Sake

Sake

Przeszukano 118 773 289 wypowiedzi na 1 501 forach

koniec świata 21 grudnia 2012r - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

21 grudnia 2012 roku - Koniec Świata

21 grudnia 2012 roku atmosfera naszej planety stanie w płomieniach. Bieguny magnetyczne zamienią się miejscami i Ziemia zacznie obracać się w przeciwnym kierunku. Podziemne wstrząsy o niespotykanej sile zniszczą miasta, drogi, tamy i wszystkie inne dzieła rąk ludzkich. Europa i Ameryka

Koniec świata 21.12. 2012 r.

Świat kończy się 21 grudnia 2012 Datę końca świata większość znawców tematu wyznacza na rok 2012, a ściślej rzecz biorąc - na 21 grudnia roku 2012, na godzinę 11:11 GMT, kiedy nastąpi przesilenie zimowe. Skąd ta data? Otóż kalendarz Majów podaje właśnie tę dzień jako ostatni dzień historii

21 grudnia 2012 roku.

Na skutek zmienionej aktywności Słońca, 21 grudnia 2012, w przeciągu kilku godzin nastąpi tzw. "przebiegunowanie Ziemi", czyli katastrofa o wymiarze globalnym, podobna do tej, która zniszczyła Atlantydę. Datę końca świata większość znawców tematu wyznacza na rok 2012, a ściślej rzecz biorąc

Koniec świata 21-22 grudnia 2012 rok

Czas zacząć myśleć nad tymi datami poważniej! www.orion2012.pl/patrick_geryl

Re: 21 grudnia 2012 roku - Koniec Świata

A to zdążymy jeszcze zobaczyć Euro 2012!!!!! :-))))) 21 grudnia? Kilka dni przed gwiazdką ? To nie Fair :(

W książce Proroctwo Oriona doszedłem do przerażającego wniosku, że w roku 2012 n.e. na Ziemi wydarzy się straszna katastrofa. W wyniku całkowitego odwrócenia się pola magnetycznego naszej planety dojdzie do olbrzymich przesunięć skorupy ziemskiej. Nikt nie przeżyje kataklizmu, zostanie

Re: 21 maja koniec świata,

Miał być 21 grudnia 2012 roku. Znowu coś pozmieniali.

Potwierdzają to nawet naukowcy www.dziennik.pl/Default.aspx? TabId=255&BackToCategory=2&ShowArticleId=32438

21.12.2012r.

odnośnie końca "Grudniowie przepowiedzieli, koniec świata będzie w maju" -- www.siedlce-zwiedzanie.pl/

21 grudnia 2012 podobno będzie koniec świata

2012 – zakończy się obecny cykl długiej rachuby kalendarza Majów (przy założeniu, że datą początkową długiej rachuby jest dzień 11 sierpnia 3131 r. p.n.e., to jest według korelacji Goodmana-Martineza-Thompsona, obecnie najpowszechniej przyjmowanej przez naukowców, jest to arbitralnie przyjęta

Koniec świata

KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Co nas czeka wraz z końcem świata? Z przepowiedni i przypuszczeń wynika, że KONIEC ŚWIATA 2012 ma nadejść 21 grudnia 2012 roku. Co nas wtedy czeka? Jedna wielka globalna katastrofa - fale tsunami, zlodowacenia, upały... a wszytko to ma rozegrać się w ciągu doby. http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/koniec

Koniec świata w 2012 roku?

Świat kończy się 21 grudnia 2012 Datę końca świata większość znawców tematu wyznacza na rok 2012, a ściślej rzecz biorąc - na 21 grudnia roku 2012, na godzinę 11:11 GMT, kiedy nastąpi przesilenie zimowe. Skąd ta data? Otóż kalendarz Majów podaje właśnie tę dzień jako ostatni dzień historii

21 grudnia podobno będzie koniec świata

Re: Koniec świata 21-22 grudnia 2012 rok

artykuł:1. Obliczenia Majów i Egipcjan są takie same. o obliczeniach Egipcjan, to ja pierwszy raz słyszę co do obliczeńMajów, to ja uważam, że to jest tak jak ze współczesnymi nam "komputerowcami" do niedawna kalendarz komputerów kończył się na 31.12.1999 w 2012 roku jedyna

NASA: Nie będzie końca świata w 2012 roku

"Naukowcy z agencji kosmicznej NASA nie wierzą Majom, wedle których już 21 grudnia 2012 roku nastąpi koniec świata. " A który Maj tak twierdził??? Doucz się dziennikarzyno zanim publicznie się zbłaźnisz.

Koniec świata 21.12

Ktoś się obawia? Rosjanie robią zapasy. Czy zapasy pomogą przetrwać KONIEC ŚWIATA? ;) Znalazłem ciekawy komentarz w sieci: "Majowie twierdzą, że w grudniu 2012 nastąpi koniec świata. Ja twierdzę, że we wrześniu 2013 nastąpi na świecie gwałtowny przyrost naturalny". -- "Kapitan Marchewa pisząc

uff sorki nie byłem w stanie tych bredni doczytac do końca.... tia a najbardziej podobaja mi sie te zmiany kierunki obrotu Ziemi, jak by to zależało od pola EM kompletny kiszmasz dla podnieconych panienek ta publikacja...

się to co mniej więcej 11 500 lat, ale nikt nie wie dlaczego." Nie co 11 500 lat, a setki tysięcy. Brzydko, kłamczuszku Geryl, brzyyydko. ...przestałem dalej czytać, bo szkoda mi czasu na pseudonaukową paplaninię. Zwłaszcza, ze już sto razy tego typu bełkot czytałem. -- We are all made of

Zostało 36 dni do "końca świata"

www.wprost.pl/ar/356630/Co-wydarzy-sie-21-grudnia-2012-roku/?pg=1 Do dnia końca świata pozostał już - podobno - tylko nieco ponad miesiąc. 21 grudnia 2012 roku kończy się kalendarz

Re: Koniec świata 21-22 grudnia 2012 rok?

Pole elektromagnetyczne (EM) nie jest elektromagnesem! Moze byc ono wywolane m. in. przez poruszajacy sie magnes (np. w elektrowni), ale pole EM nie jest przeciez magnesem. Tak wiec po przeczytaniu pierwszych zdan tego 'proroctwa' mozna sobie smialo darowac reszte!

Koniec Świata 2012

W necie pojawia się często data końca świata. Ma on nastąpić 21 grudnia 2012. Jednak przeczy temu Apokalipsa Św. Jana. I widziałem anioła zstępującego z nieba, który miał klucz od otchłani i wielki łańcuch w swojej ręce. I pochwycił smoka, węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i

Re: Koniec świata 21-22 grudnia 2012 rok?

A szkoda, dalej jest jeszcze ciekawiej, autor uważa, ze przebiegunowanie pola magnetycznego Ziemii spowoduje zmianę kierunku jej obrotu, co więcej, bełkocze coś o spowodowanych tym faktem wybuchach wodorowych (pewnie chodziło mu o wybuchy termojądrowe). :) -- Blog kiltowy strikemastera:

Wiesz, najpierw przeżyjmy 9/9/9, 10/10/10 i 11/11/11 to będziemy się martwic o 12/12/12 ! -- Darowanemu budzikowi nie zagląda się w tryby !

Re: Zróbmy sobie koniec świata

21 grudnia 2012 roku majowie przepowiedzieli, wiec euro bedzie

Re: NASA: Końca świata nie będzie

E tam koniec świata będzie 21 grudnia 2012 roku.

widać już KONIEC

Przewidywany najbliższy koniec świata wyznacza się na rok 2012, a ściślej rzecz biorąc - na 21 grudnia roku 2012, o godzinie 11:11 GMT. -- Więc po co się tak szarpiecie ?

koniec świata

Hej! Powiem wam, że ostatnio bardzo boję się końca świata 2012... ;/ ponoć ma nastąpić przebiegunowanie ziemii, a ja nie wiem na czym to polega, boję się, że to coś złego, żal mi , że w tam młodym wieku mogę umrzeć , ale cieszę się, że umrzemy wszyscy razem. A wy co sądzicie na temat końca świata

Re: Koniec świata 2012

Ludzie a wy wiecie że oni się pomylili o 6 czy 7 lat ?? Koniec świata już był ! Ii go przeżyliśmy ! A tak na serio to wiem że 21 grudnia 2012 będę siedziała pod kocem xd

Re: Koniec Świata 2012

now_way_out napisał: > W necie pojawia się często data końca świata. Ma on nastąpić 21 > grudnia 2012. Głupia plota. Rynki, zwykle tak wrażliwe na wszelkie spekulacje, w ogóle na nią nie zareagowały.

Re: 2012 - koniec świata.

kalendarz Majów kończy się na 21 grudnia 2012 n.e. nic nie jest powiedziane że nie musi tak być ale odwrotnie. nigdy nie wiadomo co się wydarzy.

Koniec świata za 7 lat

"Trzęsienie ziemi w Azji - tysiące zabitych. Huragany w Ameryce - setki ofiar. A to tylko wydarzenia ostatnich dni. Czy to już koniec świata? Nie, mamy jeszcze 7 lat." jest konkretna data, a nawet godzina : 21 grudnia roku 2012 godz. 11:11 GMT

koniec świata może być 21 grudnia albo nawet za godzinę !xD boje się tego końca ale nie wierze że może on być w 2012 . Pewnie im się pisak wypisał no i nie mieli czym pisać dalej xD

now_way_out napisał: > W necie pojawia się często data końca świata. Ma on nastąpić 21 > grudnia 2012. Kolejna głupota. Ale nawet gdyby miało się to sprawdzić i tak nie warto w zwiazku z tym nic robić, bo niby co?

Re: koniec świata

mam czasem też takie myśli ale nie wiedziałam że to ma być 21 grudnia o 11:11!! Czy to ma niby być w 2011 roku czy w końcu 2012, bo sie pogubiłam?!

Re: dziś mamy 2012 rok

czyli 21 grudnia wielki KONIEC ŚWIATA :shock::scared:=O

Jak dla mnie to nie jest głupota. Julko, radzę Ci najpierw pooglądać internetowe filmiki lub poczytać na Wikipedii. Tu jest mowa o kalendarzu Majów, który kończy się 21 grudnia 2012. Poczytaj o tym.

Re: Koniec świata 21.12.2012?

kalendarz majów się nie kończy :> Data 21 grudnia 2012 roku n.e. według Długiej Rachuby to 13.0.0.0.0. 4 ahau 3 kanki czyli jakby nasz kalendarz miał się kończyć w 999 roku czy w 9999 roku :> aha... ostatnie dni roku też mogły być równie dobre na koniec świata jak przełomy w kalendarzu

Re: Koniec świata w 2012 :-)

Koniec świata ma być 21 grudnia o godzinie 11.11. A piłka kopana parę miesięcy wcześniej. Czyli terminy nie są zbieżne.

Re: 21 grudnia 2012 - koniec świata to głupota !!

jeny jak to przeczytałam strasznie się wystraszyłam , ja mam urodziny 21 grudnia a w 2012 r będę mieć 15 lat ,co niby chcerz powiedzeić żę świat skończy się w moje 15 urodziny !!nie wierzę ,a wogle to jets bezsensu,przecierz konieć swiata ponoć miał wystąpić już chyba conajmniej 10 razy ,a jak

Re: Boję się 21 grudnia 2012

W tym roku nie będzie końca świata www.andrzejstruski.com/articles_232_21-12-2012r--KONCA-SWIATA-NIE-BEDZIE.html

now_way_out napisał: **W necie pojawia się często data końca świata. Ma on nastąpić 21 grudnia 2012.** W necie pokazują się takie rzeczy, że ho, ho!! Myślenie nie szkodzi. **Jednak przeczy temu Apokalipsa Św. Jana.** I co wynika, Twoim zdaniem, z tego straszliwego starcia głupich

Koniec Świata

Myślę ,że autor @ zbuntowany kaloryfer nie będzie miał mi za złe ,że skorzystałem z jego artykułu dot. końca Świata: Cóż to za data ten 21.12.2012..? To po prostu koniec tzw. baktuna - czyli cyklu w kalendarzu Majów liczącego sobie 144 tys. dni. 21 grudnia 2012 r kończy się pierwszy cykl 13

piwi77 napisał: > > W necie pojawia się często data końca świata. Ma on nastąpić 21 > > grudnia 2012. > > Kolejna głupota. Ale nawet gdyby miało się to sprawdzić i tak nie > warto w zwiazku z tym nic robić, bo niby co? Modlić się ! -- Nawróć się ze swoich

Re: 21 grudnia 2012 podobno będzie koniec świata

Ten koniec świata jest co pół roku -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

koniec Świata w 2012, wierzycie??

wlasnie przeczytalam ze dokladnie 21 grudnia 2012 ma nastapic koniec swiata. Wg. kalendarza Majow w Ziemie ma uderzyc ogromna asteroida rozlupujac Ziemie na pare czesci i tym samym doprowadzajac do wyginiecia wszystkiego co zyje. Wierzycie w to? przyznam, ze troche mnie to poruszylo tym

Słyszę to już tak dwa lata Zaraz będzie koniec świata Lecz nie mogę się przekonać Koniec widać u Szymona -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

No i co. Osobiście przeżyłam już kilka końców świata. Łącznie z Koniec Świata Panie Popiołek -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

No to żyjemy już pięć lat po końcu świata -- https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/wb/qa/5ixj/ATtIztHQt58Oy5eWvX.jpg

A w tym roku nie było? Chociaż patrząc na to co się dzieje to chyba już faktycznie mamy koniec świata

Miał być w 2000 Miał być w 2011 Miał być w 2012 W 2013 była cisza No to kiedy w końcu będzie? -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

Rok 2012 rozne teorie

Rok 2012 jest najczęstszą, przyjmowaną przez różne apokaliptyczne grupy (i teorie), datą "końca świata". Prawdopodobnie ma to swoje źródło w kalendarzu Majów (świeckim i religijnym), który podaje dzień 21 grudnia 2012 jako ostatni dzień historii. Sam "koniec" świata jest tutaj często rozumiany

Jak wam się żyje po końcu świata, bo u mnie jakoś bez zmian. -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

Re: Świat kończy się 21 grudnia 2012

nie wiedział. No i mniej ludzi żyło to i mniej ludzi w katastrofach ginęło. A już najśmieszniejsze jest to, że przepowiadany jest koniec świata, bo okrągła data minęła... Około roku 1000 też miał być koniec świata. Chyba że jako koniec świata wieści się upadek USA ... - to w to jestem w stanie

A teraz kiedy? Bo słuchając TV mam wrażenie, że koniec świata już się zaczął -- :serce:

I jak po Końcu Świata? -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

No to co, odliczamy. Chyba jestem jak kot, bo przeżyłam już dwa końce świata. Ostatni- przełom 1999/2000 -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

Re: koniec świata

jakoś nie wierzę, że 2012 roku, 21grudnia o godzienie 11.00. Czemu? bo gdzieś czytałam, że nikt niewie kiedy będzie koniec świata nawet anioły. i do tego jeszcze dokładna godzina. i było już tyle końców, nawet w tym roku był no i co żyjemy. ps. jak na nick, na optymistę nie jesteś podobna.

Re: Koniec świata potwierdzony

No i co z tym końcem? Jóźwiak napisał felieton na ten temat: www.gwiazdy.com.pl/component/content/article/318-03/4213-co-sie-wydarzy-21-grudnia-2012-roku

21 grudnia 2012 roku n.e. - w tym dniu kończy się kalendarz majów, który powstał tysiące lat temu.. Ciekawe jest tylko to, dlaczego akurat ta data? Przecież skąd oni mogli wogóle wiedzieć co będzie.. Kurde, to mnie strasznie nurtuje, bo to naprawdę ciekawe. I chce zobaczyć co wydarzy się

Czy boisz się końca świata?

to bzdury są! Ja słyszałem, że koniec świata będzie 12 grudnia 2012 a nie 21!

Wprawdzie przepowiednie Majów o końcu świata nie sprawdziły się, ale temat ten nieustannie rozbudza wyobraźnię wielu ludzi. Inspirowane Apokalispą wizje zbawienia i potępienia oczami twórców nieprofesjonalnych od dziś oglądać można w Muzeum Śląskim w Katowicach na wystawie "Komu piekło, komu raj

Re: Koniec świata????

margaryna , a widzisz, bo 21 grudnia 2012 ma podobno zakończyć się Kalendarz Majów, ale to może być równie dobrze inna data. Ale co racja, to racja za 3 lata zobaczymy, czy będzie koniec świata, czy kataklizm (jedno z drugiego nie wynika, prawda?). Och! Do wierzących taka ciekawostka: wiecie

21 grudnia :D

kolejny koniec świata odwołany to kiedy będzie następny??? -- Owszem, Beric Dondarrion był przystojny, lecz przy tym potwornie stary, miał prawie dwadzieścia dwa lata....

Re: Koniec świata????

margaryna gdzies na poczatku watku podala link http://prorocy.w.interia.pl/r_an_come.htm klik . tak sobie to czytalam i tam pisze ze jezeli koniec swiata bedzie w 2012 roku (wszedzie pisze ze 21 grudnia), to wedlug przepowiedni jakiegos polskiego jasnowidza, antychryst pojawi sie 1260 dni

Re: Koniec Świata 2012 !!!

ja wierzę,że będzie koniec świata,ale czy już 21 grudnia to wątpie bo przecież "nikt nie zna daty i godziny kiedy to nadejdzie",ale wierze ,że to sie sprawdzi.Musi - bo przecież na świecie jest tyle zła,a ja raczej poprawy w ludziach nie widzę.Jest coraz gorzej.Mówią,że zacznie się od muzumanów

Ja już nie wiem co myśleć jedni mówią że będzie koniec świata a drudzy że nie i komu teraz wierzyć po prostu mówią że koniec świata ma być 2012 roku 21 grudnia bo wtedy będzie jakiś 13 cykl według kalendarza majów i ma z kończyć się świat i przez to że ludzie są źli i może jak poprawią się do

Bzdury tylko tyle powiem, bo ileż to już końców świata miało być 20?????

Ja już nie wiem co myśleć jedni mówią że będzie koniec świata a drudzy że nie i komu teraz wierzyć po prostu mówią że koniec świata ma być 2012 roku 21 grudnia bo wtedy będzie jakiś 12 cykl według kalendarza majów i ma z kończyć się świat i przez to że ludzie są źli i może jak poprawią się do

Zdecydowanie więcej niż 20, bo co prorok to nowa data końca świata :-) -- Kryminały i sensacje Forum alcoholum

teorie o końcu świata

Nadejdzie w końcu ten 21 grudnia 2012 roku. Nic się nie specjalnego nie stanie. Kalendarz Majów nie wypali, planeta Nibiru nie walnie w ziemie. Co wtedy wymyślą szaleńcy opętani teoriami spiskowymi. Ja stawiam, że zaczną twierdzić iż konieć świata nastąpił. Jednak to media opanowane przez NWO

Mamy 2015 i nic -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

"Końce świata" nadchodziły już nie raz

"Końce świata" nadchodziły już nie raz Niektórzy ludzie wierzą, że 21 grudnia 2012 r. nastąpi koniec świata; ma to wynikać ze starożytnego kalendarza Majów. Na nic zdają się zaprzeczenia naukowców. Nie jest to jednak pierwsza ani ostatnia data wieszczonego kresu Ziemi. 21 grudnia 2012 r. ma

()()()()()()()() -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

nt.interia.pl/gadzety/news/jak-uniknac-konca-swiata,1826390,4232

No tak na świecie ciekawie się nie dzieje,ale zeby zaraz koniec świata.Pozbieramy sie po wszystkim i jakoś to będzie. -- Pozdrawiam Martyna i Bartuś To ja Bartuś,mam już 17 miesięcy

Re: 21 grudnia 2012 CWP, piątek

PS. PS. PS. Zostawiam Wam zagadkę - z jakiego miejsca będzie najpiękniejszy widok na Koniec Świata? Hardy i co z rozwiązaniem tej zagadki? Trzeba się przygotować, przecież to nie ostatni koniec świata za naszego życia :D -- https://i47.tinypic.com/2wqaekm.gif

Re: 21 grudnia wudarzyło się...

2012 – Zakończy się obecny cykl długiej rachuby kalendarza Majów (według korelacji Goodmana-Martineza-Thompsona); dla wielu zwolenników teorii ezoterycznych data końca świata lub moment wielkiej przemiany duchowej (por. fenomen roku 2012). -- https://img8.glitery.pl/dev8