Przeszukano 112 134 569 wypowiedzi na 1 239 forach

tekila007 pokoje - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Pokój do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia pokój w Zielonce. Samodzielne wejście bez właścicieli, dostęp do kuchni i łazienki, TV kablowa, stałe łącze internetowe. Miejsce parkingowe na posesji. Kontakt: 665-825-007

mama 007 pytanie!

a raczej kilka: czy możesz mi powiedzieć, dlaczego przeprowadziłaś kuwety do pokoju? jak duży jest pokój? czy faktycznie drzwiczki w kuwecie powodują że zapaszek się nie wydostaje? zastanawiam się nad wzięciem kota, zdając sobie przy okazji sprawę że spotkam się ze zdecydowanym sprzeciwem

Re: Misia007

Słońca mamy ci nadmiar, ogromne okna z dwóch stron pokoju.Już wszystko kupione, tylko malować. -- Miki Nina

Do wynajęcia pokój w Zielonce

Posiadam do wynajęcia pokój w Zielonce. Samodzielne wejście bez właścicieli, dostęp do kuchni i łazienki, TV kablowa, stałe łącze internetowe. Miejsce parkingowe na posesji. Kontakt: 665-825-007

To już ostatni moment, za chwilę zniknę na dni parę.Pokój już pusty, zięć dzielnie się spisał przy wynoszeniu mebli, mąż ranny, jakoś udało mu się rękę rozszarpać ( może tężca zaszczepić????),koty sprawdzają, kontemplują nowy design( bez entuzjazmu).Lodówka pełna, barek tez jakoś przetrwamy

mieszkanie 1 pok/kawalerka w Piasecznie

Witam, poszukuje do wynajecia za rozsadna cene mieszkania - jednego pokoju lub kawalerki z podstawowymi meblami, moga tez byc jakies niedalekie okolice Piaseczna. Kontakt: anula007@wp.pl

Re: esseńska ewangelia pokoju

Może bardziej zainteresuje Ciebie "Ewangelia Jezusa",która jest na stronie: www.das-wort.com/polski/s007pl/s007pl.html

Re: mama 007 pytanie!

kosheen4 napisała: > a raczej kilka: > czy możesz mi powiedzieć, dlaczego przeprowadziłaś kuwety do pokoju? > jak duży jest pokój? > czy faktycznie drzwiczki w kuwecie powodują że zapaszek się nie wydostaje? > zastanawiam się nad wzięciem kota, zdając sobie przy okazji

do iw007

a ja mam do Ciebie ogromna prośbę - to regal Billy, prawda? czy mogę prosić Cię o zmierzenie samej narożnej szafki? na stronie Ikei nie ma jej rozmiarów, a bardzo mi to potrzebne z góry dziekuję a pokój wcale nie jest nieprzytulny, jak dla mnie zaslony pokazane wyżej to może być ok

Re: Klarysa007 STO LAT

Ja również życzę Ci spełnienia marzeń, pokoju ducha, wiary, żeby wszystko układało się po Twojej myśli, naprawdę wszystkiego NAJ -- Miłosz 1 lipca 2007

I wszędzie Go widzą

Pokój po 40-tce... Spokojne rozmowy czatusiów... 20:15:20 ~Tartuffe: tekila, witaj 20:15:24 ~**Wiedzma**: tekila i nie tylko 20:15:37 ~tekila i chłopaki: tartuffe wiatm 20:17:06 ~tekila i chłopaki: cześć na miotle latająca 20:17:32 ~**Wiedzma**: tekila <chytry> 20:18:16 ~Curtisek

Re: Pokój Zuzy

gniesia007 napisała: > Trochę podczytuje forum, troche udzielam się w innych wątkach Powaznie? I nie zauwazylas, ze tutaj sie wkleja zdjecia bezposrednio do watku a nie wlepia jakies linki? -- O gustach się nie dyskutuje. O bezguściu? Owszem.

sprzedam mieszkanie

sprzedam mieszkanie 3 pokoje + kuchnia + łazienka radziejów informacje nr tel. 60 85 85 007

sprzedam mieszkanie

sprzedam mieszkanie 3 pokoje + kuchnia + łazienka radziejów informacje -- nr tel. 60 85 85 007

sprzedam mieszkanie

sprzedam mieszkanie 3 pokoje + kuchnia + łazienka radziejów informacje - nr tel. 60 85 85 007

sprzedam mieszkanie

sprzedam mieszkanie 3 pokoje + kuchnia + łazienka radziejów informacje : nr tel. 60 85 85 007

CHŁOPY PILNIE POSZUKUJĘ POKOJU DLA 2 OSÓB!!!

PILNIE POSZUKUJĘ SPRAWDZONEJ KWATERY W CHŁOPACH K/MIELNA DLA 2 OSÓB DOSYC BLISKO MORZA Z MOŻLIWOŚCIA UZYWANIA KUCNI I EW. Z ŁAZIENKA W CENIE DO 25 ZŁ OD OSOBY.MOŻE KTOŚ ZNA? I PRZEŚLE MI ADRES I TELEFON tej kwatery NA ADRES: dzik007@gazeta.pl dzieki!!!!!!!!!!

sprzedam mieszkanie

sprzedam mieszkanie 3 pokoje + kuchnia + łazienka radziejów informacje pod nr tel. 60 85 85 007

.jeszcze wieczorem pod prysznicem jak bylam dorwali mnie i krew z palca. Pokój dostałam pojedynczy łożko z wyciągiem fotel ,stolik, jak w hotelu.łazienka obok. Następnego dnia 0 8.00 operacja, znieczulenie zewnątrzoponowe, jaka byłam szczęśliwa jak mnie wwieżli do sali przedoperacyjne,nie poczulam nawet

0,07% - na razie...

żądania o ich "prawa religijne", po cichu przechodzą także pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: (Źródło danych procentowych - CIA: The World Fact Book (2007)). Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych

Re: Pokój z widokiem na morze

zapraszamy nad morze: APARTAMENT MIĘDZYZDROJE NA SYLWESTRA 2007-2008 miedzyzdroje007.spaces.live.com/

Pokój Zuzy

Witajcie Trochę podczytuje forum, troche udzielam się w innych wątkach i postanowiłam pokazać pokój niespełna 2 letniej Zuzi, może coś pomożecie bo nie takie katastrofy potraficie ogarnąć. Jestem cały czas w trakcie urządzania pokoju, niestety póki co nie mogę przemalować ścian, które dość

Do wynajęcia pokój dla dwóch osób.

Do wynajęcia pokój dla dwóch osób (!!) w mieszkaniu studenckim na ulicy Wyszyńskiego. Do zamieszkania od zaraz. Dwie minuty do budynku UZ Campus B. W bezpośrednim sąsiedztwie, piekarnia, Lidl, sklep spożywczy i monopolowy. Do przystanku autobusowego około 1 min. Pokój umeblowany, z dwoma

Re: mamo007

', czyli przyczyna - skutek. nie dzialalo nic naprawde.. a to odnosi skutek, chociaz bylam bardzo sceptyczna. zeby pamietac o tablicy lezy ona zazwyczaj na srodku pokoju corki, ewentualnie na pudlach z zabawkami, zeby bylo ja widac. byl plan przczepienia do sciany, ale miejsca nam na scianach

Re: tv w dzieciecym pokoju??

mika_007 napisała: > do zabaw,oglądania tv i wspólnego spędzania czasu mamy salon > sypialnie jak sama nazwa wskazuje są do spania > żadne z dzieci tv do pokoju nie dostanie U mnie jest tak samo. -- Ne puero gladium!

Re: zmiany w pokoju córki

bo Tobie niente chodzi o ten układ? fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3409457,1,0,35,20130427-007.html no też by mogło chyba tak być wtedy ten regał zostałby na starym miejscu

Re: Wolne pokoje, dowolne terminy, nowiutki dom

Witam Proszę o szczegóły na arusia007@interia.pl 2 osoby dorosłe plus dziecko na 2 tygodnie od około 27lipca

Re: Pokój dla nastolatka

olx.pl/oferta/warsztatowe-krzeslo-obrotowe-werek-steel-26-1-007-CID628-ID5kZPw.html -- " Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ..."

Poszukuje pokoju Wakefield

Poszukuje pokoju do wynajecia w Wakefield - wiem ze to moze nie najlepsze miejsce na takiego posta ale coz... Jesli macie namiary na strony www gdzie mozna znalezc pokoj do wynajecia lub inne sposoby to prosze o porady.

Urzadzenie mojego pokoju!

Siemanko! Mam do wa takie pytanie, pomozecie wybrac mi meble do mojego "prawie pomalowanego" pokoju? Najpierw podam linki do mojego pokoju, img130.imageshack.us/my.php?image=imgp0213lw8.jpg

weekend 19-22.07 pomorze zachodnie 3-osobowy

Poszukuję ładnego pokoju dla 2 dorosłych i 4-latka najchętniej w Niechorzu,Rewalu lub Mrzeżynie.Koniecznie z łazienką i parkingiem.Mój mail: mania007@onet.eu

Re: Do mama007

balbinka01 napisała: > mama007 - przeczytałam całą Twoją relację i baaaaardzo się ucieszyłąm, bo > własnie zamierzam rodzić w Ujastku w wodzie... Mam tylko nadzieję, że w maju > nie będzie w wannie tłoku;) Ja też się bałam, że jak będę rodzić to będzie zajęta wanna, bo tyle

Re: 2 starsze osoby i jamnik szukają pokoju

Witam, Zapraszam do PENSJONATU KACZOREK www.republika.pl/kwatery_kaczorek tel 504 551 007

Re: remont pokoju od podstaw

No, jakoś przebrnęlas przez remont. A kot już zaanektowal szafe fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3913357,2,1,gniesia007-kot.html -- Meble na lata to brzmi tragicznie... Płaszcz na

remont pokoju od podstaw

Witajcie Przyszedł czas na remont mojego pokoju, u córki zakończył się z powodzeniem, z waszą pomocą jest to pokój w którym sama spędzam większość czasu bo na swój już patrzeć nie mogę:-/ Zdjęcia są orientacyjne pokoju, po 24 sierpnia zaczynamy ze scianami i wymianą instalacji, pózniej

Re: Sultan Beach pokoje od ulicy

-- community.webshots.com/user/corrina007 republika.pl/corrina/cairo/

Aranżacja salonu/pokoju biokominkiem :)

Wszystkim zainteresowanym pięknymi aranżacjami salonów/pokoi polecam aranżacje biokominkami, które nie wymagają żadnych instalacji kominowych itp. Mogę śmiało polecić firmę z której zamawiałam biokominek i szczerze jestem bardzo zadowolona. Zobaczcie sobie przykładowe aranżacje na www

gniesia007 napisała: > Fakt trzeba przyznac, ze bardzo konstruktywne te niektóre wypowiedzi:-) A co jest niekonstruktywnego w powiedzeniu, ze to jest forum na ktorym wstawia sie zdjecia i Twoj watek bez zdjec nadwaal sie do usuniecia? > Po pierwsze nie moge wrzucic fotek bo

Re: Problem z kolorem - pokój 8 latki

on tu wyszedl dosyc mocny ale jest to taki brugny roz nie taki rozowy cukierkowy, w mojej galerii sa fotki dokladnie na 11 i 12 podstronie robione aparatem fotoforum.gazeta.pl/5,2,gniesia007,10.html

okno w pokoju dziennym

Poradźcie, proszę, jak udekorować okna. Pokój ten krytykowany jest za zbyt ciemną podłogę, oświetlenie nad stołem, brak dywanu i ogólnie brak przytulności. Trudno sfotografować cały. Co powinnam zrobić, aby był przytulniejszy?

Spedz Sylwestra na Mazurach!!!!!

Witam Zapraszam do naszego pensjonatu na Mazurach. Oferujemy pokoje z łazienkami i TV, ogolnodostepna kuchnie dla gosci, parking na terenie posesji. Serdecznie zapraszamy www.republika.pl/kwatery_kaczorek tel.kom.504

Re: Kogos do pomalowania pokoju i drobnych prac

mój znajomy dorabia sobie jako złota rączka :) 788-675-007na imie mu Marcin. nawet obiecałam go zareklamowac tu na forum,a tu prosze :)

pokój dzienny-dodatki, kolory

Cześć, po maniakalnym czytaniu forum postanowiłam poradzić się Was odnośnie dodatków w naszym pokoju dziennym. W pokoju stoją meble Vis a vis (BRW), podłoga - panele w kolorze Eukaliptus, ściany lekko kremowe. Największym dylematem jest dla mnie dekoracja okna i kolory w jakich mają być

lustro do pokoju dziecinnego

chcialabym w nowym pokoju Mlodej powiesic lustro (wstepny plan byl taki, zeby wisialo drugie lustro w lazience - na poziomie Asi, ale lazienka jest bardzo mala, no i drugie lustro sie nie zmiesci). tylko zastanawiam sie czy powieszenie takiego normalnego lustra to dobry pomysl. wiadomo

Re: Dzień dobry, mamo007

przyjemność (choć na trzy dni, zawsze można wtedy ogarnąć sytuację). Dlaczego Burek tak siusia? Ma kłopot z pęcherzem? Kuchnia z pokojem - to tak jak u mnie. Może położysz folię malarską, taką cienką i przypniesz do wykładziny dwustronną taśmą klejącą? Trochę się przy zdejmowaniu wszystko podrze, ale

gniesia007 napisała: > Za duzo kolorów, pewnie tak jest tam tyle różnych rzeczy, ale w jaki sposob mam > z czegos > zrezygnować, wiadomo ściany ok juz tyle osób napisało, ze zielone byc nie mogą, > ale zabawki > ktore tam stoja ciezko czegos sie pozbyc, szczegolnie gdy

Zabudowa PAX w pokoju dzieciecym

Witam Powracam jak bumerang, dziecko rośnie a wraz z nim ilość potrzebnych rzeczy, może nie wszyscy pamiętają nasz straszny zielony pokój ale chyba jeszcze mam fotki w galerii:-) przechodząc do sedna obecne umeblowanie czyli szafa hensvik i trofast idą w dal, stolik i krzesełko kritter także

Re: Irak walczy(ł) o pokój!

Gość portalu: 007 napisał(a): > unsatisfied6 napisał: > > > > aleś się rozpisał . zasługujesz na nagrodę od Busha za > swój trud i ... rozum . > > Dostałeś już wypłatę od Saddama za propagowanie pokoju, > miłosierdzia, tolerancji i wolności? a ty od

Re: zmiany w pokoju córki

No Gabers u Ciebie to aż się buzia do zdjęcia śmieje I nawet u mnie z tym granatem na fotelu jest fajnie fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3379212,5,6,70817,1,1.html ale pokój córy ma się tak i

Sprawdzenie pracy - Mój pokój.

Byłabym wdzięczna za sprawdzenie tej pracy (poprawienie błędów). Napisałam wczoraj na innym forum, ale dotąd nie uzyskałam odpowiedzi, a praca jest na jutro. Mein Zimmer ist nicht groß. Man befindet sich am nächsten Wohnungstür. Fast ist immer dort die Jahrmarktsbude. Rechtsher sind Mobilien,

Re: Polscy żołnierze pojadą teraz do Mali...

andreas.007 napisał: > Musimy nieść pokój i dobrobyt! > Na całym świecie. Oraz wartości katolickie! Tak trzymać!

007 ma rację. Ale to USA świętoszka udaje, nie oni

joseph.007 napisał: > Re: Naga prawda o USA > > To fakt - gdyby to było w jakimś miłującym pokój kraju typu Chiny czy Rosja, to > facet by po prostu dostał kulkę w łeb w jakiejś piwnicy i pies z kulawą nogą w > ogóle nie dowiedziałby się o jego istnieniu.

Re: ZMIANA POKOJU

żalować pobytu w tym hotelu :) Tu masz parę fotek z Sultana: republika.pl/actchris/sultan pzdr Kasia -- community.webshots.com/user/corrina007

Re: Sultan Beach pokoje od ulicy

-- community.webshots.com/user/corrina007 republika.pl/corrina/cairo/

Re: poszukuję

trzy pokoje + kuchnia + łazienka, 48 metrów, osiedle Wronia, 900 zł + media (woda, gaz), tel. 605-068-007

Re: Guru o zlocie

nikka007 napisała: > A co? Chcesz Jasia wypożyczyć do pokoju na następnym zlocie? A co? Chcesz się go pozbyć z pokoju na następnym zlocie? -- A Slejera Ty slyszal???

BRAK pokoi!

Taka informacja wisi na niemal wszystkich budynkach od Dziwnówka, Dziwnowa, Miedzywodzia, Wisełki po Miedzyzdroje! Zarówno na kwaterach prywatmnych i garazach przerobionych na pokoje, ale takze w Rezydencji Bielik i innych... W Rewalu za pokoj ludzie gotowi sa placic po 400 zlotych! Nie

Spedz Sylwestra na Mazurach!!!!!

Witam Zapraszam do naszego pensjonatu. Oferujemy pokoje z lazienkami,TV, ogolnodostepna kuchnie dla gosci, Parking na terenie posesji, a takze salon z kominkiem, w ktorym mozna zorganizowac zabawe sylwestrowa. Mile widziani goscie indywidualni oraz grupy zorganizowane. Serdecznie zapraszamy

kciuczek pokoju

! Polwybuchanie. Czemu nie pojdziesz na calosc? > Rychowi tylko jedna w głowie ! Kazda jedna. Chlopow nie znasz? > jak zabić perlistego kciuka kiedy czereśni czerwień bucha! Ja nie 007. Licencji na zabijanie nie mam. Cos Ci sie pokciuczylo. Co Ci sie w czerepie sni? Pozdrawiam

Re: Zasady przyznawania REDA w pokoju po 40

jagus007 napisała: > Więcej w "Zmieszanym". Dla niezorientowanych informacja: Jeśli ktos chce skomentować jakąś notke u Jaguś w "Zmieszanym", to login i hasło z gazeta.pl pozostają tam takie same jak tu. Wystarczy w taki sam sposób, jak na Forum się zalogować

Re: gdzie kupić dobry stół i krzesła do pokoju

Wszystko zależy od stylu w jakim chcesz urządzić sobie dany pokój. Jeśli lubisz stylowe meble znalazłam niedrogie(w porównaniu z innymi) na allegro, sprzedający jkj007, widziałam tam extra stół, ale ja lubię taki styl, lekko rzeźbiony i drewniany nie ze sklejki. Jak coś znajdziesz, daj znać

Pokój Zuzi, zielona żaba znalazła nowe lokum.

Witam sie po krótkiej przerwie, moj watek z Zuzy pokojem został zarchiwizowany wiec zakładam nowy. Stan obecny widoczny na zdjeciu. Chcialabym zamontowac nad biurkiem i lozkiem trzy wiszace szafki powiedzmy ze besta wys 40 albo stuva bo lepiej drzwiczki sie dla dziecka otwieraja, a na druga

Re: Polka z Flotylli Wolności opowiada o ataku Iz

nicpon007 napisał: > Buahahahaha... "Pokojowi aktywiści" rzucali wodą? Może benzyną? :) Tam w Gazie > sami "pokojowi aktywiści", zwłaszcza w Hamasie. No właśnie dlaczego tylko tak,mieli pełne prawo strzelania do tych bandytów napadających na statki.

Pokój Programowanie

23:23:17 Powiadomienie: Użytkownik szkodnik_ zmienił temat. 23:23:17 Aktualny temat: Netykieta + Google + Szare komorki = Podstawowy Zestaw Cywilizowanego Internauty

Nawilżacz powietrza w pokoju 20m2.

Zamierzam nabyć nawilżacz powietrza do pokoju 20m2. Prosze o porade jaki wybrac (do 250zl), a jakich unikać.

A za co Szyszkowska może dostać nagrodę Nobla?

Może ktoś mi wyjaśni!.Pokojowa nagroda?..... Przecież jeszcze nie zostały wprowadzone w życie jej uzasadnione kantyzmem pomysły pt. małżeństwa gejów i lesbijek, eutanazja i aborcja. No, a jak zostana wprowadzone to rzeczywiście zapanuje pokój cmentarny grobowca jakim sie stanie ziemia

Szukam pokoju w Sopocie (okres sylwestra)Pilne!!!

Witam,poszukuje pilnie pokoju w okresie sylwestra to jest 30.12.06 do 1.01.07,czyli 2 doby(Pokoj 2 osobowy)Kontakt zemna: robert.tiger@op.pl Pozdrawiam.

Aranżacja pokoju dziennego- b. prosze o pomoc...

Witajcie! Bardzo proszę o pomoc w zagospodarowaniu części dziennej w moim pierwszym własnych mieszkanku. Kuchnia ma 8m2 a pokój dzienny 22,6m2. Kuchnia jest otwarta na salon i oddzielona od pokoju murkiem z drewnianym wykończeniem za którym znajduje się również drewniany blat kuchenny z

jak nauczyć NIE WCHODZENIA do 1 pokoju?

z różnych przyczyn (m.in. nasilająca się alergia córki) zdecydowałam, że kocie nie będą wchodzić do Asi pokoju. Kota z umiłowaniem śpi na Asinej poduszce jak tylko zdoła tam wleźć, a potem wiadomo jak ta pościel wygląda... łatwiej postanowić, trudniej zrobić... JAK nauczyć kocie, żeby tam

Re: pokój synka

i jak dla mnie ta nadstawka tam nie pasuje, może i jest praktyczna ale jakoś zaburza spokój tego pokoju:-)

Re: Pomóżcie ... Pilne!!!!

Witam Posiadam jeszcze wolne pokoje w tym terminie. Proszę o kontakt na pewno cos poradzimy. Pozdrawiam 504 551 007 www.kaczorek.com.pl

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

Nic mi nie mówcie... Odkurzałam dziś i już przy pierwszym pokoju prawie dostałam zawału. -- Boże, ześlij mi przystojnego sąsiada! mini007.posadzdrzewo.pl

Re: Gwiazda na Tall Ship's

andreas.007 napisał: Przeciez na pokoje i urzedy nie ma kazden dostepu! '''''''''''''''' i tu sie mylisz, Andreas. Niestety! > -- LiD - Lustracja i Dekomunizacja

Ursynów, 4 pok. 72 m. 461 tys.

: dom.gratka.pl/tresc/26-28165005-mazowieckie-warszawa-ursynow-kazury.html#ab94825c2d19442a,1 Niezła lokalizacja (choć do metra trzeba trochę spacerować), sensowny rozkład, 4 pokoje, 5 piętro w bloku z windą (dla mnie winda to wymóg konieczny, sporo fajnych mieszkań z rynku wtórnego przez to odpada). Jak nie ma żadnych "haczyków" to pewnie szybko się sprzeda.

Re: zarys pokoju

Odswiezam watek, remont troche mi sie przesunal i obecnie trwa ukladanie elektryki w pokoju. Udalo mi sie pozbyc wszystkich mebli, beddinge stoi bo maz spac musi na czyms ale jest do wymiany. W tej chwili dla mnie najwazniejsze jest rozmieszczenie swiatla w tym pokoju, czy dac cos nad

Odswiezam watek, remont troche mi sie przesunal i obecnie trwa ukladanie elektryki w pokoju. Udalo mi sie pozbyc wszystkich mebli, beddinge stoi bo maz spac musi na czyms ale jest do wymiany. W tej chwili dla mnie najwazniejsze jest rozmieszczenie swiatla w tym pokoju, czy dac cos nad

Góry Sowie - znacie jakieś adresy?

gdzie się można zatrzymać wygodne łóżko, łazienka w pokoju równie ważne co mili gospodarze dojechać zamierzam samochodem więc byłoby dobrze by dało się go gdzieś zaparkować i... zostawić go i nie używać bez potrzeby chcemy połazić po górach i byłoby dobrze by miejsce pobytu stanowiło dobrą

O qrcze wkleil mi sie ten sam post sorki. To lozko nie bedzie na wprost drzwi tam sciana do drzwi ma 2 metry i lozko ma byc na przeciw telewizora. A spac bedziemy nogami albo do okna albo do sciany;-) A masz jakis inny pomysl aranzacji tego pokoju? Od okna stac nie moze bo tam jest za zimno

Tv tez nie bedzie, byl poniewaz tam spalam dosc dlugo. Ale to chyba jest teraz malo istotne, bo 2 tv w jednym pokoju miec nie moge musze sie najpierw jednego pozbyc.

zamiana mieszkania Zaborze

Witam! Zamienie mieszkanie na Zaborzu na mniejsze najlepiej 2-pokojowe. Mieszkanie społdzielcze Luiza. Duże 78m2 3(z mozliwoscia przerobienia do 4-5mniejszych pokoi)) pokoje, kuchnia lazienka, okna plastikowe, pp, ogrzewanie piece kaflowe (z mozliwoscia przerobienia na centralne

Re: pokój synka

Ja się może nie znam na wnętrzach bo sama mam problem z ustawieniem u siebie i ciągle zmieniam pozycję mebli, ale Twój pokój wygląda jakby wszystko stało na swoim miejscu i bardzo ładnie się komponuję w całość, jak nie przeszkadza ci ilość kolorowych zabawek to zostaw jak jest, jeśli za dużo

POkój i słońce... ;)

Niebo jak len, Słońce jak sen - Oto rysunek malucha. i kilka słów, literek rząd. Nieśmiało wciska się w kąt: Zawsze niech będzie słońce! Zawsze niech będzie niebo! Zawsze niech będzie mama! Zawsze niech będę ja! Druhu mój znasz, ludzi i czas, oni tak pragną pokoju. Chociaż od trosk

Bezpośrednio: Ursynów, 3 pokoje, 63 m2 - Imielin

Dzielnica: Warszawa / Ursynów Okolica: Imielin Ulica: Polinezyjska Powierzchnia: 63 Cena: 260 000 PLN Liczba pokoi: 3 Piętro: 5 Rok budowy: 1980 Liczba kondygnacji: 10 Materiał: wielka płyta Winda: tak Typ kuchni: widna Forma własności: spółdzielcze wł. Opis: - 3 pokoje (20, 12, 10

Re: Pokój dwulatki

Witaj Mamy córy w tym samym wieku:-), ja tez zalozylam watek o zmianach w jej pokoju, przemalowalam pozmienialam pochowalam ale poki co nie ruszam watku bo brak kasy na dodatki, wiec glowy nie zawracam. Obserwuje twoj watek i musze przyznac, ze jestes rowniez oporna na sugestie jak ja co

ODSTĄPIĘ TBS TANIO, PILNE!!!!!!!!!

Witam, Odstąpię TBS na Psim Polu. Mieszkanie 63mkw całkowicie umeblowane. Dwa pokoje, nowe panele, łazienka w płytkach, zabudowana kuchnia. Z przydatnych sprzętów zostaje lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, pralka. Dodatkowo komórka lokatorska 5mkw. Ogólnie mieszkanie bardzo fajne, zapraszam do

chciała jaśniejszą ścianę. Na weekend będę malowała, więc postaram się coś wrzucić. Jeśli możecie mi tylko podpowiedzieć czy malować cały pokój jednym kolorem, czy może tą scianę vis a vis okna na której stoi teraz zuzy łóżko zrobić taką z puszki a resztę rozjaśnić białym pigmentem i tak pomalować

pokoi jest mnostwo i ja je rowniez ciagle przegladam ale jesli chodzi o przelozenie tego w real niestety nie wychodzi.

, uwazasz ze jej ten kolor przeszkadza, wydaje mi się, ze wiekszość was robi te wnętrza pod siebie, a pokoje dziecięce dzieci, które jeszcze same nie potrafią określić czego oczekują robicie również trochę z waszego wyobrażenia. Przeciez podobno zieleń bardzo uspokaja, jest moze na zdjeciach taka

Re: egzamin - prawo UJ

Niedobry... dzwoniłem i baba kazała na internecie sprawdzać, a potem rzuciła słuchawką...: Kierunek Prawo 31-007 Kraków, ul. Gołębia 24, II piętro pok. 58 (st. dzienne), pok. 57a (st. zaoczne) tel. 422-10-33 wew. 1163-1164 studia dzienne prawnicze

Bielany 80m, 4 pokoje, 460K

Ładna cena 5750/m2 w niezłym punkcie. dom.gratka.pl/tresc/397-28389774-mazowieckie-warszawa-bielany-andersena.html Do remontu, wysoka wielka płyta, stare okna, ale ogólnie to chyba n

czerwone poduchy sa z innego pokoju, kupie jej nowe tylko w jakim kolorze?? I ten koc ciemny róż czy fiolet nawet nie wiem jaki to kolor zmienie na inny tylko tez pytanie w jakim kolorze? Tylko te sciany w jakim kolorze je przemalowac, wszystkie sciany w jednej barwie czy jak??

Re: Byłam na tym samym wyjeżdzie co BET007 -autor

Zvoleniu. Hotel w 99% bardzo ładny pokoje wyposażone standardowo – łóżka, zadbana łazienka, mini lodówka, TV. Niestety 3 kolegom (pokój 3-osobowy) trafił się (podobno jeden w całym hotelu taki pokój) bardzo nie ładny pokój gdzieś w jakimś zakamarze hotelu – mieli rozwalające łóżka, grzyba

Amar Sina - zdjęcia poszukiwane

Pomimo kilku minusów zaczynamy się nad nim poważnie zastanawiać. Przynajmniej jeszcze wciaż jest w ofercie !:) Czy ktoś posiada zdjęcia ? Scorpio, Marek R ? Trochę "ogólnych" znalazłam w necie, zależy mi na prywatnych - pokoje, PLAŻA (!) - zarówno ta beznadziejna jak i płatna. Baaaardzo będę

Re: Pokój Olgi, będzie przemeblowanie

gniesia007 napisała: > u mnie nawet brak listwy przypodlogowej nie pomaga w dosunieciu szafy:-) Agniesia załamałaś mnie ;) > obecnie sama się zmagam z uporządkowaniem córki pokoju więc będę podgladać zmia > ny bo > potrzeba tu moim zdaniem sporo pracy włożyć, za duzo

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin