Przeszukano 112 230 459 wypowiedzi na 1 241 forach

zaneta 2315 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

czy to shitzu

Witam tydzień temu kupiłam pieska a dokładnie sunie. Miała wtedy skończone 6 tygodni była odrobaczona ale bez szczepienia na niektórych forach pisze że takie pieski szczepi się jak skończą osiem tygodni a na niektórych że jak sześć która wersja jest prawdziwa? Drugie pytanie to apropo rasy kupiliśm

chciałabym shih tzu

Witam wszystkich chciałabym sobie kupić pieska zdecydowałam się na shih tzu piesek ma być dla dwuletniego dziecka które przepada za pieskami i na pewno nie zrobi nic pieskowi chciałam zapytać kogoś kto ma pieska tej rasy czy duże są koszty utrzymania takiej rasy i czy lepiej kupić suczkę czy

Re: czy to shitzu

Mimo wszystko bedziemy ją bardzo kochać i należycie o nią dbać. Jak to się mówi mądry Polak po szkodzie. Jak narazie potwierdzona informacja od weterynarza ma włosy nie sierść

Za pieska mało nie daliśmy shitzu czy nie i tak będziemy ją kochać bo jest przesłodka chciałam wiedzieć czy osoba sprzedająca mówiła prawdę że jest to shitzu miniatura niby jeden z rodziców był z rodowodem a nie wiem jak dodać zdjecia

Tak się zdarza ludzie są nieuczciwi i tyle. Sunia ma się świetnie ma 10 miesięcy jest tak mniej więcej do połowy łydki. Też jest mądrym psem lubi się bawić.

Widzisz po pieska pojechał mój mąż ja nic o tym niewiedziałam kiedyś oglądaliśmy takiego w internecie aukcja już pewnie zakończona wiec jej nie znajdę mam tylko numet telefonu na który nie można się dodzwonić. Szkoda tylko kasy a pieska i tak bardzo kochamy a może lepiej że do nas trafiła wiadomo j

Byłam z sunią na kolejnym odrobaczeniu w sobotę szczepienie weterynarz powiedział że okaże się jak urośnie czy jest to shitzu ale większość cech ma takich jak ta rasa

O ośmiu tygodniach czytałam na różnych stronach w internecie. Piesek posiada książeczke zdrowia z wpisem odrobaczenia jeśli chodzi o wiedze dużo czytałam o tej rasie a moja koleżanka miała shitzu miniaturę i to z rodowodem nie wiem jak wrzucić zdjęcia

Nie nie wypadają jej weterynarz twierdzi że ma włosy jak shitzu i ten zez zobaczymy jak podrośnie co z niej wyrośnie ale ogólnie jest kochana lubi się bawić aczkolwiek trochę nas podgryza.

Re: chciałabym shih tzu

dzięki za odpowiedź pytałm bo na jakiejś stronie z ogłoszeniami o sprzedaży piesków tej rasy spotkałam się z opisem szczeniaka cytuję"moi rodzice posiadają rodowód ale ja jeszcze nie...." był to piesek za około 850Zł dlatego pytam a jeśli nie chciałabym pieska z rodowodem jest jakiś sposób ż

dzięki za odpowiedź tak tylko chciałam się dowiedzieć od kogoś kto się na tym zna bo na jakiejś z stronce w internecie z ogłoszeniami o sprzedaży shih tzu spotkałam się z takim opisem szczeniaka "rodzice posiadają rodowód ale szczeniak jeszcze nie ale jest w 100%rasowy" był to piesek za ok.

dzięki poczytałam i trochę już wiem czyli nie ma czegoś takiego jak pies rasowy bez rodowodu czyli jeśli nie chcę psa na wystawy to mogę kupić psa z rodowodem niewystawowego który zresztą jest tańszy co gorsza to nie wiem gdzie wybrać się po takiego pieska bo tyle sie naczytałam o tych pseud

Zobacz wideo