Sake

Sake

Przeszukano 119 074 208 wypowiedzi na 1 502 forach

mamka2014 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

MAMKI

chciałabym zostać mamką ale niewiem gdzie się mam zgłosić, jakie badania zrobić,gdzoe sięzapisać itd może wy mi w tym pomożecie z góry dziękuję za wieści

MAMKA...

(nigdy nie wiemy czy mamka jest na diecie, zarazić czymś. I...jest zwyczajnie uwłaczające dla kobiety, która jest sprowadzona do roli krowy. Ja tak to odbieram. A jakie sa Wasze odczucia

Mamka

-zawod poszukiwany. Odradza sie wymarla profesja.Polki chca, by ich dzieci karmily obce kobiety.Pomaga w tym popularna telenowela. W dziale "Pomoc w domu,opieka" znalezlismy ogloszenie-mowi mlody mezczyzna,szukamy pani,ktora ma wlasne dziecko i zechcialaby pokarmic nasze.Moze zarobic kilkase

Mamka

Opiekunka zaoferowała się do karmienia piersią mojego synka. Ja również karmię piersią. Ona karmi jeszcze swoje 1,5 roczne dziecko. Mam mieszane uczucie. trochę to jak uzywanie czyjej bielizny. i chyba mleko matki dostosowuje się do wieku dziecka ???? A jaś ma 5 m-cy . Proszę o poradę. Dodam

Mamka...

Co wy na to? Ja bym się nie odważyła. Wolałabym karmić modyfikowanym mlekiem. praca.gazeta.pl/praca/1,47341,2947665.html -- Mój Bobas już niedużo nam zostało

MAMKI

Osobiscie nie korzystałam, ani takich usług nie swiadczyłam, ale slyszałam. Ciekawe co o tym sadzicie.

MAMKA

Kochane co wiecie o karmieniu cudzych dzicie gdzie mozna sie zglosic szukając takiej osoby. Dziekuje za sugestie pozdrawiam

mamką być... ?

bardziej, że w szpitalu położne mogą nakarmić dziecko mieszanką i nawet jak bym nie miała mleka, to byłoby wyjście z sytuacji. Dla mojej koleżanki i tej pani sytuacja była zwyczajna, dla mnie dziwna... Ciekawa jestem opinii innych osób, wiem, że rola mamki kiedyś była popularna i nie budziła

Praca "mamki"!

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23&w=29880005 Pięć lat temu urodziłam dziecko. Miałam tyyle pokarmu ,że oddawałam go do punktu laktacyjnego w szpitalu na Litewskiej.Nikt nie widział problemu. Na sali ze mna b

Kim są MAMKI??????????????

Kiedyś kobiety wysoko urodzone (np. królowe), po urodzeniu dziecka oddawały je na wychowanie innej kobiecie. Do jej obowiązków należało również karmienie piersią. Czy mamką mogła być kobieta sama posiadająca własne dziecko, które karmiła piersią, a dziecko ktrólowej było jedynie dodatkiem? A

Czemu MAMKI wyginęły?

Witajcie. Temat jak najbardziej na "Niemowlę" odpowiedni, jak sądzę. W dobie "nacisku" na karmienie naturalne nurtuje mnie to pytanie: czemu zanikła instytucja mamki? Można wprawdzie oddawać własne mleko do szpitala, to wiem. Ale jeśli ktoś by chciał taką "usługę" kupić to chyba się nie da

Mamko

Ale zastygło Ci ono potem? Bo jak mówię, moje jest teraz jak kamień :/ A sypałam tę mąkę, bo bym przecież rąk z niego nie wyjęła. -- Kura pazurem Dziecko wrażliwe

opiekunka czy "mamka"

moim terenie. W przypadku takiej matki opiekunki - trudniej nad wszystkim zapanować, dyktować warunki, sposoby zachowań itd. Czy któraś z was praktykuje/ praktykowała takie rozwiązanie - z jednej bądź z drugiej strony? Jak wrażenia, opinie ? P.S. Wiem co oznacza słowo mamka = chodziło mi o

mamek

Jak ten budzik włączyć. On mi sam wskakuje w trakcie gry i sam dzwoni -- smiech_na_sali_buahaha http://smajliki.ru/smilie-671079879.html http://s8.rimg.info/6d7b675cbd7e48d3d2928a171fd76ecd.gif https://www.suwaczek.pl/ https:

Mamka!

Mam nadzieje, ze po operacji problem rozwiazany! Czy mozesz mi napisac, jakiego typu byl to zabieg? Przeszczep moczowodow czy jakies ostrzykiwanie? I w jakim synek byl wieku w momencie operacji? Z gory dzieki! Pozdrawiam i zycze duuuzo zdrowka! -- pt., 25-04-2008 Forum: Reflux moczowy, ZUM, wady - Mamka!

mamka!!!!

Masz myśleć pozytywnie!!!!!To nakaz Tromyszy!!! A Tromysza czarownicą jest i niegrzecznych karze!!!!!!!!!!!

Mamka - dylematy (długie)

oczywiście, że istniały mamki, ale jestem zagubiona. I na koniec jedna spekulacja: Załóżmy, że z powodzeniem karmię swoje dziecko rok, dwa, potem rodzi dziecko np. moja siostra, ale nie ma pokarmu, albo po prostu adoptuję noworodka. Czy jest szansa wykarmić takie maleństwo piersią? Czy trzeba by

Do mamka22

jesli moge mam pytanie do Ciebie, szukałam informacji o braku sluzu i początku ciązy i znalazłam Twoją odpowiedz, czy mogłabys mi cos napisac, jak miałas? I czy w cyklach przed ciązą miałas tak samo? czy miałas duzo sluzu a w cyklu w którym zaszlas wogóle? Bardzo zastanawia mnie ten fakt, br

do "mamki"

Wiesz co oznacza określenie "mamka", że taki nick sobie przyczepiłaś? Mamki zajmują się karmieniem obcych dzieci swoją piersią, oraz opieką nad małymi (również cudzymi) dziećmi. To nie jest jakieś głupie zdrobnienie od słowa "mama".

Do Mamka74

Hej, zwracam się do Ciebie z pytaniem o fragmin- zauważyłam, że większość bierze clexane. Mi hematolog też zapisał Fragmin, ale mam pytanie, ile wynosi Twoja dawka? Obecnie w 11tc biorę7500 j.m. Pozdrawiam, Marta

Jeszcze o mamkach.

Po namyśle stwierdzam, ze dobrze, ze wynaleziono butelkę:-))) Przeczytajcie: wiadomosci.onet.pl/1,15,10,5835365,17433054,80395,0,forum.html

Re: MAMKI

Trzeba się zgłosić w szpitalu do poradni laktacyjnej, która prowadzi tego typu działalność - organizuje badania i kontakt pomiędzy mamką a biorcą pokarmu.

mamka_klamka

Przykro mi białej czekolady nie było(u nas na wsi to nie supermarket;)kupiłam za to ptasie mleczko,Grześki i rogaliki z marmoladą.Może coś z tego być? P.S. Podoba mi się Twój nick.Moja córka często woła do mnie mamka!

Re: MAMKA

Zgadza się myslałam, że nie jest to praktykowane, ale zasugerowałam się watkiem w telenoweli klan taka mamka wystapiła w serialu dokarmiajac dziecko Pani Lubicz po mastektomii..., No cóż tak szukam wiadomosci na ten temat Glównie finansowych tzn ciekawi mnie ile cos takiego kosztuje

do mamki!!

Do mamka .Ja też wybieam się do miejscowości w której byłaś .Studiuję w internecie różne oferty i nie wiem co wybrać.Czy mogłabyś powiedzieć jak nazywał się Twój pensjonat czy pokoje gościnne,abym i ja nie została nabita w butelkę? Pozdrawiam

czy mogę być mamką??

Mam pytanie następujące: czy mogę być mamką mojej brataniczki, która ma tydzien? Moje dzieciaczki mają 3,5 miesiąca. Pokarmu starcza dla dwóch nienażartych smoków, starczyłoby jeszcze dla jednego głodomorka. Jej mama ma mniej pokarmu. Czy mój pokarm nie jest jednak zbyt "zaawansowany"? Nie

Re: MAMKA...

widze w tym nic zdroznego. Samej okazjonalnie zdarzylo mi sie byc "mamka" mojej siostrzenicy, podobnie, jak i mojej siostrze zdarzylo sie nakarmic moje dziecko, gdy nie zdazylam z pracy, a mlody nie akceptowal zadnych kubkow ani butelek i szybciej umarlby z glodu niz dal sie nakarmic butelka

mamka_klamka

mamka_klamka napisała: > A czy ty trzymasz kasę w skarpeci, że musisz mu dawać. Nie może sam brać z bank > u > jak potrzebuje Nie, no tak to nie jest.Mozę ja troche mało precyzyjeni sie wyraziłam.Oczywiscie,że może sobie wziać z banku sam pieniądze, jak ja wypłace

poszukuję karmiącej kotki - mamki

czasu - mam problem. Oczywiście kocia mamka zostanie sowicie wynagrodzona zapasem dobrej jakości karmy dla karmiących kotek i jej kociaków:) Czy ktoś ma taką karmiącą domową kotkę?

Re: Mamko

Jak wsypałam mąkę to zastygło. Ba, twarde było jak kamień :) Ale pierniczki wyszły super. -- Marcylator Jacula

mamka_klamka

-- moje dzieła na sprzedaż :))) A na drzewach zamias liści będą wisieć komuniści !!!

MamkaJulci

Ciekawa jestem odpowiedzi, bo w koncu odważyłam się użyć do rozkładu nowych kart ... i nie wyszło mi zbyt imprezowo żadnych tańców, obżarstwa, rodziny nawet większych kontaktów z innym, na kartach tylko pojedyńczy ludzie. … Bardzo jestem ciekawa co to za karty. Też mam nowe i wcią

do mamka

nie wytrzymałam i zadzwoniłam do mojej lekarki. okazało się, że hormony wskazują niedoczynność,a tsh nadczynność.. :(

Mamko Klamko

No właśnie, jakiej konsystencji Ci wyszło to ciasto? -- Kura pazurem Dziecko wrażliwe

Re: Mamka...

Ja też bym wolała karmić mlekiem modyfikowanym, to obrzydliwe. Pierwszą córcię wychowalam na mleku z pudełka i jest super zdrowa, więc nie uciekałabym się do takich sposobów, nawet, żeby to była moja siotra, mama czy inna bliska osoba. -- -- Filip wt., 04-10-2005 Forum: Rówieśnicy - Re: Mamka...

też mi się tak wydaje :) -- KARINKA ...będzie ze mną za...

glupie mamki

Mamooli (biedna ola, nawiasem mowiac), moj post byl "zartem", takim samym wysublimowanym zartem, jak ten o zabiciu kota, co wy takie inteligente, nie zalapalyscie ironii? chyba w takim razie jestescie inteligentne inaczej. Zadnemu zywemu stworzeniu nie zycze smierci (widac jednak glupie jestci

ja też nie ale jeśli już to, abstrahując od psychologicznego aspektu wchodzenia w intymną relację matka-dziecko, to przecież w pokarmie oprócz przeciwciał,składnikow odżywczych mogą znaleźć się wirusy, bakterie etc. z którymi dziecko będąc w łonie matki się nie stykało a żółtaczka, wirus HI

mamko klamka

filmy z cesarki mozesz spokojnie obejrzec w necie oraz z porodu domowego/ lesnego/ szpitalnego, w kucki, w kleczki, na lezaco itp. -- po stosunku z mężem( ...)zaczyna mi dosłownie wszystko puchnąć,od warg sromowych po wzgórek łonowy...do tego dziecko tak jakby "przesuwało" się z całym sw

w dobie woreczków do zamrazania pokarmu i odciągaczy pokarmu to może wystarczy zamieścić ogłoszenie?...i zrobić sobie badania- takie jak do karty zdrowia i przebadać pokarm...?

mamka_klamka

sprawdź pocztę i daj znać czy doszła ta książka (i czy możesz ja otworzyć, bo niektórzy mają z tym problem, nie wiem czemu) -- Nasza NATALCIA ma już... To Natusia:

Mamko_Klamko

to rzucaj przepisami na pyszne i łatwe ciacha w "doznaniach Kenetha" -- Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w oka mgnieniu...

W karmieniu piersią jednym z bardzo "reklamowanych" aspektów jest pogłębianie więzi z dzieckiem. Jakoś tego nie widzę w momencie kiedy inna kobieta, nawet siostra lub najlepsza przyjaciółka karmiłaby moje dziecko. A karmienie mlekiem z laktarium? I tak inaczej niż z butelki się nie da - więc więź

Ja też wybrałabym zdecydowanie mleko modyfikowane. -- Justynka i Adrian i ???

Re: Mamka

Na razie wiadomo na pewno, ze ta droga mozna zakazic sie HIV i zoltaczka, kto wie czym jeszcze??? Mamy znakomite mleka w proszku, ogromny wybor. Sama jestem mloda mama, i na karmienie przez obca kobiete absolutnie bym sie nie zgodzila!

"Organizacji banków mleka kobiecego należy zaniechać. Dokarmianie dziecka mlekiem innej kobiety może być dopuszczone tylko za zgodą obu matek. Z uwagi na możliwość przenoszenia wielu nie diagnozowanych chorób, głównie wirusowych (np. cytomegalia, WZW C, AIDS) drogą pokarmu kobiecego, aby unikn

mamka74

Kombinezony Tchibo nie były szyte specjalnie do Reala, bo w takim przypadku nie ucinano by im nożyczkami wszywek firmowych, które miały w środku.

mamki czy znacie może

jakieś stronki z konkursami dla dzieci?Bo szukam,szukam i nic .. -- -- MojE DzIeCko,MojE SzCzĘśCiE-Roxanka:)

Szok!!!A moze opiekunka podaje piers bez Twojej wiedzy. Jak masz problemy z karmieniem przestaw dziecko na modyfikowane,to chyba lepsze od cudzych piersi. -- www.szipszop.pl/tickers/ute.php?tid=24411&cid=138

Cóż, można się zgodzic jedynie, gdy opiekunka przedstwi badania, ze nie jest nosicielka szeregu chorób, w tym nie jest zarazona HIV. -- Mops i kot img443.imageshack.us/my.php?image=znudzonyfh5.jpg

W życiu!!!!!!!!!!!!!!!!!! A choroby, o których nie masz pojęcia i które są przeciwskazaniem do karmienia piersią. Boże broń.

Re: Dlaczego tolerowal ukrywal i przenosil

wszystkie dzieci (czesc zreszta umierala wczesnie), mamki i nianki. -- https://forum.miau.pl/images/smilies/2014-99.jpg

mamka_tymka!!!!!!!!!!!!!!!

Wiesz,już taka ma natura,że lubie wiedzieć więcej i więcej... ale miło,że klikasz w moje posty i też ciekawa jesteś!? Poród przewidywany za 10dni,dobrze,że chcesz bym już urodziła...ja też już b.pragnę tego.Dzięki!!! agnen napisała: > No i dobrze wybrałaś, chociaż diagonalny też jest

co sadzicie o "mamce"

Wiem ze mozna taka pania wynajac, karmi piersia albo sprzedaje swoje mleko. Jak myslicie lepiej takie "prawdziwe" czy modyfikowane?

MAMKA - Wymysł teściowej!!! Pomocy!

Spotkała mnie sytuacja, od której o mało zawału nie dostalam... Potrzebuję Waszej rady. Ale od poczatku: Róża ma 2,5 miesiąca, 2 tyg. po porodzie straciłam pokarm - z powodu stresu związanego z jej zdrowiem, ciągły niepokój, obawa (podejrzenie wrodzonej toksoplazmozy - o dziś jeszcze nie zdia

Re: Mamka!

Pamietam, że mój lekarz odradzał operacje przeszczepów przed skończeniem roczku. Choć wiadomo każdy przypadek jest inny.. -- Venezia i Jaśnie Pan;)

Re: Mamka!

Ok; teraz doczytalam, ze Twoj synek urodzil sie we wrzesniu. Czyli mial w momencie operacji okolo 7 miesiecy,,, dobrze licze? Moi lekarze chca czekac do pierwszych urodzin, czy Was namawiano do szybszej decyzji, czy sami chcieliscie? Sklonily Was pewnie nawracajace ZUMy? -- pt., 25-04-2008 Forum: Reflux moczowy, ZUM, wady - Re: Mamka!

Stosowanie mamaek oraz mleka z laktarium w cywilizowanym świecie nie jest zalecane głównie ze względu na mozliwośc przenoszenia chorób zakaźnych, zwłaszcza wirusowych. O względach psychologiczno-estetycznych nie wypowiadam się (choc mam zdanie).

Hej. Wiesz co, nie zdecydowałabym się... Po pierwsze dlatego, co pisze wyżej Driadea, a po drugie to serce by mi pękło z rozpaczy jakbym widziala, że inna kobieta przytula do piersi moje maleństwo. Wiem, że to pewnie dla dobra dziecka, ale jednak nie. Pozdrawiam Asia

Re: Mamko

Uff, no to mi trochę ulżyło, może jednak będzie cos z tych pierniczków. Tylko jak to rozwałkować ten kamień? -- Kura pazurem Dziecko wrażliwe

Ja też wolałabym karmić modyfikowanym... -- KARINKA ...będzie ze mną za...

chyba, że byłaby to np moja rodzona siostra - a i tak nie jestem pewna. Podobno na zachodzie sa banki mleka kobiecego, przeznaczonego głównie dla wcześniaków, ale i tak to jakos tak dziwno niehigienicznie, nie? -- Ciężarówki - nie zapominajcie o zapinaniu pasów w aucie! pon., 03-10-2005 Forum: Rówieśnicy - Re: Mamka...

Niestety nie mam pojęcia czy coś takiego jest dotępne... Wszyscy siestrasznie oburzają jak się wspomni o mamkowaniu... Może jakaś znajoma.......? -- Agnieszka A to Marek Gruby :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht

4-dniowe szczeniaki poszukują mamki!!!

Wczoraj z powodu komlikacji poporodowych odeszła jamniczka znajomych. Wcześniej urodziła 3 zdrowe szczeniory. Maluchy poszukują zastępczej psiej mamki, która ma pokarm i mogłaby je wykarmić. Psiaki znjajdują się w Zabrzu, ale gdyby ktoś z innego miasta zaoferował pomoc, to zostanie zorganizowany

Re: mamka_klamka

woła do mnie mamka! Dziękuję <rumieniec>. Moj syn też tak do mnie mówi, a klamka to mąż dodał, bo mu się tak rymowało :) -- Marcylator Jacula

Re: Praca "mamki"!

Jeżeli "mamka" jest zdrową kobietą i nie bierze oczywiście żadnych leków uważam to za wielki dar.

Re: Dlaczego tolerowal ukrywal i przenosil

Biedniejsza szlachta tez brala mamki do domu, pamietasz mamke Tomaszka, Józefkę, z "Nocy i dni" Dabrowskiej? -- https://forum.miau.pl/images/smilies/2014-99.jpg

Dzięki, tego mi było trzeba :))) Mmmmm miodzio. -- Marcylator Jacula

Re: mamką być... ?

szybszy powrot do zdrowia maluszkow.I w tym to mleko mamek ma pomagac.\ Ciekawa jestem jak te pani pielgniarki rozwiazuja potem problem bolow brzuszka u malenstwa, nie wiedza czyje mleko, co ta osoba jadla, kim jest....dziwne. Wiec, ja podobnie jak Pam, predzej bym nakarmila cudze niz dala obcemu

Nie sprawdzałam, ale zupełnie nie czuję takiej potrzeby. Jeśli kiepski kochanek to przyjemniość z seksu raczej nikła a tylko się nadenerwowac trzeba, że się wyda. Czy mąż nie może być jednocześnie kochankiem? -- Marcylator

estusia napisała: > wydaje mi się , że w szczęśliwych związkach nie ma takiej potrzeby a nie każda > trafia na ideał, lub ten ideał zamienia się w snoba i nie zamierza tego zmienić > ... Ooo, mój mąż jest daleki od ideału ;) ale w łóżku jest niezły. -- czw., 09-11-2006 Forum: emama - Re: mamka_klamka

Re: Mamko_Klamko

jak będę miała chwilkę, żeby w swoich przepastnych księgach poszperać to coś wrzucę :) -- Marcylator Jacula

WAŻNE!!! Potrzebna mamka do wykarmienia kociaka!!!

Mały kotek potrzebuje mamki do karmienia, właściciele nie dają rady:( Dostaje odpowiedni pokarm dla kocich niemowlaków, jest zdrowy, zadbany, teoretycznie nic mu nie jest, ale... Rada lekarza- to włąśnie mamka... Jeśli ktoś z forumowiczów ma karmiącą kotke-prosimy o pomoc!!! Właściciel gotów

Poszukuje zastepczej mamki dla Kotka!!

Pilnie prosze o pomoc w znalezieniu zastepczej mamy dla dwudniowego kotka. Maluszek zostal porzucony przez matke. Karmie go mlekiem od weterynarza, niestety wystapila biegunka. maluch piszczy za mama i zle sie czuje bez kociej opieki. Boje sie ze moze nie przezyc, ma dopiero dwa dni!!! Niezb

Re: mamko klamka

Niby tak, ale to byłby poród mojego dziecka, bez pokazywania moich intymnych miejsc... Hihihi, chyba bym jednak na to nie pozwoliła. -- http://www.alterna-tickers.com/tickers/813581.png

A czy kochanek nie ma wad? Czy jeszcze ich nie widzisz? A może widzisz, ale JESZCZE Ci nie przeszkadzaja? Nie twierdzę, że za parę lat wady mojego męża też zaczną mnie dusić, ale też nie zakładam z góry, że tak będzie. Gdybym zakładała, że kiedyś się z mężęm rozstanę to wogóle ślubu bym nie b

Jak stężeje, ale to trwa najwyżej 5 minut (w lodówce). Drugą ubić bezpośrednio przed wlaniem. -- Marcylator Jacula

Jasne, że łóżko to nie wszystko, ale idałów nie ma a jego wady mi nie przeszkadzaja za bardzo. -- Marcylator Jacula

Jest to jakiś sposób na zycie. Ja jednak wolę stabilizację. -- Marcylator Jacula

madziaaaa napisała: > to rzucaj przepisami na pyszne i łatwe ciacha w "doznaniach Kenetha" Podałam jeden przepis, ale to dopiero początek :) Zaczęłam od najłatwiejszego. -- Marcylator wt., 19-09-2006 Forum: Poddasze :) - Re: Mamko_Klamko

Pilne!!! Potrzebna mamka do wykarmienia kociaka!

Mały kotek potrzebuje mamki do karmienia, właściciele nie dają rady:( Dostaje odpowiedni pokarm dla kocich niemowlaków, jest zdrowy, zadbany, teoretycznie nic mu nie jest, ale... Rada lekarza- to włąśnie mamka... Jeśli ktoś z forumowiczów ma karmiącą kotke-prosimy o pomoc!!! Właściciel gotów

już nie szukam kociej mamki...

...bo sama się nią czuję w calej rozciągłości. Od wąsów do konca ogona. Moje kociaki mają dziś 13 dni, a ja niedługo zacznę miauczeć, mruczę i ocierać sie o nogi gościom. Rosną zdrowo, nie sprawiają zadnych kopotów, już minął mi strach o ich życie i czuję się jakbym zdała trudny egzamin. Oby t

szukam kociej mamki w Gdańsku!

Wczoraj moja kotka urodziła dwa maluszki, niestety porod odbyl się przez cesarskie cięcie i całkowicie straciła pokarm... Może ktoś w Gdańsku ma aktualnie karmiącą kotke , która przygarnęłaby na jakieś 2-3 tygodnie te ślicznoty? Staram się je karmić sztucznie, ale boję się czy utrzymam je przy ż

4-dniowe szczeniaki poszukują zastępczej mamki!!!

Wczoraj z powodu komlikacji poporodowych odeszła jamniczka znajomych. Wcześniej urodziła 3 zdrowe szczeniory. Maluchy poszukują zastępczej psiej mamki, która ma pokarm i mogłaby je wykarmić. Psiaki znjajdują się w Zabrzu, ale gdyby ktoś z innego miasta zaoferował pomoc, to zostanie zorganizowany

Dwa kocie noworodki poszukują kociej mamki

We wtorek 14 lipca zostały znalezione dwa malutkie kotki, kilkudniowe, ślepe i zupełnie bezradne. Bardzo pilnie poszukuje dla nich kociej mamki lub też kogoś, kto miałby doświadczenie w opiece nad takimi maluszkami. Bez takiej pomocy kotki mają minimalne szanse na przeżycie. Kotki są w Łodzi

Re:lula do mamki

Dziekuję, za słowa otuchy. Tobie też zyczę powodzenia i czekam na wyniki twoich starań. Pozdrawiam gorąco, mamka

Czasem jest i tak, że z meżem jest bardzo dobrze i nic specjanie nie można mu zarzucić a jednak czegoś brak... i tu jest miejsce dla tego "drugiego" faceta... -- Kasia 1055560 :-) mama Oli i Tomka ex kasiaiola