Sake

Sake

Przeszukano 115 653 178 wypowiedzi na 1 357 forach

logopeda -2013 kujawsko-pomorskie - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Do logopedów z pomorskiego - zaproszenie

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w Projekcie "Równość poprzez komunikację kursy języka migowego". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i adresowany do pracowników instytucji użyteczności publicznej, logopedów i

Re: LoGoPeDa ? szukam

jestem z kujawsko-pomorskiego, ale cena podana przez jedną z osób jest ok, 40 zł za 45 minut terapii to standard za prywatną wizytę u specjalisty;jak przygotować dziecko- zależy to od samego malucha:) warto uprzedzić, że logopeda obejrzy język,ząbki,zerknie "do buzi" i pewnie poprosi o

SZUKAM LOGOPEDY W OKOLICY TRÓJMIASTA

Mieszkam w Tczewie. Poszukuję logopedy w okolicy (woj.. pomorskie) pracującego podobnymi metodami jak Pan Antoni Bochniarz lub kogoś kto choć po części wspomaga pracę aparaturą. Szukałam w internecie, ale nie mogę znaleźć.

Logopeda NFZ w poradniach medycznych

Witam! Zaczynam pracę w poradni, która dotąd była prywatna, a obecnie przyjmuje pacjentów na NFZ. Pytanie kieruję jedynie do zorientowanych logopedów, którzy rozliczają się z kontraktów z NFZ! 1) czy jest gdzieś spis kodów chorobowych 'dozwolonych' dla logopedy (wiem, że są kody na

Re: Praskie księstwo PiS

Praca dla emeryta za 7 tys zl.poza tym dieta radnego.Jako radny ma chyba dosc pracy ? Chyba,ze jest to praca bez angazowania sie ( praca z pozoru).A moze by to tak w kraju ujednolicic.Pochodze z woj.kujawsko-pomorskiego,dzie nie wolno zatrudniac emerytow.A ja ma mala emeryture

Re: Logopeda NFZ w poradniach medycznych

Chciałam poinformować, iż NFZ w woj. pomorskim wycofało wizyty 9 punktowe (porada kompleksowa) w poradniach logopedycznych. Tzn. taka porada może być rozliczona jedynie przez logopedę lekarza, czyli NIE MOŻE (bo takowych nie ma) Prawo zadziałało wstecz.

Re: 2008 - stracony rocznik?

makurokurosek napisała: > > Wymawianie liter R opanowałam w wieku 13 lat, wiele dzieciaków pozbawionej opie > ki logopedycznej z mojej miejscowości do tej pory nie opanowała tego. Prezydent W-wy chyba też nigdy logopedy na oczy nie widziała. ;) > Pochodzę z kujawsko-pomorskiego

Re: Logopeda NFZ w poradniach medycznych

:) to prawda, od tego zaczęłam, ale okazało się, że informacje, które znalazłam były sprzeczne, jak to nieraz z google bywa. "Znalazłam" na szczęście miłą Panią w NFZ pomorskim, która mi pomogła. Nota bene, sama narzekała na informacyjny bałagan w Internecie.

07.06.06

dziecięcy potrzebny!!! - Alergolog Dr A.Krauze- potrzebny kontakt Na kujawsko-pomorskie: - Dobry alergolog we Włocławku !!! - Alergolog z Bydgoszczy Na pomorskie: - Pediatrzy z Trójmiasta i okolic - proszę o info!!! na alergię: - plamka na buzi - alergia ? - Alergia na antybiotyk Na

31.08.2006.

: - dobry laryngolog Gdańsk Na śląskie: - reumatolog na śląsku Na alergię: - alergia? wysypka zmieniła się w bąble, gorączka Na wielkopolskie: - dobry psychiatra Na kujawsko-pomorskie: - psycholog dziecięcy w Bydgoszczy Na zachodniopomorskie: - Chirurgia jednodniowa-Szczecin i okolice

Wątki przeniesione

Opiekunka do dziecka - Jabłonna - aut. bbbbb2 - na podforum Mazowieckie Logopeda w Gdańsku - aut. pluralis - na podforum Pomorskie -- pozdrówka AlexK

Ma 3 latka i nie mówi

Witam jestem mamą 3 letniego chłopca, który nie mówi. Jestem z Kamienia Pomorskiego, od jakiegoś czasu szukam pomocy u logopedow, psychologow ale niestety dostać sie do jakiejś poradni graniczy z cudem, u logopedy dowiedzialam się że dzieci 6 letnie mają pierwszeństwo co mnie załamało. Może

Re: nfz stawki mazowieckie

Zgadzam się z Twoją opinią. W każdym województwie jest inaczej, jednak w pomorskim niektórzy logopedzi nie wiedzieli, że mają wizyty 9 pkt. Dopiero, gdy zadzwoniłam i zapytałam, otrzymałam zbawienną informację, że raz w roku mam prawo rozliczyć wizytę 9 punktową. W woj. śląskim jest tak samo

Pararotacyzm ( zamiast R wymawiane L) u 15latka

i wielki kompleks na tym punkcie- co jest zrozumiale, bowiem rowiesnicy ciagle napietnowuja te wade wymowy. Czy jest sens pobierania nowych wizyt ? Moze ma ktos adres dobrego logopedy, badz innego lekarza bedacego w stanie pomoc z wojewodztwa POMORSKIEGO. Czy czlowiek z taka wada wymowy ma

Re: zdiagnozowane zaburzenia SI-co? jeśli bez ter

W Gdańsku PPP nr 5 prowadzi zajęcia SI, o ile wiem zajęcia w PPP są bezpłatne. A jeśli terminy są długie, to może warto umówić się choćby na kilka spotkań z terapeutą i poprosić o wskazówki do pracy w domu? W Pomorskim Centrum Terapii Mowy i Słuchu w Gdańsku logopeda też jest po kursie SI

mały intrygancik

telefonicznie nie powiadomił że się coś w Kamieniu Pomorskim zapaliło. I do tego wypowiedzi (nawet te pozytywne w wymowie) wygłaszane z takim nosowym bełkotem że nic zrozumieć nie można było. Chyba że im mikrofony zadymiło ?? Ludziska - dla tego faceta trzeba logopedy - i to szybko !!! Ratujcie nam

Przeniesione wątki

: mama- olenki Na Dolnośląskie: 2. LOGOPEDA WROCŁAW - bezpłatne konsultacje Autor: logopeda.wroclaw Na Pomorskie: 1. kto poleci ginekologa dziec. z 3-miasta? Autor: marticca 2. polećcie dobrego dermatologa dzieciecego w Gdańsku Autor: graszka25

14.08.06

dziecięcy Tychy PILNE!!! - Cytologia nosa – Śląsk - przepuklina gdzie zabieg zrobić śląskie Na łódzkie: - neurochirurg - Dobry endokrynolog w Łodzi - psycholog Na karmienie piersią: - Nie moge karmic piersia! Na kujawsko-pomorskie: - Neurolog Na butelkę: - bebilon 3

15.07

WAKACJE Byłyście na Bornholnmie lub w Karlovych Varach? Autor: sanna.i forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=82175180 ZDROWIE DZIECKA ***Logopeda w Poznaniu!!!znacie???*** Autor: leni_wa☺

Re: czekam na pytania:)

mało i do 9- tego miesiąca była dokarmiana jeszcze sondą. Gryźc zaczęła jak skończyła 1,5 roku. Jest pod opieką dwóch logopedów: w Warszawie i w miejscowości, której mieszkamy (Sępólno Kr., woj. kuj.-pomorskie). Wykonuję jej masaże twarzy , jezyka i podniebienia (chociaz jest to bardzo uciążliwe

Re: Szkoła przyjazna dziecku z ADHD

sytuacja dziecka teo wymaga. Na jedna grupe są dwie panie nauczycielki i jeden psycholog, oprócz tego jest muzykoterapeuta,logopeda no i gimanstyka korekcyjna. Żeby dostać sie do przedszkola trzeba mieć orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydawane przez poradnie psychologiczno

Re: Potrzebuję informacji w pigułce.

Miasteczko w pomorskim, w którym jest tylko jedno przedszkole państwowe i wiele prywatnych przedszkoli i klubików: 1. 5 godzin programowych darmowe ale oczywiście nikt na 5 godzin nie przyjmie, im więcej godzin tym łatwiej się dostać. Za każdą następną godzinę coś koło 2,5 zł ale teraz

Ustalenie kontaktów dziecka z ojcem- proszę o rady

. Wraz z mężem mamy 9 letniego syna. Syn wraca ze mną na stare śmieci (tu jesteśmy zgodni, co zresztą mąż zaproponował w pozwie) tj. z woj. pomorskiego do śląskiego tj. ok. 600 kilometrów. Ojciec zostaje tu gdzie mieszkał od początku. Tu ma pracę, Marynarka Wojenna, ma możliwość, żeby w zamian za służby

Re: Trzylatek nie mówi !

integracyjnego. W międzyczasie wystąpiliśmy z wnioskiem o orzeczenie niepełnosprawności (niezwykle pomocne przy staraniu się o wszelkiego rodzaju terapie). W przedszkolu kontynuacje integracji sensorycznej, logopeda. w wieku 3,5 lat syn zaczął mówić i praktycznie całymi zdaniami. W okresie nie mówienia były

Re: Wiekszosc Polakow jest rasistami i antysemita

Niemcy rasizm mają we krwi. Przykłady biorą z III Rzeszy "Germanizując dzieci z mieszanych małżeństw, niemieccy urzędnicy w dalszym ciągu realizują rasistowską politykę III Rzeszy. Petycja Wojciecha Pomorskiego (str.1)Petycja Wojciecha Pomorskiego (str.2)Dziś Komisja Petycji Parlamentu

16.05.06

dobrego psychologa dla 6 latka w Wawie - lekarze w Enelmedzie w Warszawie - logopeda z warszawy dka 5 letniego dziecka - stomatolog warszawa - Gdzie w W-wie okularki dla 14-sto miesięczniaka??? - Operacja wnętrostwa na Niekłańskiej w W-wie? - czy operacja tylko w Krajmedzie? - znacie dobrego

Re: Gdzie szukac info o powodach n/dotlenienia...

? Mam milion pytan i watpliwosci. Moze ktos zna jakiegos dobrego rehabilitanta z kujawsko-pomorskiego? Chodzicie na basen z Mateuszem? Co robicie teraz po vojcie i bobath? Tylko masaz nozki, czy cos jeszcze? Bede Ci wdzieczna za odp. A jak masz ochhote to zapraszam na priva:-) Pozdrawiam

16.10.2006

-A!! - dobry pedodonta w Warszawie Na wielkopolskie: - dr Timler - ortopeda w Poznaniu..czy ktoś zna? - szukam dobrego ortopedy w Poznaniu - Homeopata w Poznaniu - Neurolog pilnie poszukiwany w Poznaniu Na karmienie piersią: - Jak odstawić od piersi - od kiedy przespane noce? Na pomorskie