Przeszukano 112 357 597 wypowiedzi na 1 246 forach

sierpień 2012 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Kreta sierpień 2012

witam.czy ktoś się wybiera na Kretę 12 sierpnia 2012 roku???? my lecimy z Poznania - pobyt w hotelu Aggelo w Stalidzie.pozdrawiamy

krym sierpień 2012

Witam Wybieramy się po raz kolejny na krym w sierpniu tego roku. Jeśli ktoś chciałby dołączyć albo ma jakieś pyt. odnośnie podróży na krym zapraszam do pisania tobiaszgoch@o2.pl termin od połowy sierpnia na 2 tyg. jesteśmy nastawieni na zwiedzanie i spanie w kwaterach prywatnych. przedział wiekowy

Indonezja - sierpień 2012

INDONEZJA to jeden z najciekawszych i najróżnorodniejszych krajów Azji Południowo- Wschodniej, zarówno pod względem kulturalnym jak i przyrodniczym. Wulkaniczne wyspy  porośnięte tropikalnym lasem, otoczone rajskimi plażami, kryją pod wodą wspaniałe rafy koralowe. Każda wyspa jest inna i każda arcyc

Odyssia Beach - Sierpień 2012 :)

Witam Parę fotek i krótki opis hotelu - jakby się ktoś tam wybierał :) kliknij ---> http://zoltetablice.blogspot.com/p/odyssia-beach-rethymnon-kreta-2012.html Odyssia Beach - Missiria - nieopodal Rethymonu :)

SIERPIEŃ 2012

Jak tata się z nami bawił http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/rb/si/tuzj/8inH9VD4IvJwW4UgUX.jpg tekst: Ulf Stark ilustracje: Mati Lepp wiek 3+ Tata nie ma w zwyczaju się bawić. Ale pewnego wieczora, kiedy Ulf i Janne zostają pod jego opieką, tata proponuje im zabawę w chowanie klucza. K

Portugalia - sierpień/wrzesień 2012

Poszukuję osób chętnych do podróży na przełomie sierpnia/września do Portugalii. Trasa jest jeszcze nie zaplanowana do końca, pewnymi punktami są tylko Lizbona, Cabo da Roca i Porto. Daty to mniej więcej (mogą ulec niewielkim zmianom) 25 sierpień - 9 wrzesień, przelot z Polski do Lizbony na chwile

Euro NCAP (sierpień 2012)

Wyniki osiągnięte przez poszczególne modele według testów Euro NCAP (sierpień 2012) to: Audi A3 ocena łączna (gwiazdki): 5 - bezpieczeństwo dorosłych pasażerów: 95% - bezpieczeństwo przewożonych dzieci: 87% - bezpieczeństwo pieszych przy zderzeniu z autem: 74% - ocena aktywnych

Sozopol , sierpień 2012r

Witam, wybieram się w tym roku do Sozopola, do pensjonatu Alfa Vita :) (pokój na 5piętrze, z widokiem na morze ) Był ktoś może ? Lub wybiera się ktoś do Sozopola w sierpniu, z BP JAGUAR? Pozdrawiam

27 sierpnia 2012, CWP

Nowy tydzień, nowy CWP, nowe rozmowy :) Dzień dobry w poniedziałek. I tyle. Reszta "się sama wpisze" ;) PS. Jeszcze urlopowo-żartobliwie -reklama proszku do prania to... ? ;) -- hardy.bloog.pl/ Hardy

Słowenia - lipiec/sierpień 2012

Witam, szukam tanich połączeń lotniczych z Polski do Słoweni - Lubliana. Interesuje mnie bezpośrednie połaczenie lub z przesiadką (ewentualnie transport kombinowany). :) Może wiecie o jakiś promocjach - bo ceny obecnie oscylują w granicach 1500 PLN w obie strony :( Z góry dziekuję za pomoc - se

31 sierpnia 2012, CWP

Piątek, koniec wakacji. Od poniedziałku w trudzie nowy rok szkolny zacznie "przyszłość narodu". Ciężej mają dorośli. My musimy permanentnie się dokształcać. Gdyby tak jeszcze były szkoły dokształcające w dziedzinie "stosunków międzyludzkich"...ale to umyka możliwościom ludzkim. Dobra, nie jes

24 sierpnia 2012, CWP

Witam na nowiutkim Centralnym Wątku Podwórkowym i...cóż więcej dodać? Dodam to co każdy chciałby abym dodał. Więc...wybierajcie :) PS. Trwa jeszcze lato, więc kolejna, żartobliwa letnia zagadka :) - skąpy właściciel wieprzowiny to.. .? ;) --

16 sierpnia 2012, CWP

...i tak, smętnie popatrzywszy przez okno na zgniłe tegoroczne lato, westchnąwszy nad marnym, zimnym a deszczowym przeciekaniem tejże pory roku przez palce, obraziłem się na to lato :/ Już nawet zapowiadane kilka dni ocieplenia nie zmieni opinii - lato! Jesteś świ... wiśnia! I jak mam z rańca powied

4-5 sierpnia 2012...?

No nie wiem, jakaś intuicja, zakładam wątek zawczasu by był. Coś wam się kojarzy, coś się wydarzy...? zobaczymy

Włochy samochodem - sierpień 2012

zastanawiałam się nad wycieczką objazdową do Włoch. Szczegółowego planu jeszcze brak. Z uwagi na to, że jest nas dwie: ja 37 i córka 13 to do tej pory myślałam o wyjeździe z biurem. Ktoś jednak podpowiedział mi, żeby sprawdzić opcję wypadu samochodem. Pomysł mi się bardzo podoba, samochód mam, tylk

WOLNY TERMIN - SIERPIEŃ 2012 !!!!!!!

uprzejmie informujemy że zwolnił się bardzo atrakcyjny termin w Dworze Leśce - narzeczeni przesunęli ślub i wesele na 2013 rok. www.lesce.pl Pozdrawiam Dwór Leśce k Lublina

Słowenia - "dojazd" lipiec/sierpień 2012

Witam, poszukuję taniego połaczenia do Słoweni lipcu lub sierpniu 2012 r. Samolot do Lubliany (bezpośredniu lub z przesiadką). Aktokar do Lubliany lub na wybrzeże Słoweni. Jeśli słyszeliście o jakiś tanich połaczeniach bardzo proszę o info :) Serdecznie pozdrawiam :)

Gdańsk- sierpień 2012

Rodziny, które doświadczyły śmierci dziecka zapraszamy do wspólnej modlitwy za osieroconych i nasze zmarłe dzieci w SOBOTĘ 11 sierpnia 2012r. do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na gdańskiej Żabiance. Rozpoczynamy Mszą św. w Godzinie Miłosierdzia Bożego czyli o 15.00. Po Eucharystii odbędzie

Ranking pożyczek pozabankowych sierpień 2012

Najbardziej popularne pożyczki na rynku. Sprawdź oferty i wybierz najkorzystniejszą dla siebie. Sprawdź promocje: weź pierwszą pożyczkę za darmo. http://kredytychwilowki24h.pl/ Ranking pożyczek sierpień 2014

Trakia Plaza 4* sierpień 2012

W sierpniu wybieram się do Trakia Plaza 4*, Słoneczny Brzeg, Bułgaria, może ktoś był? Jakieś opinie..

Egipt/sierpień 2012 - poszukiwana towarzyszka:)

Wraz z zaprzyjaźnioną parą planujemy wakacje do Egiptu na Last minute:) W związku z tym poszukuję towarzyszki do pokoju:) Nasz cel: Sharm el Sheikh, dwa pierwsze tyg. sierpnia( w grę wchodzi czas od 1-17 sierpnia) hotel 4-5 + dobra zabawa w miłym towarzystwie:) Koszt wyjazdu ok. 2500 zł

Llloret de Mar sierpień 2012

kto się wybiera, będę między 11 a 18 sierpnia. 32 latek z Bielska wucash1@interia.pl gg 9827936

Rumunia,sierpień 2012 - szukamy towarzystwa

Hej, szukamy towarzystwa na 2-tygodniowy wypad do Rumunii (5-20 sierpnia). Narazie jest nas dwoje - dziewczyna i chłopak, studenci :) Dojazd i powrót pociągami, na miejscu smigamy rowerami (80 - 100km dziennie). Po więcej szczegółów zapraszam na GG (3646182) lub maila: kemcia@gmail.com :)

fotograf na wesele 25 sierpień 2012

Szukam fotografa na wesele w Raciborzu 25 sierpnia 2012. Dodatkowo w późniejszym terminie jakaś sesja plenerowa:) Proszę o kontakt (i z ewentualną wstępną ceną) osoby wolne w tym dniu:)

2 sierpnia 2012...

Hej... to ja moze wyjde naprzeciw - bo drzewko postawiliscie juz pod sciana... zadna "ludzka" galazka juz w tym miejscu nie wyrosnie :-) Lody, baseny... kto ma upaly ten ma - ja nie mam. Wczoraj nie udalo mi sie wytrzymac w ogrodku dluzej niz pol godziny, zar lal sie z nieba - nie wiem gdzie sobi

SIERPIEŃ 2012 - POMELO

Pewnie niektórzy po dzisiejszych urodzinach Zakamarków w Poznaniu mają już "Pomelo", dlatego pomimo późniejszej oficjalnej premiery, informacja o książkach już dziś Pomelo jest zakochany http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/rb/si/tuzj/buz66DGvCcCthPj7SX.jpg tekst: Ramona Bădescu ilus

6 sierpnia.... 2012

to kolejna straszna rocznica.... i urodziny pewnej nautki ;-) najlepszego... -- http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-o3-3d8e.gif

Krym - sierpień 2012, kto jedzie?

Cześć! W tę sobotę, czyli 18.08 jadę z koleżanką na Krym. Na miejscu będziemy 21.08 (zamierzamy jeszcze zwiedzić Lwów i nocować tam). Wracamy 31.08. Jeśli ktoś jeszcze tam będzie w tym czasie i chciałby jakoś połączyć wyjazd z naszym, albo po prostu czasem się spotkać i coś razem zrobić (zwiedzić c

Odstąpię salę weselną! 4 Sierpnia 2012

Witam serdecznie, Odstąpię rezerwację sali na wesele, zaplanowanej na dzień 4 sierpień 2012. Restauracja nowo wybudowana, w cichym miejscu z profesjonalną obsługą. Więcej informacji po skontaktowaniu się: da_mike@op.pl

Odessa 23-28 sierpień 2012

Wybieram się z koleżanką do Odessy w ten czwartek. Byłam na Ukrainie nie raz, w Rosji, na Bałkanach, w Mongolii itd i chciałabym na ten upalny weekend wyskoczyć na kilka dni do Odessy. Wyjazd oszczędny - podróż plackartą, kwatrira i piwo na plaży. Wyjeżdżamy z Krakowa. Pociąg ze Lwowa jest o 20:45.

20.12 - sierpień

Rano słonecznie, od południa pochmurno i opady sniegu. -- www.bircza.pl

Maroko, Turcja - objazd - lipiec, sierpień 2012

Poszukuję towarzyszki na objazd po Maroku południowym lub Turcji wschodniej w lipcu lub sierpniu 2012 ( do uzgodnienia, ponieważ mam wolne oba te miesiące).Ja kobieta 42 lata.Wylot z Warszawy.Proszę o kontakt na warmianka35@gazeta.pl

Ramadan 2012

Witam, Złożyło się tak, że ramadan wypada w tym roku na przełomie lipca i sierpnia. Ponieważ jedziemy do TU w sierpniu i będzie to nasz pierwszy pobyt tam w okresie ramadanu mam pytanie do zaznajomionych z tematem: czy ramadan ma jakiś wpływ na turystów? Pewnie w resortach jest nieodczuwalny

DJ na wesele 18 sierpnia 2012

Poszukujemy DJ'a na wesele w terminie 18 Sierpnia 2012 w okolicach Orzesze/Zory . Zalezy nam na tym by DJ mowil po angielsku iz bedziemy miec gosci z zagranicy i chcielibysmy zeby czuli sie swobodnie i wiedzieli co sie dzieje, bez potrzeby tlumaczenia. Bardzo dziekujemy za wszelkie sugestie.

szukam chętnych na Islandię - sierpień 2012

witam :) szukam chętnej osoby lub 2 osób na wycieczkę po Is w dniach 5 - 14 sierpnia 2012. sytuacja wygląda następująco - jesteśmy trzema dziewczynami i tylko jedna z nas ma prawo jazdy, więc byłoby dobrze, aby potencjalny/-a chętny/-a był/-a choć w miarę doświadczonym kierowcą ;) lecimy z

szukam chętnych na Islandię - sierpień 2012

witam :) szukam chętnej osoby lub 2 osób na wycieczkę po Is w dniach 5 - 14 sierpnia 2012. sytuacja wygląda następująco - jesteśmy trzema dziewczynami i tylko jedna z nas ma prawo jazdy, więc byłoby dobrze, aby potencjalny/-a chętny/-a był/-a choć w miarę doświadczonym kierowcą ;) lecimy z

Angielski intensywnie we Wrocławiu - sierpień 2012

. Kursy w sierpniu startują 2 sierpnia i kończą się 28 sierpnia (z przerwą 13-17 sierpnia). Zajęcia z profesjonalnymi lektorami odbywają się w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych. Ceny już od 449 zł za kurs. Atrakcyjne rabaty przy zapisie do 24 lipca. Poznajmy się! Uczymy w małych

Rumunia rowerem - sierpień 2012 - 2 tygodnie

Hej! Poszukuję towarzystwa na 2-tygdoniowy wypad rowerem do Rumunii (5 - 20 sierpnia). Dojazd i powrót pociągami. Jeśli ktos jest zainteresowany, zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów:) mail: kemcia@gmail.com , GG: 3646182

Indonezja - 25 dni - sierpień 2012 - pytania

Witam! Chcę zorganizować wyjazd w sierpniu do Indonezji na 25 dni. Plan mam taki: zacząć od Jakarty, potem Yogokarta, potem Bali, a na końcu Lombok. Budżet mam ok. 5000 zł. Wyjazd całkowicie backpackerski. Czy macie jakieś porady jak się przemieszczać, jak to rozegrać logistycznie, jak najtaniej

Maroko, Turcja - objazd - lipiec, sierpień 2012

Poszukuję koleżanki na objazd po Maroku południowym ( 12.07- 19.07.12) i po Turcji ( pierwsza połowa sierpnia). Ja 42 - latka. Wycieczki organizowane przez Rainbow Tours. Proszę o kontakt na warmianka35@gazeta.pl. Proszę o kontakt osoby zdecydowane na wyjazd bo jak na razie to odzywają się osoby

szukam domku na Mazurach-sierpień 2012

Witam, szukam domku położonego w promieniu 100 km od Giżycka, nad jeziorem, z 2-3 sypialniami, najchętniej bardzo blisko jeziora i lasu. Jestesmy rodziną z 3 małych dzieci i psem (pies nauczony załatwiac się poza ogrodem, nie śpi na kanapach:). Chcemy wynajac domek na 3 tygodnie sierpnia. Teren z

...za sierpień i wrzesień 2012 r !!!

również banki. Tylko wobec załogi firma ma ponad 2 mln długów. Pracownicy do tej pory nie dostali pensji za sierpień i wrzesień 2012 r. Obecną sytuacją leżajskiej fabryki przejęte są władze miasta, choć kasa samorządu od trzech lat odczuwa kryzys w spółce. - Firma zalegała nam z podatkami. W 2011 r. w

Zwolnione terminy 4 i 11 sierpnia 2012

Zwolniły nam się terminy 4 i 11 sierpnia 2012r. Polecamy się w zakresie usług fotograficzno - filmowych. www.memorial-studio.pl/

19 sierpnia 2012, CWP

http://www.rundschau-online.de/image/view/2012/7/19/16919840,14127431,dmFlashTeaserRes,1345387608.jpg.jpg Köln katedra,niedziela,msza o godzinie 10:45 dziewczyny wzywały: "Freiheit für Pussy Riot" wierni zgromadzeni w katedrze z aprobatą przyjęli postawę dzielnych dziewcząt Policja

WESELE LUBLIN - SALA NA WESELE - SIERPIEŃ 2012

ZWOLNIŁ SIĘ ATRAKCYJNY TERMIN W SIERPNIU 2012 - ( żałoba ) . Narzeczeni przełożyli ślub i wesele na 2013 r. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt www.lesce.pl

Rumunia sierpień 2012 namiot

Witam. poszukuję chętnych wybierających się w okresie pomiedzy ok. 10, a 30 sierpnia (termin zgrubny)do Rumunii samochodem. Zamierzam się tam wybrać z rodziną (2+2) - dzieci: 10 i 12. Myśleliśmy o przejechaniu przez wysokie Karpaty i wziedzeniu Bukaresztu oraz pobycie nad morzem. Brak sztywnego

poszukujemy zespołu na 18 sierpnia 2012r.

Witam, poszukujemy zespołu na 18 sierpnia 2012r. Mile widziana perkusja i saksofon. Potrzebujemy kogoś kto pomoże zapewnić naszym gościom jak i nam niezapomniana zabawę. Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc, sugestie i podpowiedzi.

Wychodzę za mąż-18 sierpnia 2012

Założyłam już wątek o tym tytule jednak nie umiem wkleić zdjęć :( zgłosiłam go do skasowania i zakładam nowy-bez zdjęć :D Tak więc ślub jak już wspomniałam odbędzie się w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla w Dąbrowie Górniczej i udzieli nam go proboszcz-najmilszy człowiek jakiego znam.Kośció

Włochy - sierpień 2012 samochodem ktoś chętny?

zastanawiałam się nad wycieczką objazdową do Włoch. Szczegółowego planu jeszcze brak. Z uwagi na to, że jest nas dwie: ja 37 i córka 13 to do tej pory myślałam o wyjeździe z biurem. Ktoś jednak podpowiedział mi, żeby sprawdzić opcję wypadu samochodem. Pomysł mi się bardzo podoba, samochód mam, tylk

Ile płacicie za wycieczke sierpień 2012???

Napiszcie do jakiego Hotelu jedziecie. Jakie wyżywienie? Na ile dni? Z jakim biurem? W ile osób - dzieci (ile płacicie za te które maja skonczone 2 latka) Kiedy wykupiliście wycieczkę?

Co teraz czytacie - sierpień 2012 r.

Ja znowu rozpoczynam miesiąc? To faktycznie kryzys uhahahah U mnie w lipcu marnie, ale przynajmniej jakiś szum robię.. :-)

fotograf i zespół - sierpień 2012 dąbrowa

Poszukuje fotografa, interesuje mnie fotografia artystyczna pomiędzy 2000 - 3000 zł. Poszukuje także zespołu na wesele, najlepiej sami panowie do 2500 zł. Mile widziany saksofon i inne instrumenty. Proszę o podanie oferty i cen, ewentualnie na prv.

Festiwal teatralny MELODRAMA 19-26 sierpnia 2012

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym programem Europejskiego Festiwalu Szkół Teatralnych Melodrama 2012, który odbędzie się 19-26 sierpnia 2012 w Jelczu-Laskowicach. melodrama.com.pl/cat/program/

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem Europejskiego Festiwalu Szkół Teatralnych Melodrama 2012, który odbędzie się 19-26 sierpnia 2012 w Jelczu-Laskowicach. WSTĘP BEZPŁATNY na wszystkie spektakle i koncerty. melodrama.com.pl/ melodrama.com.pl/cat/program/ SPOT

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem Europejskiego Festiwalu Szkół Teatralnych Melodrama 2012, który odbędzie się 19-26 sierpnia 2012 w Jelczu-Laskowicach. WSTĘP BEZPŁATNY. melodrama.com.pl/ melodrama.com.pl/cat/program/ SPOT

The "great give-away"....9 sierpnia, 2012

9 sierpnia 2012 Nasza organizacja organizuje great give-away - rozdajemy niepotrzebne już nam rzeczy dla osób z okolic Otwocka i Józefowa. Jeśli masz jakieś rzeczy, które chcesz oddać-ubrania, zabawki, jakieś przedmioty użytku domowego, czy nawet meble lub niewykorzystane rzeczy budowlane itp

The "great give-away"....9 sierpnia, 2012

9 sierpnia 2012 Nasza organizacja organizuje great give-away - rozdajemy niepotrzebne już nam rzeczy dla osób z okolic Otwocka i Józefowa. Jeśli masz jakieś rzeczy, które chcesz oddać-ubrania, zabawki, jakieś przedmioty użytku domowego, czy nawet meble lub niewykorzystane rzeczy budowlane itp

Odstąpię salę weselną na 12 sierpnia 2012

Odstąpię salę weselną w terminie 12 sierpnia 2012 (niedziela) w „Skalnym Dworze” w Woli Kalinowskiej, położonym w pięknym otoczeniu Ojcowskiego Parku Narodowego www.skalnydwor.neostrada.pl/. Wynegocjowana

Grecja sierpień-wrzesień

Cześć! Mam 22 lata. Poszukuję kompanki podróży na wycieczkę do Grecji objazd po części kontynentalnej + wypoczynek na Krecie w terminie 29.09-13.09.2012. Proszę o kontakt mailowy majeczka199012@gazeta.pl

Turcja w sierpniu 2012 - objazdówka z Itaką

Hejka, czy ktoś się może wybiera w sierpniu na objazdówkę z Itaką? Wylot z Wawy? II połowa sierpnia? Objazdówka 7+7?

30 sierpnia 2012, CWP

Dzień dobry czwartkowo :) Kto nie śpi, ten jest niewyspany. Kto śpi zbyt długo, jest zaspany. Kto śpi jak ja, jest wyspany...;) I tym dzisiejszym, mottem witam Was wszystkich :) Czas pracy już intensywny, czego i Wam życzę...jak wszyscy to wszyscy :) -- Cz, 30-08-2012 Forum: PODWÓRKO - 30 sierpnia 2012, CWP

Re: SIERPIEŃ 2012 - POMELO

My (tzn ja i mój dziewięciolatek) z niecierpliwością czekamy na trzecią część Tsatsikiego. Podobno miała być jesienią..... Na razie cisza.

Re: Bieszczady - sierpień 2012

To była moja pierwsza i od kilku lat wyczekiwana wyprawa w Bieszczady -- wizytka-raz-jeszcze = wizytka1

26 sierpnia 2012, CWP

Dzień dobry...dla tych z Was, którzy lubią chłodek i deszczyk :) Są tu tacy, zwłaszcza takie, są! Są też i tacy jak ja, dla których liczy się słońce, gorąco i ciepła woda do pływania...echhh...:/ Czyżby już było "po"? Znaczy po sezonie do kąpieli? Mam nadzieję że nie. Chociaż jeszcze dzionek,

19 sierpnia 2012, CWP

Koleżeństwu życzę wymarzonej pogody,a sobie dużo deszczu ostatnio jestem porządny i grzeczny chłopiec, i nie mogę wyjść z podziwu nad samym sobą nie palę papierosów (7 lat),dzioba nie moczę, i na wyposażeniu mieszkania nie posiadam https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-s

17 sierpnia 2012, CWP

nagranie z czwartku https://www.youtube.com/watch?v=wa4JWzEPJe8&feature=plcp;;wa4JWzEPJe8;;http://i.ytimg.com/vi/wa4JWzEPJe8/default.jpg;;Festival No.6 presents the Brythoniad Male Voice Choir - 'Blue Monday'

Re: 2 sierpnia 2012...

Mam duzy sloik nutelli, taki na 880g... KM mi przyniosl i wlasnie sie do niego dobieram - zebym nie musiala pozniej chodzic po dluga lyzeczke taka do lodow - przynioslam sobie taka od razu - kiedy dochodzi sie do polowy zawartosci sloika, zwykla lyzeczka staje sie za krotka :D -- http://www.bilde

Kiepsko jednak nad Toba czuwal w dniu, kiedy mialas wypadek... moze jednak poszukaj sobie jakiegos skuteczniejszego Aniola.... -- http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-ly-288c.gif

Re: Kreta sierpień 2012

witam, my planujemy na własną rękę lecieć na Kretę w tym samym terminie (prawdopodobnie z Poznania LOTem, bo ma jedne z tańszych połączeń lotniczych). a potem będziemy mieszkać pod Iraklionem

19 sierpnia 2012, CWP

https://bi.im-g.pl/im/41/22/bc/z12329537Q,Zdobywca-Grand-Prix.jpg co prawda Miłosław a nie Mirosław ale zawsze coś

14 sierpnia 2012, wtorek

Dzień dobry :) O pogodzie w połowie sieprnia ani słowa nie wspomnę (oprócz tego zdania). Wolę już na rozruszanie mięśni twarzy z rańca, kolejną anegdotę "zapodać" o malarzach: Wysiadając z taksówki, Wojciech Kossak dał szoferowi dziesięć złotych napiwku. -Córka pana profesora dała mi wczoraj d

Hmm, podejrzewam, że czuje się nawet winny iż mnie nie upilnował...za to teraz chodzi za mną jak psiak, z uniesioną do góry ręką, a ja mam obawy, czy go czasem przypadkowo nie stratuję -- http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg AL

Ach, jak poetycko brzmi :-) Zraz uciekam, wybieram się do pracy, bo Franz zaprosił mnie na swoje urodziny. Będzie Sachertorte mit Schlag i Kindersekt:-) Do wieczora.... -- http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg AL

31 sierpnia 2012, CWP

usługa http://www.pianomedia.pl/package/ Piano (link) 12 miesięcy - 2 miesiące gratis = 199 zł http://www.pianomedia.pl/payment opłata (link)

28 sierpnia 2012, CWP

Dzień dobry, znaczy słoneczny :) PS. (rozwiązaniem wczorajszej zagadki było słowo: "maraton". Z braku zainteresowania Waćpań i Waćpanów łamaniem głów nad takimi żartobliwymi łamigłówkami, przestaję je zadawać. Oprócz podaży musi być być popyt. To współzależne ;) ). -- Wt, 28-08-2012 Forum: PODWÓRKO - 28 sierpnia 2012, CWP

27 sierpnia 2012, CWP

dobry wieczór wspominałem o Albańczyku z Macedonii dostał imię Florek od swojej byłej dziewczyny i jest zadowolony,umie dużo słów po polsku ale dzisiaj popełniłem duży błąd,raczej bardzo duży Florek zachwalał smak polskiego schabowego a ja nie świadom niczego,przeszedłem na tem

18 sierpnia 2012, CWP

Dzień dobry Wszystkim sobotnie :) Radzę Wam - już wstawajcie, dnia nie marnujcie. Zapowiada się piękna pogoda na weekend, a więc...nie siedźcie w domach. Korzystajcie z jednego z niewielu pięknyuch weekendów tego lata :) Ja właśnie skorzystam :) -- So, 18-08-2012 Forum: PODWÓRKO - 18 sierpnia 2012, CWP

zuza_anna napisała: > Stare przysłowie mówi, że gdyby człowiek wiedział, że upadnie, to by wcześniej > usiadł… I wiele w tym prawdy. > Kiedy juz sie zna skutki, latwiej byloby ich uniknac - niestety pozanje sie je dopiero wtedy, kiedy "mleko juz sie rozlalo". -- http:

zuza_anna napisała: > Co ma się stać, to się stanie, żaden Anioł nie pomoże ;) > Hmm, patrząc wstecz, to mam wrażenie, że mogłabym sama wypadku uniknąć, ale to zawsze tak się myśli i gdyba po czasie -- http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg AL

Stare przysłowie mówi, że gdyby człowiek wiedział, że upadnie, to by wcześniej usiadł… I wiele w tym prawdy. -- " Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą!..." Michel Quoist " Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony!" W.Grzeszc

Co ma się stać, to się stanie, żaden Anioł nie pomoże ;) -- " Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą!..." Michel Quoist " Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony!" W.Grzeszczuk http://humanitarni.pl/ http://emots.yetihehe.com/2/se

- AL - usłyszałam dzisiaj w pracy od Felixa - jako, że jesteś moją terapeutką pierwszego kontaktu, to ja jestem twoim aniołem stróżem i będę cię chronił przed każdym nieszczęściem...tak długo jak zechcesz Zastanawiam się właśnie czy w ogóle zechcieć :D -- http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg

31 sierpnia 2012, CWP

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/317485_243453715696720_2798414_n.jpg rysunek:Raczkowski

17 sierpnia 2012, CWP

Witam WKN - najnowsze wiadomości meteorologiczne. Otóż dziś ma byc letnia pogoda, będzie ciepło miło i przyjemnie. Tym oto optymistycznym wpisem wymykam sie do swojej galerii :) Pozdrawiam http://i46.tinypic.com/72ukib.jpg (zdjęcie: cieplanata)

15 sierpnia 2012, CWP

Dzień dobry, Trebuniu i WKN :) O! Stój za mną murem. Twierdzą mi będziesz. Lato zdobędziesz. Ja zaś zaatakuję, deszcze przegnam a słońce wegnam :) Pogoda od dzisiaj ma się poprawiać. Na weekend już ma być "superowo" :D -- h

Godzina W w Krakowie

Godzina W w Krakowie

Zobacz wideo