Sake

Sake

Przeszukano 116 477 808 wypowiedzi na 1 393 forach

krystyna9876 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Anula9876

Witam wszystkich! Chyba nie będę oryginalna na tym forum jeśli powiem, że mam na imię Ania i mam 30 lat :-) Mój synek skończy w czerwcu br. 3 lata i jest już przedszkolakiem, córeczka skończyła w kwietniu rok. Jestem tzw. mamą pracującą zawodowo, więc na forum nie zawsze mam czas zajrzeć, al

Re 9876

Nie martw sie- na pewno sie spotkamy! Bedziemy przeciez z Mario jezdzic na Śląsk :o). Sorki- ze ja tak przelotem dzisiaj- ale naprawde zaspalam :)Zaraz wychodze. Buziaczki aaww :)

Dzięki ptysiek9876 !:)

Dziękuję ptysiek9876 za radę. Zadzwoniłam do Tako i też Pan obiecał mi wysłać podnoszone dno gondoli. Czekam na przesyłkę. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam:).

Do 9876aaww

9876aaww napisał(a): > Hej Wrew! > Chyba dołączę do Ciebie ...jako ta IGNORowana... tak czuję coś ostatnio. Nie wiem, co Cię skłania do takiego przypuszczenia. Jeżeli jednak jest Ci z tym źle, to na podstawie własnego doświadczenia powiem Ci, abyś nie przejmowała się zbytnio

Re: mama 9876

mozesz mi powiedziec jaki kolor puszki ma mleko sma dla glodomorkow? do tej pory widzialam tylko white, gold, lf, i jeszcze jakie w czerwonej puszce.

Przepraszam 9876aaww

wybacz jak kobieta kobiecie, z tej odległości wzrok zawodzi a może i intelekt - nie rozpoznać koleżanki. dzięki Mario za podpowiedź

Krystyna!

Stare ciotki, czyli moje whippetki Milka i Mafia jakoś nie chcą pozować (jedyne ich zdjęcia dałam w wątku Candy "Moje whippety"), za to dwuletnia Krystyna owszem, bardzo chętnie. Te powłóczyste spojrzenia.... :)) Krystyna oficjalnie nazywa się Hold On My Heart Ypsilon i jak sama nazwa

Krystyna

chciałabym córeczce nadać imie Krystyna (Krysia) a jeśli to będzie chłopiec to będzie Krystian (mam już Adriana) - te imiona to po mojej ukochnej mamie,k która zmarła w zeszłym roku - była pogodną, otwartą i bardzo wrażliwą osobą - jak myslicie czy to dobry wybór?

Krystyna

Czy znacie jakieś Krystyny, które mają 10 lub mniej lat? Większość moich imienniczek w Polsce jest w wieku powiedzmy emerytalnym. W innych krajach Christina lub Kristine to imię ciągle nadawane dzieciom i nawet dość popularne. Ja swoje imię polubiłam dopiero po wyjeździe z Polski

do mama9876

Nie obraz sie ale piszemy o zaletach kochana,jak jakieś są Twoim zdaniem to pisz a jak nie to forum o karmieniu piersią jest gdzie indziej :) Pozdrawiam

Nie rozumiem o co ci teraz chodzi. Corka ma 17 miesiecy i chcesz jej jeszcze dawac mleko dla glodnych dzieci ? Daj dziecku dobrze zjesc. Rob jej kaszki czy cos. Poza tym - Nan 3, Hipp Growing-up milk, Cow & Gate growing up milk. W UK jest tendencja, zeby dzieci w wieku od 12 miesiecy przestaly p

Sma white jest dla glodnych dzieci. Aczkolwiek kiedys sie pytalam lekarza oraz serwisu Gow&gate na temat mleka dla glodomorow i odpowiedzieli mi jednoznacznie: dawac po prostu wieksze porcje normalnego mleka zamiast hungry baby formula, bo lepsze i zdrowsze dla dziecka. Jezeli juz nie mozna sie

Drogi 9876a!

Proponuję, abyś przeniósł się na forum "rzeźnia". Tam znajdziesz właściwe dla siebie towarzystwo i tematy. Powodzenia

Do 9876a

Nie chodzi o dresy, chodzi tym razem o garnitury. "Dziad" ma racje mówiąc, że mafia jest na górze. Vide Piskorski, Kamiński i im podobni.

Krystyna

Tak mam na imię;) I chociaż imię jest starodawne i niekoniecznie się podoba to ja lubie swoje imię. I wydaje mie się oryginalne, chociaż takie oklepane:] -- "Żeby był przy Tobie ktoś, kogo nie zniechęci droga."

Krystyna

ktora,przed wieloma laty,mieszkala w Warszawie ul Zagojska 14 m 16,wiem,iz wyjechala do Ameryki.Miala tez corke.Lub bliskie jej osoby.Prosze o kontakt.

Re: do mama9876

Zalety opisalamam kilka postow wczesniej, a teraz odnioslam sie tylko do tego co napisala amellia. -- where did you come from, baby dear? out of the everywhere into here

Krystyna Janda

wyborcza.pl/7,82983,25740634,krystyna-janda-ostatnio-pojawilo-sie-troszke-nadziei.html#s=BoxWyboMT -- Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !

Krystyna A.

Krystyna Aguilera w białej sukience s2.supload.com/files/default/krystyna.jpg s2.supload.com/files/default/krystyna1.jpg

Re: 9876, witaj też!

pewnie nas tu więcej - tylko jeszcze nie mogą załapać....odpalić.... no wiesz, wczorajszy dzień...i noc

Maryjko pewnie jedni pili z rozpaczy,że 14 taki sam jak i 10,12,.21 itd... a inni pili z rozpaczy,że 10,12,21 itd takie same jak 14... - i nic w tej kwestii się nie zmenia! Dzień zakochanych czy porąbanych czy innych tam jeszcze...takiż sam jak wszystkie inne, tylko samopoczucie się odróżnia.

Krystyna Bochenek

Krystyna Bochenek, przez wiele lat redaktor Polskiego Radia Katowice, zginęła w sobotniej katastrofie. Bardzo mi smutno. Ogólnopolskie dyktando to Jej dzieło. Zjazd Krystyn i mnóstwo akcji społecznych. Napiszcie, że pamiętacie. Niech spoczywa w pokoju, a Rodzina niech znajdzie ukojenie.

Imieniny Krystyny

Wszystkim Krystynom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia,szczęścia,pomyślności oraz powodzenia w miłości, Zyczy Krystyna - img231.imageshack.us/img231/3174/rose3ani9qf5fl.gif -- I na ciernistej drodze

Fajnie, że nie jestem sama w tym rannym wstawaniu - powiedziała coraz bardziej zadowolona dziś Maryjka :))

To wypada pożyczyć polepszenia samopoczucia. Bo szkoda czasu i atłasu na smuteczki.Tyle jest przecież różnych powodów do zadowolenia :))

Gratuluję, to piekielnie ważne nie być podwładnym nieudacznika. A ta "smycz" to takie powiedzenie - porównanie.

Krystyna Janda

Polecam bardzo ciekawą stronę Krystyny Jandy, a szczególnie dzienniki adres: krystynajanda.com

Imieniny Krystyny

Przypadkiem dowiedziałam sie z telewizji że w Poznaniu w dniu 13 marca ma sie odbyć uroczysty zjazd Krystyn. Ma to podobno związek ze zmniejszoną popularnością tego imienia. Nie wiem, czy na ten zjazd zapraszane są tylko Krystyny urodzone w Poznaniu, czy takze inne. Zainteresowałam się tym

Re: Do 9876aaww

dzieki za pocieszenie! a tak na marginesie: powody odczuwania w/w - DOKŁADNIE te same jak Twoje!!

_____________Krystyna Skarbek________________

https://kultura.gazeta.pl/kultura/10,114534,12743052,Na_Wysokich_Obcasach__Krystyna_Skarbek___Polka__agentka.html Polski szpieg w spódnicy -- Lubie

Krystyna Sienkiewicz :(

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21363557,nie-zyje-krystyna-sienkiewicz-aktorka-miala-81-lat.html#MT2 a to jest moje najukochansze www.youtube.com/watch?v=G9ZxIVp-J7k -- Pierwsza zasada w kuchni: Gorąca pokrywka wygląda dokładnie tak samo, jak zimna.

Krystyna Janda

Krystyna Janda - aktorka filmowa i teatralna, laureatka Złotej Palmy, Agnieszka w filmie "Człowiek z marmuru" i Danuta Wałęsa w spektaklu "Danuta W." - we wtorek kończyla 60 lat. Aktorka świętowala urodziny sztuką "Zmierzch długiego dnia" w teatrze Polonia.

Imieniny Krystyny

13 marca tzn jutro.Pamiętam , dawno temu , bo w 2001 r , telewizja fetowała imieniny Krystyny Lubicz , specjalnym programem rozrywkowym z jakiegoś teatru. Krystyna była jeszcze młoda , pięknie wyglądała , śpiewała , tańczyła , w długiej sukni , rozciętej z obu stron , wysoko odsłaniającej nogi

Krystyna Bochenek

Krystyna wróciła..... Osoba którą trochę osobiście poznałem. Osoba która naprawdę zawsze była miła,uśmiechnięta,życzliwa... Nie jest to sztuczna postać kreowana przez media (po ich śmierci). Ona taka naprawdę była za życia. Naprawdę smutno mi..... :(((((

Krystyna Feldman

Zmarła aktorka Krystyna Feldman - poinformowała dyrekcja Teatru Nowego w Poznaniu. Chociaż zawód aktorski uprawiała ponad 60 lat, swoją pierwszą główną rolę zagrała w 2004 roku "Nikiforze" Krzysztofa Krauzego. Szkoda, ze pierwsza i ostatnią ;(((

Angelika Krystyna

Mój brat zamierza nazwać tak córeczkę. Jego żona protestuje i chce nadać pierworodnej imię Marianna Celina. Moim zdaniem Angelika i Krystyna nie pasują do siebie maksymalnie. Marianna Celina brzmi o niebo lepiej. A Waszym zdaniem? Może macie jakieś propozycje?

Lśniąca Krystyna

Armada Development - inwestor zamierzający zagospodarować tereny po dawnej kopalni Szombierki - udekorował na święta szyb Krystyna. Bożonarodzeniową dekorację można oglądać od poniedziałku. Zabytkową wieżę wyciągową przyozdobiono 11-metrową choinką złożoną z 32 tysięcy diod LED. Dodatkowo

Krystyna Janda

Świetnie wygląda, naturalnie, nie "upiększana" silikonami i skalpelem chirurga. Nie zrobiła sobie z twarzy maski, a mimo to (a może właśnie dlatego) wygląda naturalnie dobrze. Brawo Pani Krystyno!

Krystyna Feldman

Krystyna Feldman odeszła w pełni chwały (PAP, Gal/25 stycznia 2007 06:50) W Poznaniu zmarła w wieku 86 lat wybitna polska aktorka teatralna i filmowa, Krystyna Feldman. Krystyna Feldman/ fot. AFP Uznana była za mistrzynię drugiego planu i jedną z najbardziej

Krystyna Swiatkowska

Poszukuje Krystyny Swiatkowskiej-rocznik 1951 -czy ktos wie co sie z Nia stalo ? czekam na wiadomosc - wlatach 1962-65 wyjechala z Jeleniej Gory do Sopotu -chodzilismy razem do szkoly podstawowej nr 2 w Jeleniej Gorze. Mieszkalismy na ulicy Pocztowej. Poszukuje Zbigniew Przerwa -obecnie

Krystyna Pawłowicz

Uprzejmie informuję, że w dniu 2 czerwca (niedziela) o godz. 16:30 w starej auli Uniwersytetu Opolskiego przy ulicy Oleskiej 48, odbędzie się spotkanie z dr hab. Krystyną Pawłowicz, posłanką PIS obecnej kadencji. Tematem spotkania będzie „Projekt ustaw obyczajowych obecnego układu

Krystyna Mazurówna :)

. kultura.dziennik.pl/telewizja-i-seriale/artykuly/380472,krystyna-mazurowna-najbarwniejsza-jurorka-w-polskim-show-biznesie.html -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html W życiu wszystko jest pożyczone

KRYSTYNA JANDA

Pewna wiadomosc.Krystyna Janda ma otrzymac nominacje na Dyr Teatru Wegierki.Podobno zespol aktorski ma zostac rozwiazany i Dyr Janda bedzie angazowala czolowych polskich aktorow, ktorzy wystepowac beda w Bialymstoku goscinnie. Aktorzy Wegierki maja przejsc do Teatru Lalek.Zreszta sa to w

Krystyna Feldman

Widziałem Ją w kilku przedstawieniachj Teatru Nowego. Na wiosnę chciałem wybrać się do Poznania, zobaczyć Jej monodram. Nie zdążyłem. Mam nadzieję, że Tam nie postawią Jej na drugim planie. Pani Krystyno, dziękujmy

Krystyna Feldman

Przed chwila uslyszalam smutna wiadomosc o Niej. Odczulam to jeszcze osobiscie,bo byla pewnego rodzaju wzorem dla mojej Mamy- najpierw Hanka Bielicka,teraz Krystyna Feldman.Dopiero co drukowalam dla Mamy z internetu wiadomosci o Niej,relacje z czatow-zeby Mamie dodac ducha Jej formą i

casa krystyna

? www.wakacyjnywynajem.pl/noclegi/5424-casa-krystyna--polski-rezydent-/szczegoly

O nie! Tego absolutnie nie można o nim powiedzieć! To naj.. szef, jakiego do tej pory miałam. Niezależnie myślacy i elastyczny. Szkoda, że niedługo wyjeżdża.Poza tym, ja nie posiadam smyczy :)

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk

https://film.interia.pl/wiadomosci/news-nie-zyje-krystyna-kolodziejczyk-zmarla-w-wieku-82-lat,nId,5481873#iwa_source=worthsee ZMARŁA KRYSTYNA KOŁODZIEJCZYK - Interia - 14.09.2021

Krystyna Krahelska

ogródku domu przy ul. Polnej 36. Była to młoda poetka, harcerka, etnograf i żołnierka, Krystyna Krahelska. Autorka jednej z najpopularniejszych piosenek Polski Walczącej, czyli "Hej chłopcy, bagnet na broń!" urodziła się 24 marca 1914 roku. W 1928 stąpiła do harcerstwa. Jej twórczość literacką zauważono w

Krystyna Romanowicz.

, ZASTRASZANIA I PONIŻANIA! Klika nie została rozbita! Nie możemy z nikim rozmawiać, bo pani Krystyna robi wielką awanturę! Wpada w furię i łyka tabletki uspakajające. W piątek na radzie pedagogicznej bez podstawnie odwołała z grupą oddanych jej nauczycieli (piesków- które dostają wynagrodzenie za to, że

Re: do ptysiek9876

Cieszę się bardzo, że trafiłam na Wasze forum. Mnie też się ten wózek bardzo podoba! Napiszczcie proszę krótką opinie już jako posiadacze TAKO JUMPERA X, czy oprócz samych zalet ma jakąś wadę??? A może ktoś poleci mi jakiś sklep w Warszawie, gdzie dokonał zakupu i jest zadowolony z obsługi?

Re: do ptysiek9876

Wczoraj moj maz byl w sklepie i juz gondola z podnoszeniem jest tylko jest maly problem budka nie ma daszka tak jak ta co mam ja w domu i nie wiem co zrobic moj maz stwierdzil ze on woli z daszkiem a przeciez jego zdanie tez sie liczy i mnie ten daszek tez wydaje sie praktyczny nawet konbinowalam zd

O rany, racja :(( A ja w dodatku spóźniam się notorycznie. I uporczywie odmawiam podpisywania listy obecności .To co, dyscyplinarka?

Krystyna Kurczab-Redlich

Dla zainteresowanych na FB Empiku jest właśnie wywiad przy okazji promocji jej nowej -starej książki. -- "Polska chroni życie od poczęcia, aż do w lesie zamarznięcia" Andrzej Rysuje

Krystyna Sienkiewicz

Smutno ale zostały zdjęcia, kadry, piosenki https://www.youtube.com/watch?v=BOUZ2h8h0r0;;BOUZ2h8h0r0;;https://i.ytimg.com/vi/BOUZ2h8h0r0/default.jpg;;RZECZPOSPOLITA BABSKA

Panna Krystyna Pawłowicz.

warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26957049,krystyna-pawlowicz-oglosila-polsce-problem-agnieszki-ze-szkoly.html#s=BoxWyboImg3

Krystyna Janda- samozaoranie.

www.pudelek.pl/artykul/151946/krystyna_janda_porownala_wyborcow_pis-u_do_taniej_prostytutki_potem_wpis_zniknal/ Bardzo niefortunnie

Prokom Trefl Sopot - Noteć Inowrocław 98:76

Nie wierze, że te ciągłe kontuzje to przypadek.... Albo parkiet w Sopocie jest za śliski... hehehe Albo trener Kijewski nie potrafi racjonalnie gospodarować możliwościami zawodnika, czy ktoś to wreszcie zauważy??? Znudziły mnie już zupełnie te gadki o pechu...

Krystyna - Pogorzelica

Wklejam informacje od znajomej. Nie potrafią zamieścić tych informacji sami w internecie, więc robię to na ich prośbę: "Tragedia. Wytrzymaliśmy z niepełnosprawnym synem 4 dni. Wyjazd organizowany przez PCK płatny ponad 1000 zł od osoby. Zamiast schodka betonowego wstawiona atrapa drewniana. W pok

Krystyna Siesicka

Nic nie wiedziałam, że zmarła. Bardzo mi żal, bo była autorką moich ulubionych książek w moich nastoletnich czasach. Do tej pory pamiętam "Jezioro osobliwości", "Zapałkę na zakręcie" czy "Beethoven i dżinsy".....

Krystyna Pawłowicz

Poseł PIS kobieta 60 letnia bezdzietna niezamężna tak w sejmie określa związki partnerskie " Społeczeństwo nie może fundować słodkiego życia nietrwałym, jałowym związkom osób, z których społeczeństwo nie ma żadnego pożytku" Wyjątkowo bezczelna bezdzietna stara panna nazywająca innych jałowy

Królowa Krystyna?

No, krew mnie zalewa, ludzie, w jakim wy świecie żyjecie ? Moja prawnuczka prosi mnie o wyjaśnienie jak liczyć w Exelu, a bajki skończyła w wieku 3lat, i wydarzenia starsze od 20 lat uważa za prehistorię i żebym nie był sarkofagiem, miłośnikiem starożytności , bo to co starsze niż 20 lat to prehi

Krystyna Mazurówna

Widziałam wczoraj wywiad z tą Panią. Muszę przyznać, że w cichości pozazdrościłam jej życiowej odwagi, przebojowości, ciekawego, barwnego życia, nie wspominając już o tym, jak wygląda i ile ma energii w wieku ... 73 lat. Programu, w którym zasiada w jury nie widziałam (Got to dance czy cuś takiego

Krystyny, Bożeny

Dzisiejszym Solenizantkom, obecnym i nieobecnym, wszystkiego najlepszego!!! -- https://miroska781.free.fr/Bois/ecureuils_massage.gif

Krystyna Wieczorek

Znacie moze tą osobę, chociaż z opinii innych? Ktoś mi ją polecił, i nie wiem czy dobrze, bo nie mogę nigdzie znaleźć, czy rzeczywiscie posiada umiejętności którymi się reklamuje.Jest mistrzem Reiki, regreserem ale jakoś nie mogę się doszukac nalezytych uprawnień.Podpowiedzcie, proszę.

Krystyna Kofta

Z cyklu historii pokrzepiających, choć mamy czasy nie sprzyjające cierpliwości. Kiedyś w jej dziennikach przeczytałam jej krótkie wspomnienie o tym jak starała się o dziecko (przełom lat 60/70tych). Zajęło im to cztery lata, cztery lata w wyliczaniem dni płodnych, mierzeniem temperatury. A była wte

Imieniny Krystyny :(((

Jutro są imieniny mojej Mamuni, niestety pierwsze na cmentarzu. O 7.00 będzie msza. Tak mi smutno... Minęło 5 m-cy i coraz mniej czuję jej obecność, jakby odeszła gdzieś naprawdę daleko. Na początku było inaczej, budziła mnie, śniła mi się. Dlaczego tak się dzieje? Czy to oznacza, że jest ju

ewa-krystyna?

...na czym to Twoje s£odkie dziecie lezy? Czy to prefold? Wyglada na miekkie. Jak tak to napisz jaki. Zachcialo mi sie prefoldow ale nie mialam nigdy takowego w rece. -- Nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy ;)

Krystyna, niewolnica

Poczatek historii: www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4093696.html

Krystyny Raczkowskiej

W latach siedemdziesiątych mieszkała w Bolesławcu. Jest moją przyrodnią siostrą. -- ,,Z niejasnych przyczyn zajmuje się niczym...."

Krystynom , Bożenom

Jeśli są wśród nas składam życzenia Wszystkiego Najlepszego. https://tiny.pl/hgr9h -- https://www.sztoudi.ovh.org/images/buzie/buz_23.gif Bez granic

Krystyna-imbir

Kupiłam:) Zastanawialam się czy mogę mieszać wywar np.z sokiem owocowym??? Znajoma z Senegalu(ciemnoskora)dała mi do sprobowania tamtejsza specjalność był to własnie wywar z imbiru z jakim sokiem i wiesz co? smakowal mi bardzo- jak drink:):):) pozdrawiam