Sake

Sake

Przeszukano 118 969 821 wypowiedzi na 1 502 forach

367 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Gamecom 367

Sprzedam nowe słuchawki Gamecom 367, gwarancja około 2 lata, pudełko otworzone w celu sprawdzenia czy działają, cena 80 zł

Straganik 367

Nie wiem czy mogę ale widzę, że poprzedni dawno przekroczył 100 postów - więc rozpoczynam i pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku :)

367

Zwołać wiec, potępić warchoła, co kala imię niepokalane. Napisać list protestacyjny, potępiający wichrzyciela i podpisany przez 30034004 obrońców wolności wypowiedzi i demokracji oraz Prawdy.

?367

Śnieżny park jelczański. Widać ławki, a głębiej charakterystyczne siedzenia w kształcie grzybów. W głębi wieża kościółka jelczańskiego. Nie widać wcale pochyłych robinii, które ze śniegiem by się nie zlewały, ale to nawet lepiej. :-)

...367

niech się wypowie jakiś znawca, ale jakby ten rok przestępczy wydłużyć podróżując wokół kuli ziemskiej w odpowiednią stronę? i minąć ten kluczowy południk? -- już raz o tym było, siddarthy są słabe z geografii

367 par kapci

kochane, ja chyba jestem taka rozkosznie po kobiecemu powalona, hihihihi wlasnie policzylam, ze ma 367 par kapci, hihi. za kazdym razem, kiedy ide na zakupy, musze sobie kupic kapcie - najbardziej lubie takie kobiece z czerwonym puszkiem i na obcasiku. moje kochanie zapier....la na moje

Do hania367

Szukam Damy z Łasiczką gk i ty prawdopodobnie ją posiadasz nawet ją mi przesłałas na pocztę ale wróciła czy mogła bym cię prosić o wzór na ten adres : salcia6@gazeta.pl tamten adres był niekompletny Serdecznie dziękuje i pozdrawiam salcia6 -- salcia6@gazeta.pl

remont drogi 367

na jakim etapie jest remont drogi ze Szczawna do Czarnego Boru ? Z tego co wiem remontują już rok.

36,7%

"Z danych przedstawionych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego, zebranych na podstawie dorocznego liczenia wiernych w parafiach, wynika, że w 2016 roku w niedzielnej Eucharystii uczestniczyło 36,7 proc. zobowiązanych katolików. Do Komunii Świętej przystąpiło 16 proc. W stosunku do 2015

367. urodziny warszawskiej Pragi

367 lat temu król Władysław IV Waza nadał warszawskiej Pradze prawa miejskie. Dokument uprawniał do organizowania czterech dorocznych jarmarków i trzech cotygodniowych targów. Dziś można oglądać go w Archiwum Akt Głównych w Warszawie. Rocznicę świętowano w prawdziwym praskim stylu - z tradycyjnymi

36,7 w ciąży?

-6 podpasek dziennie idzie, trwającą 5 dni z ręką na zegarku. Zastanawiam się czy mogę byc w ciąży, ale rano po przebudzeniu temp. w pochwie wynosi 36,7 od 3 dni. Czy któraś z Was miała niższą temperature niż 37 będąc w ciąży? Lub czy któraś z Was krwawiła w dniach spodziewanej miesiączki?

Nr.367

Wchodzi do lokalu facet z koszykiem, siada za barem i zamawia: - Poproszę dwie setki - jedna normalnie, druga - w naparstek. Kelner trochę się zdziwił, ale nalał. Na to gość wyciąga z koszyka faceta wzrostu ok. 1/2 m. Posadził go obok siebie na ladzie, golnęli sobie i facet mówi: - Jeszcze po

list 367

Kenduniu...mówisz, że bierzesz, a mnie nie ubywa :( A może ja wezmę wielką skrzynię i...wyłożę ją pergaminem i...poobcinam co mi za dużo i...zapakuję w tą skrzynie i...wyślę do Ciebie za morze? Ty weźmiesz co Ci przypasuje, a resztą...nakarmisz swój zwierzyniec z nadzieją, że się nie wściekn

Re: ?367

Kolejny punkt dla Ciebie Cindi...:) W nagrodę masz zbliżenie stolika i siedzeń z drugiego planu, przyozdobionych przez panią Zimę...;) https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/rh/qi/kjsk/ymUbAJRCuIaWPUxcpB.jpg -- Fotozagadki Pn, 28-12-2009 Forum: Jelcz - Laskowice - Re: ?367

Re: 367

Beata, kobieta w średnim wieku, trafia do Leśnej Góry na badania mammograficzne. W szpitalu zostaje namówiona na zabieg kolonoskopii wykonywany przez Zyberta. Po badaniu pacjentkę męczą silne bóle. Zachodzi podejrzenie, że Zybert źle wykonał zabieg. Do szpitala zostaje przyjęty nowy lekarz -

Dzisiaj mija równe 367

dni wyimaginowanego od Zamachu pod Smoleńskiem. W jaki sposób tow. Jarosław zamierza ta doniosłą datę uczcić? Czyż nie powinien nawiązać do wspaniałej tradycji z Filipin i się ukrzyżować? Pt, 22-04-2011 Forum: Kraj - Dzisiaj mija równe 367

POTRZEBUJĘ INSTRUKCJĘ NIANI SC367

Czy ktoś może mi skserować i wysłać instrukcje do elektronicznej niani Philips SC 367?kupiłam ją na allegro i nie mam do niej instrukcji a chciałabym móc w pełni i poprawnie korzystać ze wszystkich jej możliwości. Pokryję koszty z tym związane. Kasia mama Adasia

Vena - VB-367 full cup (recenzja)

Zapraszamy serdecznie :) miskidwie.pl/vena-vb-367/ -- Biuściasta blogerka: www.miskidwie.pl 65F/70E UK 65G/70F EU

367 i 368

Poniedziałek, 05.12.2005 20:10 M JAK MIŁOŚĆ - ODCINEK 367 W domu Teodora zjawia się jego żona, Elżbieta. Po rozmowie z nią, Janina szybko ucieka do domu córki. Tam odnajduje ją Teodor. Tłumaczy, że Elżbieta przyjechała tylko dlatego, że ostatnio on - właśnie dla Janiny - wystąpił o rozwód

3,6,7

3 - ja mialam miec tak na imie i zawsze zalowalam ze nie mam :) 6 - imie podobalo mi sie "od zawsze" 7 - wystepuje zarowno w polsce jak i szwecji co bylo dla mnie wazne z uwagi na to ze nasza rodzina jest "mieszana"

Re: Straganik 367

kupię używki: Christian Dior Miss Dior Cherie, lub Lancome Oui, lub ralph lauren ralph, lub thierry mugler angel najchętniej we flakonach, poj. ok 20 ml

Basilowa, wysłałam Ci maila z pytaniem o Tauera ********************** A skein of cashmere has seldom done a relationship damage- Yarnharlot

zastanawiam się nad oddaniem Havana Vanille ok 55/100ml Zeta Tauer ok 23ml/50ml Incense rose Tauer do 10ml L'eau d 'epices do 5ml Maubousin histoire d 'leau ok 60/75ml PG cadjmere 50/100ml mimosa lartisan ok 20/100ml i inne

sprzedam odlewki w atomizerach: Rock Crystal Durbano ok. 8-8,5/10 ml, 40 zł; Cadjmere PG ok. 7-8/10 ml, 30 zł Tam Dao Diptyque ok. 7-8/10 ml, 30 zł, oraz Feu d'Orange L'occitane we flakonie, będzie jakieś 8 - 10/60 ml - 20 zł, miniaturkę Słonia lekko testowaną, 4,5/5 ml - 20 zł; ceny b

Re: 3/67

Teefie, podpowiedź to była ambasada Rep. Czeskiej, nieprawdaż? -- Wątki ''warte przeczytania'' --- Kabaret Mora

Re: 367 kobiet nosi

> W takim razie o 367 za dużo. dokładnie to samo przyszło mi na myśl... -- Kryminały i sensacje

Cmentarz Kaminkowski, Grochowska 367

Najładniej o tym cmentarzu napisal w swoim artykule Tomasz Urzykowski: "Obok rogatki, po drugiej stronie ulicy Lubelskiej, pozostały resztki Cmentarza Kamionkowskiego - najstarszej zachowanej warszawskiej nekropolii (Grochowska 367). Zmarłych grzebano tu już od przełomu XIII i XIV w. do 1887

Odcinki 367 i 368

Źródło: www.tvp.pl/prasa/omowienia%20dzienne/ ********* Poniedziałek, 05.12.2005 20:10 M JAK MIŁOŚĆ - ODCINEK 367 W domu Teodora zjawia się jego żona, Elżbieta. Po rozmowie z nią, Janina szybko ucieka do domu

Re: 3/67 - podpowiedź

hrabia_piotr napisał: > :)))))))))) A co by było, gdyby palce kliknęły końcówkę ...nianych? {jednak brakuje fukcji edycji :-( } PS Dodam jeszcze jedną podpowiedż - fotka z tej samej ulicy.

Re: 367 par kapci

Wybaczam jednak, bo czuję, że już jestes pod moim urokiem. Z miłości robi się różne głupoty:-))) -- Nie lubię sygnaturek:///

Ciekawe co Twoja coreczka na to.. najwierw oddalas ja do adopcji.. a teraz sie jej wypierasz? Nie ladnie..

A wiesz co, moje kochanie też za...dala na moje buciczki, a potem jeszcze powalone moim wszechogarniającym urokiem wozi mnie naszą limuzyną do sklepu i martwi się, czy aby na pewno jestem zadowolona z zakupu, bo jak nie to trzeba będzie kupić więcej par. I co z tym zrobić?:P -- Nie lubię sygna

To też nie działa. Eee, znudziło mnie to pisanie. A poważniej mi się nie chce, bo po co, etykietkę pewnie już mam:p -- Nie lubię sygnaturek:///

Re: 36,7 nt

tym bardziej szokuje mnie obecność piekarnika w twoim domu:)))))) dlaczego nie tradycyjne ognisko?;))))) -- Cześć, nazywam się KOPOV i też mam 12 lat :)

ŁÓDŹ, Mercado, Rokicińska 367

Wszystkie szczegóły dotyczące sklepu, asortymentu, obsługi w poniższym wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=84310082&v=2&s=0

hehe Wyglądasz mi na playboya podrywacza, a ja wolę stabilność i bezpieczeństwo:P -- Nie lubię sygnaturek:///

Ja niestabilny? zeby miec kasiore, trzeba byc stabilnym.. poza tym w moim wieku do bycia stabilnym pomaga mi laska.. eirenne Ty zapewnisz mi przyjemna starosc, a ja Tobie codziennie 3 nowe pary bubiczkow i to co zostanie po mojej smierci.. wtedy Ciebie i Twoje kochanie bedzie stac na kilka lim

No ładnie, studenciak szantażysta. Zaraz piszę do administratora, żeby cię zabanowali:-P -- Nie lubię sygnaturek:///

Mój drogi, masz omamy. Jakie maleństwo? Kto ma pływać? Eh, czuję, ze wyobraziłeś sobie jakiś ideał, do którego nie pasuję- cóż cóż. Wolisz matki z dziećmi, jam zaś bezdzietna. -- Nie lubię sygnaturek:///

eee, to sie po prostu po kobiecemu rozplacz i powiedz mu, ze jesli chce twojego szczescia, to powinien odejsc. jesli cie kocha, to cie zrozumie i odejdzie. wiesz, to trzeba takimi kobiecymi sposobami zalatwic :)

Re:Do hania367

Podaje adres salcia6@gazeta.pl i przepraszam że tak długo ale miałam problemy z internetem -- salcia6@gazet.pl

367 000 dla Buki

Dwa S@lony dla Buki w jednym 260 000,w drugim 107 000,BRAWO:) ps.Buka ale piwo stawiasz:) -- Set The Controls For The Heart Of The Sun kosemet;)

Najpierw dam to kochaniowi do przeczytania, głupio śmiać się do pustych ścian mojego cudownego apartamentu:-) -- Nie lubię sygnaturek:///

cicho siedz, bo zaraz naprawde napisze do Twojego kochania i mu powiem ze przez niego glodujesz, bo Ci kawioru nie kupil.. i pamietaj ze mam zakladniczke ;-)

pod Twoim urokiem jestem od pierwszego wejrzenia.. tylko Ty tego nie dostrzegalas.. Ty.. Ty.. Ty nie czula Ty..

:))))))))))))))))))) -- "Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija, choćby słoma w butach ze złota była. " K. Nosowska

367 (16.11.2004)

Basia ponownie odwiedza Gabrielę. Próbuje dowiedzieć się, co takiego dręczy jej przyjaciółkę. Tomek bardzo przeżywa śmierć matki. Bezradny Leszek proponuje synowi, żeby udali się do psychologa. Izabela informuje Weronikę, że przejęła stery w firmie Brzozowskich. Ma nadzieję, że Weronika zachow

:))) kup sobie sondę do piekarnika, będziesz wiedziała czy juz trzeba wyjąć (potrawe):)))))) -- Cześć, nazywam się KOPOV i też mam 12 lat :)

Sąsiedzi nie pozwoliliby na to:-)))) Nie mam komina:-))) A, kiełbaski i ziemniaczki fajnie piekłoby się nad ogniskiem:-(

No, popatrz masz 13 lat i tyle już wiesz:-))) Pyszne do ziemniaczków farsze można zrobić. Chociaż pyszne też są tylko z masełkiem i solą:-))) A, komina nie mogę wybudować, bo mieszkam na drugim piętrze i nie mam dachu nad sobą:-)))

po co jakies farsze? wystarczy garśc kawioru na ziemniaka i trochę smietany, do tego kieliszek zmrozonej wódki i nie trzeba sie wysilac:)))) zbuduj komin poziomy z wyciagiem na końcu:)))))) -- Cześć, nazywam się KOPOV i też mam 12 lat :)

Re: 367 kobiet nosi

A ktoren to jentelygent wyssal taka,akurat , liczbe !?-Moze ow domorosly idiota odwazy sie na przechadzke po pierwszej lepszej arabskiej dzielnicy ?-Te dzielnice ,a teraz,juz,miasta (+ jeden ,caly departament -Seine St Denis) sa strefami, w ktorych prawo panstwowe przestalo istniec.-Tam ,"b

Ponieważ bobasy bawią się nieco na uboczu góównych arterii komunikacyjnych (choć w ekskluzywnej części centrum) to dołączam fotkę z tej samej ulicy, ale innego budynku.

teef napisał: > (...) góównych (...) :)))))))))) Nie wiem, gdzie, ale jest znakomite! To okienko. Niestety, ta ściana z zamalowanych cegieł zupełnie do niego nie pasuje. :( -- Wątki ''wa

Eirenne jak chcesz, to ja mam 3 limyzyny i miliony dolarow na Twoje buciczki.. moge sie Toba zaopiekowac :-)

nie studenciak sie odezwal.. mysli ze jak dorwala kasiastego faceta to jej wszystko wolno.. wiecznie nie bedzie na Twoje buciczki zapier..lal.. zobaczysz.. P.S. Ale Twoje malenstwo slodko spi.. :> ciekawe czy umie plywac.. :>

Albo ja mam podwójną osobowość i Ty znasz tę drugą? Uuuu, ale masz podejrzane znajomości:P -- Nie lubię sygnaturek:///

>powalone moim wszechogarniającym urokiem wozi mnie naszą limuzyną do sklepu eirenne, to wy macie tylko jedna limuzyne? nie stac was na wiecej limuzyn?

"Bóg nigdy nie da prawdziwej wolności tym, którzy czczą szatana". Posłowie o deklaracji ws. Ukrainy

"Bóg nigdy nie da prawdziwej wolności tym, którzy czczą szatana". Posłowie o deklaracji ws. Ukrainy