Sake

Sake

Przeszukano 118 883 286 wypowiedzi na 1 503 forach

2000 et une rose - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

2000 et Une Rose

Ponawiam- sprzedam zafoliowana, odpowiednio przechowywana 2000 et Une Rose EdP 30ml spray- czyli slynna, b. rzadka limitowana edycje zapachu Lancome. Cena oczywiscie sporo mniejsza, niz na e-bay.

2000 et Une Rose:-)))

natchnęło mnie na tę różę, gdy poniuchałam So magic!- obie róże mają wiele wspólnego:-))) -- O perfumach "To nawet nie jest kiełbasa, to jest kaszanka wyborcza!" - E.Wąsacz

2000 et Une Rose Lancome

2000 et Une Rose Lancome, ok. 19-20/30 ml - 160 zł

2000 et une rose.

-- Nie daj się omamić. To tylko pachnidło. Forum o Perfumach DIETA CAMBRIDGE

2000 et Une Rose:-)))

-- O perfumach Grobelny... do trzech razy sztuka:-)

Re: 2000 et une Rose ???

zrządzeniem losu jest mój :) No i faktycznie to czysta, silnie skoncentrowana esencja różana, dość chłodna jak na mój nos. Z wszystkich różanych zapachów trochę przypomina ją Stella, ale 2000 et une rose jest piękniejsza, bardziej esencjonalna, i ma niesamowitą nutę dzikiej róży - taki zapach płatków

tez moge, no nie? Poza tym ja POWIEDZIALAM a raczej NAPISALAM swoja wlasna opinie, a to, ze akurat w duzej mierze pokrywa sie z Twoja, nie znaczy wcale, ze kopiuje Twoje wypowiedzi. To jest po prostu kolejny glos "za". Tak sie sklada, ze posiadam 2000 et une Rose i chyba wlasnie dlatego moja

Sprzedam 2000 et une rose Lancome

Sprzedam 2000 et une rose Lancome, ok. 16/30 ml - 175 zł z przesyłką

Najladniejszy zapach rozany, ladniejszy nawet od Stelli. Teraz moze i drogi, ale w 2000 roku kosztowal okolo 200 zl. Mam resztke, ktorej nie ruszam, chyba, ze nadchodzi jakas wyjatkowa okazja. Z tego co pamietam ktos z forumowiczow mowil, ze juznie do dostania, tylko przez internet, w dodatku

Dorga Salmo, jakbyś przeczytała to co napisałam ja i Dori... napisałyśmy dokladnie to samo. Poza tym w 2000 roku ona była dość droga kosztowała ok. 250 zł. Pamiętam bardzo dobrze.

Jak na moje oko to ktoś tu ctrl+c i ctrl+v uskutecznia,ale to tylko moja subiektywna opinia...;) -- pzdr kaloo KONIECZNIE kliknij w polskie serce Cz, 15-09-2005 Forum: O perfumach - Re: 2000 et une Rose ???

Bo jak nie opowiedziec wiekszosci swiatu, zyjacemu w glebokiej niewiedzy o tak niespotykanej rozy, ktorej, wlasnie, i tak nikt z nas nie bedzie mial ;))) Dziekuje za opis, az mi ostry dreszcz przebiegl po plecach. I marze o takim zapachu, wartym calej mojej kolekcji i nie mam na mysli ceny...

2000 Et Une Rose Lancome

W kartoniku, ubytek maksimum 5 ml oddam za EC, ewentualnie krem do ciała OI czy Bahianę MPG:) Za EC mogę oddać również Zagorsk 50ml z kartonikiem:)

2000 et une Rose - bosko:-)))

-- "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...":-)

Salma nie zapominaj, ze jestes w internecie i tu nie widac ani wyrazu twarzu ani nie slychac tonu glosu, latwo wiec pomylic sie w odczuciach. Mozna nie miec racji. Wiecej delikatnosci. Wyluzj.

Pierunsko droga limitowanka Lancome, wypuszczona na rynek w grudniu 1999. Przepiekny flakon w ksztalcie lzy vel kropli wody i zapach slynacy jako jedna z najpiekniejszych rozanych kompozycji, oparta na najszlachetniejszych rozanych olejkach :)) Zdjecie i krotki opis: Śr, 14-09-2005 Forum: O perfumach - Re: 2000 et une Rose ???

Wymianię 2000 Et Une Rose na

Na Escadę Collection:) 2000 Et Une rose jest 30 ml - ubytek maksimum dwa ml. Mam kartonik. W Warszawie wolałabym wymianę osobistą. Bardzo zależy mi na EC, nawet na małej ilości:)

TO było do mnie jak mniemam? Oczywiście, z przyjemnością o ile nasze drogi się jakoś skrzyżują :))) Będzie w Trójmieście niedługo? Mi do stolicy wybitnie nie po drodze, ale coś czuje że trzeba będzie ruszyć tylek do Warszawy, żeby powąchać wreszcie Avignon... Jak przyjadę, to razem z różą :)))

Lancome 2000 et Une Rose

Kultowy, limitowany i unikatowy zapach Lancome osiagajacy nieraz spore ceny na internetowych aukcjach. EdP 30ml spray- nieuzywany, w folii, starannie przechowywany. Kontakt mailowy, pozdrawiam!

Droga Balbino, nie napisalysmy tego samego. A to, ze napisalam, ze sa ladniejsze od Stelli to moja subiektywna opinia, po prostu chcialam dorzucic, ze rowniez ja uwazam ten zapach za piekniejszy od Stelli i mam do tego prawo. Faktycznie, wypowiedzi Dori, Twoja i moja sa podobne, ale nie wiem c

Droga Salmo, oczywiście że masz prawo wypowiadać się na forum swobodnie i nawet gdybyś napisała, że dla Ciebie te perfumy śmierdzą, to masz prawo i nie zareagowałabym. Właśnie gdybyś wypowiedziała swoją opinię na temat róży tutaj, byłabym zachwycona,. bo to taki rarytas, mało kto zna, więc opinie

niemiecki ebay-2000 et une rose

:-( search.ebay.de/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.de%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=2000+et+une+rose&category0=

2000 Et Une Tose Lancome

www.allegro.pl/item190620268_2000_et_une_rose_lancome.html u tej samej osoby 2 EC w roznych sukienkach i krem OI...

2000 Et Une Rose Lancome plus Zagorsk

Zagorsk w kartoniku pojemnosć 50 ml bez jednego psika:) Oddam za Douce Amere, Avignon, Bahianę MPG, odlewkę Ambre Precieux MPG lub Ambre Soie Armani Prive 2000 Et Une Rose (z kartonikiem) oddam za Escadę Collection lub Ambre Narguile Hermessence.

Rose d'ete Rosine,Stelle, 2000 et une rose..

Poszukuje choc troszeczke: rose d'ete Rosine 2000 et une rose lancome Stella sheer 2006 Sa majeste la Rose SL L'or Intense de Torrente Rahat Loucoum SL odwdziecze sie, czym chata bogata.

Wymienię Zagorsk, 2000 Et Une Rose Lancome...

Najpierw Zagorsk:) Nie było mi dane testować, dostałam pełnowymiarową butlę w prezencie i... to niezupełnie to:( Wymienię 50 ml z kartonikiem na Ambre Sultan,Douce Amere,Ambre Precieux MPG, Bahianę tegoż albo odlewkę Ambre Soie. 2000 Et Une Rose jestem skłonna oddać za EC lub Ambre Narguile

Jesienne róże....:-) 2000 et Une Rose:-))))

-- O perfumach "To nawet nie jest kiełbasa, to jest kaszanka wyborcza!" - E.Wąsacz

Carthusia, Mauboussin EDT, 2000 et une Rose

sprzedam: Carthusia Fiori di Capri EDT 24,5/25 ml - 60 zł Mauboussin Mauboussin EDT 45/50 ml (stara wersja, ciemniejszy kolor płynu) - 110 zł Lancome 2000 et une Rose 23/30 ml - 210 zł Przesyłka listem poleconym priorytetowym w cenie kontakt: allegro.ani@gmail.com

Re: 2000 et Une Rose Lancome

lis888 napisała: > Można na gazetowy lub na polo888@onet.eu, ja równiez zaraz piszę Odpisałam

Sprzedam Lancome 2000 et Une rose

w pudełeczku z 30 ml raz uzyłam, zapach dalej piekny rózany. cena 250 zł , przesylke prosze wybrac. Mozna negocjowac. -- dajmudom.pl/futro.php?id=155&str=2 <> dajmudo

2000 et une Rose Lancome-bosko:)))

-- "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...":-)

2000 et Une Rose Lancome, oczywiście :)))

Bo jak otrąbiłam nie raz i nie dwa - to był po prostu szczyt moich marzeń. Wielką radość sprawiła mi Ambre Narguile Hermessence, Ambre Soie Armani Prive (do której już się przekonałam) czy Ambre Precieux MPG. Generalnie rok 2006 był dla mnie rokiem samospełniających się marzeń perfumowych, osią

Dodaję: 2000 et Une Rose. Angel, Cologne

Sprzedam jeszcze takze: - tanio- zafoliowana Lancome 2000 et Une Rose EdP 30ml spray- dubel z zapasow, unikat, w prezencie miniatury produktow Lancome - kolekcjonerskie wydanie Angel Etoile Bijou/Jewel star 5ml- gwiada zawieszona na metalowym stojaku, duzy kartonik, butelka z mozliwoscia

Oddam 2000 Et Une Rose Lancome za

Oddam 2000 Et Une Rose Lancome za Eau de Soir Sisley. Różyczka jest w kartoniku, całe 30 ml bez ubytku.Jrest oczywiście oryginalna. Mam obecnie dwie i przeraża mnie widmo czasu kiedy je zużyję. Nie chcę pozbyć się zapachu za wszelką cenę. W grę wchodzi jedynie wymiana na Eau de Soir mój

News- 2000 et une Rose tez podobno powroci! :-)

& ), no i inna, juz nie millenijna nazwa: Mille et Une Rose (Tysiac jeden róż). Fajna wiadomosc, podobno Rozyczka jest do kupienia i tak w paryskim butiku Lancome- ale ja mam jeszcze 2 egz. w slynnych "łezkowych" flakonach, w tym jeden zafoliowany- niech rosnie na wartosci :-)

Re: niemiecki ebay-2000 et une rose

"Lekka "przesada, Une Rose mozna upolowac na ebayu za 200 pare zlotych.

2000 Et Une rose Lancome oddam za EC

2000 et Une Rose oddam za Escadę Collection. Pojemność Różyczki to 30 ml z czego brak maks. 2 ml. Posiadam kartonik.

Był rarytas - 2000 et une Rose Lancome...

www.allegro.pl/item171276287_rose_lancome.html Próbowałam, ale do pewnej ceny no i niestety :-( Ciekawe, czy poszły w "dobre ręce" kogoś z "naszych"... To by mi chociaż nie było tak szkoda ;-))

2000 Et Une Rose Lancome oddam za EC

2000 Et Une Rose Lancome z kartonikiem oddam za EC. Oprócz Różyczki mam do oddania Zagorsk CdG 50 ml z kartonikiem. Zagorsk oddam za Douce Amere,Ambre Precieux MPG albo Bahianę MPG:)

Re: Był rarytas - 2000 et une Rose Lancome...

E, coś Ty. Ponad 200 zł za używaną, obmacaną, niepełną 30? Jednak te 520 PLN za 50 ml Mille et Une Rose ze świeczką wydaje mi się lepszym zakupem.

Sprzedam- 2000 et Une Rose, Lutens i inne

Sprzedam, przesylka jak zwykle gratis - 2000 et Une Rose Lancome EdP 30ml spray, folia, unikat - zestaw w pudelku Cacharel Noa EdP 60ml spray + miniatura lana 7ml, 125 zl - puder w pedzlu Organza Givenchy, b. okazyjna cena, kartonik, 69zl - uzywany Lutens Fleur de Citronnier, produkt, Ed

2000 et une Rose a na nadgarstkach:

Le Feu* Nitulinie:-))) -- "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...":-)

2000 et une Rose, Fiori di Capri, Holy Smoke

sprzedam: Lancome 2000 et une Rose 24/30 ml - 220 zł Carthusia Fiori di Capri 24,5/25 ml, splash - 55 zł Demeter Holy Smoke 9/15 ml, splash 18 zł + koszt przesyłki wg cennika Poczty Polskiej kontakt: allegro.ani@gmail.com

Re: Sprzedam- 2000 et Une Rose, Lutens i inne

forevermore79 napisał: > Sprzedam, przesylka jak zwykle gratis > > - 2000 et Une Rose Lancome EdP 30ml spray, folia, unikat Jaka cena ? Można odpisac na gazetowego. -- Nie jestem klockiem lego , nie muszę do wszystkich pasowac.

2000 Et Une rose Lancome oddam tylko i wyłącznie z

2000 Et Une Rose Lancome odddam tylko i wyłącznie za Escadę Collection w lawendowej albo czerwonej "sukience". Pojemność 2000 Et Une Rose 30 ml, z czego brak najwyzej dwóch ml. Posiadam kartonik.Sprzedaż nie wchodzi w grę wyłącznie wymiana na Collection.

2000 et une Rose i Emotion -szukam podobieństw.:)

A bo trzeba snipa używać. Wczoraj ustrzelił dla mnie Escada Loving Bouquet przelicytowując poprzednią ofertę o 2,5 zł...

Acha, to już rozumiem ;-) Swoją drogą, fajny nick tego Sprzedawcy... ;-) Może to jakaś moja imienniczka ;-))

No niestety BYŁ... Ta wiśnia która go kupiła przybiła tę wściekłą cenę w ostatnich sekundach, nie dałam rady jej przelicytować. Ale sprzedająca jest OK. -- Moje Podróże community.webshots.com/user/miriam

Kupilam od niej na Allegro, YY:-)) Okazalo sie,ze to moja dawna sasiadka:-)))) -- En passant... www.youtube.com/watch?v=Wl_0jYsqjqc&mode=related&search=

w czyje rece poszedl Urstinko-nie wiem,ale z bardzo dobrych rak pochodzil:-) -- En passant... www.youtube.com/watch?v=Wl_0jYsqjqc&mode=related&search=

2000 et une Rose Lancome a Lor de Torrente (edt)

To pytanie do forevermore, bo podobnie jak ja zachwcał się jubileuszową i niestety limitowaną (juz nieobecną na rynku) kompozycją Lancome. Choć może inni też się wypowiedzą... Czy wyczuwasz w Lor de Torrente (edt) te same różane nuty co w Rose 2000? Ja tak - na mojej skórze rozwijają się

2000 Et Une rose Lancome oddam tylko i wyłącznie z

Oddam 2000 Et Une Rose Lancome tylko i wyłącznie za Escadę Collection w lawendowej lub czerwonej "sukience". Pojemnosć Róży to 30 ml, brak maksimum 2m, mam kartonik. Sprzedaż nie wchodzi w grę jedynie wymiana na Escadę:)

Re: News- 2000 et une Rose tez podobno powroci! :

Zgodnie z zapowiedziami, zapach wlasnie powraca- tym razem w serii La Collection (niedostepnej jednak w Polsce). Nazwe zmieniono finalnie na MILLE & UNE ROSES, poj. to obecnie 50ml. Ciekawe, czy calkowicie zachowano zapach oryginalu

Re: News- 2000 et une Rose tez podobno powroci! :

Foreviu-jak już ta zapakowana różyczka zyska na wartości proporcjonalnie do wina to pamiętaj,żem pierwsza w kolejce!;D -- Śpieszmy się kochać ludzi... Wt, 07-02-2006 Forum: O perfumach - Re: News- 2000 et une Rose tez podobno powroci! :

Re: 2000 et une Rose Lancome a Lor de Torrente (e

Witam i dzieki za pamiec :-). O ile piekna 2000 et une Rose stoi sobie spokojnie na polce, to L'Or Torrente nie wachalem od dnia premiery ( choc chyba potem i wyprobowalem EdT). Teraz mam troche zajec, ale postaram sie nadrobic na dniach i poznac na nowo :-). A jak podoba Ci sie rozany

Re: Serge Lutens, Sa Majeste La Rose - pytanie

Jak piekna, porownywalna ze Stella roza- to tylko Mille et Une Rose/2000 et Une Rose Lancome. Arcydzielo rozanych woni :-)

Re: 2000 et une Rose Lancome a Lor de Torrente (e

Klasyczny Tresor na mojej skórze rozwija się w coś baaaardzo słodkiego, za słodkiego jak na mój gust. Jest trochę duszący i taki "ciociowaty". Róże są w nim przytłoczone innymi nutami. No i nie ma tej lekkości co 2000 et une Rose. Choć dodam, że potrafię docenić urok ciężkich i słodkich

2000 et une Rose i Be21 Orlane -wielki duet):):)

Be21 w fazie testów i głebokiej fascynacji....:) -- "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...":-)

Mille & une roses Lancome

Witajcie. Podczytuje to forum od dlugiego czasu, ale dopiero teraz zakladam watek. Wiele lat temu bylam posiadaczka najpiekniejszego wg mnie zapachu rozanego - 2000 et une rose. Wiem, ze teraz dostepna jest jego nowa wersja (trzecia juz) Mille & une roses. Bardzo chcialabym ja kupic, jednak Harrods

Re: Napatrzeć się nie mogę...

A z moich skarbów 2000 Et Une Rose.

Re: Dziś pachnę wyjątkowo - na powitanie Nowego R

właśnie tak 2000 et Une Rose:-))) -- O perfumach

Re: Perfumy o zapachu róży - jakie znacie?

EnJoy , Stella, 2000 et une Rose Lancome.

Re: Rose 2000 Lancome

Pisalem o nim kilka razy- jest o tym gdzies w archiwum. Dokladniej to "2000 et une Rose"- limitowana edycja na nowe millenium. Mam w kolekcji caly, pelny prawie flakon- łezke z przewiazanym tasiemka korkiem, jeszcze w pudeleczku. Piekne roze m.in. bulgarska i dzika, wszystko z odrobina

Re: Róża doskonała

Zgadzam sie- 2000 et une Rose to rozany ideal- mocny, mroczny niemal zapach rozy, b. elegancki. Teraz powrocil jako Milles et une Rose, ale formula juz nie ta, stety lub niestety. Echo Lancome mozna znalezc w Stelli Rose Absolute- podobna glebia. Wszelkie rozane interprestacje to

Re: Róża doskonała

> Zgadzam sie- 2000 et une Rose to rozany ideal- mocny, mroczny niemal zapach > rozy, b. elegancki. Teraz powrocil jako Milles et une Rose, ale formula juz nie ta, stety lub niestety. Czy zapach 2000 et une Rose....juz nie istnieje? Wyjasnij prosze-jestem od niedawna koneserka

Re: Ladies & Gentlemen! Ogłaszam ranking

bezapelacyjnie Stella i od czasu zlotu-2000 et une rose;))) -- pzdr kaloo KONIECZNIE kliknij w polskie serce

Re: Ambre Narguile Hermessence :)

Zazdroszczę ja jestem na etapie czekania na AN (długiego, ale chyba owocnego) a pachnę dziś ukochaną 2000 Et Une Rose:)

Re: Ladies & Gentlemen! Ogłaszam ranking

Roza w chlodny poranek: 2000 et une Rose Lancome Roza za dnia: Stella Roza w wydaniu jesienno-romatycznym: Tresor Lancome Roza w mroczny, elegancki wieczor: Stella Rose Absolute (piekna!)

Escada Collection oddam za...

Prawie nierealne, ale musiałam spróbować:) Jak w temacie Escadę Collection tester 100 ml,zużycie 10% chętnie wymienię na: 2000 et Une Rose Lancome(może być mniejsza ilość oczywiście) Daturę Noir Serge Lutens

Re: Serge Lutens, Sa Majeste La Rose - pytanie

Sa Majeste jest piekna w wersji olejkowej, to niezwykłe wydanie róży skroplonej jeszcze rosa i wilgotną ziemią. Zdecydowanie jednak jest to doametralnie inny zapach niż Stella - tu faktycznie większa analogia jest w Mille et Une Rose czy jak kto woli 2000 et une.. bo różnica między nimi

najpiekniejsza

róża dla mnie jest w Mille&une roses Lancome. Zapach dla mnie. Nic innego procz Un Zest de Rose nie zachwycilo mnie na tyle, by oszalec. Przetestowalam prawie wszystko-procz 2000 et une rose Lancome. Sa Majestate de Rose SL-zbyt ciezka dla mnie. Stella po prostu roze. rose CdG-tez nic

różnościami

Prawy nadgarstek- Le Feu, lewy: 2000 et une Rose - z próbek od miłych foremek:) -- Depeche Mode-Warszawa, Stadion Legii, 09.06.2006!

Re: czy 6-letnie Lanc. rose 2000 będą świeże?i za

Różę kupiłam w tym roku.:-)perfumy są świeże i pachną rewelacyjnie. 2000 et une Rose są tyle warte ILE jesteś w stanie za nie zapłacić:P -- "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...":-)

Perełka, która przestała być perełką:(

. Mogłam pachnieć nimi wciąż. Po kilku miesiącach...nasze drogi sie rozeszły. Łagodnosć zastąpiła jadalna nuda:) Delice d'Epices zmieniło dom:)A pamiętam jak żeby je kupić jechałam przez pół miasta angażuijąc w tę operację rodzinę i znajomych:) Ostatnio...2000 Et Une Rose.:(:(:( Spodziewałam się że

Re: STRAGANIK 48Oddam EC i Le Feu za...

Musiałabym się zastanowić. Mam 2000 et Une Rose ( z zapasu:). Myślałam o zachomikowaniu, ale jeśli byłabyś skłonna oddać EC i Le Feu....Muszę to rozważyć;)

Re: Perła w kolekcji

U mnie- tak sobie mysle, ze bylyby to 2000 et Une Rose, ekstrakt Black Cashemere, meski X Christiana. Musze chyba wreszcie zrobic jakies zdjecie mojej kolekcji.

Re: Poszukiwany, poszukiwana 8

moja skromna prośba o krople: Apres l'ondee 2000 et une rose Violetta di Parma Hiris czarna Mania Caleche eau delicate Zen Shalimar Light -- Baby&Co.(ty)

Re: Zapach na "wielkie wyjście"

Tak postrzegam EnJoy, ale na wielkie wyjaścia zachowuję też 2000 et une Rose, a gdy chcę zaakcentować swoją obecność wybieram... Addict lub Pure Poison:-) -- O perfumach

Re: Twoje aktualne TOP 5

Kolejność przypadkowa: Incanto Organza Addict City Glam Chic (zamiennie Duende EDP, Lacoste, Pure Poison, EnJoy, 2000 et Une Rose, Absolu Intense, Poupee, Rockin' Rio, Fluid) -- O perfumach

Re: no nie!!! co Wy mi zrobiłyscie :)))

2000 et Une Rose była różą przepiękną..Nie mogę odżałować, że limitowaną, niestety. W swoim czasie jej nie nabyłam - i gdy zniknęła..ależ gorzkimi słowy się sponiewierałam ;). Ale cóż..trudno się mówi... Na mnie Rose Absolute jest bardzo trwała :-)

Re: zapachowe marzenie... ściętej głowy

2000 Et Une Rose jest na targowisku na Wizażu. Sama baaaardzo je chcę ale nie mam tego co jest potrzebne by je zdobyć:( To będzie moje marzenie ściętej głowy:(

Re: no nie!!! co Wy mi zrobiłyscie :)))

Mille et Une Roses sa niemalze identyczne, zmieniono tylko flakon i podobniez 1 skladnik- sa rozne na ten temat teorie. Moja mama ma jeszcze klasyczna wersje 2000 et Une Rose, w tym 1 zafoliowana sztuke. Szukalem ich dla Niej swojego czasu po Europie, teraz w necie ceny sa tragicznie wysokie.