Sake

Sake

acer aspire 8920g - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Bios acer aspire 5720g

Witam. Poszukuję biosu do aspira 5720g który ma plik .FD Do nagrania na pendriva, a dokładnie wszystko co potrzebne do reanimacji biosu z pena. Jeżeli mogę prosić o zamieszczenie wszystkiego w jednym pliku do ściągnięcia. Dziękuję i pozdrawiam

Czy warto kupić-Acer Aspire 6920G ???

Prośba o podpowiedzi czy warto kupić używany 2-letni laptop Acer Aspire 6920G www.notebookcheck.pl/Recenzja-Acer-Aspire-6920G.8792.0.html za 1400 zł-w pełni sprawny,z tym że słaba

Sony vaio czy acer aspire?

www.mediamarkt.pl/warszawa-marki/notebook-sony-sve1713l1e,id-845002 lub Acer aspire serii V3 (lub5) 771G, np.: ACER Aspire V3-771G-33114G50Maii Acer Aspire V3-771G-33128G50 (12GB RAM

Re: Bios acer aspire 5720g

global-download.acer.com/GDFiles/BIOS/BIOS/BIOS_v1.45.zip?acerid=633643256081840252&Step1=NOTEBOOK&Step2=ASPIRE&Step3=ASPIRE%205720G&OS=X02&LC=pl&BC=ACER&SC=EMEA_20 Czy to zadziała nie mam pojęcia, bo nie mam na czym sprawdzić.

support.acer-euro.com/drivers/notebook/as_5720.html

Acer Aspire R3610

Pomóżcie proszę. Czy ten komputer wystarczy do codziennego użytku? Mam na myśli przeglądanie internetu, oglądanie filmów. W gry nie gram. Oto specyfikacja: Processor: Intel Atom Dual Core 330 1.6GHz Memory: 4GB HD Capacity: 500GB Graphics Card: nVidia ION. Proszę o opinie i z góry dziękuję.

Re: Acer Aspire

Nie rozumiem pytania. Obecnie mam CA 6900 512 MB RAM Celeron 2.00 GHz 40 GB -dysk twardy Korzystam głównie z Worda, Excela, internet, czasami Powerpoint. Na pewno nie gram w żadne gry bo to mnie nie interesuje.

sprzedam laptopa acer aspire v-3 571g rozbudowany

Witam mam na sprzedanie laptopa acer więcej informacji: allegro.pl/acer-aspire-v-3-571g-i5-12-gb-ram-500gb-blu-ray-rw-i5212041078.html

Dzięki za link ale tam już byłem jak wybieram nr biosu to nic się nie dzieje :( Dla tego proszę o wklejenie pliku. Dziękuje

Dziękuje za wszystko problem polegał na tym że do kontaktu ze światem miałem tylko E52. Teraz wszystko gra pomogło odlutowanie baterii biosu. Pozdrawiam i dziękuje

Pierwszy taki laptop - Asus G73 3D

"Ten ponad 17 calowy kolos ma wyświetlać obraz 3D FullHD" Kolos? Naprawdę? Więcej umiaru życzę. Trochę przykładów:HP Pavilion HDX ?The Dragon?, HP COMPAQ EVO T20, HP Pavilion HDX 9070EO, Apple iMac CD T2500, AcerAspire 9800, Acer Aspire 9804 WKMi, Acer LX.AEQ0J.068, Dell XPS M2010. AcerAspire

Jak notebook nie żyje. TO pobierz to: www.sendspace.com/file/5lk7ln Rozpakuj, nie zmieniaj nazwy, plik z biosem wrzuć na pendrive. Odłącz wsio od laptopa, zasilacz, myszki, baterie. Podłącz pena z biosem. Wciśni

the rose petal flower shoppe llc

, acer aspire 8920g laptop price of, %]], criminal defense attorneys michigan, lzq, business legal paid opportunity pre, 1207

Re: Czy warto kupić-Acer Aspire 6920G ???

A ja mam już tego acera ze 3 lata i nic nie siada. Wszystko chodzi. A bateria i tak padnie po dwóch latach przy używaniu go pod ładowarką. Acery są wytrzymałe jak dla mnie. Kolega sprzedał Acera sześcioletniego co miał pod auta i teraz żałuje bo ten nowy ciągle mu się wiesza i psuje.

lepszy acer czy samsung?

Mam dylemat, który laptop jest lepszy technicznie: SAMSUNG N150 czy może ACER Aspire 5740G-434G64Mn ? Bardzo proszę o pomoc. Oto sklep internetowy, gdzie sprzedają te http://www.mixelectronics.pl/laptopy laptopy

Zgubiono notebooka acer aspire one-Szczecin

Dnia 8 .03 o godz. ok.8.00 w tramwaju 9 w kierunku Głębokiego na przystanku Wawrzyniaka zostawiono notebooka(bordowego) w małej biało-czarnej torbie. Znalazcę bardzo proszę o kontakt 535-354-702

Partycjonowanie w notebooku Acer Aspire 3610

, można go reaktywować w razie zwisu czy jakiejs awarii z tzw. "ukrytej partycji" (co zabiera ok 6 G z 60-ciu!). notebook jest więc gotowy do użytkowania od razu po zakupie, ma fabrycznie ustawione dwie partycje: C i D. z ważnych dla mnie powodów chciałem mieć partycji więcej. podzieliłem D na dwie, to

ja mam acera 17'' ponad 2 lata nonstop pracuje jako stacjonarny i jeszcze nic się nie stało, spasowanie obudowy i klawiatury mile mnie zaskoczyło. wczesniej hp po 4 miesiącach wylądował w serwisie.

Po doświadczeniach z różnymi Acerami od 2002 roku: o Acerach najczęściej wypowiadają się ci, którzy z tymi laptopami nie mieli nigdy do czynienia, a swoje sądy opierają na jakże obiektywnym " słyszałem, że ..." lub "jak powiedział znajomy ...".

Acery - awaryjność/jakość.

Chciałem kupić Acera Aspire 5732Z-432G25Mn W7HP. Znajomi odradzają mi tę marke, choć w sieci czytałem że jakość produktów się poprawia i już nie odbiega od pozostałych popularnych laptopów. To ma być pierwszy mój laptop i nie wiem czy omijać tę firmę.

Acery nie cieszą się dobrą opinią..... a biorąc pod uwagę cenę - lepiej dołożyć to, co i tak byś musiała wydać na baterię i kupić coś nowego, nieużywanego, nowocześniejszego i bez ew. ukrytych wad za ok 1.800 można coś sobie wybrać żywotność lapka jest krótka... osobiście - odradzam

Acerów po prostu sie nie kupuje ! Można go darmo dostać np. od mojego brata który już dość ma walki z serwisem, juz dość danych utracił .Tym bardziej używany, ktoś chętnie sie pozbędzie takiego sprzęciora. Brat za nowy zaplacił 1600 zl, drugie tyle dołożył na serwisy fabryczne i nie fabryczne, a

Nie znam nikogo kto kupiłby Acera ! ale Tobie się on pewnie podoba i dlatego chcesz go kupić. Ale wygląd ma niewielkie albo wcale nie ma znaczenia. Zastanów się ile stracisz kupując nową baterię, usuwając ukryte wady, może zużyty dysk ??? Za 1500 zl można kupić nowy, świeży sprzęt o bardzo dobrej

Ja co prawda kupilam nowego,ale juz mz ze 3 lata i ktoregos dnia rano pilam sobie kawe i nagle cala zawartosc szklanki wylala sie na lap topa...Wywrocilam go do gory nogami i polozylam na kaloryferze,kiedy myslalam,ze juz po nim okazalo sie,ze jest baaaardzo wytrzymaly i DZIALAL!!!!!i do tej pory dz

Witaj Ja mam tego laptopa 3 lata i jestem zadowolony bardzo fakt bateria jest do wymiany. Jesli chcesz kupic sprzedam ci za 1200 zł. jesli bys była zainteresowana pisz na adres mag1@onet.eu

Baterie faktycznie mają kiepskie, ale zamienniki tez nie są przesadnie drogie - no, chyba że chcesz kupić oryginal, to cię skasują. Zamienniki widziałem niedawno w necie za ok 250 zeta z tym, że... białe. Niestety nie powiem ci na jakiej stronce czy w jakim sklepie, bo jedyne na co zwróciłem uwagę t

samoczynna zmiana czasu w ACER

W laptopie ACER Aspire 3000 zauważyłam że co pewien czas zmienia się samoczynnie zegar dokładnie cofa się o pełną godzinę. Czy u kogoś widoczny jest taki problem, proszę o poradę.

Sprzedam Laptop Acer Aspire E1-570

8 x64 Ekran: LED LCD 15,6" Rozdzielczość ekranu: 1366x768 pikseli Dysk: HDD 500GB 5400 obr. Kamera: Acer Crystal Eye HD 720p Napęd optyczny: DVD RW Wi-Fi: Tak, 802.11/b/g/n Bluetooth® 4.0+HS Pozostałe: Gniazdo karty SD, MMC, MS, MS PRO, xD, Gniazdo USB x3, Gniazdo Ethernet

jak rozbudowac acera aspire 5315 1.73Ghz

witam wszystich pytanie moje jak rozbudowac acera aspire 5315 jestem raczej nie szczesliwym posiadaczem tego laptopa z zainstalowana vista straszny mul a nie laptop zmienilem mu pamiec z 1 na 2g ale nie wiele to dalo mysle nad wymiana procesora na dwu rdzeniowy moze ktos wie jak to zrobic i czy

Acer 6930g - Klawiatura - zniknęło mi 11 liter

Witam - mój laptop to acer aspire 6930g/vista - pomoże ktoś? Pisałem maila i gdy zaczynałem kolejne zdanie okazalo się że nie mam po kilka liter z 2 i 3 rzędu klawiatury. Po sprawdzeniu nie działa też ctrl+c - cyfry, spacja, ctrl+v, wszystko inne jest. Kuriozum jakieś, skan, registry, wyjmowanie

Re: Acer Aspire Ethos 8943 - recenzja

Szukałem notebooka na którym mogę spokojnie popracować troszkę pograć, i zawsze mogę go zamknąć, walnąć do torby (dużej ale cóż) i jakoś przenieść (4,5 notebook a zasilacz to kolejne 1kg). Kupiłem sobie 8930G czyli starszą wersję tego z artykułu. Jest świetny. Jak jadę gdzieś na dłużej to go biorę

Re: acer

Witam ja mam Acera Aspire 3692 mam go 6 miesecy i nie miałem z nim zadnego problemu bateria trzyma około 4 godzin wszystko działa jak nalezy a co do serwisu to mojemu koledze padł dysk miał naprawiony w dwa tygodnie a moze juz za pare chwil bedzie serwis Acera pod warszawa pozdrawiam

Sprzedam laptopa- Acer Aspire ONE 722 11,6cala

tablica.pl/oferta/sprzedam-laptopa-acer-aspire-one-722-c60-11-6cala-led1366-x-768-CID99-ID4GSe5.html Sprzedam laptopa- Acer Aspire ONE 722 c60

Pomoc w wyborze laptopa - ferrari czy aspire

www.laptopsdirect.ie/Acer_Ferrari_4003WLMi_LX.FR405.146/version.asp Rzuccie okiem na specyfikacje i pomozcie mi zdecydowac. Cena nie gra roli bo roznica miedzy nimi jest niewielka. Czy brac Turiona 1,6 z 1g ddr ram i ati x700 128? czy aspire z pentium M 2,0 i 1gb ddr2 ram i ati x700 PCI-E 256ram. Wypisalem te dwie rzeczy bo to nawaznjiesze roznice miedzy

Acer czy Dell

Na dniach zamierzam zakupić notebook, a że mam to zrobić z ojcem, który o nich wie mniej niż ja to proszę o poradę. Wypatrzyłam sobie na stronie sklepu Electro World dwa modele, obydwa z kamerką: Acer Aspire 5530g cena 2490zł * AMD RM70 2.0 GHz * pamięć 2GB, dysk 250GB * karta graficzna ATI

Acer Aspire One A0751 - energooszczędny netbook

W nc10 mi bateria trzyma około 9 godzin więc nie wiem czym się tu podniecać w odniesieniu do Acera.

Laptop Acera czy Samsunga?

Witajcie Mamiałem zamiar kupić Samsunga R700, którego większość osób mi go polecała. Już go miałem zamiar kupić ... , ale w rękę trafiła mi reklama Media Marktu, a tam znalazłem model Acer Aspire 6920G. Ma więcej pamięci (o 1 GB od samsunga), mocną kartę graficzną, większy dysk, napęd

Też kupiłem Acera Aspire One w promocji

Też kupiłem Acera Aspire One w promocji w Carrefourze za 700 PLN Kupiłem go bo znudziło mi się taskanie z pracy do domu notebooka. Do niego zakupiłem też w promocji za 270 PLN monitor Asusa 16 cali, klawiaturę i mysz i mam teraz zaj...ty sprzęt do zastosowań typu internet/email/word, który

Problem z wyświetlaczem w Acerze

Witam, mam acera aspire 5720G Wczoraj odpaliłam laptopa, a następnie podłączyłam go pod ładowanie W momencie włożenia wtyczki do kontaktu zgasł obraz Zrobiło się po prostu czarno Poza tym kontrolki się świeciły, czyli wygląda na to, że sam laptop się nie wyłączył Teraz mogę korzystać z laptopa

czy to dobry laptop?

Witam Znalazłam takiego laptopa: www.megamarket.com.pl/acer-notebook-acer-aspire-5530g-702g25,id-61548 cena jest atrakcyjna, ale w ogóle sie nie znam na parametrach. Czy to jest dobry laptop taki do domu?

Acer Aspire Revo z nVidia ION - test

Co do tego, że mały - to się zgodzę. Ale z testów wynika, że nie jest wydajny, a z ceną 1100 nie jest również tani. Za podobną kwotę można złożyć zestaw na procesorze AMD i chipsecie 780G, który bez problemu pokona wydajnością prezentowanego Acera. Tylko będzie trochę większy.

Re: Acer Aspire One A0751 - energooszczędny netbo

po zakupie A0751 poczułem się mocno zawiedziony, bateria miała trzymać 8 godzin, a w praktyce jest ok 4-5 godz. typowy chwyt marketingowy produktu made in china.

Re: czy to dobry laptop?

o ten mi chodzi http://www.megamarket.com.pl/acer-notebook-acer-aspire-5530g-702g25,id-61548 ten -- agasm.net.prv.pl/index.html

Re: Laptop firmy Lenovo

A ja sądzę, że za tą kase lepszą opcją będzie http://www.alsen.pl/notebooki,k19/laptopy,l38/acer-aspire-as5732zg-452g32-lnx-t4500-2-320-hd545v-512mb-15-6,p26383.html Acer Aspire AS5732ZG-452G32

Re: Nowy laptop - jaki procesor starczy ?

laptopy.benchmark.pl/test-laptopa/acer-aspire-v5-551-6445g50.html

Re: Używany laptop

Za 500zł mogę Ci sprzedać Acera Aspire 3000. Dokładnie 3004NLMi. http://produto.mercadolivre.com.br/MLB-164979399-notebook-acer-aspire-3004nlmi-super-novo-sem-marcas-de-uso-_JM Zdjęcie podglądowe Bateria trzyma do pół godziny. W komplecie zasilacz.

Re: Acer bateria

www.notebookcheck.pl/Recenzja-Acer-Aspire-5930G.11944.0.html tu sobie możesz poczytać o tym: www.nhl.pl/index.php?showtopic=11852&hl=5930 nie znalazłem tam nikogo niezadowolonego co do baterii to Acer nie jest ich producentem, w moim kilkuletnim TM 4001 siedzi beteria

Re: Acer Aspire 4810T - test notebooka

wskazane przez autora tekstu - pusty śmiech; jedyne z czym mogę się zgodizć to wyginająca się pokrywa - większośc laptopów acera wydaje się miec taki problem (u trójki moich znajomych w laptopach z monitorami >15' prędzej czy później obudowy były do wymiany - mozliwe że jest to kwestia

Re: Acery - awaryjność/jakość.

stypendysta napisał: > Ja od 2002 roku osobiści > e miałem/mam sześć Acerów (teraz Extensa 7620G i Aspire One 751) Ja miałem dwa. Travelmate-a C100 (kupiony w 2002) i Aspire 7730G (kupiony jakieś pół roku temu). Diabeł skusił mnie, żeby po doskonałym Travelmate spróbować FS... no

Re: Acer czy Asus?

m.gregor napisał: > Asus ma serwis D2D. Nic nie wozisz tylko rejestrujesz awarie przez internet i > zamawiasz kuriera. Acer to samo (przynajmniej do mojego Aspire 7730G dodano rok gwarancji D2D z możliwością przedłużenia jej do 3 lat). Na mój gust o wyborze marki zadecydować

ktory laptop wybrac

: www.agito.pl/acer/acer_aspire_5920g1a1g16n_lxags0x187.493.327387.html

Porównanie 3 laptopów

Prosze o poradę, który z poniższych 3 laptopów jest wart kupienia. Cena poniżej 2000,00. Dziekuje za opinie. Dell Inspiron 1545 Intel Pentium Dual-Core T4300 2GB 320GB 15,6'' DVD-RW W7HP Acer Aspire 5732zG-444G32Mn Intel Pentium Dual-Core T4400 2GB 320GB 15,6'' HD4570 DVD-RW W7HP (LX

Re: szukam malego slicznego laptopika - POMOCY!!

Będziesz musiała trochę dopłacić, ale to dosyć dobry sprzęt, znalazłam takiego Acera www.agito.pl/acer/acer_aspire_29201a2g16_lxanm0x025.493.327300.html dobra grafika, dysk 160 GB, procesor

Wielki test netbooków - Aspire One, Eee PC, Min..

Widac autor nigdy nie pracowal na przenosnym sprzecie. PODSTAWOWA WADA TYCH WSZYSTKICH KOMPUTERKOW O KTOREJ NIE WSPOMNIANO JEST BLYSZCZACA OBUDOWA w STYLU LAKIEROWANEGO FORTEPIANU.FATALNIE SIE BRUDZI - WIDAC KAZDY PALEC!!! Po drugie - Mam ACERA ASPIRE ONE.Wczesniej mialem "pelne" notebooki

Re: Wybór laptopa

Kup sobie Acer Aspire AS5742G-373G50Mnkk W7HP jest tani i bardzo wydajny -- http://www.zsplyski.neostrada.pl Szkoła lyski

Re: Bateria w laptopie ładuje do 18%

Ja mam dwa acery i mają baterię trzymającą przeszło 1,2 godziny... trafiłeś taki ezgemplarz dziwny i tyle. Który z tych to twój model ? -> trudo.pl/Acer,2,491,77914 Aspire ?

Lapotop do gier.

Witam. Otóż mam zamiar kupić laptopa do gier. max. 2500zł. Chciałbym, aby bezproblemowo działały na nim najnowsze gry tj. Crysis, NFS Shift, MW2 itd. Czy ten laptop sie nadaje? ACER Aspire 5738ZG-424G32N

Re: Acery - awaryjność/jakość.

Zwróś uwagę, że z jednym wyjątkiem, gdy pisał użytkownik, reszta to w większości głosy typu 'mówi się', 'wiadomo że', 'słyszałem że'. Ja od 2002 roku osobiście miałem/mam sześć Acerów (teraz Extensa 7620G i Aspire One 751), które u drugich już użytkowników nadal pracują bezawaryjnie. Ale znam też

Re: Nowy laptop:)

a acerami wszystko jest w porządku, nie ma z nimi większych problemów niż z innymi laptopami, używam bezawaryjnie różnych produktów tej firmy od 4 lata i jest ok, sam poleciłbym ci acera aspire 5930g ale niestety nie ma różowych modeli :)

Re: A w internecie

SPRZĘT CAŁKOWICIE NOWY POSIADA ORYGINALNE PLOMBY SKLEPOWE 1298 http://allegro.pl/mega-hit-notebook-acer-aspire-as5749z-hdmi-win-7-i2827464830.html Tekst linka kupil nawet 6 szt :) http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/27/46/48/2827464830 Tekst linka 1 269 zł http://allegro.pl/acer-aspire

Re: parametry laptopa

Moze sam bys sie nieco wysilil.Recenzje nie sa zbyd dobre, ale sprawdz sam-Twoje pieniadze. www.notebookcheck.net/Review-Acer-Aspire-5920G-Notebook.4217.0.html

Laptop który wybrać?

Stoję przed wyborem laptopa... Nie mam pojęcia o jego środku... znajomi polecają różne. Który wg Was powinnam wybrać: 1. Toshiba PSAE3E-03901RPL 15,4" 2. ACER Aspire 7720 ZG-1A2G16T2310 2GB 160GB 17" Dzięki za opinie

Re: Acer- czywarto kupić ich laptopa

marcelmilau napisał: > Witam > Jak w temacie proszę o opinie znawców i użytkowników tego sprzętu. > Pozdrawiam Mam od 9 miesięcy Aspire 7730G i nie narzekam. Cichy, estetyczny, bezproblemowy. Trochę za duży do noszenia więc właśnie noszę się z zamiarem zakupu kolejnego

Re: Uwaga na laptopy acer z promocji GW i carrefo

To jest acer aspire 7540G ale na pudełku ma jeszcze dodatkowe oznacznie modelu. Przycisk bt jest na obudowie ale urzadzenia nie ma zamontowanego. No i brak dodatkowego złacza do akumulatora. Pewnie acer podszedl carrefoura bo myslal, ze nikt sie nie zorientuje w szczegolach technicznych. W

Re: Rozkręcanie laptopa

: www.scribd.com/doc/35474164/service-manual-Acer-Aspire-5738G-5738ZG-5738Z-5738-5338-5536-5536G-5236 Być może znajdziesz tam też do Twojego. Pozdrawiam :)

Sony Ericsson Xperia X8 i Connectify - problem.

Mam laptop AcerAspire 5101. Karta sieciowa w nim to Atheros5005G, wersja oprogramowania w telefonie to 2.1 update 1. Connectify jest zainstalowany oczywiście na Windows7. Telefon wykrywa sieć, ale co jakieś pół minuty bądź minutę rozłącza się z siecią Wifi. Czy ktoś wie czym to może być spowodowane?

Re: Jaki laptop do 3000 złotych - który wybrać ?

Kolejne moje pytania wiążą się z matrycą LED: - jakie są plusy i minusy takiej matrycy ? - czy któreś z poniższych modeli mają taką matrycę ? Acer Aspire 5930G Acer Aspire 6930G Asus N50Vn Asus X57Vn Compal FL90 Compal JHL90 Lenovo Y530 Lenovo T61p Lenovo T500 Lenowo SL500 Pytanie

Re: Czy jest w Ciechanowie jakiś skup laptopów?

Sprzedam laptop Acer Aspire 5738ZG Procesor: Intel pentium T4200 3GB RAM DDR3 DYSK 320GB HDD NVIDIA GEFORCE G105M CENA: 1000 ZŁ KONTAKT: muzio88@wp.pl

Re: grzeje sie lapotop pomocy !!

Zanim zaczniesz rozkręcać pobierz i poczytaj: support.acer.com/acerpanam/Manuals/acer/2010/ServiceGuides/SG_Aspire_5251_5551_5551G_04282010.pdf To

żywotnosc baterii w laptopach-jaki lepszy

hejka mozecie powiedzieć ile "trzymaja" baterie w Waszych laptopach (podając markę), chcę zrobić rozeznanie rynkowe:) - czyli jak się nie naciąc przy następnym zakupie. mam teraz acer aspire 3000, roczny. Bateria trzyma ok 30min!! <zalamka> przy używaniu edytora, albo przeglądarki

Jaki laptop do 1800zł?

Cześć. Zastanawiam się nad zakupem laptopa tak do 1800zł. Do pracy biurowej, tak więc nie musi mieć niewiadomo czego :) Co sądzicie o tym: http://www.alsen.pl/notebooki,k19/laptopy,l38/acer-aspire-e1-571-32324g50mnks-i3-2328m-15-6-hd-intel-hd-4gb-500gb-dvd-sm-dl-multi-in-1-wifi-hdwebcam,p87676

Automatyczna zmiana roździelczości

Mam pewien problem z moim sprzętem który niedawno zakupiłem. Posiadam Acera Aspire 6920G. Po wprowadzeniu go w stan wstrzymania oraz po wyłączeniu i ponownym włączeniu automatycznie z rozdzielczości 1366x768 zmienia sie na 800x600. Szukałem po necie jak temu zapobiec ale nic nie znalazłem (może

Re: Okazje cenowe

. wyhacz.pl/okazje/ultrabook-acer-aspire-s5-391-53314g12-na-komputronik-pl/

laptop do 2500zl z 1GB RAMu

AcerAspire 4315-101G12 (LX.AL30Y.032) czemu te??? to sa przykladowe z porownywarki dlatego tm linki, HP mam obecnie juz ma swoje latka ale sprawuje i sprawowal sie zawszebardoz odbrze, o Acera i Asusa doszly mnie pozotywne opinie ale z drugiej reki, ktos ma? korzysta? jest zadowolony? z

parametry techniczne laptopa odpowiadające jego potrzebom i cena. To że acer dodatkowo oznacza swoje modele np. P613G50Mncc czy 624G50Mn obok oznaczenia modelu aspire 5740G to tez mnie nie interesuje. Interesuja mnie parametry techniczne laptopa. Tak się dziwnie składa, że laptop byl zapakowany w firmowe

Re: Jak długo żyją laptopy?

Acer Aspire 5920g z procesorem intel i dedykowana karta graficzna nvidia 8600gt służacy do wszystkiego łacznie z wymagajacymi grami, filmami, programami graficznymi- BEZAWARYJNY od ponad 4lat, ostatnio testowany przez mojego malego synka 9miesiecy-klasa idealny zakup

Re: Jaki laptop ? Cena do 1650 .

Toshiba już przekroczyła mój budżet , prosze o porównanie tych laptopów. allegro.pl/notebook-acer-aspire-5742g-pew-71-nowy-z-folia-i1728916479.html

Re: Dell: Netbooki są super. Przez pierwsze 36 go

Ja na gorszym sprzecie napisalem cala magisterke. uzywam acera aspire one - 6 godzin dzialania i jego wielkosc (a raczej malosc) to ZALETA. Jade za granice - biore acerka i mam dostep do sieci, skype, emaila bez zadnego targania laptopa z osprzetem wazcym ok.5 kg. jedyna wada acera jest kabel

Re: gdzie kupić laptopa do 4 tys

23. 8 461 36 Notebook Maxdata Pro 8100X/Multi CENTRINO 24. 9 670 36 Notebook Maxdata Pro 8100X/Multi CENTRINO 1. 4 421 12 Notebook Acer Aspire 1355LC 2. 4 981 12 Notebook Acer Aspire 1355LM 3. 5 187 12 Notebook Acer Aspire 1356LCi

> To czy model jest starszy czy nowszy mnie nie interesuje - dla klienta najważniejsze sa > parametry techniczne laptopa odpowiadające jego potrzeb > om i cena. To że acer dodatkowo oznacza swoje modele np. P613G50Mncc czy 624G50 > Mn obok oznaczenia modelu aspire 5740G to tez

Re: Jaki laptop ? Cena do 1650 .

allegro.pl/notebook-acer-aspire-5742g-pew-71-nowy-z-folia-i1728916479.html Proszę o szybką odpowiedź.

Re: Lapek na miarę Diabolo III

Dołóż 500 zł i bierz ACER ASPIRE i3 5750G. i3-2310M 2.1GHz, 6GB Ramu i NVIDIA GeForce GT 540M 1GB wystarczy na Diablo z nawiązką. A do tego fajne dodatki jak USB 3.0 i HDMI.

Re: Jak wybierać notebooka

www.agito.pl/acer/acer_aspire_5920g1a1g16n_lxags0x187.493.327387.html www.agito.pl/toshiba/toshiba_satellite_l4014h.499.325623.html jakie masz preferencje odnośnie producenta?

problem touchpad

strzałki. mój laptop to acer aspire 5750G jak mogłabym znaleźć i ponownie zainstalować to? albo czy istnieje jakiś program, któryby pokazał mi ostatnio odinstalowane programy? Proszę o pomoc!!!

np.

www.agito.pl/acer/acer_aspire_5920g1a1g16n_lxags0x187.493.327387.html www.agito.pl/thinkpad_r/ibm_thinkpad_r61i_nf0aepb.538.323704.html

Re: Notebooki - 21 propozycji

z całym szacunkiem dla redaktorów.ale Acer aspire one D260 posiada taki sam dysk twardy jak porównywana toshiba.czyli 250GB.wiem bo posiadam taki model acera.może pomyliliście z modelem D250?a wi fi ma klasy b,g,n.a wzmianka ze nie posiada napedu optycznego jest bez sensu.przecież to netbooki a tym

Re: netbook 11,6' - który?

Pojawił się na pixmanii, model z ang. klawiaturą, su4100 i 6kom baterią w świetnej cenie: www.pixmania.com/pl/pl/4143749/art/acer/aspire-1810-red-wersja-an.html tak wygląda na zywo ten

Re: Laptopy używane na Piaskowej Górze

.: www.mixelectronics.pl/zobacz,17487,kat,173,acer-extensa-5220-201g12 www.mixelectronics.pl/zobacz,13016,kat,173,acer-aspire-5315-051g12 a jeśli już potrzebujesz "na wczoraj", to poszukaj na allegro...na bank znajdzie się lepsza oferta niż te złomki sprzed 15

Re: laptop bardzo wolny

Acery z tej serii MAJĄ drugą kartę graficzną nawet w dziale aktualizacji sterowników udostępniają je: www.acer.pl/ac/pl/PL/content/drivers/4242;-;Aspire%20E1-571G obejrzyj i porównaj

Re: Laptop - pomoc w wyborze

-i1362907148.html Acer Aspire AS7551G http://allegro.pl/toshiba-l650d-10h-p520-4gb-320gb-hd5650-hdmi-win-7-i1357561302.html Toshiba L650D-10H http://allegro.pl/dell-inspiron-15r-alu-i3-370m-6gb-320gb-hd5650-nbd-i1362900430.html Dell Inspiron 15R ALU http://allegro.pl/acer-5740-5740g-i5-430m-4gb

Re: Laptop - kobieta prosi o poradę przy zakupie

ja bym wybral tego Acer Aspire 3103NWLMi Ekran: 15,4" 1280x800 Procesor: Sempron 3,4+ Wielkość dysku: 80GB Wielkość pamięci RAM: 512MB Napęd optyczny: DVD RW Waga: 2,8kg System operacyjny: Linux Sieć bezprzewodowa WLAN: b/g Karta graficzna: ATI Radeon Xpress 1100 Nr producenta: LX

pomoc dla laika - wybor miedzy dwoma pozycjami

, ewentualnie o inną propozycje w tym przedziale cenowym www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dane-techniczne-acer-aspire-5739g-654g50mn-vhp.bhtml#content_3c

co wybrac

proszę o pomoc. jeste laikiem w kom. jaki wybrać mam. mam do wyboru 3 notebooki: 1. OFERTA MEDIA MARKT Acer Aspire 3692 NWLMi procesor Inter Celeron M420 (1,6 GHz, FSB 533 MHz, cache L21 MB), ekran panoramiczny TFT 15,4" WXGA, pamięc operacyjna 512MB RAM DDR2, dysk twardy HDD 120 GB