Szczytnie, może panstwo znacie dobrą kapelę:)

Zobacz na ten zespół www.remedium.radom.pl/ Może akurat mają jakiś wolny termin . Ja się bawiłam z nimi na weselu znajomych i muszę przyznać że niezapomniana impreza :D Najwięcej śmiechu jak dla mnie było przy biesiadach

zespół na wesele

witam szukam zespołu na wesele na 2.06.07. może ktoś mi jakiś poleci?

Zespół na wesele

Szukamy zespołu na wesele 2- dniowe w goczałkowicach (okolice pszczyny)19-20 wrzesień 2009.

zespół na wesele, pilnie!

Poszukuję dobrego zespołu na 14 września 2013. Wszystkie, które mi się spodobały już są zajęte :( Może możecie coś poradzić?

Zespół na wesele

Witam! Może polecicie jakiś zespół, który fajnie gra i bawi gości weselnych? Szukam i szukam, ale dużo już zarezerowanych. Czekam na info, pzdr.

zespół na wesele

Szukam zespołu na wesele, składającego się z dobrych muzyków, alternatywy dla disco i disco - polo. Pomóżcie

zespół na wesele

szukacie na wesele dobrej kapeli grającej 100% na żywo lub innego zespołu czy DJ-a? Polecam stronkę narzeczeni.pl

Zespół na wesele

Szukam zespołu na wesele w Bydgoszczy na 10.09.2005 Informacje na mail: kamyczek11@o2.pl

Zespół na wesele

Witam. Szukam zespołu na wesele, który ma doświadczenie w tej branży, jednak nie z wygórowaną ceną!!! Czekam na propozycje!

Zespół na wesele

Szukasz zespołu który ubarwi Twoje wesele? Zespół cygański którego członkowie wyrastali w najlepszych zespołach czeka na Ciebie. Dorotesa@gazeta.pl Wesela,andrzejki,sylwester,pikniki,plenery,imprezy firmowe