Sake

Sake

Przeszukano 118 773 289 wypowiedzi na 1 501 forach

100krotna - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

100krotna

Słuchaj 100krotna, nie chcesz przypadkiem ode mnie "raz maźniętej" bazy po cienie Inglota? Raz użyłam, wyżyłam się na forum w recenzji i biedaczysko leży. Otworzyłam ją w połowie stycznia, więc pewnie jeszcze do stycznia pohula (wg instrukcji producenta). Z chęcią komuś oddam, zawsze to jakaś

100krotna

-- Mam raczej niewielki biust, ale na szczęście równoważy go duża pupa ;) naaan.deviantart.com

100krotna :)

Mam i sobie chwalę: imsnails.pl/index.php?Type=Shp&Con=64&Prev=512&limit=0 sprzedają do tego wymienne końcówki :)

100krotna

-- Świat nasz kolorowy + Odrzutowisko i do tego Chwastowisko Zapraszam :)

100krotna

Z mojego osobistego doświadczenia z noszenia własnych staników wynika , że ciut luźny potrafi mi otrzeć skórę prawie do krwi w okolicy górnej krawędzi boku bliżej pach - dodam, że jestem raczej mało wrażliwa Ten sam stanik zapięty ciaśniej i problem znika ! Dlatego uważam, ze akurat moich stanik

100krotna

noooo... solidnie oklejona taśmą na przykład ;DDD ..wybaczcie, musiałam ;) -- Lingerie is my life... "Mówiąc o mnie hejter daje mi fejm.." So, talk about Me...

100krotna

Nie ukrywam, że bardzo interesuje mnie ten cycniczek. Czy mogłabyś porównać ramiączka do czegoś mi znanego? Jak się mają do ramiączek Freyi w Twoim rozmiarze? A do ramiączek Effuniaków, których nie znoszę (nie effuniaków, a ramiączek, oczywiście). -- http://dragcave.net/user/Nerpa Smoki:)

100krotna :)

tak mi wyszlo z tego kalkulatora rozmiarowego zalinkowanego na gorze, ze 65b :) ale teraz sie zastanawiam czy obwod nie powinien byc jeszcze troche mniejszy czyli 60b. bo miseczka wieksza to juz raczej nie bedzie, ja niestety prawie nie mam cyckow :P moje wymiary 70/79 :(

Re: 100krotna

Effuniaki noszę 70tki i 75tki na 68/73cm - sama mi dobrałaś HP 75B przy mierzeniu w Brafitterii w Krakowie :) Niestety, szybko wyrosłam... Twoje staniki mnie pod pachami nie obcierają, ale może to specyfika rozmiaru (ok 70D obecnie), osadzenia biustu, albo tego, że nie mam żadnego, którego mogł

Re: 100krotna :)

Dzięki, będę musiała wypróbować :) Kiedyś miałam tego typu pisak, ale zraziłam się: nie chciał zmywać po jednym przejechaniu, trzeba nim było maziać i maziać i... (ziewanie) maziać. Jak dużo malowań wytrzymuje? Ja zwykle robię najpotrzebniejsze poprawki patyczkiem kosmetycznym maczanym w zmywac

ciociazlarada napisała: > Nie ukrywam, że bardzo interesuje mnie ten cycniczek. Czy mogłabyś porównać ram > iączka do czegoś mi znanego? Jak się mają do ramiączek Freyi w Twoim rozmiarze? > A do ramiączek Effuniaków, których nie znoszę (nie effuniaków, a ramiączek, oc > zywiści

Odpowiednikiem 65B, właśnie jeśli chodzi o wielkość miseczki, jest 60D :) Widocznie nie doczytałaś tu u nas wszystkiego. Przy obwodzie 60 miseczka D będzie mniej więcej taka, jak twoje obecne B, będzie się trochę różniła kształtem - co zwykle daje jeszcze lepszy efekt:) A nawet jak wygląda na duż

Ja też jestem na początku! :D A bułki - już widzę - są mniejsze. No i mogę je już na trochę zagarnąć do stanika (oczywiście uciekają z niego za jakiś czas, ale to i tak pierwszy sukces - bo były jeszcze tydzień temu "nie do ruszenia" 10tego maja kupiłam stanik - a może 11tego? Poradziłam? z

100krotna napisała

> Każdy producent ma swoje podejście i swoje kanały komunikacji, to że Ty byś cze > goś nie napisała na forum nie jest jedynym słusznym wzorem do naśladowania. nie zrozumiałaś - gdybym ja OŚMIELIŁA sie dać taką radę .... ojjjj działo by sie , działo ..... hihihiii... juz to widzę ocz

effuniak napisała: > Dlatego uważam, ze akurat moich staników nie powinno się nosić ciut luźniejszyc > h bo mogą być niewygodne Nie zawsze. Ja kupuję twoje staniki za luźne (80 na 74cm pod biustem), znaczy na najluźniejszej haftce są mi za luźne, ale obwód mniej (75), niby dobrze do

100krotne dzięki

Ravi dzieki ,gdybyś jeszcze jakiś kontakt tel zamiescił ,albo adres zharmonogramem zajęc to byłbym ogromnie wdzięczny.Nie koniecznie musi być grupy początkującej ;trenowałem 2 lata boks i 2 latata kempo. Wielkie dzięki. King

100krotne podziekowania:)

Przyszły w czwartek, w czwartek zaraz posadzone- kondycja swietna, nawet nie podwiędły. Posadzilam 3 sztuki w inspekcie (tam najbezpieczniej i najwyższa gwarancja przetrwania) i resztę na skarpie, wiążę z nimi wielkie nadzieje- niech okrywają liścmi ile tylko chcą, jak sie rozmnożą to przerzucę

100krotna - genialne :)))

a tak naprawde to najwazniejsze jest poczucie wlasnej wartosci, bo nic tak nie dodaje kobiecie uroku jak świadomość własnej atrakcyjności - i nie mówię tu o pysze tylko o wewnetrznej wierze w siebie A nawet najpiękniejsza kobieta staje sie zwyczajnie nudna gdy ciągle utyskuje na siebie i je

dziekuje! wiesz co, chyba kupie na probe 60d :) te staniczki 65b leza super, ale jednak czuje, ze to jeszcze nie TO :) a jesli 60d odpowiada 65b to czemu nie sprobowac...

> Dzięki, będę musiała wypróbować :) > Kiedyś miałam tego typu pisak, ale zraziłam się: nie chciał zmywać po jednym pr > zejechaniu, trzeba nim było maziać i maziać i... (ziewanie) maziać. > Jak dużo malowań wytrzymuje? Hm... więc tak: nie trzeba długo maziać, świeża, niez

Brzmi dobrze:) Dziękuję! Chodzi mi jeszcze o "gumiastość" - nie wiem, czy mój biust jest jakiś ciężki, czy jak, ale ramiączka Ewy są dla mnie zbyt elastyczne, biust wpada w rezonans, a na ramionach zostawiają mi pręgi. Jak będziesz miała okazję, to porównaj proszę pod tym kątem z Zetą (domyślam s

100krotna dewiza 100krotki

Kto ma zdanie inne od mojego, to jest "idiotą forumowym"!!!!!!!!!!!!!!!!! To dominująca cecha egocentryków, zwykle o inteligencji emocjonalnej dowolnie bliskiej zeru:( -- No to nara, mówi para....

Re: 100krotna - genialne :)))

Pod tym się podpiszę w 100% :) -- yaga7.blip.pl staniki na sprzedaż :)

100krotna, jesteś wielka!

Przesyłaj do mnie, rzucę okiem na literówki. Przekonwertować do pdf mogę tylko ze stratą jakości, potrzebujemy chyba kogoś z photoshopem (?). Co do linkowania, napiszę zaraz do Scarlet_agty, ona jest administratorką forum i na pewno może to zrobić.

100krotna odpowiedzialam tu:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50580&w=82795217&a=82795217

Re: 100krotne podziekowania:)

Przyszły przed urlopem. Moja nieoceniona (po roku już ją mogie chwalić, nie?) Synowa wygoniła mnie na urlop, truskawki fachowo podoniczkowała , a dzisiaj widzę już nowe listki. Cmoki wielkie :) -- www.acer-it.com

Re: 100krotna - genialne :)))

Świadomość własnej atrakcyjności można trochę podbudować. Jak znajdę dość czasu na ułożenie włosów rano, pomaluję paznokcie i jeszcze ubiorę ładną bieliznę, to czuję się pewniej i łatwiej mi poczuć się pociągającą.

Re: Sygnaturka - 100krotna

cyt.: "Mam raczej niewielki biust, ale na szczęście równoważy go duża pupa ;)" Też się uśmiecham, gdy ją czytam. Za każdym razem. :)

Re: 100krotna dewiza 100krotki

paranormalny napisał: > Kto ma zdanie inne od mojego, to jest "idiotą forumowym"!!!!!!!!!!!!!!!!! > To dominująca cecha egocentryków, zwykle o inteligencji emocjonalnej dowolnie > bliskiej zeru:( to co napisałeś o 100krotkach na forum niewiele mija się z prawdą :))) a co do

Łososiowe abstrakcje 100-krotne

Kalmary bardzo pociągające, Rose :) Ja nabyłam ostatnio piękny kawałek świeżego fileta z łososia. Zawsze wybieram kawałek od ogona, jako że jest najbardziej ścisły i najmniej tłusty. Na pierwszy dzień, zrobiłam łososia a la Fedoluiza. Jest to łosoś duszony w piekarniku w rękawie do pieczenia, pew

Re: 100krotna napisała

> nie zrozumiałaś - gdybym ja OŚMIELIŁA sie dać taką radę .... ojjjj działo by si > e , działo ..... Jakbyś potrafiła to zrobić z taką klasą jak Ula, to akurat pewnie nie stałoby się zupełnie nic złego.

Dobra ci się synowa trafiła :) -- Nowości i tak nie dogonię. Przecież to z fabryki wychodzi już przestarzałe.

Ależ proszę :) -- - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.

100krotki napisała: ......a co do tego IDIOTY, to dopiero jak go 'puściłam' pożałowałam, że nie ujęłam go w "zawiasy" i ....... i.... z refleksem też u Ciebie nie najlepiej:)))) -- No to nara, mówi para....

paranormalny napisał: > i.... z refleksem też u Ciebie nie najlepiej:)))) noo nie dziwota! wszak posiadam refleks szachisty :)

Re: 100krotna, jesteś wielka!

Do pdf-u już nie potrzebuję, poradziłam sobie... zainspirowała mnie kis-moho. Wyślę Ci całość do sprawdzenia... jak skończę, bo chwilowo jeszcze nie jest gotowa. Wykorzystuję teksty z tego wątku, ale muszę im nadać ładną formę graficzną. PS.Możecie się zachwycać dalej, lubię komplementy ;) -

Re: Łososiowe abstrakcje 100-krotne

Sadyści!!! Tak człowieKU robić w środku nocy, a tu ni łososia w domu, ni cykorii, ni kalmarów. Kurde, no. :-D -- Wywabiam plamy na schody i piore po mordzie Wysadzam skrzynki balkonowe

Re: Łososiowe abstrakcje 100-krotne

ze skladnikow mam teraz tylko cykorie, chrupie na surowo do camemberta koziego -- co bylo to bylo co moze byc jest a bedzie to co bedzie

Piersiówka prezentuje się świetnie. :D Ostateczna wersja na pewno będzie podlinkowana w spisie, bo Piersiówka jest świetna. -- Obserwuj Lobby Małobiuścistych na blipie!

100krotna - ROTFL :) n/t

-- Dołącz do fanów Lobby na facebooku!:)

100krotna ujęła to wyśmienicie

i w samo sedno Jasno i czytelnie :) -- Lingerie is my life... "Mówiąc o mnie hejter daje mi fejm.." So, talk about Me...

Bardzo mi się podoba :-) Gratuluję, dziewczyny! -- Alfabet nie kończy się na D ;)

dzięki 100-krotne za poradę

robert_walczak napisał(a): >>>>> > natomiast pracodawca nie wykonuje tego wyroku. Zasądzone świadczenie ma charakter niepieniężny. Jego wykonanie podlega art. 1050 kodeksu postępowania cywilnego. Powinna więc Pani zgłosić sprawę w sądzie pracy, gdzie wyrok ma by

3 z 4 - wygrywa 100krotna :)

100krotna napisała: > fałsz, fałsz, fałsz, prawda? Fałsz, prawda, fałsz, prawda 1. FAŁSZ Jako ośmiolatka kochałam się oczywiście - ale nie w panu Skrzetuskim, a w panu Kmicicu. Telewizja wyemitowała film i próbowałam nawet przeczytać wtedy książkę z wrażenia :) 2. PRAWDA Mój ukochany

To wypadałoby Ci popełnić 100-krotne samobójstwo!

juice99 napisał: ... ja swoje nazwisko znalazłem 100 razy więc pewnie jestem 100krotnym ubekiem ;)

Re: 100krotne dzieki za odpowiedzi:)

Witam serdecznie. Drogie Dziewczyny - te "wypychające" biustonosze Triumpha, które są reklamowane na bilbordach reklamują raczej piersi, a nie staniki. Te biustonosze są produkowane tylko w rozmiarach A, B i chyba C. Przeznaczone są one dla dziewczyn o niekształtnych piersiach i dlatego te "w

Re: dzięki 100-krotne za poradę

Przepisy nie przewidują takiej sytuacji. Mówią jedynie o tym, że jeśli wymagalne stały się kolejne należności, można rozszerzyć pozew. Przepisy i komentarze zakładają bowiem prostą sytuację - najpierw pracownik walczy o przywrócenie do pracy, wreszcie po x miesiącach pracodawca wskutek nakłada

13-krotne podwyżki

Śródmieście już ma. Gronkiewicz się postarała. Teraz czas na inne dzielnice. 13/krotna podwyżka za uzytkowanie gruntu w Śródmieściu W- wy. Jak płaciłeś 141 zł rocznie - to zapłacisz 1930,zł od 1.01.2009r. Nie potrzeba tornado, żeby ludzi wykończyć.

100krotne dzieki, ale prosze o przyblizenie...

to pierwsze to zewnatrzoponowe? kto to jest neonatolog? i w jakim celu ma byc obecny? co w przypadku cesarskiego ciecia (komplikacje)? prosze jeszcze raz o porade

Re: To 100-krotne obniżenie ceny to przesada

A w ogóle ja jestem pod wrażeniem że inżynierom tak precyzyjnie udało się doregulować te trzy parametry, że każdy z nich są równo 100 razy korzystniejszy.

50-krotne?!?

dziwna sprawa. 50 razy dziewczynę zgwałcił zanim się poskarżyła? nie mówie że nieprawda ale jakieś dziwne to się wydaje.

Hokeiści Stoczniowca Gdańsk grają w Sosnowcu i ...

100krotne dzięki dla 100czni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymamy kciuki. Radośni kibole 100czni z Kartuz.

2-krotny szczyt śluzu?

Zdarzyło mi się to przez ostatnie 2 cykle z rzędu. W momencie, gdy już myślę, że jest szczyt objawu śluzu, potem śluz się urywa, jest spokój i nagle po ok. 2 dniach kolejny śluz "szczytowy". Czy fakt, że takie coś miało miejsce przez 2 cykle pod rząd, powinien mnie niepokoic? Czy to może wska

Re: To 100-krotne obniżenie ceny to przesada

jak tam kolego kontrakt z bethere ? sprzedaż tej technologii zapewne się zwróci nawet jak będzie odrobinę tańsza od porównywalnej starszej, chyba że zaraz zostanie wynalezione coś alternatywnego i będą musieli wszyscy wybierać....

Re: 100krotne dzieki, ale prosze o przyblizenie..

> to pierwsze to zewnatrzoponowe? Tak, klasycznie. > kto to jest neonatolog? Specjalista od noworodkow. > i w jakim celu ma byc obecny? Na wypadek, gdyby noworodek mial jednak jakies problemy zaraz po urodzeniu. > co w przypadku cesarskiego ciecia (komplikacje)?

1-100krotna,2-bezik,3-jednak one

Pozdrawiam wszystkich kwiatuszkowo Pozwalam sobie jeszcze wymienić w kolejności pojawiania się wpisów : samotna niezapomnieć pasiasty słoneczne stokrotka inaczej rozdarty smutna kwiatki z bajki poduszeczka na wodzie biało

Szejnfeld: Ludzie mają takie same żołądki

Z drugiej strony dlaczego są tu takie dysproporcje w zarobkach pracowników i kadry zarządczej jak w krajach trzeciego świata ? Rozumiem różnicę 5-10 krotną. Ale 100 krotną ?

7-krotna kumulacja

Chociaz prawdopodobienstwo np. 7-krotnej kumulacji istnieje i wcale nie jest takie male to jakos nigdy przez te lata sie nie zdarzylo ze tak bylo! Czy ktos sie kiedys zastanawial DLACZEGO ? Troszke matematyki i dojdziecie do tego o co tak naprawde chodzi :)

15 krotne przebicie na aucie?

stronie więcej niż 100Euro, co oznacza dla niego zysk piętnastokrotny jakie jest Wasze zdanie?

wydłużając o 50m lat mamy wzrost 100 krotny. :)

qqazz napisał: > Jak okres składkowy wydłużymy o 20 lat to emerytura wzrośnie 3krotnie. > > > pozdrawiam

10 - krotne upomnienie dziecka - bezskuteczne

Podpowiedzcie kochani, bo nie daje rady. Moja 2,5 letnia córka doprowadza mnie do sząłu, a ja nie wiem jak reagować. Ostatnio zakumała jak utrudniać mi życie i mnie wkurzac. np. Trzeba rano wstać i szykowac sie do pracy i do przedszkola- wstaje bez problemu, ubiera sie też w miare szybko. Al

Kara 30-krotna

Jestem ciekaw na podstawie jakich przepisów ta kara została wymyślona. Szczególnie, że nikt z niepłacących umowy żadnej nie podpisywał ani z pocztą ani tym bardziej z TVP. Dlatego pytam się czy istnieje jakaś podstawa prawna do naliczenia tej kary? Dlaczego 30 a nie 20 albo 100 krotność?

Panasonic z 12-krotnym zoomem

co sadzicie o tym aparaciku? niestety nie pamietam symbolu, chodzi mi o aparat z 4 milionowa matryca.

przeklejony post 100krotna 18.11.12, 22:14

Swoją drogą, 6 dni to chyba dosyć niewiele, żeby mówić o większych efektach? Żadna z nas nie polecała tej firmy, gdzie znalazłaś dobre opinie i czemu akurat na nią się zdecydowałaś? -- http://klubnieanonimowychlakieroholiczek.blogspot.com/ Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek http://www.fa

2 krotny wzrost ! - liczby bankructw

w branzy budowlanej - tylko w I kwartale www.bankier.pl/wiadomosc/Kolejne-bankructwa Jesli tak wyglada poprawa sytuacji to ja sie boję. Oczywiście to na razie grube ryby robią w konia podwykonawców. T

jako były 3-krotny leżak

Powiem wam że lepiej leży się zimą niż latem. Zimą szybciej zapada zmrok, nie jest gorąco w łóżku i nie szkoda pięknej pogody. Dzieci też lepiej mieć na wiosnę niż jesienią ;) Ale co tam pora roku najważniejsze że dzieci donoszone ( oprócz pierwszej córki) i wszystkie zdrowe ;) Kibicuję leżącym

Min. Piecha 1000-krotny aborcjonista

V-ce minister zdrowia B. Piecha w TV4 w programie Najsztuba i Żakowskiego przyznał się , że w latach 8o-tych wykonal ponad 1ooo aborcji ( zamordował 1000 poczętych dzieci). Oto tacy ludzie rządzą w Polsce, tacy ludzie są wizerunkiem PiS-u, to oni kształtują wizerunek polskiej słuzby zdrowia, o

co po 3-krotnym oblaniu??

Niedługo podchodzę 3 raz do egzaminu i zastanawia mnie co trzeba zrobić jeśli się nie zda. czy te dodatkowe jazdy trzeba wyjeździć zanim pojdę zapisać się nie kolejny termin???czy wystarczy samo zaświadczenie, że je wykupiłam, a wyjeżdżę je przed samym egzaminem?CZy na takim zaświadczeniu je

jowisz tranzyt 3 krotny, retrogradacja!

Zastanawiam sie ostatnio nad planetami retrogradujacymi, a tym samym tworzacymi az 3 razy ten sam aspekt..... Gdy Saturn byl na moim Sloncu mialam depresje i zamiast pisac mgr pograzalam sie w niej... gdy zszedl i zaczal sie cofac depresja mijala, a ja nadal nic nie pisalam... gdy zaczal wra

100krotne Cię przepraszam ale pisze też ogólnie o

mediach i tolerantach. Cieszę się że wycofujesz się z TAKIEJ NACIAGANEJ interpretacji! Ilu się wycofa z tej inepretacji z dziennikarzy którym ufasz? Zakowski? Paradowska? Lis? Moge w ramach przeprosin wpaść z kawą na ciastko?

Via- dlaczego 4krotnego użytku?

Mam pytanko. Dlaczego pojemniki via sa tylko czterokrotnego uzytku? Od sprzedawcy nie uzyskałam sensownej odpowiedzi, a od przedstawiciela aventu ( trafiłam na jakąś promocję w aptece) dowiedziałam się ze one podobno się wypaczają po sterylizacji w wysokiej temperaturze ( też po wyparzaniu). Wiec

Re: przeklejony post 100krotna 18.11.12, 22:14

Oxygen Face jest jeszcze lepszy: Aqua Paraffinum liquidum Glycerin Stearyl alcohol Polysorbate 20 Hydrogen peroxide. Śmiech na sali. 41 euro za parafinę. ;-) Pomaga na problematyczną cerę ;-) Od nastoletnich czasów przecierałam pryszcze wodą utlenioną, coś w tym musi być ;)))

jaka 3 krotna????

ja mieszkam sama, obok rodzina - 5 osób (w tym dzieci w pieluchach). Zapłacimy tyle samo. Zakładam, że rodzina obok wytwarza co najmniej 5 razy więcej śmieci ode mnie. Pieprzysz Panie Lisicki, albo liczyć do 5 nie potrafisz.

TSH 156 w 10-krotnym rozcienczeniu

Witam! Dziś odebrałam wyniki: TSH: 156 mU/l z notatką: Oznaczenie wykonano z 10-krotnego rozcieńczenia. Jutro mam wizytę u internisty, gdzie przedstawię mu wyniki. 10 miesięcy temu miałam robione szczegółowe wyniki: TSH 4,21 FT3 5,01 FT4 14,67 Dodatkowo dodam, że ostatnio przytyłam

147-krotne dzięki!

Za wszystkie życzenia! PS. Jak tam turniej we Wrocławiu? Dzisiaj finał, tak? Rozumiem, że trzymamy kciuki za R.J.?

Sen o 3 -krotnym obsypywaniu ziemią

sobie 100zł i 7 zl drobnych. I na dole w recepcji tego biurowca siedzi 5 kobiet i ja mówię ze ..chce u nich załozyć swoje konto bankowe i czy moge u nich lokatę założyć. TY,i kobitemi okazują się: MOja sasiadka-ze swiata rzeczywistego a takze Małgosia z serialu 'M-jak mIŁOŚĆ i Zosia z "NA DOBRE I

20-krotny wzrost zachorowań na raka macicy.

6 miesięcy od rozpoczęcia procesu szczepień zaobserwował 20-krotny wzrost zachorowań na raka macicy ?Musimy natychmiast powstrzymać szaleństwo. To koniec. Koniec gry. To już nie jest dobra nauka. To trujący atak na naszą populację. I teraz musi się skończyć

pierwszalitera napisała: > Acha, skład toniku (200ml, 29 euro): Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Citric Aci > d Almond Oil, PEG-6 esters, Methylparaben, Propylparaben, Parfum. ;-) Wow, czemu ja nie mam głowy do geszeftów? Talent literacki, 3 rzeczy z zestawu "Mały Chemik", Parfum

izas55 napisała: > > Swoją drogą, 6 dni to chyba dosyć niewiele, żeby mówić o większych efektach? > Żadna z nas nie polecała tej firmy, gdzie znalazłaś dobre opinie i czemu akurat > na nią się zdecydowałaś? Ała, ten Oxygen Face marki Karin Herzog kosztuje 41 euro za 50ml

786240-krotna zdrady stanu :-)

-krotnej zdrady stanu. :-) www.skubi.net/macierewicz.html www.skubi.net/bank.html www.skubi.net/meller.html

Woda utleniona działa na pryszcze podobnie jak nadtlenek benzoilu, można kupić taką w żelu i używać jak maseczkę. Ale żeby płacić za nią 41 euro.. :) -- logiczka.blogspot.com

___Pragnę wyrazić słowa uznania za prawdę -> Scana

forum.gazeta.pl/forum/w,13,110212798,110253755,Dzieki_Ci_100_krotne_Scanie_za_po_2_jne_Po_twierd.html