Przeszukano 111 856 557 wypowiedzi na 1 216 forach

milka2015 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Milka

Milka jest kotkiem noworocznym, gdyż pojawiła się w moim domu dokładnie 1 stycznia tego roku. Jest słodka i przeMila :-) a jej ulubionym zajęciem są polowania. Poluje na wszystko co się rusza (i nie tylko :-)), więc żaden owad w naszym domu nie ma najmniejszych szans! Mila jest też świetną

milka

w najwnowszej reklamie milki (tej z świastakami-ankieterami) jeden ze świstaków zapisuje wyniki lewą ręka :) może jakiś ukłon w naszą strone :P zauważyliście to?

Milka

Milka Około 6tyg. czarno-biała koteczka szuka domu, niestety choroba uszkodziła jej oczy, jest niewidoma, nienajlepiej radzi sobie z kalectwem, jest zamknięta w sobie, bardzo cicha i mało ruchliwa, drobniejsza jest od rodzeństwa. Jest wyleczona i odrobaczona

Milka

Zaglądasz tu jeszcze? Bo te drynie można by zlikwidować. Niech tylko tabelka będzie i już. Albo dajże komuś jeszcze prawa do zarządzania i już. -- http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/X11gbW8PSa1dAbpcMX.jpg

MILKA

Jeżeli zaglądasz tu czasem to zaglądnij tez na gazetowego maila :). -- http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/AerXZT4VCnFZb8nVSX.jpg

Milka Milka

Choć znam całe rzesze ludzi jadających mięso, to nikogo takiego, kto nie jada w ogóle nic innego, serio. Mięsozercy jedzą też potrawy bezmięsne, choćby dla zrównoważenia diety. W dodatku jeśli są katolikami to powstrzymują się od jedzenia mięsa w określonych dniach, okresach i żyją. I piszę t

Milka !!!

Zaadoptuj jakiegos smoka albo parke na naszym Lolumie, co ? Zarejestrowalam loluma na smoczym forum i teraz wystarczy wejsc na nasza lolumowa poczte, potwierdzic aktywacje konta i mozna juz smoki przygarniac :) Co ty na to ? Zaraz wysle mejla na lolumowa poczte i podam login i password. --

MILKA

może ktoś zechce wyszyć? picasaweb.google.pl/apdryca/PUNTOCRUZCOUNTRY

milka

Jak tam jest? Nie znalazłam wiele o tej miejscowości na forum, a wymyśliłam, żeby tam własnie się zatrzymać...

Milka!!!!!!!!!!!!!!

możesz mi to jakoś wyjaśnić???? żebym ja się po Polsce takich rzeczy dowiadywała ech i do tego to jeszcze "ostatnio widziany w internecie" :) http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ha/uj/nvd3/YGZkljLfnMZatUkXyX.jpg no słucham...czekam na wyjaśnienia :D:D:D:D -- * Pn, 07-06-2010 Forum: ;* Samotni? - łączmy się! ;-) - Milka!!!!!!!!!!!!!!

milk,milk,milk

Gość portalu: Boobfan napisał(a): >Zawstydzony palant ktoremu to sie nie podoba zawsze moze wyjsc i tez >minimalnie roszyc tym swym czerepem-czyli odwrocic sie. masz rację Boobfan ja też uwielbiam mleczko

milka_milka

I ja! -- Pozdrawiam. www.pajacyk.pl/index.php „Spójrz w oczy dziecka, zobaczysz Boga" (Phil Bosmans)

"Obywatel Milk"

www.cinematical.pl/2009/01/22/obywatel-milk/ Świetny film o gejach. Zmienia się podejście do gejów dzięki takim ludziom jak Milk i filmom o nim.

milka_milka

Witaj :-) A jakie nosisz staniki i jak one leżą, gdy założysz je wg wytycznych z pierwszego posta? Tak bez żadnego opisu to strzelam w okolice brytyjskiego 40(90)F i 38(85)FF i G, polskie/kontynentalne 90G i H oraz 85H i I. -- http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,144718209,144718209,JAKI_POWI

Milka_milka :)

witaj i pisz :) -- Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą św. Augustyn Wychowanie w wierze

Czekolady Milka

Witam Wszystkich :) Potrzebuje waszej pomocy :) Wielkimi Krokami zbliża się Mikołaj i chciałbym dziewczynie do prezentu Kupić jeszcze wszystkie rodzaje Czekolady Milka na osłodę :) tylko w tym jest problem że nie mam pomysłu gdzie mógłbym je kupić, wszystkie na raz :) szukałem na internecie i nic

Milka dojrzała

Na forum tym były już zdjęcia małej Milki - kiedy pojawiła się w moim domu. Teraz - po dwóch latach Milka urosła, dojrzała i stała się prawdziwą kocią damą (chociaż dalej w głowie jej kocie figle :-)).

milk conspiracy?

www.rense.com/general26/milk.htm www.notmilk.com/

milk design

ktos byl w Milk Design na pl Dabrowskiego?? jakie fryzjera polecacie tam??? i jak cenowo??/

milka_milka

Chcę Cię prosić, żebyś jednak pisała. Z kilku powodów (to moje prywatne powody): - jeśli nawet uważasz, że ktoś inny już napisał to co Ty wlaśnie myślisz, to temu komuś będzie miło poczytać, że ktoś sie z nim zgadza. A poza tym nawet tę samą sprawę można inaczej ująć. I może Ty tylko myślis

Evaporated milk

Mam pytanie do mam znających dobrze język angielski, a zwłaszcza tych, które przebywają w jakimś anglojęzycznym kraju: co to jest evaporated milk? Mleko w proszku czy skondensowane? POMOCY!!! :-) Zuza

milka_milka

Ja planuje rodzić w Bródnowskim w pażdzierniku. Mam pytanie, czy rodziłaś sama, czy z mężem. jak wygląda poród rodzinny w tym szpitalu, jakie są kosztu znieczulenia i porodu rodzinnego. Jak wygląda później opieka nad noworodkiem. Będę wdzięczna za info -- Ania S. z Warszawy

milka milka

Więc nie dziw się, że do kochanek żony zrozumieniem i miłością nie pałają. byłoby cokolwiek dziwne gdyby pałały, nie? -- Kiedy wpadam na jakiś pomysł... to jeszcze nie wiadomo, co sobie o niego rozbiję

evaporated milk

Mam pytanie do mam znających dobrze język angielski, a zwłaszcza tych, które przebywają w jakimś anglojęzycznym kraju: co to jest evaporated milk? Mleko w proszku czy skondensowane? POMOCY!!! :-) Zuza

Mila Milka

http://wyborcza.pl/1,75478,17692504.html#MTstream Pani Milka Stepien urodzila sie w Afryce gdzie pracowal jej Tata inzynier, uczyla sie po angielsku i jej to zostalo bo zostala anglistka a, co wazniejsze, nauczyla sie wierzyc w wierzyc w to jest napisane i wierzyc w prawo. Ta wiara sie jej

Big Milki:)

Cześć dziewczyny:) W odpowiednim wątku już się przedstawiłam i od razu produkuję wątek o lodach:D. Otóż zaczęłam dietę 2 sierpnia i od tamtego czasu zdarzyło mi się zjeść chyba już z 7 Big Milków Algidy, z czego 3 wczoraj;) i w żaden sposób nie wpływa to na chudnięcie. Może, bez nich

TokyoMilk?

Można już kupić w Polsce zapachy TokyoMilk, brzmią i wyglądają dość intrygująco, np. Crushed (ziemia, mech, roztarte zioła, jaśmin). Znacie? Jeśli tak, to bardzo proszę o recenzje i wrażenia. -- http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=121048 http://kocieadopcje.pxd.pl/gallery/pic349/v

skimmed milk

Mam znow pytanie :-) Czy angielskie kaszki mleczne jak Hipp czy Cow and gate zawieraja formule czy mleko krowie?? Napisane jest tylko, ze skimmed milk??? Jak mam to rozumiec? Chcialabym juz przestac odciagac na sniadanko i kolacje moje mleczko dla niuni i podac kaszki mleczno- ryzowe, a w

Re: milka milka

Odpisałam. -- ------------------------------------------------------------- Tylko ci, co robią powoli to, co inni robią w pośpiechu, są w stanie zrobić prędko to, co inni muszą robić powoli.

Milka

Milka, a jak przyprawiasz takie ryby? i czy pierzesz w "parowniku", czy nad garnkiem w takim metalowym koszyczku? dziekuje :) milka_milka napisała: > Dorsz, tuńczyk, pstrąg, halibut. Łosoś też, ale nie wiem, czy dla Ciebie nie za > tłusty. > Przestałam piec, szkoda mi

Re: milka_milka

Leży dobrze, tylko myślałam, że może jak przytyłam, to coś się zmieni. Bo mierzyłam się bardzo dawno i nie byłam pewna, czy teraz mam dobry rozmiar.

Nosze staniki na fiszbinach, najchętniej balkonetki, usztywnianie, miękkich nie znoszę. I bardzo nie lubię extra ciasnego obwodu pod biustem, uwiera mnie. Dobrze dwa modele: elomi lara i effuniaka push-upy.

Miło mi :-) Postaram się, obiecuję. -- Pozdrawiam. www.pajacyk.pl/index.php „Spójrz w oczy dziecka, zobaczysz Boga" (Phil Bosmans)

Oto MILKA

Oto nasza koteczka :) ma abrdzo duży apetyt, aż się martwię czy nie za duży. No i ten katar, dzisiaj ma już ładne oczko ale nadal kicha co jakiś czas. Obserwowaanie kota w zabawie lepsze niz TV ;) https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q72/s720x720/935963_10151965830689224_22752825

milek84

sprawdziłam mój hotel to justinia. wiesz coś o nim? Ile kasy zabrać, jedziemy w dwie osoby plus 1 dziecko 3 lata, na dwa tygodnie, nie planujemy szaleć. Jak plaża, jedzenie. Miałeś problemy żoładkowe?

Big Milk

czy te lody mogą uchodzić za zdrowe? Nazwa sugeruje, że są z mleka...A tak w ogóle jakie lody jeść najlepiej: zapakowane, na gałki czy włoskie? Z czego właściwie robi się lody?

Ale mierzenie się centymetrem nie jest dowodem na nic. Staniki najlepiej dobiera się nie używając w ogóle miarki, a patrząc wyłącznie na to, jak leżą różne rozmiary :-) Przez internet oczywiście tak się nie da, dlatego prosimy o podawanie również wymiarów, ale najważniejszą rzeczą, o której piszemy

A jakie rozmiary nosisz? -- http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,144718209,144718209,JAKI_POWINNAM_NOSIC_ROZMIAR_STANIKA_52.html Jaki powinnaś nosić rozmiar stanika?

A milka

To ostatnio w lipcu była :D. Nie tęskni za nami wcale chlip chlip ;). -- http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/X11gbW8PSa1dAbpcMX.jpg

Obywatel Milk

byłam wczoraj w kinie i muszę powiedzieć, że mi sie podobałao. Byłam nawet w szoku, że cała sala byla pełna. Swietnie zagrał S. Penn, uśmiałam się trochę z Diego Luny no i piękny James Franco;-)....

Angel Milk

hey :) uwielbiam telepopmusik!! zakochalam sie w ich muzyce odkad uslyszalam 'breathe' :D ale niestety zeby znalezc ich kawalki w necie w wersji niezakasztanionej trzeba sie zdrowo nameczyc... that's why i need your help... jesli ktos tu kiedys wejdzie i przypadkiem bedzie mial 'into everything

Oj milko, milko....:(((

ciebie. > Oj, milko, milko... Ty - mnie - z szacunkiem? Jesli dla Ciebie wyrazem szacunku dla drugiej osoby jest poinformowanie jej, ze tak wlasciwie Twoim zdaniem to nie powinna sie urodzic, to wybacz, widac inaczej obie rozumiemy to pojecie...:(. A jak chodzi o owa 'metode' dyskutowania

do milki

Hej kochana, jak tam starania? ;) I co ogólnie słychać? Dawno Cię nie widziałam, chyba, że przeoczyłam :( pozdrówki lidka -- Odtąd całe nasze życie w mego brzucha depozycie śpi...

milk sucks!

www.notmilk.com fakty fakty..szkoda ze tego w gazetach nie pisza.. "commonsense is not common" m

Do milka_milka

Hej! A jak radziłas sobie z tym okrutnym swedzeniem? Mi poza zimnym prysznicem, branym czasem 3x w ciągu nocy, nic nie pomaga :( Moze znalazłas jakis sposób, by złagodzic te dolegliwosci? W którym tygodniu rodziłas? Tj. donosiłas ciąże? Dzieki i pozdrawiam ania 35 tc

do milka_milka:)

ciesze sie , że i ty odpoczęłaś niby kilka dni, a zddziałały cuda prawda? a do września juz niedaleko! zapraszam na mój wątek "starania sierpniowe czas zacząć" jest tam nas kilka, które są albo po poronieniu /jak ja/ albo przygotowuja sie do pierwszej ciąży - razem raźniej, cieplutko pozdrwi

Re: milka milka

mathiola napisała: > Więc > nie dziw się, że do kochanek żony zrozumieniem i miłością nie pałają. > > byłoby cokolwiek dziwne gdyby pałały, nie? Ciii... ja z jedną taką żoną zostałyśmy hmmmm... przyjaciółkami ;-) A pan został sobie sam :PPP No, ale my byłyśmy cokolwi

milka...?

Gość portalu: Dominika napisał(a): > podoba mi się reklama z kultowym już tekstem "A świstak siedzi i zawija w te > sreberka" !!!!- Tekst chyba wszedł już w życie i żyje sobie sam osobno - bez > Milki Taaa, szczególnie wśród browniarzy. I jeszcze "a łyżka na to - niemożliwe

Milka

Mówi, żebyś się rozejrzała za frezarką jd700 i że bardzo ważne są frezy. Cytuję: "Do ściągania hybrydy stożek ceramiczny z czerwonym dołem Do skórek węglikowe/diamentowe stożek żółty i jakaś maleńka kuleczka Może się też przydać taki jakby... Prawie prosty, jak koniec włóczni, ale póki co go nie

Milka?

A tak na marginesie, to kto to jest Milka? Mnie się to kojarzy jednoznacznie czekoladowo, a nie osobowo

Milka...

milka_milka napisała: > W jakim ty urzędzie pracujesz, że się tak nudzisz i tyle głupot tworzysz? Może > twój pracodawca powinien się zainteresować, co robisz w godzinach pracy? Agnick na mój gust nie pracuje nigdzie. Wspomniała o pracy w budżetówce, aby sprowokować kolejny post

@Milka

@Milka napisał(a): ... Obserwując tablice rejestracyjne samochodow widac było ze na terenie kempingu przebywają osoby praktycznie z całej UE ... Na każdym kempingu wokół Paryża spotkać można auta z "blachami" nie tylko z UE ale i spoza UE. Kemping ten wpada każdemu na ekran komputera po

I love Milka

Od jutra znikam, ale jeszcze ten wątek założę. Tak się składa, że lubię wyroby Milki. I tak sie składa, że głosowałam w konkursie "I love Milka" (bo brała w nim udział koleżanka, taka solidarność). I przykro mi, że się zdarzyło to co się zdarzyło:( Odsyłam do znanego skądinąd Adama

Milko,

naprawde nie dostrzegasz, ze to, co mowi Polimer, jest LOGICZNA kosekwencja podanego wczesniej argumentu? pzdr jendza (dawniej: Milek:))) )

milka

ja Milka mówiłabym na MILE po prostu, ale zaraz napisza ze juz Mila jest zdrobnieniem i takie tam... ale jak widac Mila jest nadawane jako samodzielne imię, wiec jesli ci sie podoba to polecam -- SPRZEDAM KOMPUTER !!! info na maila

Calcium milk - można/

Czy w diecie bezmlecznej można uzupełniać wapń preparatem Calcium milk? Podobno zawiera wapń z mleka krowiego, ale czu białka też może zawierać? Aga

Milka...

Gość portalu: milka napisał(a): > jak mona miec orgazm non stop chyba cos ci sie pokrecilo moze czujesz > podniecenie caly czas ale szczytowy moment nie trwa za dlugo wiec sie nie > chwal jesli piszesz nieprawde ----------------- Milka tego nie da sie inaczej okreslic.Jesli ktos

prezent dla Milka_Milka

się również, ku mojemu zadowoleniu. Przyszło mi na myśl, że chciałabym, aby wszyscy moi bracia chrześcijanie zobaczyli to co ja, żeby móc się śmiać razem ze mną.” Milko_Milko:), słodziutka! Niech to będzie zachęta dla Ciebie do radości, do radości, że Pan jest już z nami, że już nie musimy

milko

...ja nie należę do tych co szydzą i wyśmiewają. Ale nie zalewaj proszę! Jeśli oblałaś na górce 06.05.09 i złożyłaś zażalenie to procedura tego zażalenia trwa. Niemożliwe jest, że już wczoraj czyli 07.05.09 dostałaś decyzję powtórki ze wskazaniem winy egzaminatora. To trwa, niestety. Milko

Milk Inc - Run

Milk Inc - Run www.youtube.com/watch?v=duV6q-0ynVQ -- CEO iloveitsbeautiful.blox.pl/html

Nowe Milki...hmmm

Trafiłam ostatnio na nowe Milki, ale nigdzie ich więcej nie widzę. Pewnie to jakas nowość. Zajadam się Bluesowy budyń(lata 50-te) i Bigbitowa Ambrozja (lata 60-te). Ale ta budyniowa jest niesamowicie dobra. Szkoda tylko, ze to pewnie limitowana wersja. Aha pewnei są jeszcze lata 70-te i 80-te

milko

Witaj Milko, Ciesze sie, ze Paryz podbil wasze serca i ze dobrze spedziliscie czas. Milo mi rowniez, ze i Zab nie oceniasz zbyt surowo (sama nie jestem obiektywna, w koncu z jedna mieszkam juz od 10 lat) - warto takze pamietac, ze Francuzi dziela sie na paryzan i na reszte ;-). No

MILKA szuka domu

Kotka, około 5-6 miesięcy szuka domu na stałe . Oswojona i zadbana. Grzeczna , trochę bojaźliwa ale dogaduje się z psami i innymi kotami. Imię tymczasowe - ,,Milka ,, - bo łaciata jak krówka;) nie reaguje jeszcze na imię , ale jakoś trzeba do niej mówić ;) Została znaleziona 21.12 w Luboniu

Milko i Lacta

Wiem, ze Lacta juz byla, ale temat jakos obumarl, a obie gierki sa fajne i warte zachodu: Milko www.emphaze.com/demos/mg Lacta (ma dwie czesci

Re: Do milka_milka

Po kolei:) Ja miałam taką dziwną cholestazę, przy której nic mnie nie swędziało. Dopiero przy wynikach podchodzących pod 1000 zaczęły się delikatne swędzenia stóp i dłoni i twarzy. To podobno zależy od poziomu kwasów żółciowych. W Warszawie robią to badanie na Karowej w laboratorium (z krwi). Gen

Re: Do milka_milka

Zapomniałam napisać, że po ursofalku wyniki znacznie się poprawiły i ustabilizowały. Nie były w normie, ale nie rosły, i osiągnęły wartości do zaakceptowania i donoszenia ciąży. -- Pozdrawiam.

milka

, ze stracil, jak sie > wydaje, dla tej Pani glowe. Doprawdy ponetna ze wszech miar musi być ta Pani > Miriam. Mniam:) > > A. > czyżby była potrzebna, taka akcja reklamowa Milki ? Hiacynt

Re: milka milka, kia

Rotacja ok, pytałam rehabilitanta. Wciąż mysle o drucie, bo boli coraz mniej, a jeszcze w srode bol był nie do zniesienia. I boje się tego wylaczenia z intensywnej rehabilitacji przez zabieg wyjecia.

U mnie drut wystaje z jednym i drugim końcem poza kość, i o ile od środka łokcia mnie nie boli, to od zewnątrz przy ucisku czuję ból. I w środę poszłam z tym do ortopedy (to, o czym pisałam ze uwiera tkanki miękkie wiem od fizjoterapeuty). Lekarz stwierdził, ze w takim razie drut trzeba wyjąć ale śr

Chyba unieszczęśliwiłam Milkę...

drugiej niestety ulica). Widać, że Negrita jest szczęśliwa, czasami co nieco nam przyniesie, na "osiedlu" sa jeszcze 3 inne wychodzące koty, dziewczyny dogadały się jakoś. W poblizu widujemy tez inne koty, pewnie z domów obok. Milka (w lipcu skończy rok) zawsze obserwowała jak Negrita wychodzi, jak

Wyjasnienie do Milki

Droga Milko. Zgadza sie usunelam czesc postow z tematu "Klinika Damiana to nie raj" ale nie bylo to uczynione zlosliwie. Nie rodzilam w Damianie wiec nie wiem jak to jest i nie znam nikogo kto by tam rodzil dlatego nie bylo to moje subiektywne odczucie. Zauwazylam po prostu ze z tego wszystkiego

Rotacja chyba nieźle, nie sprawia mi problemu obracanie dłonią i ramieniem. Jak pływam, to również przy wyproście odwracam dłoń bez problemu. Zastanawia mnie tylko, jak to będzie po wyjęciu druta. Będę mogła od razu wrócić do rehabilitacji? Ile to szwów będzie?

Nie jestem lekarzem, ale moim zdaniem ruchomość masz bardzo małą. Jeśli kosci się zrosły i lekarz jest na tak, to drut bym wyjęła - łatwiej rehabilitować, a to w tej chwili najwazniejsze. Łokiec jest delikatny. Nie forsuj go, ale ciągle stopniowo cwicz. To bedzie trwało długo, musisz sie na to nasta

Milka i latooo :)))

Witam Dziewczynki , z dawnym kolegą ze szkoły umówiłam się na spotkanie w najbliższym czasie. Jestem ciekawa jak pójdzie i czy nie ucieknie przed spotkaniem;} Kolegi reakcja na zaproponowanie przezemnie spotkanie: królowa kijów. 4 monet.smierc Ja na pierwszym celu podejmę kroki na zapropono

Jak rotacja dobrze - to dobrze :) bo ja trudniej naprawić. Nie wiem, jak z drutem, ale to zdaje się drobny zabieg. Szwy (jeśli są) - standardowo zdejmuje się po 7 dniach - to taka ogólnochirurgiczna zasada.

Re: Oj milko, milko....:(((

przemoca na przestrzeni dziejow nie podejmuje sie napisac Daj spokój, wiele byś się nie napisała. O wiele więcej można pisać o tym ile zła i przemocy Kościółsam wygenerował. > Oj, milko, milko... Ty - mnie - z szacunkiem? Jesli dla Ciebie wyrazem > szacunku dla drugiej osoby jest

Limitowana zimowa Milka

Hej! Kupiłam dziś już limitowane zimowe czekolady Milka, o smaku Waniliowa z kawałkami migdałów, Rumowo-Kremowa i Śliwkowo-Cynamonowa. Dodam tylko, że kupiłam je w Holandii, a oni tu są wcześni ze świątecznymi smakołykami. Piszę o tym, bo na tych czekoladach jest napis jak byk po polsku, więc

milko

> oczu. Żal mi bardzo porządnych ludzi, którzy wśród nich też są, ale niestety t > o wyjątki. a jak ty te wyliczenia przeprowadziłaś? -- Prof. dr hab. Andrzej Elżanowski, Polska Akademia Nauk: „Bezmyślna rozrywka kosztem udręki zwierząt tresowanych i więzionych w cyrku kompromi

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin