Sake

Sake

Przeszukano 114 624 980 wypowiedzi na 1 324 forach

peugeot 107 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Peugeot 107

Witam, czy ktos moze wyrazic opinie na temat Peugeota 107, a takze wersji z silnikiem 1,4 HDi. Musze podjac decyzje do jutra.

Peugeot 107

Jeszcze raz, bo umknie uwadze - Peugeocie 107. Za niecale 40 tys. masz autko z automatyczna skrzynia biegow i klimatyzacja.

Peugeot 107 odmłodzony

Niby wszystko ok tyle, że to nadal francuz z francuską technologią która jaka jest każdy wie. W dodatku poprzednik kosztował tyle co Up! a jeśli można mieć VW w cenie Peugeota to chyba warto zrezygnować z paru koni mechanicznych na rzecz niezawodności, trwałości i prestiżu? Powinni już dać sobie

Re: Peugeot 107

I tu masz racje,jeżeli chodzi o jeden samochód. Ale ja już jeden większy mam a jako drągi 107 w zupełności wystarcza jak dla mnie.

www.peugeot.pl/images/brochures/up_doc/1390.pdf

witam! jeżdze 107 od tygodnia zaj...ste autko do miasta i na krutkie trasy pali naprawde malutko spokojnie 700km na jednym baku (35l benzyny) jak na tak mały silnik to naprawde dobrze jeździ ma bardzo długie przełożenia a HDI to mi w samym salonie odradzili za mała różnica spalania a za duża

Peugeot 107 z 2007 r.

Jestem już niemal zdecydowana na zakup nowego peugeota 107 z 2007 r. Czy macie jakieś doswiadczenia z tym samochodem? Czy jest coś, na co powinnam zwrócić uwagę? Jak jest z eksploatacja i awaryjnością? Czy moge się jeszcze targowac? Dziękuję za wszelkie uwagi.

Re: Peugeot 107 odmłodzony

JCV durny znawco motoryzacji, zobacz pod maskę tego peugeota na bloku silnika wielki napis TOYOTA, cały samochód to TOYOTA z francuzów to ma kluczyk, daszki p.słoneczne i nawiewy powietrza z C3 i tyle. Niestety tylko tyle tak twierdzą posiadacze 106. Wiem bo mam 107 - głośny i prosty do bólu już

@JCV niedokuczajcie mu bo siedzi w swoim 25 letnim Vieśwagenie i pruje misie:) a co do 107 do jest dużo ładniejszy od up-a, skody citigo ,seata mii,toyoty aygo i cytryny c1.

Ale przyznam że z trojaczków najlepiej lifting wygąda w Citroenie C1 ledy, przetłoczenie zderzaka, robi wrażenie, ale nadal to odgrzewany kotlet auta produkowanego od 2005/2006, przypominam że w przyszłym roku wchodzi nowy! Nie wspominając o DS1! http://moto-opinie.blogspot.com www.moto-opinie.e

Heh, jak samochód stoi na francuskich blachach to od razu kojarzy mi się z mocno rozbitym złomem;) no ale to takie skojarzenie z polskiego parku maszyn. Co do auta to bardzo fajny miejski gokart z dość żwawym silnikiem. Na pewno będzie się nim bardzo przyjemnie jeździć po miejskiej dżungli.

piękniutki jest, w sam raz na miasto w którym mało miejsca do parkowania. ceny teraz mniejsze z okazji wyprzedazy rocznika 2012 - 3 drzwiowa wersja ok 33 tys a 5 drzwiowa niecałe 35

@JCV - VW i solidność, trwałość, niezawodność i prestiż?? Po pierwsze VW to były trwałe ale w latach 90tych, teraz to przeszłość. Po drugie VW i prestiż???, chyba tylko w Polsce i to wśród ludzi bez wiedzy w dziedzinie motoryzacyjnej, VW to tylko droższe auta dla ludu (jak sam nazwa wskazuje), bez

ile ma koni ten 1 Liter ?!? ... Jedno z ciekawszych rozwiązań jeżeli chodzi o tylne dzrzwi ... @JCV .. ale gupoty wygaduje.. :) ... a Reno 5 , Piżot 205, 306 , Citroeny DS-y, etc ... a dziś Renówki Megane/Clio RS, Citroeny DS , Piżot RCZ ?!?

@JVC Jesteś typowym przedstawicielem mieszkańca polskiej wsi zabitej dechami, który myśli stereotypami.

Taki jak Peugeot 107, ale pięcioosobowy.

Żeby ww był pięcioosobowy, byłoby iddealnie. Ale, że nie jest, to podpowiedzcie, czego w takim razie szukać? -- matka singielka

107cm 18kg, PEUGEOT 307(kombi)

Witam Moja córka wązy 18kg i ma 107cm wzrostu, mamy Peugeota 307 SW(kombi) i do tej pory jeździ w foteliku MC priori xp. Mysle, że już pora go wymienić i mam dwa typy tj. cybex solution x i casualplay protector. Proszę napisać, który będzie pasowała do naszego auta, a może jakiś inny fotelik

Kierowca Peugeot 107 biura reklamy Anonse śmieci

Gość z metalizowanego peżocika 107 WR84133 wywala przez okno papiery i niedopałki papierosów. Czy tego człowieka kultury nie nauczyli w domu lub w jego firmie? Dziś to miało miejsce na 1905Roku

Szukam informacji na temat nowego modelu Peugeot 107

Gdze mozna znaleźć informację na temat nowego modelu Peugeota 107. Interesują mnie zdjęcia oraz parametry techniczne.

Citroen C1/Peugeot 107/Toyota Aygo

Pracownicy Fiata chyba mogą szukac pracy... bo tego włoskiego g....* to juz chyba nikt nawet szmatą na kiju nietknie... do tej pory sprzedawali tanio te swoje "wyroby samochodopodbne" ale teraz Toyota i spółka ich załatwią też ceną... no cóz 100 lat w branży i pora schodzić ze sceny...

Światowa premiera w Genewie: Peugeot 107, Citro...

Blokujemy sprzedaż w PL ? Może to nieładne co powiem, ale jak zrezygnowali z produkcji w Polsce tych autek, to może niech to sprzedają w Czechach ? -- Pozdrawiam dozorca dozorca1@o2.pl

Toyota Aygo, Citroen C1 czy Peugeot 107?

Witam, zastanawiam się nad zakupem małego autka-dla kobietki, tylko i wyłącznie do jazdy po mieście (praca+zakupy). Ma być mały, zwinny (żeby dało sie zaparkować wszędzie) i ma mało palić. Zawęziłam wybór do tych 3.. Jak na razie skłaniam się do do Toyoty Aygo, potem ew. C1, albo 107

Re: Wady i zalety - nowego Peugeot 107?

"tt" nie jesteś na bieżąco- jest Pegueot 107-zobacz www.107.peugeot.pl/

Re: Taki jak Peugeot 107, ale pięcioosobowy.

Mam akurat peugeota 107. Sprawdziłam i w moim z tyłu nie ma w ogóle zagłówków. Ale z tyłu 3 osoby będzie raczej dosyć ciasno.

jest tam kto lepszy??

www.107.peugeot.co.uk/peugeot.swf moj czas to poki co bezkolizyjne 40 sekund. Co wy na to?

Sprzedam Peugeot 306, 98' - Warszawa

Sprzedam Peugeot 306, rocznik 1998, przebieg 107 tys.,silnik 1,6, kupiony w Polsce, drugi właściciel, bezwypadkowy. Trzydrzwiowy, centralny zamek, elektryczne szyby, sportowe fotele, nowy wydech, wspomaganie, poduszki powietrzne. Tel. (0) 661 116 724

Re: Wady i zalety - nowego Peugeot 107?

Jezeli juz decydujesz sie na Peugeota, to proponował bym zdecydowanie 206. Na 107 szkoda pieniędzy, widziałem z bliska i zarówno pojemność jak i jakość wykonania wnętrza pozostawia wiele do życzenia, a cena wysoka jak na takie maleństwo. Dołożysz trochę i masz naprawdę super 206.

ja mam peugeota 107 i sobie bardzo chwale tymbardziej,ze mam w nim dodatkowo gaz wiec 100km kosztuje mnie 13zeta.Dziecko siedzi w foteliku z przodu ze mna z tylu sa jeszcze dwa miejsca.Bez sensu jest kupowac wieksze auto skoro bedziesz kogos podwozic raz czy dwa razy do roku.Po co przeplacac. To

Co za bzdury... Moi rodzice 11 lat jeździli Peugeotem i poza regularnymi przeglądami i regularną "kosmetyką" nie dołożyli do niego nic, bo nigdy się nie zepsuł. Kupili go tanio, był tani w eksploatacji i idealnie odpowiadał ich potrzebom. Teraz wymieniali i przez rok nie umieli podjąć decyzji co

skoda fabia. kia rio? czy za mala? peugeot czy inny francuz -serwis cie zrujnuje.

Re: citroen C1 czy peugeot 107?

www.motoforum.pl/Magazyn/200607/107.html -- "A kto komu zabroni ułozyc takie zasady jakie się mu rzewnie podobają ???"

UOKIK: 80 tys. toyot w Polsce do naprawy. Citro...

A Peugeot 107? -- Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu!

Trio z Czech: Toyota Aygo, Peugeot 107 i Citroen C

Sława! Trio z Czech: Toyota Aygo, Peugeot 107 i Citroen C1 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2422409.html qub 01-12-2004, ostatnia aktualizacja 01-12-2004 16:14 Tak wyglądają

mały, miejski samochód

Zastanawiam sie nad kupnem małego miejskiego samochodu dla syna. Co myslicie o peugeot 107 ?

Re: Haut de gamme??

dokladny przyklad ,samochody Peugeot haut de gamme ,peugeot 607 bas de gamme ,peugeot 107

Trio z Czech: Toyota Aygo, Peugeot 107 i Citroe...

Toyota Europe już żałują wspólnej inwestycji - PSA nie bardzo im chce pomagać, koszta za wysokie, samochód mały to i marża niewielka, jeśli u nas będzie powyżej 28,000 zł za podstawową wersję to im słabo pójdzie. No i jeżeli do tego oszczędności na materiałach i jakości wykonania w Yariski,

Re: Peugeot 107,Toyota Aygo ,Citroen C1 ????

wystarczą np takie linki www.autocentrum.pl/oceny_aut/Citroen_C1.html www.autocentrum.pl/oceny_aut/Peugeot_107.html

Re: Peugeot 1007

greenblack napisał: > Peugeot zabezpiecza się na przyszłość i następca 106 będzie się nazywać 1007. > Rozwiązuje to kwestię nazewnictwa następcy 209 czy też 309. Chyba nie doczytałeś 1007 nie zastąpi 106 - zrobi to model 107 natomiast 1007 będzie modelem specjalnym cyt. za "Rz

Kia Picanto (bratowa jeździ i sobie chwali), Panda. Albo z trochę większych Peugoeot 206/207, Punto, Chevrolet Aveo, Hyundai i20, Seat Ibiza, Toyota Yaris, Opel Corsa, Citroen C3. Tyle przychodzi mi do głowy, ale sporo jest takich malutkich modeli, pytanie co dokładnie cię interesuje.

Re: Dlaczego nie kupujecie Peugeota 1007?

Chyba ci sie pomylilo 1007 ze 107!!! 107 jest produkowany w Kolinie, a 1007 we Francji. Wujaszku samochodow nie rozrozniasz!!!

Może coś większego? Choćby Nissan Note. -- Dzieciaki 2002 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428

Technicznym. Najmniejszy i najtańszy w użytkowaniu pięciodrzwiowy i pięcioosobowy jaki jest na rynku. Nie z nowych oczywiście. Kilkuletnie. -- matka singielka

Ja jestem sama i mam woje malych dzieci, więc zmieszczę. Chodzi o sporadyczne przypadki, kiedy trzeba będzie podwieźć czyjeś dzieci w ilości 2 sztuk, albo ciasno, ale na raz, dojechac gdzies z moimi rodzicami (co będzie miało miejsce dwa razy do roku może, bodzieli nas kilka godzin lotu, ale damy ra

jak ja nie lubie czytac takich glupot-nie kupuj francuzow czy wlochow a tylko niemcow.Nie no darowalybyscie sobie pisania bzdur -- fotoforum.gazeta.pl/5,2,11anetta.html

Chevrolet spark - ten samochód odradzam ! jeżdżę nim od nowości (zawsze kupujemy nowe auta w salonie, nigdy używanych), od ponad 2 lat, a psuje się non-stop jest to mój 3 samochód-najgorszy ze wszystkich, jakie miałam dotychczas. teraz wystawiłam go na sprzedaż.

Ale chyba 4-osobowy? -- Dzieciaki 2002 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428

ta, spróbuj w samochodzie tych gabarytów zmieścić pięć osób -- https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvcbxmytdr0jes.png

Dwoje malych dzieci - nie wiem jak malych dzieci, ale trzy foteliki na tylnej kanapie to juz trzeba bardzo duze auto miec. Trzy nieduze podstawki sie zmieszcza. Jak nie bedziesz miala auta na 5 osob, to unikniesz podwozenia cudzych dzieci i tyle. Do wozenia rodzicow dwa razy w roku mozesz zaplanowa

Re: Szukam informacji na temat nowego modelu Peugeot 107

Dość mocno interesuję się Peugeotami ale o takim jak piszesz (107) nie słyszałem... a może za słabo słuchałem?

Ja mam Peugota 208 i jestem zadowolona z niego. -- http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3268952,2,1,001.html Zmęczyłam się czytaniem http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3172701,2,10,zdjecia-telefon-434.html Zielono mi N, 20-04-2014 Forum: emama - Re: Taki jak Peugeot 107, ale pięcioosobowy.

Fifka, prosze, francuza nie kupuj. To, ze tu ich duzo, nie znaczy, ze sa tak dobre jak te np niemieckie. Jest ich duzo, bo sa tanie. Kup sobie Micre albo Polo. Sama oszczedzam na takie male auto:)

Rodziców raz do roku, ale znajomych mogłabym podwozić regularnie. Teraz nie mam auta, a trochę choruję, i moje koleżani dużo opiekują się moimi dziećmi, często je zabierają do siebie, żebym odpoczęła. Więszość z nich ma po dwoje dzieci, więc do podwiezienia w samochodzie jest naraz czworo. Za jakiś

Ja mieszkam w UK, tu nie ma śniegu w zimie, co robi duża róznicę. Bardzo dużo francuskich aut tu jeździ. Mam na oko rok, półtora żeby sie zastanowić i zaoszczędzić na to. Powoli sie porozglądam. -- matka singielka

Fifka, moi rodzice w Pl maja stara Micre, samochod taniutki, maly, fajny, bezawaryjny i z tylu ladujemy dwa foteliki i mnie, a ja szczupla nie jestem. Miejsca malo, ale da sie jechac. Tylko kurcze nawet nie wiem, jak jest z tylu z pasami, dwa sa z pewnoscia, a ja srodkowego nie zapinalam do tej pory

Panda. Malutki,wygodny jak na rozmiar i silnik np. 1.1 albo 1.2 -- Maja Aleksandra www.suwaczki.com/tickers/961lgu1rluxvdyi5.png Tymoteusz Przemysław So, 15-03-2014 Forum: emama - Re: Taki jak Peugeot 107, ale pięcioosobowy.

Dzięki za odpowiedzi. Spokojnie sobie będę teraz googlować te nazwy, które podałyście. -- matka singielka

Ten, który ogladałam wczoraj, ma z tyłu dwa zagłówki i dwa pasy, czyli czteroosobowy. A myślałam zawsze że ciasny, ale pięcioosobowy. Planowałam taki kupic za jakiś czas, rok, półtora, bo na razie mi nie potrzebny. I wczoraj przypadkowo taki oglądałam, bo koleżance dali jako auto zastępcze w wars

popatrz na coś jednak większego, może 207-8? yaris? micra? c3? clio? swift? -- https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvcbxmytdr0jes.png

Tzn.który znaczek ci sie bardziej podoba,gdyz do tego sie sprowadzaja róznice.A brałes pod uwagę kiię picanto-jestem pod wrażeniem jej wczorajszego występu na Karowej-Tomasz Sikora zapamiętajcie to nazwisko.

oba pudelka i oba francuskie..hmmm ciezki wybor ;-DDD -- www.przygarnij.pl/

Re: mały, miejski samochód

a mi tu coś pachnie pseudoreklamą... ...znaczy - opamiętali się w peugeot, zby 107 pod koniec roku reklamować... ileż to kosztuje teraz 107? dalej droższe niż peugeot 208? -- ......kiedyś coś tu napiszę.......

habudzik napisał: > Nie moge znaleźć średniej dla toYoty . Dla Citro i Peugeota jest to 4.13.4.2 a > dla toYoty ??????????????????????? 4

Nie moge znaleźć średniej dla toYoty . Dla Citro i Peugeota jest to 4.13.4.2 a dla toYoty ??????????????????????? -- " W światowym rankingu firmy Superbrands Ltd. wyceniana na ponad 22 miliardy USD marka Mercedes-Benz znajduje się na dziesiątej pozycji (i jest obok Nokii jedyną marką

Re: Citroen C1/Peugeot 107/Toyota Aygo

moim zdaniem Toyota najbrzydsza, jak zwykle porownując z Citroenami i Peugeotami. Ale dotąd jak głosiła fama (i tak zwane pozałuj Boze rankingi awaryjności) Toyota byla lepsza jakościowo. Moze teraz wreszcie co niektórzy przestaną wierzyć w mityczną jakość Toyoty i kiepską jakość Francuzów

Re: Prezentacja Peugeota 207

Wygląda trochę jak 307...taki niby trend-robi się jakąś fure i pomniejsza 2x i wychodzi 307,207 i jeszcze może 107(za jakiś czas).

z tych 3 chyba jednak toyota najladniejsza :) www.channel4.com/4car/gallery/gallery/news/107-c1-aygo_page_3.html -- Prawdziwa kobieta ? posiada ona szczególny dar budzenia i rozwijania w

Micra, Yaris, C1, 107 - co wybrac?

Mam (a wlasciwie mamy, wraz z moja piekniejsza polowa) dylemat, ktore auto wybrac. Bierzemy pod uwage Toyote Yaris, Nissana Micre, Citroena C1 i Peugeota 107. Przyznam, ze na tym etapie decydowal wyglad. :-) Teraz czas na racjonalne dzialania, stad prosba o Wasze opinie odnosnie wymienionych

Re: Peugeot 307

sorry coś mi nie wyszlo z linkiem, więc napiszę o jaki samochód chodzi: Data: 18.320 km, 79 kW (107 PS), Initial registration date: 07/03, silver-metallic, 4/5 Doors, diesel, Extras: ABS, ESP, Air-conditioning, Immobiliser, Alloy rims, Navigation system, Electric windows CENA: 7600 Euro

Toyota, Citroen i Peugeot zeszli chociaż złotówkę niżej niż fiat. Faktem jest że mają lepsze auta, dużo lepszy serwis itd itp. Ale wytłumaczcie to komuś kto ma oddać dwie pensje więcej za auto...które postrzega jako porównywalne

dwa samochody-jaki upust?

wie ktoś z was na jaki upust mogę liczyc kupując dwa maleństwa typu citroen C1 lub peugeot 107? -- chiacchiere di done

Pytanie do ekspertów od statystyki i niezawodności

Zwracam się z pytaniem od ekspertów od statystyk. Który z następujących samochodów: Toyota Aygo, Citroen C1, Peugeot 107 będzie statystycznie bardziej niezawodny?

Peugot 107,Volkswagen Golf V 3dr,Volkswagen Lupo

Zapraszam do ogladania: www.autoportal.end.pl Galeria OFICIALNE: Audi A5, Audi RS6,KIA SA,Nissan 35Z,Opel Astra III Sirodek,Peugeot 607 Facelift,Peugot 107, Suzuki Twin, Volkswagen Bora, Volkswagen Golf V 3dr, Volkswagen Golf V Sirodek,Volkswagen Lupo,i inne. Prototypy: Saab SUV, Volvo S40

Re: Toyota Aygo, Citroen C1 czy Peugeot 107?

Gościu teraz to pojechałeś!!! Jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj!!! Toyota aygo,peugeot 107 i citroen c1 to to samo auto tylko w troszkę zmienionej blaszce! Produkowane w jednej fabryce,z tym samym silnikiem(toyoty) i z tym samym wnętrzem-w środku jest jedna różnica-znaczek na kierownicy! A

Sprzęgło koło zamachowe peugeot 307 2.0 hdi 110

sprzęgła - Tarcza dociskowa sprzęgła - Łożysko oporowe - Zestaw śrub Zastosowanie: PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110 (2000.08 - ); 1997 ccm - 107 KM/79 kW PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110 (2002.03 - ); 1997 ccm - 107 KM/79 kW PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110 (2002.03 - ); 1997 ccm - 107 KM

Re: Aygo, C-1, 107, który wybrać?

mnie sie podoba najbardziej peugeot ale cena jest tu chyba podstawowym czynnikiem i warunki gwarancji -- a na Hawajach zawsze świeci słońce gorące

Re: Toyota Aygo, Citroen C1 czy Peugeot 107?

" :-) www.autogaleria.mojeauto.pl/Samochody/Trojaczki_z_Kolina_Citroen_C1_Peugeot_107_i_Toyota_Aygo,g,62219.html/strona/1 www.autogaleria.pl/news/index.php?id=214 www.motoforum.pl/Magazyn/200520/aygo.html

Re: 107cm 18kg, PEUGEOT 307(kombi)

nie napisałaś że dziewczyna ma dopiero dwa lata , to troszkę mało, jednak nie ma wyjścia, bo wzrost i waga nie pozwala na inne rozwiązanie jeden i drugi pasuje, sprawdź czy masz isofix

ja już mam jedną Hondę ,Jezz fajny ale nie ta cena za miejski samochód , teraz jest promocja i można kupic trojaczka za 27 tys a to tyle co Panda

.. hmm,skoro absolutnie musisz to ktorys z nich , zauwaz ze zadne z w/wm aut niejest produkowane w kraju z ktorego marka pochodzi.

Toyota jak nic ma wadliwe silniki - wtrynia 15/100 LOL P.S.: Włączcie lepiej Polsat i obadajcie błazenadę marionetkiewicza ;) -- Sprzedam www.chorzow.schronisko.com/

Re: Kierowca Peugeot 107 biura reklamy Anonse śmi

> Mylę Dario że nie powinnaś tak zostawić tej sprawy . Moim zdaniem tą sprawą > powienien się zająć Wydział Przestęczości Zorganizowanej Radosmkiej Prokuratury > Okręgowej jak również CBŚ . ale śmieszne, ciekawe czy widok brudow i papiery na ulicy też ci poprawiają humor ?

Re: Kierowca Peugeot 107 biura reklamy Anonse śmi

Ciekawe czy koles z //autka //poniosl kare,moze wlasciciel przeczytal o jego zachowaniu i polecial po premii.