Sake

Sake

Przeszukano 115 598 437 wypowiedzi na 1 357 forach

matura z matematyki listopad 2013 arkusz - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Matura z matematyki

>W zeszłym roku maturzyści liczyli na łatwiejszą maturę i się nie przeliczyli. Po tym, jak w 2012 roku ponad 20% uczniów nie zdało matury z matematyki na poziomie podstawowym, w 2013 roku arkusze zostały chyba lepiej dostosowane do umiejętności i wiedzy zdobytej przez maturzystów w czasie

ARKUSZE Z MATEMATYKI??

Wiecie czy są gdzieś w internecie arkusze egzaminacyjne z matematyki (szczególnie rozszerzonej) oprócz tych z matur próbnych wydawanych przez Okręgowe Komisje i oczywiście bez tych z gazeta.pl ! pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego zdania matury

Arkusze matematyka

Zna ktos strony z przykladowymi arkuszami z matematyki(oprocz tych z matury z 2006 i 2005)??Chcialbym sobie pocwiczyc matme a nie mam zadnych zadan:( Pomocy!:)

Matematyka - arkusze, odpowiedzi

: www.mmwloclawek.pl/artykul/matura-probna-z-matematyki-pytania-arkusze-testy-odpowiedzi-232332.html Tam znalazłem wszystko co dotyczy matury Poweodzenia

Poprawka matury z matematyki

Czy sa juz opublikowane gdzieś arkusze i odpowiedzi z matury poprawkowej z matematyki?

matura matematyka 2011

Czy arkusze egzaminacyjne z matematyki pojawią się wraz z rozpoczęciem egzaminu z matmy? Czyli jeżeli uczniowie rozpoczną pisać maturę z matmy 2011 to do sieci wpłyną arkusze które oni piszą? Czy raczej po jakimś czasie będą dostępne??

Matematyka - arkusze rozszerzenia

Czy też jak ja odczuwacie, że nie ma tak naprawdę arkuszy które są w jakiś sposób odzwierciedleniem tego co będziemy pisać 14 maja ? Jedyny arkusz jaki pokazuje to 'z czym to sie je' był na maturze próbnej. To połączenie rozszerzenia i podstawy do jednego nie wyszło nikomu na dobre. Testy które

NIEPRAWIDŁOWOŚCI MATURY Z MATEMATYKI

w jednym z liceow duza czesc matur z poziomu rozszerzonego zostala otworzona przez uczniów o godzinie 9.00. wszystko stalo sie przypadkowo jednak uczniowie mieli okazję spojrzec do arkuszy zanim nie zostal odkryty blad przez komisję egzaminacyjną. otworzone arkusze zostaly wtedy zebrane. jednak

znalazłem przecieki MATEmATYKA maj 2013

matura2013przecieki.blogspot.com/ znalazłem tu do ściągnięcia kilka arkuszy, wszystko wygląda ok, myślę, że jutro ponad 80% :)

Re: Przecieki matura matematyka

elo kumpel wlamal sie na serwery cke i zdobyl arkusz z matmy rozsz macie linka usuncie spacje pozdro speedy. sh/X8q3T/mat-r-2013-przecieki.pdf

Matematyka na maturze

Na stronie CKE podane są wzory chemiczne, fizyczne i matematyczne. Wiem na pewno, że na maturze z chemii i fizyki te wzory są załączone do arkusza egzaminacyjnego, czy tak samo jest w przypadku matematyki? Bo z tego co widzę, to jest tego aż 18 stron. Jeśli tak to czy na maturze próbnej 3.11 też

Matematyka Matura

Co myslicie o arkuszu z matmy rozszerzonej?? Piszcie bo ja juz sama nie wiem co mam myslec... przeciez to nie bylo wcale takie latwe jak niektorzy mowia... :|

Przygotowanie do matury z matematyki!!!!

Witam.Mam takie pytanie.skąd bierzecie jakies arkusze do rozwiązywania zadań z matematyki przygotowujących do matury???moze jakies strony www????????????

Dziś Matury

http://www.edulandia.pl/matura/1,118553,13868279,Matura_2013__matematyka__poziom_podstawowy___arkusz.html#Cuk MATURA 2013 -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

Matematyka - arkusz II - trening :)

Specjalnie z myślą o „nowych maturzystach” przygotowaliśmy dla Was arkusz egzaminacyny na nową maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym. Zachęcamy do pobrania pliku i samodzielnego rozwiązania. Wkrótce również zamieścimy PEŁNE rozwiązania. Zapraszamy na stronę www

Re: Arkusze maturalne z matematyki

Nie wiem jak sie wkleja linki matura.webd.pl/matura_download.php www.liceum.pl/syllabusy/matematyka/matura_spis.php3

Matematyka, arkusze, odpowiedzi

: www.mmwloclawek.pl/artykul/matura-probna-z-matematyki-pytania-arkusze-testy-odpowiedzi-232332.html Tu je znalazłem

> www.liceum.pl/syllabusy/matematyka/matura_spis.php3 dzieki bardzo za linki.ale te zadania cos bardzo latwe,gdyby takie byly na maturze...

Matematyka Matura Maj 2013

hej udostepniam wam mature z matematyki 2013 tylko z tego linku pobierac: hostujmy.pl/download/10121/TE5MGR

Re: Matura z matematyki!

Ja tez sie balam matematyki, poniewaz jestem humanistka, ale musze przyznac, ze jestem z siebie zadowolona. Matura z matematyki nie byla trudna. Dobrze mi poszlo, a to az dziwne w moim przypadku, bo ja tylko o historii bym mogla gadac ;) My bylismy pierwszym rocznikiem, ktory zdawal matme na

szczerze mowiac, porownujac probne matury z tego roku z innymi arkuszami z poprzednich matur, to sa coraz latwiejsze :P

Matura z matematyki

Próba nowej matury miała służyć sprawdzeniu jej formy a nie treści.Uczniowie mieli zapoznać się z arkuszami egzaminacyjnymi i sprawdzić czy zmieszczą się w przeznaczonym czasie.Komisje egzaminacyjne miały za zadanie sprawdzenie obiegu dokumentów. Podkreślam stanowczo matura próbna nie miała

piszący mature z matematyki...

macie moze jakies probne, przykladowe arkusze z maty na podstawe??Oprocz arkuszy, ktore byly na maturze w poprzednich latach... prosze o pomoc:)chcialbym przecwiczyc wiedze...

nie piszcie głupot, bo wczoraj pełno maturzystek się wypowiadało. tu macie arkusz: pliki.serwisyregionalne.pl/matura_2010_matematyka_podst.pdf nie był taki trudny :)

Ciągi i rachunek... Matura z matematyki [ARKUSZ...

Pracuję z maturzystami i widzę, że często brakuje im gruntownej wiedzy. A z matematyką jest jak z silnikiem spalinowym. Może działać bez najmniejszych wibracji lub "kichać" i zostawiać po sobie chmurę czarnych spalin. Dla chcących zrozumieć matematykę stworzyłem serwis http://mat24h.pl Mat24h

Re: Arkusz - matematyka

stary prosze jeszcze tylko o link klucza matury z maty podstawowej

Matury z matematyki: niemieckie i polskie

Trochę nie na temat, ale... Przeczytałem zadania z tegorocznej matury z matematyki, np. tutaj: http://szkola.wp.pl/kat,108836,title,Matura-2013-matematyka-na-poziomie-podstawowym-arkusz-i-odpowiedzi,wid,15551874,wiadomosc.html matury polskie No, jak zwykle ostatnio, poziom dawnej klasy ósmej

arkusze z matematyki - matura probna styczen 2008

Witam, przeszukalem juz chyba google wzdluz i wszerz i nie moge tego cholerstwa znalezc. Chodzi mi o mature (materialy diagnostycznie) ktora pisaly niektore szkoly w dniach 7-9 stycznia tego roku. Matematyka - poziom podstawowy zadania/klucze odp. Bylbym bardzo wdzieczny za podeslanie na mat

Re: Matura z matematyki

Mój dziadek matematyk dał mi fajową książkę z wydawnictwa Omega Arkusze egzaminacyjne. Są tu zadania, a w zasadzie całe ich mnóstwo. Nawet mnie to wciągnęło.

Matura poprawkowa z matematyki 2012 - arkusze i...

Uczyłeś się dniami i nocami, a mimo to nie zdałeś matury? Masz już dość egzaminów i stresu? NIE MARTW SIĘ!!! NIE JESTEŚ SAM! SPRAWDŹ, CO W TAKIEJ SYTUACJI ROBIĄ INNI! niezdalemmatury.pl

!!!!!!!! oto arkusze odp : mat podstawowa www.cke.edu.pl/images/stories/Matura2006/a1_mat_rozw.pdf arkusz

Poprawa matury 2013 - korepetycje z matematyki

!!! POPRAWA MATURY 2013 !!! EGZAMIN KLASYFIKACYJNY !!! Oferuję solidne korepetycje z matematyki dla MATURZYSTÓW, którym nie udało się za pierwszym podejściem. Pomogę w nadrabianiu zaległości, przygotowaniu do POPRAWY MATURY w sierpniu oraz EGZAMINÓW KLASYFIKACYJNYCH. Możliwy dojazd do

Re: Próbna matura z matematyki

Arkusz i odpowiedzi znajdziecie tutaj: www.edulandia.pl/edulandia/1,99193,7192495,Probna_matura_z_matematyki.html

Re: Matura rozszerzona z matematyki

www.dziennikzachodni.pl/edukacja/matura/a/matura-05052016-matematyka-geometria-rownania-i-ciagi-pytania-zadania-arkusze-odpowiedzi,9955740/

Próbna matura z matematyki 2010/2011

I arkusz: www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,8605968,Probna_matura_z_matematyki_2010_2011___arkusze.html

Re: arkusze z matematyki z Dziennika

prosty byly te zad z arkusza rozsz gosc to moze polecisz jakies ksiazki z ktorych warto sie przygotowac do matury??

Matura 2009, matematyka - arkusze i rozwiązania

Ogólnie do napisania chociaż spodziewałem się łatwiejszej. :/ Przy zadania z wielomianami punkt a) można było się zakręcić. A uzasadnienie do tego równania z sin(alfa) cośtam można było nadrukować słownie? ^^

Re: Matura z matematyki 2011 arkusze zadania

dziś matura próbna z matematyki http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101103/MATURA/99118393 Próbna Matura z matematyki 2011. Zadania. Odpowiedzi

Słabe wyniki próbnej matury z matematyki

Jaka masakra. Nie wiedziałem, że tak źle innym poszło. Mnie nie było na próbnej maturce więc znalazłem sobie w necie serwis matematyczny, który udostępnił INTERAKTYWNY arkusz http://www.megamatma.pl/mm/maturaL ARKUSZ . Nawet podaj tam wyjaśnienie rozwiązań zadań zamkniętych co jest nowością

matematyka matura 2010

Maturzysto! Do matury pozostało Ci już niewiele czasu, a jeszcze mniej do przygotowania się do niej. Jak wiadomo obowiązkowo zdajesz matematykę. Ten niewątpliwie ważny przedmioty może zaważyć na Twojej przyszłości! Nie pozwól byś przez źle napisaną maturę, zrezygnował z wymarzonych

Przecieki matura matematyka

mam pierwsze przecieki z matury na maj 2013 zapewniam ze te przecieki beda na maturze w maju link do pobrania: bit.ly/Yd8T7l

Re: Matura 2010/2011 z matematyki. Odpowiedzi!!!

dziś matura próbna z matematyki, arkusze z rozwiązaniami zadań --> http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101124/MATURA/186722970 Próbna matura 2011 z Operonem. Matematyka. Sprawdź odpowiedzi, pytania, arkusze

damians888 napisał: > znacie jakies strony z przykladowymi arkuszami(oprocz cke.edu.pl) bo chcialbym > sobie pocwiczyc. Ijeszcze jedno: na stronie gazeta.pl mialy sie pojawiac co > dzien po trzy nowe arkusze z roznych przemiotow...tylko jakos nie moge ich > znalezc

O kurde! Przejrzałam ten arkusz i jestem pewna, że zdałabym teraz maturę przynajmniej na 60%, z samymi wiadomościami do drugiej liceum. Prościutkie (nie liczyłam tych z prawdopodobieństwem, bo jeszcze nie miałam, a także paru innych).

Re: Matura poprawkowa z matematyki 2012 - arkusze

Jeśli chce ktoś poćwiczyć rozwiązywanie arkuszy przed maturą to polecam www.arkuszmaturalny.pl/index.php Wszystkie arkusze maturalne w jednym miejscu:) mi pomogło i jakoś zdałem te mat

Re: Matematyka matura!

Też uważam, że zbiory kiełbasy są bardzo dobre i dodatkowo jakiś zbiorek z arkuszami.

uczyłem się z książek Klaczkowa (polecam), a z arkuszy egz. to "Matematyka z sensem". "Zdaj Mature" od pazdra zrobiłem tylko arkusze, aha i mój wynik to 96/92 pozdrawiam

Tablice matematyczne to broszury kilkunastostronicowe formatu A4, które na pewno szkoła otrzymała już rok temu - od tego jest dyrektor aby o to zadbał. Te "wzory" nie są dołączone do arkusza...

Re: Matura rozszerzona z matematyki

www.dziennikzachodni.pl/edukacja/matura/a/matura-2016-harmonogram-terminarz-dla-maturzystow-porady-arkusze-pytania-odpowiedzi-odliczanie,9922183/

tak łatwa??? Była napwno trudniejsza od próbnej,,,,, grrrr... a do tego ta dziwna kropka na końcu 10. zadania!!!!!!! Z tego co zobaczyłem po odpowiedziach to napewno zdałem... Tylko mogę , mam prawo zaskarżyć komisje o nieprzestrzeganie zasad , bowiem pisałem nie dostawszy tablic mat

Korepetycje z matematyki do matury podstawowej

Szukam kogoś, kto mógłby udzielać mi korepetycji z matematyki w Nowej Iwicznej lub okolicach. Jestem tegoroczną maturzystką i zdaję egzamin z matury na poziomie podstawowym. Nie mam problemów z nauką, jednak potrzebuję korepetytora, który regularnie mógłby przerabiać ze mną arkusze maturalne i

Próbna matura z matematyki 2010/2011 - odpowiedzi

tutaj znajdziecie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej: matura2011.net/matura-z-matematyki-2011-zadania/

Przesadzacie.... Jak dla mnie matura z matematyki była łatwa... Oczywiście nie bede miała 100% jak u mnie 7+8=14 no ale licze coś na około 80%

Próbna matura z matematyki - odpowiedzi!

A ja Wam powiem, że maturę pisałam 3 czy tam 4 lata temu, nie powtarzałam sobie materiału, jedynie z ciekawości zerknęłam na ten arkusz z matematyki i potrafię rozwiązać tylko zadanie nr 2. Życzę powodzenia wszystkim Maturzystom!

Matura

Witam! Zwracam się z prośbą do tegorocznych maturzystów. Ma może ktoś z kolegów/koleżanek arkusz matury próbnej z matematyki z wczoraj? Wszędzie w internecie są odpowiedzi natomiast arkusza brak co utrudnia, a wręcz uniemożliwia sprawdzenie poprawnych odpowiedzi. Jeśli ktoś posiada link do takiego

Re: Korepetycje z matematyki.

Witam. Udzielam korepetycji z matematyki, przygotowania do matury z zakresu podstawowego, analiza arkuszy maturalnych. Konkurencyjna cena.

Matematyka - nowy trening przed maturą

Zamieściliśmy nowe arkusze treningowe z poziomu rozszerzonego matematyki do samodzielnego rozwiązania. Ci z Was którzy potrzebują trudniejszych zadań i mają ochotę sobie poćwiczyć również znajdą coś dla siebie. Zapraszamy na stronę

Popieram poprzedników - Kiełbasa. I warto od czasu do czasu jakiś arkusz przykładowy rozwiązać - by zobaczyć czy wyrabiasz się z czasem i zobaczyć na co zwracają uwagę autorzy kluczów.

Re: matura z matematyki rozszerzona

wedlug rozporządzenia MEN oraz aneksu do informatora z matematyki, matura rozszerzona z matematyki będzie też zawierała część zadań z zakresu podstawowego. Czas pracy z arkuszem został nieco wydłuzony (zdaje się, ze do 3 godzin). Wejdz na stronę CKE - są tam informatory oraz wszystkie nowości.

Re: Matematyka - arkusze rozszerzenia

ja też się bardzo boję tej matmy, próbna mi kiepsko poszła, ale w szkole co miesiąc mieliśmy taką maturę próbną z matematyki i za każdym razem robiłam postępy, ostatnią kwietniową napisałam na 67%, ale nasza pani robiła nam wyłącznie rozszerzone zadania (pewnie dlatego, żebyśmy potem, na maturze

Arkusze maturalne z matematyki - krok po kroku

Matematyka na maturze jest już obowiązkowa. Ale nie każdy musi być orłem. Właśnie dla takich osób, stworzyliśmy rozwiązania arkuszy maturalnych krok po kroku. Zawierają wszystkie potrzebne wzory, komentarze i rozwiązania - od samego początku do końca. Także zadań zamkniętych. Wszystko to

Obejrzałam ten arkusz i nie wiem, o co ta histeria. Jeśli ktoś ie potrafi zrobić zadań na 30%, to faktycznie niech sobie z maturą da spokój. Procentów nie umiecie albo prostego podstawiania do wzorów?

zastanawiam się kto zaznaczył, że otrzyma 100pkt, skoro z całego arkusza maturalnego do uzyskania było jedynie 50pkt. Swoją droga gratuluje redakcji

Re: Matematyka - arkusze rozszerzenia

Ja z kolei słyszałem że na rozszerzeniu zadania mają być "nie banalne" i cokolwiek to znaczy nie wygląda to dobrze. Przerobiłem kilka książek z zadankami, zrobiłem sporo arkuszy i spotkałem się już z takimi "nie banalnymi" zadaniami i nie chciałbym się spotkać z tego typu zadankami na maturze.

Jutro poprawka matury. Przede wszystkim matematyka

Z matematyki polecam darmowy serwis http://www.e-zadania.pl www.e-zadania.pl Zadania z ostatniej matury rozwiązane w postaci filmików: http://www.e-zadania.pl/materialy/lista,607,arkusz-14.html Matura 2011

Re: arkusze z matematyki - matura probna styczen

Witam. Też szukałem z ciekawości i również nic takiego nie znalazłem. Pozdrawiam -- X matura z języka, dzięki za to www.

boje sie ze nie zdam tej matury :/ byla chyba jeszcze trudniejsza niz z 2007... mam nadzieje ze uzbiera sie jakos te 15 pkt

matematyki na czas na pewno NIGDY nie napisze nie robiac bledow ktore zmienia wynik calego rownania. Powiem szczerze ze niechcialbym aby moje dzieci uczyly sie w Polsce w dzisiejszym jedynie sluszym systemie edukacji. Zlikwidowac jeden jedynie sluszny program nauczania, stop indokrynacji. Upowszechnic

Hm, zadania nie byly moze jakos kosmicznie trudne...ale w kazdym razie byly zdecydowanie powyzej poziomu, jakiego sie spodziewalam, tak ze dobrze mi to nie poszlo -_-'. nie mam pojecia, czy w ogole zdam. i przede wszystkim- na ten arkusz 120 minut to STANOWCZO ZA MAŁO! niektóre z zadań były

Re: Probna matura z matematyki

No to qrwa dokladnie tak samo jak u mnie...z tym,ze oba arkusze poszly mi beznadziejnie :) chyba nawet polowy nie zrobilam :D

Korepetycje matematyka, chemia

udzielę korepetycji z matematyki i chemii- przygotowania do Matury 2013, egzaminu gimnazjalisty

Re: Przecieki matura matematyka

przecieki z matury 2015, matura z polskiego, matematyk, angielskiego i niemieckiego, poziom podstawowy! W tym roku cke dało bardzo trudne zadania, przygotuj się już teraz i ściągnij arkusze

Re: Próbna matura z matematyki 2010/2011 - odpowi

Odpowiedzi sa podawane wedlug tego arkusza www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,8605968,Probna_matura_z_matematyki_2010_2011___arkusze.html

Jak dla mnie to matura podstawowa z matmy byla latwa, az bylam zaskoczona, bo bylam przygotowana na cos trudniejszego. mialam problem tylko w tym zadaniu z robotnikami, ale zle sie do tego zabralam i mi nie wyszlo, ale ogolnie byla ok:)

Matura z matematyki na poziomie podstawowym powinna być z wiedzy elementarnej, nabytej w liceum. Tak, ażeby każda osoba, która uczy się choć trochę zaliczyła ją na 30%. Tak samo jest z językiem polskim. Arkusz maturalny na poziomie podstawowym jest ułożony tak, że nawet umysły ścisłe nie muszą

Re: Błąd w maturze z matematyki?

Rzeczywiście, oparłem się o rysunek nie z oryginalnego arkusza. Masz rację.

Tajna matura z matematyki

I znowu, jak to w Polsce bywa na każdym kroku, paru pajaców wymyśla idiotyzmy, a reszta się temu przygląda i puka w głowę. Zapewne ta farsa z próbna maturą jest organizowana tylko po to żeby kilku mośków zarobiło na tym kasę. Ułożenie zadań, druk arkuszy, sprawdzenie to możliwość łyknięcia kaski

Ja byłam w klasie z roz. matematyka i może dlatego podstawowa wydaje mi się że była banalna ;)

Re: matura z matematyki

rozwiązywania arkuszy egzaminacyjnych (na rynku są dostępne książki ktore mogą nam pomóc w nabyciu tej umiejętności, np. "Maturalnie, że zdasz. Matematyka" WSIPu. Bez tego ani rusz. Po prostu trzeba wyrobić tę umiejętność, żeby nie tracić niepotrzebnie pojedynczych punktów. ALe wszystko jest do

Re: matematyka na maturze

makrama1 napisała: > > A jaki w takim razie sens w urządzaniu egzaminu maturalnego na poziomie szkoły > podstawowej? :) a widzialas arkusze do nowej matury z matematyki na poziomie podstawowym?

Łatwe,nawet bardzo!Na poziomie podstawowym,bynajmniej.Trzeba być tylko trochę na bieżąco z typami zadań.Dwa z pośród zadań-o wyliczenie m i n,oraz ze statystyki do zrobienia od reki. Ta matura jest łatwiejsza niż stara. Można mieć kalkulatorki?

Re: I jak matura z matematyki?

Tylko co innego robic arkusz w domu a co innego na maturze... Ja jestem na maksa zly. Pisalem podstawe i czulem sie nawet mocny z matmy, robilem arkusze o różnym poziomie trudności i mialem ok 60-80% a jak dzis popatrzylem na klucz to mam nadzieje ze bedzie 30% Zadania wydawaly sie proste

Ta matura była przecież banalna. Z tego co słyszałem to wszystko mam dobrze. Liczę na 100 %, no może bez 2 punktów za jakiś głupi błąd albo zły zapis. Myślę, że średnia mojej klasy będzie wynosić około 90%.

wg mnie matura rozszerzona byla 10x trudniejsza niz ta rok temu.. ubiegloroczna w 2h napisalem na 86 %... w tym roku.. na 11 zadan, jednego nie dotknalem, 3 nie dokonczylem a 1 jestem pewien ze jest zle... tego ze jest dobrze jestem pewien w 2 zadaniach.. byla kosmiczna....

Nie przesadzajcie, widzac ten arkusz na pewno kazdy moze zdac ta mature, bo wcale nie jest taka trudna.. Niektóre zadania zamkniete sa banalne i tylko osoba niemyslaca moze ich nie zrobic.

Dla mnie rówież matura z matmy podst była cholernie trudna :( Wczoraj miałem ustny z polaka i tylko do niego sie ostatnio uczyłem, bo dawne maturki z matmy szły mi bez problemu... Dzisiaj na matmie jeszcze po polskiemu chyba myślałem bo tak opornie to szło - tym piepszonym polskim sobie głowe

Re: Matura 2010 - matematyka - arkusze i odpowied

arkusze, dawać odpowiedzi!!!! Jak ktoś nie zdał matury z matematyki w tym roku to jest kretynem!

Re: Matura na poziomie podstawowym z matematyki

Nie gloryfikuję, zgadzam sie ( wyjątkowo) z Triss, że arkusze sprawdzane w szkole podwyższały zdawalność matury, ale cos jednak sprawdzała. Pozdrawiam z wakacji.

Próbna matura z matematyki. Sprawdź, jak ci poszło

szczęście, Mega Matma przygotowała http://www.megamatma.pl/klasowki/matura-testy-i-zadania/poziom-podstawowy-matura/probna-matura-cke-listopad-2010 arkusz maturalny w formie interaktywne j. Jest on dostępny dla zarejestrowanych użytkowników (rejestracja darmowa). Uczeń może tam rozwiązać zadania

Re: Przygotowanie do matury z matematyki!!!!

Arkusze wziełam ze strony CKE, a tak na codzień to trzepię Kiełbasę.

Matura z matematyki. Twierdzenie Pitagorasa i.....

Na pierwszy rzut oka arkusz faktycznie wygląda na trudniejszy niż w poprzednich latach. Co nie zmienia faktu, że jest prosty i jest w nim zbyt dużo zadań testowych. Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens zadania typu "rozwiąż równanie" i podanie czterech propozycji odpowiedzi? Przecież nawet bez

Re: Próbna matura z matematyki 2010/2011 - arkusz

sara9191 nie bulwersuj się.. ta matura na prawdę jest bardzo prosta.. ja zdawałem maturę 4lata temu.. teraz każde zadanie rozwiązałem bez namysłu. Zdawałem rozszerzoną matematykę, fizykę i niemiecki.. więc pewnie tyle przedmiotów co Ty.. Ta matura jest tylko po to żeby sprawdzić czy w ogóle