Sake

Sake

Przeszukano 117 000 186 wypowiedzi na 1 411 forach

gry do pobrania na sony ericsson k550i - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

sony ericsson k550i- karta pamięci

Mąż prosił abym mu "coś takiego" kupiła. Kompletnie się na tym nie znam. Jutro wybieram się do tesco a oni mają w ofercie karte micro SD, czy taka będzie pasować? Proszę pomóżcie, bo jestem zielona :)

Gry do Sony Ericssona

Witam. Szukam stronek do darmowych gier do Sony Ericssona K800i(chodzi o takie ze masz na stronce i kablem USB wrzucasz na kome). Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Re: konfiguracja mms do sony ericssona k 550i !!!

Madziu, poniżej,na stronie Sony Ericsson Polska znajdziesz wszystko co potrzebujesz do k 550i: www.sonyericsson.com/cws/support/products/mms/k550i?cc=pl&lc=pl Enjoy it !

Gry na sony ericsson k510i.

Witajcie!!! Wczoraj moja kochana córeczka skasowało mi wszystkie gry jakie miałam w komórce, oczywiście te które były juz w pakiecie. Nic nie ściagałam. Był tam mini golf i jeszcze jedna bardzo fajna gra w takie kosteczki kolorowe cos jak tetris. Jak mam ja odnaleść lub ściągnąć kompletnie sie

sony ericsson k300i Zdjęcia

Witam, posiadam telefon sony ericsson k300i z kabelkiem usb do komputera. Uzywam programu floAt's Mobile Agent - mogę wgrywać różne gry, obrazki itp, tylko mam problem ze zdjęciami i filmikami. Nie potrafię ich zrzucić na kompa. Czy potrzebny jest jeszcze jakiś inny program czy tylko trzeba coś

sony ericsson k300i kabel, gry

Mam problem z moim kablem do telefonu. Sam kabel jest dobry ponieważ wcześniej przeżucałem dzięki niemu pliki na komórkę bez problemu. Jednak po formacie dysku C i ponownym zainstalowaniu Windowsa program ktory wczesniej dzialal wyswietla napis "Error" i jeszcze cos. Moze zna ktos jakis dobry

Gry, motywy i inne na SE K510i

Skąd można bezpiecznie pobrać gry, motywy, tapety na Sony Ericssona K510i? Dzięki za info.

Re: sony ericsson k550i- karta pamięci

> Zależy do jakiego modelu karta. Przeczytaj temat postu, na który odpowiedziałaś.

sony ericsson k750i

wczoraj ok.godz 11;45 został zgubiony telefon komórkowy marki sony ericsson,na parkingu koło Ikei albo przy wyjeżdzie do gdańska wrzeszcza. jeżeli ktos z was znalazl taki tel,to niech da znać ,moze być uszkodzony,bo prawdopodobnie spadł z dachu samochodu. dla znalazcy nagroda. kontakt na kateee

Re: konfiguracja mms do sony ericssona k 550i !!!

Napiszesz, w jakiej sieci masz telefon, czy mamy się domyślić? Zresztą, nie ma to znaczenia. Wejdź na stronę operatora, tam znajdziesz. I uruchom usługę może najpierw.

Gry na telefon Sony Ericsson K700i

Witam wszystkich, mam pytanie, czy wiecie jak można wgrać do telefonu Sony Ericsson k700i gry. OPRÓCZ ŚCIĄGANIA Z INTERNETU. Mam katalog z wieloma grami i to podobno na SE k700i, ale jakoś nie mogę ich wczytać do telefonu. Serdecznie prosze o jakieś porady i informacje. Pozdrawaim

sony ericsson k700i- pliki video na komputerze

Mam pytanko,jaki program można pobrać, aby móc odtworzyć pliki video przesłane z sony ericssona na komputerze.Z góry bardzo dziękuje z pomoc.

Re: Gry na sony ericsson k510i.

www.sonyericsson.com/fun/wxhtml/download1/download1_1?cc=PL&lc=pl&products=K510i -- szprota: -Kutz jakoś do mnie nie przemawia. huann: -A koń, który mówi?

Najlepsze gry na Sony Ericsson? (k610i)

Witam! Czy możecie podać tytuły najlepszych gier na Sony Ericsson? Pytam ponieważ jest ich dostępnych taaaaaaak dużo, że nie wiadomo co wybrać. Czy istnieją może takie gry jak Super Mario Brothers, Tetris lub inne przeniesione żywcem z pierwszego Game Boy'a? z góry dzięki za odpowiedzi

sony ericsson K700i- jak odtworzyć pliki video ?

Mam pytanko,jaki program można pobrać, aby móc odtworzyć pliki video przesłane z sony ericssona na komputerze.Z góry bardzo dziękuje z pomoc.

Sony Ericsson K530i

Czy ktoś z Was posiada może telefon Sony Ericsson K550i? Bardzo ważny jest dla mnie budzik. Potrzebuję informacji, czy ta komórka posiada taką funkcję: budzenie od poniedziałku do piątku? Chciałabym nastawić telefon tylko raz, a nie codziennie go nastawiać. Bardzo mnie denerwuje nastawianie

oprogramowaniew do k800i

szukam gier java i oprogramowania do telefonu Sony Ericsson K800i prosze o pomoc

sprzedam sony ericssona k800i tanio!!!

Mam do sprzedania sony ericssona k800i ( aparat 3,2mpx ; odtwarzacz mp3, wideorozmowy, radio, bluetooth, karta pamięci. ) wiecej mozna przeczytac pod trym adresem

Skąd mogę pobrać...

Skąd mogę pobrać jakieś fajne gry, aplikacje, motywy itp. do następujących modeli: - Nokia 6230i, - Sony Ericsson k300i? Bardzo proszę o pomoc, najchętniej jakieś konkretne linki. Z góry dziękuję i życzę wesołych świąt.

K800i

Hej zna ktoś stronke z której można za darmo ściagać gry na kopurke sony ericsson k800i ?? :-P:-D:-P

przegladarka pdf na sony ericsson

Witam Czy ktos moze wie czy istnieje lub ma dostep do przegladardki pdf'ow na sony ericsson (dokladnie na k508i) Interesowala by mnie plikacja JAVA (.jar) Wielkie dzieki za wszelka pomoc

Sony Ericsson k800i

Sony Ericsson zaprezentował nam nowy telefon oznaczony k800i. Moim zdaniem dość myląca nazwa, gdyż nie jest to wcale bezpośredni odpowiednik w800i. Jest to zupełnie nowa konstrukcja, nawiązująca do swojego "mniejszego brata", czyli k610i. Co więc sobą reprezentuje? Na pierwszy rzut oka - znów

Sony Ericsson k610i

, świetna BST36. Więcej: www.gsmarena.com/sony_ericsson_k610-1431.php PS. Malkontentom i innym oszołomom od razu wyjaśniam, że nie jest to pierwszy nowy telefon, ktory na tym forum przedstawiam. Pierwsza była nokia

samsung x700 czy sony ericsson k700i?

musze wybrac jeden z tych 2 telefonow w erze, znam ich parametry i bardziej podoba mi sie samsung - wydaje sie nowoczesniejszy, robi lepsze zdjecia, ale kluczowe pytanie to dostepnosc do programow/gier na oba telefony. o ile do SE k700i jest tego bardzo duzo (mapy polski i miast, arkusz

Sony Ericsson K770i opinie.

Witam bardzo proszę o opinie na temat tego telefonu czy ewentualnie polecacie cos innego za te pienizki i parametrach zblizonych do Sony Ericsson K770i

słuchawki do Sony Ericssonów seria W i K

czy do W200i słuchawki mają wejście na "jack'a"? to znaczy można sobie kupić jakieś lepsze? jakie jest wejście słuchawek do serii K, np. do SE K550i? Czy też na jacka'a? A jeśli niestandartowe to można gdzieś dokupić sobie inne słuchawki? Pozdrawiam,

K608i - SE

Mam ww. Sony Ericsson. Skad sciagnac do niego darmowe tapety, dzwonki, gry, itp?

zamienie k700i na laptopa

ZAMIENIE SONY ERICSSONA W 100% SPRAWNY + KABEL USB + SOFT + GRY,DZWONKI,MOTYWY,TAPETY + SLUCHAWKI + PUDELKO + INSTRUKCJA itp NA LAPTOPA W 100% SPRAWNEGO GG 1276046

Bluetooth do Sony Ericsson K510i

Chce kupić słuchawkę bluetooth do sony ericsson K510i. Na razie na allegro znalazłam Motorolę H500, taką

Sprzedam Sony Ericsson K510i

Mam do sprzedania sony ericssona k510i w bardzo dobrym stanie kupiony w salnonie.W zestawie: -telefon -ładowarka -kabel USB -słuchawki -orginalne pudełko -wszystkie papiery -instrukcje obsługi -płyte CD z oprogramowaniem Cena telefonu 150 zł. Kontak w sprawie telefonu GG-4305146

Re: SONY ERICSSON k700i na.......... inny... :)

SE z300i to totalny lowend, wart może 250zł. Jak zwykle cwaniaki próbują sprzedać/zamienić go drożej, ale na pewno za k700 nie warto! nawet za k300 NIE warto... ten siemens to telefon niższej klasy średniej, praktycznie pod każdym względem gorszy od k700i. nie opłaca się. Motorola v360

Program do obsługi Sony Ericsson k700i

Szlag mnie trafia z tymi cholernymi programami. W ostatnim nie mogłam w ogóle wgrywać aplikacji czy gier (nie ma takiego folderu jak APLIKACJE, tzn. nie pokazywał się na kompie) Wgrałam inny, poprzedni sam się wtedy skasował. Jeżeli chodzi o floAt's Mobile Agent, tem w ogóle nie wykrywa

Re: sony ericsson K508i

u mnie, w "ustawieniach", parametry "ekran", jest na samym końcu opcja "zegar trybu uśpienia". jeśli w k508 taka opcja jest, to w tym samym miejscu. jeśli nie ma - to nie ma w ogóle. pozdr. -- Będzie dodawana do postów, które napiszesz.

sony ericsson k700i-problem z synchronizacją z PC

My Phones pojawiają mi się pliki będące w telefonie ale nie mogę ich otworzyć ani synchronizować. Może to problem sterownika bo na płytce dołączonej do kabla nie konkretnego do k 700i tylko k700, k700-NT, k700x86. Nie wiem co z tym zrobić. Dziękuję za pomoc.

Sony Ericsson K700i -minusy?

Wskażcie mi prosze minusy tego telefonu: boję sie że: jest powolny, jego zasięg nie jest tak dobry jak np Nokii,bateria słabo trzyma. Mam aktualnie Sony Ericsson T610 i na tej podstawie te wnioski. A może się mylę? Pomimo to zamierzam go kupic jako że do wyboru mam jeszcze Nokie 6020 i

SonyEricsson i IrDA

Witam, mam telefon SonyEricsson, model Z 530 i, dokupiłam kabel do irdy i teraz jest problem, telefon się komunikuje z komputerem ,ale nie mogę przesłać do komputera zdjęć, może trzeba zainstalować jakieś oprogramowanie, mam Windowsa XP, może gdzieś jest jakaś strona ,z której można pobrać taki

Gra foto quest fishing w k800 sony ericsson

Czy ktoś z Was wie dokładnie jak w to grac? Nie wiem w jaki sposób zdobywa sie duża ilość punktów na jakie rybki trzeba zwracac uwage? Z góry wielkie dzieki

Sony Ericsson K750i-sterowniki

szukam sterowników do SE K750i na windows 98,czy ktos może wie gdzie mozna sciagnac.Z góry dzieki

Sony Ericsson K770i -aparat

*czy do przsyłania zdjęć z telefonu na komputer potzebna jest rejestracja i email ? *czy może ktoś zamieścić zdjęcie wykonane k770 w nocy lub białej kartki przy świetle żarówek,jeszcze lepiej swietlówek ?Ewentualnie informacja,jaka jest wtedy równomierność jasności i koloru ?Czy nie ma różnicy

Re: Sony-Ericsson K550i chcę wgrac mapę samochod

Nav4ALL.com bezpłatny i Naviexpert.pl Programy wykorzystują łączność GPRS do wczytania mapy wybranej trasy. Nav4ALL korzysta z map Navteq-a czyli generalnie nie jest źle ale dobrze też nie. Jeśli chcesz nawigować kup sobie jakąś tanią nawigację np. Akira, odblokuj i zainstaluj sensowny soft do

Sony Ericsson K700i-problem

Dostaję szału! Telefon sam odbiera rozmowy mimo zablokowanej klawiatury. Jeden, drugi raz myślałam, że włożyłam go do torebki zanim się klaw zablokowała, ale kolejne razy czekalam aż się zablokuje i znowu to samo. Średnio 1 na 10 połączeń telefon sam odbiera. Na tym akurat ja nie tracę, ale

Nokia czy sony ericsson

Planuje kupić telefon w abonamecie i mam do wyboru NOKIE 500 lub sony ericsson live with walkman, który jest technicznie lepszy i na którym szybciej i wygodniej pisze się smsy, bo ja pisze ich ogromne ilości .

Niestety bede bronil swojego zdania co do awaryjnosci K700i. Co do wiekszych wad i owszem V360 i SE maja podobne wyniki, lecz oprocz tego w K700 bardzo czesto wystepuja drobne problemy, wyskakuje pilocik, cos sie z klawiszami dzieje, wiem ze to malo wazne, ale jednak. Mam w Angli znajomego, zyje

Re: Gry na telefon Sony Ericsson K700i

A cos więcej???? Nie mogę wczytać gierki do katalogu gra. Może trzeba ją wcześniej rozpakować w kompie i dopiero wgrać, może to nie sa odpowiednie gry itd. proszę o radę, a nie jedno słowo - kablem

Witam, tak, sa jako jar i chcę je przegrać do komórki kablem, ale nie wycodzi mi to :)

Dotyczy: Sony Ericsson K510i.

Pytanie może banalne, ale: jak przesłać zdjęcia z telefonu na komputer, skoro sterowniki na dołączonej do niego płycie są dla Windowsa 2000 lub XP. Mam nieco starszawy sprzęt i... mam problem (tak mi sie przynajmniej wydaje). Z pozdrowieniami

Jeszcze jedno...mam do was prośbę...jakby ktoś znalazł stronę, gdzie mogę porównać tą v360 do k700i (coś takiego jak na stronie ery)...nie wiem..wszędzie gdzie są porównania to nie można tej Motorolki dać... :/ -- Zapraszam na forum KONSULTANTKI/CI AVON-u forum.gazeta.pl/forum/71,1.html

Sony Ericsson

Wiem że to kolejne pytanie z cyklu "pomóżcie bo..." ale chciałbym się dowiedzieć co to za kawałek robi za "ścieżkę dżwiękową" do najnowszej reklamy telefonu Sony Ericsson, która dosyć często leci na TV? Jeżeli ktoś zna wykonawcę i tytuł piosenki prosiłbym o informacje. Z góry dzięki.

float's mobile agent i sony ericsson T68

Mam telefon sony ericssonT68 ;pobrałam float's agent 0.1.0.31c i wszystko działa oprócz tego, że nie mogę przesyłać zdjęć z telefonu na komp.Czy ktoś mógłby mi napisać co zrobić w takiej sytuacji?(podłączony przez kabel nieorginalny).Z góry dzięki za pomoc

Re: Suma sumarum - sony ericsson??

ja sobie cenie i chwalę Sony Ericssona. Złośliwcy na tym forum co prawda uważają mnie za pracownika SE, ale grosza od koncernu nie dostałem. Powiem więcej, samego koncernu SONY nie znoszę, wkurzają mnie jego praktyki na rynku muzycznym. Ale co z tego, skoro robi dobre telefony (i konsole do

sprzedam nowego Sony Ericssona K770i

Sony Ericsson K770i, jeszcze ciepły prosto z salonu ERY Zakupiony 25.11.08 kolor czarny Gwarancja 24 miesiące + dowód zakupu (paragon) Fabryczna folia na wyświetlaczu, nieformatowana bateria Do telefonu gratis: - oryginalna ładowarka - oryginalne pudełko - oryginalny kabel

Sprzedam Sony Ericsson K770i - na gwarancji

Sprzedam telefon Sony Ericsson K770i - kolor Truffle Brown , na gwarancji do 7 stycznia 2012r. Telefon - użytkowany sporadycznie przez kobietę - w 100% sprawny , wizualnie w bardzo dobrym stanie, bez żadnych rys i zadrapań (noszony w futerale), bez blokady SIM. Sprzedaję cały zestaw

Re: Program do obsługi Sony Ericsson k700i

ten jest najlepszy software.hitziger.net/index.php?lng=en&show=programs&nr=11 PS. a gry wrzucasz "na główny" i telefon sam wykrywa że jest gra, i instaluje ją.

Nokia- Sony Ericsson

Moja koleżanka ma problem, ma do wyboru Nokie 6610i i SE k508i. Nie wie co ma wybrać, dużym plusem jest dla niej radio w Noki, ale i tak nie wie co ma wybrać. Ja bym jej radził brać SE, różnica w cenie wynosi 30zł na korzyść Noki, co Wy byście poradzili?

Telefonik

A ja mam do sprzedania motorolę k1 dwumiesięczną na gwarancji ze wszystkimi papierami i sony ericssona k550i również na gwarancji. Cena do uzgodnienia. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt!

Re: Gry do Sony Ericssona

ja znalalazlam 3 strony oprocz tej z darmowymi grami i jest ich pewnie wiecej tylko nie mialam czasu wyszperac w google wpisujes "free games to ....", "download games to..." itp. najwiecej maja zagraniczne stronki.

Blq z kąd ściągasz gry java na Sony Ericssony??

kiedyś komuś podawaleś stronkę z darmowymi grami java na se k700i, k750i i d750i. byly to gery tzw. fullscreen mógłbyś podac ten link bo nie mogę znaleźć. Z góry dzięki

sony ericsson t68i

czy ktoś może mi powiedzieć jak da się przegrać zdjęcia z w/w telefonu na komputer, mam odpowiedni kabel i oprogramowanie ale jakoś nie mogę znaleźć opcji do przegrania zdjęć; bonusy z płyty (obrazki) mogę przenosić na telefon, ale w drugą stronę się nie da :(

sony ericsson 910i

przy długim gadaniu - na Symbiana softu jest jak na lekarstwo, jest wolny i płatny Jednym słowem wolałbym mieć pół metra gówna w kieszeni niż 10 cm ericssona 910i.

SonyEricsson K 770i

Jest całkiem w porządku, ale ma kilka wad... 1. przycisk do internetu na krawędzi klawiatury - mały a robi mnóstwo bałaganu, co bym nie robiła to i tak się non stop włącza internet:-/ 2. ma wyjmowaną kartę pamięci, ale jakoś mało na niej miejsca... 60 piosenek i koniec. Wiem, że to nie

w serwisach powinni już mieć menu na clipy, a koszt wgrania takiego nie powinien przekroczyc 20zł. to jest bajecznie prosty zabieg. -- Będzie dodawana do postów, które napiszesz.

Re: słuchawki do Sony Ericssonów seria W i K

www.mobile-review.com/review/image/sonyeric/w200i/pic14.jpg > to znaczy można sobie kupić jakieś lepsze? Można, jeśli ma się przejściówkę. > jakie jest wejście słuchawek do serii K, np. do SE K550i? Takie samo, jak w W200

blog posiadacza sony ericssona t230

. Gry wbudowane w telefon to rewelacja! szczególnie vrally - nie zacina się tak jak w motoroli c350 i nie ładuje się tak długo jak w jakimkolwiek siemensie. Ale sterowanie niestety do kitu :( Książka telefoniczna w telefonie zaskoczyła mnie mnogością funkcji w podstawowym modelu sony ericssona

sony ericsson t68i

mam problem z tym telefonikiem zresztą z tego co wiem to nie ja pierwsza! a chodzi o brak zasięgu w sieci idea!w serwisie mi powiedziano, że wystarczy zmienić sieć, ale dziwi mnie fakt , że przez ponad pół roku nie było z tym problemów, a teraz kiepskie są szanse na dodzwonienie się do mnie

Re: Najlepsze gry na Sony Ericsson? (k610i)

Dla różnych ludzi różne gry są najlepsze, to raz. Dwa: lasyk.net -- Niektórzy mówią, że jest pokemonem i że na każdy temat zawsze reaguje równie debilnym, co beztreściwym rechotem. My jednak wiemy, że zwą go

Sony Ericsson K660i czy K770i?

Mam pytanie do osób, które posiadają model K660i. Czy nie denerwują Was te malutkie przyciski? I czy przycisk pośrodku telefonu nie jest niewygodny? Model K770i- czy przycisk pośrodku nie jest niewygodny? Ciągle się zastanawiam nad wyborem i nie wiem, na który mam się zdecydować. Z

sony ericsson W 800i

siemanko!nosze sie z zamiarem kupna tego telefonu widziałem go na allegro m w okolicach 1200zł wolałbym jednak podpisac umowe i wziac nowke prosto z salonu czy jest on wogole dostepny w jakiejkolwiek sieci i ile kosztuje nie mogłem sie doszukac w necie a do salonu za bardzo nie mam kiedy

Sony Ericsson K750i w Plusie

Konczy mi sie umowa w Plusie, interesuje mnie nowy aparat - Sony Ericsson K750i. Plus oferuje mi taki za doplata ale... w zadnym z wielu odwiedzonych salonow nie ma go na stanie. Probowalem tez w BOKu, bezskutecznie w magazynie centralnym tego aparatu brak. Co sie dzieje? Czy ten telefon jest

Sony Ericsson k750i-pasy na wyświetlaczu

Mój k750i od dnia zakupu ma na wyświetlaczu wąskie,jaśniejsze paseczki,płynnie wędrujące z góry na dół.Czy to jest poważna wada?Tzn.czy to się pogłębi?Nie mam czasu na bieganie do serwisu.

kabel USB do sony ericsson

kupilam na allegro kabel i nie moge go skonfigurowac. Kabel we wlasciwosciach wciaz jest niepolaczony, mimo ze zainstalowalam z CD oprogramowanie. Czy ktos moze mi powiedziec jak laikowi co mam zrobic? W kwestii telefonow jestem ciemna bo do tej pory sluzyly mi li i jedynie do dzwonienia i

problem z kablem usb do sony ericsson k700i

witam, ostatnio kupiłam kabel usb do ww. telefonu. Zainstalowałam program, który był na płytce i nic, komputer w ogóle nie widzi telefonu. Nie wiem, co mam robić. Pomóżcie!

Re: Sony Ericsson k700i

ciekaw, kiedy to się zmieni. SE k700i to jeden z najlepszych telefonów na rynku. I "sądzenie" nie ma tu nic do rzeczy. Takie są fakty :) pozdrawiam.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=75&w=37484644&v=2&s=0 -- Szukasz pomysłu na obiad?

Re: Sony Ericsson bez Ericssona ?

K750 to chyba najlepszy telefon jaki do tej pory wyszedł na rynek, na tamte czasy miał wszystko i za normalną cenę...wreszcie nie trzeba było przeplacać za nokię i jej niby funkcje

Sony Ericsson k508i a podczerień??

Jakiego programu użyć do tego właśnie telefonu aby móc przesyłać zdjęcia,filmy itp. z telefonu do kompa lub na odwrót przez port podczerwieni??

Re: Gry java

dajcie jakies linki bym mogl sciagnac gierki na sony ericssona k300i. prosze :)

Sony Ericsson HBH 608.

Szuchajcie, od jakiegoś czasu mam SE k700i, dostałem za friko, wiec jest OK, poza tym jest o niebo lepszy od Nokii 3100. Ale do rzeczy - chcę sobie sprawić słuchawkę bluetooth, najchętniej Sony Ericsson HBH 608. Czy ktoś ma jakie doświadczenia z używania? jakie są jej wady i zalety? Ile

Instalacja kabla do Sony Ericsson k300i

Witam Mam plytke, gdzie niby sa te sterowniki dotego kabla, ale jak chce zainstalowac, to mi nie znajduje zadnego sterownika na CD, mozna je gdzies sciagnac z sieci ? Jesli tak, to prosiłbym o link .. Pozdrawiam, Tomasz Foremski

Problem z SonyEricssonem k750i...

Nagle wyskoczył komunikat ze "karta sim jest nieaktywna" choć na karcie jest dodatni stan konta i 2 miesiące do konieczności doładownia konta. W innym telefonie karta działa bez zarzutów. Wiecie może co trzeba zrobić, żeby znowu działał ten telefon?

Re: Sony Ericsson K800i !!!

na allegro wszystko jest to co chcesz do swojego telefonu cena wynosi od 45.00zł do 150zł

sony ericsson T610

Słuchajcie, kupiłam sobie w sklepie PLUSA nowy aparat Sony EricssonT610. Juz pierwszego dnia zawieszał się(blokował pokazując ostatnio używaną stronę z menu), a przy próbie robienia zdjęć zawieszał się na amen tak że żeby go odblokować trzeba było wyjąć baterię. Musze dodać, że przez kilka

Re: Sony Ericsson K700i

Znajomy kupil w Niemczech nowego Siemensa CX70 z polskim menu i bez simlocka za ok 130 Euro,wiec chyba calkiem niezle. TEn Sony Ericsson tez ma podobno polskie menu,nie wiem jak sie przedstawia sprawa simlocka. Tylko mam problem ktory z nich wybrac, do tej pory siedzialam tylko w Siemensach

Re: Sony Ericsson k 700i

Moj aparat dziala ok 4-5 dni. Jesli kupiles nowy to oddaj do serwisu jesli uzywany to sformatuj batt. Mozesz to zrobic np. w Germanos za ok 20 zl. Jesli chodzi o oprogramowanie to nie napisales do czego? Jesli na komp. to wszystkie sa tutaj na firmowej stronie. Jesli na komorke to raczej w

NOWOCZESNE TELEFONY OD SONY ERICSSON

skierowaliśmy do osób, którzy są wiernymi użytkownikami marki CentrumSE.pl i Sony Ericsson. Użytkownicy forum CentrumSE.pl są wynagradzani za czynny udział na forum: zapraszanie znajomych, logowanie się, czytanie tematów, rozwiązywanie konkursów związanych z markami Sony Ericsson i CentrumSE. Mamy też

Konfiguracja telefonu Sony Ericsson k310i

Oto mój problem w skrócie. Nie mogę wysyłać ze swojego telefonu MMSów i filmów do komputera, udałam się więc w tej sprawie do "Plusa" i tam dziewczyna niby skonfigurowała mi komórkę ze strony internetowej. Gdy za jakiś spróbowałam wysłać filmik, pokazał się komunikat o treści: "Błędna

Sony Ericsson wciąż ma ochotę na telefon PlaySt...

Hmm no nie do konca. PSP to w sumie taka konsola w miniaturce i nie ma na nia roznych gier popie...k jak na iphone'a czy DS'a.

Problem z Sony Ericsson K750i

Mam pytanie odnośnie działania bateri. Po sformatowaniu bateri / 3 ładowania po 12h / podczas korzystania z telefonu pasek naładowania bateri na wyświetlaczu pokazuje różne wartości naładowania. Dokładniej chodzi o to że przed nawiazaniem połączenia jest np 53% naładowania, a zaraz po

Re: Sony Ericsson K 300i

Znawco forum jest od pomagania, a nie dawania głupich rad typu "zmień na nokie" noki w tej cenie porządnej nie dostanie, zresztą nokia jest duużo do tylu za SE

Re: Sony Ericsson k 700i

Hej dzięki za odpowiedzi. tel. mam kupiony w salonie i baterię sformatowałam a co do oprogramowania wiem że jest na na firmowej stronie,ale tam jest po angielsku a ja szukam po polsku.

W idea -mix 24zł. jaki telefon z aparatem?

Do wyboru: Alcatel ot735, Sony Ericsson T300+MCA20 lub MCA25, Motorola 550, ewentualnie Sony Ericsson T68i. Z którego z nich są możliwe zdjęcia na komputerze?

sony ericsson C902

Używam go od paru dni. Z przykrością stwierdzam że: - brak jest w instrukcji opisu symboli na wyświetlaczu w skutek czego nie wiem co oznacza upiorne, pojawiające się z nikąd "H" - zdarza się że ktoś do mnie dzwoni, telefon jest w gotowości, zasięg pełny a mimo to osoba otrzymuje komunikat

Nielubiany Sony i Sony Ericsson

Niestety zapomniałem dodać te reklamy: 1. Era Biznes - Możesz więcej... płacić xD. Polecają telefony beznadziejnej marki, czyli Sony Ericsson Xperia X10 i Sony Ericsson Elm. Tego nie poleca ani Orange, ani Plus, ani nawet Play. Robimy misia na pohybel Sony Ericsson Xperia X10 i Sony Ericsson Elm

Re: Sony-ericsson T 290 i

A po czwarte to zdaje się T290 tak jak T230 nie obsługuje OBEX i z pobrania zdjeć z telefonu na komputer nici.

a może Z550i??

: www.allegro.pl/item120672586_sony_ericsson_z550i_nowy_lodz_telgsm.html W sumie różnica w aparacie i w rodzaju kart pamieci w porównaniu do K/D750i. Na zdjęciach aż tak bardzo mi nie zalezy, karty pamieci droższe, ale może warto zainwestować w nowszy model??Co sądzicie??