Przeszukano 112 227 236 wypowiedzi na 1 240 forach

wycieczka skandynawia z jakim biurem podróży 2015 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

skandynawia z jakim biurem??

chciałabym w tym roku zwiedzic skandynawie,obejmujac Norwegia Szwecje i finlandie z jakim biurem podróży najlepiej jechać.Myslałam o biurze "Śliwki" ale spotkałam się z negatywnymi komentarzami.Nie moge jechać samochodem ani na własną ręke.Będę wdzięczna za każdą informacje.

Skandynawia - z jakimi biurami jeździliście?

Czy na trasach Waszych podróży znalazła się już Skandynawia? Jeśli tak, to napiszcie z jakimi biurami i jak to wyszło.

Z jakim biurem do Norwegii

Witam znawców Skandynawii:) rozglądam się za wycieczką do Norwegii, ale wszystkie 1-tygodniowe kosztują ok. 3000zł ... trochę dużo..;) jeżeli byliście na wycieczce zorganizowanej (najchętniej samolotem), to z jakim biurem podróży? Co szczególnie warto zobaczyć, a jednocześnie żeby dało się

biuro podróży Capri-opinie

Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat tego biura? W internecie znalazłam wycieczkę objazdową po Skandynawii z nimi (16 dni) i powiem szczerze, ze nas kusi. Ale boję się trochę nieznanego, bo nigdy nic o nich nie słyszałam (o biurze oczywiście, nie o Skandynawii :) ). Z góry dziękuję za

Wycieczka z biurem podróży

? Jak zorganiować wycieczki, czy przewodnik kupiony w PL wystarczy, jaki przewodnik polecacie( może Pascal'a)? Jak przygotować sie na podróż samolotem? ( też nigdy nie leciałam) O co mogę zapytać rezydenta? Jak wygląda zakwaterowanie w hotelu? ehhh tyle mam pytań..., może chociaż na część z

Skandynawia

Czy ktoś był w którymś z krajów skandynawskich w celach wakacyjnych. Interesuje nas taka podróź (wasnym samochodem, albo samolotem), nie chcemy wycieczki objazdowej. Interesowaoby nas raczej zwiedzanie samodzielne, w tym turystyka górska. Mamy roczną córkę przyzwyczajoną do podróży. Byłabym

Re: Skandynawia objazd z jakim biurem?

Przeczytałam powyżej ,że starannie dobiera Pani termin wycieczki do miejscaw które się Pani udaje.Polecam poradnik wydany przez Wiedzę i Żicie"Dokąd i kiedy pojechać" jest w tych wyborach bardzo pomocny- sprawdziłam. Życzę wielu udanych podróży- może spotkamy się " na trasie"

Jakie biuro podróży???

Czesc, chciałabym się wybrać na wycieczkę do Włoch objazdową- od Rzymu ku południu i zakończyć ją wypoczynkiem na Sycylii- w sumie ok 14 dni. Ktoś z Was może był i jeśli tak ta jakie biuro podróży może polecić? DZięki

Z jakim biurem podróży

Witam wszystkich. Wybieram się w tym roku na wakacje do Tunezji .Czy może mi ktoś doradzić z jakim biurem się wybrać nie zależy mi na super wygodach , bo większość czasu spędzamy na wycieczkach lub plaży.A jeżeli chodzi o jedzenie to żywimy się na mieście.A jeszcze jedno pytanie czy można i

Z jakim biurem podróży na wakacje?

Do tej pory wakacje organizowaliśmy sami. Tym razem postanowiliśmy skorzystać z usług biura podróży. Chcemy zarezerwować wycieczkę online. Z jakim biurem poodrózy warto się wybierać? Zainteresowała mnie Itaka - pytranie czy ma tylko dobrą stronę, czy wycieczki też. A może jakaś inna firma?

Santorini z jakim biurem podróży?

W ogóle jakie biura organizują wycieczki Santorini? Czy w ostatnim czasie byliście na Santorini? Z jakim biurem, w jakim okresie i w jakiej cenie?

Sycylia z jakiego biura podróży?

Hej wszystkim,czy mógłby mi ktoś polecić dobre biuro podróży, które oferuje wycieczki na Sycylię za rozsądną cenę?(do 2tys)Dziękuję za wszelkie rady i pozdrawiam.

Wakacje 2018 autokarem z towarzyszem podróży

Cześć Ponieważ w biurach turystycznych zaczynają pojawiać się propozycje na wakacje 2018 dlatego rozpoczynam poszukiwania Towarzyszki podróży na wycieczkę objazdową autokarową (nie lubię latać) najchętniej do Rosji (Moskwa-Petersburg) np.Wielkoruskim Szlakiem z biura RT lub PBP Olsztyn oraz do

Biura podróży jakie polecacie ?

chciałabym jechać z rodzicami w wakacje na jakąś wycieczkę z biura podróży Paryż ,hiszpania,Londyn lub coś w tym stylu tylko nie wiemy jeszcze z jakiego biura podróży najlepiej w Katowicach albo Gliwicach ;) pomózcie proszę ! znacie jakieś dobre biura ?!

biuro podróży z Łodzi

Jakie biuro podróży polecacie w Łodzi ? Chciałbym wybrać się na kilkudniową wycieczkę do Wiednia. --- www.cyfrowypolsat.pl - wszystko o cyfrowym polsacie

Skandynawia-wycieczka objazdowa

Bardzo prosze o informacje z jakim biurem wybrać się na wycieczkę objazdową po Skandynawii. Dziękuję za rady w stylu "najlepiej na własną rękę". Interesuje mnie wyłącznie wyjazd zorganizowany.

Re: Skandynawia-wycieczka objazdowa

nie chciałabym, aby zabrzmiało to złośliwie, ale jeżeli interesuje Cię wyjazd z biurem podróży, to najlepiej zapoznaj się z ofertą kilku biur, porównaj i wybierz to, co Cię najbardziej interesuje.

Biuro Podróży

Temat może oklepany, ale z którym polskim biurem podróży wybrać sie najlepiej do Meksyku? Jakie są Wasze doświadczenia? Interesuje mnie biuro oferujące dużo wycieczek fakultat. z polskim przewodnikiem/pilotem. No i nie bez różnicy pozostaje cena. Pozdrawiam.

Francja z biurem podróży

Witam Chcemy się z mężem wybrać na wycieczkę do Francji Najchętniej z biurem podróży bo chcemy zwiedzić coś więcej niż tylko Paryż. Jakie biura polecacie? Wszelkie rady i opinie mile widziane Pozdrawiam :-)

Wycieczki fakultatywne z jakim biurem?

Prosiłbym o opine - chciałbym wybrać biuro podróży z Hurghady na wycieczki fakultatywne. Z jakim biurem warto jechać pod względem cenowym, bezpiecznieństwa, polskiej obsługi i udanej wycieczki, etc Pozdro Marcin

Re: Wycieczki w Turcji z lokalnym biurem podróży

Z Cesme musiałem sobie poradzić sam, niestety. Dam Wam kolejną szansę, bo w sierpniu 2015 będę się smażyć z rodzinką w Ayvalıku nad Morzem Egejskim. Jaką macie konkretnie ofertę wycieczek z tego kurortu dla Polaków?

Biuro podróży Travelplanet jakie jest?

Czy można zaufać Travelplanet i jechać na wycieczkę z tego biura podróży ?

Skandynawia z Rainbow Tours

Witam, poszukuję koleżanki, która byłaby chętna i zdecydowana na wspólny wyjazd do Skandynawii z biurem podróży Rainbow Tours w czerwcu. Link do wycieczki

Jakie biuro podróży wybrać?

Witam, Z narzeczoną planujemy podróż poślubną. Szczerze mówiąc nie orientujemy się gdzie w Sieradzu są biura podróży oraz jakie wybrać. Nie chcemy aby okazało się później, że jakaś firma nas oszukała a będzie to nasza pierwsza wycieczka zagraniczna. Jakie biuro podróży byście polecili i dlaczego

Re: Skandynawia z jakim biurem??

Idywidualnie za te same pieniądze zwiedzisz dużo więcej niż z biurem podróży.Jeżeli nie masz samochodu, to jest to pewien problem. Byłam kilka razy w Skandynawii i zawsze korzystałam z Polferries. Mają bogatą ofertę domków do wynajmu - w różnej cenie i o różnym standardzie, jest w czym

Emeryt szuka towarzysza podróży na wycieczki

Witam Mam na imię Stanisław lat 75 jestem z Warszawy. Szukam towarzysza podróży na wycieczki objazdowe autokarowe z biurem podróży np.z ITAKI wycieczka "Viva Iberia", bo nie lubię latać do Francji, Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii, Rosji i Skandynawii. e-mail do mnie przez córkę malgos68@op

towarzyszka podróży

Poszukuję towarzyszki podróży 50+ na wyjazd we wrześniu , z biurem podróży, wycieczka może być do Kenii, Peru , Chin, a może gdzieś bliżej Grecja, Włochy, Skandynawia ,jestem otwarta na propozycje Ewab

rejsy po nilu z jakim biurem podróży???

chciałabym wykupić wycieczkę 8 dniową w której byłyby z 4dni reksu statkiem po nilu. czy ktoś z was był na takiej wycieczce? jakie biura podróży są najlepsze i ofertowo i cenowo? dzięki za info....

Prowizje biur podróży.

Zastanawiam się nad otwarciem biura podróży, sprzedającego oferty innych biur. Interesuje mnie jakie są prowizje od sprzedaży wycieczek i jakie sa wymogi aby prowadzić takie biuro. (np.ubezpieczenie itp.) Z góry dziękuję za wszelkie informację.

Z jakim biurem podróży zwiedzać Grecję?

Chcielibyśmy zwiedzić Grecję i trochę wypocząć. Czy ktoś mógły podzielić się swoimi wrażeniami z wycieczki objazdowej? Z jakim biurem? Z góry dziękuję za odpowiedzi! jo

Biura Podróży

W tym roku zbankrutowały już dwa BP a wiem ze w ciągu miesiąca góra dwóch mają upaść jeszcze trzy BP. Wiem od osoby z MSZ nie wiem o jakie BP chodzi. Strach wycieczki wykupić:)

Wycieczka klasowa - z jakim biurem?

Chciałabym sięwybrać z moją klasą - 2 liceum na wycieczkę. Myślałam o Krakowie albo Wrocławiu (jesteśmy z Warszawy). Czy możecie mi polecić jakieś zaufane i wypróbowane biuro podróży organizujące takie wycieczki dla szkół? Będę bardzo wdzięczna, to będzie moja pierwsza wycieczka z klasą.

Skandynawia

Kto byl wtym roku w Skandynawii z jakim biurem? i czy je poleca? Czy sa wycieczki nad fiordy? Pozdrawiam

wycieczka do Włoch z biura podróży Olimp

Czy był ktoś na wycieczce objazdowo-pobytowej we Włoszech z biura podróży Olimp z Krakowa. Jakie wrażenia, czy to biuro jest wiarygodne a program wycieczki w pełni realizowany. Bardzo proszę o informacje.

Z jakim biurem podróży do Toskani?

Hej! Od pewnego czasu marzy mi sie wycieczka do Toskani, nieststy nie dyponuje swoim autem, a chciałabym jak najwięcej zwiedzić i porobić zdjecia. Czy możecie polecić mi jakieś dobre i niedrogie biuro podróży. A i w jakim okresie najlepiej jechac? Pozdrowionka

Biuro Podróży Proxima Travel-jaką wycieczkę wybrać

Witam! Czy są tutaj osoby, które jeździły na wycieczki z biurem www.turystyka-centrum.pl? Co polecicie na pierwsza podróż zagraniczną?

Jakie biuro podróży polecacie?

Planujemy w okresie letnim wyjazd zagraniczny, njabardziej marzy mi się Kreta, ale chętnie pojechałabym też do Egiptu czy Tunezji. Czy mogłybyście polecić wiarygodne biuro, które ma dobrą ofertę cenową i hotelową (z atrakcjami dla dzieci, synek ma 4 lata). Czy zamawiacie wycieczki z first

Re: Z jakim biurem podróży

polecam biuro podróży sun&fun , znajdziesz naprawde tanie wycieczki. .. . wejdź na strone i popatrz na oferty.polecam początek czerwca lub koniec maja

pilot wycieczek/pracownik biura podróży

Jak w temacie...Jakie są zarobki tych grup zawodowych, i ile może pilot z doświadczeniem dostać za prowadzenie wycieczki 14dniowej na kierunkach egzotyvznych np do Ameryki Płd, Bliskiego Wschodu...?

To prawda, że biuro RT ma ciekawą ofertę do Maroka i Skandynawii, bo sama mialam okazje być na tych wycieczkach. Duzym plusem jeśli chodzi o Maroko jest pilot Sebastian, natomiast jeśli wycieczki do Skandynawii pilotuje nadal p. Małgosia to zdecydowanie odradzam. A szkoda bo wycieczka ciekawa i

Z jakim biurem podróży w ciepłe kraje

Witam,napiszcie proszę jakie biuro podróży możecie polecić na wakacje.Macie jakies sprawdzone które oferuje wycieczki w miarę atrakcyjne cenowo?

Z jaki biurem podróży na wycieczkę do USA?

Chciałabym poechać na wycieczkę do Usa zwiedzić zachodnie wybrzeże NOwy York itp Z jakim biurem byliście co polecacie?

Jakie biuro podróży? Doradźcie!!

Witam, mam prośbę o polecenie jakiegoś godnego zaufania biura podróży. Sama nie lubię tzw. wyjazdów zorganizowanych i nie korzystam raczej z usług biur, ale teraz rodzice na rocznicę ślubu zażyczyli sobie "wycieczkę w miłe miejsce"... Tyle się ostatnio pisze o upadkach różnych biur czy

BIURA PODRóżY

Witam! Z jakiego biura podróży najlepiej skorzystać wybierając się na wakacje za granicę? Planujemy wyjazd do Tunezji lub Grecji, ale nie wiemy w jakim biurze załatwiać wycieczkę tak żeby na miejscu się nie rozczarować. A może ktoś mógłby podpowiedzieć jakiś dobry i sprawdzony hotel?

Włochy: pobyt+objazd - jakie biuro podróży?

Chciałabym pojechać na wycieczkę do Włoch pobyt+objazd. Jakie biuro podróży polecacie? Najlepiej żeby to była wycieczka 7 dni objazdu plus 7 dni pobytu, z przelotem,ale od biedy może też być dojazd autokarowy.

Zielonogórskie biura podróży

Witam wszystkich!!! w tym roku wybieram się do Hiszpanii, może ktos poleci mi jakieś biuro podróży (sprawdzone) z Zielonej Góry. czy może ktoś podróżował z biurem EXODUS??? i jakie wyniósł wrażenia, organizację wycieczki, czy można zaufać ekipie tego biura??

z kim do Skandynawii?

witam :) czy ktoś wie jakie biuro lub portal posiada wycieczki objazdowe do krajów Skandynawii?

Biura podróży w Sharm

Witam, wybieram się drugi raz do Sharm i chciałbym odwiedzić Izrael. Bardzo bym prosił o porady/opinie osób, które skorzystały z takiej wycieczki nie u rezydentów, ale w lokalnych biurach podróży ostanio (nie kilka lat temu). Przyznam, że poprzednio skorzystałem z innej wycieczki lokalnego biura i

Z jakim Biurem Podróży - objazdówka po Włoszech???

! Poleccie mi prosze biura(najlepiej w Łodzi), ktore organizuja takie wycieczki, bo ja w tym temacie jestem zupelnie zielona :-) A moze ktos byl na takiej wycieczce i moze mi polecic??!! A moze ktos z Was byl na wycieczce objazdowej po innym kraju i moze polecic??? Z gory dziekuje, pozdrawiam.

Re: Skandynawia z jakim biurem??

Ja w ubieglym roku bylem wlasnym samochodem i za te same pieniadze co z wycieczka zobaczylem 3 razy wiecej

Re: P Sobolewscy Biuro Podróży

Bylismy z mężem teraz na wycieczce do Paryża zwiedzanie i Sylwester 2014/2015 Oganizacja super,kierowcy profesjonalni a Pani Joanna Rapatynska nasza przewodniczka chodzącą z nami ramie w ramie jest najlepszym przewodnikiem jakiego poznalismy.Ma ogromną wiedzę opowiada bardzo ciekawie o wszystkim i

Podróżujesz z biurami podróży?

Piszę pracę na temat pracy pilotów wycieczek. Konkretnie chodzi mi narazie o to, jakich informacji oczekujecie od pilotów podczas waszych podróży. Czy jeżeli np. przejeżdżacie tranzytem przez dany kraj, co chcielibyscie wiedziec, czy maja to byc dosc szczegolowe info, czy tez zwykle

Z jakim Biurem Podróży- objazdówka po Włoszech???

! Poleccie mi prosze biura(najlepiej w Łodzi), ktore organizuja takie wycieczki, bo ja w tym temacie jestem zupelnie zielona :-) A moze ktos byl na takiej wycieczce i moze mi polecic??!! Z gory dziekuje, pozdrawiam.

Wakacje ale z Jakim biurem podróży?

Wiatam. Najwyższy czas pomyśleć o wakacjach urlopie czy podrózy poślubnej wiec zaczynamy się rozglądać po biurach podróży No i tu pojawia się pytanie jakie biuro podróży wybrać , żeby ten wolny czas spędzić milo i bez nerwów. Tutaj zbieramy Nasze opinie, sugestie oraz

BIURA PODRÓŻY - Pytanie???

Mam problem, nie wiem które biuro podrózy jest najlepsze jeżeli chodzi o Hiszpanie, pomóżcie napiszcie jakie waszym zdaniem jest najlepsze biuro podróży, chodzi o wycieczki autokarowe do Costa Brava, obojetnie jakie miasto, ale która firma jest najlepsza? Napiszcie swoje przykłady, wymieńcie

Reklamacja wycieczki/wczasów w biurze podróży

Witam Czy któraś z e-mam reklamowała wycieczkę/wczasy w biurze podróży? Jeśli tak to: - co było przedmiotem reklamacji - jakie to było biuro - jak biuro rozpatrzyło reklamację - jeśli ewentualnie odrzuciło reklamację czy zgłaszałyście sprawę do Rzecznika Praw

wyloty z Poznania jakie biuro podróży?

koniecznie z Poznania. Jakie biuro podróży ma duży wybór wycieczek samolotowych z wylotem właśnie z Poznania? Przeglądam oferty internetowe, ala albo jest bardzo drogo albo podejrzanie tanio... proszę o rady. Pozdrawiam

Re: Japonia - z jakim biurem podróży ?

Z wpisów widac że 90% wpisów robią pracownicy biur podróży a nie uczestnicy wycieczek. Są 2 biura które robią Japonie na wysokim poziomie i mają bopgate świadzcenia to Opal Travel i CT Poland korzystam z kilku biur w temacie egzotyki i trzeba uwarznie kazdy program porównać. Logostour robi

Re: biuro podróży Exodus

wycieczkę mają oczekiwania luksusu .Byłam w Skandynawii z p. Jaworskim i oceniam tę wyprawę bardzo dobrze

Podróżujesz z biurami podróży?

Piszę pracę na temat pracy pilotów wycieczek. Konkretnie chodzi mi narazie o to, jakich informacji oczekujecie od pilotów podczas waszych podróży. Jeżeli np. przejeżdżacie tranzytem przez dany kraj, co chcielibyscie o nim wiedziec, czy maja to byc dosc szczegolowe info, czy tez zwykle

Biura podróży w Sharm

Prosze poradźcie z jakiego biura organizować wycieczki w Sharm. Jakie sa ich ceny. Czy można dojechac do Klasztoru Katarzyny i na góre Synaj taksówką lub z egipskim biurem?

Z jakim biurem podróży na zwiedzanie Grecji?

Chcielibyśmy zwiedzić Grecję i trochę wypocząć. Czy ktoś mógły podzielić się swoimi wrażeniami z wycieczki objazdowej? Z jakim biurem? Z góry dziękuję za odpowiedzi! jo

Re: Skandynawia - jakie biura polecacie?

Polecam biuro Logos Travel Marek Śliwka. Byłam na tej wycieczce po Skandynawii i jestem bardzo zadowolona (2004 rok). Widze ze program sie nie zmienil. Pilot - Krystina był doskonały!!! Na tej wycieczce przekonałam sie, ze wycieczki objazdowe tez moga byc cudowne:) Bo w sumie to wole

Stambuł - z jakim biurem ???

Mam pytanie do forumowiczów. Czy znacie może jakieś Biuro Podróży organizujące wycieczkę do Stambułu. W Turcji na objeździe i zwiedzaniu już byłam, ale do pełni szczęścia i spojrzenia na ten przepiękny kraj brakuje mi wycieczki do Stambułu.

El Gouna, biura podróży

czy ktoś jeździł może na fakultety z miejscowych biur podróży w El Gounie? Możecie jakieś polecić? linki mile widziane a jeśli nie macie to gdzie dokładnie jest biuro i jakie mają ceny i w jakie dni wycieczki.

Pomóżcie wybrać biuro podróży i wycieczki

kontrowersyjne opinie. Czy uważacie że lepiej zdać się na rezydentów? Napiszcie, jakie wycieczki polceacie. I proszę, doradźcie jak postąpić z wycieczką do Kapadocji , czy wybrać ofertę rezydenta? Kiedyś czytaliśmy, że lokalne biura podróży prowadzą okrężnymi drogami i nie pokazują w Kapadocji

wasza najlepsza wycieczka z biurem jaka?

Tak z ciekawości dla szukających inspiracji na przyszłe podróże. Jaką wycieczkę z biurem wspominacie najlepiej? Sama wspominam wycieczkę z biurem którego już nie ma 2 tygonie w Egipcie z rejsem po Nilu z Alfą star w 2004 to było. Relaks i piękne zabytki i oświadczyny;) A wy? -- "Życie nie

Biuro Podróży "Almatur"

współpracował ktoś z nimi jako pilot? jakie proponowali wam warunki i jak to wyglądało pod względem finansowym? będę wdzięczna za wszystkie informacje. Interesuje mnie pilotaż w kierunku głównie włoch, grecji wycieczek objazdowych. pozdrawiam

Re: Skandynawia-wycieczka objazdowa

serdecznie Justyna Korczyńska właściciel biura podróży j_korczynska@wp.pl

Sousse - jakie wybrać lokalne biuro podróży ?

Jadę w grudniu do Sousse chciałbym skorzystać z zakupu wycieczek fakultatywnych (Safarii - 2 dniowe, Tunis) jakie biuro możecie mi polecić (oczywiście tanie)

z jakim biurem podróży z Berlina na wakacje?

Chcę na przełomie sierpnia / września wyjechać na dwutygodniowe wakacje, gdzieś na południe Europy. W grę wchodzi jedynie wylot z Berlina. Czy ktoś korzystał z Was z last minute lub ewentualnie zakupił wycieczkę korzystajaąc ze strony jakiegoś niemieckiego biura podróży? Jakiego? Z góry

Re: Jakie biuro podróży???

może wycieczka z BP Itaka "Królowe południa"?,to nowość w ofercie Itaki. jadę w lipcu. pozdrawiam

Re: Santorini z jakim biurem podróży?

Ja jestem zainteresowany Santorini, ale tylko z autobusowym dojazdem i promem. Biuro podróży Soltur z Krakowa organizującą taką wycieczkę, z równoczesnym zwiedzaniem Grecji, ale jakoś od kilku lat nie dochodzi ona do skutku z braku chętnych. W tym roku z dopłynięciem do Santorini mogą być problemy

z Gouves jakie wycieczki?

Wybieram się 30 sierpnia na wczasy do Gouves. Proszę podpowiedzieć dokąd na wycieczki pojechać z tamtejszego biura podróży,a gdzie można spokojnie dojechać autobusem. Bardzo dziekuję za podpowiedzi

Gdzie sprawdzone biuro podróży

Chcę jechać do Egiptu z dziećmi(3 i 6 lat) i nie bardzo wiem do jakiej agencji sie udac.Czy to prawda ze różnica w cenie tej samej wycieczki może się sporo różnić w różnych biurach podróży?

Wyjazd Skandynawia 2012 Chętni?

Witam serdecznie, chętnie wybrałabym się na objazdową wycieczkę po Skandynawii w okolicach sierpnia. Z tego co widziałam, wycieczki organizowane przez biura podróży mają spore przebicie cenowe. Może udałoby się zebrać więcej chętnych na taki wyjazd i zorganizować coś sensownego wspólnymi siłami

Club Miramar Obzor - z jakim biurem podróży ???

Witam! Bardzo proszę o opinie tych osób, które miały przyjemność wypoczywania w tym hotelu. Zależy mi na tym aby uzyskać jak najwięcej informacji z jakim biurem podróży najlepiej wyjechać aby nie spotkało nas rozczarowanie. Mamy zamiar wykupić wycieczkę na tydzień po 20 czerwca, 2 dorosłych z w

Jakie biuro podróży jaki hotel? Pomóżcie

Witam serdecznie Chcielibyśmy wybrać się na tygodniowe wakacje do Turcji egejskiej. Nie wyjeżdżamy zbyt często. Chcielibyśmy trochę pozwiedzać (myśleliśmy o dodatkowych wycieczkach fakultatywnych), trochę po odpoczywać i trochę skosztować życia nocnego. Może ktoś z Was poleci nam jakiś hotel z

Na Sahare pewnie że obowiązkowo musimy się wybrać na wycieczkę zorganizowaną ,ale reszte to planujemy zobaczyć we własnym zakresie. Wystarczy doby przewodnik trochę czasu poświęcić teraz przed komputerem zrobić plan, a na miejscu zorganizować samochód i wszystko.

Re: jakie biuro podróży?

i na pewno nie 'turysta'. chyba, że nagrasz wszytsko co mowi właściciel, a potem złożysz reklamacje. wycieczka z tym biurem to stres, stres i ciągłe zwodzenie klienta, a o realizacji programu możesz pomarzyć

Re: Wycieczka z biurem podróży

? Musisz sobie wyobrazić co zamierzasz robić? Jeśli chcesz zwiedzać na własną rękę to licz: samochód (wynajęcie, paliwo itp) plus bilety wstępu, inaczej jeśli wycieczki fakultatywne wykupisz z biura (poproś, żeby Ci przesłali ofertę cenową dla danego regionu na e-mail). Lot samolotem? Hmm, jesli

Oludeniz- lokalne biura podróży!!!!

telefonu. Czy zna ktoś biuro lokalne z polskim przewodnikiem? Na jakie wycieczki warto się wybrać? Z góry dziękuje za wszystkie informacje. Pozdrawiam.

kapadocja z jakim biurem

Niedługo będę w okolicach Alanii. Z wycieczek fakultatywnych zależałoby mi na dwudniowej wyprawie do Kapadocji. Czy moglibyście doradzić biuro z jakim można będzie bezpiecznie się wypuścić na taką eskapadę. Propozycje rezydentów naszych biur podróży są horrendalnie drogie.

Re: Japonia - z jakim biurem podróży ?

Witam, pomogę polecić kilka biur i ciekawe wycieczki. Zapraszam na priv, mój email: domin@autograf.pl Pozdrawiam, Dolar6

lokalne biura podróży w Budvie

mam pytanie,czy ktoś korzystał z usług lokalnych biur podróży zwiedzając Czarnogórę jakie ewentualnie oferują wycieczki i jak kształtują się ceny z góry dziękuję za informacje

Dobre i sprawdzone biuro podróży

jakie biura podróży oferują tego typu jednodniowe wycieczki dla osób indywidualnych. (zależy mi na wycieczce z przewodnikiem) Bardzo dziękuję za ewentualne odpowiedzi. Pozdrawiam Marta

Re: skandynawia objazd z jakim biurem?

> ale nie wiem z jakim biurem. A po co biuro podróży? Najlepiej samemu. Transport zaplanować można korzystając z tanich linii lotniczych: Loty tanich linii z Polski do Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii

Skandynawia nie należy do tanich więc i wyżywienie jest drogie.Najlepiej poszukaj w internecie i na forach ludzi którzy byli na tej wycieczce i z ich opinii wyciągnij tzw średnią.Pozdrawiam

z jakim biurem podróży najlepiej jechać do Tunezji

wybieram sie w tym roku pierwszy raz do Tunezji - razem z żoną i małym dzieckiem, dlatego wolałbym znaleźć jakieś dobre biuro podróży. wiecie może kto sie specjalizuje w wycieczkach do Tunezji?

Re: Biura podróży jakie polecacie ?

Itaka. Zawsze kupujemy z rodzinką w tym biurze różne wycieczki xd

No to teraz juz rozumiem - zostaje wam wybranie sie do jakieś knajpki w porze obiadowej bo wątpie abyście po tzw obiadokolacji mieli ochotę na cos jeszcze do jedzenia . A w trakcie pobytu to słynna Sahara z Sunem albo miejscowym biurem Sahel z taka uwaga , że ceny lokalnego biura i " polskiego

Re: Skandynawia z jakim biurem?? Focus

Ale chyba nie byles sam??? Bo samotna wyprawa samochodem jest bez watpienia drozsza niz z wycieczka zorganizowana!

Podróż po USA - jakim biurem?

Witam! Wybieram się we wrześniu do Chicago. Chcę zwiedzić trochę tego pięknego kraju. Znalazłem wycieczkę z biura Rek 5 Star, ale opinie na ich temat są marne. Czy ktoś wie z jakim biurem najlepiej podróżować po USA chodzi o autokarowe/pociągowe wycieczki po USA z Chicago. Z góry dzięki za

Jakie polecacie tanie i dobre biuro podróży??

Chcielibyśmy z mężem polecieć na Kretę .Może orientujecie się jakie tanie biuro oferuje wycieczki all inclusive??

biuro podróży sigma-travel

Uprzejmie proszę o opinię nt. biura podróży sigma-travel. Wybieram się do Turcji i w szczególności interesują mnie wycieczki objazdowe po tym kraju. Sigma-travel oferuje bogaty 15 - dniowy program. Czy ktoś z Państwa wyjeżdżał kiedykolwiek z tym biurem? Jakie wrażenia pozostawia po sobie z

Jakie formalności aby otworzyć biuro podróży?

Witam Myśle o otwrzeniu biura podróży (jako agent pośredniczący). Czy ktoś kto jest w branży mógłby udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań. 1) czy potrzeben jest zezwolenie (koncesja) 2) jakie formalności trzeba spełnić i w jaki sposób rozpocząc działalność 3) jaki przeciętnie prowizje od

Re: Wietnam z jakim Biurem podróży najlepiej ?

Wydaje mi sie ze wina za to ze wycieczka nie dochodzi do skutku lezy po stronie organizatora. Niepotrzebnie terminy Wietnamu pokrywaja sie z terminami wycieczki Wietnam-Kambodza-Laos . Osoby z biura obslugi kienta tez bardziej zachecaja do tej drugiej wycieczki informujac ze sam Wietnam nie

Re: Egipt - z jakim biurem podróży?

A z jakim przewodnikiem byłeś, jak miał na imię? Ja w niedzielę wróciłam z wycieczki po Nilu też z Alfa Star. jagoda73

Jakim biurom podróży mozna zaufać?

interent z nie znanych mi biur podróży np. Tagi Turistic Klub. Nie mam pojęcia co to biuro prezentuje,czy ktoś korzystał z ich oferty? Ja ze swej strony mogę stwierdzić, że wiarygodnym , choć nie najtańszym biurem jest Neckermann. Ich oferty last minute są pewne, choć trzeba mieć sporo cierpliwości i

Re: Z jakim biurem podróży w ciepłe kraje

Od 10 lat jeżdze z Rainbow Tour z Łodzi i wycieczki autokarowe i lotnicze. byłam w nimi: Włochy, Hiszpania i Portugalia, Maroko, Izrael z Jordania, Słowenia, Chorwacja (3 razy), Serbia, Grecja, Turcja (tu rewelacja!), Egipt, Szwajcaria, Francja i cała Skandynawia i NIGDY żadnych problemów

Zobacz wideo