Sake

Sake

Przeszukano 116 918 720 wypowiedzi na 1 410 forach

malgosia4242 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

GPS-ofon HTC T4242

Najgorszy test Cruisa jaki udało mi się znaleźć w sieci. Jeśli ktokolwiek przeczytałby informacje na stronie producenta+informacje na opakowaniu produktu, zrodziłby zapewne lepszy materiał do druku. Ani słowa o majsterczyku HTC czyli Touch Flo, ani o tym, ,że opisywane mapy są w zestawie. Ot, taka m

malgosia!

czesc, snilo mi sie ze Cie spotkalam! :) w tym moim snie mialas dlugie, krecone wlosy i kilkumiesieczna coreczke - prawdziwie mi sie przysnilo? pozdrawiam!

Re: Plasma Daewoo 4242-warto?

www.cxtreme.de/scripts/wgate/zcxtreme/~flNlc3Npb249UDkwX0RFX1NJUzpDX0FHQVRFMDM6MDAwMC4wMTI0LmQ5MjE5MzA1Jn5odHRwX2

" Malgosia contra Malgosia" - stworek z lustra

Czy ktos moze mi powiedziec jak nazywal sie ten stwork, ktory pojawial sie w lustrze kiedy Malgosia w nie patrzyla...blagam meczy mnie to juz dluzszy czas...:) Dziekuje bardzo...:)

Malgosia Dydek

Smutna wiadomosc rana, zmarla Malgorzata Dydek polska koszykarka pamietam ja bardzo dobrze jak odnosila jeszcze niedawno sukcesy , moja rownolatka. Zmarla dzis w nocy , osierocila dwoje malenkich dzieci z trzecim byla w ciazy.... -- Heaven isnt made for humans. Earth is.

pani malgosia

ktora, jak nauczaja na pudlu, niegrzeczna sie zrobila po czterdziestce, a wczesniej symbol narodowej cnoty jako lekarka, poucza studenta, zeby nie byl taki grzeczny. to jak te panie z kondomami od sneepera.

Malgosia Bela

Bylo o Bellucci, a teraz proponuje Bele. Jestem pod wrazeniem sesji zdjeciowej dla wczorajszego francuskiego ELLE. Ladna, inteligentna twarz, wysokiej klasy profesjonalizm. Dochodzi do tego staranne wyksztalcenie, kultura wyniesiona z domu i typowy dla modelek plan kariery (aktorstwo), z tym

Malgosia?

czy jakby zaginoinym byl mezczyzna, to w tytule byloby "Adas"? Co za "Malgosia"???? Nie mowimy o piecioletniej dziewczynce, tylko o doroslej kobiecie, jej imie to MALGORZATA

jas i malgosia

czyli jak z (chemicznego) jasia zrobila sie malgosia "jak widzisz gocha033 - to tez ja...(...) Tfuj, jak zawsze, Dr.J.K." Czy wreszcie zaakceptowal fakt, ze oprocz mozgu braguje mu rowniez jader

Malgosia

Malgosiu Ty przy nim ,,obudzilas,,sie na nowo do zycia:) duzo tutaj pragnien,pozadania:) ale i jestes bardzo rotropna:),ale bedzie tez inny facet,ktory namiesza pomiedzy wami w pewien sposob:) i dopiero ten nowy da Ci calkowite spelnienie:)),nowy poczatek:-) taki jaki chcialabys bardzo:)

Malgosia

alez ona duza! juz chyba taka jak Mateusz!a ta biedronka jest slodka!!:-))))czy to w Czechach symbol dziewczynki?;-))Czy tiramisu smakowalo? I w ogole nie wiem jak takie slicze dziecko mozna nazwac KLUK, nawet gdyby to byl chlopiec mimo ze EWIDENTNIE nie jest. -- Nasze Szczęście-Mateusz Alek

malgosia

widze ma ten sam problem co elpik,tragedia bo przez to forum traci! i my wszyscy:(( -- tu sie klika na Nowy Sacz! a tu na Slupsk! a w mi

malgosia?

ten przepis od VICCA wyprobowalam, wyszlo, nawet jadalne, ale nie wiem czy to jest az takie super!! mi smakowalo jak zimny budyn z platkami...

malgosia

mamalgosia napisała: > polecam powtórkę z "Dzieci z Bullerbyn" Co Ty im wyjeżdżasz z jakąs książką dla gówniarzy, to są koneserzy, byle gówna nie czytają. Ja, chociaż już mocno wyrosłam z książek dla dzieci, trzymam nadal w biblioteczne moją książkę dzieciństwa, czytaną po kilka razy

Malgosia rozsławia Warszawę

Nawet przewodniczaca Rady Europy wstawiła sie za nią. Podobno policja aresztowala ja nieslusznie. Okazuje się, ze Małgosia uzywa pseudonimu Margot. Zachodnia peasa nazywa ją Małgorzata Szutowicz. Polska prasa Małgosie nazywa Michał Sz. Małgosia jest kobietą ale nie posiada szyjki macicy. W jej m

Malgosia!

skoro jestes z Trojmiasta idz do Bockowskiego! to jeden z lepszych lekarzy, z ktorymi mialam stycznosc! niestety on przyjmuje w Swissmedzie tylko w srody i czawrtki, ale takze w szpitalu na Klinicznej, gdzie ma super usg! na prawde polecam, jesli chcesz podam Ci jego komorke, powiesz, ze dostalas

Malgosia

Malgosiu przedluzenie o prace widze:) do tego bedziesz szczesliwa ,bedzie dobry czas zawodowy.Nie masz zadnych tutaj niemilych niespodzianek:-) silna dobra karta na TAK!

malgosia

jak robisz te ogórki na zupę?? -- hobby niedymanej deodymy- śledzenie mnie i antka:P:P każdy ma hobby na jakie go stać jeden z przykładów twórczości betonu (deodyma): f

Malgosia

dziekuje ci serdecznie za te wiadomosc , postaram sie jutro zadzwonic .moze uda sie zrobic jakis termin.pozdrawiam Asia -- moje robaczki

malgosia

dziekuje ci serdecznie za zyczenia!za zyczliwosc!a moja promocja beskidu?staram sie jak moge:)cmok kocham beskid i juz! -- tu sie klika na Nowy Sacz! a tu na Slupsk!

Malgosia

pewnie, ze tego niy poradzisz zrozumiec, bos jest baba. jakbys byla synek, to bys wiedziala, jak sie z luftbiksy do cukrowek szczylo. ze szlojdra do dziambli, i jak sie za hasiokiem kurzy sportki i popijo Czarem PGR-u!

Malgosia - Sanniki, Slubice

Rodzina Bartosiak - Sanniki, Slubice Znalazlem info Malgosi z sierpnia 2005r, ktora poszukuje rodziny Bartosiak z tych okolic. forum.gazeta.pl/forum/t,pradziadkowie,76,Poszukuje_krewny

Jas i Malgosia

... byla kiedys w TV taka 'dobranocka'. Teraz mamy inna w wykonaniu innych rezyserow i serwowana jest raz do roku. Odcinek tegoroczny jest szczegolnie interesujacy. Jak widac rezyserom nie brak wyobrazni, ciekawe co wymysla za rok...??? Cz, 07-09-2006 Forum: Świat - Jas i Malgosia

Malgosia jest strusiem

Tak mi sie przynajmniej wydaje. Wyobrazcie sobie, ze wstała, zjadła cały talerz brokułow z żółtkiem i zaczela jojczec. Jojczała i jojczała, domagała sie mojej kanapki, wiec jej dałam gotową "madarska polewke" z Hami. Myslalam, ze zje z 1/3 słoiczka i sie uspokoi. A ona wsunela całe 250 ml... I ja

SUBTELNA I BARDZO WYGODNA 42-42 W-WA

SUBTELNA I BARDZO WYGODNA rozmiar 40-42, Wymiary sukni w pasie 80-82 cm w biuście 95 (ale to jest gorset sznurowany i można bardziej lub luźniej związać w obie strony ma jeszcze tolerancję) spódnica z trenem. Długość spódnicy z przodu od paska w dół 105 cm. rozmiar 40-42 (sznurowany gorset)

Kto pamieta"Malgosia kontra ...

...Malgosia"? Kto napisal? Jakies inne ksiazki dla mlodziezy tego autora? Prosze o wyrozumialosc ;) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Zmiana formy powoduje zmiane mentalnosci. Noam Chomsky ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nie Martusia, a Malgosia

Nie Martusia, a Malgosia bedzie jedynka na liscie PiS. Martusia z mezusiam zaszkodzili sobie i przy okazji Andrzejkowi. Fajny ten PiS jest, szkoda gadac

Re: malgosia

mieszkam tu na jakimś wielkim blokowisku i napewno jadąc tam byłoby mnie > stać na kupno przeciętnego domu w normalnej okolicy, takiej jakie widziałam i > w jakich byłam. Oj Malgosia, Maglosia. Jakaz ty jestes typowo polska... Skonczona anglistyka, domieszka rasizmu i stereotypow

malgosia-fundacja

nadzieje, ze jutro choc zje kawaleczek jajka, bo ona niejajeczna i niemiesna jest :( a miesko musi, bo to białko-budulec ... już świątecznie WAS pozdrawiam Ania i Malgosia 1. Wpłaty można dokonywać na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”: Bank Pekao S.A. I O/Warszawa: 50 1020

michiko napisała: > a wiesz tak sobie wlazłam poczytac Aha, rozumiem rózne są ... ... upodobania

Re:Malgosia

Bardzo dziękuję,jestem rzeczywiście niezdecydowana , to dlatego,że jestem jeszcze mężatką i to w bardzo skomplikowanym związku , są długi z winy meża,wspólne mieszkanie,do tego jestem bez pracy , mąż na pewno nie odpuści i zapowiada sie długa walka w sądzie,obawiam się tego wszystkiego :-(Sławek zna

Malgosia344 jest obecna

Witam wszystkich ponownie! Jestem tu znowu chociaz rzeczywiscie po lekturze postow tzw.starych forumowiczow nie bardzo wierze,ze to forum bedzie mialo spokoj. Przede wszystkim chce podziekowac Mamiekubusia za mily kontakt na starym forum ,do ktorego nie mialam okazji wrocic przed jego zamnknie

Re: Malgosia

Dziekuje, ale nam nie moze wyjsc, kazdy musi isc w swoja strone, jak mowilam inne swiaty i stan spoleczny, ale tobie napewno wyjdzie, mam nadzieje.

nie, mroziłam na surowo, także paprykę, zimą leczo smakowało tak samo jak latem :) w tym roku przetestuję fasolkę szparagową

malgosia.legio

Nie przyszło Ci do głowy, że z jakiejś przyczyny Twoje poprzednie prośby o głosy zostały usunięte? Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum i niespamowania.

Witam serdecznie, Bardzo proszę o pomoc karty. Małgorzata:18.01.1988r. Maciej:18.03.1980r. Czy on mi wybaczy i czy da mi drugą szansę byśmy mogli zbudować związek? Z góry dziękuję Pozdrawiam

ewidentnie wychodzi, ze bedzie Pani w zwiazku ze Slawkiem. Jeszcze moze w niedalekiej przyszlosci bedzie Pani miala jakies obawy, jakies sny, czy wyimaginowane scenariusze, ale pozniej on wraca. Wraca z oferta milosci. Mam tez wrazenie, ze w przeszlosci jest w tym jakas Pani wina. Pani sie odsunela,

kochana nie okreslam czasu w tarocie,bo sprawa bardzo nierowna,moge zapytac czy bedzie to w tym miesiacu ?

Malgosia Bela dla GAP

milo zobaczyc polska twarz (i figure) na wystawach sklepow GAP-a: www.gap.com/browse/category.do?cid=26205&mlink=26207,709536&clink=709536 -- Wt, 13-03-2007 Forum: Moda - Malgosia Bela dla GAP

Malgosia b. nietolerancyjna ( MJM)

Ja bym wybaczyla takie cos mezowi, nawet szybciej niz zdrade z kobieta. A tu z Malgosi wychodzi taka wiejska dziewucha " to zle, niemoralne, obrzydliwe" ....po co to wszystko? ale wydaje mi sie ze sie pogodza.

Nie rozumiem, to znaczy spotyka sie Pani z mezem, czy z jakims innym mezczyzna? Gość portalu: Małgosia napisał(a): > Witam,czy mężczyzna z którym sie jeszcze spotykam,odejdzie definitywnie? (forma > lnie jestem mężatką jeszcze)-pozdrawiam , Małgosia,24.05.1970

Re: Malgosia?

Czy naprawdę nie wiesz o co chodzi, czy tylko udajesz głupią? Do koleżanki możesz sobie nawet mówić Gosieńka. W oficjalnym artykule o zaginionych używa się imion w pełnej formie, a nie żadnych zdrobnień typu Zosia, Michałek czy Tomuś. Jasne?

Malgosia z "mojej sygnaturki"

dzis wyjechala do Francji na leczenie!Dzieki pomocy kochanym ludziom z forum" dziewczyn po 30 "udalo sie zebrac prawie cala sume na leczenie.Dla mnie jest to niesamowity przyklad,jak ludzie z jednego forum potrafia sie zjednoczyc i pomoc komus w potrzebie.Ten swiat wirutalny nie jest taki

Re: Malgosia?

mam dwie koleżanki o imieniu Małgorzata. Do żadnej z nich się tak nie zwracam. Nikt się tak do nich nie zwraca. Jedna to Małgosia a druga Gosia. Żadna z nich nie ma 5 lat, raczej 35 ;)

malgosia403

Nie jesteśmy małżeństwem i pewnie dobrze,bo jakbym z nim żyła,to pewnie wylądowałabym u psychiatry.Najgorsze jest to,że ja za bardzo się wszystkim przejmuję i żałuję tych lat,tego poświęcenia.Nawet pracę mu załatwiłam i nie usłyszałam dziękuję,wszystkie papierki za niego załatwiałam,kosztem swoic

ok spawdzamy karty mi pokazuja,ze Ty panujesz nad tym wszytskich,tak jakbys sie do niczego nie wtracala. Ja nie widze,aby byl jakis dystans,widze bardziej,ze masz tak jakby swoje ,,klike,,ludzi z ktorymi jestes na swoj sposob zgrana.i znow karty pokazuja,ze trzymasz sie z dala od intryg,plotek i r

ja jestem w 23 tc i mam 6 kg do przodu (wczoraj mnie wazono),moja polozna mowi ze waga jest wporzadku i mam sie nia wogole nie przejmowac,poniewaz bylam szczupla osoba przed ciaza moge sobie przytyc nawet i 20 kg (oczywiscie az tyle bym nie chciala).Nie przejmuj sie tak swoja waga ,jedz duz

do miesiaca-niestety nie. Gość portalu: ma napisał(a): > Czy w najbliższym czasie znajdę odpowiednią pracę? > Małgosia,24.5.70 r. > Dziękuję

malgosia.w

no 200 x 200 to sa owszem ale 220 x 220 niestety nie ma :( niby to 20 cm ale roznica duza :(( najbardziej szlag mnie trafia, ze w Ikei sa takie piekne posciele i niedrogie a rozmairu nie ma buuuuuu -- lista osob ktore moga mnie pocalowac w dupe rosnie kazdego dnia - stan na dzis 12 osob

Spiaca Malgosia

-- Super moment na zdjecia:) A wiesz , ze my tez mamy taka ksiazeczke z pomponkami(obecnie jeden) ale o gasienicy i w wersji portugalskiej. A twoja jest polska czy czeska? Jak polska , to gdzie nabylas? pa Najnowsz

ależ ona sie zmienia, jestem w szoku!!! normalnie młoda dama sie z Małgosi zrobiła, wygląda jak pełnoetatowy maluch, a nie niemowlę! a do tego robi sie coraz ładniejsza, słowo, ślicznotka z niej! a maluchy Hipci cudownie razem wyglądają, fajny duecik:) -- Kaśka (12.04.2005) Śr, 01-02-2006 Forum: Małe dziecko - Re: Malgosia

malgosia191

najlepszego! to jesteś starsza ode mnie o 8 dni!!! nie martw się, przecież cały czas czujemy się bb młodo, a poza tym, nie tyle lat ile w dowodzie , ale tyle, na ile się czuje; pzdr -- Mój Synek - mój cud ROCZNIAKI dzieciaki :)) - forum - zapraszam

Dzieki, Wenus. Tez lubie to zdjecie i zawsze do niego wracam, jak mnie młodziez wyprowadzi z rownowagi. Wtedy tak sobie patrze i mowie, ze nie zawsze bywa taka zołzowata... -- Małgosia 25.03.2005 Małgoś

ja tez dawno nie siedzialem ,nie moglem trafic na Elpika,wiec jak bylo na co odpisac to to robilem,ale dzisiaj sobie odbilem he he i do tego w Takim Towarzystwie he he -- > pozdr aleks44

ja się nie przejmuję, być może dziś też jestem lekko "nadpobudliwa" i tak to wyszło ;-)) co do Gosi po prostu nie lubię tej postaci już od dawna, kiedy jeszcze o Napiórkowskim nikt w MjM nie słyszał, więc to nie tylko kwestia tego jednego jej wyczynu ;-))) i dla mnie ta sprawa jest prosta ;-)

Gość portalu: johnny napisał(a): > Ale ty jestes glupia, dziewczyno. > Mam nadzieje ze nigdy tej wizy nie wylosujesz i zostaniesz na zawsze w Polsce > tym bardziej ze Kanada jest dla ciebie za biedna. > Nie wiem gdzie ty bylas w obu krajach ale takich slumsow jak w duzych miast

Gość portalu: małgosia napisał(a): > Gość portalu: johnny napisał(a): > > > Ale ty jestes glupia, dziewczyno. > > Mam nadzieje ze nigdy tej wizy nie wylosujesz i zostaniesz na zawsze w Pol > sce > > tym bardziej ze Kanada jest dla ciebie za biedna. > >

tak ,tak powinno byc,ale nie wszyscy tak chca,wola skakanie sobie do gardla -- > pozdr aleks44

caly czas ,tak powinno byc ,zeby nie bylo problemow,ale w tedy bylby ruch na forum he he -- > pozdr aleks44

oby,oby!cmok -- tu sie klika na Nowy Sacz! a tu na Slupsk! a w miedzyczasie czyta sie Pinezke!

dla mnie tez,tak jak mowilem nie moglem dawno trafic na takie towarzystwo i dopiero dzisiaj,mysle ze bedzie coraz lepiej -- > pozdr aleks44

ojej malgosia!

bo my cie nie MOZEMY stracic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -- tu sie klika na Nowy Sacz! a tu na Slupsk! a w miedzyczasie czyta sie Pinezke!

Gość portalu: małgosia napisał(a): > Myślę, ze to żart. Ale i tak się wypowiem: związek taki może być bardzo udany -------------------------------------------------------------------------------- --Dobrze ze chociarz Ty jedna zalapalas o co chodzi juz bylem calkowicie zalamany powaga wyp

hehehe malgosia

znaczy sie ze sie dobrze zamezylas!cmok heheh! mezna osobka z ciebie wiec cmok -- tu sie klika na Nowy Sacz! a tu na Slupsk! a w miedzyczasie

Michal wyjechał do Stanów porzucając po chamsku Małgosię /i nie mówcie, że mial prawo, bo nikt chyba nie chcialby się znaleźć w sytuacji Gośki. Miala jechać z nim zostawiając w Polsce studia, firmę i rodzinę, a tam może grać w "filmach reklamowych" by zarobić na suchy chleb, tak?/. Ze Stanów M

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Nie mówie, że Małgos jest święta, ale jej dwie "zdrady" były wówczas, gdy Michał oświadczał, że jej nie kocha.

Gość portalu: emka napisał(a): > Jak to ubliża jej?! Prawdę powiedział: sama wskakuje do łóżka każdemu , kto > nosi portki i jeszcze wydziera się na męża, że to on jest niemoralny. > Przyganiał kocioł garnkowi.... No!!!!! nareszcie !!!!!! bo już myślałam że się nie znam na ubliż

Gosia! Jesteś super dziewczyna, ze wspaniałym poczuciem humoru:-))) Do zobaczenia jutro! Szkoda,że nie mieszkasz we Wrocławiu:-(((( Pozdrawiam:-)))

A ja myslem ze tak nie jest czyli ze Malgorzatka wie czego chce a wy jezdescie wiesniaki poldupki i wysypalo was z tego samolotu do Ameryki jak kury z furki na targ. Malgorzatka RULEZ

yb_poor napisał: > Jestes pojebana i tyle.Wstyd Polakom przynosisz. No właśnie i to jest przexciętny poziom tego forum. To o czym pisał Mirko- banda prostaków i nic więcej. To w2szystko na co was stać. Macie o sobie bardzo wysokie mniemanie bo szorujecie gary w Ameryce, śpicie w basemenc

Dzieki kolego. Mam takie same zdanie o tej debilce. Typowa Polka nie znajac mnie wie wszystko o mnie, gdzie mieszkam, jakie wyksztalcenie mam, ile zarabiam i na co mnie stac. A ona wielka pani z Polski, ktora moze tu przyjechac i kupic sobie od razu dom i to napewno nie w polskiej dzielnicy b

Pilnie kolorowanki Jas i Malgosia ...

Poszukuje pilnie malowanek do bajek typu Jas i Malgosia. Zwirek i Muchomorek, Reksio itp. Z gory dziekuje Monika

Malgosiu, dzieki za krotki liscik. Z calego serca zycze Wam szczescia, a zawistnikami i glupcami po prostu nie martwcie sie. Andrzej

ja jutro zaczynam 21t i po urlopie okazało się, że przytyłam 5kg przez 2tyg! dużo nie jadłam, ale jak zrobiłam rachunek sumienia to się okazało, że zdarzał się i boczek wędzony i jakieś parówki i niestety piłam b. dużo coli. po brzuchu widać średnio, ale waga niestety nie kłamie. i gdzie to

malgosia1983

Ależ tak kochanie, masz rację: wolno Ci wyrazić swoją opinię! Tak, tak, tak!!!! Powiedz nam jednakże jak powinna się ubierać Kasia Skrzynecka aby Cię zadowolić? Jaką fryzurę powinna zaprezentować w następnej reklamie żebyś poczuła się usatysfakcjonowana i nie wypisywała o niej podobnych bzdur jak