Przeszukano 112 468 529 wypowiedzi na 1 249 forach

renault megane 2006rok awaria klimatyzacji - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Renault Megane II (2002-2008)

Czyli jak każde auto ma plusy i minusy. Jednak z tą awaryjnością to bym nie przesadzał. Sam mam 2 auta francuskie (Lagunę I z 1996 roku i Megane I z 1999 roku) i oprócz wymiany olejów, filtrów i zużywających się elementów zawieszenia nic w nich się nie psuje. Po prostu o auto trzeba dbać jak o

Re: Renault Megane II (2002-2008)

Witam. Ja mam Renault Megane 1,5 dCi (106 KM) z 2007 r. To moje auto służbowe. Dostałem ja 1,5 roku temu ze stanem licznika 77 tys. km. Dzisiaj na liczniku jest 190 tys km. W tym czasie, oprócz filtrów itp. przy przeglądach wymieniłem tarcze hamulcowe. Po ostatnim przeglądzie zalecono mi wymianę

Re: Co wybrać - renault megane czy opel meriva?

Pamietam, ze jak kupowalem samochod (wlasnie w 2003 r.) to wybieralem miedzy Meriva, Megane a Corolla. Meriva podobala sie mojej lepszej polowie, ale po jezdach probnych - juz nie. Narzekala glownie na to, ze nie moze dobrze dopasowac fotela. Nie jestem w stanie wiele powiedziec o dieslu

Re: Laguna II to horror !

.. * drugi miesiac rozklekotal sie fotel - regulacja wysokosci siedziska - renault odmowilo wymiany gwarancyjnej, teraz mi lata jak jezdze po nierownosciach * trzeci miesiac awaria zamka klapki przykrywajacej wlew paliwa, nie moglem zatankowac - podroz na lawecie awaria ukladu ESP i ABS - podroz na

Re: Renault Megan 1,5 dci -opinie

. 105KM pozwala się przemieszczać bez większych problemów. Co do awaryjności - pierwszą w 3 lata zrobiłem 70k km. Awarii nie było żadnej, jedynie poleciała poduszka pod silnikiem i był wyciek z klimatyzacji. Zawieszenie walilo po trzech latach, nie powiem. Choć może nie tyle waliło co bylo już zuzyte

Re: Renault Megane 1.9 dci - czy wejść w taki zak

dłuższą chwilę - opiszę więc moje przygody z tym silnikiem oraz z tym autem (w teorii, bo w praktyce moja opinia dotyczy renault scenica, czyli minivana wybudowanego na tej samej płycie podłogowej co renault megane o który pytasz. Ze wszystkimi jej wadami i zaletami). Ktoś wspomniał tutaj, że w

Re: Thalia-czy to dobry wybór?

kierownica, przednie swiatla przzeciwmgielne i radio z cd i mp3. Co do awaryjnosci to trudno cos powiedziec bo auto ma niecale 2 tys. przebiegu, jednak do niedawna w mojej rodzinie bylo pochodzace z tej samej tureckiej fabryki renault megane kombi(2001r. 1.4 16V) i bez zadnej awarii w 5 lat pokonalo 280 tys

Re: Renault Scenic - bardzo awaryjny czy nie?

. sworznie zwrotnic (115 tys km) 7. tarcze hamulcowe tylne z łożyskami (bo nie było samych tarcz) + klocki (120 tys.) oprócz tego 1 raz opony (mam 2 komplet kół) świece 2x co 60 tys km, filtry powietrza kabiny olej raz na rok elf syntetyczny, czyszczenie klimatyzacji. Na dzień dzisiejszych wszystko w

Re: Renault Laguna Grandtour - Jedno ale

kubalonek napisał: > Miałem 2 renówki- trzeciej nie będzie! I nie dlatego ,że są niewygodnie > . Są świetne!! robisz 1200 km i wychodzisz z bryki niepołamany i po 5 > minutach zapominasz o jeździe. O zgadzam się ale nie każdy model ma dobry fotel np Megane 1 w uboższych

Re: fantastyczny 1.2 TSI

diametralnie wraz z wprowadzeniem 3 generacji sceniców, lagun, megane. Ale ja już nie dam się naciągnąć na zakup renault. Tyle tylko, że nie tylko ze względu na awaryjność (bo ta była naprawdę nieprawdopodobna) - ale znowu przez serwis. Ten w renault to śmiech na sali, a miałem "przyjemność" "współpracy" z 3

Re: Chcę kupić Alfę 156 - pomożecie???

Witam. > Alfo chodzi za mną od dawna ale teraz właśnie zdecydowałem że sprzedaję > Megane Coupe i kupuję 156. No nic, każdy ma jakigoś hopla ;)) > To że alfy są kapryśne mnie nie przeraża bo > renaulty też nie dają o sobie zapomnieć - szczególnie moje Coupe 2

Zobacz wideo