Sake

Sake

Przeszukano 112 834 665 wypowiedzi na 1 282 forach

rorzond w bmw 320 d se automat - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: BMW 320 d

owszem , od modelu 2002 różni się tylko większym spalaniem , kosztami ale ma lepszą kulturę pracy / 3.0D / natomiast porównując 2.0 d oraz 3.0d z roku 2001 to już przepaść , ja szukałem 330xD i zrobiłem po autko 1400km jakie się okazało powypadkowe - 150km w 2.0d z roku 2002 naprawdę pracuje

a po co - teraz do nowej trójki maja wsadzic dyzel taki jak w 535d - niech se chlop taki kupi :)

zgadza sie.. byl ostatnio gdzies artykuł o cenach nowych aut w usa i w polsce.. sprowadzac się oplaca ale tylko auta ktore są dosc drogie.. a tą 520d z m-cars jechałem ;) przy okazji zarobiłem 2000 pkt w miles&more ;)

To jeszcze nic... Ponizej porownanie cen nowych modeli Volvo w USA i Polsce (ceny wersji bazowych)...nóż się w kieszeni otwiera... Model USA (w USD) Cena w PLN Polska (w PLN) Różnica w % XC90 $36,210.00 83,283.00 202,500.00 -143.15%

Renault Grand Scenic 2.0 dCi

Nawet Renault ma dobry automat do 2 l diesla ,a dlaczego Toyota w Avensisie i Lexusie IS220 nie ma jakiegoś fajnego automatu ? BMW 320d - ma , Golf V 2.0 tdi - ma DSG ,a teraz Renault .

Re: BMW 320d vs Octavia 2.0 TDI

BMW też ma 6 biegów Model 320d se k nám dostal v podobné výbavě (ale bez navigace a PDC) a to včetně šedé arktické metalízy a světlým koženým interiérem, ovšem místo automatu dostal klasický manuál, rovněž se šesti kvalty. -- /

Dlaczego 200-konny Accord z automatem przyspiesza

jakby miał w bagażniku tone kartofli czyli w 9.5 s do 100 kmh ? BMW 320i 170 koni z automatem przyspiesza w 8.9 s . Dlaczego japończykom tak ciężko wychodzi łączenie "tanich" samochodów z automatami ? Skoda i VW są lepsi ,ba nawet Opel czy Chevrolet (ten najtańszy) . Jak 200 konny ,lekki samochód

"do 100 i 200 przyspiesza dużo lepiej, to jak może na > poszczególnych biegach przyspieszać gorzej??? " I dlatego mnie to dziwi . " I jeszcze myślisz o automacie. GB > napisałby "lecz się" :-)" Z tego co wiem to greenblack jest za automatami . W dieslu ręczna skrzynia to

gorszym automatem,bo bralibyśmy w pięciu ten sam model . Czy poczekać na Audi A4 z DSG ,bo ma być w tym roku ,narazie nie ma 2.0 TDI z DSG . Czy może czekać na Passata z 2.0 TDI 170 KM , 350 Nm i DSG ? Wolałbym BMW ,ale ma : - mniejszy bak - jest ciaśniejsze od Passata - twardsze - ma gorszy

Źle mnie zrozumiałeś. Jak myślisz o automacie, to takie pomiary elastyczności jak na tej czeskiej stronie możesz sobie hmm.. darować. -- . -Z TDCI NA ST-

rury wydechowe w bmw

dlaczego niektore bmw f30 z tymi samymi silnikami (np. 320i, 320d) maja dwie rury wydechowe a inne tylko jedna? skad to sie bierze? kto potrafi wyjasnic? -- JESLI WEJDZIESZ W MOJ PROFIL TO PROSZE ZOSTAW PO SOBIE SLAD W POSTACI KROPKI BLAGAN TO DLA MNIE BARDZO WAZNE

BMW steptronic vs "normalny" automat

Witam, czy mógłby mnie ktoś oświecić czym się róźni skrzynia steptronic od "normalnego" automatu ? Chodzi w szczególności o BMW (530d) 2003 rok. Dzięki z góry. Pozdrawiam

Re: bmw 318d vs 320d

Wszystko się zgadza, a skrzynia to już na 100% inna, bo w 318 jest 5-, a w 320d 6-biegowa.

Ponieważ BMW 320d z automatem będzie lepiej przyspieszało w każdym zakresie prędkości, niż TDI DSG w Octavii (układ sam dobiera optymalne przełożenia przy kickdownie). A w manualu BMW wychodzi na to, że można lepiej przyspieszyć 60-100 czy 80-120 wybierając inne przełożenia niż te sztywne

C 200 4matic vs 320 d xDrive

Dostałem na weekend do testow pierwszego osobowego mercedesa w moim zyciu. Nówka sztuka. Benzyna. 184 KM. Automat, pakiet AMG z normalnych względów porównuje do aktualnie użytkowanego bmw. Może sie komuś przyda. 1. osiągi - nie ukrywam że benzynowe 184 KM przyspieszają fajniej od dieslowych

lepiej, to jak może na poszczególnych biegach przyspieszać gorzej??? I jeszcze myślisz o automacie. GB napisałby "lecz się" :-) -- . -Z TDCI NA ST-

320Cd Cabrio???

No, panowie z BMW, to już jest chyba lekkie przegięcie.... 2l diesel plus otwarty dach w klasie premium. Logicznie myśląć, to się nie ma prawa sprzedawać

BMW 740d/730d

. 3.2 u Mercedesa i 3.0 w BMW, to już wystarczające litraże. I jeszcze o opłacalności diesli. W 2001 BMW 730d (184 KM) z automatem kosztowało 250 tyś, a 728i bez automatu (193 KM) również 250 tyś. 735i (238 KM) 280 tyś, a 740i (286 KM) 315 tyś, a 740d (240 KM) 330 tyś. W 2003 730d (218 KM

okazało się ,że przyspieszenia były gorsze od tych w trybie D . Do czego zmierzam ,otóż z tego co pamiętam Multitronic też miał być rewelacyjną skrzynią ,dzięki której spalanie miało być mniejsze ,a przyspieszenie takie samo ,jak ze skrzynią manualną . Po prostu marKITing .

Seat Leon 2.0 TDI vs BMW 325iA .

Nowy Seat przyspiesza 80-120 na III w ... 5,3 s ,czyli tak samo jak BMW 325iA (automat) !!! Nawet lepiej przyspiesza na III niż nowe 320d . Seat

Pytanko . Nowe BMW 320d czy Vectre 3.0 v6 CDTI ?

Po skonfigurownaniu wyszlo mi ,ze oba samochody w wersji z automatem i opcjami ktore bym chcial ,kosztowalyby tyle samo czyli ok. 160 tys zł . Za BMW przemawia do mnie naped na tyl ,osiagi i spalanie ,a za Vectra V6 i to ze chyba mi jej tak szybko nie ukradna . Tak tylko sie pytam co wy

Re: S60 (V) czy 320d?

Dzieki! Niestety Diesel 5 cylindrowy odpada. Teraz 2 litry i 190 km i automat 8 biegów. Identycznie jak w bmw. W testach niby volvo większe w środku ale bagażnik większy w bmw. Inaczej niż Teoje wrażenia. Ale w sumie wrażenia ważniejsze niz tabelki. Kusi ta jakość. No i trzeba sie umówić na jazdę

Zaliczyłem oba :) No, może nie do końca, bo 318d i S60 D3 A/T. S60 jeszcze z dwulitrowym R5, teraz chyba jest R4. BMW jest większe i ma zdecydowanie więcej miejsca w środku. Jeździ jak BMW - czyli bardzo dobrze. Minusem jest bardzo poślednie, smutne i dość tandetne wnętrze plus drobiazgi

A : > autorevue.cz/Automobilka/Ar.asp?ARI=5306&CHID=5&EXPS=&EXPA= > Test Audi A4 3.0 TDi automat : > autorevue.cz/Automobilka/Ar.asp?ARI=5894&CHID=4&EXPS=&EXPA= Problem w tym, że pismaki robią ludziom wodę z mózgu żonglując róznymi parametrami. Później

automaty -subiektywna opinia

. Problem zaczyna się gy nie jedziemy tylko z pierwszego miejsca z pod swiateł do następnych świateł ale w ruchu ulicznym gdzie przyspieszamy zeby gdzieś sie schować, na chwilę ujmujemy noge z gazu i przyspieszamy znow ostro. Niestety nawet BMW przy takim teście bardzo często robi tak ze przyspiesza

Re: 1629 km na jednym baku w BMW 320d

BMW i fotele do grillowania w standardzie, czyli krótka historia o tym co może spotkać kierowcę, czego BMW nie mówi o swoich autach i jak chowa głowę w piasek. Rzecz tyczy się aut BMW z roczników 2003-2008, szukam osób z tym problemem, wszystkich zachęcam do przeczytania

Re: Jaka instalacja do BMW 320i.

Witaj, Jak się tobie jeździ tym pięknym wózkiem. Ja się w touringu chyba zakochałem. Chcę sciągnąć jakąś sztukę 96-98, ale nie mogę przekonac żony. Chciałbym automat. Jaki jest w obsłudze? duży ma bagażnik? Jakie przyśpiecho? Ja jeździłem dużo 525 touring a trójką nigdy jestem szalenie

Re: Jak ci na osiagach nie zalezy to nie masz min

Wg. BMW przy silniku 330d automat i benzyna przyspiesza w takim samym czasie! 320d 150KM w automacie ma 0,2 s straty! mało, aż sie wierzyc nie chce

Re: Toyota Avensis 2.2 D-4D. Serce z Jelcza

BMW 320dA ma z AUTOMATEM 8.6 do setki ,a ma tylko 163 KM ,jest również bardzo cicho nwet przy 160 km/h . Drugi przykład to Passat 2.0 TDI ,który będzie miał 170 KM i z DSG przyspieszy do 100 km/h w 8.7 s . Co ciekawe DSG działa ,jak dla mnie , jeszcze lepiej niż 6-biegowy automat BMW . Zmiana

@bmw: ja się z twoją wypowiedzią zgadzam w całości, potrzebny jest tylko jeden dodatek: w porównaniu z dobrymi benzynami (także od BMW) ten silnik brzmi jak stare pompowstyski z VW.

Praca 4, 6 i 8 cylindrowego diesla BMW .

: www.auto.cz/media/?video=bmw_320d/bmw320d_hq.avi Liczyłem na lepszą kulturę pracy . W środu wogóle się nie czuje ,że to diesel ( X5 3.0d i 530dA ) ,ale na zewnątrz słychać . Zdziwiłem się ,bo po recenzji tych silników w gazetkach ,liczyłem na coś więcej . Ale te silniki mają niesamowite mozliwości .

Z Volvo pamiętam dużą średnicę zawracania, w BMW było chyba nieco lepiej. Przyjrzyj się jeszcze kwestii - światłom mijania. Wydaje mi się, że BMW oferuje pełne LED-y, Volvo ma chyba cały czas ksenony (a w podstawowych wersjach zdaje się pokutują stale halogeny H7).

Re: dzien dobry: co wybrac 520d czy M5?

A e320 cdi i e320 benzyna ? a bmw 530da i 530ia ? wszystko w automatach i te same osiągi . Ja wybiorę dizla z tych porównań bo za reszte kasy wydaną na paliwo kupię żonie spinkę a synowi pompke do roweru .

Nowe BMW 320d - 0-200 km/h w 38 s !!

? A'propos docierania nowego samochodu ,czy robi się to w nowoczesnych samochodach ? Bo w WO napisali ,że nie tak jak dawniej ,ale jednak trzeba przestrzegać pewnych reguł przez pierwsze 1000 km .

Porównanie 3 l dyzli i benz - Merc vs Bmw !!!

Podam tylko przyspieszenia na automacie w trybie kickdown : 0-100 60-100 80-120 l/100 Mercedes 320 7.8 4.2 5.5 ok 12 Mercedes 320 CDI 8 4.3 5.8 ok 8.5 Bmw 530i 7.7 4

Re: BMW 740d/730d

lepiej wykorzystać możliwości > silnika";) Bo ja rzeczywiście to lubię. Pasuje mi też charakterystyka VTECa. Ale niektórym niekoniecznie. Dlatego kupują diesle i automaty. Ale mówię - jak ktoś nie lubi 'wachlować' to niech sobie kupi automat, bo to lepsze rozwiązanie (w tym przypadku) niż

bwm e46 320D jakie filtry?

Witam wszystkich. Planuję wymienić wszystkie filtry w moim mojej bmw e46 320 D 2001 - filtr paliwa, powietrza, oleju o. Czy są jakieś preferowane firmy filtrów? Jakie będą dla mnie najlepsze, wg wyznacznika - jakość/cena ? Zastanawiam się czy nie zamówić na mark.com.pl/sklep/pl/26-filtry filtrów

Re: Zakup BMW E46 Touring

320d jest wydajnosciowo lepszy, ale 318i tez calkiem przyzwoicie sie spisuje. Zapomnij o 316, bo to bez sensu zupelnie, nie pasuje ten silnik zupelnie do BMW. Polecam mimo wszystko rozgladniecie sie za automatem - ja sobie bardzo chwale, skrzynia pracuje znakomicie. Pozdrowienia, F.

Re: BMW 535d

kasiulkamm napisała: > nie ośmieszaj się > > :-) Ale to ty się w tej chwili ośmieszasz...nawet E400 CDI (260KM) zostaje w tyle za 535d (272KM) pod prawie każdym względem (jedynie moment mają taki sam) nie wspominając o zwykłym E320 CDI (224KM), za którym tak obstajesz.

posiadam 320 d e-90 i zgadzam sie ze silnikowo to jest ekonomiczne autko na trasie przy normalnej jezdzie 100- 150 bez problemu mieszcze się 6,7- 7lit. raz jechałem z bukowiny tatrzanskiej do warszawki i średnia na komuterze pokazała 6,4 lit?.miasto zaliczam 7,5 - 8,2 . zimą 8,2 -8,7 lit, przy

Re: BMW 320d(163 KM) vs 320si (173 KM).

hehe, gdy sie zdziwiłem ze katalogowo X5 (benzynowe) spala 10l, to ktoś tu pisał , że BMW coraz mniej palą i żebym sie nie czepiał. A tu trach - maleńki sedanik z dwulitrowym silniczkiem nie może sie zmieścić w 10 litrach. Musi widac czym większe BMW to mniej pali i dlatego ludziska kupuja te

Re: BMW 535d

> Ale to ty się w tej chwili ośmieszasz...nawet E400 CDI (260KM) zostaje w tyle > za 535d (272KM) pod prawie każdym względem (jedynie moment mają taki sam) nie w > spominając o zwykłym E320 CDI (224KM), za którym tak > obstajesz. To ty sie osmieszasz, bo teraz kobieta musi ci

@Bylyrenowlasciciel mentalność polaka. jak kupuje sportawe auto to myśli, że trzeba nim zapie****ać. każdy kupuje to co mu się podoba i jeździ tak jak mu się podoba. niestety w polsce na drogach i ulicach ciągle toczy się wyścig. bo każdy myśli, że jak ma ałdi czy bmw to nie może się dać wyprzedzić

95,4 km/h, to nie jest prędkość dla beciarzy. Oni muszą sobie zapalić jointa albo się nastukać i lecieć między wioskami 195,4 km/h, omijając i wyprzedzając pijaków na rowerach, a na pasach śmigać między dzieciakami wracającymi ze szkoły. Bo przecież mają prestiżowe bmw i muszą być w domu 10 min

Porównanie BMW vs Audi vs Subaru .

nie ,bo nawet Lexus IS220 nie ma automatu w przeciwieństwie do BMW 320dA ze 177 konnym diesel ,Audi A4 2.0 TDI , Passata 170 koni z dsg i Mercedesa 200 cdi 136 koni . Niektóre japońskie samochody bardziej mi się podobają od niemieckich ,ale mały wybór silników ,skrzyń ,a czasami wyposażenia

Re: Pytanko . Nowe BMW 320d czy Vectre 3.0 v6 CDT

Czytałem reportaż, w którym angielscy dilerzy Hondy żalili się, że 1/3 pytających o Accorda z dyzlem rezygnuje z niego od razu po otrzymaniu informacji, że nie ma do niego automatu. -- "asd" o Octavii 1.9 dyzel: "Lekko dłubniesz i masz 200koni z takim momentem, że można pole orać".

autostradzie utrzymywał 105 km/h jadąc 163-konnym BMW. Się to kupy zupełnie nie trzyma:)))

Widać że niemieckie koncerny nieźle pracują nad eco drivingiem. Najpierw Volkswagen ze wspominanym już przez kogoś Passatem (3,08 na 100 km) teraz BMW, czyżby Niemcy stali się eco jedzącym narodem ;-)

Re: Accord 2,2 cdti ile wam pali ?

A ja jeździłem nową 320d BMW i średnio spalała 6.8 l . Dodam ,że klima była cały czas włączona i na dodatek samochód był wyposażony w automat .

Kolejne dziwne pomiary : 407 2.7 HDI vs C320 CDi

to test Octavii 2.0 TDI DSG : autorevue.cz/automobilka/Ar.asp?ARI=5612&CHID=4&EXPS=&EXPA= Słabszą Oktawką wyprzedza się lepiej niż BMW 320dA ,a niewiele gorzej od 2.7 HDI . To ja już nie rozumim .

Można też kupić rower - będzie taniej (w cenie zakupu) i oszczędniej (spalanie 0 litrów / 100 km.Samochód to nie równanie matematyczne. Zgadzam się natomiast z pierwszą częścią wypowiedzi poprzednika - zbudować samochód, którym można startować w 8s do 100 km/h, rozpędzić się do 220 km/h albo

Po pierwsze klasa BMW. Tylny napęd, sedan klasy średniej i jak człowiek chce moze bardzo tanio jechać Po drugie: Wy tu frajerzy jak podajecie teśrednie spalania to chyba nie wierzycie co mówicie. Bo komputerek wam tyle wyświetla? To żebyście się nie zdziwili jaka jest rozbieźnośc pomiedzy

Czy Japończycy szykują diesla z automatem w naj-

Avensis ,z 170 konnym dieslem ,był oferowany w automacie to wybrałbym chyba to ,albo Accorda ,ale na pierwszym miejscu Toyota . Czy ktoś wie kiedy japońce wezmą się za automaty w małych dieslach ? Tylko nie piszcie ,że będzie w Lexusie hehehe ,bo napewno będzie droższy od BMW 320d. Brałem

. Mało spaliłby także w benzyniaku. Niech przejedzie 130kmh to spalanie wzrośnie znacznie, a 150kmh będzie się zastanawiał kiedy następna stacja.

nowe BMW 3 od marca 2005 na rynku ...

BMW wprowadzi w marcu do psalonow BMW 3 na poczatek 320d, 320i, 330i seryjnie manual 6 biegowy jako opcja 6 automat wyglad przodu i linia boczna to polaczenie dizajnu serii 5 i 1 tyl wypada fatalnie bez wyrazu lampy to kopia ze starej Primery wewnatrz oczywiscie dominuje budka suflera ale

@do zanetti - to trzeba było zamiast A4 kupić trójkę :). Nie jeździłem 520, ale mam X3 2.0d i ciężko spalić powyżej 8 l. Przy normalnej jeździe oczywiście. Mieszkam pod miastem, więc trochę "trasy" jest w tych przebiegach ale reszta to już miejskie wleczenie się.

Wiktor trzeba było pandę kupić. Podniecajcie się dalej tymi dieslami :P Ja mam 5-kę z 3 litrową benzyną i głęboko w d* spalanie, 105km/h a najgłębiej - ekologów z ich dupowozidełkami na prąd o zasięgu 50km ;-)

BMW 3, który silnik

Noszę się bardzo poważnie z zamiarem zakupu nowej 3. Dzisiaj miałem jazdę testową, którą odbyłem 320d Efficient Dynamics. Potem długa rozmowę w salonie z konfiguracją 318d SE, następnie jeszcze dłuższą pogawędkę z managerem finansowym, zakończoną formalną akceptacją kredytu. Na koniec cena za

abstrahując od właściwości jezdnych osiągów wygody i takich tam to volvo jest bardziej prestiżowe niż bmw. chodzi mi o opinie ludzi nie siedzących w temacie tylko takie opinie pierwszego wyboru. przynajmniej w Polsce. tutaj w dawniejszych latach dyplomaci jeździli volvo i lancia. niektóre kobiety

Re: Automat vs manual w BMW 330d E90 . Teścik .

wowo5 napisał: > Ja juz 7 lat jezdze automatami i sobie chwale. Teraz jezdze Acura TL, ktora ma > tez tryb sekwencyjny ale w wiekszosci nie jest on wcale potrzebny. mam tiptronica i tez recznie nie zmieniam biegow.automat to automat. jak bym chcial zmieiac recznie to bym mial

Owszem, jest w pełni sterowana... przez rynek. Klient chce płacić jak najmniej za dany towar i spośród kilku graczy na rynku zawsze znajdzie się ktoś, kto obniży marżę śmigając rodzimą Dacią Logan czy choćby Octavią i wygryzie oferenta w BMW 3 :)

To jest dowód na to, że można zejść nawet stosunkowo dużym silnikiem do niskiego zużycia ON. Jak w eko-testach Passatem BlueMotion schodzili do 3,08l/100km (oczywiście stosując się do zasad eko-drivingu) to takim 2 litrowym 4,1 też nie powinno stanowić problemu. Trzeba tylko chcieć.

Gośc zatankował pewnie najlepsze paliwko, wrzucił tempomat i toczył się po dobrych autostradach to nic dziwnego, że osiągnął taki wynik. Aha i zapewne wyjęli niepotrzebne elementy, które obciąząją. W takim przypadku liczy sie nawet kilka kilogramów.

@Bylyrenowlasciciel W Polsce jak ktoś kupuje takie auto, to silnika nie oszczędza, ale na Zachodzie (poza Niemcami), ograniczenia prędkości i radary wymuszają wolniejszą jazdę. Tym samym parametr zużycia paliwa staje się dość istotny, bo i tak jedziemy 130.

Ale się podniecają ludzie spalaniem :) Moje 3 aktualne auta palą średnio 16l/100 (3.0 twinturbo), 20l/100 (5.0 v12) i ok 30l/100 (1.8 rajdowy). Miłośnikom dyzli polecam ikarusy i solarisy. "Och och, a mój 0.3 HDi pali 6/100, ale za to przyśpiesza do setki tylko w 35sek (i tu odgłos orgazmu

Powolna jazda nie jest zasadą eco-drivingu. Zasadą jest szybkie rozpędzenie się do prędkości OPTYMALNEJ, która wynosi najczęściej ok. 80-90km/h i jechanie ze stałą prędkością po płaskim terenie, zwalnianie pod górkę. Zużycie paliwa zwiększa dopiero jazda z prędkością powyżej 90km/h, 105km/h nie

Uhu tak samo jak ja się stanę eco driverem z rzędową szóstką pod maską... Szkoda, że nie powiedzieli o tym pasacie, że silnik wymięka po przebiegu 200 tyś km... i trzeba nowy wkładać ... bo blok traci gęstość. I to niby takie super oszczędne ?? Wydatek około 7 tyś PLN/ 5 PLN za litr = 1400 litrów

Re: BMW 740d/730d

pojemności 2950ccm, czyli właściwie powinien to być C29 CDI. > Jeśli ktoś nie lubi redukować biegów - zgoda. Ale w takim przypadku samochód z > automatem jest lepszy ;-) W moim wątku o automatach ten sam Pan powiedzałby pewnie, że "uwielbia mieszać lewarkiem i że ręczna skrzynia

BMW?

takiego 320 albo 330d :-). W tym względzie zakup auta w UK może nie być głupi... Boje się tylko o wytrzymałość zawieszenie na naszych drogach... -- Pozdrawiam, G. bit.ly/iGAD9u - 7 dni darmowego SmartDNS bez ryzyka i zobowiązań - Netflix, Hulu, BBC iPlayer, 4oD, NBC!!!

Polski cennik nowego BMW serii 3

Chyba coś wam się w tej redakcji po@#$%lo... a gdzie 320i? benzynowe 184KM? będzie droższy niż 328i? a gdzie 316d 318d? też będą droższe niż 320d?

Re: passata sie nie bój

BMW 320d touring - ceny około 12000E za 2002/2003r. Jakość klasę wyższa od passata - miejsca trochę mniej ale pod dostatkiem. Wybacz ale auto ciężkie (passat) 130KM z automatem przypomina trochę OSŁA ( MUŁA ). Automat jest dobry do aut, które mają około 200KM. Wyobraź sobie wyprzedzanie z

Re: dzien dobry: co wybrac 520d czy M5?

> A e320 cdi i e320 benzyna ? a bmw 530da i 530ia ? wszystko w automatach i te > same osiągi . Ja wybiorę dizla z tych porównań bo za reszte kasy wydaną na > paliwo kupię żonie spinkę a synowi pompke do roweru a jak robisz rocznie ponad 20 tys km, to bedziesz mogl nawet zabrac

Czy nowy Accord będzie miał diesla z automatem ?

Tak jak to nam oferuje Skoda Octavia 2.0 TDI DSG ,Audi a4 2.0 tdi ,Merc ,BMW 320dA itd. ? Dlaczego Toyota i Honda nie oferują swoich mocnych diesli w np. RAV4 2.2 177 KM lub Hondzie Accord 140 KM ,a wiem że już 2.5 roku temu klienci w salonach pytali o automat z szybkim dieslem ? Nawet

BMW 530d - moje wrażenia

.Super jest ten aktywny układ kierowniczy - auto prowadzi się jak po sznurku.Dużo (w por do E39) miejsca w środku.Jakieś wady (zanotowane w czasie półgodzinnej jazdy)?Dziwnie długo "myśli" automat (szczególnie przy kick downie).Druga sprawa, która mie się nie spodobała (ale to już wrażenie czysto

A ja jak wsiade w samochod zony to sie zastanawiam po cholere kupilem sobie manual. A jak wsiade w moj to mysle jak moglem sie zachwycac automatem. I tak w kolko. Wszystko zalezy co chcemy od samochodu. Do przemieszczania sie z punktu A do punktu B automat jest rewelacyjny.

wez kiedys na snieg zrob sobie slalomik i sprawdz. co sie bedzie dzialo w FWD i RWD

Re: Nowe: 320d czy A4 TDI?

z tej 3 jest przednionapedowy, samo to mowi ze tak > > naprawde zalicza sie do tej grupy jedynie dzieki zabiegom marketingowym a nie > technicznym. Wyższość tylnego napędu nad przednim jest oczywista, jednak w cenie tylnonapędowych BMW i Mercedesów dostaje się wersje quattro

Dlaczego Skody stoją na strzeżonych np. w Galerii

Mokotowskiej ?? Czy aż tak kradna te samochody ??? Na dachu ludzie zostawiają Merce S600 , BMW 735 , BMW 535d , E320 ,wszystko nówki to ,to tylko niektóre z tych co widziałem ,i się nie boją . To dlaczego na strzeżonym w Galerii jest tyle Skód ?? Pytam się na powaznie ,czy tak kradną te wózki ??

Re: SzyBkiE AuTa w cch.... JaKiE??

chętnie zobaczę Twoje bmw320, mogę nawet się zmierzyć .... lubie przegrywać :D wiec spoko lusik ... BMW320 jeśli chcesz potwierdzić wszystko co tu piszesz heh to pisz gdzie i kiedy ?? Jeśli zwątpisz potwierdzisz wszystkim, że piszesz bzdury!!! Pozdrawiam wszystkich .....

franek-b napisał: > > > > nie jest wcale taka roznica a dla mnie wartosc samochodu to jego wa > dy i > > zalety w stosunku do ceny,bmw jest samochodem dla innej grupy odbiorcow,a > le > > pojeciem wzglednym jest czy swoja przewage nad skoda

> wez kiedys na snieg zrob sobie slalomik i sprawdz. co sie bedzie dzialo w FWD i > RWD wez kiedys rusz z miejsca na sniegu w FWD -- .

Re: X-Type vs Lexsus 22d vs Volvo S60 test

Trochę kiepsko jak na 177 KM i 400 Nm : www.einszweidrei.de/toyota/lexusis220ll2006-1.htm BMW z automatem ma 8.6 s do 100 km/h i ok. 40 s do 200 km/h A tu porównanie Lexusa 220d ,Audi A4 2.7 TDi ,BMW 320d

Audi A4 2.0 TDI/BMW 320d - dwie koncepcje

zalezy do czego ten naped. No bo wiadomo ze na zime lepszy, przynjmniej wedlug mnie jest nped na przednia os. Lepszy pod wzgledem bezpieczniejszy, troszke trudniej wpasc w poslizg (chyba). Ale pozostaje druga strona, jak ktos sobie lubi pojezdzic bardziej ciekawie na sniegu to naped na tyl

odin-2 06.07.06, 07:44 DSG = "Tiptronic" , jest w PSA od paru juz lat montowany ,od modeli tegorocznych jedyny "automat" ____________________________________________________________________ greenblack 06.07.06, 07:52 Ośmieszasz się

Ja juz 7 lat jezdze automatami i sobie chwale. Teraz jezdze Acura TL, ktora ma tez tryb sekwencyjny ale w wiekszosci nie jest on wcale potrzebny. -- Niech patron automobilistow św Franciszek z Isuzu ma was w swojej opiece.

> >a ty rozumiem jestes w polsce sprzedaje sie moze 5 tys samochodow z tego > segmentu i ty akurat tu jestes > w przeciwienstwie do innych nie pie.. o czysm na co mnie nie stac bo akurat > mnie stac ,ale mam inne kryteria potrzeb tylko w tak zacofanych krajach jak

Fotelik od 9kg do BMW 320D Tobi, King Plus inny

Witam, poszukuje fotelika dla synka (obecnie 10 miesiecy) który narazie jezdzi w Recaro ale gdzies za dwa miesiace chce go przesadzic do wiekszego fotelika. Moze podam ponizej troche szczegolow i ktore foteliki biore pod uwage. - samochod BMW 320D E46, kanapa skórzana, troche dziwnie profilowana

osobiscie jezdzilem i teraz caly czas jezdze fwd,ale i sporo czasu jezdzilem stara e-klasa i choc zrobilem w zyciu duzo kilometrow i umiem sobie poradzic w trudnych sytuacjach uwazam ze dla przecietnego kierowcy fwd jest bardziej bezpieczna,aczkolwiek przwda jest ze do napedu wiekszych i

Re: BMW 320d (150PS) vs 330d (204PS) 2004r

Dzięki za opinie, od samego początku skłaniam się w stronę 330d choć rozum podpowiada 320d (cena, spalanie itp.)...

Re: To jest nierealne...

podałem: € 12.899 D-81243, EZ 05/2000, Coupe, Orientblau Metallic met., 135.000 km, 110 kW, Automat Parken BMW 320 Ci Details € 13.799 D-25421, EZ 01/2000, Coupe, top zustand met., 58.500 km, 110 kW, Klimaautomatik Parken BMW 320 Ci

Re: Kopnięcie w gniazdo Hondy....:-)

mnie nie kręci znaczek BMW czy inny ,chcesz BMW proszę : w czym ma być lepszy silnik benzynowy standartowej BMW 318 od silnika Accorda 2,0 ? gdzie ta jego przewaga moment obrotowy ? a może szybszy jest od Accorda ? do tego jest paliowżerna ,a moze disel BMW 318 czy 320 ?320 ma 340 nm tyle co

Re: Nowe: 320d czy A4 TDI?

te czarne plastiki > Wyższość tylnego napędu nad przednim jest oczywista, jednak w cenie > tylnonapędowych BMW i Mercedesów dostaje się wersje quattro - jednego z > najlepszych 4x4 na świecie. A co z silnikami i innymi rozwiązaniami > technicznymi? Silniki BMW są z tej trójki

7martius napisał: > 3.0 V6 pali 7.5 litra ? > Zastanów się człowieku co piszesz, widać, że w życiu nie siedziałeś w takim > aucie. nie mial prawa siedziec w takim bmw. to fakt.

www.audi.se/mediadb/_files/user_uaudi/dsg_3951.jpg "dwa separata sprzeglo,grund w man.skrzyni,funkcjonuje jako aut.skrzynia za pomoca hydraulicznego i elektronicznego sterowania" - te ostatnia "wspolne" z

bezkolizyjne - kupiłem je , urywając 6000zł bo gość kupił nówkę i nie miał co z nim zrobić. Do tej pory jestem zadowolony z zakupu auta z max wyposażeniem łącznie z bixenonami i jak narazie jest kompletnie bezawaryjne - w styczniu z 320d zrobiło się 180KM i 395Nm i to w zupełności wystarcza

Re: Witam mam dylemat Mazda RX8 czy BMW 320d ??

Wiesz zgadzam się z tobą RX8 robi wrażenie no ale dziś byłem w salonie BMW i czarne 320td z koniakową skórą też jest obłędne:):), jednak martwi mnie to że łatwiej się go można pozbyć (złodzieje) no ale cuż life is brutal no risk no fun

Re: Dylemat BMW 123d czy Saab 9-3 1.9TTiD Aero

pieniadze jest spory wybor ;Alfa 159,Audi A4,BMW 320d , 320 coupe i chyba moj faworyt A5 w tym wypadku starczy 1.8tfsi

Re: Tak się sadzi w ogrodzie BMW?

czy 2.0d czy 3.0d Rozsadek mowi, ze 2.0d wystarczy i bedzie miec podobna dynamike do obecnej fury. Na pewno musi byc 4x4 i automat. Ale na razie to w swerze co by gdyby, bo Lexa nie bardzo mam po co sprzedawac... -- Pozdrawiam, galtom "Have you ever noticed that anybody driving slower than

Re: Konfrontacje: Audi A4 2.0 TDI/BMW 320d

(miejsce pod napęd quattro). Więc zgrabnie to ujęli. Co do prowadzenia auta - napęd na tył zdecydowanie lepszy. Sprawa się odwraca jak w BMW siedzi ciężki mocny silnik i trzeba się poruszać po śliskim - jest ciężko - tutaj Audi zdecydowanie lepiej się zachowuje.