Przeszukano 111 159 592 wypowiedzi na 4 114 forach

turcja maj 2013 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Pegasos World Turcja koniec maja 2013

Witam serdecznie, czy ktoś się wybiera do tego hotelu w tym okresie. Proszę o informację od osób, które tam były czy warto wyjechać na 14 dni. Pozdrawiam, Dzięki

Re: Pegasos World Turcja koniec maja 2013

Witam,byliśmy w ubiegłym roku w maju od 12 do 19,duży teren,świetne baseny bardzo dobra opieka nad dziećmi,baseny dla dorosłych i dzieci.Świetne wyżywienie.Warto zrobić samemu wycieczkę do Side i na targ do Manavgat,dolmusze odjeżdżają spod samego hotelu ,koszt 1,5 euro od osoby ,za dzieci często

Re: Pegasos World Turcja koniec maja 2013

bylam w ub roku z 3.5-latkiem. Bylismy 11 dni od 6 czerwca. Pierwsze dni byly kapitalne. Ostatniego dnia przed wylotem mlody nie chcial juz isc na basen bo 1. za goraco, 2. juz sie znudzilo. Moje wrazenia: bardzo fajne miejsce dla rodzin z dzieckiem. Jedzenie bylo bardzo dobre, aczkowleiek byla ro

Re: Patriotyczni biznesmeni...

( no w końcu z czego miałby kase) to Zachód palcem w bucie nie kiwnie. Przypomnijcie sobie Chiny, Białoruś, Turcję, Węgry. Tam koncerny zachodnie mają się świetnie. Co i rusz budowane są nowe fabryki.

Re: Rozbici bez wojny-znowu źle o MONie

samolotu rządowego w Smoleńsku. Przekazanie obowiązków nastąpiło w dniu 7 maja 2010" "W lipcu 2013 generała w stanie spoczynku wysunięto jako kandydata na stanowisko Ambasadora RP w Ankarze. Kandydatura została zaakceptowana przez Komisję Spraw Zagranicznych Sejmu RP. Postanowieniem Prezydenta RP z dnia

Re: Wp- 200tys, 3% PKB nuklearyzacja

maxikasek napisał: > "Turcja, Korea Południowa, Izrael. I USA rzecz jasna." > Fakt zapomniałem o Turcji i Korei. Nie wiem czy aktualnie Izrael produkuje MErk > avy , wznowili wprawdzie ich produkcję w 2013- ale jeszcze produkują? > Natomiast USA już od lat nie produkują nowych

Jak prowadzono program Orka

Turcja oraz Korea Południowa też mają nam coś do zaproponowania W związku z tym po 7 latach od rozpoczęcia zbierania informacji, analiz i badań (2006), w grudniu 2013 roku Inspektorat Uzbrojenia rozesłał zaproszenia do udziału w Dialogu Technicznym, na podstawie art 31a ustawy Prawo Zamówień

Re: Na temat hexaminy

syryjski. W miedzyczasie rowniez wyszlo na jaw, że w maju 2013 r. Turecki wywiad wojskowy poslal 12 osób, dowodzonych przez Haitham Qassab do Libii, celem nabycia sarinu libijskiej produkcji. Ta turecka drużyna powrocila do Turcji zwykłym lotem handlowym z 20 litrami sarinu w swoim bagażu, ale zostali

Re: Jaka pogoda po 15,09 ?

Bułgarii tym bardziej" wrzesień w Bułgarii - 37 mm opadów, Dubrovnik - 101 mm. "na Rodos w 2008 w I > i połowie września padało co drogi dzień > > w 2013 byłem służbowo kilka dni w Burgas w połowie września, było ciepło ponad > 20C, ale niebo było cały czas zachmurzone z

Re: Titan Garden w Konakli

-siatkowkę,boole,strzelanie do tarczy i inne zabawy.HOTEL jest pięknie zagospodarowany-dużo zieleni,palmy,plac zabaw.GORĄCO POLECAM TEN HOTEL ,JA Z RODZINĄ NAPEWNO TAM WROCĘ Data pobytu: maj 2013 www.travelplanet.pl/hotele/turcja/alanya/konakli/titan-garden/

Export /Import poszczególnych państw

.3 billion (2013 est.)/$207.4 billion (2013 est.) Szwecja:$181.5 billion (2013 est.)/$158 billion (2013 est.) Indonezja:$178.9 billion (2013 est.)/$178.6 billion (2013 est.) Turcja:$167.6 billion (2013 est.)/$242.9 billion (2013 est.) Austria:$165.6 billion (2013 est.)/$167.9 billion (2013 est.) Czechy:$161

Re: potrzebny tłumacz-pilne

Witam. Potrzebuję pomocy tłumacza podczas pobytu w Turcji (StambuŁ) w maju 2013. Czy byłaby Pani zainteresowana. Prosze o pilną odpowiedź.

Re: wrzesień ciepłe kraje

Ja jestem ze Szczecina i też poszukuję koleżanki na wyjazd zagraniczny, ale w przyszłym roku. Może być maj-czerwiec albo wrzesień 2013 r.. Myślałam o Egipcie, ale może być też Chorwacja, Turcja, Włochy. Opcja 7+7 albo 7 dniowa objazdówka. Jeżeli byłabyś zainteresowana to proszę o kontakt : pati3027

Re: ____Prognozy ____Polityczne__cz.3___

2013 roku w Reyhanlı eksplodowały dwa samochody pułapki, zabijając 51 osób i raniąc kolejne 140, pretendentów do tytułu reżysera najbardziej krwawego zamachu w historii najnowszej Turcji nie brakowało, począwszy od rodzimych terrorystów z Partii Pracujących Kurdystanu, po właśnie dżihadystów zza

Wenezuela,Turcja ,roSSja - co je laczy...

Prezydenci: Turcji - Recep Tayyip Erdogan, Rosji - włAdolfowicz Putin i Wenezueli - Nicolas Maduro znaleźli się na liście 35 przywódców i organizacji, zagrażających wolności prasy, którą sporządziła organizacja Reporterzy bez Granic (RsF). Listę 35 tzw. drapieżników, którzy odpowiadają za wtrącanie

ty oczywiscie znasz sie lepiej na wojsku

ku pokrzepieniu serd uwazac, ze mamy 3 armie na kontynencie. Ale prawda jest troche inna, bo wszyscy zapominaja o Turkach, ktorzy maja najwieksza po USA armie w NATO. Swietnie uzbrojona i wyposazona. I caly czas walczaca. Przypominam, ze Turcja lezy w Europie i Azji. Armia hiszpanska jest wieksza i

Re: Czy nie boicie się lecieć do Turcji??? Ja tak

różnym tle i nie każdego celem jest zwrócenie uwagi całego świata. > A na pograniczu syryjsko-iracko-tureckim nie było żadnych zamachów, Jak to nie było? 13.07 2014 w Sanliurfia eksplodował samochodu-pułapkia w pobliżu trasy, którą przejeżdżał premier Turcji. 11.05 2013 Syryjki wywiad

Re: oferty na 2013

Akurat sprawdzam ofertę Rainbow z tym że z wylotem do Turcji i hotel 5* Titan Select przy wylocie 8 maja koszt 1765 od os. Hotel godny polecenia ,byliśmy w zeszłym roku - nie wydaje mi się żeby to był "kosmos" cenowy...... www.rainbowtours.pl/turcja-riwiera-wczasy/titan-select#2013-05-08

Re: Od ilu miesięcy nie bylo zamachu bombowego

Jestem na stronie Gazety Wyborczej. Jestem u siebie. Jedyne co behemot i jemu podobni wymyślili w kwestii uchodźców, to mury, zasieki, obozy koncentracyjne oraz straszenie bombami i strzelaniem. Na tyle ich tylko stać. Taki mają obraz świata i bardzo im współczuję. Do czego takie myślenie

Re: Zadna petla

2013 roku dostarczono do Europy. Kraje UE i Turcja pozostaną więc największymi odbiorcami rosyjskiego gazu. Jednakże w przypadku tej umowy ważniejsze od ilości i ceny dostaw jest waluta, w jakiej będzie ona rozliczana. Jeśli przy tak dużym kontrakcie surowcowym Rosja i Chiny zdecydują się odejść od

Re: Single + - 50 w podróży:) RAZEM TANIEJ!!!!!!!

, Krakowa, Warszawy Kierunki: Madera, Majorka, Turcja, Hiszpania 5. Sympatyczna, wesoła, duchem jeszcze młoda 41 latka, szuka towarzystwa na wyjazd w drugiej połowie maja. Wymagania: Kierunek: wszędzie gdzie jest ciepło Termin: maj Pobyt: 1 tydzień Wyloty z: bez znaczenia, preferowany Poznań Cena : do

Re: Szukam towarzystwa na wycieczkę objazdową

, Krakowa, Warszawy Kierunki: Madera, Majorka, Turcja, Hiszpania 5. Sympatyczna, wesoła, duchem jeszcze młoda 41 latka, szuka towarzystwa na wyjazd w drugiej połowie maja. Wymagania: Kierunek: wszędzie gdzie jest ciepło Termin: maj Pobyt: 1 tydzień Wyloty z: bez znaczenia, preferowany Poznań Cena : do

Roll-out australijskiego F-35A

-02-11), III poziomu – Kanada (Następcy CF-188 po 2018, 2014-06-17), Dania (Trzy oferty dla Danii, 2014-07-24), Norwegia (6 kolejnych F-35A dla Norwegii, 2013-12-13; Wzrosły koszty JSM, 2014-05-26) i Turcja (Turcja zdecydowała o F-35A?, 2014-05-07) oraz partnerzy SCP – Singapur i Izrael (Pierwsze F

Deja vu: bla-bla-bla-Bambucco-bla-bla-bla:-)

gazu. Budowa ma się rozpocząć w 2013 roku, a od 2017 roku rurociągiem ma popłynąć gaz z rejonu Morza Kaspijskiego , przez Turcję, Rumunię i Bułgarię do Europy Środkowej.

Re: Jak to Amerykańce, tylko jątrzyć i podsycać

prowadzi wymyślona przez WWP wo > jna ekonomiczna z "zachodem"? > Z na szybko znalezionej https://moskwa.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/article > /a,46127,Glowni_partnerzy_handlowi_Rosji_w_2013_roku.html tabelki wynika, > że WWP olewa właśnie 7 z 10 swoich głównych partnerów handlowych

niezwykla wystawa rzezb z zywych roslin w Kanadzie

zostala oczarowana i zainspirowana przeszlo 12 metrowymi rzezbami trzech golebi. Pomysl przyniosla do swojego kraju, Kanady. Wystawa w 2013 w Montreal Botanical Garden w Quebec w Kanadzie uwazana jest za najbardziej prestizowa w sztuce hortikulturalnej. Wiecej niz trzy miliony kwiatow zostalo

PIS wybiera wyznanie ludziom!

, którzy najechali w II wojnie światowej na Polskę. To właśnie ksiądz rządził SŁOWACJĄ, która najechała i pozabijała wielu polaków. To właśnie Wasz durny papież popierał tą akcję! To właśnie wy pozwoliliście, żeby prawo do 2013 roku zezwalało w Watykanie na seks z nieletnimi. To wy sponsorowaliście całą

Re: Kosdere w czerwcu

a poza forum jest wiele opijani o tym hotelu z zeszłego roku. Część z nich jest z czerwca i są jak sądzę wyczerpujące, zwłaszcza, gdy przeczyta się ich kilka. Przedrzymskimi na stronie Itaki przy opie tego hotelu jest zakładka opinie, tam znajdziesz 53 opinie z 2013 roku i 7 z czerwca N, 26-01-2014 Forum: Turcja - Kosdere w czerwcu

Re: Turcja- nowy wróg Rosji?:)))

_ma_najwiekszy_koncern_paliwowy_swiata__Z_pomoca.html vz.ru/news/2013/3/25/625912.html Po drugie, Turcja bez pomocy/wsparcia NATO/USA, to kolos na glinianych nogach. Owszem, mają sporo uzbrojenia, ale to właśnie kwestia ilości, a nie jakości. F-16C/D Block50/52 same sprawy nie załatwiają. Turcja dopiero kilka lat temu uruchomiła kilka narodowych

Re: Turcja- nowy wróg Rosji?:)))

_ma_najwiekszy_koncern_paliwowy_swiata__Z_pomoca.html > vz.ru/news/2013/3/25/625912.html > > Po drugie, Turcja bez pomocy/wsparcia NATO/USA, to kolos na glinianych nogach. > Owszem, mają sporo uzbrojenia, ale to właśnie kwestia ilości, a nie jakości. F- > 16C/D Block50/52 same sprawy nie załatwiają. Turcja dopiero kilka lat temu uruc >

Re: Piril Hotel - Cesme

przełom maja i czerwca Tu znajdziesz pogodę z maja i czerwca 2013, a także sprawdzić jakie temperatury powietrza i wody były w ubiegłych latach www.accuweather.com/en/tr/cesme/318263/may-weather/318263 www.accuweather.com/en/tr/cesme/318263/month/318263?monyr=6/01/2013 Jak plaża hotelowa czy jest f >

Piłkarska Liga Mistrzów sezonu 2012/2013 na start

- wystepowały zespoły z: - Rumunii 6 razy - Szwajcari 3 razy - Białorusi 3 razy - Cypru 3 razy - Izraela 2 razy - Węgry i Słowacja po 1 raz Maj 2012 roku. Chelsea Londyn z Pucharem Europy http://allsomali24.com/wp-content/uploads/2012/05/Chelsea-win-champions-league.jpg Pozdro Krzysztof -- „U nas

Re: Kolejny game changer! Chiny

Super komentarz! Bardzo dużo wnosisz każdą swoją wypowiedzią tutaj. Teraz do meritum. 1. Jedwabny szlak, to nie tylko spokój w Syrii, a przede wszystkim Turcja! a tutaj mamy dziwną sytuację. Sam zresztą zobacz: a. Pół roku temu Erdogan z najwyższymi honorami przyjmował u siebie Abbasa, zrobił

Kolorowe Miasta

http://ecsmedia.pl/c/kolorowe-miasta-coloured-cities-p-iext22905672.jpg Autor i ilustrator zbiorowy Wybór: Katarzyna Kucharska, Jakub Mazerant Współpraca: http://illustrateyourself.blogspot.com/ Galeria IllustrateYourself.com Premiera: 14 maja 2013 Format: 240 x 320 mm Oprawa: półtwarda Liczba

Biuro Podróży Neckermann Rzeszów

obiektów tego typu, na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach jak Grecja, Hiszpania, Turcja, Egipt i Bułgaria. Biuro Podróży Neckermann Polska w Rzeszowie to jedyny salon firmowy Neckermanna na Podkarpaciu. W Rzeszowie salon został otworzony w maju 2005 r. Obecnie zlokalizowany jest przy ul

Piłkarska Liga Mistrzów 2013/14.Losowanie wstępne.

Czołem:) Dziś odbyło sie losowanie par wstępnych piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej sezonu 2013/2014. O tyle interesujące, że dotyczy polskich drużyn. Zespoły z wyższej półki europejskiego futbolu maja wakacje i przystepują do gry za około dwa miesiące. Liga Mistrzów Legia Warszawa

Re: SZATAŃSKI TRÓJKĄT;USA-ROSJA-CHINY!

zarysowaną koncepcją. Ale już dziś wiadomo, że nie ma to być pojedyncza linia kolejowa przewożąca kontenery do Europy. Chińczycy mają znacznie większe ambicje. To ma być cała sieć połączeń i wzajemnych zależności, które przeobrażą Azję na chińską modłę. Lądem i morzem Poprzez "jeden pas", Chińczycy rozumieją

Piłkarska Liga Mistrzów sezonu 2012/2013. Grupy:)

Czołem:) Znamy juz grupy piłkarskiej Ligi Mistrzów sezonu 2012/2013. Wyglądają nastepująco: Grupa A: Porto, Dynamo Kijów, Paris Saint-Germain, Dinamo Zagrzeb. Grupa B: Arsenal, Schalke, Olympiakos, Montpellier. Grupa C: Milan, Zenit St. Petersburg, Anderlecht, Málaga. Grupa D: Real

Ciekawa analiza.

powstrzymać!”. Potem obserwujemy targowanie się: „OK, wprowadźmy jakieś kwoty; niech mają obozy dla uchodźców w swoich krajach”. Następnie depresję: „Jesteśmy zgubieni, Europa zmienia się w Europastan!”. To, czego jeszcze nie widzieliśmy, to piąty etap schematu Kübler

Re: We Wyborczej tego nie przeczytasz.

wstrzymał. Kilka dni spędziłem na studiowaniu różnych źródeł i sprawa jak zwykle przypomina to, że "jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, chodzi o pieniądze". Niestety, ale tym razem to "jak zwykle chodzi o pieniądze". W skrócie: Wystarczyło prześledzić artykuły prasowe od listopada 2013. Nie chce mi się

Re: Krym: Rosja gotowa użyć broni nuklearnej

Ukraińcem ze Wschodu w 2013. Podpytywałem o układy. Twierdził, że nie chce mieszkać w FR bo tam zamordyzm większy (milicja bardziej "czepialska" niż na Ukrainie) > Rosja reagowała na rozwijającą się sytuację. No cóż w tej kwestii się nie zgodzimy, nawet nasz forumowy czerwony wyrzut sumienia, misza

Re: Turcja -Marmaris wylot 28.06.2013r hotel Club

Ja lecę z warszawy na początku lipca tego hotelu nie znam ale mogę popytać bo mam koleżankę w biurze podróży

Re: Konkurs maj 2013 - Miejsca posiłków...

1. linn_linn - zdjęcie nr 2 -Positiano 2. cityhopper - zdjęcie nr 2 - widokowo, koba Humac 3. marand3 - zdjęcie nr 3 - Saklikent, Turcja

Re: Konkurs maj 2013 - Glosowanie! errata

Wklejam ponownie we wlasciwym miejscu: Moje glosy: 1. 77.bah Zdjecie 2. Lanzarote - Plaża Papagayo 2. ada-992 Zdjecie 2. Grecja, Santorinii 3. marand3 Zdjecie 3. Saklikent - Turcja

Re: Konkurs maj 2013 - Glosowanie!

Moje głosy: 1. marand3 - foto3, Saklikent, Turcja 2. anianasadach - foto1, Montmartre, Paryż 3. b.a.g.a - foto2, piknik na Pont des Arts, Paryż

Moje glosy: 1. 77.bah Zdjecie 2. Lanzarote - Plaża Papagayo 2. ada-992 Zdjecie 2. Grecja, Santorinii 3. marand3 Zdjecie 3. Saklikent - Turcja

1. ewamatuszczak 2. u gospodarzy w parku narodowym Cat Ba 2. marand3 3. Saklikent - Turcja 3. b.a.g.a 3.Kochawina - refektarz klasztoru greckokatolickich

maj lub czerwiec 2014 z Katowic

Też jestem zainteresowana wyjazdem 7+7 lub 2-tyg. wypoczynkiem (z wycieczkami fakultatywnymi lub na własną rękę) w maju lub czerwcu 2014. Ja K45+ z Katowic. Z podanych przez Ciebie destynacji mogłoby byc Maroko, Turcja, a ponadto Sycylia, Czarnogóra, Madera, Wyspy Kanaryjskie, Ibiza.

Re: 28 maja wydarzenia z kraju i ze świata

2013 – Na placu Taksim w Stambule rozpoczął się antyrządowy protest, który ogarnął później inne miasta i regiony Turcji. -- http://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

Re: Turcja w Unii Europejskiej, tak czy nie?

niezadowolone, ze w przyszlosci dostana za malo ( niedawna batalia o budzet 2007-2013). Jestescie wszyscy za przyjeciem Turcji..? a zastanowiliscie sie jak to sie odbije na budzecie UE? O ile bedzie musiala wzrosnac nasza składka? Ile kasy (pewnie mniej) dostaniemy? 2. Granice. Załuzmy ze do UE na pelnych

W/g apetyczności fotek, na miejsce posiłku wybrałbym: 1. Zdjecie #3 "Saklikent - Turcja" /Marand/. 2. Zdjecie #2 "Grecja, Santorini" /Ada/. 3. Zdjecie #2 "Aruba" /Sznupkowie/. Pozdrawiam :-) bah77

, Turcja) 3. Kanapka z widokiem (Krater Cuycoche, Ekwador) Majowe pozdrowienia :-) S.W.

Re: Lelów. spotkanie? kultur?

storima napisał: > Taka refleksja. Dzień bez lawiny refleksji to jak dla seryjnego samobójcy dzień bezpowrotnie stracony. Przedwczoraj 15.08.2013 kpiłeś jako pseudokatolik z "Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny" So, 17-08-2013 Forum: Częstochowa - Lelów. Wyjątkowe spotkanie kultur

Re: Modlitwy do cadyka Lelowera i świętych KK

zrodla tych uroczystosci? > > a co zaginelo? Przedwczoraj 15.08.2013 kpiłeś jako pseudokatolik z "Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny" forum.gazeta.pl/forum/w,55,146389723,146389723,Wniebowziecie_Najswietszej_Maryi_Panny.html bo jak twierdzisz "bo jesteśmy z miłości

Drogowe inwestycje w regionie radomskim

Nareszcie dobre wiadomosci: W tym roku mają ruszyć prace projektowe dotyczące przebudowy krajowej "dwunastki" do parametrów drogi ekspresowej od Opoczna do obwodnicy Puław. Roboty budowlane planowane są na lata 2012-2015, (...) Trwają rozmowy na temat przejścia "

Re: Konkurs maj 2013 - Miejsca posiłków - Wyniki..

Z przyjemnością podaję wyniki: 1. Zdjecie #3 "Saklikent - Turcja" /Marand/ - 12 p. 1. Zdjecie #2 "Grecja, Santorini" /Ada/ - 12 p. Idealny remis! Proszę o porozumienie się Zwycięzców. :) 2. Zdjecie #2 "U gospodarzy w parku narodowym Cat Ba " /Ewamatuszczak/ - 7 p

Re: Kalithea Horizon Royal - maj 2013

Ja mam nadzieje że będzie teperatura powyżej 22,23 stopni i tyle mi wystarczy Latałam zima na fuerteventure i taka temperatura własnie tam była - dla mnie optymalna Lipec i sierpien to dla mnie w krajach typu Turcja , Grecja za gorąco. Nie moge wtedy jeśc (tych wszystkich pyszności ) na leżakach

wyjazd w maju lub czerwcu, szukam koleżanki

Poszukuję (K45+) współtowarzyszki na wyjazd wakacyjny w maju lub czerwcu 2014 r. z wylotem z Katowic lub Krakowa. Planuję wyjazd w formule 7+7 na Sycylię lub pobyt wypoczynkowy ze zwiedzaniem na własną rękę, takich miejsc jak: Czarnogóra, Madera, Turcja (2 tygodnie) lub Samos, Thassos, Sardynia i

Polska exporterem... kapitału(sic!)

konwergencji z Unią Europejską, nawet jeśli tak jak Turcja w najbliższym czasie nie przystąpią do Wspólnoty. Wróży to wysokie zyski spółek - podkreśla Błażej Bogdziewicz. Eksperci szacują, że do 2013 r. wszystkie kraje naszego regionu w rozbudowę dróg, portów, linii kolejowych i lotnisk zainwestują ponad

Re: POMOCY . Serbia Czy Turcja w UE ?

przywileje nowemu członkowi. Myśle że w koncu Turcja do UE wejdzie bo starzy europejczycy będa mieli do wyboru: sprowadzanie do pracy murzynów z b. kolonii, chińczyków, albo demokratycznych i czesciowo zeuropeizowanych Turków. Wybor wydaje się jasny. Czym kieruje się UE? Serbia: -leży w srodku UE, a

Turcja najludniejszym i najsilniejszym krajem UE

(2033) Liczba oddanych głosów: 5140 Robert Sołtyk, Bruksela 06-10-2004, ostatnia aktualizacja 06-10-2004 19:21 Bruksela gotowa jest do negocjacji członkowskich z muzułmańską Turcją. Potrwać mają bardzo długo, a Unia na zawsze zamknie przed Turkami rynek pracy. czytaj dalej » r

Re: Majówka 2013

Turcja własnie była jednym z kierunków o których myśleliśmy :) takze chyba przy niej zostaniemy :) Nie znam biura Bee Free, ale widze, że za przystępną cenę można z nimi polecieć. A Ty , Hania, byłaś gdzieś z nimi?

Konkurs maj 2013 - Glosowanie!

. Zdjecie #(chyba) 2 (tytul zdjecia nie za bardzo koresponduje z trescia) pt. "DSC 0220" autorstwa Ewy Matuszczak (podobnie jak pierwsze: klimat i akcja wyroznia to zdjecie sposrod innych; tez chetnie bym tu cos przekasil :-)) 3. Zdjecie #3 pt. "Saklikent - Turcja" autorstwa Maranda

kurcze, cudze chwalicie swego nie znacie ;-) po co od razy Turcja, Grecja itp? Nie lepiej gdzieś w Polskę pojechać? :-) Ja spędziłem majówkę w domu na plaży (dosłownie) :D Super atrakcja, mówię Wam. Rano pobudka za oknem, ptaki śpiewają... szum morza... Wstaje się i widzi przekiękny Bałtyk... to

No to po kolei:

międzykontynentalnej zakończyły się fiaskiem; tym niemniej nie ma wątpliwości, że sukces mają w zasięgu ręki. A Tarcza też wszak nie powstanie jutro ani pojutrze - instalacje bojowe w Polsce mają osiągnąć gotowość bojową dopiero w okolicach 2013-2015. 9.) Autor pisze nastepnie: "(...)faza rozwoju systemu jest

Re: O remoncie torów na najwyższym szczeblu

ekonomicznie uzasadnienia pomysł. I ja nie idę o zakład, że mu się nie uda. ZObaczymy. O co więc walczy dalej? Nie o linię Warszawa-Radom-Kielce, ale - uwaga!! - korytarz międzynarodowy Skandywawia-Kraje Nadbałtyckie-Białystok-Warszawa-Radom- Kielce-Busko-Tarnów-Słowacja-Rumunia-Turcja!! Na boku zostaje

Wizyta Gosiewskiego - kilka przemyśleń

ekonomicznie uzasadnienia pomysł. I ja nie idę o zakład, że mu się nie uda. ZObaczymy. O co więc walczy dalej? Nie o linię Warszawa-Radom-Kielce, ale - uwaga!! - korytarz międzynarodowy Skandywawia-Kraje Nadbałtyckie-Białystok-Warszawa-Radom- Kielce-Busko-Tarnów-Słowacja-Rumunia-Turcja!! Na boku zostaje

29.01.2013- c.d.

Wyjazd w góry - maj (Czechy) Autor: chcewyjechac Turcja-rady i porady :) Autor: mia.vita Czy jest takie miejsce? Autor: olena.s tanie loty Autor: mamalgosia Rumunia Autor: iziak80 Białka Tatrzańska pomóżcie z noclegiem Autor: mirszy Międzybrodzie Żywieckie - zna ktoś? Autor: lily-evans01 MAŁE

Re: czy turcja jest bezpieczna 2013

Proszę abyście nie odpisywali na tego typu wpisy i zapytania. Mają one na celu narobienie tylko bałaganu jak to ma miejsce na forum Egiptu. Tam widocznie już się zrobiło tak źle, że teraz hejterzy wchodzą na forum Turcji aby zamienić to forum w rynsztok jak to miało miejsce na tamtym forum

Re: Wyjazd w maju/czerwcu do Turcji - Alanya

Mi pasuje : So, 23-03-2013 Forum: TOWARZYSZ PODRÓŻY poszukiwany - Wyjazd w maju/czerwcu do Turcji - Alanya

Re: Turcja Fascynująco Różnobarwna RT

; mowiczów był w 2013r. na tej wycieczce ? Jeśli tak , to proszę o kilka słów na > temat w/w wycieczki . Tych , którzy planują wycieczkę w 2014r. zapraszam do dy > skusji . Również ciekawa jestem aktualnych opinii :-) Wybieram się na tą objazdówkę już w maju 2014 i mam nadzieję, że powyżej

Sory, ale tu sie ktoś z dvpą na rozumy pozamieniał

1. Budowa dróg w Polsce trwa bardzo długo - przetargi, przepisy itp. Widać chociażby po tym jak mozolnie budowana jest A4. W 2013 bedzie tylko ciut lepiej, to zaledwie 6 lat. Może miało być nie 2013 a 2031? 2. Tak, samolot. Z Krakowa do Warszawy samolotem. Albo z Gdanska do Poznania. Wyjdzie pewnie

Re: Rzeź Ormian - krwawy bagaż otomański

jakimkolwiek dialogu nie mam mowy (chyba ze u Pana Warszawskiego). Armenia znajduje sie pod olrzymia presja i musi zalezec od wojk Rosyjskich. Ormianie nie maja prawa do *zwiedzania* wschodniej Turcji (ziemie swoich dziadkow), nawet jak chojnie za podroz zaplaca. W kazdym razie - sprawa Rzezi ormian jest jak

'SUKCES VIP'A' : ' Polska za ... '

wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=341099&kat=&katn=&widn=W+%B6wiatowym+rankingu+gospodarczym+-+Polska+za+Botswan%B1%21 W światowym rankingu gospodarczym - Polska za Botswaną! PAP 2002-11-12 (20:13) USA odzyskały pierwsze miejsce na świecie w rankingu najbardziej konkurencyjnych

jeśli jesteście zainteresowani to mam oferty wielu biur podróży na majówkę,a najlepiej i najtaniej lecieć po weekendzie majowym.Turcja to świetny wybór,na miejscu w Alanii są polskie biura z tanimi wycieczkami typu trekking lub sporty wodne.nie można się nudzić.jeszcze jak jest opcja all

Re: Turcja uzywa jeszcze F4 Phantom??

- Japonia i Korea Pd. Może nie uwierzysz, ale dalej latają też jeszcze w Niemczech - acz w wersji kilkakrotnie gruntownie modernizowanej i dzięki temu posiadającej awionikę o parametrach porównywalnych z nowoczesnymi samolotami wielozadaniowymi; dopiero na przełomie 2012/2013 mają ostatecznie ustąpić

Re: Opinie ze strony ITAKA sierpien 2013!!!!!!!!!

mają sjestę all the time. Mnie to, mimo, że jestem pedantką, nie przeszkadza, bo urok poznawania tkwi właśnie w takowych szczegółach. Oni tak żyją, bo są biedni i leniwi, a my musimy to traktować jako ciekawostkę przyrodniczą :) Swoją drogą Greg, gdybyś tak objechał tą cudowną Turcję i dotarł np. do

biegunkę :) No dobra kobieto, przestań się niepotrzebnie stresować jedziesz na wakacje w końcu i ból brzucha oraz biegunka nie są wskazane. To już lepiej chyba zrezygnować z wakacji skoro mają być dla ciebie tak traumatycznym przeżyciem. :) na dodatek jestem mamą, która nie może sobie wyobr > azić, ze

Nie rozumiem, czemu odpowiedzi na zadane w wątku pytanie są tak agresywne. Co mają "hejterzy" do pytania o bezpieczeństwo? Ludzie nie do końca się orientują, jak wygląda sytuacja w Turcji, to wolą się dopytać. Odpowiadając na pytanie: w tej chwili w kurortach tureckich jest bezpiecznie

Re: Koniec misji w Afganistanie w 2013

zgromadzeniu z Palikotem. Jeszcze inny będzie pod lokalem wyborczym, powodem tego jest ukrywanie swoich poglądów politycznych, z powodu ostracyzmu, przed znajomymi, środowiskiem i.t.d. Co do Iraku wiadomo było, że USA nie dopuści nas do konfitur. Sami tych konfitur nie mają, bo co naprawią kawałek rurociągu

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - turcja maj 2013

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin