Sake

Sake

Przeszukano 116 477 808 wypowiedzi na 1 393 forach

czerwcówki2012 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Czerwcówki

Ja również przyszłam na świat w czerwcu...Mam termin na 18 czerwca..Cztery dni po moich urodzinach..Jutro ide do Pani Doktor z Przyszłym Tatusiem..Może sobie obejrzymy Ptyniusia na USG??? :o)))))))) Ciesze sie, że na forum znalazły się inne Czerwcówki. Pozdrawiam!!!

czerwcówki;)

dziewczyny, które biorą ślub w czerwcu - jak przygotowania?:) czy macie juz większośc przygotowań za sobą? mnie przeraża brak czasu, jeszcze wiele mamy do zrobienia, na przykład zaproszeń nie mamy, nauki dopiero na przełomie kwietnia i maja. A do tego wszystkiego mam studia, w czerwcu sesja i

Czerwcówki 2008

Czy są już jakieś czerwcówki? Pewnie wkrótce się pojawią i ja mam nadzieję też dołączę, bo okres mi się spóźnia i objawy wczesnej ciąży też są :) Testuję 28-go i dam znać.

a czerwcówki?

Są tu jakieś czerwcówki? Na forum Czerwiec 2010 żadnej nie mogę złapac. Mam termin na 15 czerwca, zamierzam rodzic drugi raz na Polnej... -- http://www.maluchy.pl https://suwaczki.maluchy.pl/ci-40265.png http://www.maluchy.pl https://suwaczki.maluchy.pl/li-40267.png

Czerwcówki 2006

Witam!!! Są marcówki, są lipcówki, są majówki, a nie widzę żadnych czerwcówek. Czy któraś z Was ma może termin na czerwiec? Moja dzidzia (wg 3- krotnego USG dziewczynka) ma się pojawić na świecie 22 czerwca i miło by było pogadać z kimś, kto ma zbliżony termin i wymienić doświadczenia

Nowa czerwcówka

Cześć, chciałam sie przywitac. Jetem nowa czerwcówka i to jest moj debiut na forum (rany jak w klubie AA). Na poczatek mam pytanie oczywiscie odnosnie lekarza, czy ktoras z was chodzi lub ma jakies inforamcje na temat Pani doktor Anny Obłockiej ze szpitala na Inflandzkiej lub o samym szpitalu

Czerwcówki 2014

Wszystkie dziewczyny z terminem porodu na czerwiec 2014 zapraszamy do naszej grupy CZERWCOWE MAMUSIE 2014 :) Tworzy się świetna grupa :) Fajne dziewczyny, ciekawe historie i różne poglądy :) Zapraszamy :) -- http://www.rodzice.pl https://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/15384

Czerwcówki 2009

pozwalam sobie wkleić, mam nadzieję, że dziewczyny nie będą miały mi za złe: Chłopcy: Adam (x3) w tym jeden Adam Alex Aleksander Alex Bartek (x2) nie wiem Bartosz czy Bartłomiej? A może Bartek? Bartosz (x3) Benedykt Borys Dawid Dominik Eryk (x2) Fanasi (syn-Grecja) Filip (x2) Fra

czerwcówki-forum

czerwcoweczki gdzie jestescie,jak mozna sie do was dostac,forum jest ukryte podobno,ale jak go znalesc? probowałam sie zalogowac ale otrzymałam inf.ze nie ma takiego forum

Czerwcówki 2009

witam wszystkie przyszłe mamusie spodziewające się potomstwa w czerwcu 2009. Na razie nasze brzuszki jeszcze malutki ale zapraszam do wklejania zdjęć naszych brzuszków i zdjęć z usg. Pewnie powstanie nam fajna galeria :) -- Karolina 26 l., pierwsza ciąża, termin 23.06.2009

martynauk-85

Hej - wpadnij na wątek czerwcówki 2012 bo czas go troche odświezyć ;) dodac pare gadżetów , zmienic napis na wstępie etc :) troche sie tam juz kobiet pojawiło ;)

Czerwcówki - Karowa

Hej dziewczyny, która z Was myśli o rodzeniu na Karowej i szkole rodzenia tam? Nie jest to juz szkoła rodzenia fundacji, ale szpitala. Rozmawiałam z położną za nią odpowiedzialną i kazała mi się odezwać ok. 20 marca (termin mam na 10 czerwca). Podobno pierwsze spotkanie jest w poniedziałek l

Re: Dopisuje się do Waszego grona

I ja przychodzę z Czerwcówek 2012 współczuje Tobie i współczuje sobie :(

Re: No i dołączyłam do Was...

Witaj Stykrotko - pisałyśmy razem na Czerwcówkach a teraz piszemy tu :( bez sensu z tym wszystkim (btw - ja juz spadłam z lipcówek 2011 teraz z czerwcówek 2012... szkoda słów)

CZERWCÓWKA

a moze wycieczka rowerowa w tą niedzielę (10 czerwca)? gdzie? może bober coś wymyśli :). sieniawa i dalej w świat. o której? lepiej o 10.00, zeby później nikt na obiad sie nie spieszył. gdzie spotkanie? przy fontannie oczywiście jak poprzednio. jacyś chętni? propozycje innego terminu? trasy?

Czerwcówka...

MAm 25 lat i czekam na upragniona kruszynke ktora ma sie urodzic 24 czerwca!! To nasze pierwsze dziecko,na poczatku bylo kilka małych komplikacji ale teraz jest ok!! 25 listopada ide z mezem na usg 3D i na pewno zobacze dzidziulke!! Pozdrawiam wszystkie mamusie!!jestem całym sercem z wami Wszy

czerwcówka

b. chętnie, byle nie 6.06 - mam wtedy 15tkę matury!!! a wrześniówka, zwana przez niektórych nie wiedzieć czemu "rowerówką" - to całkiem osobna historia... -- www.kazimierz.com

czerwcówki

Hej, bioo, fajna ta lista. Przydałyby się zdjęcia nas i maluszków, bo przyznam, że nie spamiętuję wszystkich "twarzy". Sporo nas brakuje, proszę uzupełnijcie się. Np. augustina, ciekawa jestem skąd jesteś? My też sie budujemy, miałybyśmy wspólny temat, ale chyba nie z Łodzi:-))) Allegro i

czerwcówki

DOŁĄCZAM DO WERATY W SPRAWIE NIESZCZĘŚĆ!!!! pozdrawiam,jola, 30tydz. JUTRO IDĘ NA USG i oczywiście nie mogę się doczekać, DZIŚ BYŁAM U LEKARZA, wszystko chyba ok, dostałam tylko potas na skutcz łydki (kalin). Byłam 2 raz w szkole rodzenia, jest super! Jeśli chodzi o zwolnienie to mój kochany P

może będę czerwcówką... :(

podczas USG w ostatnia sobotę (35/36 tc) lekarkę zaniepokoiło troszkę powiększenie układu kielichowo-miedniczkowego w lewej nerce... wszystko jest jeszcze w granicach normy, ale za 2 tygodnie mam się zgłosić na kontrolę czy oby się nie powiększa - bo jeśli tak to wcześniej wywołamy poród aby móc

Niedoszłe czerwcówki 2006

Witam, to miało być cudowne lato... ale marzenia legły w gruzach 19 listopada 2005. Zabieg.Zmniejszający się pęcherzyk, brak struktur płodu i krwiak- to był wyrok. Niestety drugi wyrok pierwszy 16 sierpnia 2004. Czasem niewiem jak mam sobie z tym poradzić, boli strasznie boli!!! Wieczorem b

Witajcie czerwcówki 2007!!

Witam, czy są na forum przyszłe mamuski majace termin na czerwiec? ja mam termin na 9.06, to moja pierwsza ciaza,na szczescie nudnosci juz minely, pozdrawiam,odezwijcie sie Ula

Vanike została czerwcówką!

Vanike-Ania urodziłą wczoraj córeczkę. Malutka ma 3690 g i 57 cm. Vanike napisala, ze porod nie byl wcale taki cięzki. Najserdeczniejsz gratulacje dla mamy i coreczki!!! Duzo zdrowka i szybkiego powrotu do domku i na fora :-)

"do białostockich czerwcówek"

CZEŚĆ DZIEWCZYNY!CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ KTÓRĄ Z WAS SPOTKAM W POŁOWIE CZERWCA NA PORODÓWCE. SZPITAL NA WARSZAWSKIEJ CZY PSK?

do czerwcówek 2003 :)

czy są wśród was kobiety planujące rodzić w CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI w Łodzi?????????????? A może napiszecie gdzie rodzicie i jaki uznajecie szpital za najlepszy dla was i waszej dzidzi???? Pozdrawiam was i brzuszki!!!!!! Joanna

forum czerwcówek??Gdzie??

proszę o link :) majówek też :) za Chiny nie umiem znaleźć, z góry dzięki :D -- bd.lilypie.com/EfsCp2.png

Czerwcówki-macie wózek?

Mam pytanie do mam, które urodzą w czerwcu, właśnie na jaki wózek się zdecydują. W wakacje ma być podobno ciepło, to pierwsze miesiące, ale potem, jak dzidziuś będzie miał pół roku będzie juz zima. No i co? Jaka wersja sprawdzi się?

czerwcówki i lipcówki...

-- Dziewczyny jestem bardzo ciekawa jak wy się przygotowujecie do nadejścia „małego cudu”. Interesuje mnie wszystko. Czy wybrałyście szkołę rodzenia i szpital, czy do niej juz chodzicie (i gdzie jeżeli jest ona/on w Warszawie). Kiedy przygotujecie pokoik i wyprawkę. Jak się czuje

Re: I jak beta???

evel wpadaj na formum czerwcówek 2012 tam bywam częściej będziemy się wspierać, radzic, żalić i wymieniać doświadczeniami ;-) forum.gazeta.pl/forum/f,103663,Czerwcowki_2012.html

Czerwcówki 2008

miesięcy zamieszkał u mnie! pozdrawiam was czerwcówki!! ps.bardzo chciałam mieć zimowe dzieciątko na koniec stycznia, ale wiem już, że to Maleństwa wybierają sobie czas.

Witam czerwcówki

Witam was moje drogie, powiem szczerze, myślałam że jeszcze nikt nie założył czerwcówek a tu proszę niespodzianka, bardzo się cieszę. Ja też spodziewam się maluszka, będzie to drugi dzidziuś, mam synka 3 latka. Do lekarza zapisana jestem dopiero na 4 listopada i myślę że to trochę późno ale

krew pępowinowa dla czerwcówek

Jeśli jesteście zainteresowane pobraniem i przechowywaniem krwi pępowinowej przeczytajcie www.pbkm.pl Dla dzieci urodzonych w czerwcu br. promocja. Polski Bank Komórek Macierzystych pokryje roczne koszty opieki nad komórkami macierzystymi maleństwa (400zł).Obliczyłam,że byłoby to ok.3.48

nowa czerwcówka wita się

cześć wszystkim, jestem Kaśka, znana również na innym forum jako Kata, widziałam tu sporo znajomych. Jestem z Lublina, 9 tydzień, termin na 13 czerwca. Czuję się dobrze, Fasolka pod koniec 7 tygodnia miała 8 mm, i serce biło 118 uderzeń na minutę, to moje pierwsze dziecię, chciałam wszystkim

Czerwcówki 2008

Hej, Zrobilam test 24 wrzesnie i pojawily sie dwie kreseczki.Szybciutko poleciałam do swojego ginekologa prywatnie i potwierdził , mała fasolka :):):). Przepisał badania,ale oczywiście trzeba za nie płacić , więc następnego dnia poleciałam do gina państwowego. pani doktor stwierdziła ,że on

Re: czerwcówka :)

Już nie wiem co mam pisać ;-) Agata jak zwykle prześliczna, a włosów nieustająco zazdrościmy. -- Iza i Majeczka

Re: czerwcówki;)

W kościele wszystko załatwione tylko czeka nas spowiedź dzień przed slubem.Sala jest,suknia jest,zaproszenia rozdane.Na razie tyle.Wam też czas tak szybko leci???

Re: czerwcówki

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=43601 -- Rosne sobie Moj blog<

indiaa, jesteśmy głodni nowych zdjęć -- fotoforum.gazeta.pl/72,2,621,51923886.html

Zapomniałam że mamy też już fotografa.DJa,samochód ta skleroza.Wiem też gdzie się czeszę i maluję.

Re: czerwcówka

peteen napisał: > była jeszcze sierpniówka (działkowa), jeśli piszesz o imprezie u Gonzalesa, to była właściwa wrześniówka, u mnie była wrześniówka bis = rowerówka no chyba, że było cos w sierpniu, na czym nie byłam >a w tym roku myślimy i o lipcówce... może być i październik

Witam Czerwcówki

Mam na imie Paulina i jestem Lipcówką.Zaczał mi sie własnie 10 tydzień.U mnie mdłosci na wielka skalę!są całodniowe i utrudniaja mi życie.Jestem przez to kompletnie do niczego.Mam pytnko do Was:czy Wam juz to minęło?mam nadzieje ,ze tak.Podzielcie sie ze mna swoimi przeżyciami. Dziekuje,p

Re: Czerwcówki

Moj maz sie poplakal na nasyzm I USG! :) ale to bylo dziwne uczucie patrzec na dzidzie ktora plywa sobie we mnie! :) Ja mamtermin na 8 czerwca. Pozdrawiam cleo

Hej co do pamperków to zaglądnęłam do gazetki w necie (jest i tesco i real) i też prawdopodobnie są dostępne. Co do fotek to jest na zobaczcie wątek :) już wklejam link forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=14

Re: czerwcówka

była jeszcze sierpniówka (działkowa), a w tym roku myślimy i o lipcówce... -- www.kazimierz.com

Ech te marcowe dziewczyny jednak są najgorętsze :P No no, jakieś miłostki już, czas leci szybciutko:) -- ...:::Możeteżpatrzysznatąsamągwiazdę:::...

suknia wybrana garnitury dla chłopaków są zaproszenia są wszystko już jest czekamy na spisanie protokołu i impreza :D -- nasze dzieci Mały i So, 07-04-2007 Forum: Ślub i wesele - Re: czerwcówki;)

no właśnie, zaproszenia zamawiamy w piątek za tydzień, czeka się 2 tyg. będą 2 miesiące przed, chyba starczy? tak późno salę zmieniacie? znaleźliście coś lepszego? hmm, nie chcę, sie tak denerwować, tylko przytłacza mnie natłok spraw plus studia. -- So, 07-04-2007 Forum: Ślub i wesele - Re: czerwcówki;)

tak, zmieniamy salę bo zapowiada się więcej gości. Znaleźliśmy fajną salę, akurat wolną w tym terminie i sądzimy, że będziemy czekać z potwierdzeniami i w ostatnim miesiącu zamienimy. Skoro teraz jest wolna, to już chyba nikt nam jej nie zajmie :) Mam nadzieję. Jestem ciągle na etapie szuk

cudo, nie dziecię! -- fotoforum.gazeta.pl/72,2,621,51923886.html

Obejrzałam zdjęcia i uważam ze mała jest prawdziwą modelka , taki mały aniołeczek z loczkami Pozdrawiamy Wiki i MAdzia fotoforum.gazeta.pl/72,2,621,64303261,65034216.html

Przepiekna dziewczynka! Jak mala ksiezniczka! Wszystkiego dobrego i duzo usmiechow :O) -- MojaMaja

Małgos własnie spi, a bywa róznie ze spankiem, czasem co 2-3 h po 0,5godz, czasem i 5-6 h bez nawet nalmnielszej dremki, zależy pewnie sporo od meteo.Ale rzeczywiście, jak któraś zauważyła jak jest jesj cieplutko to śpi, mam wrażenie, ze lepiej i dłużej , dzisiejszej nocy spała 6,5 h to nowość

czas leci naiesamowicie szybko, mam wrażenie, że ostatnio przyspieszył;) cieszę się, że mamy juz zamówione obrączki i garnitur dla mojego Kochanego. w naszych przygotowaniach dodatkowym utrudnieniem jest to, że ja mieszkam w jednym mieście, mój N. w innym, a studiujemy i jesteśmy na codzień w

my troche w lesie nie mamy zaproszen, co wiecej nie wiem co na nich wpisac (miejsce), bo jeszcze sie nie zdecydowalismy na usc :) ja nie znalazlam kapelusza, a na to sie czeka nie mam butow moj M nie ma na razie nic wiec musimy sie zageścić :D

Hmmm, na zaproszenia to już chyba czas. Ja najważniejsze sprawy mam pozałatwiane. Została spowiedź, dodatki do sukni, auto. Mamy problem z salą i chyba będziemy zmieniać. Ale to na miesiąc przed zdecydujemy, bo i tak zaliczka nam przepada. No i włącza się stresior powoli :)

Majówko-czerwcówki!

Aleśmy "zjechały" w dół - WSTYD!!!!! :-)))) Podciągam, dzisiaj roznosi mnie energia, jestem po akcji przesadzania kolejnej partii kwiatów, salon czeka w pogotowiu, aż się zabiorę do wyciągania wszystkich książek z regałów i odkurzania ich, maszyna do szycia w gotowości, jedno pranie wywiesić

Czerwcówki! Obudziłam sie dziś i ...

ani sie obejrze tak jak 10 miesiecy czekania i przygotowań. Stresuje mnie jeszcze to ile trzeba pozalatwiac u mojego roztargnionego ksiedza bez pamieci :D Pozdrawiam Wszystkie Czerwcówki i inne Panny Mlode również

Re: Czerwcówki 2008

Brydzia - trzymam za Ciebie kciuki:-) Mam nadzieję, że obie będziemy czerwcówkami z 18:-)

Dołączam do czerwcówek 2008. Zobaczyłam upragnione dwie kreseczki. Pozdrawiam i życzę powodzonka.

witam wszystkie czerwcówki! Ja mam termin na 1 czerwca :) jestem w 12 tc więc chyba ten najbardziej ryzykowny czas mam za sobą.. pozdrawiam

pozdrowienia od czerwcówek :-)

Mamuśki i brzuszki, jak już kiedyś pisałam z racji mojego terminu na granicy miesięcy, bo na początku groził mi czerwiec pisuję i u nas ale i u nas na czerwcu ;-) też na oczekiwaniu zresztą, przesyłam pozdrowionka od czerwcówek, po ostatnich wydarzeniach widać, że pewnie niektóre z nas

Pozdrawiam wszystkie Czerwcówki i życzę Wam i sobie spokojnej, zdrowej i nie bardzo uciążliwej ;) ciąży, mam termin na 15 czyli sam środek czerwca. Buziaki dla Was i waszych Niespodzianek.

Jestem czerwcówką 2006 i mam 3,5 m-cznego szkraba.Cieszę sie razem z wami i życzę wam spokojnych 9 m-cy i tych pięknych chwil gdy już położą wam dzidzię na brzuszku:-)))

Wszystkie dziewczyny z terminem na czerwiec, które jeszcze nie zaglądały na rówieśników, zapraszam w imieniu swoim i jak sądzę koleżanek na forum czerwcówek: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=49381 -- nasz maluszek

Re: czerwcówka2010

heh teraz dopiero się skapłam;P ale mam spóźniony zapłon;P też ładny nick, nawet ładniejszy niż czerwcówka. cieszę się że rumianek pomógł...myślałam że nie trafię z tą radą.....bo jeszcze nigdy nikomu w ciąży nie radziłam;)

Kochane moje! Jakże mogłam zapomnieć o czerwcowym wątku? Niniejszym informuję, że 3 testy wykazały po dwie krechy :-) Pierwsze podejście i udane! Do zobaczenia na czerwcówkach rozbudowanych! :D -- Mama_Ani ur. SN 18.10.2004r. 4600g/60cm

Hej, chyba tez już mogę dołączyć do czerwcówek:) Boję się strasznie, bo miałam być mamą styczniową, ale jestem dobrej myśli. Termin wychodzi mi na 8/9 czerwca (w zależności jaki kalkulator:)) Do lekarza wędruję 11 października. Pozdrawiam wszystkie czerwcowe mamy

Zakładałam ten wątek, bo termin wg OM i kalkulatorów internetowych wypadał na początek czerwca. Wczoraj na usg wyszło, że zarodek odpowiada 8t4d i przewidywany termin to 31.05 :) Pierwsze dziecko urodziłam 17 dni przed terminem wg OM, więc możliwe, że będę majówką a nie czerwcówką

Re: a czerwcówki?

wypróżniania. Ja mam z tą czynnością niemały problem. Pozdrawiam serdecznie wszystkie czerwcówki:-)))))

czerwcówki czy lipcówki?

się, czy dołączyć do czerwcówek czy do ..... lipcówek? A Wy Kochane gdzie będziecie? Ściskam mocno i pozdrawiam :) -- Synek2002 Córeczka2004 Synek2007

Witam, Dołączam do grona czerwcówek, w sobotę zrobiłam test wyszedł pozytywny, w niedziele kolejne dwa również pozytywne. Jestem już po pierwszej wizycie u ginekologa. Chce uspokoić s.dominike ja również czuję się jak na @ ale to zupełnie normalne, tak powiedział lekarz. Jutro odbieram

mam dzisiaj 21 dc (cykle 28 dniowe) od 12 dc bolą mnie piersi, owulacje w tym miesiącu miałam dość szybko bo w 11-12 dc i tak sie zastanawiam, czy jest szansa żebym dołączyła do Was Czerwcówek!!!! BARDZO BYM CHCIAŁA!!!!:)))) będę testować 18.10 czyli w 28 dc mam nadzieję że będą II

30 - czerwcówki!!! Został równiutki miesiąc

I jak z Waszymi przygotowaniami dziewczyny? Zapinacie już wszystko powoli na ostatni guzik?:)Godzina "0" się zbliża...

wózek Per Pegfro Converse- czerwcówki!!

Dziewczyny, mam termin na czerwiec i rozważam zakup tego wózka. czy jest tu jakaś mama ktora zna ten wózek i moze cos na jego temat powiedzieć?

wózek Per Pegro Converse- czerwcówki!!

Dziewczyny, mam termin na czerwiec i rozważam zakup tego wózka. czy jest tu jakaś mama ktora zna ten wózek i moze cos na jego temat powiedzieć?

Czerwcówki,zglosza sie tu jakies?

Ja jestem Jola mam 27latek, jestem w 10tc i mamy termin na 20czerwca, jestem z Zabrza. A jak u was?

witajcie laseczki ja chyba bedę... poczatkową czerwcówką na razie tylko test wyszedł ok okres sie spoznia 1,5 tygodnia, na USG tylko "cos" widac, dopiero za tydzień bedzie na 100% wiadomo..., jestem troche spanikowana... bo 5 lat nic nie wychodzilo...:-( jeszcze tydzien temu plakalam

Majówka w czerwcu, czyli czerwcówka ;-)

DLA CIEBIE, MAMO Zapraszamy na majówkę, która tym razem odbędzie się 2 czerwca w godzinach 10-18 na Polu Mokotowskim w Warszawie. Będzie moc atrakcji: zabawy dla dzieci: zjeżdżalnia i zamek, porady pediatry, położnej, psychologa, spotkanie z redakcją Dziecka, czytelnia i kiermasz czasopism: "Dzieck

CZERWIEC-TAKI PIĘKNY MIESIĄC

Jak tam czerwcówki! Kiedy termin! Jakie samopoczucie! Jak waga! Co u was! Trzymajmy się mamusie z tak przepięknego miesiąca! Ps. Jest ktoś z okolic Rybnika na czerwiec. Pozdrawiam czerwcówki!

Teatralno-wokalna czerwcówka w ASiK

Zapraszamy na teatralno-wokalną czerwcówkę, czyli cztery dni intensywnych warsztatów teatralnych i głosowych, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Warsztat oparty jest na zestawie ćwiczeń prowadzących do pozbycia się bariery wstydu i uruchomienia wyobraźni zarówno na scenie jak i w

mam zbędne pudełko cerazette

czy są chętne? Nie karmię od 4 tygodni a jedno pudełko mi zostało. wazność do 2010 roku. Ja zwykle piszę na czerwcówkach- ale do Was tez zaglądam (spóźniona czerwcówka rozpakowana w lipcu :-))

Re: Czerwcówki 2014

oczywiscie szukać nas należy w kategorii RÓWIEŚNICY :) -- http://www.rodzice.pl https://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/15384

I ja też chętnie dołączę :) -- http://www.umowa-zlecenie.com/ umowa zlecenie . Stale rozwijane źródło informacji o elastycznych formach zatrudnienia.

ten watek troche przymiera... tutaj jest oddzielne forum dla czerwcowych mamusiek:) forum.gazeta.pl/forum/f,246836,Czerwcowe_Mamusie_2014.html -- http://ovufriend.pl/graph/e94cf86f

ja też :D -- http://ovufriend.pl/graph/e94cf86fd3347ffcf31b181ef7805468 https://ovufriend.pl/thumb/e94cf86fd3347ffcf31b181ef7805468.png