Sake

Sake

Przeszukano 118 773 289 wypowiedzi na 1 501 forach

ktosia225 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Zdobyłem 225 pkt zdobył ktoś więcej?

100 za Adama 95 najdłuższy skok i 30 za svena romorena i koeflera pewnie niewielu stawiało i mój wynik chyba jest niezły.

AN 225 ...

Ręce opadają , autor dokonał " epokowego "odkrycia . Przecież dlatego zbudowano tylko 1 egz . Po zakończeniu programu wahadłowca zakończono również program budowy AN - 225

Piotrkowska 225

Juz od dłuższego czasu, chciałem poruszyc te temat, ale zawsze wydawał mi błahy /lol/. Otóz od kilkunastu lat elewacja na Piotrkowskiej 225 (kamienica po drugiej Radwańskiej, na przeciwko feralnego niedokonczonego hotelu) jest w bardzo dobrym stanie. Kolory nie blakną, ściany sie nie kurzą

Nikkei 225

Czy ktoś z was analizował ten wykres? Zauważyłem, że główna linia trendu została przełamana. Proszę o komentarze w tej kwestii. Pzdr

str 225

Ajndł bajndł, Cykier sztajndł, Inki pinki, leguminki, Będzie Iwan pasał świnki, Erste klas, cwajte klas, Ty, zajączku, dalej w las. Ciwne! Właśnie jestem w trakcie czytania Saula Bellowa "Herzog" Cymes! Zaczyna się tak: "Jeżeli zwariowałem, nie mam nic przeciwko temu, pomyślał Mases Herz

warsztat 225

witajcie w kolejnym warsztacie :) wczoraj wracając ze spotkania ze znajomymi spotkałam w metrze innego znajomego, którego dawno nie widziałam. 1. skąd się znamy? 2. jaki był mój stosunek do niego w przeszłości? 3. jaki jest mój obecny stosunek do niego? 4. o czym mi opowiadał w trakcie naszej

BF225

przytłoczył mnie stan echniczny tego autobusu, który jest opłakany... poobrywane kasowniki, drzwi, coś się tłucze w zawieszeniu, silnik się tłucze... tragedia, miałem nieprzyjemność wracać nim z miasta, linia 138, brygada bodajze 810-01

?225

?225 https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/rh/qi/kjsk/QAHJt2Jstb9CbFGihB.jpg -- Fotozagadki Fotozagadki odgadnięte

soczewki -2.25

W zeszlym roku mialam laserowa korekte wzroku i zostalo mi 36 sztuk soczewek jednodniowych Johnson & Johnson o mocy -2.25 Jesli ktos bylby chetny prosze o email k.kasia@gazeta.pl

soczewki -2.25

W zeszlym roku mialam laserowa korekte wzroku i zostalo mi 36 sztuk soczewek jednodniowych Johnson & Johnson o mocy -2.25 Jesli ktos bylby chetny prosze o email k.kasia@gazeta.pl

2+2=5 ???

Witam Wiem, ze gdzies dzwonia lecz nie wiem gdzie :(( Jest gdzies, za gorami za lasami, ... taki wzor, ktory choc 'blad w skladni' zawiera, niezbicie dowodzi, iz 2+2=5. Niestety nie wiem gdzie go szukac i tu potrzebuje Waszej pomocy. Zomki

2+2=5

2+2=5 - twierdzi rozradowana tym faktem kiko. - Ale jak to? Dlaczego tak uważasz? Ale...może masz rację. Uzasadnij swą tezę, może nas przekonasz - proszą forumowicze. - Ha ha ha, hi hi hi, ale z was głuptaski. Poczytajcie książki i kompetentne wszakże podręczniki do matematyki. Zobaczycie

225

co nieudowodnione nie jest wykluczone! :*** -- Czarodziejski Ogród ...

225.

-- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych

225

Do mnie moja mała (9 lat)siostra mówi: "Siora,nawet ładna jesteś,ale buty masz ładniejsze,mogę pochodzić w nich trochę?" To już nie wiem jak to ze mną :) Lilka

2+2=5

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,137678703,137678703,Archiwum_i_Archiwisci.html?wv.x=2 nie mam archiwum, bo nie jest mi potrzebne, mam dobra pamiec i jesli czegos

nowy U225

nowa łódz podwodną z napędem za pomoca ogniw paliwowych reklamują Niemcy może ktos wie coś na ten temat !

do ela225???

Elu mam pytanie do Ciebie: przeczytal;am ze Ty bralas dopegyt w ciazy i chcialam sie zapytac jakie leki bralas przed tym dopegytem i jakie mialas cisnienie przed braniem dopegytu i w trakcie jego brania?? Tez dostalam dopegyt i wiem ze kazdy czlowiek jest inny ale martwie sie czy on zbije mo

~~~~do mag225

~przepraszam ze tutaj ale dla mnie sprawa pilna... mag czekam na ostatnie slowo komu oddajesz albo oddalas wozek? ja za pare dni przestane miec dostep do netu bo sie przeprowadzam i chcialabym miec wszystkie sprawy zamkniete i wyjasnione do konca. gabi -- "gdyby mężczyzna nawet potrafił zrozu

mam 225 punktów

stawiałem: 1. Ahonen 2. Morgenstern 3. Hautamaeki 135,5 m i 125,5 m gdyby zakończyło się po pierwszej serii miałbym 275 punktów

Sony str DE225

Posiadam takiego ampa Sony str DE225 ,potrzebuję do niego dobrac CD lub DVD z tej samej linii wzorniczej /chodzi o kolor wyświetlacza bo sa chyba 3 odcienie blue/moze ktoś mógłby mi podpowiedziec co mam kupić.

225cm wysokość doradzcie

witajcie.kupuje mały domek murowany ,obecnie pełni on role letniskowego. chce go troche rozbudować ale...no właśnie. obecna wysokość w pomieszczeniach wynosi 225cm czy musze podnosić strop,ewent.wkopywać się w dól bo słyszałem że żeby przystosować pomieszczenia na mieszkalne musi być 250cm

AN 225 w Polsce

Wiecie może ile razy był w Polsce AN 225? Z tego co wiem to jeden raz na pewno. Udało mi się trafić tylko na dwa zdjęcia tego kolosa na poznańskim lotnisku Ławica: www.airliners.net/open.file/555236/M/ www.airliners.net/open.file/406461/M/ Może wiecie jaki był cel jego wizyty 14 sierpnia

kredyt na 225 000...

Witam, prosze o wstepna analize zdolnosci: kredyt na zakup mieszkania, wplata wlasna 50 000, cena mieszkania 265 000, potrzebne tez jakies "drobne" na dodatkowe oplaty, wiec kredyt jekies 225 000. Dwie osoby w gospodarstwie domowym, dochody: pierwsza umowa - 4100 brutto druga umowa - 1500

Megane RS 225 KM

Jak twierdzi najnowszy "Motor", w I pol. 2004 r. na rynek trafi nowa wersja Renault Megane II - oznaczona RS. Autko bedzie mialo 225 KM, moment obrotowy sięgający 300 Nm (90 proc. tej wartości w zakresie 2000 - 6000 obrotów). Skrzynia 6-biegowa. Vmax - do 250 km/h, sprint 0-100 km/h - 6

odc. 225

Niedziela, 25.09.2005 16:00 NA DOBRE I NA ZŁE - ODCINEK 225 PORWANIE Bandyci kradną samochód, którym matka wiezie do szpitala w Leśnej Górze synka chorego na cukrzycę. Pobitą kobietę znajduje na poboczu Korzycki. Niezauważony przez bandytów Michał nadal pozostaje w samochodzie. Matka

SP225 przy Brożka

Czy ktoś słyszał dobre lub złe opinie o tej szkole? Może sam chodził? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje. Dziękuję.

Przedszkole nr 225 Warszawa Ochota

Dzień dobry, Chciałabym zasięgnąć aktualnych opinii na temat przedszkola nr 225 na warszawskiej Ochocie. Proszę o informację rodziców, których dzieci są obecnie w placówce.

Art. 225 Konstytucji RP.

"Jeżeli w ciągu 4 miesięcy od dnia przedłożenia Sejmowi projektu ustawy budżetowej nie zostanie ona przedstawiona Prezydentowi Rzeczypospolitej do podpisu, Prezydent Rzeczypospolitej może w ciągu 14 dni zarządzić skrócenie kadencji Sejmu." Czy ktoś wie, kiedy to budżet trafił do sejmu

Kuryer Śląski nr 225

Z dnia 30 września 1916 roku, sobota: obrazki.elektroda.pl/4002081600_1391072616.jpg Do tej pory wydawało mi się, że Wałbrzych to nazwa powojenna, ustalona przez KUNM, a tu proszę ... 1916 !

225 mln $ dla Izraela

na obronę, czyli wojsko. A ja sądziłem, że USA wprowadzą sankcje gospodarcze w stosunku do Izraela za bombardownie szkół ONZ a strefie Gazy i za zabicie ok. 300 dzieci. Widać pomyliłem się. Polityka to jednak rzecz dla przyzwoitych ludzi.

Spodne Jeans 2,25 €/sztuka

Oferujemy stock bardzo dobrej jakości spodni. Całość 160.000 szt Cena 2.25 Euro/ szt. Spodnie wyprodukowane w Chile. Odbiór Hiszpania. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt. Zdjęcia i zestawienie wysyłam mailem. Wyjazd do Hiszpanii wspólny. Kontakt 501 483973

ola_225

przeczytaj post na który odpowiadałam, ok? Oczywiście, że kogoś nowego spotykam, i oczywiście, że nie rozmawiam o zupkach i kupkach, nie chodze do piaskownic, bo mam córke uczulona na koty. Poza tym mam rozum, którego używam i potrafie znależć i sobie i dzieciom ciekawsze zajęcia. A skoro Ty nie

Antonov An-225 Mriya

To nie tylko największy samolot na świecie, ale jak widać, również piękny i majestatyczny: www.airliners.net/open.file/605315/L/

sprzedam AUDI TT 225km

Witam Mam do sprzedania audi TT, moc 225km, napęd quatro na cztery koła. Stan idealny, wnętrze -skóra, felgi 18 cali, kolor niebieski-metalik. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr 668 225 001.

225/50 R17

po ok 60 tys oryginalne opony wyzionęły ducha i na autostradzie w deszczu niestety najwyższa możliwa predkosc to było 110. Powyżej wpadałem w ślizg :) na tapecie są: pirelli P7 cinturato uniroyal Rainsport 3 (lub 2) bridgestone touranza T001 wszystkie 3 bardzo dobre na mokrym (to najważniej

przedszkole nr 225 przy Bobrowskiego

Poszukuję aktualnych opinii na temat przedszkola 225 przy Bobrowskiego. Będę wdzieczna za kazde info w temacie.

225-228

225 Marta jest podirytowana faktem, że Piotr nie szuka nowej pracy i nie ma żadnych planów na przyszłość. Nie rozumie, czemu mąż uniósł się honorem i odszedł z pracy. Zwierza się Robertowi. Ten, ku jej zdumieniu, popiera decyzję Piotra. Beata przekazuje Andrzejowi informację o zwolnieniu Piotra

notowanie NIKKEI225 -realtime

jak w temacie,orientuje sie gdzie mozna miec wglad do notowan w czasie rzeczywistym,nie chodzi mi o kontrakty czy moze ktos wie???mozna miec,jesli sie wykupi subskrypcje gieldzie w Japonii,to bedzie troszke uciazliwe

Ola_225

Niestety boli i wraca jak bumerang, jak długo nie odbiera telefonu, wyjeżdża... ale czas leczy rany, bo te trudne sytuacje zdarzają się mimo wszystko rzedziej. Siły żczę.

An-225

mikle1.livejournal.com/2095075.html

Zagadka 225

Co to za http://tody1305.wrzuta.pl/audio/aBXFDGo1NIK/zag kawałek ?? -- " teoretycznie można teoretyzować, ale w praktyce się tego nie praktykuje"

jest godzina 2.25...

a ja nie moge spac. Uwielbiam to po prostu - z deszczu pod rynne - albo nie moge spac albo rano nie moge otworzyc oczu... jakby organizm nie mogl wyposrodkowac. -- Paula & Pn, 12-10-2009 Forum: Depresja - jest godzina 2.25...

225 KM

To dopiero musi być zabawka. Ale mam dwie wątpliwości: czy aby na pewno zawieszenie Meganki (pewnie dostrojone) poradzi sobie z takim silnikiem? I czy taka moc na przednich kołach to jednak nie przesada? Wybrażam sobie, że ASR będzie się często włączał. Ale nie ukrywam, że bardzo chciałbym n

mamy 2-2,5- latków

chciałam zapytać jak ze spaniem u waszych 2-2,5-latków. czy śpią w dzień, ile, o której zasypiają wieczorem?

NIKKEI225

a może pójdziemy śladem Japoni i jeszce dziś bedzie w dół. W końcu mielismy być drugą Japonia to czemu mamy brać przykład z USA i Chin

22,5

rok temu poronilam, obecnie 11tc -- dni mojego szczescia src="<a href="ticke

gonia225

napisz co to za zupa pietruszczajka, prosze , pewnie przyrzadzana byla tylko w tym domu, do ktorego odnosi sie zapach? -- Ukluta PINEZKA usnela. Pędzlem .

22,5

Tyle mam lat;) -- JA całkowicie zwyciężam tych,którzy mają odwagę walczyć ze MNĄ www.army.mil.pl/strona_pl/publicystyka/wl/wl16_06/05.pdf

225 (chyba)

Witam serdecznie! Dla odmiany jestem facetem, od mniej wiecej 5 miesiecy mieszkam i pracuje w Surrey. Forum przygladam sie od jakichs 7 miesiecy i serdeczne dzieki za sporo przydatnych informacji, ktore ulatwiaja poczatki. Szczegolnie wazne byly....nazwy produktow spozywczych. Moj angielski je

list 225

Witaj Kendo! Gratuluje i ciesze sie razem z Tobą, choc nie wiem skad i gdzie ani co takiego poprzenosiłaś. Wiem,że mam szansę sie dowiedzieć jak i mnie wrzucisz link do skrytki....tylko czy wrzucisz? ....tego nie wiem...ale wiem,że Ty wiesz ;) Miłej i dobrej niedzielki :) -- prosze...pisz

Re: 225 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yhwh napisał: > REKORD ŚWIATA WYRÓWNANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jednak - Hautamaeki jeszcze lepszy - 227,5 metra! Nowy Rekord! Generalnie dzisiajszy poranny trening i kwalifikacje do sobotniego konkursu stały na wysokim poziomie - bardzo, bardzo dużo skoków powyżej 200 metrów! Uwag

225 mln $$$!

Jeden szczesliwy los z wyprawy za rzeke www.njlottery.net 17 18 29 42 49 MEGA 30. Och, Fortuno, chica hermosa, por favor...

An-225 Mrija w Katowicach

Panowie spotterzy!!! Jutro tzn. 02.03.2005 ok. 9 rano planowane jest lądowanie An-225 Mrija na lotnisku Katowice-Pyrzowice w celu uzupełnienia paliwa. Informacja niepotwierdzona niestety

Nr. 225

- Kochanie, co ci kupić na imieniny? - pyta żona. - Nic mi nie kupuj! Nie mam pieniędzy. ...na malucha,na malucha?!!

Re: 225

liczyc umiem, ale wsyd się przyznac ;) tak kiepskiego wyniku od prawie roku nie mialem (poprzedni raz tak kiepski wynik mialem w ostatnim konursie przed turniejem 4 skoczni)

Opony: Schwalbe Albert 2,25.

Witam po dłuższej nieobecności. Zastanwaim się nad wejściem w posiadanie drogą kupna opon rowerowych 26" Schwalbe, model Albert, szerokości 2,25. Co sądzicie na temat tych gum? Czy nie są za szerokie do klasycznego MTB? Tu i ówdzie słyszy się, że rozmiarówka Schwalbe jest nieco zawyżona

co to za krzyż?

czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaki to krzyż? img225.imageshack.us/img225/6005/59872603cv4.jpg

Kredyt CHF 225 tys. zł.

Witam wszystkich zainteresowanych tematem znalazłem mieszkanie na rynku wtórnym w Szczecine Zamierzam posiłkowć sie kredytem na kwotę 225 tys. Wartość nieruchomości 315 tys. Wkład własny 90 tys. tys. zł. Prawdopodobnie wybiorę kredyt we CHF, ponieważ w długim okresie kredytowania wydaję się

Re: Nikkei225

notowania.pb.pl/instrument/PBFNikkei225/nikk

mozesz 225 tys

Sprawdziłem. max zdolmność 225 tys zł , 3,36% chf, rata 1012 zł na 360 miesięcy. Santander PTF Consumer Bank SA Pozdrawiam al

Re: 225 g.

dl 100 ml cup 225 g ounce 28 g pound 454 g -- " Mówić trzeba prosto, a myśleć w sposób skomplikowany - nie na odwrót " Franz Josef Strauss

Powiyanie An-225 i doopa

Q... , już naprawdę nic dobrego o państwie z dykty i kartonu nie da się powiedzieć. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,17

Re: BF225

Nie, tylko 610-01, a itak BF225 nie mógl byc na 610-02, bo to wolska brygada, prędzej 810-01 ale on powinien byc na 149

2+2=5

Zatem jak populista z populistką :))) 2+2=5!!! Spotyka Jasio starą nauczycielkę z liceum po latach. - No co u ciebie słychać Jasiu, co porabiasz? - A wie Pani, chemię wykładam. - Niemożliwe, taki imbecyl... A gdzie Jasiu wykładasz? - W "Biedronce".

Re: An-225

http://www.topwar.ru/1263-mnogocelevaya-aviacionno-kosmicheskaya-sistema-maks.html Vlad,troche o innym wykorzystaniu AN-225. -- "Rosja nigdy nie jest ani tak słaba, ani tak silna jak się wydaje"-- Otto Eduard Leopold von Bismarck-Schönhausen

225/50 R17 lato

sypnąć groszem. Nic nie wiem o Bridgestonie, które Honda montuje teraz jako OEM w PL. Najlepsze oceny konsumenckie uzyskuje jednak Yokohama (OEM Hondy u wroga), zwana również dB Decibel. Może ktoś wspomoże dobrym słowem. Z góry thx.

2+2=5?

No i co z tego, że LPR jest za karą śmierci? To nie jest argument. Wszyscy członkowie LPR uważają również, że 2+2=4 (akurat matematyka nie jest zwalczana przez konserwatystów). Czy wg pana Kalukina oznacza to, że 2+2=5?

CHińczycy kupili lecencję na AN-225

www.defence24.pl/439360,najwiekszy-transportowiec-swiata-powstanie-w-chinach-licencja-na-an-225

vladexpat napisał: > > Fajna konstrukcja, ale można na palcach policzyć lotniska, na których ten > samolot może lądować więc to raczej ciekawostka niż mający komercyjny sens pr > ojekt An225-Mriję można było w Polsce podziwiać co najmniej dwukrotnie: 16 września 2003 na

igor_uk napisał: > http://www.topwar.ru/1263-mnogocelevaya-aviacionno-kosmicheskaya-sistema-m > aks.html Vlad,troche o innym wykorzystaniu AN-225. Były w sojuzie, na pierwszy rzut oka, ciekawe pomysły, które okazały się ślepymi zaułkami. Np. http

melord napisał: > vladexpat napisał: > > > > Fajna konstrukcja, ale można na palcach policzyć lotniska, na który > ch ten > > samolot może lądować więc to raczej ciekawostka niż mający komercyjny sen > s pr > > ojekt > > An225-Mriję

igor_uk napisał: > Vlad,wybacz,ale Twoja wiedza w tym temacie jest wprawie zerowa. > Owszem AN-225 byl zbudowany,przedewszystkim,dla przenoszenia "Burana",ale w per > spektywie mial sluzyc,jako platforma startowa dla statkow kosmicznych. > Zbudowany byl tylko jeden

ANKIETY PLATNE 2-25PLN

i wiele innych sposobów zarabiania na mojej stronie: zarabianie.forbegin.pl/

WYPELNIANIE ANKIET 2-25PLN

wypelnianie prostych,płatnych ankiet przez internet.Wyslij pustego maila,wysle zaproszenie,rekis@interia.eu ,dodatkowo klikanie w reklamy,na start 1.50 centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=ja9957

крaїні." W nim chodzi o to,ze pierwszy komercyjny lot AN-225 odbyl 31 styczna 2002 roku ze Stuttgart do Omanu i dostarczyl wtedy 187.5 tony zarcia dla amerykanskich zolnierze,stacjonujace tam. Chyba nie wielorybe bletkitne w calosci tam dostarczyl? -- "Rosja nigdy nie jest ani tak słaba, ani tak