Sake

Sake

Przeszukano 113 436 148 wypowiedzi na 1 293 forach

pati8889 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

88/89

https://merlin.pl/88-89_Praca-zbiorowa,images_product,29,978-83-938652-1-5.jpg http://www.wydawnictwo-widnokrag.pl/books.php?body=article&name=88-89&lang=pl 88/89 Oprawa: miękka Liczba stron: 80 http://razem89.pl/8890-komiks-czasie-przemian/ Przykładowe rozkładówki

do 8889

To ty jesteś głąbem i w dodatku prostakiem!!!!!!!!!! Anajinteligentniejsi z ludzi to właśnie umysły ścisłe, więc to co piszasz świadczy tylko i wyłącznie o twojej bardzo malutkij inteligencji.Wsumie to powinnam ci współczuć mózgu wielkości orzeszka, ale trudno mi to robić po tym co napisałeś. Zadan

Ostrzałka TOKO 88/89.

Witam. Interesuje mnie zakup taniej ostrzałki do nart. Czy taka ostrzałka byłaby dobra? www.allegro.pl/item86825009_o...okazja_.htm l Czy ktoś jej używał, może polecić, bądź nie ? Proszę o rady. __________________

Pati Pati Pati!!!!!!!!!!!!!

Nagroda czeka już w jednym miejscu.Jak się mogę skontaktować z Tobą?Będę na czacie wyborczej o wszystkim>Mam parę rzeczy do zrobienia w domku,więc co chwilkę bedę sprawdzać,czy na czat weszłaś(chociaż,pewnie Cię nie bedzie,A może Pixi będzie? )

88/89 - 115

Ostatnio udało mi się kupić stanik Triumpha model Doreen Luxury w rozmiarze 85F, był największy, jakim sklep dysponował. Od razu było widać, że spokojnie mogłabym nosić większą miseczkę, no ale jak się nie ma, co się lubi... Mimo wszystko zdumiałam się, gdy po lekturze Waszej tabeli rozmiarów wys

72/ 88/89 oanamihaela

70 B triumpha jest przeznaczone na 86-87 w biuście, więc jest na Ciebie za małe. Miseczka, nawet w tym obowidzie powinna być C lub D, dlatego w staniku masz tak bardzo zaniżony rozmiar. On Cię po prostu spłaszcza. Spróbuj na początek 65E albo 60FF, w tych bardziej rozciągliwych modelach.

dotbakowska, 68 / 88-89

Jak 65 jest za luźne (a jeśli lepiej się czujesz po zwężeniu obwodu, to _jest_ za luźny), to oczywiście czas na 60tki. Chyba lepsza będzie Melissa 60G, a w brytyjczykach 60FF. Powodzenia w szukaniu! A, i nie zdziw się, jak Ci biust przeemigruje na swoje miejsce za dwa miesiące i miseczki zrobią s

pati

Dziękuję za pomoc w imieniu mojego m. i swoim :D -- www.nida.com.pl/ pomoz-amelce.pl/index.html Pn, 01-07-2013 Forum: *** LIPIEC 2007 *** - pati

Re: Pati Pati Pati!!!!!!!!!!!!!

Pati,jestem dostępna pod tym adresem.Ale dałabym znać jutro chyba tak po południu.Nagrodę zostawiłam w jednym sklepie na Wojska Polskiego.Na razie tyle.Buziaki.

Pati

w naszym małym zamieszaniu zapomniałam się Ciebie zapytać jak Ci minęła droga i czy byłaś już w Bielsku w czasie gradobicia - jeśli tak, to jak sobie poradziliście? -- Love is friendship set on fire. /Jeremy Taylor/

Pati

Pilnie prosze o kontakt, najlepiej sms (nie mam Twoego nr) -- pomoz-amelce.pl

Re: Pati Pati Pati!!!!!!!!!!!!!

Natalko, wlasnie jest u nas goraca atmosfera. Pakujemy Pati i jest rozgardiasz. Odezwie sie jutro a jak nie to ja sie z Toba skontaktuje. Czuje sie przygode! Lataja mapy i notatki :-)

Pati

A gdzie i o której wysiadasz z pociągu? i czy w piątek może? -- Odliczamy :-)

Pati??

Chyba do Ciebie powinnam skierowac pytanie... Czy mogę wejsć na ukryte? -- moje dziecię-moje życie

71-73/ 88-89

witam :) mam 17 lat i nie wiem jaki rozmiar biustonosza mam nosic... w kalkulatorze rozmiaru pokazuje 65e albo 65f mam pytanie jaki jest to odpowiednik bez liter? w tej chwili nosze 34/85 lub 36/85 czy jest to odpowiedni rozmiar? myślę, że nie za bardzo, bo muszę ciągle poprawiac biustonosz...

Pati!

Nie zarezerwowałaś dla mnie miejsc na zlot a przecież babajagaa za mnie wpisała jaki chcę pokój :( Mam nadzieję, że to jeszcze można odkręcić?

Pati

Mam mały proble. Potrzebuje przerobić pliki muzyczne o rozszerzeniu ram na wav. Czy wie ktoś może w jakim programie można tego dokonać?

Re: 71-73/ 88-89

Ciężko powiedzieć co znaczą same cyfry na stanikach. Załóżmy, że w 34/85 -> 85 to obwód, a 34.. hmm XS? jak w ubraniach? wtedy 36 byłoby S? A może 34 to A, a 36 to B? Z tego co wiem, to takie metki są w chińczykach, a oni i tak się nie trzymają rozmiarówki co by tam na metkach nie było.

Re: 72/ 88/89 oanamihaela

oanamihaela napisała: > O Matko!! Ten Twój link jest oszałamiający!! Bo to śliczna dziewczyna po prostu :) 1. Nie 65DD a 65E. W rozmiarówce brytyjskiej DD to normalny rozmiar, a dopiero po tym jest E. 65DD jest na 86.5 cm w biuście a 65E na 89. 2. Trójmiasta nie znam, ale wiem,

O Matko!! Ten Twój link jest oszałamiający!! W tym push-upie - mam wrażenie że to mi zrobiono zdjęcie!! Przecież to właśnie moje piersi uciekają: pod pachy, pod obwód stanika! jak je zbiorę spod pach to po prostu zaczynają w dekolcie wystawać brodawki! ale ja, jako ta małobiuściasta nigdy nei

Link mi nie wyszedł :( o push upach

Re: Ostrzałka TOKO 88/89.

Wlasnie ,Andrzej wspomnial o tej z pilnikiem i tylko taka.Ona posiada tylko jeden kat ten ktory uzywamy.oczywiscie kupujemy na ten kat co potrzebujemy. Ostrzalka z pilnikiem posiada katownik i trzymacz pilnika.Katownik ma duza powierzchnie przyparacia i daje bardzo dokladna powierzchnie ,zbiera

Pati odeszła

Moja Pati 20.02 odeszła do aniołków modlcie się.To są ostatnie moje wypowiedzi na forum.Życzę zdrowia dzieciaczką waszym.Po śmierci naszej córeczki nie mogę porozumiec się z mężem,nie wiem czy z nim o tym rozmawiac czy nie on cierpi i ja cierpię.Jak mamy życ.

pati yang

czy pamiętacie Pati Yang? wlasnie mam w rekach singiel , który jako formacja Children nagrała w Wlk.Brytanii. baardzo cudowny. :)

Pati, dzieki

Dzieki Pati za czata. Brakowalo mi tej rozmowy. Teraz wiem juz wszystko co chcialam wiedziec w wiadomej sprawie... Chcialabym byc na Twoim miejscu za tydzien... :-)

Oglądam sobie różne w sklepach i podsyłam do opinii;) : - freya Jeanie - freya Ines?? Błagam o pomoc :(

to jeszcze raz ja ;) poprosiłam obiektywną osobę o zmierzenie i... 71/71 pod biustem, 89/90 w biuście (na sterczących sutkach - żeby wyeliminować lekko wypukłe brodawki ;) ) Bardzo proszę o polecenie - co ja mam kupić?? I skąd mam wiedzieć czy ma mi co migrować od tych moich spłaszczających

Pati Pati

jedź- jakbym miała pare lat mniej to sama bym się nie zastanawiała- wszystko przed Wami, poki nie macie kredytów na mieszkanie, auto itp itd, człowiek grzęźnie i trudno się wyrwać. Ja sama miałam CUDOWNE DZIECIŃSTWO poza Polsą i to była jedna z najlepszych dezyzji moich rodziców, własciwie u

Pati Pati

Jakis blogasek ma byc dowodem? No badz powazna... -- • Forum "Arabia Saudyjska"Forum ארץ-ישראל "ErecIsrael"

Dziękuję serdecznie :) Chyba zostałaś moją stanikową przewodniczką ;) A więc pobiegłam dziś do bieli i aadranka poleciła mi jeszcze jeden sklep... A więc przymierzałam po kolei: - Freya Retro 65D - o kurcze, wyglądałam w nim o niebo lepie niz w moim push upie Triupha! Pięknie zbierał

68/ 88(89) madeleine-eve

Polskie 65H to nie jest duży rozmiar. To zaledwie brytyjskie 65FF i faktycznie w miseczce od stanika 65FF zmiesci sie tyle samo cukru co w miseczce stanika 75D (na tym poziomie literki rozmiarówek brytyjskiej i kontynentalnej pokrywają się - sprawdz tutaj Śr, 02-04-2008 Forum: Lobby Biuściastych :-) - 68/ 88(89) madeleine-eve

Tak czytam te wątki o kątach i ostrzałkach i wogóle nie wiem, po co Wy to chcecie robić? Ostrzenie ręczną ostrzałką całej narty to jakieś nieporozumienie.Powycinacie góry-doły. A ta zmiana kąta krawędzi(też parę wątków) to wogóle osobny rozdział.Nie próbujcie sami zmieniać kąta krawędzi.To jest

pati_1

byłam u ginekologa i po badaniu stwierdził że wszystko ok, że nie ma nadżerki, szyjka idealna. Ale mam do was pytanie.Czy moga być jakieś nieprawidlowości, których nie da sie wykryć podczas badania na podstawie oględzin?oprócz oczywiści wyniku cytologii. Np. jakieś policystyczne jajniki itp.

Re: Pati, Pati!!!

Ha, ha Pati, bo z dwójką zaplanować samotne wyjście, to cud...więc albo sie chwyta chwilę nadarzającą się, albo dupa blada.......Dorotka korzysta zapewnie z chwili podarowanej niespodziewanie:) -- Ania,gg 9669529, mama: Małgosi 11.10.2002 i Jasia 17

nnais 75/78 - 88/89

> Potrzebuję zmiany, bo po pierwsze do szału doprowadzają mnie wiecznie opadające > ramiączka, A co się dzieje jak bardziej skrócisz ramiączka? Czy obwód pozostaje stabilny, czy może zaczyna "wjeżdżać' (razem z fiszbinami) na piersi gdy podnosisz ręce do góry? Ramiączka dalej spadają?

pati_poznan

i co mam wyciągac wózek? -- Doradca Noszenia ClauWi Antoś 08.07.2007, Agatka 10.02.2009 "Szczęście to coś czego sie nie zauważa gdy się to posiada i cos co się długo pamieta gdy się to utraci"

jeszcze raz... 68/ 88(89)

Policzcie mi jeszcze raz rozmiarek, blagam... Korzystajac z kalkulatora znalezionego na lobby, wychodzi mi rozmiar (polski) 60H (!!), co jest malo realne, bo nie mam az tak wielkiego biustu. Zawsze kupuje 75D albo jak mi sie uda kupic 70E i przeszywam haftki, bo miska jest dobra. Wydaje mi sie, z

Re: dotbakowska, 68 / 88-89

Dzieki, dzieki, zabieram sie do szukania. A tak w ogóle to miłe że mozna wreszcie o biustu sprawach poczytać, pogadać i się fachowo poradzić:)pozdrawiam

Dlaczego nieporozumienie? Ostrze z powodzeniem wszystkie rodzinne narty od lat prosta ostrzalka (dwie pozycje 90 i 88 stopni) z 10 cm pilnikiem w komplecie (kupuje nowy co jakis czas) i zadnych gor-dolow nie stwierdzam. Dlugie pociagniecia, spokojnie, niewiele na raz. Mozna to poogladac na roznyc

Dziękuję. A jeśli jednak ostrzałka, to może ta byłaby lepsza? www.allegro.pl/item87030747_ostrzalka_do_krawedzi_nart_i_snowboardow.html

Osobiscie mam zle doswiadczenia z tego typu ostrzalkami z tzw. diamentem w srodku. Wole takie z pilnikiem. Ale moze ktos wie o nich cos dobrego?

Przepraszam, oto dobry link: www.allegro.pl/item86825009_ostrzalka_toko_ergo_speed_okazja_.html

Ja bym tego nie bral. Nie wyglada przekonywujaco. Moze Ci zabraknac katow. Proponuje niewiele drozsza z www.narty.pl poz. 3104 albo 3100 za 126 zl, ewentualnie vario za 166 zl. A najlepiej to tak jak napisalem poprzednio: katownik na staly kat, ktory musisz sobie wymierzyc i pilnik. Wyjdzie ciut

pati.kowalska!

Czy masz namairy na dobrego lekarza, który przyjeżdża na wizyty domowe tu na Targówku? Nie mogę się do mojej dodzwonić, a kurczę moja młoda chora :-P -- Oktawia, w październiku 2007 r. cudownie odmieniła nasze życie :-) filmik

pati_poznan

odbierz poczte prosze bo jakos nie moge sie do ciebie dobic przez gg :))) -- Moje dwa szczęścia

PATI KOTI

trzęsie TVP i nie tylko :) www.se.com.pl/se/index.jsp?place=topMenu&news_cat_id=-1&layout=0 -- "Między Bugiem a Odronysom to najważniejsze ze wszystkich - My som" :-)

PATI.KOWALSKA

Czy ja dobrze idzę czy tylko my dwie się piszemy na krynicę?:D -- Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami https://poczta.onet.pl/9914030,zalacznik.html?a=v&k=0&f=0&ui=318047058&s=3 Śr, 29-07-2009 Forum: emagiel - PATI.KOWALSKA

pati_poznan

odbierz poczte gazetowa :) -- Moje dwa szczęścia

pati fitneska

moim zdaniem ona ma fatalną figurę, dobrze, że u nas w klubie instruktorki nie mają takich bo by nikt na zajęcia nie chodził w obawie, że zacznie tak wyglądać:(

do pati

pewnie że możemy pogadać lub popisać jak Ci wygodniej dobrze Cię rozumiem wiem jakie to męczące i koszmarne czytałam o tym co pisałaś i możliwe że nawet wiem co Ci jest choć nie jestem pewna że mną było bardzo podobnie. To jak bedziesz miała ochotę i czas( o tej porze o której chcesz) to napi

pati kowalska

Zakładaj leniu wizytówkę bo chciałam Cię dodać do przyjaciół a komputer mi kazał spierdalać.. Do roboty cholera!! -- Najlepsza Kapela Świata

Pati, dzięki :*

Dzięki Ci, że podsunęłaś mi clotrimazol!!! Nasze mega- giga- odparzenie po 5 dniach stosowania clotrimazolu po prostu sobie zniknęło <jupi> Pupa jak ta lala... :) Dzięki jescze raz. Człowiek szuka, błądzi a tu taki skarb w postaci internetowych cioć jest :) Dzięki --

Lilka, Pati :)

Dzięki za wizyte- krótko ale bardzo miło, odpreżyłam sie przy Was- trzeba mi takiej młodej swiezej krwi jak Wasza :) sciskam, Julek jeszcze slysze cos tam wyczynia w łozeczku, jednak usypianie bez taty i kąpanie to nie to samo. Na wernisaż oczywiscie spoznilismy sie ponad 30 minut ale to i le

Pati-Koti

też ma kłopoty. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4775534.html -- Marzenia miej takie, jakbyś miała żyć wiecznie. Żyj tak, jakbyś miała umrzeć jeszcze dziś.

pati775

co sie z Toba dzieje? czemu tak nagle ani slowa? -- ameliajulia.photosite.com/

Pati!

Pati, ty cholero! ;). Jest piękna... -- Lila Antek i Franek 18.07.2007

pati

Pati to co na plytke wrzucic??i w srode na pergoli ci dac?? -- Fotki Oliwki Oliwka ma juz...

pati

jesteś z Warszawy ? Z jakiej ulicy? Jedna " Pati" ma u mnie grubą krechę ...

Pati

Pati rozumiem ze to IV etap diety south beach :-)) -- Lena ma ja i on

Pati:)

Pati, co się stało? Czekałam, żeby Cię dzisiaj poznać i Twoją córeczkę:) -- Jakdługo należy karmić piersią

pati

pati07 napisała: > A swoją drogą może spróbuj wyostrzyć swój język na łamach prasy > lokalnej - może w Gazecie Współczesnej. pati07: Mam nadzieję, że nie do mnie tu pijesz. Jeśli do mnie - to strzał kulą w płot. Jeśli nie do mnie - to przepraszam, że zakłóciłem dyskusję. Pozdrawiam!

Pati Yang - powrót

Ktoś pamięta młodą trip-hopową dziewczynę 7 lat temu? Teraz Pati wraca nową płytą. W info dla prasy można dowiedzieć się, że: "Drugi album utalentowanej wokalistki i producentki otrzymał tytuł "Silent Treatment" i ukaże się we wrześniu. Poprzedzi go zapowiedziany na koniec sierpnia singel z

Re: Pati, pati :)

https://www.youtube.com/watch?v=E0v3fG5S2Uw Pat i Mat :) -- http://tapety.dziecionline.pl/data/media/76/czarna_pantera.jpg Co mi zrobisz, jak Cię złapię? :)

Re: Pati-pati?:)

Sanatorium_psychiatryczne?;) -- perla: Ale czemu Żydzi kłamią tak właśnie? xenocide: Nie pierwszy raz wiec mnie to nie dziwi.

Re: Pati-pati?:)

A cholera ja/ich wie..calkiem udane przypuszczenie:) -- Pisz na forum Aquanet, najstarszym forum politycznym na portalu gazeta.pl: urlcut.com/11

Wózek "Jędroch PATI"

Witam! Proszę o opinie na temat wózka PATI firmy Jędroch. Chciałabym dowiedzieć się o jego wadach i zaletach od osób, które ten właśnie wózek użytkowały. PATI ma dość nowoczesny wygląd oraz przystępną cenę (ok. 750 zł). Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje. Anka

wózek PATI JĘDROCH

Czy może ktos z Was używa wózka z firmy Jedroch - Pati na niepompowanych kołach - jestem bardzo ciekawa opinii nim się ostatecznie zdecyduję na zakup

Pati...

Gość portalu: Pati napisał(a): > remo29 napisał: > > Przyznaję, dlatego tu zaglądam. Ale ręce mi opadają, > kiedy zaczyna się > > bezsensowna pyskówa jak ten ciągnięty przez Pati. > Kiedyś zajrzałem na forum > > kibice - było podobnie, tylko tematyka jakby

pati

Pati na ukrytym jest spis gg i tam jest moj nr :) -- Fotki Oliwki Oliwka ma juz...

Re: nnais 75/78 - 88/89

nnais napisał(a): > Oczywiście, wiele razy próbowałam skracać ramiączka (nie w każdym staniku się d > a - te, których regulacja nie idzie przez całą długość ramiączka, z reguły po k > ilku praniach robią się zbyt luźne i nawet skrócenie ich maksymalnie nie daje e > fektu),

Władyslalowo, pati , porady

witajcie, czy byl ktos z was we Wladyslawowwie i korzystal z uslug pokoi goscinnych PATI-tak sie nazywaja. Bede wdzieczna za wszystkie rady. Wybieram sie tam z corka 4 miesiace- poradzcie co wziac, gdzie mozna zjesc domowy i niedrogi obiadek, bede wdzieczna za wszelkie uwagi.

Pati.

Pati, kadry "twarde" czy "miękkie"? Czym dokładnie chcesz się zajmować? M. -- Hania ma już... MyślI ZaMiEnIaM W SŁOwA ... SŁOwA ZaMiEnIaM W CzYnY...

Dla mamy :) 78-79/ 88-89

Mierzone w miękkim staniku :) Mama zbytnio nie jest przekonana do naszego forum, więc doradźcie jakiś odpowiedni rozmiar, może inaczej na to spojrzy ;)

pati

no fajnie ze jestesmy juz tak dlugo od samego poczatku razem:) pati a czemu z nami nie bylas jak bylas w ciazy? -- ameliajulia.photosite.com/

Pati

to nie był kontakt na izbę przyjęć tylko na oddział. A tam nie ma na oddziale ostrego dyżuru więc z dolegliwościami mnie nie przyjmą wyślą do innego szpitala. Pati ja przez 5 lat byłam kilka razy na ostrych dyżurach. Skończyło się na zastrzyku i do domu. -- W życiu piękne są tylko chwile...

Gdzie wyjezdza Pati ?

Wpisuje na osobnym TOPIKU (bardzo podoba mi sie ta nazwa i nie ukrywam ze sciagnelam ja od Natalii), zeby nie zginelo to w tlumie watkow. Pati, napisz gdzie wyjezdzasz? To znaczy dokladnie gdzie. Jednak wszystko sie udalo? Jesli nie chcesz napisac na forum, to napisz na czacie kiedy bedziesz

Pati

Pati, pewnie że Tobie się musi podobać a nie mi, ale ja naprawdę szczerze. I ogólnie zawsze piszę lub nie piszę - szczerze, czyli albo szczerze, że nie podoba mi się, albo szczerze milczę :-D:-D:-D A kiedy big day, bo coś pamiętam o wrześniu i nie wiem czy nie zmarzniesz? -- https

Pati

kurna, Pati, widac Aurinko teraz nie ma w sieci, na bank bedzie wsciekla, a Ty nie mozesz usunac? po co tysiace ludzi ma drwic??? -- Dawid, 19. 07. 2007r. --- kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę: po co ja tyle myślę, przecież i tak nic nie wymyślę! ---

pati!!

pati, jak ty mi sie jutro na tym forum pojawisz to ja osobiscie cie zawioze do jakiegos szpitala, pamietaj ze tez jestem z poznania, Raszeja juz nie strajkuje wiec beda musieli cie przyjąc. W ktorym szpitalu bylas? A tak swoją drogą to skierowanie na cc powinnas dostac chyba od lekarza

pomoc dla pati

i chcacych pomóc co o tym myslisz ? pozdrawiam urszula z zielonej góry a wy co o tym myslicie ? caluje mocno pati nie mart sie damy rade

Pati

Pati, jeździe pociągiem. Będzie ci wygodniej, bo dziecko moze lazic kolo ciebie, wiecej miejsca. Wezmiesz sobie przedzial dla matki z dzieckiem i full miejsca.W autobusie ciasno i ruszyc sie nie ma jak. No i bezpieczniej jednak w pociagu, fotelika nie trzeba. A jak nie bedziesz miala jak