Sake

Sake

Przeszukano 115 598 437 wypowiedzi na 1 357 forach

samotny8787 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: Gdzie są nietypowi faceci?

Więc chyba jestem nietypowy :) jeśli chcesz pogadać to napisz: samotny8787@gmail.com

8787 Megxx ładny numerek wystukała :)

w "szkółce" szufladowej ;) -- prosze...piszcie listy do szuflady nie czekając na odpowiedź - może...cud się zdarzy...?! :)www.szufladalistopisow.prv.pl

Rockets pukają do drzwi Gortata

kasa misiu, kasa... Poratujcie piwkiem timetoexcite.pl/oddajglos.php?n=Marcin8787

Przyjazn Indii i Pakistanu BEZ USA!!!!!!!!!!!!!!!!

Karykatura....ale niezla........... www.paktribune.com/news/cartoons.php?id=8787 -- 我們都是中國人

Samotni...? Samotna.

Bez użalania się, chyba już bez nadziei na zmianę, samotna. Fajnie byłoby z kimś porozmawiać, chociaż tak, wirtualnie :) Wiosna buchnęła majem, a ja witam Was wszystkich :) pozdrawiam :)

Samotni?samotne?

może z innej beczki...ciągle tylko na forum o wyborach ;p pfuu blee chyba sporo jest samotnych w naszej małej miejscowości... interesujące że wiele jest atrakcyjnych panów../pań... ale ciągle w pojedynke...

Dobra , turecka szkoła Niemców nauczyła

O tym jak Niemcy z Turkami Ormian nie mordowali... tygodnikforum.onet.pl/1225066,0,8787,925,artykul.html

Re: Powermed - duży problem

http://forum.oszukany.pl/viewtopic.php?f=58&t=8787 POWERMED przegrał kolejną sprawe sądową przeczytajcie forum.oszukany.pl/viewtopic.php?f=58&t=8787

Samotny pozna samotną

Samotny 30-letni, dobrze ułożony mężczyzna z Warszawy poszukuje samotnej, miłej duszy do towarzystwa. :)

samotny szuka samotnej

Witam Jestem samotnym 20 latkiem z okolic Szczecina. Poszukuje dokładnie samotnej dziewczyny, z którą mogę się zapoznać, aby nie być samotny. Jeśli jakaś dziewczyna skusi się na kontakt ze mną, to podaje mój mail: samotny999222@vp.pl Pozdrawiam i czekam na listy

samotny pozna samotną

spokojny, samotny 24 latek po studiach, poznam dziewczyną uczuciową, miłą i spokojną

samotni wsrod samotnych?

Mamy choc odrobine zyczliwosci dla innych samaotnych, czy tylko obojetnosc albo pogarde? Tennessee Williams "Dzisiaj, gdy tylu ludzi jest samotnych, byłoby niewybaczalnym egoizmem być samotnym, samotnie" -- „Bądź dobry dla ludzi, gdy pniesz się w górę, możesz ich potrzebować

Samotny pozna samotną

Witam, Mam na imie Tomasz, pochodzę z województwa mazowieckiego. Mam 36 lat, niezależny finansowo. Do tej pory nie udało mi się spotkać kobiety, z którą mógłbym związać moje życie. Jeśli masz dość samotności, dość samotnych wieczorów napisz, może uda nam się przejść przez życię we dwójkę

Samotny pozna samotną

dość samotności, dość samotnych wieczorów napisz, może uda nam się przejść przez życię we dwójkę. Mój mail: szukamzony36@gazeta.pl PS. Dzieci w Twoim związaku nie są przeszkodą Pozdrawiam

Samotni?

A co jeśli uczucie samotności może być zniwelowane tylko i wyłącznie przez zrozumienie innych ludzi? Jakiś śmiałek się podejmie wyzwania? ?

samotny szuka samotna

cześć, mam 21 lat. szukam doświadczonej kobiety, która nauczy mnie, jak uprawiać seks we właściwy sposób. 21-25 i nie jestem z polski, ale mówię po polsku średnio dobrze. ale wolę angielski. warszawa, mokotow skontaktuj się ze mną przez e-mail: zedxurl@gmail.com

faszyści z polski pojechali walczyć do syrii

czytam i nie wierze: xportal.pl/?p=8787 jak wrócą to zrobią nam dżihad?!?! ta cała falanga to narodowi socjalisci, już się skumali z islamistami.

Samotna matka, samotne dziecko

Jest sobie samotna matka z synem. Z ojcem dziecka rozwiedli się, gdy miał 3 lata, teraz to wczesna podstawówka. Matkę wspiera w opiece jej bezdzietna siostra singielka. Matka dużo pracuje. Ojciec utrzymuje z synem kontakty, regularnie zabiera go do siebie. Ma nową żonę i dziecko w drodze. Jednak

samotni

Rozpoczynam ten wątek w celu dowiedzenia sie ilu jest w naszym mieście samotnych osób(singli) takich jak ja. Ja jak narazie jestem samotna ale szczęśliwa:) Pozdrowienia i powodzenia dla szukających swojej drugiej połówki:)

Samotny wśród samotnych...

pokazuję przykłady, że można przeżyć ze mną piękny i ciekawy czas? A może lepiej "nie chwalić się" tym co było, lecz poszukiwać kogoś z kim może coś być...? Przecież samotnych osób nie brakuje, tylko, jak przełamać bariery? Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie. Jacek - mój mail: dobrostan@interia.pl

Samotne matki samotni ojcowie

Witam mam 25 lat i dwójkę dzieci (4,1). Kocham je nad zycie ale szukam kogoś z kim moglabym dzielić miłość partnerska, kogos z kim moglabym dzielić pasję, zainteresowania a przede wszystkim kogoś kto takze pokocha moje dzieci. Sa tu moze inne samotne matki? Jak Wam idą poszukiwania? Dlaczego

Samotna hostmother / samotny hostfather

Zauważyłam, że połowa ofert to samotne matki. Brałyście samotnych rodziców? Czy któraś z Was mieszka z samotna matką/ojcem? Obawiam się, że w takiej niepełnej rodzinie może być znacznie więcej obowiązków. Warto brać pod uwagę samotnych rodziców?

Samotna dzieciata

Dzisiaj w pracy usłyszałam, że kobieta ze zdrowym dzieckiem starszym niż niemowlak z założenia nie może być samotna, bo ktoś bliski zawsze fizycznie przy niej jest. A jak dziecko jest dorosłe, to również samotność nie jest problemem, bo zazwyczaj (pomijając patologię) to dziecko się do niej

samotny

szukam tej jedynej ale nie mogę znaleść ;-( i czuję się bardzo samotny chętnie z kimś pogadam czy jest ktoś kto mi pomoże mam już dość szukania i takiego życia (dom + praca) jesli jest tu ktoś kto czuje podobnie i ma ochotę coś zmienić to czekam Jestem z Zabrza 25 lat reszta wyjdzie w praniu

samotny pasażer samotna pasażerka

samotny pasażer samotna pasażerka za nami i przed nami noc w pałacach, bramach i na zakrętach samotna pasażerko odkręć gaz, trzymaj rękę na pulsie jeśli pragniesz oddać się mocom otchłani wystarczy tylko tylko wznieść się w górę poszły spać modne dziewczęta sennie ziewają

Samotny szuka samotnej :)

Witam. Mam 31 lat, wyższe wykształcenie, ciekawe zainteresowania. Szukam sympatycznej i wesołej kobiety, na początek może żeby się zaprzyjaźnić i mile spędzać razem czas. Osoby zainteresowane proszę pisać na e-mail: stella_australis@onet.pl Pozdrawiam.

samotny

Samotny po 40 niezalezny finansowo mieszkajacy poza Pl poznam pania do 35 lat szczupla i zadbana!!!!!

samotna....

Mam męża ale jestem bardzo samotna . Poznam pana który czuję się samotny tak jak ja. Mąz nie ma dla mnie czasu więc ciągle jestem sama..

samotna

Jestem samotna i z chęcią kogoś bym poznała . Mam 35 lat i samotnie spędziłam Wigilję i Święta ,może nie spędzę sama sylwestra? Czy jest ktoś samotny w Ciechanowie i ma ochotę na spacer i poznanie sypatycznej drobnej brunetki?

Czy w USA jest wolnosc slowa ?

To juz jest szczyt hanby aby odebrac komus katedre za napisanie rzeczowej rozprawy o lobby zydowskim: www.antiwar.com/justin/?articleid=8787

Barack Obama i Philips zdobywają Grand Prix w C...

timetoexcite.pl/?n=Marcin8787

Samotna i nie samotna

W życiu zajeta mężatka - w łózku i wieczorami samotna - kurcze taki ten świat poplatany...

samotni

dlaczego jest teraz tyle osób samotnych? z mojego pokolenia/otoczenia 1 osoba nie wyszla za mąż, nie ma rodziny.. a wy młodzi? co drugi singiel i do tego SAMOTNY

samotna

są takie chwile kiedy oddałabym życie za to,zeby poczuc ciepło ciała drugiego człowieka ,,a ,jestem tak samotna ,że chce mi się wyc,a obok siedzi ......mąż

Samotny do samotnej :)

Poszukiwana: Średniego wzrostu i wdzięcznej postury kobieta, bardziej przystojna, niżeli piękność.:) Miękkie usta, słodki oddech, z oczyma nieważne jakiego koloru, lecz aby były wyraziste.:) Z piersią pełną, jędrną, pulchną i białą. :)Z dobrym zrozumieniem, niebędąca dowcipną, lecz pogodną i

samotni...

Samotni...a właściwie dlaczego tak nas nazywają?Czy naprawdę trzeba żyć w parze,żeby pasować do społeczeństwa?Jakie mają prawo,aby nas tak nazywać?Kto powiedział,że żyjąc w pojedynkę, mając dzieci i sprawdzonych przyjaciół człowiek jest samotny?Znam wielu w parach,którzy takimi właśnie są...

Samotny do samotnej:)

Poszukiwana: Średniego wzrostu i wdzięcznej postury kobieta, bardziej przystojna, niżeli piękność. Miękkie usta, słodki oddech, z oczyma nieważne jakiego koloru, lecz aby były wyraziste. Z piersią pełną, jędrną, pulchną i białą. Z dobrym zrozumieniem, niebędąca dowcipną, lecz pogodną i ż

Samotny do samotnej :)

Poszukiwana: Średniego wzrostu i wdzięcznej postury kobieta, bardziej przystojna, niżeli piękność. Miękkie usta, słodki oddech, z oczyma nieważne jakiego koloru, lecz aby były wyraziste. Z piersią pełną, jędrną, pulchną i białą. Z dobrym zrozumieniem, niebędąca dowcipną, lecz pogodną i ż

samotna

Czuje się samotna ,poznam bratnia duszę , jestem zadbana czterdziestolatka ale samotność mi doskwiera prosze o kontakt na maila k19.74@gazeta.pl jestem z mazowsza

Samotna dla Samotnego

poszukuje mezczyzny na cos dluzszego niz jedno spotkanie jedna noc. jestem rozwiedziona od dluzszego czasu, samotnosc juz mnie przytlacza. mam 46 lat, mieszkam w dabrowie gorniczej, prosze o powazne propozyjce na maila lwica60@gazeta.pl

_Samotna_ALIA_wita_SAMOTNYch_

Witam serczecznie i cieplutko wszystki samotne dusze. Nie przypadkowo tu się znalazłam. Otóż jak wiekszość chyba na tym forum jestem ostatnio bardzo samotna, nie szukam na siłe... już ... teraz kogoś, tylko szukam bardziej bratniej duszy... Praca pochłani mi wile czasu więc, nie mam czasu

samotni

czy sa tu moze jakies samotne mamy lub samotne mamy w ciazy. ja jestem i to nie dlatego, ze maz stale pracuje, tylko sytuacja rodzinna sie zwichrowala. chetnie pogadam. joanna

Krzysztof Hołowczyc: To przyspieszenie, to zawi...

Stary ale jary... Gdyby była kasa 10 lat temu kto wie jakby się potoczyły jego losy ! Wspomóż biednego... timetoexcite.pl/?n=Marcin8787

samotna

Poznam miłego, mądrego faceta (kawalera). Mam 37 lat, jestem ze Śląska. Samotna, smutna, z sercem pełnym miłości. gg 3611031

Samotna...

Jeśli jesteś samotny...napisz...może wspólnie chociaż wirtualnie będzie łatwiej...

samotna

jestem samotna mam ok 30 właściwie poruszam się tylko na trasie praca - dom. Jak można poznać faceta ?

Samotna

Mam niby wszystko, męża, mieszkanie, samochód, kase i co z tego jak czuję sie taka samotna, wolałabym nie mieć nic z tych materialnych rzeczy i męza prawdziwego przyjaciela

Samotna

Mam piękny dom, 2 wspaniałych dzieci , 2 psy i 2 koty , męża pracoholika który niema czasu na rodzinę i jestem bardzo bardzo samotną osobą ....

samotna?

Czy samotna to tylko taka osoba co niema partnera, męża? Ja mam męża ale od wielu lat niemam już rodziców, strasznie się czuję przaz to samotna. Gdy mam problem wiem że mąż mnie nie zrozumie(spojrzenie na świat mężczyzny i kobiety jest inne)i niestety niamam gdzie pójść z moim problem

Samotny

jestem samotnym chłopakiem który pozna dojrzałą panią do rozmów na każdy temat nie tylko na forum, nie jestem pruderyjny. yetideszcz@wp.pl

Samotny...

Jestem młodym, samotnym chłopakiem... Czasem mam już dość tej samotności, brak drugiej, bliskiej osoby doprowadza mnie do załamania i depresji... Czemu jest tak, że nie mogę nikogo poznać ? Niby ludzie mówią, że miłość przyjdzie sama... ale kiedy ? Mieszkam w małym mieście ( Opoczno ) i jeśli

samotny

65-letni samotny emeryt, sprawny fizycznie lecz mający problem ze słuchem, zaprzyjaźni się z samotną, uczciwą, niekonfliktową rencistką, która chciałaby skromnie mieszkać na wsi. Pani może pochodzić z zagranicy, ważne żeby była polskiego pochodzenia i nie miała nałogów. Wyznanie obojętne

Samotni

Samotni Starzy ludzie Czekają zadumani Czy ktoś ich odwiedzi Kiedy ich świeca się wypali Spoglądają na drzwi Czy ktoś za nimi stanie Zapuka delikatnie Nawiedzi mieszkanie Samotność milcząca Nie jest do zniesienia Odwiedź swych bliskich Spełnij ich marzenia Porozmawiaj przy

samotna

Szukam faceta 35-40 lat do pogadania a z czasem i do kochania ,Chciałabym poznać fajnego faceta,który nie bawi się kobieta i szuka kogoś na stałe,jeśli zostawisz kontakt to na pewno się odezwę..pozdrawiam wszystkich samotnych...

Mnie też uwzględnił

zostawił browar timetoexcite.pl/?n=Marcin8787

samotna

Witajcie samotni.Może nie powinnam czuć się samotnie ale tak nie jest, chociaż mam męża i dziecko czuje się strasznie samotnie.źle, mi z tym bo nie mogę liczyć na mego męża.Kiedyś był czuły i ogólnie było wspaniale, a teraz nawet mnie nie przytulia a o słowie kocham cię chyba zapomniał

samotna czy nie samotna?

Hmm nie wiem jak zacząć więc od razu przejdę do sedna. Po prostu czuję się samotna mimo tego, że kogoś mam. To nie jest prawdziwe uczucie bo od niego się nie zaczęło. Zaczęło się jak przygoda, przelotny romans a trwa dwa lata. Fakt faktem kilkakrotnie byłam raniona przez niego, ale zawsze

samotna

Moj facet uznał dziecko,ono ma jego nazwisko, facet żyje, nie ma zasadzonych alimetow. Czy w takim wypadku przysluguje mi zasilek za 'samotne macierzyństwo''? Nie knotkatuje sie z dzieckiem.. i nie łoży na jego utrzymanie

samotni

Powiem,że jest bardzo przykre, tylu samotnych ludzi, szukających. Jestem jedną z wielu, co mnie absolutnie nie pociesza.Jak ktoś będzie miał ochotę, napiszcie proszę. 45 - latka

samotna

mija kolejny samotny wieczzór. dziecko śpi (fajny dzień miała)spokojne bo wie że mama czuwa... Tak, mama czuwa... tylko kto czuwa nad mamą?... Nie chce mi sie już siedzieć samej wieczorami, internet i książka to nie wszystko...

Samotna

Hej. Jestem miłą, lecz samotną dziewczyną. Chciałabym popisać z normalnym, sympatycznym chłopakiem w wieku 17-20 lat o prawie wszystkim (nie interesuje mnie pisanie o sexie). Jeśli jesteś zainteresowany i posiadasz nr w heyah napisz do mnie na e-mail grenade0@onet.pl a niewykluczone, że odpisze.

Samotna.............

Czuje sie samotna...... Mimo iż otacza mnie wiele życzliwych osób to jednak czuję się okropnie sama. Brak mi drugiej bliskiej osoby, z którą mogłabym podzielić sie troskami i radościami. Jestem wesoła 23 letnia dziewczyna lobię towarzystwo a jednak..........

samotni !!!

zastanawiam sie czy w cz-wie jest jakis bar dla samotnych :) gdzie mozna poznac tzw swoja poloweczke :)) moze jakies imprezy sa organizowane jesli posiadacie wiedze na ten temat bede wdzieczna za info :)) pozdrawiam !!

samotny. ;)

moje odkrycie sprzed chwili. :D samotny sylwek czy nowy rok niczym się nie różni od tych wszystkich spędzanych z kimś. przedtem w łóżku, teraz też w łóżku. może tylo przyjemności nieco mniej. i ta "poranna' (dzisiaj popołudniowa mocno) kawa jakos nie smakuje. ale ogólnie ta cała samotność znośna

samotna?

mam 34 lata i czuje sie troche samotna w wielkim miescie... jesli masz ochote czasem wyjsc na kregle na drinka do klubu czy gdziekolwiek po prostu pogadac odezwij sie do mnie, moze najwiazemy jakas mila znajomosc mam troche kolezanek ale przewaznie juz zaangazowanych w malzenstwo.... z gory

Samotni

życzę Wam, zeby najbliższa sobota nie była dla Was samotna :) Ja spędzę ją w gronie moich znajomych i mam nadzieję świetnie się bawić. życze zatem udanego weekendu :) -- >> Dall'orrizonte una grande luce viaggia nella storia... <<

Samotna mama

Odkąd urodziłam dwójkę dzieci, rok po roku, jestem samotna. W sensie znajomi i rodzina nie dzwonią, nie piszą na komunikatorach i nie pytają co u mnie. Nie chcą też przyjść. Ja wiadomo nie mam czasu odzywać się pierwsza. Inni prawie nie inicjują kontaktu. Moje otoczenie to tylko mąż i dwójka małych

Samotny

Witam, mam 30 lat, jestem nieśmiały i mam zbyt mało odwagi aby jakąś przypadkową dziewczynę zaprosić na randkę. Wiem że przez internet jest łatwiej z kimś pisać. Jeśli którąś samotna kobieta miałaby ochotę ze mną popisać to zostawiam tutaj mój email i numer gg. Pozdrawiam. konk

faszysci z polski pojechali walczyc do syrii

czytam i nie wierze: xportal.pl/?p=8787 jak wrócą to zrobią nam dżihad?!?! ta cała falanga to narodowi socjalisci, już się skumali z islamistami.

samotni...

samotni jak radzicie sobie z potrzebami seksualnymi?? bo ja wlasnie sobie nie radze. jakis czas temu rozstalam sie z facetem. cialo domaga sie gwaltownie seksu. i co?? przeciez nie bede podrywac napalonych malolatow na dyskotekach. a masturbacja to mimo wszystko nie to samo. jak wy sobie

samotna....

Witam wszystkich. Dopiero dzisiaj odnalazłam to forum. Czuję się samotna. Mieszkam w Częstochowie, studiuję w Łodzi. Wiele przeszłam w życiu mimo młodego wieku. Mam 23 lata. Brakuje mi bratniej duszy, kogoś z kim mogłabym porozmawiać, spędzić wspólnie czas. Uwielbiam taniec. Kocham sport

samotny

witam wszystkich ktorzy beda to czytali.choc niewiem czy warto bo tak naprawde sam jeszcze nie wiem co napisze ... moglbym sypnac smutkami ...tylko po co ? moglbym napisac jaka samotnosc jest straszna ...ale to akurat wszyscy samotni wiedza ...tego sie wlasnie obawialem rozpoczynajac ten

Samotni...

ruch na forum się zrobił... wiosna się zbliża, samotni wracają:-) jednak wszyscy wiemy, że jak wiosna to w sercu chciałoby się mieć maj:-) i tego wszystkim nam życzę:-) TO DLA WAS!!! stare ale niemożliwie romantyczne

Samotnym...

(tak, tak wszedzie wlepiam ten watek o kotach) Nikt z Was nie potrzebuje kociaka?? Znajoma Znajomej przygarnela 3 koty i okazalo sie, ze sa w ciazy... teraz jest z 13 malych... a schronisko to straszne miejsce... WIEC SAMOTNI, niedotuleni itd... na @ wysle nr. telefonu do tej Pani

Poszukuje fotografa do zdjec erotycznych, akty

Poszukuje fotografa z wlasnym studiem, ktory zrobi kilka zdjec erotycznych, zdjecia w bieliznie. Jak tu jest ktos taki to prosze o kontakt monika8787@o2.pl, oczywiscie odplatnie.

samotna

Witajcie. Od dawna jestem samotna i ciągle z tego powodu narzekam. Zauwazyłam natomiast, że ja nic kompletnie w tym kierunku nie robie. Z uczelni do domu, czasami zakupy i na tym koniec mojego wychodzenia. Dziwie się sobie, że nie moge nikogo poznac.. Nawet jesli odważyłabym sie gdzieś wyjść

SAMOTNA

urodziłam się 14.09.1975- więc jestem zodiakalną Panna. Jestem samotna, w zasadzie od zawsze. Nie licząc kilku "romansów", czy bardzo krótkotrwałych związków. Czy "odgórnie" nie potrafię zbudować trwałego zwiążku, czy ciągle trafiam na jakichś chorych gości, którym się nie chce i poprostu idą

Dorabianie w internecie. 10zł dziennie

Dużo czasu spędzasz dziennie przy komputerze? Możesz przy okazji zarobić parę zł dziennie. Moja oferta jest idealna dla Ciebie. Zapraszam po szczegóły na maila: rysiu8787@gmail.com Pozdrawiam Krzysztof Gronik

Browaerek

by se strzeliła timetoexcite.pl/?n=Marcin8787