Przeszukano 112 227 236 wypowiedzi na 1 240 forach

zelmer 491.20 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

ZELMER

Jestem pracownicą zakładu Zelmer,to co się tu wyrabia przez ostatnie lata a szczególnie od prywatyzacji zakładu woła o pomstę do nieba.Zakład za przyzwoleniem władz a wszczególności co jest najbardziej bulwersujące w tym wszystkim Związków Zawodowych zostaje sprzedany za marne pieniądze

ZELMER

Wrócę do tematu ZELMERA. Kiedyś, gdy chciałam kupić mikser tej marki i wypytywałam o jakość i gwarancję użytkowania sprzętu, dowiedziałam się że części do ZELMERA, od jakiegoś czasu produkowane są w Chinach (taniej podobno), więc może to jest przyczyną teraźniejszego badziewia, dodam jeszcze że mam

Zelmer zwalnia pracowników

nawet i zelmer zwlania kto by pomyslal :) ale co poradzic jak chinczycy zalewaja europe - a nie prosciej bylo by zablokowac import chinszczyzny do polski tylko zwalniac ludzi ?? ale ladne maja wymagania wynagrodzenie za 20 miesiecy to jest ok 40 tys razy 100 pracownikow to sa kolosalne

odkurzacz zelmer

allegro.pl/item754588177_odkurzacz_zelmer_orion_1500.html -- Ania 25.06.2006 r. Karolina 16.01.2008 r. Aniołek (*) 20.03.2009 r.

Re: Polećcie dobry blender

ostatnio kupiłam Zelmera 491.4. trzebacza, rozdrabniacz, blender mocny -stalowy 700w, 2 pojemniki - jak dla mnie OK.

Chcą odgrodzić blok ZELMER.

takie, że tego typu bloków socjalnych nie powinno się nigdy tworzyć. Rodziny dysfunkcjonalne należy rozkładać po blokach z rodzinami prawidłowo funkcjonującymi. W proporcji 1 na 10 lub nawet 20.

Re: Zelmer - pytania

Dziewczyny, Rany Boskie, powiedzcie co Wy tak miksujecie! U mnie to jest może raz w roku truskawki /nie lubię miksowanych ale małżonek wymiałczy/ i zupa z porów która pyszną jest ale ma milion kalorii wiec też od wielkiego dzwonu. Jak już pisałam ta przystawka w moim zelmerze jest do bani a

Re: Zelmer malakser taki do surówek?

. allegro.pl/listing?string=SZATKOWNICA%20PRZYSTAWKA%20TARKA%20%20DO%20MASZYNKI%20ZELMER&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-5-0802 Przystawka bardzo dobrze się sprawdza, jest tania i co najważniejsze, zajmuje mało miejsca w kuchni.

Re: 20 letnia pralka.....

Jestem lepsza,na ślub dostaliśmy robot(mixer)Zelmera,we wrześniu minie 36 lat.Działa!

Re: Mikser Bosch, Moulinex czy Zelmer?

czas pokaże. Niestety stare Zelmery jak i stare AGD to zupełnie inna bajka i nie ma sensu się tym specjalnie sugerować bo teraz wszystko to chińszczyzna. Mam też blender zelmer ten czarny 491.30 i też nie ze wszystkim sobie radzi a ostrza od żyrafy były wymieniane jeszcze przed końcem gwarancji bo

Zelmer wstrzymuje produkcję

Kilka faktów o zelmerze: - problemy finansowe zelmeru są spowodowane nie przez kryzys ale przez defraudację 20 mln euro przez zarząd zelmeru na opcjach walutowych, - ponad 70 % produktów to wyroby z Chin, tam wyprodukowane i przez zelmer jedynie kupione i sprzedawane z bardzo dużym narzutem (np

Re: 20 letnia pralka.....

Mam elektryczną maszynkę do mielenia mięsa, Zelmera, z 1983 roku. Działa jak złoto, tylko od czasu do czasu noże i sito daję do ostrzenia.

Zwolnienia w Zelmerze. Pracę straci ok. 200 osób

Należę do grupy osób ktora zaryzykowała i odeszła z Programem Dobrowolnych Odejść w roku 2007.Dziękuję Ci Zelmerze ,że po 20 latach pracy mogłam odmienić moje życie i uwolnić się od Ciebie.Słyszę jeszcze do dziś slowa mojego,,mistrza" Fiedorka ktory często przypominał... Zelmer posiada trzy

przetarg na doradcę prywatyzacyjnego dla Zelmera

zarządu pomóc w realizacji tego zadania mogłoby m.in. wejście spółki na Giełdę Papierów Wartościowych i uzyskanie z emisji akcji 15-20 mln USD. Obecnie 100-proc. właścicielem Zelmera jest Skarb Państwa. W czerwcowym wywiadzie dla PAP wiceminister skarbu Barbara Misterska- Dragan poinformowała

Re: Robot z maszynką do mielenia

wahać, czy jednak nie lepiej kupić tę maszynkę i jeszcze jakiś malakser typu Moulinex masterchef, czy Philips HR 7625, albo znowu Zelmer 491.20. Aktualnie mam mikser Zelmer Mix robi, ale on ma już parę lat i wprawdzie wciąż chodzi, ale kruche ciasto to jednak dla niego wyzwanie, drożdżowe odpada

Re: AGD, sprzed 20 lat..:)

Od 26 lat mam mikser z blenderem i "ustrojstwem" do mielenia kawy oraz malakser Zelmera. Chodzą jak burza. -- O, to ja - taka mądra jestem?!

Re: Mikrofala Zelmer- Wasze opinie

Mikrofala ZELMER 20Z024 nie kupować !!!!! ten ZELMER to tragedia, wydane 480 PLN na marne. Mikrofala zepsuła się po używaniu po okresie 13 miesięcu i to uźywania bardzo sporadycznego raz na dwa tygodnie po 3 min - 5 min. Niestety zakup na firmę ograniczył możliwośc oddania tego na gwarancji

Re: wacik wielbiacy zelmera fenomen

JAkieś 30 lat temu kupiłam mojej mamie zelmerowski mikser. Pracuje do dziś.Sobie 20 lat temu kupiłam krajalnicę też zelmerowską działa do dziś. w żadnym z wypadków sprzęt nigdy nie był naprawiany , bo nie musiał:))

też mam Łucznika ma 41 lat i sprawna i robot z Zelmera z urokliwą szfką wiszący na ścianie od 40 lat ,sprawny /nawet chleb do pieczenia nim mieszam /.

Re: Co czeka Zelmer?

prezes Płocica ale jest też pani Płocica. Tak Pani Płocica pracuje w zelmerze minimum 20(wiemy o kogo chodzi) lat a Prezes Płocica około 4-5 lat. To znowu dowodzi, że zarabiasz za dużo. Na Twoje miejsce jest wielu mądrzejszych i ambitniejszych. *A może *przyjrzałby *się *ktoś skąd nagle w

Jaki Zelmer? Tania chińszczyzna..

Z marki Zelmer została nazwa, która obecnie sprzedaje sprzęt dość wątpliwej jakości niestety. Naturalnie wszystko dzięki zarzadowi tejże Firmy. Zwolnienia idą jak złoto starych sprawdzonych pracowników. Zatrudniani są młodzi tzw. "chińczycy", którym daje się najniższą krajową i w większości

Re: Nie, to nie

:) allegro.pl/listing?string=zelmer%20sitko%20szarpak&bmatch=baseline-n-cl-eyesa-bp-ele-1-1-0627 -- https://www.facebook.com/2017370008284286/photos/rpp.2017370008284286/2265718163449468/?type=3&theater Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!

Łódź - maszynka do miesa Zelmer

Czy w ktorejs z lodzkich Biedronek sa wspomniane wyzej maszynki do miesa Zelmer przecenione na 100 zl? Ja dzis rano bylam w Biedronce na Balutach (ul. Kowalska), ale przecenionych artykulow bardzo malo, a w/w maszynka w regularnej cenie - 199 zl. Byly m.in.: ksiazki po 9,99 szlafroki dzieciece

Re: Zelmer wstrzymuje produkcję

ulubionych Skasujcie <<Odpowiedz <<Kilka faktów o zelmerze: <<- problemy finansowe zelmeru są spowodowane nie przez kryzys ale <<przez <<defraudację 20 mln euro przez zarząd zelmeru na opcjach walutowych, <<- ponad 70 % produktów to wyroby z Chin, tam

Re: Zelmer wybuduje nową fabrykę w Rogoźnicy

to jaka powierzchnia dysponowac ma ta nowa fabryka, teraz doczytałem, ze 20.tys, a na portalu nowin wcześniej chodziło 2000m2

Re: robot kuchenny Zelmer Prymus czy Kasia mpm, k

MPM jest firmą polską z Milanówka i istniej dopiero do 20lat a Zelmer już przed wojną działał i ma dużo większe doświadczenie. Wybierz Zelmer'a bo MPM są mniej trwałe żeby nie napisac "tandetne".

Re: Gigantyczny popyt na akcje Zelmera

bo redukcja na pko byla 90 % czyli koszt kredytu wynosil od 1 % (ja bralem z w bm bise 0,1) do max 10 % ( tam gdzie prowizja wynosila 1 % ) teraz najnizsza prowicja wynosila cos kolo 0,3-0,4 % i biorac pod uwage redukcje 98% koszt kredytu to 15-20 % dolicz sobie jeszcze koszty prowizji

Re: Który blender wybrać?

: m1.agitomedia.pl/image/700x700/23938d322f0062b126bc87cfb8278d07/miksery-blendery/zelmer-491-4-czarny.688041.2.jpg W kupionym 3 miesiące temu zelmerze popsuł mi się przycisk uruchamiania (kupiłam na urodziny córki i tylko raz zrobiłam masę, resztę czasu tylko ciasto naleśnikowe, i padł!) Siemensa miałam wcześniej i zarżnęłam na paście z łososia, ale na własne życzenie (czyt. z głupoty :-P) ale chyba do niego

Re: maszynka do mięsa

a ja Zelmera elektryczną mam od prawie 20 lat. I nic się z plastikowymi częściami nie dzieje. To naprawdę są dobre wyroby.Gdybym miała kupić teraz - też wybiorę Zelmera.

jaka maszynka do mięsa

Jaką maszynkę do mięsa polecacie? Mam zamiar używać jej również do mielenia sera, maku itp. Od 20 lat używam Jagi (Mesko albo Zelmer- nie pamiętam) ale mam zamiar zmienić na nową.

notowania mieli opóźnione z rana o20 minut

a nie o 15 minut jak powinno być patrzylem na interię i nie moglem uwierzyć awaria już trwa godzinę, kondolencje dla ofiar, zelmer leci na razie na dół

Re: Chcą odgrodzić blok ZELMER.

1 do 20? Nie wiesz o czym mówisz... We wspomnianym bloku mieszka z 80 rodzin. W tym podobno pięć patologicznych, które skutecznie trzymają w szachu te pozostałe. Granda co chwilę i jak nie pożar to interwencja policji. Zdemolowane i rozkradzione instalacje elektryczne (stąd właśnie kilka

Re: Debiut Zelmera dał 40 proc. zysku

Rozbawiają mnie komentarze typu kup te, a nie inne akcje, ile osób w ten sposób namówicie, 100?1000? a może żadną a na zmianę kursu wpłynąć to może ale na spółce o wolumenie 20. Pozdrawiam wszystkich inwestorów!

Zobaczysz, ile kupisz

Będzie powtórka z Zelmera i np. 99% redukcji zleceń, więc nawet z 20-krotnym lewarem niewiele kupisz. Na Zelmerze udało się mi kupić całe 27 szt., więc nie było nawet sensu składać zlecenia.

Re: Zelazko Zelmer navigator supreme - czy warto?

Nie powiedziałabym. Kupiłam super czajnik ze stali inox za 200zł i co? po pół roku nagle przestał gotować wodę. W serwisie pan powiedział, że nic się nie da zrobić, że te typy tak maj~ą. Na szczęście zwrócili pieniądze. -- Hubcio szczęście moje :) 20.01.2008

Ja mam 20-letnią maszynke do mielenia mięsa/Zelmer/Fakt,że rzadko używamy. Moja mama ma lodówkę radziecką,która,bagatelka! kończy latek...27.mama marzy o nawej,ale stara działa świetnie i nie chce się zepsuc:-) ma też pralkę Dianę ponad 20-letnią. I mamy "zapasowe" auto:Fiat Uno kończy latek

Re: Robot kuchenny Zelmer Fenomen 880.0

To może ja odpowiem.Ciasto drożdżowe robię z innych przepisów i nie zauważyłam by się przegrzewał.Pracuje mniej więcej 20 min.A kruche to zagniatam w misce malaksera,bo mi lepiej to pasuje.Z tarek często też korzystam.Użytkuję go rok,bez awarii.Pewnie są lepsze roboty ale nie w tej cenie.

Re: Zelmer ucieka do Chin

% Medical Insurance 5.5% Unemployment 1.0% Trade Union 2.0% WNIOSKI: Pozapłacowe koszty pracy procentowo PRZEWYŻSZAJĄ te same koszty w Polsce. Różnica kosztów pomiędzy pracą polskiego a chińskiego robotnika wynika z wielokrotnie niższej podstawy opodatkowania tego drugiego (przysłowiowa praca "za

Re: Odkurzacze bardziej i mniej markowe?

Nie wiem, mój stary zelmer działał bez zarzutu 20 lat, w zeszłym roku raczył wysiąść, kupiłam też zelmera.Pomijam, że snobowanie na odkurzacz jest z lekka psychiczne, bo nie jest to rzecz, którą ma się na widoku w domu.

Re: Roboty kuchenne

... www.ceneo.pl/categories.aspx?search=yes&categoryID=381&searchText=zelmer&inDesc=False&minPrice=0&maxPrice=999 99999&index=0-20-0-32-0-0-0

Re: Robot kuchenny

: www.ceneo.pl/_01_ScategoryID=381+searchText=zelmer+inDesc=False+minPrice=0+maxPrice=99999999+resPage=False_P-0-20-0-35-0-0-0.htm

Re: Whirlpool,Zelmer,Bosch,MPM,Amica,Polar -częśc

OD PONIEDZIAŁKU 9.12.13 WSZYSTKIE WORKI DO ODKURZACZY SPRZEDAJEMY Z 20% RABATEM ZAPRASZAMY !!! -- Elgra - Chłodnictwo,Klimatyzacja,Części zamienne AGD Ul.Brzeźnicka 9 tel.34 3680679 kom:730 785 333 email

Re: Nowy pojemnik do wypiekacza chleba Zelmer 43Z

Pojemnik nie kosztuje tyle co nowy wypiekacz. Jak nie masz orientacji to się nie wypowiadaj, proszę. Ja kupowałem pojemnik w sklepie firmowym przyfabrycznym za 20 kilka złotych.

20 lat minęło, czyli święto prywatyzacji w Rzes...

Panie minister Grad czy wszystkie zakłady państwowe tak zostały sprywatyzowane jak Zelmer, PKS Sędziszów, Mielec czy też Rzeszowskie Zakłady Graficzne. Dobitnym przykładem złodziejskiej prywatyzacji są Rzeszowskie Zakłady Graficzne które były w centrum miasta i to właśnie dlatego musiały zostać

Re: Zelmer wybuduje zakład produkcyjny za 45 mln

Ale dlaczego tak myślisz? gdyby tak miało się stać, to w ciągu minionych 20 lat już by do tego doszło. Na szczęście Zelmer istnieje i jak widac ma sie nieźle. Bardzo się cieszę, bo trochę się do tego z premedytacją przyczyniłam :))). mamy w domu parę ich sprzętów i wszystko działa bez zarzutu

Re: Mikrofalówka do 400 zł jaka?

dzięki za rady kupiłam w końcu ZELMER http://m4.agitomedia.pl/image/265x310/2ed7aada803f132436a20a0a88ecc3ed/kuchenki-mikrofalowe/zelmer-zmw-2131-x-srebrny-29z012.2143907.2.jpg jutro mają przywieźć, zobaczymy :)

Re: Jak bezboleśnie

ja wszystko wrzucam do miksrea Zelmer, trwa to 20 sekund a ciasto jest jasne. -- heute die welt, morgen das sonnensystem!

Re: Mikser Bosch, Moulinex czy Zelmer?

jakoś dotrwać do wyborów. Zmniejszenie mocy odkurzaczy to pozorne oszczędności które się nie sprawdzają w praktyce bo mniejsza moc to mniejsza skuteczność odkurzania. Mój sąsiad kupił odkurzacz Zelmer Roto ZVC225SP 700W a ja kupiłem Zelmer Roto ZVC222SK 1900W i porównaliśmy te dwa podobne odkurzacze

Re: blender ręczny bosch czy braun?

kupiłam juz sama nogę i trzepaczke (reszty nie potrzebuje), najtańszy przyzwoitej firmy Blender 491.5 Czarny marki Zelmer, o mocy 700 W. Oczekiwań wielkich juz nie mam.

Re: Ekspres ciśnieniowy - Zelmer 13Z010 czy AEG E

Tutaj można poczytać o trochę lepszym modelu: www.kawa.wortale.net/art.php?art=20

Re: Robot kuchenny Zelmer Fenomen 880.0

.Wyrabiam długo,ale po ok.20 min robię przerwę by zobaczyć jak wchłania się mąka bo raz więcej,raz mniej...Ale nigdy nie zostaje więcej niż szklanka czy pół.Potem znów wyrabiam-wolno.Na koniec jeszcze rękoma bo drożdżowe lubi ręce.Ale roboty już z tym mniej.A kruche to 3 szkl.mąki,masła ,5 żółtek,1 szkl. cukru

Re: ZELMER - są szanse na wzrost? jak uważacie?

spoko uciekać. ale ja wiem jedno skoro wykupiono juz ....komunikat spółek: Emitent 01-02-2005 20:02 - Raport bieżący 16 / 2005!!!! przeczytaj!!! to sadze ze spadek bedzie do 14 max, i taka mała huśtawka nawet do 17.90 a przez 12 miesiecy stopniowo wykupywać będa reszte tj. 25% głosów na

Re: Zelmer Juice Maker kontra Bosch Mes 3000

Mam od 2 tygodni wyciskarkę Zelmera JuiceMakera 1500. Podczas robienia soku czasem 2x muszę ją w trakcie otwierać i myć, bo się zapycha. Otworzenie też nie jest łatwe - gdy się niespodziewanie zaklinuje, potrzeba znacznej męskiej siły. Dodane pojemniki mają litr soku i w instrukcji napisane jest

W którym domu nie ma produktu Zelmera? A istn

swego czasu korzystałem z polara bo nie było wyboru, ale sprzęt miał 20 lat i poszedł na śmietnik działający. później w połowie lat 90 znowu był polar, ale to już była tragedia. Wydaje mi się, że polskie agd strasznie się zepsuło, podobnie chyba jak z zelmerem, który zalatuje tandetą i pewnie

Re: Życie bez odkurzacza oraz co poleca ematka?

Ja bym poleciła coś, dzięki czemu nie trzeba tak często odkurzać. http://importmania.pl/data/gfx/pictures/medium/8/3/638_1.jpg I kot na pewno się ucieszy :-P A tak na poważnie to z raz w tygodniu odkurzam 12-letnim Zelmerem Cobra 2000, a od niedawna mam taki bezprzewodowy Zelmer cito vc 1200

Re: maszynka do mielenia poszukiwana

Mam taką po babci, waży chyba ze 20 kilo i prędzej się stół, do którego jest przykręcona złamie, niż maszynka uszkodzi :D Ale jednak trzeba się pomęczyć, więc używam zwykle elektrycznej Zelmera. Jak chcesz kupić, to pełno jest tego na allegro.

Re: Zelmer Juice Maker kontra Bosch Mes 3000

mam starą z 78roku sokowirówkę marki predom :) http://img06.allegroimg.pl/photos/64x48/26/20/70/76/2620707694_2 sokowirówka to jest maszyna! inne nie dorastają jej do pięt. robi się piana bo to moim zdaniem nieuniknione zjawisko i jej powstawanie jest zależne od produktu jaki przecieramy. w

Re: doradźcie mi prosze czy philipiak czy zelmer?

m-c i 3 tyg, teraz mam dłużej o miesiąc...Dlaczego? Ponieważ w tych garach np rosół gotuję tylko do momentu wrzucenia warzyw, przykrywam pokrywę, czekam minutę i wyłączam gaz!!! po pół godzinie rosół gotowy. Ziemniaki gotuję 15-20min w minimalnej ilości wody, resztę czasu parują się bez energii, ale

Re: jaką sokowirówkę ??

wiesz, mam ten sam problem.Kupiłam sobie tzw "no name" i porównując do starej, 20 letniej sokowirówki Zelmera, którą koleżanka dostała od teściowej jest f a t a l n a.Wyciska może 1/4 soku.Tylko ten stary Zelmer ma jeden feler-jest strasznie duża i hałaśliwa.Ale może są na rynku ciche, małe i

Re: thermomix

Gość portalu: evro44 napisał(a): > bezsensowny zakup-zupy miksuję przystawką od zelmera za 90 zł(w zestawie > jeszcze wszystkie ustrojstwa do ciast i koktajli). Nie zrobisz zelmerem takiego kremu jak thermomixem, nie wierzę. Przez lata miałam mikser zelmera ( z resztą nadal mam

moze nie radzieckie... ale zelmer rodzice mieli mikser, malakser, odkurzacz.... wszystko dzialalo przynajmniej 20 lat. a jak juz przestalo (albo rodzice uznali ze czas kupic nowe) to nowe psuja sie pol roku po zakonczeniu gwarancji. taki malakser kiedys to mial metalowe zebatki i mogl przerobic

Re: polećcie najlepszy odkurzacz!

, bo odkurzalam Zelmerem ze 20 lat:) -- "Ja bardzo dużo czytam, odświeżam umysł i -k u r w a- będę jak brzytwa."

Re: W którym domu nie ma produktu Zelmera? A istn

dimitriuso napisał: > swego czasu korzystałem z polara bo nie było wyboru, ale sprzęt miał 20 lat i poszedł na śmietnik działający. później w połowie lat 90 znowu był polar, ale to już była tragedia. Wydaje mi się, że polskie agd strasznie się zepsuło, podobnie chyba jak z zelmerem

Re: Pracownicy Zelmeru w Rogoźnicy

Akurat Zelmer mógł sobie zostawić 15 czy 20 m^ w starej lokalizacji i po kosztach wynająć go na przystanek PKSu. Do tego jeszcze z dwa takie na innych osiedlach i niech się ratusz cmoknie w wydech!

Re: co robicie malakserem?

Ja głównie ziemniaki na placki i buraczki. Ale ja też mam starego, olbrzymiego i ciężkiego Zelmera. Ma z 20 lat chyba. -- "Chodź tu synu, znaczy psie" - by Psycho77 gdzie kucharek 6 tam 12 cycków...

Robo-odkurzacz od Asusa

Cena dla ludzi ale jako student pozostanę przy 20 letnim zelmerze (którym można również wydmuchać kurz z radiatorów komputera). Dla osób którym taki automatyczny odkurzacz czy kosiarka do trawy wydają się czymś nowym przypominam że przespali końcówkę XX wieku.

Re: czy odkurzacze hoover dobre są?

a no właśnie, zelmer, który kupiłam 20 lat temu to juz później modliłam się , żeby go szlag trafił....teraz odkurzacz za odkurzaczem....jak nowe buty niemalże. -- Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/ czym się zajmuję w wolnych chwilach... :D

Re: Szczotka do odkurzacza

Ja ostatnio kupowałam na allegro (do Zelmera, potrzebowałam z kółkami, bo mi się pourywały). Średnice są różne, najczęściej to 32mm, ale lepiej zmierzyć. Kupiłam za niecałe 20zł, a w dużym sklepie z AGD taka sama szczotka kosztowała prawie 70zł!

Re: Maszynka do mielenia mięsa

zelmer to najlepsza nasza marka. i części kupisz bez problemu i każdy punkt Ci naprawi. ja mam swoją już 20 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej. mięso , ser, bułka , ciastka dosłownie wszystko ni\ezastanawiaj sie kupuj. powodzenia.papa

macie robot kuchenny?

bo ja mam od wczoraj :D a ze zawsze mialam zwykly mikser od zelmera, krajalnice reczna i tradycyjna babciną tarke za 5,50 boje sie ze nie bede umiala wykorzystac w pelni jego dobrodziejstw :) o taki mam http://www.nowetrendy.pl/admin/html/images/newsy/philips%20hr7620_70_rtf_.jpg pytanie

Re: Kuchennie:/ Przebilam sama siebie

Yyyy zelmer to jakis, mowisz zeby do serwisu zadzownic i sie dowiedziec? To w poniedziałek to zalatwie. ufff, nie tylko ja tak zrobiłam :D -- Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu :):):):)

SOKowirówka-jaką polecacie ?

. allegro.pl/sokowirowka-zelmer-476-moc-800w-stan-bdb-i3037919040.html www.electro.pl/produkt-Sokowirowka_ZELMER_496_Symbio_-94585,143.html

Nie ma kryzysu na Podkarpaciu!

czasy Kruczka i Kotarby! Niegdyś połowę miasta sponsorowało WSK, Zelmer i budowlańcy! Czym się wykażą "nowi rzeszowianie"? Poczekamy, zobaczymy;!

Re: waga elektroniczna dla niemowląt-gdzie kupić?

Nie koniecznie kilkaset złotych. Ja mam taką wagę Zelmera, nie pamiętam dokładnie ile kosztowała, ale coś około 150 PLN (kupowana w lipcu br.). Zakres do 20 kg. Waży całkiem nieźle, bo porównywałam kilka razy z wagą w przychodni i różnice były na poziomie 10 g.

Re: jaka kuchenke mikrofalowa?

Ja mam zelmera(polecila mi kolezanka ktora zajmuje sie sprzedaza agd) i jest ok.Patrzylam zeby byla srebna(biale zolkna),miala wieksza pojemnosc(sa chyba 17l,20l),wzielam 20l.Ma grilla,funkcje rozmrazania,rozne opcje podgrzewani(stopnie,+laczone podgrzewanie z grillem),ale szczerze mowiac nie

Re: Czy mąka wysokoglutenowa to to samo co semoli

Mam Zelmera takiego z dwoma miskami (Fenomen), 1000 W i dał rade wyrabiać drożdżowe z 1 kg mąki przez 20 minut - to był jego debiut - udany IMHO :-) -- Jeśli dotyczy Cię problem choroby nowotworowej, zajrzyj do Nas: Onkoforum

Re: weekendowo-grillowo

www.agito.pl/grille/zelmer-40z010.1128.336683.html Ja mam podobny. Robimy na nim ryby, mieso tez mielone bez tłuszczu. Fantastyczna sprawa, zwłaszcza ze jestesmy na diecie oboje :)

Pomóżcie wybrać blender-kilka pytań :)

. Najtańszy zelmer allegro.pl/robot-blender-zelmer-491-4-kruszarka-wysylka-24h-i2794232222.html - niby ma wszystko 2. Bosch

Re: Futrzaki a sprzątanie - pytanie o sprzęt

Zależy od psa, moj nie gubi siersci ;) za to 4 koty mam wrażenie, że gubią tonę dziennie. Mam zwykły odkurzacz zelmera, najwazniejsza przystawka to turboszczotka, ktora machamy kanapę, bo inaczej byłoby tragicznie. -- Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu :):):):)

Re: Czy ktoś może polecić dobrą sokowirówkę?

Ja czesniej tez mialam takiego "przedpotopowego" Zelmera co sie trząsl, za to resztki wypadaly suche jak wior. Tydzien temu doslownie kupilam nowa sokowirowke (kupilabym z pewnoscia kolejnego Zelmera, ale juz nie mieszkam w Polsce, a w kraju gdzie mieszkam Zelmera nie sprzedają), i nie

Re: Pomoc odkurzaczowa

Ja mam zelmera na worki ( nie usmiecha mi sie mycie tych pojemników), tylko ze z turboszczotką, ktorą odkurzam kanape i fotele. Daje rade przy psie i 3 kotach. -- Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu :):):):)

Re: robot kuch. Zelmer Fenomen880.5 czy Philips H

,sałatki ,surówki ,potrawy dla niemowląt, pieczywo ,ciasta i dodatki do ciast ,desery , napoje ,przyprawy, marynaty ,drinki alkoholowe i wiele innych. Ponad 300 przepisów do wykonania w jednym urządzeniu, które zastępuje nam ponad 20 urządzeń domowych takich jak : blender ,malakser ,mikser

Re: Zelmer Fenomen czy Philips HR7768- robot kuch

jakichś 15-20 min. malakser zadziałał. Możliwe więc, że rzeczywiście się przegrzał, tylko niby czym? Zmieliłam ok.1 kg filetu z indyka i 20dkg boczku. Przy takiej porcji nie powinno się jednak nic przegrzewać. Podsumowanie: Sprzęt ogólnie super. Jest mnóstwo możliwości, bardzo krótki czas

Re: Blender

Podepnę się, bo na innym forum pisałam i jakoś nie zbliżyłam sie do decyzji, może tu mi poradzicie i obie coś wybierzemy :) Wiem tyle-mój musi mieć: - metalowa końcówka - trzepaczka w zestawie - kruszący lód Wybrałam 5 i nie mogę się zdecydować 1.Najtańszy zelmer allegro.pl/robot-blender-zelmer

Re: zywotnosc sprzetu

Zelmera Jakoś ogólnie do sprzętów mam szczęście (tfu tfu). I sprzęt AGD, i RTV, i samochody działają mi bezproblemowo. Jedyna rzecz jaka mi padła jeszcze w okresie gwarancji, to był drogi (wtedy) ekspres ciśnieniowy Zelmera. U mojej mamy od ok. 20 lat (może więcej) działa pralka (jakaś Diana

proszę, polećcie dobrą sokowirówkę do 700 zł

Proszę o osoby zadowolone ze swoich sokowirówek o opinie. Mam 20- letnią sokowirówkę (NO NAME) jest dobra ale wygląda już tak, że nikomu jej nie pokażę ;) Wczoraj kupiliśmy Zelmer 176 i... jestem rozczarowana :( Moja stara lepiej odciska sok i ciszej chodzi! Ta lepiej wygląda. Z odpadków

Re: Elektroszczotka vs turboszczotka

ja mam turbo szczotke do zelmera, sprawuje sie bardzo dobrze.... dodam ze mam owczarka sredniowlosego :) a, a turoboszczorki sa do dywanow i wykladzin a nie do kafelek i paneli ;) do sliskich pow. sa inne koncowki :P -- Wiktorcia -> 9*12*2008; 21:20; 3700g; 60cm :D

Re: robot kuchenny Zelmer Prymus czy Kasia mpm, k

czym świadczy popularność MPM." (KR)" i tu też jest napisane, że firma jest z Milanówka. Jeśli się myle to przyznam Ci racje bo jestem tylko człowiekiem ale ja naprawdę niewidzę w cytowanym przez Ciebie tekście informacji o tum, że firma jest zagraniczna. Bo według mnie nie jest (a 20 lat

Re: Rainbow odkurzacz ,warto kupić?

lat. Po za tym na silnik mamy 5 lat gwarancji więc jeśli Ci przeszkadza warkot to zareklamuj. Zelmer to zakurzacz, a nie odkurzacz. Mimo wszystkich filtrów HEPA itp. jest WORKOWY. Zelmer zatrzymuje20% kurzu reszta wylatuje z powrotem do otoczenia. Przetestowałem wiele odkurzaczy: elektrolux, zelmer

Re: Powermed - duży problem

moim zdaniem ten odkurzacz powermed jest nic nie wart, też go mam i stoi popsuty w piwnicy nie używany firma nie chciała go naprawic na gwarancji akwizytor mówił że mam 20 lat gwarancji a później kiedy sie popsuł okazało sie tylko 2 lata, kupiłam sobie zelmera i mam spokój

Re: żelazko turystyczne, suzarka itd

, mocno i rozmiary ma raczej normalne, tyle, że ma składany uchwyt, przez co można ją zaliczyć do sprzętu turystycznego ;-) http://image.ceneo.pl/data/products/2046555/i-zelmer-33z017.jpg -- http://gify.magazynek.org/pictures/Cia%C5%82o/Oko,%20oczy/194.gif

Re: Dobry i godny polecenia sprzęt AGD - pomocy!!

bardzo. Moi rodzice mają pralkę Bosch kupioną 20 lat temu, działa bez zarzutu. Moja po 2 latach nie nadawała się do użytku. Serwis, który ją naprawiał twierdzi, że to co produkuje teraz Bosch to straszny szajs. Poza tym cena Agd Bosch jest wygórowana, wolę Zelmera za rozsądne pieniądze :-)

Re: Mikser padł, potrzebne rady

tego masz bardzo porzadne przystawki miksera - w porownaniu z linkowanym braunem, za pomoca ktorego glupie 4 jajka ubijaja mi sie chyba 20 minut, to jest bardzo dobra oferta. I jeszcze samostojacy czyli wrzucasz do miski i belta sie samodzielnie, w tym czasie mozesz robic inne rzeczy. Zelmer jest

Re: żelazko...

idiotów po cenie 20% niższej (jakąś promocję mają), czyli za 198 zł. Porównując do zelmera wydaje mi się lepsze, jest mocniejsze i ma cieniutką stopę, która faktycznie fajnie rozprasowuje "zakamarki" np w dziecięcych ubrankach. Trudno mi powiedzieć jak się będzie spisywało, ale na pewno kranówy do

Dante Luciani (USA) – live jazz music at Harenda

, Sebastian Frankiewicz - perkusja, Konrad Zelmer - gitara wstęp: 20 zł/ studenci 15 zł web.facebook.com/events/237404603306854/

Re: Dyrektor Zelmeru powinien podać się do dymisj

ZELMER .. naprzyjmował ludzi na czas określony / 3 miesiące / a pracownimów się straszy że jak nie będziecie robić tak jak my chcemy to won z zakładu !!!!!! 130 osób do zwolnienia na początek , od 16 września , żadnych wytycznych ??? żadnych wyjasnień !! nic ,przecież robol nie ma głosu

Oczyszczacz powietrza (nie nawilżacz)- kto używa?

Ponieważ mam w domu astmatyczkę, dwoje alergików i trzy koty, noszę się z zamiarem kupna oczyszczaczy powietrza (jednego do pokoju dziecka, drugiego do nas), takich jak np.tu www.zelmer.pl/wyposazenie-domu/oczyszczacze_powietrza/oczyszczacz-powietrza/ albo tu www

Oczyszczacz powietrza (nie nawilżacz)- kto używa?

.tu www.zelmer.pl/wyposazenie-domu/oczyszczacze_powietrza/oczyszczacz-powietrza/ albo tu www.desapoland.pl/klimat-desa/produkty_oczyszczacze_AP20.php jednak zanim dokonam zakupu, chciałabym spytać o opinie na temat takiego sprzętu- czy to faktycznie działa jak powinno czy to

Zobacz wideo