w 203 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

203

Reymonta Metro Wawrzyszew Lindego Dewajtis UKSW Dojazd z Chomiczowki dalekiej hehe bylby zapeniony i do metra i do innych lini Na lindego bylby autobus wiec nie trzebaby pchac tam 103 bo 203 w dwie strony jezdzic spojonie by mog minibusami No i wiadomo nareszcie to na co czekalbo bardzo duzo

mercedes w 203

czy ktos potrafi przetlumaczyc z niemieckiego wyswietlona informacje w komputerze pokladowym :Schlusslicht links,Ersatzlicht aktiv. ???

Ustawa 203!!!

UM w Bydgoszczy ma jeszcze czas ,żeby dopisać się do pozwu przeciw państwu w sprawie ustawy 203zl - ostatni dzwonek na dodatkowe pieniądze!!!!!!!

Poślizgi 203

Jechałem 203 - bardzo często wpadała w poślizg przy ruszaniu - najbardziej prawdopodobna przyczyna - niewłaściwe przełączanie styków (za szybkie) przy rozruchu przez motorniczego odzwyczajonego od jazdy 102.

kod 203

Mam pytanie w skierowaniu do szpitala lekarz neurolog wpisał mi ten kod co on oznacza ?

Naramowicka 203 - internet

Witam, orientują się Państwo jacy dostawcy poza INEA są w stanie podłączyć internet przy ul. Naramowicka 203? Pozdrawiam

realizacja ustawy 203

czy ustawa 203 ma zastosowanie też do osób które zostaly zatrudnione w szpitalu po 2003 roku??? czy mam prawo do 110,23 zł miesięcznie???

203-centymetrowa środkowa w Enerdze

skład jest naprawde super !!!! Robi wrażenie , - troszke szkoda że nie ma w zespole sympatycznych Amerykanek Coleman i Cambell ,ale jeśli są zawodniczki z WNBA - Taylor i Moore - to może będzie jeszcze lepiej : ) Nie opuszcze żadnego spotkania , a będe namawiał też znajomych żeby chodzili na

Kanciatka 203 występuje w TV

Uważnie oglądajcie reklamę oleju Kujawskiego, w trakcie słów dziewczynki "Mamo czy olej tłoczy się w tramwaju?" pokazana jest na 3 sekundy kanciatka i tłumek ludzi wsiadających do niej, jest to sam początek reklamy, a więc cierpliwości

Zablokowana stona w203.pl

Czy ktos wie dlaczego? -- " W zasadzie dla Polaków nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, chyba że... muszą zbudować drogę."

Linia piesza 203

Jak to ładnie wygląda, podjeżdza 127 lub 191 pod wiadukt, wypada tłumek, który kurcgalopkiem pędzi przez wiadukt i wsiada do pierwszej w historii Warszawy linii dla spacerowiczów po wiadukcie o numerze 203.

Re: mercedes w 203

Tłumaczenie: "Sprawdzić lewe tylne światło pozycyjne. Aktywne światło zastępcze!" Zapraszam na nasze forum: www.w203.pl

NOWA LINIA "203"

Pomysł wiąże się z moją dzisiejszą przejażdżką po New Huta. Uważam, że powinno się stworzyć nową linię podmiejską (pod warunkiem, że gmina Kocmyrzów - Luborzyca ma na to ochotę) nr "203" na trasie: Al.PRZYJAŹNI / RONDO CZYŻYŃSKIE - Kocmyrzowska - Darwina (jechałoby w końcu coś koło

203 tys. ludzi mieszka w Kielcach!

Na stronie internetowej Kielc podano na początku stycznia 2006r. i liczba mieszkańców grodu nad Silnica wynosi niespełna 203 tys. ludzi!A u nas też spada liczba ludnosci ale u nas mieszka w Radomiu 227 tys.ludzi!Ciekaw jak uczestnicy forum z Kielc to wytłumaczą!

Szkoła Podstawowa 203 w W-wie

Poszukuję ludzi z 8 B, rocznik 90/91 ze Szkoły Podst. nr 203. Anka Sajnog, Aśka Gruszka, Krzysiek Trela, Zibu, Duszek, K. Pomorska itd. Dajcie znać ludzie!

203

101 dalmatyńczyków na pokładzie Rudego 102 -- Nic to też coś, bo nie może być nic, nic samo w sobie już jest czymś, a gdyby nic było niczym, to nie byłoby nic.

nokia asha 203

kupiłam mamie tę komórkę, właśnie zaczynamy ją testować; bardzo drażnią mnie ikonki na "stronie startowej", w większości łączące z netem, który mama ma zablokowany jak wyłączyć to badziewo?

dot "lex 203"

Zapewne wszyscy pracownicy służby zdrowia ( i nie tylko)czego dotyczy przedmiotowa ustawa. Tak więc pracownicy ZOZ-ów jeżeli nie macie jeszcze wypłaconych świadczeń z tego tytułu, macie już w rękach wyroki, chcecie wnieść pozew lub wniosek o egzekucję do komornika!?. Służę pomocą. W tym roku

Re: 203

Ale 203 potrafi, to by na umowe zlecenie w pierwszy dzień "wiedeńczyka' pogonił

2-03

koło 13 2-03 odmówiło posłuszeństwa pod Filharmonią w kierunku Salwatora. -- MPK Connectig People -- yogy@gazeta.pl

Kłopoty z ustawą "203" w pogotowiu

Cóż za nowe słownictwo obowiązuje ostatnio. Nie bardzo rozumiem słowo "zaklepał". Ostanio w GW często można przeczytać: Prezydent zaklepał, rząd zaklepał. Po jakiemu to???

GRZYB w szkole podstawowej nr 203, Warszawa

Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat grzyba w szkole podstawowej nr 203 przy Skorupki w Warszawie? Słyszałam, że jest od dawna, ale się o tym nie mówiło!!! Co z naszymi dziećmi?!!! Zaniepokojona matka

Heniu! Oddasj nasze "203"!!!

My, Pracownicy Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie, żądamy wypłaty należnych nam wynagrodzeń z tytułu "203" i "110". Bez żadnych tzw. "ugód". i tym podobnych. Oddawaj nam nasze ciężko zarobione pieniądze, a nie robisz nam wielka łaskę. Żądamy naszych pieniedzy, z naleznymi

203.000 dodatkowych mieszkancow.

Aby Bialystok mogl utrzymac status metropolii zostanie sprowadzonych tutaj 203. 000 emigrantow z Afryki i Azji .Na budowe nowych osiedli na przedmiesciach oraz nowych zakladow pracy da pieniadze UE .Bruksela wybrala Bialystok poniewaz juz w przeszlosci byl on miastem wielokulturowym.Taka tez

Wyznaczenie zarządcy w trybie art. 203 kc

Sąd Rejonowy.......w ....... Wydział cywilny Wnioskodawca: Gmina........ -Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Uczestjnicy : J.Kowalski T.Nowak G.Bąk Wniosek: O wyznaczenie zarządcy w trybie art 203kodekscu cywilnego 1. Wyznaczenie na zarządce nieruhcomości

Lista odpowiedzialnych za 203

szpitale - te, które rozpoczną restrukturyzację - będą mogły pożyczyć pieniądze na realizację zobowiązań, wynikających z tzw. ustawy 203 złote, czyli przede wszystkim na wypłatę zaległych podwyżek. O pieniądze będą mogły również ubiegać się placówki, które podwyżki wypłaciły, ale wpadły przez to w inne

199-203

. Odcinek 203 Marek postanawia pomóc Uli. Załatwia dla niej udział w prestiżowych targach mody. Paulina torpeduje te plany. Maćkowi i Ani znów nie udaje się dogadać -- Podróż w świat zapachów

Sześciolatki w SP nr 203 ul. Skorupki

na priv rodziców zainteresowanych stworzeniem klasy pierwszej w SP nr 203 tylko dla dzieci sześcioletnich. Istnieje możliwość utworzenia takiej klasy. Sprawa jest warta przemyślenia dla rodziców, którzy obawiają się o edukację swoich pociech i to nie tylko w zerówce, ale również potem w

sony DVD203-szum

Witam. Kupiłem kamerę sony DVD203. Zacząłem testować i...... załamanie!!!!! W pomieszczeniu-pokój, przy świetle sztucznym: kilka punktów, razem ok. 500W mam ogromny szum- drobne punkciki: żółte, zielone, niebieskie pokrywajace cały ekran! Obraz jest jak przepuszczony przez filtr. Śnieży jak w

203-205

203 wtorek, 9 grudnia Gabriela i Leszek jadą do domu dziecka w Sochaczewie. Proszą dawną wychowawczynię o informacje dotyczące matki Basi. Marta radzi Karolinie, żeby wreszcie podjęła decyzję w sprawie Igora. Do klubu przychodzi dziennikarz, żeby zebrać informacje do artykułu. Kinga boi

studniówka w Dwójce 2.02.203 opinie

powiedzieliscie A to i powiedzcie B, licze ze ta Pani przeczyta nasze opinie i zajmie sie sprawa aby nie bylo takich cyrkow w nastepnych latach. Popytalam znajomych i w naszej szkole to precedens, aby za nasze pieniadze wykluczac z oragnizacji kogos kto chcial dla nas jak najlepiej Czekam tutaj NIEZADOWOLONA

2.03 MEGA DOSTAWA OUTLET-u w Warszawie

2.03 MEGA DOSTAWA OUTLET-u w Warszawie - Mexx+Sisley+Benetton - More&More - Pimke - Sisley - Sisley+Benetton - Extasy oraz ODZIEŻ UŻYWANA: - cream Włochy 42 zł/kg - spodnie rurki 28 zł/kg - spódnice+sukienki 18 zł/kg Ponadto Zapraszamy w najbliższą sobotę 5.03 w godz. 8

Nr. 203

Aptekarz oprowadza praktykanta po swojej aptece. - Jakie leki trzymacie w tej szafce? - pyta praktykant. - Tu są leki, które dajemy pacjentom, jak nie możemy przeczytać co lekarz nabazgrał na recepcie. ...mogę się kłócić w czasie wolnym...

Zagadka 203

Cóż http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/fh/ia/hfn2/DIqMB6HJaOJkp1kEkX.jpg zdjęcie to przedstawia ? ;))) -- " teoretycznie można teoretyzować, ale w praktyce się tego nie praktykuje"

armaty 203 mm PION

czy to prawda , że MON sprzedaje nasze armaty gdzieś do Azji? zawsze wyobrażałem sobie , że będą świtną obroną przeciwdesantową , zwłaszcza że w armii pojawiają się bezpilotowce. Dla mnie to sabotaż lub głupota.

2.03 - co było dziś w Klanie?

Przegapiłem dzisiejszy odcinek, przyszedł bowiem czas na zakupy w supermarkecie... Moze mi ktoś pokrótce opowiedzieć co się wydarzyło?

W203

", ani nie jest tak dobrze wykonany jak "Tojtoj". -- Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)

203mm?

Kiedys byl artykul w nTW o roznych dziwactwach duzych kalibrow na podwoziach. -- A łyżka na to: jest Pan zerem.

Małysz 203,5 m w serii próbnej

NASZ ADAS TO JUZ CHYBA POWINIEN NA EMERYTURKE POWOLI UDAC SIE ! KASE MA A ZDROWIA SZKODA A JAK WIDAC NIE IDZIE MU I TYLE

Re: 203

Że co? Adaś potrafi jeździć 102N? Chyb Ci się Adasie mylą :) -- pavlack@skrzynka.pl | GG: 1305319 www.komunikacja.z.pl | www.pkt-gorecko.z.pl We are electric!!!

ustawa 203 dla pielegniarek !!!!!!!klamstwo!!!!!!

To oburzajace ciagle krzyca w mediach ze pielegniarki domagajac sie swoich pieniedzy rujnuja szpiutale!!!!Nawiazuje do wypowiedzi jednego z dyrektora bydgoskiego szpitala z dnia14.09LUDZIE TYLKO OWY PAN DYREKTOR NIE POWIEDZIAL ZE ON TEZ DOSTAJE TE 203,ON ORAZ KAZDY PRACOWNIK SZPITALA

Re: Sp 203????

ja skonczylam sp203 w roku 1999roku. Skonczyly ja rowniez dwie moje starsze siostry. szkola calkiem w porzadku, najgorzej jednak wspominam pana Jarzynę!!

Re: kod 203

trudno to rozszyfrować mogę tylko sie domyślać ,albo 2 w 3 ale to jest na sto % 203 maja to być badania tomografia głowy aorty , etc mam byc na czczo ?Jest to napisane razem jako jeden wyraz moze to z w 3 ?

Re: kod 203

A jest tam przed tym jakaś litera? i cy gdzies między cyframi jest kropka? Bo kodu 203 bez litery i kropki to w zyciu nie widziałam

Dwa poprzednie wpisy i dwie różne opinie. Krakowianki i gdynianki mogą nie tylko Toruń tak oklepać. Wierzę w trenera i tę drużynę. Jeśli zespół ominą poważniejsze kontuzje to koszykarki spokojnie mogą powalczyć o miejsca 3-6. Mam nadzieje,że swoją grą przyciągną większą ilość kibiców niż

z tymi statystykami to OSZUKALIŚCIe !!!!!!! Taylor w Turcji miała około 10 pkt i 6 zbiórek - a wy napisaliście że 16 pkt i 10 zbiórek ,. OSZUSTWO !!!!!!!!!!!!!!

Re: Kanciatka 203 występuje w TV

Ja w imieniu niedoinformowanych zadam pytanie. Co to jest kanciatka 203?

Kiosk multimedialny UM w Auchan zdechł.

Może ktoś wreszcie coś z tym zrobi ? img203.imageshack.us/img203/717/zdjcie0060gr.jpg

Czy tak będzie wyglądało centrum Warszawy w 203...

Nie wiem, co się dzieje z Bartoszewiczem - stał się chyba Sianeckim Stołecznej, bo nie pisze już normalnych tekstów, tylko same "michałki". Po jaką cholerę coś takiego powstaje? To jeszcze dziennikarstwo czy już kabaret?

Open Office 2.0.3

profilu do c:\program files\OpenOffice\i zrobić skrót na pulpit Problem polega na tym,że potrzebuję więcej podpowiedzi w tym zakresie, na zasadzie < krok po kroku >; no bo wchodząc na, \program files\OpenOffice\, tych ikonek jest sporo, a która jest prawidłowa? by ją przenieść na pulpit

spamer IP 213.17.203.* ! ! !

Powiadomiliśmy już twój oddział firmy Raben w Gądkach oraz centralę o użytkowaniu w godzinach pracy firmowego netu do celów prywatnych. Myślę, że tam już sobie z tobą poradzą. Szkoda mi ciebie, bo chyba dziś niełatwo o pracę dla takich jak ty, ale to była wyższa konieczność.

Kupie Radio CB Midland Alan 203

Doskonałe do komunikowania sie radio Alan 203 Kupie. Może być używane może być nowe ale w przystępnej cenie , specyfikacje podaje poniżej SPECYFIKACJA ALANA pozdrawiam

Peugeot 203,ktoś coś wie?

Czy ktoś zna właściciela takiego auta? Zakochałem się w tym modelu.Szukam innych zakochanych...pzdr

No tak ale po pierwsze na reklamie nie da sie rozpoznać ze to Kraków jeśli nie wie się o 203 a dwa co ma Kujawski do Krakowskiej kanciatki a w ogóle to jest syfny olej

203 milionow Polakow lub wiecej...

Witam serdecznie Dosc dziwnie zaczalem temat: 200 milionow Polakow... Kto sie zgodzi z moja opinia w/g ktorej w Polsce jest okolo 20 % (TYLKO 20%) ludzi, ktorzy jako spatkobiercy komunistycznych rzadow dzierza nadal sprytnie i podstepnie Wladze. PROPAGANDA tak zneutralizowala

parkowanie na pilczyckiej 197-203

Już kolejny raz nie można poruszać się po chodniku na odcinku tej ulicy. Telefoniczna internterwencja w strazy miejskiej bez efektów. Od kilku miesięcy w tym miejscu buduje się blok spółdzielni Maslice. Podwykonawcy parkują na jedynymm na tym odcinku chodniku, tarasując go zupełnie. Ludzie

A co z 203 zł

Czy ktoś wie coś na ten temat? Zbliża się koniec września a o wypłatach tych pieniędzy nic nie słychać. Znowu p. Romanow zrobiła wazystkich w trąbę? Podpisaliśmy ugodę, straciliśmy tyle pieniędzy- ona dostała kasę z ministerstwa- a teraz nie wywiązuję się. Zrobiła z gęby d....

Czy walczycie o ustawowe 203zł?

Mój narzeczony zmienił pracę. Pracował w przychodni i "dobrowolnie" podpisał rezygnację z ustawowych 203zł, które miała dostawać służba zdrowia. Czy może teraz o nie walczyć? W jaki sposób? Może kto z was cow nam doradzi? Dzięki!

Re: Kuba203

Gość portalu: Zbigniew napisał(a): > Sorry, że się wtrącam, ale ile już cyfr umiesz z tej liczny Pi?:))) Niedługo zaczynam się uczyć! :))) > > Niedługo zwiedzamy NH i nie wiem czy zacząć zbierać na sześciopak:)) Chyba nigdy w to nie wątpiłeś? :)))

Kamera Sony DCR - DVD203E

Zastanwaiam się nad zakupem kamery Sony DCR - DVD203E - nie wiem np. do czego służy w tej kamerze USB??? (czy tylko do "trybu kamery interentowej"?). Czy t odobry wybór - proszę o opinię, najlepiej osób które takową kamerę posiadają

Klasa "Spruance" i działa 203 mm

Czytałem gdzieś, że Amerykanie myśleli w latach 70. o zainstalowaniu na niszczycielach klas "Spruance" i podobnych "Kiddach" dział kalibru 203 mm. Taki system testowano nawet na USS Hull. Czy ktoś ma jakieś bliższe informacje na ten temat ?

Odcinki 201-203

201 / 2.02.2004 Doktor Renata wciąż ma problemy z córką. Zduńska próbuje ją pocieszać. Przyjaciółka opowiada jej o tym, że Justyna wpadła w podejrzane towarzystwo, ona sama zaś obwinia się o złe wychowanie córki. Marysia radzi jej, by oddała Justynę do szkoły z internatem. Marta próbuje

Re: 2.03

ZDROWIE DZIECKA odczulanie Autor: grazka0909 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=577&w=58341360 Szczepionka przeciw pneumokokom Autor: kitty4

Hej! Nie chodzi o to ze sie nie podoba (bo w sumie Krasicki mi nie przeszkadza)- pamietam tzw. Izbe Pamieci czyli pozniejsza sale do historii gdzie wisialy kopie PPR-owskich plakatow z czasow okupacji...hehe...trzeba niestety pamietac o tym, ze Janek Krasicki biorac udzial w rozgrywkach o

Re: Zagadka 203

Ano testujemy, ale nie Panterę tylko jej http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/fh/ia/hfn2/11MGzMMsbhv9JhJDWX.jpg starszego brata Wiem że po samej rurze ciężko zgadnąć :)) I o co chodziło w Twoim linku ;P? dajesz. -- " teoretycznie można teoretyzować, ale w praktyce się tego nie praktykuje"

Re: warsztat 203

Z jaka czescia ciala Kita ma teraz problem? Krolowa Buław, 4 Monety(-) , Kapłanka Ufff jak kobieco sie zrobilo....a w srodku facet siedzacy i wlepiajacy gały...moze w lustro? A skoro jest odwrocony to cos widzi czego nie chce i nie akceptuje ..wiec jest to cos co widac na zewnatrz... Z

do kamila203

Tez jestem 77, i staramy sie z mezem juz prawie rok i narazie nic z tego, ale nie mozna sie poddawac! Miejmy razem nadzieje ze niedlugo pojawia sie na naszych testach II krechy( w moim przypadku krzyzyk,jestem w UK i tak testy tutaj kupilam :))

Re: Poślizgi 203

nie no oczywiście, Ty za to nie wchodzisz w moje sprawy, a kto kiedyś wypisywał czemu to w pracy mouset zajmuje się komputerem, i jakie to jest okropne, bo czepia się biednego MPK

pavlack napisał: > A co, chciałbyś, żeby każdy pracownik MPK był jednocześnie miłośnikiem > komunikacji? Bez przesady... :D Ja nie jestem miłośnikiem swojego zajęcia ale wczuwam się w swoje obowiązki i przynoszę jakieś efekty dla firmy (nie ukrywam, że często spore pieniądze tu

A to do brodzenia chyba bardziej ta rurka, nie do głębokich przepraw. -- " teoretycznie można teoretyzować, ale w praktyce się tego nie praktykuje"

Gość portalu: ADAŚ napisał(a): > Natomiast sporo osób w MPK przychodzi odbębnić 8 godzin, wypić kawę i postukać > w kompa albo maszynę do pisania. A skąd Ty to wiesz??? Tak się składa, że ja jednak częściej bywam na zajezdniach i w MPK i wiem jak tam się pracuje. Faktycznie

Gość portalu: Misiek K napisał(a): > Rownie dobrze moge powiedziec ze lekarze sie nie przepracowuja, bo widzialem > takie jednostki w miejscu pracy mojej matki. Chciałbym przypomnieć że masz w o l n y w y b ó r lekarza, tu jest zasadnicza różnica > nie mozna generalizowac

> nie no oczywiście, Ty za to nie wchodzisz w moje sprawy, a kto kiedyś wypisywał > > czemu to w pracy mouset zajmuje się komputerem, i jakie to jest okropne, bo > czepia się biednego MPK chyba jest roznica miedzy kwestiami pracy a rodziny, nie uwazasz?? dla mnie ta rozmowa

pavlack napisał: > Tak się składa, że byłem. I to parę razy. I nie widziałem tego co tu opisujesz poniżej. Zdziwiłbym sie jakbyś napisał inaczej, bo komuś byś podpadł i pewnie nie pozwoliłby Ci wejść do zajezdni - za duże ryzyko. > A Ty byłeś w biurach MPK, żeby tak twierdzić

Re: 20,3%

I klaskac Sloninie za kolorowe elewacje,do ktorych w wiekszosci sie nie przyczynil,oblęd i smutek,beznadzieja.

Niestety nadal....chodzilas tam?iekawe czy sa tu jeszcze ludzie ktorzy poszli do szkoly w latach 86/87?Odezwijcie sie!

dotyczy lini autobusowej 203 - przystanek Fort

Linia 203 kursuje rzadko i słusznie. Niektórzy kierowcy są zbyt rygorystyczni albo nie lubią ludzi potocznie mówiąc " świnie" widzą zmierzających w ich kierunku przyszłych pasażerów na przystanku technicznym Fort Wawrzyszew nie otwierają drzwi tylko pokazują przystanek dla pasażerów

Gość portalu: ADAŚ napisał(a): > A byłeś w biurach? Tak się składa, że byłem. I to parę razy. I nie widziałem tego co tu opisujesz poniżej. A Ty byłeś w biurach MPK, żeby tak twierdzić? -- pavlack@skrzynka.pl GG: 1305319

Trzeba to podpowiedziec dyrekcji jako dawni uczniowie, nie wiem tylko czy jakaś podstawówka w W-wie nie ma tego imienia, ale intencja super :)

Re: Paragraf 203

tymi kosztami ustawodawców i > wykonawców ustaw. W tym cytacie njlepszy jest fragment: "Zamiast na leczenie przeznaczymy je na pensje." Wynika z niego, ze pieniadze na pensje pielegniarek nie sa wydawane "na leczenie" tylko marnowane. To bardzo cenna uwaga. Pielegniarki w ogole nie

DO KUBY 203

Kuba !!! Jedziemy gdzieś w niedzielę. Wpadłem na pomysła, aby śladami "239". Co Ty na to ???

Hejka, młodziaki...Ja skonczyłam w 84....Jeszcze Krasickiego.... A co chodzi z ta nazwą?? Niepodobała się?? Że JK był młodym socjalistą?? Przecież nawet hymn mieliśmy... M

pavlack napisał: > No, ale w MPK jest na szczęście kilka takich osób ;-) No właśnie KILKA !!! (tylko)

wan20_3

przeczytaj mój post powyżej i pomyśl. A teraz uwaga dla ciebie: w trakcie ciągnącego sie cyrku sądowniczo-prokuratorskiego wielokrotnie, zwłaszcza na początku służby specjalne (: byłe perelowskie gestapo) nie zamierzały zwolnić tzw. tajnych akt, ponieważ nadal w owym czasie zatrudniono morderców

Re: Ustawa 203!!!

torun zrobil to juz 2 kiesiace temu, razem z 30 innymi miastami w Polsce. Np. u nas dotacaja, o ktora walczymy to 1.100 mln zł

No to super-ja bylem w klasie A-uczyla nas Staniszewska a pozniej Szynkarek:)WF mialem z Kowalczukiem-starym Ubekiem a matematyke z Pawlowska:)A jak Ty wspominasz szkole?

Mam wrażenie że testujemy czołg w basenie. I mam nadzieję że to taki z taką tyle ze dłuższą

Ja nie mam tak dobrej pamięci do nazwisk :) Pamiętam dwie nasze wychowawczynie i P.Rudnicką- ona chyba nas tylko w 8 klasie uczyła. A o ZPT i młotku bardzo dobrze pamiętam, wszyscy byliśmy w szoku jak szliśmy korytarzem a tam była struzka krwi :)przerażenie było. A jeśli chodzi o pamia od

ja!!!!!!!!!11Kowalczuk był w porzadku.Dlaczego ubek? Jarzyna tez uczyl mnie matmy,dzieki temu cos tam umiem policzyc .. moja wychowawczynia byla p.Rudnicka-najlepsza osoba na tym miejscu.Oby wiecej takich nauczycieli.

Gość portalu: mouset napisał(a): o różnicy wynagrodzeń pomiędzy > tymi dwoma delikatnie nie wspomnę A TRZEBA TO KONIECZNIE WSPOMNIEĆ (choć zaznaczyć także, że są lekarze, którzy kasy na kontach mają w cholerę)

Konsensus jest taki: największe patologie są na górze, a przypadku Brożka 3 mam kontakt z górą jak mam sprawę, bo na hali raczej nic nie załatwię, stąd prosty wniosek: precz z biurestwem, a juz na pewno w dziale rozkładów

do kamila203

Czesc Kamila, niestety przyszla w niedziele :(tazke nic z tego nie wyszlo kolejny raz :( dziwna sytuacja jest teraz bo skonczyla mi sie @, a tempka 36,7 czy nie jest za wysoka? co to moze oznaczac?czy jakies hormony zle pracuja? prosze odpowiedzcie? pozdrawiam wszystkie starajace sie 77 :)no

pavlack napisał: > Ta reklama jest dość stara, było o tym na forum też dość dawno :-) Chyba kilka miesięcy temu o tym pisałem, wyraziłem swoje oburzenie, i ogłosiłem oficjalny bojkot Oleju Kujawskiego, poparty przez kilku forumowiczów :))

Mając 2 promile pędził na Mazurach 203 km na godz.

Mając 2 promile pędził na Mazurach 203 km na godz.

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin