Przeszukano 111 899 143 wypowiedzi na 1 238 forach

społeczna szkoła nr 102 ul dziatwy - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Szkoła Podstawowa STO Nr. 2 na ul. Dziatwy

Mam pytanie: Czy ktoś na tym Forum mógłby napisać coś o Społecznej Szkole Postawowej STO Nr. 2 na ul. Dziatwy? Rozważamy posłanie do niej córki i szukamy opinii osób, które się z tą szkołą zetknęły. -- Salaamu Wa-alleikum Chaladia Bolandi

SZKOŁY społeczne Tarchomin Białołęka

CHCIAŁABYM POZNAĆ ZDANIE OSÓB KTÓRYCH DZIECI CHODZĄ DO SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH/SPOŁECZNYCH W W/W DZIELNICACH. SZCZEGÓLNIE CIEKAWIĄ MNIE OPINIE O SZKOLE NA ULICY DZIATWY.

Szkoła Specjalna nr 102 przeprowadzi się na ul....

MARYSIA PRZYMUSZAŁA ABSOLWENDKA SZKOŁY 102 POZDRAWIA WSZYSKICH NA UCZYCIELI.

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Pasjonistów

czy jest na forum rodzic, którego dziecko chodzi do ww szkoły? Interesuje mnie opinia na jej temat. Czy warto posłać tam dziecko?

Społeczna Szkoła podstawowa nr 4 ul. Krowoderska

Czy ktoś może mi cos powiedzieć na temat tej szkoły? Jaki jest poziom, jak są prowadzone zajęcia będe bardzo wdzieczna. Pozdrawiam MAO

Szkoła Podstawowa Nr 10 ul. Jasielska społeczna?

Znalazłam taką infornację na stronie Fundacji Szkolnej, czy to prawda? Myslałam, ze to publiczna szkoła

Szkoły podstawowe na Białołęce

Czy ktoś wie coś na temat ich jakości? Która jest najlepsza? Czy ktoś słyszał o Społecznej szkole na ul. Dziatwy?

Społeczna Szkoła Podstawowa ul.Traktorzystów 16

Witam, chciałabym prosić o opinie na temat tej szkoły.Czy faktycznie jest ona warta czesnego , kóre trzeba uiścić co miesiąc / zdaje się ok. 800zł./.Mój syn od września idzie do pierwszej klasy i biję się z myślami czy wybrać tę na Traktorzystów czy nr.2 w Gołąbkach. Wszelkie opinie mile

Szkoła społeczna STO nr 100, ul. Wolumen 3

Witam, bardzo proszę o wszelkie opinie na temat tej podstawówki. Najbadziej zależy mi na opiniach rodziców, których dzieci tam uczęszczają lub uczęszczały ale oczywiście za wszelkie opienie będę wdzięczna :)

Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łodzi

Czy macie Państwo jakieś doświadczenia lub/i opinie na temat Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łodzi przy ul. Czerwonej?

Szkoła Społeczna nr 4 Teofilów-Drzwi otwarte

Witam, 17 stycznia, w sobotę, w godz. 10-14 odbędą się drzwi otwarte w Szkole Społecznej nr 4, na ul. Pasjonistów 18. Serdecznie zapraszamy!

Re: prywatna/niepubliczna/społeczna szkoła podsta

Być może, ale polecam zapoznać się z programem, założeniami no i wychowawczyni, która przeniosła się z niedalekiej osławionej szkoły społecznej przy ul Dziatwy, gdzie właśnie "oddała" trzecią klasę a zapewniam że była tam oceniana bardzo dobrze:-)

Re: Społeczna Szkoła podstawowa nr 4 ul. Krowoder

Fatalne miejsce serdecznie odradzam. Kasa kasa kasa , staroświecki sposób prowadzenie szkoły . Brud i smród. Brak zarządzania. Żenujące miejsce. Wytrzymaliśmy 3 lata

20 najlepszych szkół podstawowych w W-wie

. Racławicka 14 (Mokotów) – średnia 37,79 6. Społeczna SP nr 14, ul. Bachmacka 3 (Mokotów) – średnia 37,76 7. Prywatna SP nr 41, ul. Świętojerska 24 (Śródmieście) – średnia 37,53 8. Społeczna SP nr 2, ul Dziatwy 6 (Białołęka) – średnia 37,43 9. SP nr 87, ul.Teresińska 9 (Mokotów

Drzwi Otwarte Teofilów-Szkoła Społeczna

Witajcie, w imieniu Rodziców zapraszam serdecznie na drzwi otwarte w Społecznej Szkole Podstawowej nr 4, na ul. Pasjonistów 18, Sobota 17 marca od 10.00 do 14.00. Zapraszamy

Re: dzieci w szkołach społecznych

– 35 pkt 6. ∑ Społeczna nr 16 STO, al. Solidarności – 34,8 pkt 7. ∑ Prywatna nr 114, ul. ks. J. Sztuki – 34,7 pkt 8. ∑ Społeczna nr 30 STO, ul. Astronautów – 34,4 pkt 9. ∑ Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom, ul. Nowowiejska – 34,4 pkt 10

Szkoła nr 2 ul.Szkolna nr. 9 -POWRÓT

Balcerzak kończąc swoją pracę społeczną w tej szkole przekazując swoje obowiązki nie rozliczyła się z zebranych pieniędzy wpłaconych przez rodziców na komitet rodzicielski. Dla Pani Justyny Balcerzak rozliczenie wyglądało tak – macie tu tyle a tyle. Pani Justyno Balcerzak rodzice chcą wiedzieć

Ursynów liderem w sprawdzianie szkół podst. Brawo!

. Terespolska > 36 Społeczna nr 2 STO, ul. Dziatwy > 36 im. św. Franciszka, ul. Terespolska > 36 Zakonu Pijarów, ul. Gwintowa > 36 Niepubliczna nr 47, ul. Z. Balo > 36 Muzyczna, ul. Krasińskiego > 36 Muzyczna, ul. Miodowa > 36 Prywatna nr 41, ul. Świętojerska > 36

Re: 20 najlepszych szkół podstawowych w W-wie.

Podaje ranking zrodlo Scholaris za ubiegły rok 2006/2007 ale w tym jest podobnie: Najlepsze szkoły w Warszawie - 1. Społeczna nr 9 STO, ul. Wiolinowa – 38* - 2. Społeczna nr 16 STO, al. Solidarności – 37,4 Prywatna nr 92, ul. Patriotów – 37,4 - 3. Sióstr

Szkoła Podstawowa nr 2 i Społeczna Szkoła im. ZNP

Witam i proszę o wszelkie opinie dot. obu szkół. Muszę zadecydować o dalszym losie edukacyjnym mojego dziecka. Szkoła Społeczna znajduje się na ulicy Bohdanowicza, podstawówka na ulicy Sienkiewicza. A może polecicie inną szkołę(prywatną, dobrą i niedrogą). Czy ktoś słyszał o rankingu szkół

przedszkole 102 proszę o opinie

CZy polecacie przedszkole nr 102 na ul.Kołowej? Chodzi mi o opiekę jak i przygotowanie dzieci do szkoły. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.

Re: szkoły społeczne

Dziękuję za wszystkie opinie ! czy znajdzie się może jeszcze ktoś kto podzieli się opinią o szkołach podstawowych? Mnie jeszcze interesuje szkoła nr 70 przy ul. Pięknej, łejery przy cytadeli, szkoła sportowa przy al. niepodległości... ale także inne warte uwagi :-))))

społeczna szkoła podstawowa na Wóycickiego

Witam, poszukuję opinii na temat szkoły społecznej nr 13 im. Lotników Amerykańskich przy ul. Wóycickiego w Wa-wie. Czy ktoś z Państwa zna tę szkołę, posyła tam dzieci, lub zrezygnował z niej z jakichś przyczyn? Będę wdzięczna za każdą opinię, bo wybór szkoły dla dziecka to naprawdę trudna

Opinie o szkole społecznej nr 13 na Wóycickiego?

Witam, poszukuję opinii na temat szkoły społecznej nr 13 im. Lotników Amerykańskich przy ul. Wóycickiego w Wa-wie. Czy ktoś z Państwa zna tę szkołę, posyła tam dzieci, lub zrezygnował z niej z jakichś przyczyn? Będę wdzięczna za każdą opinię, bo wybór szkoły dla dziecka to naprawdę trudna

Społeczna Szkoła Integracyjna nr 100 STO -W-wa

Chodzi mi o szkołę w Warszwie na ul. Wolumen. Czy ktoś z Was ma tam dzieci? jak oceniacie tę szkołę?

Szkoła specjalna zostanie przeniesiona na ul. P...

wspolczuje tym osobom ze szkoly 102..gdyz moga byc gnebieni przez ludzi ze Szkoly ZSL.. sam chodze do gim nr 4 przy ulicy Przelajowej.. i znam uczniow... Czas na zrobienie dobre statusu o nieagresji wzgledem tamtej szkoly... Powodzenia

Społeczna SP nr 5 i gimnazjum nr 3 na Paryskiej

Mam pytanie o zespół szkół: Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zawiszy Czarnego STO i Społeczne Gimnazjum Nr 3 STO na ulicy Paryskiej 25 w Warszawie. Czy to dobra szkoła? Jakie mają wyniki? Czy ktoś poleca? Z góry dziękuję za wszytskie opinie.

Re: Szkoła nr 2 ul.Szkolna nr. 9 -POWRÓT

Szanowni rodzice 102 W dniu jutrzejszym na II sesji Rady będą wybierani przedstawiciele odpowiednich Komisji w tym Komisji Oświaty, Kultury i Sportu. Po wyborach będzie konkretny adresat do którego będzie można zwrócić sie ze skargą dlatego proszę o trochę cierpliwości i ponowienie wpisu po

Szkoła Lotników Amerykańskich-ul.Wójcickiego-kl.0?

Czy ktoś z Was posyła swoją pociechę od września do klasy 0, do Społecznej Szkoły Podstawowej nr 13 im. Lotników Amerykańskich na Wójcickiego?

Re: Szkoła społeczna STO nr 100, ul. Wolumen 3

Też poszukuję opinii o szkole STO nr 100. Ineska7 czy udało Ci się zdobyć jakieś info, a może sama masz już wyrobioną opinię?

Re: SZKOŁY społeczne Tarchomin Białołęka

Gość portalu: mk napisał(a): > CHCIAŁABYM POZNAĆ ZDANIE OSÓB KTÓRYCH DZIECI CHODZĄ DO SZKÓŁ > NIEPUBLICZNYCH/SPOŁECZNYCH W W/W DZIELNICACH. SZCZEGÓLNIE CIEKAWIĄ MNIE > OPINIE O SZKOLE NA ULICY DZIATWY. Szanowni Państwo, jestem nauczycielem w Szkole STO przy ul. Dziatwy

Spoleczna szkola podst nr 6 ul.Senatorska

Napiszcie cos i poradźcie nt. szkoły społecznej przy ul. Senatorskiej (na Salwatorze). w przyszlym roku mam tam posłac dziecko, ale opinie są różne i nie wiem czy to dobry pomysł. Może są tu jacyś rodzice z tej szkoly - możecie napisać coś o szkole, nauczycielach, czy faktycznie taka

Konsultacje społeczne w sprawie budowy ul.Nowo-Laz

Urząd Dzielnicy Bemowo Informuje o spotkaniach w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących budowy ul. Nowo-Lazurowej. W dniu 9 maja o godzinie 17.00 w Gimnazjum nr 81, przy ul. Rozłogi 10 pierwsze spotkanie dotyczące głównie odcinka od torów kolejowych do Człuchowskiej oraz

dotyczy SP nr XX przy ul. X na Retkinii

Uprzejmię donoszę że Pan Dyrektor w/w placówki oswiatowej sam jeżdzi uliczką przy szkole, na ogół w godzinach kiedy dzieci wychodzą ze szkoły po lekcjach (ok. godz 15.20) tudzież rankiem gdy dziatwa do szkoły zmierza na lekcje. Pytanie zatem: skąd ma iść dobry przykład. (Nazwisko, nr

Ponawiam pytanie. Może jednak są na forum osoby, które znają tą szkołę? Pozdrawiam.

Podbijam watek... Zależy mi na opiniach szczególnie rodziców dzieci, które uczęszczają do tej szkoły.

prosba o info na temat społecznych szkół podst.

Czy ktoś mógłby udzielić informacji na temat Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 1 z Łodzi, mieszczącej się przy ul. ks. Skorupki 21.Dziekuję:)

Re: Społeczna podstawówka i gimnazjum

Tam własnie nie ma już miejsc. Rozmawiałam tel. z nauczycielką bardzo pozytywne odczucia, ale niestety w 6 kl. jest już 18 dzieci. a czy znasz może którąś z tych szkół: 1.Szkoła Podstawowa nr 110, ul. Bohaterów 41, 2.Szkoła Podstawowa nr 112 ul.Leona Beresona 31 3.Szkoła Podstawowa nr 231 ul

społeczne i prywatne podstawówki

Witam! Interesują mnie rzetelne opinie na temat społecznych szkół podstawowych w Poznaniu (nr 1,2,4 i Piątkowskiej) oraz prywatnej szkoły na ul. Piwnej, najchętniej oczywiście od rodziców posyłajacych tam swoje dzieci. Jak wygląda porównanie rzeczywistości z oferta i deklaracjami szkoły

Re: Społeczne LO na ul Przyjaźni

mozliwości! Pozatym kosztuje ta szkoła całkiem sporo:( Pomysl o szkole na Czubach na ul Radości. Tam mają oddziały integracyjne i szkoła jest chwalona jeśli chodzi o sposób pracy z dziećmi z takimi dysfunkcjami jak ma Twoje dziecko. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej ul

Legnicka Szkoła Liderów Społecznych

pocztowego) na adres: Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich, ul. Zielona 16, 59-220 Legnica. Formularze można pobrać ze strony www.lsio.arleg.com lub w biurze LSIO (ul. Zielona 16) Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie www.lsio.arleg.com, a także pod numerem 076 862 58 25

pytanie o społeczne i prywatne szkoły podstawowe

Będę wdzięczna za informacje na temat Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 1 mieszczącej sie w Łodzi przy ul. Ks Skorupki ( poprzedni adres Czerwona 8) oraz prywatnej sp " Kornelówka" . Może którejś z Mam czy Tatusiów Dziecko do jednej w w/w szkół aktualnie uczęszcza? .Dziekuję!!!

Re: Społeczne gimnazjum nr 7 w Białymstoku ul. Dz

Mói syn w zeszłym roku skończył tam gimnazjum. Jest ze szkoły zadowolony, indywidualne podejście do ucznia, mała szkoła, uprzejma kadra. Uważam, że zainwestowane pieniążki procentują w 2liceum

Prosze o opinie nt. STO nr. 3 i spolecznej nr.7

Witajcie! Chciałabym Was prosić o opinie dotyczące dwóch szkół społecznych: 1. na ul. Stanisława ze Skalbmierza - nr 7 2. na os. Dywizjonu 303 - nr 3 Bardzo proszę o wszelkie informacje, zaczynam się powoli rozglądać. Nawet nie mam pewności, czy to powinna być szkoła społeczna.

Z uwagi na wszawicę w szkole prosimy Państwa o dokładne sprawdzanie głów dzieci. Dodatkowo prosimy o wypranie czapek, szalików oraz wszystkich ubrań, w których dzieci przychodzą do szkoły. Jeżeli Państwo wykryją wszy, prosimy o pozostawienie dziecka w domu do momentu wytępienia pasożyta

Konsultacje społeczne "Trasy Mostu Północnego"

9 października 2007 r. o godz. 18:00 w Zespole Szkół Nr 52 na ul. Szegedyńskiej 11 (sala gimnastyczna) odbędą się konsultacje społeczne dotyczące projektu "Trasa Mostu Północnego"

Re: szkoły podstawowe w Łomiankach i okolicach

Dziatwy 6 (Białołęka) – średnia 37,43 9. SP nr 87, ul.Teresińska 9 (Mokotów) – średnia 37,41 10. Społeczna SP nr 37, al.Sztandarów 2 (Rembertów) – średnia 37,40 11. SP nr 9, ul. Pięciolinii 1 (Ursynów) – średnia 37,39 12. Społeczna SP nr 10, ul. Ostobramska 72 (Praga Płd

Re: szkoły prywatne

Społeczna SP nr 1 i Społeczne Gimnazjum nr 1, ul. Brzeźnicka 59 - przy Promenadzie, koło kościoła św. Wojciecha

Prosze o opiniędot.gimnazjum społeczne nr 7

ul.Stradomska.Czy warto zapisać się do tej szkoły?Jak traktuje się tam naukę,obowiązkowość.Jak panuje tam atmosfera?.Bardzo proszę o szczere,prawdziwe opinie

opinie o szkołach

Kontynuując moje poszukiwania szkoły podstawowej dla syna bardzo proszę o opinię na temat społecznej szkoły podsatwowej nr 2, szkoły nr 70 przy ul. Pięknej i szkoły nr 38 przy Cytadeli (naprzeciwko Łejerów) lub oczywiście innych godnych polecenia w obrębie: centrum, winogrady, jeżyce

Re: oczywiście społeczna

. Balo – 35 pkt 6. ∑ Społeczna nr 16 STO, al. Solidarności – 34,8 pkt 7. ∑ Prywatna nr 114, ul. ks. J. Sztuki – 34,7 pkt 8. ∑ Społeczna nr 30 STO, ul. Astronautów – 34,4 pkt 9. ∑ Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom, ul. Nowowiejska

Pozwolę sobie włączyć się do dyskusji o gimnazjum, ponieważ w końcu to szkoła społeczna, którą teoretycznie kreuje Towarzystwo ją prowadzące a praktycznie, niestety, Pani Dyrektor, która od lat sama sobie wybiera Zarząd głosami nauczycieli na walnym zebraniu- kto nie przyjdzie i nie zagłosuje, nie

Szkoła Podstawowa STO nr 11 na Toruńskiej

Mam pytanie: Czy ktoś na tym Forum mógłby napisać coś o Społecznej Szkole Postawowej STO Nr. 11 na ul. Toruńskiej? Rozważamy posłanie do niej córki i szukamy opinii osób, które się z tą szkołą zetknęły. -- Salaamu Wa-alleikum Chaladia Bolandi

? Gimnazjum jeszcze kilka lat temu było najlepsze w Białymstoku i dostać się do niego było bardzo trudno a niestety inne szkoły poszły bardzo ostro do przodu a moje odczucie jest takie, że ta szkoła się cofa w rozwoju- gdy podobna sytuacja miała miejsce na Mieszka, pierwsze co zrobiło Towarzystwo zarządzające

Szkoły i placówki oświatowe zamknięte w Warszaw...

UWAGA!!! W liście szkół niepublicznych są błędy. Społeczna SP nr 10 STO i Społeczne Gimnazjum nr 27 STO przy ul. Ostrobramskiej 72 będą w poniedziałek otwarte !!! sprawdźcie sami

prywatna szkoła podstawowa dona na stromej

Czy ktoś ma dziecko w prywatnej szkole podstawowej Dona na ul. Stromej lub w społecznej szkole nr 1 na ul. Fortecznej? Czekam na opinie.

szkoła prywatna w Białymstoku

Proszę o wasze opinie,na temat Społecznej Szkoły Podstawowej nr.3 w Białymstoku na ul.Kalinowej.Chcę tam zapisać dziecko,nie wie czy to dobra decyzja.

Spoleczna SP nr1 na Fortecznej

Bardzo prosze o opinie i informacje na temat SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 im. Józefa Piłsudskiego na ul Fortecznej i SP XXI wieku ul. Działowskiego 54a.Pozdrawiam

Re: oczywiście społeczna

A to wyniki z 2009: www.zw.com.pl/galeria/14,1,397099.html *Szkoły podstawowe, których uczniowie najlepiej napisali sprawdzian końcowy. ∑ 1. Prywatna SP nr 6 Sióstr Niepokalanek, ul. Zaruby 2 – 35,74 pkt

Re: Społeczne przedszkole Montessori

przedszkole działa od stycznia i mieści się przy ul. Szpakowej 1 (budynek Zespołu Szkół Nr 2).

Konsultacje społeczne - ważne!

"Zarząd dzielnicy Ochota informuje, że 26 listopada br. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły podstawowej nr 97 przy ul. Spiskiej 1 odbędą się konsultacje społeczne w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu Czyste." http

Re: Szkoła Podstawowa nr 119 przy ul. Pułku "Basz

Ja kończyłłem ją ok 1971 roku ( dawno ? ). Do dzisiaj pamiętam "prace społeczne". Jedna klasa przerzucała stertę piachu na drugą stronę boiska, a inna spowrotem. Każdy musiał mieć ileś godzin wykonanych prac społecznych, ale nie było chętnych do ich udostępniania

zidi1 chyba piszemy o różnych szkołach ? Zgadza się tylko, że szkoła jest mała, dużo dużo za mała na tylu uczniów ile do niej naprzyjmowali ! W większości roczników podstawówki i gimnazjum są dwie klasy. Mikroskopijna szatnia, szkoła nie potrafi zwalczyć wszawicy wśród uczniów bo kurtki wiszą tak

Re: Szkoła Społeczna nr 1w NOK-u

Oficjalny adres szkoły to Polinezyjska 10a, tam też mieści się gimnazjum i klasy VI. Szkoła podstawowa jest w dwóch miejscach- Natoliński Dom Kultury ul.Na Uboczu, tu są klasy 0-III, i Braci Wagów, tu są klasy IV-V.

Prywatne/Społeczne Gimnazjum - doradźcie proszę.

się zorientować, mamy na Ochocie następujące szkoły: Prywatne Gimnazjum 47 na ul. Włodarzewskiej Społeczne Gimnazjum nr 20 – na Raszyńskiej Prywatne Gimnazjum nr 2 – na Jasielskiej Międzynarodowe Gimnazjum Meridiam Czy którąś szkołę warto wziąć pod uwagę

Likwidacja szkoły przy ul. Teatralnej przesunię...

Prezydent Sosnowca skieruje do Rady Miejskiej projekt uchwały zmieniający brzmienie uchwał intencyjnych ws. likwidacji szkół wchodzących w skład zespołu Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 przy ul. Teatralnej 3. - pięknie rozegrał tą partię prezydent, okazał się ludzki a radni bezwzględni, cała ta

Re: Społeczna szkoła podstawowa nr 13 na Wóycicki

Łomiankach (nie ma tu dobrej szkoły) i obawiam się że córka może nie zostać przyjęta do wybranych szkół w Warszawie. Rozważamy 2 państwowe: nr 77 na ul.Samogłoski 9 i szkołę nr 133 na Fontany. Tą społeczną szkołę traktuję jako rezerwową ale niestety wpisowe trzeba tam zapłacić już w lutym, kiedy jeszcze

Re: Marki k Warszawy

Placówki niepubliczne w Gminie Bialoleka. moze cos sie przyda pozdrawiam asia · Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Dziatwy 6 tel. 614-46-92 · Społeczne Gimnazjum STO ul. Dziatwy 6 tel. 614-46-92 · Przedszkole KONRADEK ul. Podróżnicza 19b tel

Re: Społeczna podstawówka i gimnazjum

Gość portalu: bmr napisał(a): > Tam własnie nie ma już miejsc. Rozmawiałam tel. z nauczycielką bardzo pozytywne > > odczucia, ale niestety w 6 kl. jest już 18 dzieci. a czy znasz może którąś z > tych szkół: > 1.Szkoła Podstawowa nr 110, ul. Bohaterów 41, > 2

gimnzjum nr 30 na ul. Szanajcy, Warszawa

bardzo proszę o opinie! czu to naprawdę słabe gimnazjum i nie mozn tam sie niczego nauczyć ani zdać do dobrego liceum? na stronie szkoły piszą , że ma powstac nowy profil klasy matematyczno-przyrodnicza. ....rokuje? Napawdę bardzo mi zalezy na szczerych opiniach, czy jest tam patologia społeczna

Zapytanie o szkołę społeczną na Prokocimiu

Mam pytanie o Szkołę Społeczną STO nr 5 (połączoną z gimnazjum nr 5), mieszczącą się na ul. Kurczaba w Prokocimiu. Mam córkę czterolatkę, i zaczynam się rozglądać za dobrą szkołą. Mieszkamy tuż przy Wielickiej, więc mała miałaby blisko. Przeszukałam cały internet i znalazłam tylko jedna opinię na

Re: SP nr 92 przy ul. Patriotów w Warszawie

Moja znajoma przeniosła dziecko ze szkoły społecznej w Wesołej do 218 na Kajki i nie żałuje. W społecznej zdecydowanie większą wagę przywiązuje się do rozwoju emocjonalnego i właśnie społecznego natomiast w 218 priorytetem są wyniki, czyli więcej prac domowych itp. Dlatego wybór zależy od "pomysłu

Czy znacie społeczne szkoły STO - szczęśliwy start

Mam zamiar posłać córkę do szkoły społecznej STO na ul Wolumen w Warszawie. Szkoła jest integracyjna , ma wysokie osiągnięcia w nauce, klasy są ok 10 osobowe- malutkie po 1 klasie z rocznika - ogólnie b kameralnie, dużo zajęć dodatkowych, miło. Tylko czy to dobry wybór taka malutka szkółka

aktualna opinia o podstawowkach

Spychowa 10 3. Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego ul. Dziatwy 6 Bedziemy wdzieczni za aktualne opinie o ww szkolach (badz o innych placowkach). Ponadto chcialbym sie zapytac osob, ktore przeprowadzaly sie na Zielona Bialoleke w trakcie roku szkolnego - czy udalo sie

Re: szkoły podstawowe prywatne, społeczne w Radom

ja slyszalam bardzo dobre opinie o tej szkole niedaleko ul.rapackiego (tak pomiedzy rapackiego a zbrowskiego)-nie wiem jaka to jest ulica. podobno uczen tam jest traktowany jak normalny czlowiek, a nie jak kolejny nr z dziennika.

EKONu na Plasy - konsultacje społeczne

27 października br. (czwartek) o godz. 17.30 w Szkole Podstawowej nr 100 przy ul. Tanecznej. 27 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami okolic ulic Pląsy i Tanecznej w celu konsultacji dot. przyszłości terenu zajmowanego przez Stowarzyszenie "Niepełnosprawni dla Środowiska - EKON". W spotkaniu weźmie

Konsultacje społeczne w czwartek

"Zarząd dzielnicy Ochota informuje, że 26 listopada br. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły podstawowej nr 97 przy ul. Spiskiej 1 odbędą się konsultacje społeczne w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu Czyste." http

Szukam opini na temat szkoły!!

Witam. Mam pytanie, czy dziecko któregoś z Rodziców udzielających się na forum chodzi do Społecznej Szkoły Podstawowej nr 4 na ul Pasjonistów w Łodzi??. Jeśli tak napiszcie coś o tej szkole. Dziekuje

ZSS nr 102 w Warszawie -stanowczo odradzam

Pomocy Społecznej. Kto by nie ufał takim ludziom? Empatia i wsparcie kończy się tam, gdzie w grę wchodzą fundusze. Ta grupa młodzieży jest pod względem zabiegów na rzecz poprawy ich funkcjonowania w szkole wręcz zepchnięta na margines. Szkoła zapewnia im ze swojej strony niezbędne (formalnie aby się

szkoła podstawowa STO - Dywizjonu 303 lub...

Witajcie! Chciałabym Was prosić o opinie dotyczące dwóch szkół społecznych: 1. na ul. Stanisława ze Skalbmierza - nr 7 2. na os. Dywizjonu 303 - nr 3 Bardzo proszę o wszelkie informacje, zaczynam się powoli rozglądać. Nawet nie mam pewności, czy to powinna być szkoła społeczna..Jeśli macie

Re: Białołęka - podstawówka

ja również rozglądam się za podstawówką dla mojego dziecka, czy macie jakieś opinie na temat społecznej szkoły podst. przy ulicy Dziatwy?

Re: Czarna lista szkół.............

Czy ktoś może powiedzieć coś pozytywnego o Prywatnym Gimnazjum Nr 10 Pana J.M.Jopka , ul.Świętojerska 24 ? A może jest komuś znane Społeczne Gimnazjum Nr 32, Al.Solidarności 101 D, lub może Społeczne Gimnazjum Nr 30 STO, ul.S.Witkiewicz 16 - przy dawnym Daewoo FSO ? Może o jednym z nich

Najlepsze podstawówki w Warszawie!

Mamy już wyniki testów po VI klasie! I miejsce- 39,5 pkt. PSP nr 114 ul. ks. Jana Sztuki II miejsce- 37,91 pkt. World Hill Academy ul. Okrężna III miejsce- 37,24 pkt. Społeczna Szkoła Podstawowa ul. Bachmacka IV miejsce- 36,88 pkt. PSP nr 51 im. J. Brzechwy ul. Włodarzewska V miejsce- 36

Szkoła STO - Warszawa, szkoła społeczna

terapeutę, lub psychologa. Nasz adres: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 15 należąca do Zespołu Szkół STO ul.Wóycickiego 1/3 bud.14 Warszawa, Tel.835-29-38 tel./fax 834-31-00 Jesteśmy w trakcie organizowania środków na fundusz stypendialny, który ułatwi rodzicom opłacenie czesnego. Wraz z

Nie chcemy przenosin szkoły na ul. Legionów

pachnie prywatą.Budynek na ul. Staszica dobry kąsek a co tam dobro dzieci niepełnosprawnych? Panowie dziennikarze i przyjaciele szkoły przyjrzyjmy sie głębiej problemowi i poczynaniom władz Częstochowy

Re: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7

Jeżeli interesuje was Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 przy ul. Stanisława ze Skalbmierza, to mogę conieco napisać, z perspektywy 1.5 miesiąca nauki mojego synka w niej. Natomiast nie mam pojęcia o prywatnej "siódemce". -- Reszka mama Michałka i Madzi

Wyniki testu gimnazjalnego w 2004 i 2005 roku

,18 ; 29,04 Gimnazjum nr 3, ul. Strumykowa 21 32,14 ; 30,1 Gimnazjum nr 4, ul. Przytulna 3 29,36 ; 25,76 Społeczne Gimnazjum nr 333 STO, ul. Dziatwy 6 39,69 ; 37,38 TARGÓWEK Gimnazjum nr 1, ul. Trocka 4 28,99 ; 26,15 Gimnazjum nr 2, ul. Olgierda 35/41 28,29 ; 24

Nowolazurowa - konsultacje społeczne

-Lazurowej. W dnia 9 maja o godzinie 17.00 w Gimnazjum nr 81, przy ul. Rozłowgo 10 pierwsze spotkanie dotyczące głównie odcinka od torów kolejowych do Człuchowskiej oraz w dniu 12 maja o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 20, przy ul. Irzykowskiego 1a Serdecznie zapraszamy wszystkich

Re: szkoły prywatne - jakie i gdzie?

Prywatna Lingwistyczna Szkola Podstawowa - ul. Michalowskiego 4; Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 STO, ul Brzeźnicka 59 - sama ja skonczyam - mile wspomniania; Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Bohaterów Katynia 40/42;

prosze o Wasze opinie:-)

Witam, proszę o wszelkie informacje nt. szkół podstawowych: - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 ul. St. ze Skalbmierza 7(Olsza) - Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Smoleńsk 5-7. Jesli znacie, prosze podajęcie (na priva) do której nauczycielki warto zapisać córkę. Dziekuje i pozdrawiam, A.

Re: SZKOŁY społeczne Tarchomin Białołęka

Psychologiczno-Pedagogiczną przy ul. Marywilskiej. Bardzo dużo dzieci z Dziatwy tam trafia i opinie psychologów na temat tej szkoły są jednoznaczne i zapewniam Cię, że moderator skasowałby moją wiadomość gdybym je zacytowała. :D Polecam więc tą szkołę wyłącznie jeśli Twoje dziecko spełni wszystkie z

SP - Kopcińskiego czy Teligi?

Szukam szkoły podstawowej dla córki. Proszę o opinię nt szkół publicznych - na ul. Kopcińskiego i Teligi. Którą wybrać? Rozważam też szkoły STO - nr 1 i nr 9 (to już szkoły społeczne, płatne :(. Może ktoś ma jakieś info o nich?

Re: Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łodzi

, liceum czy na studia będą miały wielki problemy z dostosowaniem się do środowiska. Rodzice dzieciaków z tej szkoły też nie potrafią się zachować blokując ruch drogowy w określonych godzinach na ulicy Czerwonej swoimi wypasionymi "furami".

Re: Nowa szkoła podstawowa ul.Zachodzącego Słońca

Jest już projekt uchwały dot. założenia nowej szkoły wraz z określeniem jej obwodu. cytuję ze strony Urzędu Dzielnicy: Określa się obwód Szkoły Podstawowej nr ……. w Warszawie, ul. Zachodzącego Słońca 25. Granice obwodu przebiegają: - od strony północnej: granicą administracyjną

Komisja Społeczna o edukacji

Zapraszam na posiedzenie Komisji Społeczej, które odbędzie się jutro, czyli we wtorek (6 marca) o godz. 17.00 w pracowni plastycznej Gimnazjum nr 1, przy ul. Staszica 2 (ICDS). Tematem posiedzenia będzie problematyka edukacji i oświaty na terenie gminy. Na posiedzenie są zaproszeni

Re: Szkoła podstawowa nr 65 ul Mścisławska 1

To z doswiadczenia ucznia czy rodzica? Z jakich lat? -- {r} "Najprzód gwiazdy i róze, Potem stołek w cenzurze - sprzedajny pisarz!" K.I.Gałczyński

Re: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41 p. Jopka

Ztego co wiem chodzi o następujące gimnazja: gimnazja społeczne przy ul. Bednarskiej, Nowowiejskiej, Hawajskiej, Gimnazjum Społeczne Primus, klasy autorskie Gimnazjum Państwowego przy ul. Twardej. Masz rację do gimnazjów rejonowych każde dziecko musi być przyjęte, ale myślę, że rodzice

SSP nr 9 Wiolinowa 6

Poszukuję opinii dot. społecznej szkoły podstawowej przy ul. Wiolinowej 6. Szkoła sprawia wrażenie bardzo kameralnej to duży plus, natomiast zastanawiam się gdzie odbywają się zajęcia sportowe, bo budynek szkoły jest bardzo skromny. Będę równieź wdzięczna za inne opinie dot. tej szkoły tj

Ciężka praca urzędników - komunikaty wyborcze

. Massalskiego 4 Szkoła Podstawowa nr 25 ul. Jurajska 7 Swiętokrzyska Spółdzilnia Mieszkaniowa ul. Warszawska 155 Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Warszawska 340 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 ul. Manifestu Lipcowego 53 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Na Stoku" ul. W. Sikorskiego 102

Re: SP nr 115 im. Wandy Turowskiej - ul. Okrężna

szkoły, tylko dzięki nauczycielom nasze dzieci wychodzą na liczne wycieczki, uczestniczą w akademiach i akcjach społecznych. Tania siła robocza, dzięki której dyrekcja zbiera laury.

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin