Sake

Sake

Przeszukano 118 588 036 wypowiedzi na 1 499 forach

gyno-pevaryl 150 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

gyno-pevaryl 150?? pomózcie

powiedziałam lekarce ze mam upławy z jakimiś białymi drobinkami trochę mnie piekło i swedziało.Dodam ze jestem przeziebona i mam zamiar wziąśc oscilocinium.boję sie ze lek mi zaszkodzi..gyno-pevaryl 150 przypisała mi drogie dziadowsto jestem w 12 tygodniu jutro zaczyna się 13 tydzień ,zaczekać

GYNO PEVARYL 150

Polecam 3 globulki, cena okolo 36 zł - po 3 dniach ustepują wszelkie objawy. Sprzedaja tez wersje 15 globulek (gyno pevaryl 50) i w masci. Trzydniowa kuracja jest wystarczająca. Sprawdzone przez kobiety z mojego otoczenia - wszystkim pomogło. Kupuję to w aptece bez recepty - z tymże musze

Re: Gyno Pevaryl 150

mam pytanko: jak to robisz że kupujesz to bez recepty, ten Gyno Pevaryl? gdzie jest ta apteka? jak się nazywa?

Re: gyno-pevaryl 150?? pomózcie

Witam !! Nie powinnaś mieć obaw co do zastosowania powyższego specyfiku ja w pierwszej mojej ciąży również go brałam i miałam spokój z infekcjami pochwy na całą ciążę , a dodam że brałam go wcześniej od Ciebie .Pozdrawiam Izabelka .

Gyno Pevaryl 150 a biegunka

150. Sobota około 18 biegunka. Wieczorem znowu Gyno Pevaryl niedziela znowu biegunka co zjem i wypiję to wyleci. Czy któraś z Was dziewczyny miała może taki efekt po którymś z tych leków? I po takim odstępie czasu? Może to gyno Pevaryl, ale na opakowaniu jest napisane, że biegunka może wystąpić

Re: gyno-pevaryl 150?? pomózcie

mnie pomogło prawie natychmiast... -- tickers.baby-gaga.com/p/dev102pbs__.png

Re: GYNO PEVARYL 150

czy to jest na pewno bez recepty. czy po prostu pani w aptece ma zaprzyjaźnionego lekarza który jej potem taką receptę wypisze?

Gyno-Pevaryl 150 Combipack - czy ktos brał?

A jesli brał to czy pomogło na dłużej? Boje się, że teraz się wylecze, bedzie wszystko oki a za jakiś czas znów to paskudztwo wróci :( -- Uśmiecham się do każdej z chwil, którą los daje nam. (...) jesteś blisko mnie, więc o najwyższą stawkę gram. Śr, 23-02-2005 Forum: Zdrowie kobiety - Gyno-Pevaryl 150 Combipack - czy ktos brał?

Re: GYNO PEVARYL 150

Mi się zdaje że na receptę, mój lekarz zawsze mi na to daję receptę a skory do ich wypisywania nie jest więc jak coś można kupić bez to od razu mówi i już recepty nie pisze. Jest też dafnegin krem ale do nego są takie jednorazowe aplikatory więc można też do środka używać. Jest to bardzo wygod

plamienie po zastosowaniu globulek Gyno Pevaryl150

Po zastosowaniu globulek gyno pevaryl 150 dostałam plamienia. czy to normalne? dodam że biorę tabletki antykoncepcyjne Yaz.

Re: Gyno Pevaryl 150 a biegunka

Miałam biegunkę po Monuralu ale nie po Gyno Pevarylu. Może bierz Lacibios Femina i pij dużo jogurtów?

Re: Gyno-Pevaryl 150 Combipack - czy ktos brał?

Ja już po kuracji i...pomogło :] Byle na długo!!! -- Uśmiecham się do każdej z chwil, którą los daje nam. (...) jesteś blisko mnie, więc o najwyższą stawkę gram. tickers.TickerFac

Re: Gyno Pevaryl 150 a biegunka

a dostałaś może biegunkę z takim opóźnieniem,ja wypiłam Monural w piątek o 11,a biegunkę dostałam w sobotę o 18 po 17 godzinach.

Re: czy są tańsze odpowiedniki tych leków na grzy

Ale Pevaryl krem ,czy glob. dopochw.? Gyno - Pevaryl 150 glob. miałam i jest to bardzo dobry lek, ale nie ma odpowiednika polskiego.3 tab. kosztuje 35 zł. Jeżeli to krem to po co ci 2 opakowania. Flumycon jest na refundację i w zależności od ilości tabletek kosztuje mniej lub więcej

efekty kuracji na grzyby

Mam pytanie dotyczące leku Gyno-Pevaryl 150, który został mi przepisany w związku z grzybicą. Powiedzcie, kiedy mogę się spodziewać efektów, bo jak narazie 2 tabletka pobrana i nadal swędzi, a została już tylko jedna do wzięcia, więc kiedy efekty? Ile mam czekać? Dodatkowo stosuję jeszcze

Re: grzybica

Kup Gyno Pevaryl 150 - 3 globulki - nie ma zadnej wydzieliny ani resztek leku. Po kuracji masz 100% gwarancje ze grzybica ustąpi. Polecam - lek sprawdzony przez wiele kobiet. Ja kupuje go bez recepty (zamawiam i nastepnego dnia odbieram w aptece - rzadko go maja na miejscu)- nie wiem jak w

Re: Pękanie prezerwatyw.PROSZE O ODP

"na oko" i po objawach (pieczenie) sądząc - masz grzyby - aby było najmniej klopotliwie - poproś o tabletki doustne (dla Ciebie i partnera) - są po 1 sztuce 150 mg + jakieś globulki (Gyno Pevaryl - 3 szt.)dla Ciebie albo krem.

Re: grzybica-kiedy minie?

Proponuje Ci kupić Gyno Pevaryl 150 w aptece. Kosztuje kolo 36 zl. Sa to 3 globulki dopochwowe. Gwarancja 100 % Objawy ustepują po zazyciu. Ja kupuje to bez recepty ale nie mam pewności czy w innych aptekach mozna to dostać.

Re: grzybica pochwy

gyno -pevaryl miałam często problemy ,pomógł mi.150 mg trzeba stosować 3 dni i przechodzi.Na receptę,ale 50 mg trzeba stosować już 2 tyg.Pozdrawiam www.przychodnia.pl/el/leki.php3?s=3&d=e&p1=2&lek=994

Re: Czy grybica zawsze = upławy?

naszego ginekologa.Zawsze w domu mam globulki Gyno-Pevaryl 150 i krem Gyno-Pevaryl 50 dobra jest też Betadine.Kiedy gdzies wyjeżdżam zabieram ze sobą.Idąc na basen zakładam tampon .Jak byłam w Krynicy Górskiej to wzięłam sobie kąpiele perełkowe i po 3 już był problem.Nie mam problemów w słonym

Pieczenie po globulkach.

Wczoraj byłam u ginekologa i dostałam globulki gyno-pevaryl 150, zainstalowałam na noc i było ok do czasu aż zaczęło się wydostawać na zewnątrz. Wtedy zaczęło się pieczenie skóry na zewnątrz. Nie wiem czy to reakcja alergiczna na te globulki, czy tak musi być bo to działanie nieporzadane, w

pomóżcie - grzybica!

W czwartek z lekkim zapaleniem pochwy trafiłam do gina. PrzepisałGyno-Pevaryl 150, Gynalgin i Pimafucin do smarowania. Antybiotyk miał nby wciągu 3 dni zaleczyć a jest gorzej niż na początku. Ból okropny. Wybralam antybiotyk, teraz biore ten Gynalgin - myślicie że mogę go brać częściej tzn. 2

Re: GYNALGIN - która z Was to brała?

. Cóż, za porady trzeba zapłacic 63 złote w pokoju obok... Nie rozumiem o co chodzi z tym gynalginem, przecież to metronidazol na bakterie. Szlag mnie trafia!!! Wyrzucone kolejne pieniądze!! Gyno-pevaryl+gynalgin+wizyta= ok. 150 zł!!!

czy są tańsze odpowiedniki tych leków na grzybice?

własnie wróciłam od gina dostałam leki na grzybice za ok 150zł, powiedzcie mi czy są inne tańsze odpowiedniki: pevaryl 2op flumacon 2op macmiror complex 1op mam VI stopień czystości pochwy

Re: gynalgin nie zadzialal:(

Bo tylko leki doustne sa skuteczne. Mycosyst150, Flumyon, Fluconazole, to wszystko to samo, a to pierwsze najtansze :) do tego polecam dowcipnie gyno femidazol i masc clotrimazol (to jest najtanszy i dobry zestaw)_

Re: permanentna grzybica :(

znam ten ból :( mam ciągle jakąś zarazę od 5 miesiąca. Nestaty, Pimafucin pomagały na krótko. ostatnio dostałam gyno peveryl i na razie jest ok. dAWKA UDERZENIOWA 3X150 A TERAZ BIORĘ 50 CO 2 DZIEŃ.

Re: GYNALGIN - która z Was to brała?

mnie trafia!!! > Wyrzucone kolejne pieniądze!! Gyno-pevaryl+gynalgin+wizyta= ok. 150 zł!!!

nawracające stany zapalne????

dostałam gynopevaryl i 150 mg mykosyst (mąz także dostał mykosyst 150mg). Wszystko wzięłam, + dodatkowo po kuracji w ciągu 2 dni lactovaginal. Wczoraj współżyliśmy i trochę piekło (szczegolnie po wytrysku). I teraz nie wiem, czy stan zapalny nawrócił, nie został wyleczony, czy może winą jest słabe

Re: Infkecje kobiece-Orungal ktoś stosował?

Dobry i szanujący się lekarz zawsze przepisze leki dla partnera. Co do leku ja go nigdy nie miałam, a stosowanie gyno- przez 5 za krótko. Też mam ten sam problem czasami i moja lekarka przepisuje mi fluconazole (3x50mg na raz) lub flucocast (150mg na raz), tabletki do połknięcia i bez

Re: jak wytruc "drozdzaka"?

Nie wolno brac przez cały miesiac lactowaginalu.Tylko 5-6 w miesiącu. Musisz sobie kupic (na receptę)Flumycon 100 mg i 50 mg. W drugim lub trzecim dniu miesiączki weź 150 mg, za tydzień kolejne 100 za dwa możesz 100 mg. wziąść. Dopochwowo kup Gyno-Femidazol 100 mg i w razie potrzeby weż

Re: NYSTATYNA i grzybica :(

Powiem Wam szczerze, że ja już nie mam siły! Mam ciagle grzybice:( Myję się Laktacdydem, dbam o higienę i ciągle powraca. Parę dni temu skonczyłam leczenie Nystatyna i nic mi nie pomogła! Po tej nieudanej kuracji wziełam 150mg flukonazolu i stosuję globulki Gyno-Femidazol i chyba jest juz

wysypka... :(

Zacznę od tego,że Od połowy sierpnia, na małych wargach sromowych wyszła mi wsypka, coś Ala gęsiej skórki jest to białe jest to na zwenętrznej stronie w tym dołku to, stosowałam na to climotozolum, Tridem, pimuforcot, vritazolin, tabletki heviran, maść herepex, globulki Gyno-pervyl 150, tabletki na

Re: Pimafucin,Pimafucort i Lactovaginal - brak po

. 5).BetadINE Globulki(TEZ Z JODEM) 2a: Polecam 3 globulki, cena okolo 36 zł - po 3 dniach ustepują wszelkie objawy. Sprzedaja tez wersje 15 globulek (gyno pevaryl 50) i w masci. Trzydniowa kuracja jest wystarczająca. Sprawdzone przez kobiety z mojego otoczenia - wszystkim pomogło. Kupuję

Re: Bardzo proszę o interpretację wyników.

4000 jednostek > 17 - 18h slow mag 4tab > 21h gyno- Tardyferon plan wydaje się być dobry :) przeczytaj z tego wątku odp harmoniaka