Przeszukano 111 029 214 wypowiedzi na 4 108 forach

xorimax 500 lek - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Narót objawów w ostatnim dniu leczenia??

się do miejscowego lekarza zakaźnego i dostałem Xorimax 500 dwa razy dziennie przez 4 tygodnie + probiotyk. Po 4 tygodniach zjawiłem się u lekarza i powiedziałem, że w miejscu ugryzieni kleszcza jest widoczne niewielkie przebarwienie skóry, dostałem więc Xorimax 500 dwa razy dziennie przez kolejne 4

Re: Konan

witam, czytałem skład aktywny leków, nie zawierają tych środków, tylko Azitrox 500 zawiera azytromycyne. Xorimax zawiera aksetyl cefuroksymu, nic, bede się szprycował tym bo nic innego nie znam...

Jak nie zbankrutować czyli o zamiennikach

Xorimax www.doz.pl/apteka/p1707-Opis_Xorimax_500_tabletki_drazetki_500_mg_10_szt -------------------- AZYTROMYCYNA -------------------- Sumamed, Nobaxin, Azitrox, AzitroLek... najtańsza jest Azithromycin Teva www.doz.pl/apteka/p15387-Opis_Azithromycin_Teva_tabletki_powlekane_500_mg_3_szt

Re: rozpoczynam leczenie

Witam wszystkich, jestem już pod opieką naszego lekarza i rozpoczynam leczenie, a to mój zestaw leków: - Doxyratio m - 2x1 - Xorimax 500 - 2x1 - Tynidazol – przez 10 dni - Rolicyn 150 – 2x1 - Flumycon - 1x w tygodniu - Polprazol 1x 1 - Limex forte – 2x1 To zestaw na miesiąc, a

Re: kleszcz-rumień-wynik negatywny

Azitrox to dobry lek, warto go wziac w dawce 500 mg co II dzien - poniedzialek, sroda, piatek. Jest to antybiotyk o przedluzonym dzialaniu, dlatego co II dzien, skutecznie leczy rumien. Powinienes go wziac ok 4-5 tyg i obserwowac siebie, czy sa jakies inne objawy. Xorimax w dawce ktora brales

Re: odstawienie od piersi przez 7 dni - jak utrzy

To już moj trzeci antybiotyk. Najpierw brałam Duomox, potem Xorimax500, a teraz lekarz przepisał mi Lekoklar i Ventolin i kategorycznie zabronił karmić piersią, bo to niebiezpieczne dla dziecka. Jestem załamana. Serce mnie boli, jak muszę karmić mlekiem z butelki. I niepotrafię ściągnąc pokarmu

Bilirubina a borelioza i abx

Czy wiadomo wam coś na temat podwyższonej bilirubiny w próbach wątrobowych w czasie kuracji? Chodzi o to czy to się często przytrafia. Ja odebrałem dzisiaj wyniki i po trzytygodniowej kuracji na Doxy 3x100 i Xorimax 2x500 mam poziom bilirubiny 1,58 (norma do 1,2) Czy jest efekt leków czy coś

Jestem po operacji

Biorę takie leki: Xorimax 500, neomycinum na ranę, Betadine na ranę, oraz Metronidazol. Moje dziecko jest już duże (15 miesięcy),ale wieczorami i nad ranem chętnie pije.Czy mogę go karmić czy ewentualnie po odstawieniu leków?. -- Mama Kubusia(2001-2004)i Kamilka 01.03.05 <a href

Re: 8 tygodni za mna

zaczal wczoraj leczenie 7 letniej borelki (xorimax 1000 + azitro 500) i mammy zaklad ze jesli wyleczy arytmie na ktora choruje jakies 6 lat bedzie placil za moje wizyty i leki :) troche mi go szkoda bo ma zmulki bo abx :/

Re: Proszę o pomoc w leczeniu boreliozy!

pewności zrobiłam córce test Real-Time PCR. Wynik wyszedł pozytywny.Rozpoczęłam leczenie , ale polecono stosować mi jedynie Xorimax 2x 500mg plus nystatyna. Biorąc pod uwage przewlekły proces chorobowy mojego dziecka myslę , że to za mało. Nie mogę znaleźć adresu e-mail do dr Beaty. A może znacie dobrych

Bardzo proszę o pomoc :(

3 ) przerwy z antybiotykami ucisk z tyłu głowy przeszedł, ogólne samopoczucie troche się poprawiło. Wystąpiły bóle kolan, kostek, nadgarstków, kości (być może skutek uboczny brania antybiotyków). Kiedy temp podwyższona utrzymywała się dalej dostałęm nowy antybiotyk - Xorimax 2x2 500mg. Temp do 37

Re: Choroba,ból,cierpienie,nadzieja i ...ja

, nie zaaplikował nic. Dopiero kiedy otrzymałam wynik i dostała się znów do zakaźnika, to przepisała mi Xorimax 0,5 2 x 1; Flukonazol 1 x 1, Lacidofil 3 x 2. Za miesiąc do kontroli, gdzie znów dostałam jeszcze na dwa tygodnie xorimax, trilac,ketokonazol. W między czasie dostałam półpasiec. Z tego

Re: Borelioza czy moze jednak nie ?

Ludziki zaczynam sie juz w tym wszystkim gubic :/ Jestem po kolejnej wizycie u doktor Beaty i mam odsatwic leki przynajmniej na miesiac i byc tylko na ketokonazolu .. o potem zobaczymy czy nadal keto czy powrot abx. Doktor nagle stwierdza ze u mnie te objawy to grzyby a nie choroba .. tzn choroba

wklejam post Depakinki

Apo amoxi 500mg-2x1,Xorimax 500mg-2x1,Tinidazol 500mg-2x1potem 10 dni przerwa,Fluoksetyn,Depakina,Coaxil-te 3 leki biorę do dziś.Antybiotyki przez miesiąc,w następnym miesiacu;Duomox-1g.3x2,Klabax-500mg.2x1 przez następny miesiac.Dalej sam Klabax2x1,Tinidazol500mg.pulsowo;4dni i 10 dni przerwy

Re: Borelioza czy SM

Witam wszystkich Mija dwudiesty miesiąc mojego leczenia. Poprawa jest znaczna. Wszystkie objawy neurologiczne ustąpiły oprócz słabości nóg chociaż i pod tym względem też jest poprawa. Obecnie biorę piąty zestaw leków: 1/ Amotax 3x1,Doxy 4x0,1,Metroidazol 500 2/Duomox 9 g+10 dni w m-cu Tinidazol

Re: Xorimax 500 w ciąży- 13 tydzień

Xorimax czyli chemicznie cefuroxim jest uznawany za lek bezpieczny w czasie ciąży, oczywiście do przyjmowania wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.

Jestem tu nowa i też walczę z boreliozą

głowy (potylica). Przód głowy przestaje boleć, zmęczenie jest coraz mniejsze, nocne lęki i niespokojny sen czasem jeszcze towarzyszą. Na kolejny miesiąc dostaję Xorimax 2x 1 +Azymycin (4 dni po 500mg) co 2 tyg. Na początku grudnia lekarz widząc, że leczenie idzie średnio, wypisuje mi skierowanie do

Czy znacie lek Xorimax- cefuroximum?

Ostanio mój lekarz zapisał mi Xorimax 500mg na boreliozę, czy macie jakies informacje jak on wogóle działa na borelką? podobno to nowość.

Re: Czy znacie lek Xorimax- cefuroximum?

Piotrek, cos Ci powiem. Moja 12 letnia corka dostala Xorimax w dawce 1000mg na zapalenie gardla a Tobie lekarz przepisal 500 na borelke? Zmien lekarza. Xorimax bierze sie w dawce 1000 - 2000 i najlepiej w kombinacji z innymi abx. Szkoda Twojego czasu na takie leczenie.

Re: ew. ciążą, przeziębienie, leki

antybiotyku ani rusz. na szczescie jest kilka w miare bezpiecznych "ciazowo" i taki zostal mi przepisany (xorimax 500) + dicoflor oslonowo na zoladek + tantum verde w aerozolu + syrop prenalen (dla ciezarnych i karmiacych).duzo zdrowia zycze i pozdrawiam!

Re: Xorimax 500 w ciąży- 13 tydzień

Z tego co czytam w necie jest to lek z grupy cefalosporyn. Podczas ciąży brałam tego typu antybiotyk dwukrotnie, bo jest bezpieczny (mam uczulenie na penicylany, stąd cefalosporyny). Dzidziuś urodził się cały i zdrowy :))) Ma teraz prawie 5 miesięcy i zagaduje mnie na śmierć. A co do

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - xorimax 500 lek

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin