Sake

Sake

Przeszukano 112 798 084 wypowiedzi na 1 267 forach

sabina211 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

sabina211

Nie słuchaj instruktora, tylko go zmień. Jak nauczyciel kiepski, to mówi, że uczniowie tępi ;-). Mój mąż też miał takiego "mądrego" instruktora. Jak go zmienił to się okazało, że żadnych problemów nie ma, tylko po prostu szkołę kiepską wybrał. I zdał za trzecim razem. Ja trafiłam na dobrych instrukt

Re:Sabina211

Witam i dziękuję za przyjęcie. Mam nadzieję wnieść jakiś wkład w to forum, bo z Waszych doświadczeń i mądrości korzystam już od kilku miesięcy. Jestem mężatką(spełnioną i szczęśliwą, przynajmniej do tej pory), mamą syna i dwóch córek. Nieraz odczułam Boże prowadzenie, co nie znaczy, że moja wiar

Re:Sabina211

Witaj -- " Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni jesteście , a ja was pokrzepię" www.jezuufamtobie.pl/

bardzo proszę o kontakt osobę: sabina211

Bardzo proszę o kontakt na e-mail: okhr@o2.pl (w sprawie badania do pracy magisterskiej). 04.06.2012 roseanna zamieściła moją prośbę o zgodę na przebadanie dzieci z ZA do pracy magisterskiej. Nie zaglądałam na wątek, gdyż byłam pewna, że osoby zainteresowane zgłoszą się e-mailowo. 28.07.2012 posta

Re: Sabina211 - napisalam adres na priv:)

Obrazek wysłanym mama Dominisi powinna go jutro dostać, względnie w czwartek. -- " Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni jesteście , a ja was pokrzepię" www.jezuufamtobie.pl/

Sabina?

Jak Wam się podoba imię Sabina. Moja prababcia tak miała na imię i chciałabym tak nazwać córeczkę. Bardzo podoba mi się też Maja, ale mojemu mężowi niestety nie. Napiszcie proszę co myślicie, bo niektórzy twierdzą, że imię Sabina jest dziwaczne i skrzywdzę dziecko.

SABINA

Zdecyduj się. Nie bądź głupia. Już dziś weź twoją przyszłość we własne ręce. Taki napis, nieco już odrapany i nieco ochlapany jesiennym błotem zauważyła Sabina wracając po pracy do domu. Do tej pory nigdy go nie widziała, co było dziwne, gdyż umieszczony był powyżej witryny starego budynku na

Sabina

co myślicie? mąż dziś wymyślił... -- Aniołek (*) 19.07.2003 Magdzia 01.05.2005i Szymuś 02.11.2006 ♥♥♥ Nasz Skarb ♥♥♥

Kabina - Sabina..

W Pabianicach widziałem naklejkę na drzwiach windy... "PRZED WEJŚCIEM DO WINDY, SPRAWDŹ, CZY KABINA JEST ZA DRZWIAMI"..... ktoś przerobił tylko dwie litery i teraz jest:.... "PRZED WEJŚCIEM DO WANDY, SPRAWDŹ, CZY SABINA JEST ZA DRZWIAMI"..... niezłe, nie...??

pieski wózek Sabiny

zapraszam na stronę www.sabina.studioonline.pl/ robert

Sabina a Saba

czy Saba jest skrotem od Sabiny? Wydawać mogloby sie, że tak, ale z kolei byla krolowa Saba. Więc jak to jest? -- Aleksander Wielki 14.10.2007

siostra Sabiny

Witajcie, nie znamy jeszcze płci dziecka, ale problem jest z imieniem dla dziewczynki, dla chłopca wybraliśmy Jaromir. Myślę o Brygidzie, Jowicie lub Dagmarze, ale żadna mnie na 100% nie przekonuje. Imię ma być raczej klasyczne, tradycyjne, nie udziwnione, tzn. osłuchane już trochę, ale

a Sabina ?

fajne ? -- "Szczęście i spokój domowy wymagają sine qua non, ażeby mąż przez sześć godzin na dzień w domu nie bywał".

Obiektywnie o Sabinie

Jak odbieracie to imię? Jest "tradycyjne" czy może to sezonówka? W mojej opinii Sabina jest sezonowa. A Waszym zdaniem? Podoba Wam się?

Sabina Spielrein

Widziałyście ten film? Chodził na TVP KUltura,moze jeszcze raz dadzą,polecam. -- sygnaturki chwilowo brak

Sabina: reaktywacja

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=520&w=10951280&a=41367570 -- Miejsce na Twoja reklamę.

sabina221

bylas w lipowcu? jak sie podobalo? -- bibba +4 bibbulce

do sabiny

Mojemu chadowi zawsze towarzyszyła też osobowość chwiejna emocjonalnie,zdiagnozowana cztery lata temu na podstawie wielu testów psychologicznych-osobowościowych.Tym razem nie miałam żadnych testów a mimo to diagnoza zmieniła się na jeszcze bardziej nie korzystną. Nie jestem osobą szukająca dla s

Sabina L.

espn.go.com/video/clip?id=4083518 Lisicki pokonala w finale Wozniacki,no i wszystko stoi otworem przed French Open.

Sabina

317. Sabina; 8; 0,02% -- To było wezwanie do życia prostego: bez zasad, bez przesad. (Jarosław Olesiak)

Sabina..

Sabina też ładnie śpiewała,i dostała te 100tys. Jak dla mnie powinno się brać uczestników od 19-20 lat, kiedy to kończą naukę, a nie dziecko z podstawówki wysyłają do Mam Talen, no ludzie;//

dla Sabiny Fernadez

to kopia listu wyslanego z gazetowej poczty, ale.. doszlo do mnie - obawiam sie ze czegos nie dopracowali... ---------------------------------- Sabino, rzadko tu zagladam wiec dopiero teraz widze Twoj post > Potrzebuje troche twojej pomocy w formie informacji. > Zaproponowano mi

Pomoc Sabinie. Wejdź koniecznie.

Pomoc Sabinie. Zwracamy się z prośbą o zainteresowanie sprawą i pomoc dyplomatyczną dla 21-letniej Sabiny, czekającej na wyrok w tureckim więzieniu Bakirkoy Kadin Kapali... 23 kwietnia 2010 roku na tureckim lotnisku w Istambule została zatrzymana 21 letnia SABINA URYGA, wracająca z 10 dniowej

Pomoc Sabinie. Zwracamy się z prośbą o zainteresowanie sprawą i pomoc dyplomatyczną dla 21-letniej Sabiny, czekającej na wyrok w tureckim więzieniu Bakirkoy Kadin Kapali... 23 kwietnia 2010 roku na tureckim lotnisku w Istambule została zatrzymana 21 letnia SABINA URYGA, wracająca z 10 dniowej

OJ SABINA SABINA

Nie dosc ze jestem z Woli Justowskiej, to na dodatek z okolic Modrzewiowej - jedyne czego moge pozazdroscic sabince, to tego - ze mimo swojego prostactwa zachowuje ladny wyraz twarzy. Ale tak na marginesie: na tej naszej Krakowskiej woli justowskiej same gbury mieszkaja, a ten Twoj merol t

Sabina Lisicki bedzie #1.

pierwszenstwa,a Isia osuwa sie w rankingu. Tuz po Wimbledonie Sabina bedzie grala u siebie w USA,wiec jej szanse na szybki awans w rankingu rosna. Az sie nie moge doczekac na zwyciestwo Sabiny w US Open.

Dziś są imieniny Sabiny ! :)

Sobota, 2005.08.20 Bernarda, Sabiny, Sobiesława , wszystkim serdecznie dziękuję za życzenia, :) -- sabbina,rajska plaża.,

Może Sabina to Sebastian?

Znam takiego kolesia: Niby to Sebastian, ale Sabina; niby facet, a to pedzio jest ;)

Gosia, Sylwunka, Sabina

Czekam na chociaż jedno zdanie komentarza (mini wróżby) :) -- "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen

Historia Sabiny i Małgosi...

http://programradiowy.pl/audycje/88_Bez-znieczulenia ProgramRadiowy.pl/audycje/88_Bez-znieczulenia Sabina i Małgosia opowiadają o swoich przeżyciach spowodowanych pijaństwem ojca, męża. Ten, wracając na weekendy z pracy w Niemczech pod wpływem alkoholu wyładowywał swoje frustracje na dzieciach

Sabina czyz nie ładne?

Dzisiaj przeglądając kalendarz wpadło mi w oko imie Sabina.Chcialabym znac opinie innych osob na temat tego imienia.Co nie oznacza ze będę się tego bacznie trzymać.

ogłaszam matkę Sabiny

z BSz tadam! MATKĄ ROKU jednoosobowe, stronnicze i bezkompromisowe jury czyli ja ogłasza tęże kobietę mamcią roku a nawet dziesieciolecia przyznanie chwalebnego tytułu zawdzięc\a ona tekstowi wygłoszonemu przy łózku córki, ktora kwadrans wczesniej dowiedziała sie, że pałaszuje ja rak tekst brzm

Re: Sabina?

czesc Ja uwazam to imie za bardzo ladne - sama je nosze i jestem z niego zadowolona. Nikt sie do mnie nie zwraca Sabcia, najwyzej Sabinka i to głownie mama. Ogolnie jestem Sabina i juz. Jest to imie coraz rzadziej spotykane, dlatego coraz ciekawsze :) Bedzie mi milo jesli bedzie nas - Sabin

Kuszenie panny Sabiny

Widziałam film wczoraj na pokazie przedpremierowym. Dawno już polski film nie wywołał we mnie uczucia niedosytu, chciałam oglądac jeszcze,i jeszcze i jeszcze. Wreszcie coś drgnęło w polskim kinie!

Orkan Sabina

minionej nocy nie spowodował prawie żadnych szkód w mieście, ludzie nie odnieśli obrażeń. Pierwsza zimowa burza z deszczem osiągnęła swój szczyt dziś wczesnym rankiem. Służba Meteorologiczna nie zniosła jednak ostrzeżenia

wróżka sabina kubik Pabianice

witam wszystkich serdecznie! pragne poznac wasze opinie w kwestii wrozki sabiny kubik z pabianic kolo lodzi, mialam okazje u niej byc poniewaz dostalam jej namiary od moich kuzynek ktore ja bardzo chwala, jednakze ja mam mieszkane uczucia (niestety kierujace sie ku negatywnym)..czekam na wasze

Sabina po Wimbledonie

http://www.spiegel.de/sport/sonst/tennis-lisicki-setzt-sich-nach-finale-in-wimbledon-hohe-ziele-a-910356.html Opowiada o swoim (o malo co) Wimbledonie dla tych co jezykiem Borisa Beckera wladaja . Widzi, i slusznie, ze poprzednie mecze (na Wimbledonie) byly dla niej a nie dla Bartoli, tytulem do

Sara czyli Sabina

znacie langielski? no to taką historię wam przedstawię http://www.sztetl.org.pl/pl/article/sobieska-wola/16,relacje-wspomnienia/17621,sara-zezak-about-her-home-and-family-before-war-her-fates-during-war-and-way-to-palestine/ link -- N, 08-04-2012 Forum: Lublin - Sara czyli Sabina

do SABINY 301

Podaj proszę namiary na Roszkowskiego. Z góry ci dziękuję i pozdrawiam, mam nadzieję, że u mojego dzieciaczka nie jest to najgorsze

Sprawa "SABINA" - posiedzenie rozpoczęte!

O 12:30 rozpoczęlo się posiedzenie specjalnie powolanej komisji, ktora ma podjąc decyzje w sprawie ujawnienia bądź nieujawnienia nazwiska urzędnika UM Siemianowice występującego pod pseudonimem "Sabina". Na wstępie posiedzenia ze względu na powagę sprawy postanowiono przeprowadzic rozmowy

PODZIĘKOWANIA...OD SABINY SZ.

Witajcie, sabina prosila mnie bym w jej imieniu podziekowala malpig, tj beacie z w-wy, i innej emamie ze skierniewic od ktorej dostala paczke... ona nie ma obecnie nic na karcie pop i dlatego za moim posrednictwem Wam dziekuje, bo smsa nie ma skad wyslac...pozdrawoiam...pati79

siostra Sabiny cd.

Witam ponownie:) wiemy już, że urodzi się dziewczynka, ale coraz większe wątpliwości mam co do Brygidy. Niestety osoby z naszego otoczenie nie reagują zbyt fajnie jak mówimy, że się nad nią zastanawiamy. Co myślicie o Matyldzie lub Dorocie?

sabina gonzalez-pasterski

corka marka pasterskiego, buduje samolot (zenith) w garazu ich domu w chicago. faa dalo jej licencje budowniczego silnikow (i ochrzcilo zlozony przez nia z kilku silnik 100hp jako Sabrina 1-200-A, no i samolotow. Śr, 02-04-2008 Forum: Świat - sabina gonzalez-pasterski

Ludzie: Sabina Kupisiewicz

Serdeczne pozdrowienia dla mojej byłej wychowawczyni, wspaniałej, wyrozumiałej. //jestem w kolejności jako "0!" // :))

Do Sabina 55

Ciekawi mnie czy otrzymałaś ode mnie odpowiedź, pytam bo nie dostałam potwierdzenia. Napisz proszę jak się czuje Twoja córeczka i co postanowiliście w sprawie badania. pozdrawiam

Sabina

Czy przedłużą umowę dłużej niż na rok- WYCZERPANIE (9 buław). Jak się postarasz i dasz z siebie wszystko. Nazwa mówi sama za siebie. Trzeba całą swoją energię wpakować w ten temat, żeby pokazać wszystkim, jaka jesteś efektywna i im potrzebna. Smutne to, bo prowadzi człowieka do wyczerpania, do stan

sabina

Miało być pytanie do szybkiej weryfikacji. Ale trudno. Twoje finanse do końca roku. Niestety poprawy nie widzę. Coś nie masz szczęścia do pieniędzy. Niby jakieś małe kwoty mogą się pojawić, takie na bieżące wydatki, które Cię podratują kiedy już będziesz mieć kłopoty. Masz jakieś niewłaściwe nasta

sabina

Szefostwo ma wątpliwości, coś ich rozczarowało, ale raczej nie powiedzą tego wprost, tylko sobie myślą nad tym. Mężczyzna zwłaszcza myśli nad Tobą. Widać zakończenie umowy i albo będzie zwłoka, zwodzenie np. jakaś umowa na krótki czas, albo wręcz rozstanie. -- "Nie bój się, że twoje życie się sk

Sabina

Czerwiec minie Tobie pod znakiem runy TIWAZ Runa prawa. Podejmuj odważne decyzje i prostą droga podążaj do celu. Skup się na tym co dla Ciebie najważniejsze. Kieruj się rozumem i starannie planuj wszystkie przedsięwzięcia. Zaprowadź ład w swoim życiu i otoczeniu. Wszystkie sprawy urzędowe powinny

Sabina

Cygańskie list czyli ważna wiadomość- od kogoś, Twoja do kogoś... może mieć ważne znaczenie lub konsekwencje, skoro pojawia się jako energia tygodnia, a może po prostu bedziesz o tym mysleć? Zycie erotyczne- król denarów. Wyglada na stałego partnera, z którym bedzie ... jak zwykle. Żadnych szaleńs

Sabina

Pojedynek smoków To jednocześnie sprzymierzeniec i wyzwanie gdyż symbolizuje starcie sprzeciwieństw. Nadszedł czas byś dowiedziała się czy prowadzi Cię Twoje ego czy Twoja dusza. Wżyciu zawsze masz wybór. Podejmowanie decyzji także rozwiązuje wewnętrzny konflikt. -- Cz, 23-04-2015 Forum: ABC Tarota - Sabina

sabina

król mieczy, Archanioł Rafał, mężczyzna Uważaj na przeziebienia, infekcje z powietrza wszelakie. Jakis mężczyzna bedzie miał spore znaczenie tego miesiąca, nie jest wykluczone, że to jego choroba bedzie dotyczyć , co jednak bedzie miało i na ciebie wpływ. Jeśli masz jakis problem z mężczyzną chłodn

sabina

Na zadowolenie M wyszło 2,2,6 = 10 czyli zadowolenie finansowe i teraz na dwoje algaria wróżyła bo albo wróżba mówi że M będzie ładował kasę w auto ale będzie na to miał - na szczęście albo nie będzie ładował i kasy mu zostanie :D - ot ze mnie wróżka spod łóżka.. ale tak czy siak M kasę będzie mi

sabina

czy M. zacznie w końcu dbać o siebie- bukiet kwiatów i kotwica. Na emeryturze? :D Żartowałam. Same dobre karty, kwiaty to zadowolenie i dobre zdrowie, kotwica to też symbol stabilizacji, nie widze powodów do niepokoju. Co Ty mozesz zrobić- książka, klucz, rózgi- widze tu ukryty powód do kłótni cz

sabina

A dla Ciebie mam: Tygrysie oko z Topazem - jeśli przezwyciężysz nieśmiałość uwierzysz w siebie będziesz czujna - to wygrasz i zwyciężysz - dobry czas w sprawach zawodowych, doprowadzisz wszystko do końca, powalczysz i zwyciężysz.

Sabina

Myślę że tak. Pokazały mi się Twoje lęki w 9 mieczy a w takim stresie można nad zbyt wyolbrzymić problem.. Tymczasem żadne problemy finansowe wam nie grożą. 2 puchar i 9 monet mówi o zawarciu ugody i przedłużeniu. Są z Ciebie zadowoleni (6 buław) na wyniku kapłan to bardzo dobra karta na stałe zatru

sabina

Dla Ciebie YEMANJA - Wielka szansa - Otwierają się przed Tobą wielkie szanse skorzystaj z nich. Idzie dobre, idą możliwości powinnaś z nich wyciągnąć dla siebie jak najwięcej. Dobry czas przed Tobą

Sabina

Masz szansę zostac w tej firmie, choć jakieś przeszkody się pojawią i będziesz musiała zawalczyć o swoją pozycję. Dobrze wywiazujesz się ze swoich obowiązków, co przemawia na Twoją korzyść, możliwe też, że sprzyja Ci jakaś kobieta, która ma tam znaczenie. Tylko musisz się bardziej zaangażować i poka

Sabina

Archanioł Rafael - Oddychaj - Weź kilka głębokich wdechów. Wydychaj powietrze powoli. To pobudzi Twoja energię i uwolni Cie od starych wzorców. Archanioł Rafael jest od chorób - jeśli potrzebujemy wsparcia w chorobie to do Niego wznosimy intencje. Jeśli nie czujesz się na siłach to "porozmawiaj

Sabina

Rodzina: "Nadszedł czas, by zdobywać wiedzę, uczyć się i zbierać informacje. Ciesz się z bycia uczniem, ponieważ wykorzystasz swoją wiedzę w przyszłych działaniach." Praca: "Jestem Aniołem Obfitości. Otrzymasz pieniądze, których potrzebujesz. Sposób, w jaki się to stanie, znajduje się w rękach Bo

Sabina

Dla Ciebie na najbliższy rok wylosowałam dwa przesłania Boginie DAMARA - kierowanie dziećmi - Masz talent w opiekowaniu sie dziećmi, udzielaniu pomocy i leczeniu. Użyj swych zdolności by im pomóc. I przesłanie Archanielskie Archanioł Rafael - Anielska Terapia - Oddaj nam, aniołom, swoje troski i

sabina

Dla Ciebie rok 2015 niestety będzie w energii - 5 monet . Może być ciężko zwłaszcza finansowo, ale 5 monet może również mówić o nowym kredycie lub właśnie jego braku tzn odmowie kredytowej. Trochę powieje chłodem uczuciowym, ale w trudnej sytuacji zawsze będziesz mogła liczyć na męża - będziecie obo

Sabina

Wieloryb Rok w którym powinnaś odpocząć od swojego środowiska. Jeśli planowałaś jakiś wyjazd - wyjedź. Jeśli jesteś zmęczona rodziną, znajomymi, pracą - zrób sobie od nich przerwę. Wieloryb mówi, że za bardzo uzależniłaś się od swojego otoczenia, które daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Ale jest to

Sabina

I ta też na związek :P.. Koniec świata!! Andrzej jest od spraw miłosnych Ło Matko!! Spróbuje nie pomylić liter w imieniu Bogini ;) ABUNDANTIA - Dobrobyt - Świat obsypie Cię wszelkimi darami. Bądź gotowa na ich przyjęcie. Ten felerny czas w Twoim życiu chyba dobiega końca.. będzie dobrze mu

Sabina

Ten wątek jest sprzed tygodnia - teraz dziewczyny tylko weryfikują wylosowane dla niech wówczas karty. Jeśli potrzebujesz kart na swój problem to załóż swój wątek i poproś o wróżbę, a nie dopisuj się w wątkach albo zamkniętych albo nieaktualnych, bo Twoje prośby zostają bez odpowiedzi

sabina

3 denary, głupiec Dostaniesz jakąś zupełnie nową propozycję, może nowe stanowisko, może przeniesienie, jakiś nowy początek, nowa praca. -- "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen

Szacuneczek dla Pani Sabiny...

Dzisiaj minął czwarty dzień od mojego powrotu z Egiptu (Hurgada...Sea Star;]) Wciaż powtarzam sobie,że dawno czegoś takiego nie przeżyłem... Dziękuję, że czułem się cudownie!!! Dziekuję Pani Sabino, że czułem się bezpiecznie!!! Dziękuję Triado, że wszystko było ok... P.S. Kolczyk Pani Sabinki

sabina

A dla Ciebie : BIAŁA TARA - Wrażliwość - Stajesz się nadzwyczaj wrażliwA. Unikaj toksycznych związków międzyludzkich, szkodliwego otoczenia i przykrych sytuacji

Sabina

Przykro mi ale dla Ciebie wyciągnęłam kartę ROZSTANIE (zbliża się czas rozstania z Twoim partnerem) może to być partner lub inna bliska osoba. Karta może też wróżyć chwilowe rozstanie np z powodu wyjazdu kogoś.. -- kącik tarotowych

sabina

Dar od Św Walentego- spotkanie Walenty daje Ci możliwość spotkania wielu ciekawy osób w tym mężczyzn, daje Ci możliwość przeżycia super randek - czy z tego skorzystasz? To już tylko od Ciebie zależy. jak będzie się układać Twoje życie uczuciowe - pamięć, skromność, obejmowanie Żyjesz wspomnieniam

sabina

Dobre energie na ten rok- Anioł pracy (wytrwałość, wysiłek, rozwój). Na pewno nie bedziesz w tym roku bezrobotna z takim Aniołem :) Ale tez bedzie Ci on przypominał o tym, że i odpoczynek jest ważny. Mozesz zrobić wiele dobrego dla innych, bo w rozumieniu Aniołów naszą główną pracą jest pomaganie in

Sabina

Tak będzie z dofinansowaniem w pełnej wysokości Tak dostaniesz w pełnej - a jeśli nie to będzie to minimalna niedopłata - dasz sobie ze wszystkim spokojnie radę. Ta kwota która dostaniesz spełni twoje oczekiwania i zaspokoi potrzeby. sedno rycerz mieczy nie 9 monet tak paź monet wynik Sprawie

Sabina

przesłanie dla Ciebie to WYBACZANIE I NAUKA (jak tylko uleczysz przeszłość i uwolnisz się od niej doświadczysz znacznie więcej miłości w teraźniejszości) -- tarotowezwierzenia.blogspot.com/

sabina

odwr. 7 mieczy, 8 buław, Cherubin Gabriel, książka Bardzo dużo jest niejasności dla Ciebie w tych dniach. Dużo będzie się działo, możliwy gwałtowny przepływ informacji między Tobą a kimś lub na temat czegoś, kogoś. Jednak mimo tego, że tak dużo tu energii, działania, wiadomości, to jednak mają one

Swiateczna Sabina

I Sabinie cos skapnelo ze swiatecznego stolu ;)

Re: sabina

sabina_online napisała: > Bardzo dziękuję właśnie się kuruję BARDZO dziękuję > > Sami chorzy się odzywają ? ;) Ty i Algaria czyli... :) -- "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen

sabina

wizyta u psychologa będzie owocować tym, że ktoś obiektywny rozumiejący pewne mechanizmy naszego funkcjonowania, na podstawie twojej "diagnozy" zachowań określi tobie kierunki działań. Czasami kręcimy się w miejscu, nie wiemy jak wybrnąć z sytuacji, a rozwiązania są trywialne czy też na tyle pros

sabina

Czasem napiszesz mądrze, ale czasem to w takie głupie dyskusje sie dajesz wciągać, że az zal pani doktor. I wstyd. Dobrze, że wyjechałaś. Może też nie pisz już na polskim forum, albo nika zmien.

Sabina

Nie wybrałaś - wybrałam za Ciebie Przy tasowaniu wypadła mi Bogini KALI - Koniec i początek - By nadeszło nowe, stare musi odejść. Musisz odciąć przeszłość by przyszłość mogła przyjść - życzę spełnienie w 2014 roku :) -- Sylwia - tarot, zapraszam na moją stronę Śr, 01-01-2014 Forum: ABC Tarota - Sabina

Sabina...

CZEGO TY TAK NA PRAWDĘ OD NAS OCZEKUJESZ? A poważnie.. to ty się zdecyduj czego sama chcesz... Męża-robota który będzie automatem bezwiednie i bezmyślnie wykonującego twoje polecenia.. czy chcesz męża-partnera z całą jego indywidualnością.. Zastanów się, czy potrafisz go zmusić do bycia takim ja

Sabina:)

Możesz przesłać na mojego maila: ankubecka@poczta.onet.pl to postaram się je umieścić. -- fotoforum.gazeta.pl/5,2,buns.html

211

Pojawia się pierwsza linia mikrobusowa, która przejmuje numer dotychczasowej linii cmentarnej - 211 ( cm. Bródnowski - Powązki ). Czyżby w tym roku miały się pojawić linie cmentarne - C-XX ?

Re: OJ SABINA SABINA

Gość portalu: Efk@ napisał(a): > Ale pusta jest ta dziewucha!! No nie wiem,moze rano bo po calym dniu pracy.....