Przeszukano 112 709 684 wypowiedzi na 1 262 forach

suzuki 600 f nierowna praca silnika - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

SUZUKI GSX 600 F pomcy !!!

Mam pytnie odnośnie modyfikacji silnika gsx-f 600 88 jakie były przeprowadzane w celu uzyskania mniejszej mocy. Poprosu chcę odblokować sprzęt ale nie od czego zacząć.Jeżeli ktoś wie,albo może zna stronkę w necie na ten temat to bardzo prosze odpowiedź.

suzuki gsx600f 1993

witam, co myslicie o tym moto czy 7000zl, to uczciwa cena?? czy to prawda, ze biora olej?? jak z jego awaryjnoscia?? wiem, ze w nowszych odslonach tego modelu (jajo), silniki pochodza od bandita, czy ten tez?? pozdrawiam

SKRADZIONO SUZUKI GSX 600 F (Rzeszów)

rok rodukcji: 1998 (jajko) przebieg: 23 tyś. km kolor: żółto-złoty metalik NUMER RAMY: JS1AJ311300100133 NUMER SILNIKA: N719-100130 NUMER REJESTRACYJMY: E-Q9 (tablice niemieckie) Skradziony z garażu przy stacji benzynowej "Orlen" przy ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie. Za pomoc w

SKRADZIONO SUZUKI GSX 600 F (Rzeszów)

rok rodukcji: 1998 (jajko) przebieg: 23 tyś. km kolor: żółto-złoty metalik NUMER RAMY: JS1AJ311300100133 NUMER SILNIKA: N719-100130 NUMER REJESTRACYJMY: E-Q9 (tablice niemieckie) Skradziony z garażu przy stacji benzynowej "Orlen" przy ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie. Za pomoc w

Re: Suzuki GSX600F

ano dławienie działa na wyższych obrotach bo tam pojawia sie moc którą chcesz zdławić :) (patrz wykres mocy z hamowni) jeśli będziesz pamiętała o tym co pisałem wcześniej to nawet bez dławienia dasz sobie rade (po prostu nie odkrecając gazu do końca dławisz silnik przepustnicą)... czasami

Suzuki GSX600F 110.000 km przebiegu

Witam. Mam okazję kupić w Anglii GSX600f z 1998r z przebiegiem 110.000 km Motocykl równo pracuje, nie kopci. Czy z takim przebiegiem pojeżdzę jeszcze tym motocyklem czy ten przebieg przekreśla już ten silnik?

Re: Suzuki RF 600

rf; niezły, choc niezbyt popularny motocykl.. ja w tym segmencie zdecydowanie wybrałabym crb600f, silnik nie do zajezdzenia, niska masa, dobre własciwosci trakcyjne...ew troche wyzej vfr 750, sprzet troche wymagajacy- od kierowcy-ale zakochac sie mozna od samego słuchania silnika:) zostaja jeszcze

Re: suzuki gsx600f 1993

Witaj; Ja mam GSXF-a z 90r, tyle że 750; Historia mojego: 40 KKM: dwa tłoki zatarły się w cylindrach, rozwaliło cały silnik (nie sprawdziłem ciśnienia sprężania w cylindrach, a okazało się że jeden tłok był trochę dziurawy i olej dostawał paliwo) - co nie zmienia faktu, że do awarii na

Re: Suzuki GSX600F

Czesc Czyli bedzie to motorek osiagami przypominajacy ER5, GS500. No i generalnie o to mi chodzi. Ale widze ze ja jestem jeszcze wczesniej niz Ty w drodze do wlasnego rumaka. ja niestety dopiero w wakacje zaczne poszukiwac jakiejs pracy. Mam nadzieje ze dobrze pojdzie i w lipcu bede mogl

Re: suzuki GSX 600F - chłodzenie

Nowa wersja GSX-F (650 cm3) jest już chłodzona wodą, bo starsza to olejak, czyli chłodzony powietrzem i olejem. Silnik ten znany jest z bogatego repertuaru hałasów, więc nie ma co przejmować się różnymi dźwiękami z niego dochodzącymi. Gdzieś spotkałem się z porównaniem go do odkurzacza, który

Honda CB 600F Hornet vs. Suzuki GSR 660 - wście..

chyba szanowny redaktor nie odrobil pracy domowej, gdyz pierwsza firma ktora "zaimplantowala" silnik z motocykla "sportowego" w "klasyczne podwozie" było Suzuki, ktore wsadziło lekko zmodyfikowany silnik z GSxR'a do Bandita (600 i 1200),a było to juz w 1995 roku ps. od kiedy cbr600f jest

Re: KUPUJĘ JUTRO!!! SUZUKI GSX 600F

gratulacje i pozdrowienia!!! od niedawna jeżdżę banditem 600 (ten sam silnik co w twoim gsxie) i jestem baaaardzo zadowolony:))) osiągi, spalanie i ogólne wrażenia - super!!! Życzę wielu miłych chwil na jajku

Re: Suzuki GSX 600F pierwszy motor

no i najwazniejsze: jak chcesz bandyte biez gołego- jak juz ktos pisał; silnik ten sam:) ale to zdecydowanie mocniejsza maszyna niz np gs-ka i wymaga ciut od jezdzca:)

motocykl naprawdę fajny ale jest mały problem( niestety 600 jest u nas bardzo mało ( a to co oglądałam to szkoda gadać ) ale za to jest dużo z silnikiem 1200 co odpada lub 650 gdzie hamuje mnie cena, więc teraz jeszcze zastanawiam się nad GS 500F ( właśnie jutro jadę zobaczyć)>

Re: Zakup suzuki gsx-f

do `98 to "imbryk" a od `98 to "jajo", ja miałem imbryka 600 i było ok. Przebieg miała ponad 62000, motorek nie był był wołowaty, silnik wywodzi się w prostej linii od GSXRa. nara

Re: Jak oddławić SUZUKI GSX 600 F '1998

> co to za pomysł z obniżaniem mocy? Oni chyba mają nie pokolei w głowach Nie jest z nimi tak zle jak ci sie wydaje... Zmniejszanie mocy w przypadku gsx600f jest uzasadnione tym, ze w Niemczech ubezpieczenie motocykla zalezy od mocy silnika. Twoj motocykl ma 80 koni w wersji otwartej (nie

Re: ZX6R czy GSX 600F

A ja ci powiem tyle nie kupuj zadnego z tych motocykli!!! W zx6r pekaja ramy a suzuki ma stosunko slaba moc jak na 600!!! Najlepszym wyborem bedzie HONDA CBR600F2!!! Sam taka latalem przez 2 sezony i nie mialem zadnych problemow!!! Silniki nie do zajezdzenia , elastycznosc pracy , 100 KM i w

Re: suzuki GSX 600 F jako pierwszy motocykl?

posiadam GSX-Fa z 1998 roku - kupiłem z przebiegiem niecałe 15 tys. ale zanim się zdecydowałem kupić dokładnie ten motocykl - zjeździłęm kilka ogłoszeń po Polsce - i musze przyzanć że sprzęty były niesamowicioe "skatowane" (stuki w zawieszeniu przednim, silnik z metalicznym stukiem itp

czlowieku - to NIE JEST scig!!!!!! to raczej cos turystycznego o malej pojemnosci!! cos do jazdy po Polsce - nie po świecie - zreszta jazda turystyczna to niezle gowno wiec sie nie przejmoj!! ogolnie motocykl ten ma prymitywny silnik - zwlaszcza uklad chlodzenia (typowo NIE sportowy) - moc

Witam zastanawiam się nad GSF 600F lub RF 600 budżet 4000zl. wzrost 182cm waga 87kg doświadczenie: jawa 50 > minks 125, jawa 250.... długa przerwa Zastosowanie: dojazdy do pracy(duże miasto) turystyka.

. -- SUZUKI GSX-600F ...Moje Maleństwo..........

typ tak ma)staraj się nie wyjeżdzić paliwa do zera bo mogą być problemy z uruchomieniem (z pri oczywiście )masz drugi serwis przy 12 także spoko jak laczki są ok to można sie cieszyć jajeczkiem,są pewne różnice między 750 a 600 (oprócz oczywiście silnika ,zawieszonko ) ale jak byś miał jeszcze

powinno :) hahahaha. Ale serio - sprawdź poziom oleju w silniku, stan klocków hamulcowych - są dobre do momentu gdy widoczna jest na klocku w okładzienie ciernej szczelina wyżłobiona w połowie klocka. Gdy już będzie bardzo płytka (ok 1mm) to szykuj się do jego wymiany. Pozatym stan opon

Re: suzuki GSX 600F prosze o opinie : )

To fajny i trwały motocykl. Aczkolwiek naokoło oplastikowany, więc gleba uderzy po kieszeni. Jest dość duży i ciężki, przez co nauka na nim jest trudniejsza niż na czymś klasy 500, ale dasz radę. Model z roku 98 i późniejsze zwany jest popularnie jajkiem ze względu na krągłe kształty. Silnik jest

: www.bikez.com/motorcycles/suzuki_gsx_600_f_1998.php Jeżeli GSX 600 ma 80 koni to rzeczywiście niewielka różnica w stosunku do 77. Tak przy okazji to na co trzeba zwracać uwagę w tym moto, żeby użytkować go bez problemu? Kiedy robiliście regulację gaźników i regulację luzów zaworowych? Mam ten motorek od kilku miesięcy i będę wdzięczny za

Re: ZZR 600 Czy Gs500

Kolego smiało na pierwszego sprzeta polecam hondę CBR 600 f3 lub f4, Suzuki GS 500 to słaby sprzęcik, zaczynałem na nim swoją przygodę ale spokojnie ogarniesz F-kę. Jeśli chodzi o kawasaki ZZR 600 jest sporo niepochlebnych opinii o tym motockyku, co 25.ooo km regulacja luzu zaworowego i mało

Re: SUZUKI gsx 600F - proszę o opinie

sprzecik ogólnie bez fajerwerków,ale jak szukasz na pierwsze moto to polata turystycznie bo wygodny i ciężki,a jak odkręcisz za 7000 obr. to i sportowy może nie pazur ale pazurek to pokaże na pewno.wbrew opiniom o suzi,jajko jest dość trwałym sprzętem (silnik od gsxr bodajże 85)natomiast

Re: STUKI W SILNIKU PRZY 4 TYS.

jeżeli stuki i przycichają to raczej nie zawory... -- SUZUKI GSX-600F ...Moje M(Sz)aleństwo..........

Różne źródła różnie podają ,ja w briefie mam wpisane 57 kW ( 77,5 KM ) i 208 km/h .Swego czasu w świecie motocykli podawano 80 KM i chyba 207 km/h. Jako że to silnik bandita , to może tyle ma mieć -78 KM .W serwisie w czasie przeglądu stwierdzili że jest zablokowany , mimo że wcześniej

Re: Suzuki GSX600F 110.000 km przebiegu

jesli pracuje ok i nie jest podpicowany na sprzedaz , to polata kolejne 100 tys - jedynie jak kolega napisal , moze byc rozrzad do wymiany i ogolnie motocykl do regulacji . Te silniki sa mega trwale , moja vfr ma 94 tys i nie lyka grama oleju , leci ksiazkowe 250 i wiem ze polata koljne 100 bez

Re: Czy suzuki gsx600f to dobry motocykl?

rysiek24 napisał: > hm slyszalem ze Suzuki nie sa zbyt trwalymi maszynami zato Honda CBR 600 tak > wiec radze odpuscic sobie suzuki i kupic CBR po 93-94 (ale za 10 tys niekupisz > gsx 98 !!! z kad masz takie info o cenie) jako ze Honda i Yamaha maja > najtrwalsze sailniki

Re: moj pierwszy moto CBR 600 F

nieco wieksze i zdecydowanie wygodniejsze jak dla kogos o Twoim wzroscie ale niestety nie jest tak zwinny jak Honda.Troszke ma slabszy silnik i co za tym idzie nie lata z taka latwoscia jak CBRa.Kolejnym sympatycznym motorkiem jest Suzuki Bandit.To praktycznie to samo co GSX ale jest bez owiewek

Re: Czym jezdisz ?

a silnik to nie motor? -- Suzuki GSX-600F Moje M(Sz)aleństwo

Re: nowa HONDA C B F 600

Ale czy Suzuki stać na zarżnięcie kury znoszącej złote jajka? Siłą Bandita była zawsze umiarkowana cena+wygląd działający na początkującego. Cała rodzinka pójdzie pod nóż 750, 1200 -podobne silniki (zdaje się że skrzynia i sprzegło te same),ramy, co dadza w zamian? Czy SV zastąpią linię

Re: Czy suzuki gsx600f to dobry motocykl?

Użytkowałem gsxf przez ten sezon i zrobiłem ok. 11 tys km. Moto fajne bo: wygodna pozycja i dobra ochrona przed wiatrem, sprawdzona (więc mało awaryjna) technika. Wady : dość dużo pali przy większych prędkościach - jak ostro poganiasz to potrafi 7,5 l/100 km, mało elastyczny silnik

Re: Co ja mam kupić??

Witam, Kup Suzuki GSX600F z pewnością jest trochę gorszy niż CBR ale ogolnie godny polecenia. Stosukowo trwałe podzespoły, jedynie gorsza elastyczność i nierówna praca silnika. Pozdrawiam

- trzeba nad tym jeszcze popracowac - nie mam techniki, ale mam sporo siły :-]. Dobra juz nie nudzę, jak mi przyjdzie coś do glowy to jeszcze napiszę. -- SUZUKI GSX-600F Moje Maleństwo....

Re: Czym grozi nadmiar oleju w silniku?

> Suzuki GSX-600F To ja bym na Twoim miejscu zawsze lal pod kreske max, bo w tym motocyklu olej pelni takze role plynu chlodzacego. Pozdrawiam

Re: czy warto kupic suzuki GRS 600 i gdzie

Sama mam teraz dylemat czy: GSR 600 czy SV650 S (nowe z salonu) , pierwszy motocykl Jakby GSR mial owiewki i zegary takie jak Sv to bym sie nawet nie zastanawiala, na korzysc GSRa przemawia oczywisice silnik, co 4 cylindry to 4 , calkiem inna kultura pracy silnika

Re: Suzuki Bandit 600n na gume ?

pamiec nie myli to silnik ten sam co w: GSX`R750 (protoplasta), GSX`F600 i 750. PZDR

Re: Bandyta to za mało: Suzuki GSR 600

Jak na szescsetke to niesamowita maszyna. Na 3 przy 120 km/h jest na 7000 obrotow (czyli polowa jego mozliwosci). Bardzo ladna praca silnika i dzwiek. Do 100 km/h brakuje nieco odpowiedzi (no coz, to tylko 600-tka), ale powyzej setki szybko przypominamy sobie o sportowym pochodzeniu jego

Re: SUZUKI GSX650F

Posiadam nówke od połowy sezonu, póki co jestem bardzo zadowolony. Ogromnym plusem jest prowadzenie i zachowanie sie motocykla, miałem okazje jeździc na wszystkich nowych modelach Suzuki i powiem że w tej kwesti naprawde dokonano postepu. Mimo masy motocykl prowadzi sie doskonale

Re: Suzuki GSX600F zmniana biegow bez sprzegla?

KURWA!!! Ludzie są nienaprawialni. A możesz np wysypać kły, jedno koło kręci się szybciej drugie nieco wolniej, wbijesz bieg na siłę kilka razy kły ulecą po samej dupie i masz pozamiatane. Jak wciskasz sprzęgło to rozłączasz skrzynię z silnikiem, koła wyrównują obroty nie przenosząc żadnego

Niezawodny szybki dla początkującego...?

Teraz posiadam MZ 250 ale zastanawiam się nad jakimś japońcem. Czy za 5000 zł kupię jakiś fajny motorek. Silnik w granicy 600 cm3. Nie piszcie że za dużo na początek. Ja osobiście zastanawiałem się nad Suzuki GSX600F.

Re: CBR600f czy YZF600r THUNDERCAT

upałów) A autorowi chodzi o zwinny motocykl do miasta, więc klasa 600 jest idealna. PS Silniki Cebry są faktycznie nie do zajechania, znajomy ma cebrę z przebiegiem 140.000 km, a kiedy stanęła obok mojej (z przebiegiem 3000 km) w pracy silnika nie było słychać żadnej różnicy (więc po co przepłacać

nic szczególnego: -- Suzuki GSX-600F Moje M(Sz)aleństwo -- ale na razie starcza, w przyszłym sezonie pewnie zamienię na cos min 900ccm i z mocą znacznie przekraczającą 100 KM (choć jak znam życie to nici z tego)

Re: Honda CBR 600F

uwage musisz zwrocic na wszystko- to stary motocykl ktory ma pewnie i sporo kilometrow wiec zawieszenia przod luz w lagach i glowce, tyl luz w wachaczu, ten motocykl posiada hydrauliczny napinacz lancuszka rozrzodu wiec przy rozruchu silnika zwroc uwage czy w pierwszych minutach jego pracy

Dziwna praca silnika...

razem ze swiecami albo wymiana swiec zauwazyl takrze lekko nierowna prace silnika tzn co kilka sek silnik jak by sie lekko pocinal ale naprawde nie bylo to zbytnio widoczne choc on powiedzial ze boxer nie powinien tak chodzic na boki powinien stac w miejscu niech mu bedzie :) dodam ze wsadzone

Re: Co myslicie o suzuki rf 600?

mój kumpel ma rf900 ale za dużo nie wiem o nim o motocyklu wiem że raz go chyba zagrzał konkretnie...i tyle o nim wiem wiem też że ma do sprzedania praktycznie cały silnik do rf600 chyba tylko wału brakuje....no i tyle mam do powiedzenia... pozdrawiam edwin no i ten koleś coś mówił o

Re: Suzuki GSX600F zmniana biegow bez sprzegla?

NIESYNCHRONIZOWANEJ skrzyni? Co wymusza to wyrównanie? Jak ono przebiega? Ja nie słyszę głośnego zgrzytnięcia przy zmianie. Sprzęgła używam sporadycznie przy redukcjach /i do ruszania/. Hint - praca gazem. Skrzynia mi jakoś nigdy nie padła. Jak pisałem przebijanie przy gumie to inna historia. To nie jest

nie ja nie do Ciebie - tylko do komputerów. Są zaprogramowane - do tylu do tylu i koniec - wszystko co inaczej "synax error".... Mozesz sprawdzić, czy nie uda się "odessać" nadmiaru za pomocą wężyka (przez otwór bagnetu) - tylko rozgrzej olej i nie połykaj (8-D -- Suzuki GSX-600F Moje M(Sz)aleństwo

Re: Suzuki GSX 750 f, czyli tzw. "jajko" - pytani

parę lat temu latałem jajkiem 750,(odradzam 600 zdecydowanie !!!! słabizzzzna) 3/4 juz jako tako jeździ do 150 dynamika niezła natomiast wyżej to już słabo. ogólnie jak na starą konstrukcję silnika dość żwawy ale zapomnij o ostrym lataniu, to sprzet raczej do spokojnej niedalekiej turystyki

Re: Suzuki GSX600F - opinie i porady o tym modelu

Dzięki bardzo za opinie. Generalnie obstaje przy 600 z tego względu, że ma być to mój pierwszy motocykl i nie wiem czy to już nie za wiele, a poza tym jestem dość mocno ograniczony finansowo. Też spotkałem się z opiniami, że 750 charakteryzuje się lepszą kulturą pracy i jest bez porównania

Re: cbr600 f3 jako pierwszy motocyl "ZAPraszam"

Hej.Ztamtego okresu '97 masz jeszcze dwa moto o podobnej charakterystyce yamahe thundercata i kawasaki zx-6 która ma mocny silnik i fajnie się prowadzi ale w sprawie kawy nie jestem obiektywny bo naprawiałem przez pół roku gpx-600 a kumpel obok gpz- 600 więc raczej nie polecam.Na yamahu

Re: ile pali twoja cbr 600 ?F2

Witam cię kolego. Ja jezdze innym sprzętem ale z tych co wymieniłeś to najbardziej będziesz zadowolony z hondy pod względem pracy silnika i dynamiki.Kolega ntym lata w mieście w granicach 7litrów Reszta podobną ma spalanke a wszystko i tak zależy od jazdy.Wybór należy do ciebie,pozdrawiam

Re: Hornet CB600 - model po 2007

raz jechałem banditem 1250. Nie porwał mnie ani prowadzeniem ani silnikiem. Być może kiepskie prowadzenie było spowodowane nieprawidłowym ciśnieniem a niedocenienie elastycznego pieca niespecjanie wymagającą trasą - karawana suzuki dwupasmówką. Szybkie dojście do ostatniego biegu i zapie

Re: Trwalosc singla...

bardzo. -- Suzuki GSX-600F Moje M(Sz)aleństwo

To dzis najśmieszniejsze: E98 - 4,07zł

podczas gdy większośc społeczeństwa zarabia 7-8 zł/godz... Pękam ze śmiechu!! za 1 godzine ciężkiej pracy ludzie mogą sobie kupić 2 litry paliwa!! HA HA HA!! ______________ Przepowiadam rewolucję. -- SUZUKI GSX-600F ...Moje M(Sz)aleństwo..........

co Wy na to? (motor z V8)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=15897086 ile w tym prawdy? i wogóle czy jest sens gdy litr paliwa kosztuje tyle co pol godziny pracy (trochę niegramatyczne, ale kto chce ten zrozumie) -- SUZUKI GSX-600

Świece jedno- a dwuelekrodowe w motorze

Witam! Chcę wstawić do Suzuki GSX600F model 1999r świece NGK Iridium (dokładnie CR9EIX) zamiast standardowych. Różnica pomiędzy nimi jest taka, że te Iridium są jednoelektrodowe a standardowe są dwuelektrodowe. Wymiary itp. rzczy są takie same. Czy mogę wstawić takie świece? W katalogach do

Re: Honda cbr 600 F3 - nie umie odpalić ???

Goracy silnik to pojecie wzgledne.Trzeba na prawde dosc dlugo grzac moto zeby wskazowka podniosla sie mimo ,ze dotykajac silnik ma sie wrazenie,ze jest goracy.Jesli wskazowka ani drgnie to mysle,ze moga byc tego trzy przyczyny.Pierwsza to uszkodzony czujnik temperatury oczywiscie wowczas kiedy jest

Re: Oszczednosc benzyny

a do tego światla, klocki hamulcowe, paliwo zaoszczędzone poprzez unieruchamianie silnika podczas postojów na światłach i unikaniu dynamicznej jazdy.... uzbiera sie ze 100 zł! a ze 100 w kieszeni to ja sie pytam ile Lublin kosztuje (miasto!) -- SUZUKI GSX-600F ...Moje M(Sz)aleństwo..........

Re: Honda CBR 600 F4i czy Honda VFR 800

gdyby vfr była starsza to powiedział bym 'bierz vfr'.bo w starszych rozrząd był na kołach zębatych(długie przebiegi miedzyprzeglądowe-24000km).a tak to mam pewne wachania jak Ci doradzić.chyba osobiście kupił bym vfr bo uwielbiam dzwięk pracy silnika i jego charakterystyke.PZDR. Benek

Pytanie w sprawie Kawasaki ZX-6r

Witam Mam dylemat otóż zamierzam na wiosnę kupić nowy motocykl (do używek mam coś pecha zawsze coś wyskoczy nieoczekiwanie i moja złość sięgnęła zenitu) a więc wracając do pytania preferuje moto typu ścigacz a budżet do 30tyś znalazłem nowy model Suzuki GSX 650F za 29.999Zł nie jest to

Re: 250-ka dla starszawego jegomościa - poradźcie

(silnik niewielki, ale bardzo wygodny motocykl) Suzuki VanVan 125 Yamaha Tricker 250 A czemu nie Yamaha Virago 535 Albo BMW F650

Re: Kawasaki ER 5 czy Suzuki GS 500 F ?? !!

przyznaje... kupilem moto po baaaardzo kozystnej cenie :D kosztowalo mnie 2500 euro - 200 utargowalem (wyszlo mnie na nasze ok. 11500 zł.)ER-5 2003 r. moto ma przejechane 3100 km, pelna dokumentacja, serwisowany(wlasciwie tylko pierwszy przeglad po tysiacu km miał) silnik igielka i mialo tylko

Ruszyła rekrutacja do fabryki Lufthansy i GE

W Środzie Śląskiej powstanie nowoczesna fabryka serwisowania silników lotniczych. Do 2023 roku znajdzie w niej pracę 600 osób. Znamy kryteria naboru

Re: Jak kupić moto? Problem.

, silnik np. suzuki gsx 600f jest znany z różnych dziwnych dźwięków, które w nim są całkowicie normalne. Czy nie kopci i czy dobrze odpala to OK, sprawdzę ale nie zdejmę przy sprzedającym owiewek np. z suzuki gsx f albo z thundercata. Chyba pozostaje zawęzić kryteria wyszukiwania do dużych miast

Re: Nowy motocyklista

Witam ponownie, a jednak spytam o wybór motocykla, chcę wybrać taki ,którego nie zmienie przez najbliższych 6-7 sezonów. Kolega zadzwonił do mnie i powiedział,że są jakieś okazyjne moto suzuki ,także zastanawiam się nad gsr 600 , bandit 600 (chyba najbardziej) i gsx650f . Motocykle są nowe i

Dobry warsztat na podkarpaciu....

-R 750 (rama 600F a silnik 750R) przerobiony na streeta, ale niestety po wypadku. Szukam warsztatu który poskłada mi sprzęt do kupy i zrobi to naprawdę dobrze. Potrzebny mi warsztat na miarę KOLECTUNING. Tam goście znają sie na rzeczy, ale to daleko, bo na ŚLąsku. MOże gdzieś bliżej jest taki

re: re kum kum :) re re kum kum :)

Szymek pisze: "Suzuki - głośna praca silnika (niektórzy poczytują to za zaletę) oraz apetyt na olej w popularnych "olejakach" (GSX/F w różnych konfiguracjach) - za to silnik praktycznie niemożliwy do zabicia. Ja nie widziałem zabitego." a ja mam znajomego takiego jednego, kurier taki z

POMOCY - GSX po wypadku..... :-(

Witam. W zeszłym roku zakupiłem motocykl Suzuki GSX-R 750 tzw."streetfighter". Rama pochodzi od 600F rocznik 90, a silnik od GSX-R 750 rocznik 91 (chłodzony powietrzem). Motocykl jest potężny, bo poprzedni właściciel był pracownikiem serwisu Suzuki i dopieścił sprzęt. Około 130KM po tuningu

Re: Coś o pojemności 600ccm.

wyzbycia sie typowo polskiego leku przed okolicami czerwonego pola - wielu motocyklistow sadzi ze psuje motocykl operujac w okolicach odciecia - a jest to naturalne srodowisko pracy silnika. odpowiednio 'uzywana' 600 - ka to bardzo grozne zwierzatko. z przykroscia rowniez stwierdzam, ze GSX 600 F

Re: dylematy suzuki dr 650

normalnym ruchu przez co jest on mocniej eksploatowany. Kupując sprzęt, który jest estetycznie i technicznie pod znakiem zapytania trzeba się liczyć z wydatkami rzędu 1-3 tys. Najniższa kwota to jeśli dokonamy wymiany płynów i zrobimy regulacje i jakąś kosmetykę, ale jeśli dojdą grubsze prace w silniku to

Poradzcie co na początek

gsf600 (bandit), FAZER 600, CBR F3, Thundercat. Najbardziej mi zalezy na bezawaryjności i dobrym serwisie. Motocykl słuzyłby do codziennych dojazdów do pracy (miasto) i wyjazdów ok 100 kilometrowych, a raz do roku 500km. Myśle, że nie musze iśc do ery z tymi wymaganiami :) . pozdro

Re: Opinia o Suzuki SV1000S

, dobre osiagi. ja z kolei mam wyjatkowo dobre doswiadczenie z balią pt. gsxf750 w turystyce- moto troche ciezkie i wielkie wizualnie, ale nadaje sie w trasy doskonale a i do lasu mozna wjechac bez szkody:), cebra600f tez sie niezle spisuje, tyle ze mniej w garach. Mogłby tez byc ktorys z duzych

Re: __SV650S vs GSF600Bandit jako 1-wszy motor__

piękna, ale radzę udać się do dealera i przetestować. Suzuki miało SV-ki do testów i bandity również. Przejedź się i będziesz wiedział co lepsze dla Ciebie. Ewentualnie pomyśl o Fazerze 600. Nowa jest ładniejsza od Bandita, wygodniejsza niż SV i 102 konie pod "siedzeniem" w rzędzie. Ja zaś celuję

Re: proszę o poradę...

motograss napisała: .Bezpieczeństwo i wygoda przede wszystkim. Skoro dobrze się czujesz > za kierownicą takich kolosów - próbuj:)Ale może w zależności od umiejętności > stopniować pojemność - może coś pomiędzy 500 a 750?suzuki gsx 600/750F, ducati > 750S,CB600 hornet

Re: Czy stanie w korku z wciśniętym hamulcem...

szczególnie nieprzejrzysty - to uchroni oczy na 100%). Trochębedę musial poćwiczyć takie stanie w korku bo mam tylko 2 nogi, a 3 rzeczy do obsłużenia, ale damy radę - prawda? -- Suzuki GSX-600F Moje M(Sz)aleństwo

Re: SV contra Hornet 600

koncu Fazer. Jesli chodzi o jakosc wykonania: H/F/S. Nie wiem jak prowadzi sie nowy Fazer (wersja 06; czarny silnik i rama: www.yamaha-motor.com/sport/products/modelimage/273/1/0/image.aspx),

Re: jaki motocykl wybrac na początek??????

ciacho2004 napisał: Mam na uwadze suzuki gsx600f.gs 500 oraz yamahe szr 660, SZR 660 to motocykl skonstruowany na tor do wyścigów jednocylindrówek (SoS). Na pierwszy motocykl nie polecam - twardy, niewygodny i chyba jednoosobowy. Silnik jednocylindrowy o dużej pojemności wymaga pewnej

Re: Suzuki Samurai / Jimny

Odświeżam temat bo mialem niewątpliwą przyjemnosc wypozyczyć Jimny na 3 dni i zrobic nim ok 600 km po bardzo roznych drogach ;) : Zalety: - dużo milszy w środku od samuraja czy SJ - mocny silnik o dużej kulturze pracy i dość ciekawej charakterystyce - nie boi się wysokich obrotow na asfalcie a

Re: Blog posiadacza Suzuki Ignis II

Gość portalu: Greg napisał(a): > 2. Dlaczego nie wybrales Forda Fusion, ktory jest tanszy i ma lepsze > wyposazenie? U mnie Suzuki to drugi samochód w rodzinie. Drugie miejsce w garażu jest "krótkie", Ignis ledwo się mieści, a ja chcę, żeby móc jeszcze otworzyć klapę tylną

Re: sv 650 vs Hyosung gt 650 vs Junak gladiato 65

Witam, Wez moze jeszcze pod uwage XJ600N/S-cena jest rewejacja!!! Szukasz nowego,trwalego,oszczednego (w serwisie rowniez) tylko XJ a nie zadna V2 i do tego jeszcze 600/650-oni tam codow z tych dwoch cyl nie wyczaroja a w XJ to chociaz bedziesz mial spokojna prace silnika i to nie na tobie

Re: Pierwszy motor Suzuki SV 650S Co o tym myslic

odpowiadać - ja np. wolę dwuosobową kanapę. Po drugie, SV nie jest wygodne do jazdy turystycznej, a to dlatego że przy większych prędkościach praca silnika powoduje wibracje, które utrudniają podróżowanie. Trzecią niedogodnością tego modelu jest brak podstawki centralnej. Są sytuacje, gdy stawianie

Re: ninja 250 R czy zx6r

nie sa maszyny na poczatek, natomiast z tych nizszych pojemnosci ewentualnie. suzuki gsxf600 (to samo co stary olejowy bandyta tyle, ze w plastikach), nowszy bandit 650s, cbf600s (taki poł-goły) dalej cbr 600F- ale moze to tez bardziej przyszłosciowo jednak.. i chyba to co w turystyce i wygodzie i

Supersport czy Bigbike na polskie drogi??!!

Jeżdżę Suzuki GSX 600F, ale od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem następnego motocykla i to takiego, który będzie mi w stanie dostarczyć odpowiedniej dozy adrenealiny, ale jednocześnie będzie motocyklem na różne okazje. Jestem wewnętrznie rozdarty pomiędzy dwie grupy motocykli: * R1

Pytanie do Eksperta

Witam, mam pewien problem z samochodem (Skoda Felicia 1.6 z silnikiem VW (AEE) ). Ma zbyt niskie obroty jałowe - 740. Niskie obroty skutkują nierownomierną pracą i drganiami silnika. Problem i na noPB i na LPG (wtrysk wielopunktowy). Wg producenta obroty są w normie (norma wynosi 600 - 750)i

zdaniem wersja z owiewka nie ma charakteru, albo ma, ale nijaki. Naked prezentuje sie bardzo dobrze. Na forum FZ6 mozesz poczytac o narzekaniach na wrzucanie pierwszego biegu, szarpaniu motem przy starcie (to pewnie kwestia dopasowania sie do charakteru pracy silnika), poza tym wibracje kierownicy

Re: DR 650 RSE, XTZ 660, KLR 650, NX 650 - co wy

Do turystyki najlepsza byłaby Honda XL600 Transalp. Ma silnik dwucylindrowy, który generuje najmniejsze wibracje. Chciałem kupić Transalpa dwa lata temu, ale były tylko egzemplarze z przebiegami ponad 50 tyś km.- jak ktoś ma, to się nie wyzbywa. Trafiłem okazję XTZ660 (2700 km!) i nie żałuję

Re: Już dość oszczerstw na temat Kawasaki

(400, 750, 1000, 1100) Suzuki - głośna praca silnika (niektórzy poczytują to za zaletę) oraz apetyt na olej w popularnych "olejakach" (GSX/F w różnych konfiguracjach) - za to silnik praktycznie niemożliwy do zabicia. Ja nie widziałem zabitego. Yamaha - anegdotyczny już rozrusznik w Virago

tuning mechaniczny motocykla

dywagowalem ostatnio z kolega na temat tuningowania silnika motocykla. obydwaj jezdzimy(jezdzilismy) glownie po miescie (dojazdy do pracy), za miasto na winkle tylko w w weekendy (nie kazdy weekend) i o ile w kwestii zalozenia innych tarcz/klockow hamulcowych, wydechu, mapy, filtra sie zgadzamy to

You lala proponował bym ci ...

160 przyspieszenie dobre jak na 125 i wsam raz na pierwszy motocykl Honda Cb450s bądź Suzuki Gs 500 nie zaduże osiągi mało wyżyłowane silniki moc 44 i 45 koni przyśpieszenie koło 6s i osiagi 180 wytrzymały dłuzej pochodzą od wyżyłownanych silników za małe pieniądze kupisz zajebisty motor juz za

Czesc Aleks; SV kupilem miesiac temu, w wersji S. Jak tylko nie pada deszcz nawijam ile sie da. Lekki, swietne wywazenie, o dziwo bardzo wygodne siodlo, malo pali, elastyczny silnik, genialny dzwiek, dobre swiatla. Sprzeglo i skrzynia biegow cacy, ale moto mam od niedawna, dlatego niech sie

Re: Tak pragnę mieć motor, a nie mam kasy :/

tata im kupił, a ja mimo, > że ZASŁUGUJĘ, nie mogę go mieć, bo nie mam bogatego tatusia. Dlaczego na > świecie jest taka niesprawiedliwość????????????? Gartuluje dobrego samopoczucia he he he KolLeCtoRek żyje gdzieś głęboko we mnie -- SUZUKI GSX-600F ...Moje Poła(sz)maleństwo..........

Re: Czym jezdisz ?

pewnie przyznałbyś rację - Chłopaku Z Miasta -- Suzuki GSX-600F Moje M(Sz)aleństwo

Honda CBR 1000F SC24 - test długodystansowy - 1...

, 2000 km i znowu to samo, zatem trzeba z tym zyc i czekac ze 30 000 km do wymiany calego lancuszka i napinacza rozrzadu. Motor jest dosc glosny to tez wada, nie jest to super halas ale w skali 1-6 to ok 4, np cbr 600f4 z normalnym wydechem to ok 2 na 6 na co zwrocic uwage przy zakupie

Re: ninja 250 R czy zx6r

- olejowa 600 albo nowa 650 (ma cos koło 85KM) tyle o sprzetach w mega skrocie co do silnika: nie ma gorsze lepsze, kwestia co sie komu podoba. jedni zakochani w v-kach na rzedowe nie spojrza. pytanie co ty wolisz; dudnienie widlaka czy rowny pomruk rzedu? oczywisacie rozni je charakterystyka pracy

Re: Ogary polskie i inne super przykłady

. Sam produkt jest naprawde dobry: rama angielska, silnik na licencji suzuki, a wygląd 600ccm. Nie zgodzę się z opinią iż Junak jest negowany przez innych motocyklistów, wręcz przeciwnie prawie wszyscy którzy pierwszy raz go zobaczą mówią "o jaki on ładny", to jest miłe, a jeszcze milsze gdy