Sake

Sake

Przeszukano 118 894 495 wypowiedzi na 1 503 forach

alf leila wa leila 2015 r - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

alf leila wa leila

Witam ! Zamierzam wybrać się do tego hotelu w sierpniu. Czy wybierająć ten hotel można korzystać za darmo ze zjeżdzalni z jungle aqua park? pozdr.

Re: alf leila wa leila

Byłam w tym hotelu w maju, co prawda z innego biura, ale byłam szalenie zadowolona. Wybierając Alf Leila Wa Leila kierowałam się opisami na holidaycheck i nie zawiodłam się. Jeśli masz jakieś pytania śmiało pisz.

Pytanie ?alf leila wa leila ?

Witam, może ktoś wie czy przy wykwaterowywaniu z hotelu zostawiają opaski all ??tzn czy można nadal korzystać z jedzenia jeśli zda się już pokój ?Lecimy z 4 latkiem więc to cenna informacja :) No i może ktoś poleci jakiś numer fajnego pokoju ?

Jade w sierpniu z Oasis ,w zeszłym roku byłam z nimi w Sharmie w rojal albatros moderna.

jeżdze do Egiptu od lat, czasem i 2 razy w roku i jeszcze nigdy nie trafiłam na taki pokój z dziwnym 'widokiem' , nie wkładałam dolców w paszporti chyba nigdy też nei zmieniałam bo zawsze był OK, a nawet ostatnio z widokiem na morze z(bez dopłaty z Itaki). W Alf leili miałam pokój na parterze

Witam mam pytanie do tych co byli poprzedniej zimy -jak sytuacja z podgrzewaniem basenów-wybieram się tam w styczniu i jestem ciekawa czy chociaż w jednym woda będzie w miarę porządnie ciepła?.Poprzedniego roku w SSH moje dzieci nawet nie weszły do basenu -ja zresztą też,bo woda była prawie

- ok. 50 USD/os dorosłą/tydzień, dzieci 0-6 lat GRATIS, dzieci 6-12 lat 50 % zniżki (płatne w Egipcie) klienci mogą korzystać z aquaparku w hotelu Jungle. Cena pakietu zawiera również opcję "all inclusive" na terenie aquaparku (napoje bezalkoholowe, przekąski i lokalne alkohole) !" Może ktoś podzieli

ggw1 napisała: > Może ktoś świeżo wrócił z tego hotelu i był tam z Oassis? a jaka to różnica z jakim biurem ? byłem w alf leili z różnymi biurami i nie zauważyłem różnicy nawet TUI nie odstawało od innych Jedź i baw się dobrze

byłąm ze sky club, na miejscu bylismy o 3.30 w nocy i dostalismy pokoj tragiczny ( były osoby tez z alfa star i tez tak samo fatalnie) Mysleli ze w nocy to wszystkich tak ulokują. Włozyłąm potem 5$ w paszpotr i pokoj o niebo lepszy, przy samym basenie -- https://www.suwaczki.com/ https

Mam odmienne zdane,różnica jest taka że hotel jest duży ale za co on ma te nagrody to do dziś niewiem,hotel jakich wiele w egipcie,ogólnie przereklamowany

Nie byłam w takim pokoju. My mielismy piękny duży balkon. Takie pokoje są chyba na tylko na parterze. Na pewno wygodne dla ludzi z dziećmi i wózkami.

hehe, zapłaciśz wiecej w jakims biurze - masz 'za darmo', bedziesz musiał dopłaić na miejscu w innym ew. - na jedno wychodzi ;) ze Sky Clubu płaciłam 20 usd od osoby na tydzień :) z all incl. w Jungle, aquaparkiem...

Czy może jakieś świeże komentarze dotyczace pobytu w tym hotelu? Może wrócił ktoś, kto był tam z Oasis? Z góry dziekuję :-)

Ha !ha! Ja dostałem właśnie taki pokój w pierwszym podejściu,nie dość że pod oknem chodziły 4 duże wentylatory to jeszcze miałem widok na ścianę.Od razu reklamacja i juz po chwili miałem inny w części hotelu gdzie na ogół lokują Polaków i Rosjan:)Nie polecam od razu wkładać $ do paszportu bo na spok

TAK, to zupełnie wystarczające. Jest normalny obiad, mięso, frytki/opiekane ziemniaki/ryż/,makarony itp itd, sałatki wszelkiego rodzaju, pizza inne, już nawet nie pamiętam, owoce tez.Także spokojnie możesz sie najeść. Napoje w nielimitowanych ilościach, również procentwe.

wszystko OK :) tylko może TUI ma ogólnie droższa cenę i czy zapłacisz w TUI czy a miejscu dodatkowo w innym biurze... na jedno wyjdzie. Tak, wg mnie to jest naprawde tanio - 20 usd za tydzień - aquapark od rana do wieczora a w tym jeszcze normalne all incl. w tym alkohole też, a jedzonko całkiem do

Akurat nie wybieramy się z TUI. Wstęp do aqua parku był płatny mimo , iż na ich stronie jest napisane , że jeśli ktoś zdecyduję się na ten hotel towtępjest bez płatny? Zastanawiam się jak jest z innymi biurmai..

j\my lecimy 22-06 własnie z TUI napisze po powrocie jak było czy płatny czy nie jesli bedzie płatny to dorazu składam reklamacje za niezgosnośc z opisem

Re: alf leila wa leila??

Stałem przed nim jakieś 5 dni temu, czekając na grupkę turytów do Luksoru. Wyglądał całkiem ciekawie, tylko szkoda że tak strasznie daleko od morza! Co do wnętrza to zupełnie nic nie wiem na jego temat.

Re: Grudzień, alf leila wa leila

Młode małzeństwo w grudniu 16. leci do alf leila.... ;-) ktos jeszcze w tym terminie??

Re: Pytanie ?alf leila wa leila ?

Hej gladi 3 :) mam jeszcze jedno pytanko , czy na kolację w alf leila przywiązują wagę do ubrania ?? czy można chodzić np w krótkich spodenkach czy zwracają na to uwagę ?

Ja wróciłam w piatek. Byłam z małym dzieckiem, było super. -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/5djyvcqgm2gl7bss.png

"Ponadto bezpłatny, nielimitowany wstęp do aquaparku w hotelu Jungle Aqua Park z 36 zjeżdżalniami, bezpłatny transfer oraz All Inclusive w hotelu podczas korzystania z aquaparku." ze strony TUI. 20 usd od osoby na tydzień to nawet nie drogo :)

Re: alf leila wa leila??

Bylo calkiem niedawno: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? f=622&w=14450423&a=14450423

alf leila wa leila Nie polecam !!!

Wróciliśmy z tego hotelu i pragnę poinformować wszystkich, że hotel nie jest taki super jak piszą inni, opinie o nim MOIM ZDANIEM - są wygórowane...i na pewno nie jest taki dobry jak opisują go na holidaycheck... na prawde pozostawia wiele do życzenia !!! To nasz trzeci pobyt w egipcie i na pewno

Alf Leila Wa Leila-pytania

witam,wybieram sie w lato do tego hotelu,mam pytania zwiazane z pokojami,np.jak wyglada dostawka w pokoju 2os,jak wygladaja pokoje wewnatrz,gdzie najlepiej wybrac parter-gora,od jakich np.numerow,gdzie :-),czytalam na roznych forach i niektorzy pisza hotel fantasia lub alf leila,czy jest to

Re: Alf Leila Wa Leila warto?

www.travelzone.pl/hotele/egipt/hurghada/alf-leila-wa-leila-fantasia-hotel.html

ALF LEILA WA LEILA czy PALM BEACH??POMOCY

nie wiem już jaki hotel wybrać,doradzcie.Jadę z córką(2 lata9 miesięcy) Jestem w rozsterce,bo do konca tyg mam już zadecydować!! Który hotel polecacie na wypoczynek z takim maluchem,czy Palm beach jest lepszy czy Alf leila...? czekam na plusy i minusy:))liczę na Was:)

Re: ALF LEILA WA LEILA - HURGHADA(5*)

witam Zastanawiam się który hotel wybra ALF LEILA WA LEILA czy Sindbad Aquapark? możecie mi doradzic

WŁASNIE WRÓCIŁAM Z CUDOWNEGO EGIPTU I BYŁAM W PIĘKNYM HOTELU ALF LEILA WA LEILA.BYŁO SUPER.HOTEL JEST WSPANIAŁY.JEDZENIE DOBRE I DUŻO.OBSŁUGA PRZEMIŁA KAŻDY JEST ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY I Z NICZYM NIE MA PROBLEMU.ANIMATORZY REWELACJA.POZDRAWIAM ICH SERDECZNIE.BASENY SA 4 RÓWNIEŻ SUPER PRZEDE WSZYSTKIM

No to super że nie zabierają tych opasek po wykwaterowywaniu !!! ;) A co do pokoi tzn że wystarczy poprosić i dają taki nr pokoju ? czy prośba ta musi mieć załącznik w postaci $ ?

kasa dziala wszedzie na korzysc!!jak lecisz teraz to masz duze szanse tam dostac bo malo teraz ludzi ale lepiej dac 10 lub 20usd to bardzo pomaga,sam hotel jak wiesz ma swietne opinie ale jak moge pomoc to spoko bylem 2 razy juz kupilem na czerwiec i w styczniu poluje na lasta

Ja lecę dopiero w maju , ale zamierzam w przyszłym tygodniu już wykupić :) ostatnio kiedy byliśmy w Egipcie opaski zabierali i musieliśmy sporo dopłacić za pokój żeby mieć co jeść :/ , a kasa dana w paszport nic nie dał bo pokój dostaliśmy i tak na szarym końcu i nie koło znajomych o co bardzo pr

hmm bylem dwa razy tam i nie zabieraja opasek po wykfaterowaniu!!! lece tam i po raz 3 ,pokoje polakom daja na nr 200 to slabe pokoje blisko recepcji,600 blisko basenow glownych i dzieciecego,800 sa dobre tuz przy dzieciecym w sumie w srodku sa ok ja mialem 801 3 osobowy polecam na 400 strefa niemie

Re: alf leila wa leila Nie polecam !!!

Nie mogę się zgodzić z tą opinią. Ja byłem w Alf lejla w tym roku i jestem bardzo zadowolony.Można się oczywiście przyczepić do niektórych rzeczy,ale całokształt wypadł wspaniale. Kilka basenów, atrakcje dla dzieci. Pare restauracji,żadnych kolejek , naprawdę przepyszne jedzenie. Obsługa miła

no to mnie raczej bardzo wystraszyłeś:(( jadę tam w sierpniu na dwa tyg z małymi dziećmi.Hotel zaproponowała mi znajoma zresztą co roku jeżdzimy z jej biura podróży,ale pierwszy raz do Egiptu i nie chciałabym aby po raz ostatni. Czy nic nie dają dolary wsadzane im w recepcji do paszportu? Rok temu

Jadę 1 raz do Egiptu z dziecmi/11 i 14 lat,chłopaki/.Powiedz mi czy nie będą się tam nudzić?Byłas 2 -tyg?Co poza plazowaniem/z tymi dowożeniami nie ma problemu?/-korzystałaś z wycieczek fakult?Pozdr.Ewa

Byłem w tym hotelu dwa lata temu, nie można się było do niczego przyczepić, baseniki malutkie jak w Bułgarii, jedzenie dobre, pokoje czyste, mimo parteru. Z ceną to Pani chyba przesadziła, bo hotel należy do najtańszych, w granicach ponad 2 tysięcy za dwa tygodnie.

, najstarszej części dla polaków, zaraz przy bramie i jakimś kamerliku dla sprzątaczy.. ale mi nie robi różnicy, czy ja będę miała pokój przy basenie, czy gdzieś dalej, bo akurat w pokoju spędzam najmniej czasu. Nigdy nie dałam do paszportu w ciągu 7 lat takiego mojego wczasowania się w krajach jak Egipt

Właśnie wrociłam z bajkowych wczasów w Egipcie - hurghadzie. Spędziłam tydzień w hotelu Alf Leila Wa Leila. Naprawde polecam serdecznie! Po pierwsze: jest to hotel jak z baśni 1001 nocy ! Jakbuy pomniejszenie Egiptu1 Znależc tu można wszystko: sklepy , apteke, kantor, resteuracje, korty, fitnes

Przepraszam a co miałam zrobić widząc karalucha przy buzi mojej córeczki ???? ja po prostu płakałam i usilnie prosiłam o zmianę. Nie nie mieszkałam w akademiku i mimo moich 40 lat nigdy nie spędzałam wakacji czy czasu wolnego w miejscach o tak niskim st. aby latały karaluchy Cenie się jako

Hahah ... jak czytam takie opinie to mnie cholera bierze grrrr Ja z grupą przyjaciół byłam w Alf Leila pod koniec czerwca...i wlasnie zajmowaliśmy przez 2 tygodnie pokój 139 ... i żadnych karaluchów to ja tam nie widziałam drogi Panie. Fakt standardem były rzeczywiście lepsze pokoje w tym

Jak wszystko w Egipcie-tak i w twoim przypadku pokój to kwestia ceny. Jeżeli TUI gwarantowało ci lepszy pokój to biuro nie dotrzymało umowy i tu trzeba szukać winnego. Hotel Alf Leila dysponuje bardzo różnymi pokojami począwszy od klitek bez okna skończywszy na luksusowych suitach z ogródkiem

jestem wdzięczna za Twój post bo zastanawiałam się nad tym hotelem na przyszły rok. Na razie nie zrezygnuję ale będę widziała, że coś takiego może się zdarzyć i trzeba uważnie przyjrzeć się ofercie. Co ciekawe - HolidayCheck nie opublikował mojej negatywnej opinii mimo, że opublikował moje zdjęcia

Alf Leila Wa Leila - Hotel Egipt

Witam. Mam pytanie odnosnie hotelu Alf Leila Wa Leila w roku 2013. Czy ktos wie jak sie nazywaja animatorzy?

Lecimy 5 marca do alf, odpowiem po powrocie bo te dwa hotele są bardzo różne od siebie.pozdr!

Re: Alf Leila Wa Leila-pytania

Goście z jungla oficjalnie mogą zwiedzać alf leile raz zatrzymał nas w alfie koles na recepcji gdy usłyszał jungle było tylko 'ok' natomiast faktycznie nie wolno niby oglądać show,byliśmy pewni że to dla wszystkich, oczywiście nie wykupowaliśmy biletów dopiero na drugi dzień jak poszliśmy robić

super dwa tygodnie w alf leila wa leila

witam juz 4 dni minelo od powrotu z alfy,wiele sie oczywiscie naczytalem o hotelu wczesniej i opiniie byly super.lecialem z reibow i bylo wszystko w porzadku.1 krok recepcja duze lobby ale nie mega,pokoj mialme juz rezerwowany wczesniej ale nie obylo sie bez zmian nie dzialala klima i tv ale udalo

Napisz proszę, jak z pokojami. Warto wkładać $ w recepcji ? Czy wszystkie restauracje i baseny czynne?Jakie sklepiki na terenie ? Czy są jedniodowe karty wstepu do sąsiedniego Jungla ? Ew. inne tipsy i porady . pzdr

banfield napisał: > Dzięki wielkie za info. > Ja lecę ze Sky-Club za kilka dni. > A wycieczka po Hurghadzie była od rezydenta czy z miejscowego biura ? Wycieczka do Hurgady od rezydenta koszt 10$ to nie ma co szukać gdzie indziej ale szczerze mówiąc bez zachwytu poza zakończeniem

Nie chciałam straszyć tylko ostrzec, ze nalezy wystrzegać się niektórych miejsc zakwaterowania...a na pewno pokoju wymienionego ( całego budynku, gdyż znajomi,których poznaliśmy byli zakwaterowani w tym samym łączniku i też widzieli je....) bo tu mogę gwarantować...co mnie się przytrafiło...no i szc

do moniczorek Nie musisz wierzyć, ile kosztował hotel, ja tez tego nie wiem. Ale nie porównuj cen w taki sposób: z lasta, Oasisa (najtańsze biuro) i jeszcze z rożnych termonów wyjazdu, nie mówiąc, że nie ma długości pobytu. A widziałeś kiedyś oferty biura TUI w ogóle, wiesz że tam pokój w tym sam

swoja droga....hotel super (polecam!) i wakacje również....prosze sie nie sugerować jakiś frustratem !

Myślę że częściowo sama odpowiedziałeś sobie na pytanie supervabik napisał: > ... dlaczego nas polaków tak się traktuje....) mianowicie > ... zrobiłam taką awanturę o zmiane pokoju...walka w recepcji trwała ładne kilk > a godzin ... Bez urazy. Nie chcę być złośliwy

my dopytaliśmy i to nawet dzwonilismy do warszawy do centrum tui, bo róznie nam tłumaczyli o co chodzi z tymi dwoma typami pokoi i też nie do końca jest tak jak pani pisze, dej ma lepszy standart (musi wszystko działać i jest możliwość reklamcji własnie dzięki temu mogłam domagać się zmiany pokoju)

Ok. Napisałam, że to jest różnie - czasem są różnice między DEJ a DAZ, a czasem nie ma i tylko jest inna cena (promocyjna). Jeśli oczywiście jesteście pewni, że w Waszym przypadku to nie był pokój standardowy w super cenie, a miał być lepszy pokój, to oczywiście reklamacja. Chciałam tylko wyjaśnić,

Ja po prostu chciałabym usłyszeć przepraszam za te niemiłe wrażenia od biura, które zapewniało mnie, ze u nich ..."to jest wszystko ok, na wysokim poziomie i za ten poziom pani płaci"...a potem jeszcze okazało się, ze od kwietnia inaczej wygląda sprawa wizyt u lekarza, za które trzeba płacić 36$ a o

Wróciłam, ale teraz po tygodniowym pobycie nie polecam tego hotelu.Jest to hotel dla osób ,które nie lubią luksusu,dużych basenów, wielkich przestrzeni i wystawnej kuchni!

przejezdzalam koło tego gotelu-on nie ma dostepu do morza! jak ktos chce przy basenach to owszem, ale na plaze jest daleko -- ___ Sprzedam_suknie

Oficjanlna kategoria tego hotelu to 4****. jednak ze wzgledu na odleglosc od plazy sporo biur sprzedaje ten hotel jako 3***. Ogolnie hotel jak z "Bajki Tysiaca i 1 Nocy" - z reszta, sama nazwa na to wskazuje :)

Wróciłam z Hurghady kilka dni temu. Mieszkaliśmy w Afl Leili przez 16 dni i było suuuper! Hotel bardzo ładny, przede wszystkim czysty z bardzo sympatyczną obsługą. Jedzenie smaczne, urozmaicone i w mega ilościach. Na początku zakwaterowali nas w pokoju bez balkonu- ale to z powodu braku innych

(cyt.: 27macko 19.08.2004 22:02) "znalazłem na innym forum troche wypowiedzi ludzi którzy tam byli i mysle moze moze byc niezle ( pod warunkiem ze trafi sie do tego hotelu - lece z oasisa to sie troche obawiam)2004-02-15 07:53:44 15.02 Powiem tak, hotel jest super, połączenie chyba wszys

Nie wiem z jakiego biura Jedziesz ale ja byłam z Oassis i szczerze mówiąc, może miałam szczęście bo poza tym że leciałam z Katowic przez Warszawę :D to wszystko było ok super rezydent Abdul świetnie mówiący po polsku i bardzo pomocny--- złapałam zemstę wysłałam esa do rezydenta i po 15 minutach sam

Dzięki wielkie za info. Ja lecę ze Sky-Club za kilka dni. A wycieczka po Hurghadzie była od rezydenta czy z miejscowego biura ?

> I nie napisałam , że nie wierze w to że ktoś tyle zapłacił... Oj nie chce się czepiać, ale przynajmniej postaraj się zrozumieć swoje słowa. Poza tym 9800 ? Tu też ostro przesadzone....ten hotel do drogich nie należy wiec na pewno w to nie uwierze...znajomy z hotelu za lasta z TUI zapłaci

Ja nie kupowałam lasta to po pierwsze była to cena z rezerwacji kilka miesiecy wcześniej. Znajomi z TUI rzeczywiście brali lasta. I nie napisałam , że nie wierze w to że ktoś tyle zapłacił...bardziej chodziło mi o to, że ja nie widzę sensu żeby aż tak przepłacac za wakacje. Te dodatkowe pieniądze wo

Z ciekawości spojrzałam na ofertę tego hotelu z TUI - proszę zobaczyć opis pokoi http://www.tui.pl/wakacje-samolotem/blisko-i-cieplo/egipt/hurghada/hotele;show,2557,fantasia-1001-nights-hrg11313?tab=description&hotel=606&wylot_miasto=WAW®ion =16&transport=1&wylotz=Warszawa&select_kraj=Egipt+-+Hu

TO PRAWDA Z TYMI DWIEMA OPCJAMI.W TEJ OPCJI ULTRA DAJĄ ALKOHOLE LOKALNE ( WÓDKA ,BRANDY,WHISKY.) A CO DO PLAŻY TO JEST TAM BAR I W OPCJI ALL MOZNA SOBIE ZJEŚC I SIE NAPIC.

Czy mogłabyś odpowiedzieć na pytania powyżej. Czytałam też jedną opinię, w której ktoś się wypowiadał że w tym hotelu są dwie opcje all sclusive i ultra, w pierwszej podają napoje bezalkoholowe, piwo i wino, a w ultra to samo plus drinki, czy to prawda?

Mam takie pytanie, czy na plaży jest jakiś bar i czy można z niego korzystać w ramach opcji all inclusive?

busy spod hotelu odjeżdżaja co pół godziny - bezpłatne i w 3 minutki jest sie na plaży- więc z tym nie ma problemu. polecam wziąść ze soba jakies klapki do wody lub na miejscu kupic- maja takie specjalne jakby z gumy buciki do wody- bo po pierwsze : piasek jest gorący a po drugie : kamyki w bijaj

Mam pytanie czy w hotelu są ręczniki na basenie i plaży czy też muszę brać z Polski?? AI obejmuje plażę??

banfield napisał: > Napisz proszę, jak z pokojami. Warto wkładać $ w recepcji ? > Czy wszystkie restauracje i baseny czynne?Jakie sklepiki na terenie ? > Czy są jedniodowe karty wstepu do sąsiedniego Jungla ? > Ew. inne tipsy i porady . > pzdr Witam, jeśli chodzi o po

Ja tam nie wiem co widziałaś i po czym ,ale moje zdanie opieram na opiniach np HolidayCheck gdzie ten hotel ma bardzo dobrą opinię.Uprawiasz czarny PR. chcesz żeby ktoś tobie wierzył a dyskredytujesz opinie setek innych osób pisząc ,,Wróciliśmy z tego hotelu i pragnę poinformować wszystkich

(cyt.: shigella2 19.08.2004 16:13) "o co właściwie pytasz? z tego co pamiętam to jest to tzw.Fantasia- jakby małe 'miasteczko' z tańcami brzucha, klimatycznymi knajpami i sklepikami. nie przypominam sobie (ale tego nie wykluczam) żeby był tam jakiś hotel. byłam w sharm el sheikh w hotelu

(cyt.: diversed 19.08.2004 17:11) "Architektura i wystroj hotelu iscie bajkowy, jedzenie b. dobre. Ostatnio bylo tam sporo Niemcow, a dla nich z reguly serwis jest lepszy. Tak wiec obiekt sam w sobie super. Mankamentem moze byc polozenie. Daleko do mista i plazy - brak morskiej bryzy."

od razu nie...dopiero po pokazaniu nam pokoju stwierdziliśmy, ze nie ma co trzeba dać 20$ bo w pierwszym w ogóle nie było widoku na basen... rezydentka też nam radziłą aby najpierw zobaczyć jaki pokój dają a następnie próbować z "wkładką" miłego urlopu życzę

Hejka. Za dwa dni (26.08) wylatuję do tego hotelu. Wykupiony mamy pokoj DAZ. Fakt - prawda jest, ze raczej bardzo trzeba sie nastarac by znalezc jakas negatywna opinie na temat tego hotelu. Oczywiscie wierze w Twoja opienie i zaskoczenie sytuacja na miejscu. Mam nadzieje, ze zakwateruja nas w tej l

supervabik ja również wczoraj wróciłem z Alf Leili i zdaje się , że nawet rozmawialiśmy w barze Oasis nad basenem (pamiętam jak mówiliście ,że mieszkacie w pokoju 801) , nic nie wspominaliscie o waszych kłopotach. Ja mam zupełnie odmienne zdanie na temat hotelu , dla mnie rewelacja (byłem w nim po

supervabik napisał: > koszmar - codziennie na korytarzach spotykalismy zabite i biegające karaluchy o > gigantycznych rozmiarach Chyba ktos nie mieszkal w akademiku. > ...w części tylko dla niemców - i tu owszem nie b > yło do czego się przyczepić - superowo tylko dlaczego

Napisałam taką opinie bo takie były moje odczucia...porównując np z aqua vistą. Pragnęła również dać solidną opinię gdyż ja dużo czasu spędziłam szukając informacji na temat tego hotelu zanim zakupiłam pobyt w nim i nie ukrywam, ze trochę rozczarowały mnie fora gdyż zorientowałam się, że opinie nie

> Mimo, ze w biurze tui bo z tego biura lecieliśmy i wykupiliśmy opcję lepszego p > okoju czyli DEJ droższy o ponad 1000 zł zakwaterowali nas tak jak wszystkich ( > ale to temat innego wątku dotyczącego tui) również tych korzystających z pokoju > typu DAZ w pokoju nr 139 Nie ch

lum1 napisała: > Mam pytanie czy w hotelu są ręczniki na basenie i plaży czy też muszę brać z > Polski?? AI obejmuje plażę?? Z deczka dziwne pytanie. Ręczniki w łazienkach i plażowe oferują nawet hotele 3* w Egipcie, więc owszem, jeden mały ręczniczek warto wziąć, choćby na podróż,