Przeszukano 112 227 236 wypowiedzi na 1 240 forach

matura rozszerzona z matematyki 2013 probna - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Probna matura z matematyki

Jak wam sie widzi probna matura z matematyki ?? Bo szczerze powiem ze u mnie to nie bylo bardzo wesolo. Szczegolnie rozszerzona byla ciekawa(niektore zadania nieosiagalne), a na podst. juz troche lepiej , ale tez sie dalo gdzies walnac. Napiszcie wlasne spostrzerzenia. Ktore zadania bylo

Re: Probna matura z matematyki

u mnie podobnie... z rozszerzonej zrobiliśmy średnio po 2 zadania i chociaż mamy matematykę rozszerzoną to jednak takich zadań nigdy nie było... podstawowa lepiej, choć też nie do końca.

w zeszłym roku, w maju była u nas w szkole próbna matura z matmy. Podstawową napisałam na 94%, rozszerzoną- 96%. ale teraz... rozszerzona w moim wydaniu to była zupełna porażka!

podstawowa - w miarę, ale rozszerzona to ostra przesada! mam matmę rozszerzoną w szkole i dupa! co to dało?! mam może jedno dobrze...

Matura z matmy to beznadzieja, na rozszerzonym poprostu niektóre zadania- kosmiczne!!! co to w ogóle było???

Ta matura rozszerzona byla naprawde ******, spodziewałem się szczerzemówiąc czegoś łatwiejszego :/ Podstawowa była w sam raz na trudność

Podstawowy mi zajął godzinke, ale rozszerzony to zupełnie inna historia i inny świa. Ja sie nie dziwi, że ministerstwo chce zlikwidować egzaminy wstępne na uczelni, no bo i po co jak w niektórych przypadkach matura rozszerzona jest od nich trudniejsza. PS. Nie będzie ciekawie jak ten poziom

ja to nie wiem jak ocenia moja prace ale z podst zrobilem wszystko bez statystyki, a rozszerzona byla po prostu na poziomie rozszerzonym... czego wy oczekujecie ludzie?? ze bedzie drugi test do liceum?? to jest przeciez matura!! przeciez musi byc jakis poziom, a trudne nie bylo przeciez

Heh dla mnie zadne zadanie nie bylo fajne, szczegolnie na rozszerzonej... na podstawowej nie uniknelam niestety kilku bledow (wynikajacych z pospiechu i gapiostwa), ale poziom rozszerzony no coz... powiem tylko jedno slowo: PORAŻKA!! Zrobilam 2 zadania i wyszlam bo nie wiedzialam jak zabrac

Po prostu brak słów.Podstawowa poszła mi średnio,porobiłam głupie błędy,za które teraz mam ochotę się pochlastać..:/Ale rozszerzona to już kompletna masakra....To były zadania dla studentów matematyki,a nie dla zwykłych uczniów! Tym razem ci z Komisji przesadzili- i to grubo...Zaczynam się

Ta matura to jakas pomylka. Zadania byly smiesznie proste - (poziom rozszerzony) jedyna trudnosc mogly sprawic rachunki no i troche glupi klucz odpowiedzi ale to juz zawdzieczamy "matematykom" z komisji egzaminacyjnych. Apel do ministerstwa - kazcie mature przygotowywac osobom kompetentnym bo w

probna matura z matematyki

bi.gazeta.pl/im/3/7216/m7216183.pdf sam bylemn w technikum i zdawalem mature z matematyki (pisemnie i ustnie), wiec wiem co to znaczy ;) ale obejrzalem sobie akrkusz i mialem wrazenie, ze to egzamin gimnazjalny

dziwne...hehe msuze Was zaskoczyc moze i jestem glupia,ale dla mnie podst byla trudniejsza od rozszerzonej wiec nie wiem jakim cudem dostalam jakiegos zacmienia ale coz poradzic...napewno nie zaliczylam...powodzenia zycze...

wyniki probnej z matmy nie sa za ciekawe. ale tego mozna sie bylo spodziewac. z podstawowej mialem 74%, zdecydowanie za malo. ale rozszerzona to kicha na maksa. moje 22% daja sporo do myslenia. wniosek jest jeden: trzeba duzo wiecej pracy!

Podstawa spoko:)mysle ze poziom byl w sam raz:)ale rozszerzona to totalna przesada.nie wiem dla kogo ukladali te zadania..jestem pewna ze moja nauczycielka nie napisalaby jej prznajmniej na 50 %awnie:])ja zrobilam z niej tylko pierwsze zadanie(ale na bank poprawnie:])

Jestem z Miasta poniżej 30tyś. a mimo to uważam że zadania były do zrobienia.Przed próbną wogóle nie powtarzałem a mimo to zrobiłem zadanka na podst. i rozszerz. pikuś to wszystko. Trzeba utrzymać ten poziom żęby nie było za łatwo. Konkursy matematyczne śą trudniejsze:)

Matura probna z matematyki

Mam prosbe glownie do maturzystow, ale nie tylko:) Czy moglby mi ktos podac zadania z matury probnej z matemaytki z tego roku? pozdrawiam Kamil

Arkusz - matematyka

Podstawa www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/mat_pp.pdf Rozszerzony

z moich 100% z podstawowej jestem bardzo dumny choc moglem napisac lepiej(teraz mam dola i nie wychodzez domu), jednakrze rozszerzony byl bardzo trudny i tylko dlatego sie nie doluje moimi 100%, ogolnie troche jestem zniesmaczony moimi wynikami, za malo sie ucyzlem,jaki ja glupi, pociesza

no zle mi poszlo, co tu duzo gadac.. podstawowa wcale nie byla taka prosta! 4 zadania mam zupelnie zle, co do reszty nie mam pewnosci..kurde, ale skoro matura ma byc taka sama dla calej Polski...to sorry, ale jak napisza ja ludzie ze wsi i mniejszych miast, ktore nie maja ani dobrych

Re: probna matura z matematyki

3 pisemnie i 4 ustnie. teraz to pewnie super rozszerzona. -- Stop_wypierdzianym_szrotom_z_zachodu! Uwaga! Nowe szroty! Galeria przeniesiona.

widze że wrazenia po próbnej mamy podobne:) podstawowy poziom nie był zły oczywiście nie mogłam uniknac kilku bledów typu czytanie ze zrozumieniem... ale to w koncu jestem ja ;) ale jak zobaczyłam arkusz rozszerzony to mi mina zrzedła...zaczęłam robic dwa zadania z czego jedno mi wyszło jako

UUUU widze że mamy tu typowego kujonka !!! Siedzi taki 50 % swojego czasu w zeszytach a później sie chwali!!! Ja do słabych nie należe - mam świetną nauczycielke !! - gdyby nie kilka głupich błedów to na podstawowym miałbym setke. Ale co z tego - rozszerzona była dla mnie nie do przejścia

Re: rozszerzona matematyka

na UWr w tym roku trzeba było miec 160 pkt (suma obu poziomow) czyli nawet jesli podstawa na 100% to na rozszerzeniu brakuje. ale prosze pamietac, ze to byla probna matura wiec jak na probna to dosc sporo. zapewne jeszcze nie wszystkie zagadnienia ktore były na probnej były omawiane i w ogole...

e no widze że jest tu full kozakoow, dla was podstawowa to banał ale z rozszerzoną są już jakieś problemy:)? cieszy mnie znamienite towarzyswo z wynikami powyżej 90% z pdst. i rsz. ale mimo wszystko uważam te posty za bzdurne, nie żebym czuł sie od Was lepszy ale wszystkie zadania z rsz. są

no matura jaka była każdy wie.. podstawowa naprawdę podstawowa i prosta, choć brak kalkulatora mnie załatwił trochę, musiałem na piechotę liczyc i zrobiłem błąd ;) a rozszerzona była masakra.. nie wiedziałem jak i z której strony się za to wziąć.. ale co, dwa dni po maturze na matmie

Ekhem...Tez chcialabym skomentowac ta mature...U nas w szkole pisalismy teraz tylko poziom rozszerzony, bo uznali, ze proba na podstawowym byla w czerwcu.. no, w koncu dobre i to.. Z pewna obawa przestapilam prog sali... Ale w sumie to nie oczekiwalam czegos przerazajacego...ale to co

Probna matura z matematyki

Straty oszacowano na ponad 1,1 mln PLN z czego same banany na 1 milion czyli ze jedynie na 100.000 zlotych wyceniono wartosc dwoch tirow: - po 50.000 zl. za sztuke. Mamy zatem bieglego rachmistrza w sam raz do wyceny nieruchomosci dla komisji majatkowej zwracajacej nieruchomosci Kosciolowi.

Matura rozszerzona z matematyki

Ja zdaje w tym roku maturę rozszerzoną z matematyki. Nie wiem dlaczego u mojej koleżanki odpala się strona megakorki.pl a u mnie nie działa i musimy u niej siedziec i sledzic rozwiązania zadań krok po kroku. Ale fajnie sa wytłumaczone i o dziwo rozumiem o co chodzi. Zadania są pogrupowane

matura z matematyki rozszerzona

w tym roku poprawiam mature i mam takie pytanie czy jezeli zaznaczylam w deklaracji ze z matematyki zdaje poziom rozszerzony to wiem ze to jest tez przeliczane na poziom podstawowy i czy w zwiazku z tym mam sie tez uczyc zakresu materialu z matmu z poziomu podstawowego??czy tylko rozszerzony

Wiecie, tak czytam te opinie i uśmiecham się sama do siebie. Moim skromnym zdaniem to pdstawowa maturka była całkiem znośna - napisałam na 94% i to tylko dlatego, że w jednym zadaniu zapomniałam napisać warynek, a w tym z objętościami źle przepisałam wzór :). Co do rozszerzonej to mam mieszne

matematyka rozszerzona ...matura

no cóż ... pisałem dzisiaj w szkole mature próbną z matematyki ... o ile poziom podstawowy dało sie zrobić... to poziom rozszerzony skończył sie na przeczytaniu zadań :) ... a jak było u was w szkole ?? .. słyszałem , ze w kilku szkołach uczniowie teżkończyli matme rozszerzoną grubo przed czasem :)

Re: arkusze z matematyki - matura probna styczen

Już od jakiegoś czasu szukam odpowiedzi do materiału diagnostycznego z poziomu rozszerzonego i również nie mogę tego znaleźć:( Jeżeli ci się udało w jakoś zdobyć klucz proszę o link, z góry dziękuje...

matematyka. rozszerzona matura

Słyszałeś o stronie www.megakorki.pl.? Podobno są tam. Fajne materiały. Na maturę rozszerzona z matmy.tylko czemu strona nie działa....pisze do nich żeby ją wreszcie odpalili bo musze koniecznie.

Re: probna z matematyki

www.oke.lomza.com/aktualnosci/matura_probna/

Probna matura

W całej Polsce odbyła się dziś próbna matura z matematyki. Na Dolnym Śląsku przystąpiło do niej ponad 30 tysięcy osób. Egzaminy są kodowane. Jutro odbędzie się natomiast matura z języka obcego, a egzamin z języka polskiego i przedmiotu wybranego zaplanowano na początek października. S

Rozszerzona matura z matematyki!!!:(((((

Mam pytanie do osób, króre zdawały rozszerzoną mature z matmy. Kiedy zaczęliście się przygotowywać,czy braliście jakieś dodatkowe lekcje? I ogolnie- jak wam poszło, było cięzko?

też mam podobne odczucia. W ogóle to wraz z powszechnoscią jakość idzie na pysk i jak widac dotyczy to również matury. Jakiś profesor matematyki w radio mówił, że ma pytania maturalne z 1886 roku i jakieś 10% maturzystów obecnych byłaby w stanie je rozwiązać, pytania z czasów gdy ostatni raz była

hmm co do poprawnosci przebiegu probnej matury mam kilka zastrzezen jak np zadania z matematyki byly dostepne juz w piatek bo jakas genialna szkola w innym miecie napisala ja sobie wczesniej czy jakos tak nie wiem a moze porostu nauczyciele dalimim zadania zeby rozwiazali w domu w kazdym

Re: Matura probna z matematyki

kurcze trzy tygodnie przed matura zmienia nam sie matura. wiem ze to nie jest az tak duza zmiana bo teraz zadanie bedzie sie skladac z trzech podpunktow. gdzie moge dostac przykladowy typ zadan ? agnieszka

he he no to ja więcej mam do matury :-) i do tego byłem mat-fiz :-) dużo już nie pamiętam, ale spokojnie zdałbym tegoroczną maturę -- http://images40.fotosik.pl/145/5d37a5b4bc4ef7d8.jpg Frank

Hey!! Masz moze zadania z probnej matury???? to moj mail: milena1985@o2.pl blagam odpisz;) pa

tiges_wiz napisał: > jaka zalamka? chodzilo mi o to, ze jesli taki jest poziom matury, to bedziemy mieli spoleczenstwo debili. wystarczy chyba 30% z tego co jest, a te zadania sa na poziomie szkoly podstawowej. -- jakas tam sygnaturka

Ja w piątej klasie miałem problemy z matematyką, bo połowa czwartej i pierwsza połowa piątej klasy to były same zastępstwa, a mimo tego postanowiłem zdawać. Dostałem 3 i 2 z ustnej... Dzisiaj pewnie bym dostał 5... I gdzie tu sprawiedliwość? -- Nie jestem emigrantem. Jestem Europejczykiem!

Gość portalu: Kamil napisał(a): > Mam prosbe glownie do maturzystow, ale nie tylko:) > Czy moglby mi ktos podac zadania z matury probnej > z matemaytki z tego roku? > > pozdrawiam > Kamil

Wiecie, zasadniczo to matura rozszeżona faktycznie była trudna, choć wsyzstko tam było do rozwiązania. Inna sprawa, że ten klucz to układały jakieś pacany. Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale w zadaniu z tymi loteriami, trzeba było m.in. obliczyć prawdopodobieństwo przegrania w drugiej loterii

rozszerzona matematyka

Witam wszystkich. Syn miał z próbnej matury 50-pare procent z rozszerzonej matematyki. Twierdzi , że to dużo i gdyby miał taki wynik na maturze to mógłby sie dostać na dobre studia / informatyka /. Nie to żebym nie wierzył dziecku - ale wynik w granicach 50 % nie wydaje mi sie duży. Kto tu

Jeśli chcesz dowiedzieć się o pytania z matury napisz do mnie. Mój e-mail to diabelek18@poczta.onet.pl odpisz pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musi być z dopiskiem dla Martyny!!!!!

matematyka rozszerzona na maturze

, co wy na tej rozszerzonej maturze z matematyki macie?:) bede wdzieczna za wszelkie odpowiedzi:)

mnie w karierze edukacyjnej spotkała była możliwość nie zdawania matury z matmy. Jakkolwiek obecnie umiem biegle rachować w słupkach bez pomocy kalkulatora,obliczyć w pamięci procenty, proporcje i takie tam różne popierdółki, to całą resztę pozostawiam tym którzy to lubią. -- Palivec

Wcale mnie to nie dziwi. Lat temu parę widzę jak dwóch z moich (szefowałem wtedy sporym projektem) młodych "6-cioliterowców " (mgr inż) dłuższy czas coś pisze, skreśla, szuka po tablicach i mądrych książkach. Jednym słowem - wzory pilności i zaangażowania . Po jakimś czasie jednak podchodzę, patrzę

ja zdalem pisemnie na 3 i ustnie na 4, a to po 15 latach zaliczylbym bym w cuglach. a do liceum nie chodzilem ;) -- Stop_wypierdzianym_szrotom_z_zachodu! Uwaga! Nowe szroty! Galeria przeniesiona

jaka zalamka? |x-2|>4 => x-2<-4 i x-2>4 => x<-4+2 i x>4+2 => x<-2 i x>6 -- Stop_wypierdzianym_szrotom_z_zachodu! Uwaga! Nowe szroty! Galeria przeniesiona

hehe a ja mialam 60 z probnych i sie nie stresuje:) bardzo sie ciesze,bo wyszlo na to,ze ja dopiero do matmy przylozylam sie od wrzesnia i jak na mnie to super:) dowiedzialam sie ze na etnolingwistyke do poznania wymagaja matme i co mialam zrobic?:P ale wierze w siebie i wiem ze bedzie lepiej

No to qrwa dokladnie tak samo jak u mnie...z tym,ze oba arkusze poszly mi beznadziejnie :) chyba nawet polowy nie zrobilam :D

nawet spoko nie bylo tak zle moze troszke malo czasu na rozszerzoonej ale mimo ze jestem z malego mialsta nie poszlo mi tak najgorzej bo tu tez sa dobrzy nauczyciele,

A jaka jest prawidłowa odpowiedź do zadania nr 1? -- Palivec znany był grubianin, co drugie jego słowo było "dupa" albo "gówno" -Jaroslav Hašek "Przygody Dobrego Wojaka Szwejka" http://www.artmastudio.pl nachalna autoreklama http://www.sklep.meble.pl/artma/ jeszcze wiecej nachalnej autor

matura z matematyki

Witam. Pilnie poszukuję namiarów (telefon) na pana Ryszarda Parka- nauczyciela matematyki, lub innego nauczyciela, który przygotowuje do matury rozszerzonej z maty. Z góry serdecznie dziękuję.

forum.gazeta.pl/forum/03,14718,102475481.html?t=1&a=102475481&rep=1 CO CZWARTY uczeń oblał!!! (przynajmniej we Wrocławiu) Albo ja jestem głupi, albo co czwarty to znaczy 25%... 25% uczniów ob

"większość maturzystów niechętnie podchodzi do zadań, które wymagają kreatywności. " -- Poziomki powstają przez przewracanie pionków.

hmm moim zdaniem troche przesadzili z tą podstawową ...ale nie było aż tak strasznie.Rozrzeszona to juz inna sprawa...mam nadzieje ze w maju dadzą prostszą

Jaja. Słuchałem Trójki. Zdumieni słuchacze odnosili się do lat 80, 90 gdzie zadania to był cały quest. Trzeba było najpierw wyprowadzić wzór, który po podstawieniu danych był kluczem do rozwiązania. Kalkulator traktowano jak posiadanie broni. -- Wt, 03-11-2009 Forum: Automobil - Re: probna matura z matematyki

ja uwazam ze maturka rozszrzeona nie byla taka trudna:)fakt nie ruszylem 3 zadanek ale nie byly to takie zadania gdzie nie mozna bylo nic obliczec...natomiast podstawowa to zrypalem:P

zenada na kolkach... ja z wlasnej woli zdawalem pisemnie i ustnie 7 lat temu, i juz wtedy wcale trudna nie byla. z lekka nutka ironii i zazenowania moge powiedziec ze w sumie mnie to odpowiada, w ofertach pracy dla inzynierow mozna(bylo rok temu) przebierac w nieskonczonosc :D

wiesz... moze i na poziomie liceum.. nie przecze poszlo mi nawet ok.. ale zeby dobrze napisac sa dwa wyjscia 1. super nauczyciel i dobra ksiazka 2. korki

moim zdaniem podstawowa wersja to pikuś..jednakże.. 2 część..hehe.. po prostu HARD CORE! zrobilam dwa zadania...i nie jestem pewna czy dobrze. Jak nie obniżą poziomu, to będą BARDZO marne wyniki..

hmmm... coś mi sie popyrtało, bo ten wpis powinien być pod Orysiowym demaotywatorkiem -- Palivec znany był grubianin, co drugie jego słowo było "dupa" albo "gówno" -Jaroslav Hašek "Przygody Dobrego Wojaka Szwejka" http://www.artmastudio.pl nachalna autoreklama http://www.sklep.meble.pl/

Pyszne :) BTW- Zasadniczo nie jestem starym pierdzielem wyznającym zasadę, że młodzież dzieli się na porządną i tą dzisiejszą, ale... Zatrudniony ostatnio w firmie do której uczęszczam młodzian, legitymujący się świadectwem dojrzałości dość renomowanego (nawet w skali ogólnopolskiej) liceum

mrzagi01 napisał: > A jaka jest prawidłowa odpowiedź do zadania nr 1? inaczej zapytam- te pionowe nawiasy coś szczególnego znaczą? -- Palivec znany był grubianin, co drugie jego słowo było "dupa" albo "gówno" -Jaroslav Hašek "Przygody Dobrego Wojaka Szwejka" http://www.artmastu

jaja sobie robisz? to jest czesc moduł czyli wartosc bezzwgledna |-2|=2 czyli dla mnei odpiwiedz A, ale rzucilem na to tylko okiem -- Stop_wypierdzianym_szrotom_z_zachodu! Uwaga! Nowe szroty! Galeria

tiges_wiz napisał: > ja zdalem pisemnie na 3 i ustnie na 4, a to po 15 latach zaliczylbym bym w > cuglach. a do liceum nie chodzilem ;) No widzisz, a ja po 19 zupełnie wyrzuciłem z pamięci jakiś pionowe kreski, ale dzisiaj, po namyśle przytomnie skonstatowałem że ich obecność

Też słuchałem i popieram w 100% że teraz to jakaś łatwizna. i do tego ta cała nagonka, że humanisci itd. Ale jak przyjdzie wziąść kredyt na ksiązki, to kto procent policzy? -- http://images40.fotosik.pl/145/5d37a5b4bc4ef7d8.jpg Frank

ja probnej nie pisalam ale widziałm, ja pozniej w innych wojewodztwach była o wiele prostsza niz u mnie i to jest nie sprawiedliwe, ale co tam oby była w maju lepsza bo kiepsko bedzie

matura z matematyki

matura z matematyki :((( to totalna porazka co o tym myslicie??? podstawowy??? to był rozszerzony eh..szkoda mówić bardzo dużo osób nie zda : (( w tym ja :((

Matura z matematyki

przejrzalem wlasnie mature probna na podstawowym poziomie. i musze przyznac ze poziom jest tragiczny przeciez czesc zadan jest na poziomie gimnazjum?! moj brat w 3 gimnazjum rozwial czesc zadan testowych... a dwa ze poziom podstawy zostal obnizony po wprowadzeniu obowiazku pisania matmy... wiec

Matura rozszerzona z matematyki . Zadanie.

Siema. Mam pytanie ;> Zastanawiam się jak są oceniane zadania maturalne z matematyki. Przykładowo w zadaniu ostatnim z rozszerzenia na SAMYM POCZĄTKU źle obliczyłem cosinus ( przypadkiem obliczyłem sinus ;/) no i potem całe zadanie robiłem tak jak powinno się robić ale już ze złym cosinusem

Re: MATEMATYKA! MATEMATYKA! MATEMATYKA!

wiecie skad mozna sciagnac rozszerzona probna mature z matematyki?

Re: Matura z MAtematyki była okropna !!!!!!!!!!!

nie trzeba bylo tego rozwiazywac z pochodnej. wychodzila funkcja kwadratowa i max bylo w wierzcholku. ale musialam sie ztrasznie "nagimnastykowac" zeby zrobic to zadanie. wedlug mnie matura byla duuuuzo trudniejsza niz probna. jestem dobra z matmy a braklo mi czasu :/ nie mowiac juz o

<<maturka z matematyki>>

hej. jak wam dzis poszla probna? jak wygladal poziom rozszerzony? juz 17:30 a jeszcze dyskusja nie rozpoczeta...;) pozdrowki dla wszystkich maturzystow

arkusze z matematyki - matura probna styczen 2008

Witam, przeszukalem juz chyba google wzdluz i wszerz i nie moge tego cholerstwa znalezc. Chodzi mi o mature (materialy diagnostycznie) ktora pisaly niektore szkoly w dniach 7-9 stycznia tego roku. Matematyka - poziom podstawowy zadania/klucze odp. Bylbym bardzo wdzieczny za podeslanie na mat

matematyka rozszerzona na maturze

Chce iść na takie kierunki jak ekonomia,bankowość i finanse,administracja .Potrzebuje dobro książkę żeby sie przygotować teoria zadania i rozwiązania ich jestem na początku 2 liceum .muszę matematyka zdać a mam lekkie problemy z matmą.

Probna matura-sciema

Nie wiem ,o co chodzi Ministerstwu Edukacji, ale chyba probuja przekonac maturzystow,ze nowa matura, a szczegolnie matura z matematyki "nie jest taka zla". Zadania na probnej w wiekszosci byly na poziomie podstawowki i zdajac egzaminy do liceum ten poziom matematyczny reprezentowalam. Zdaje

matura z matematyki

podobno były straszne zadania i dużo ludzi wyszło załamanych , mój brat zdawał poziom rozszerzony i wyszedł bardzo nie zadowolony ,

matury z matematyki i polskiego rozszerzony

arkuszami matury z matmy 2012 i polskiego poziom rozszerzony wraz z odpowiedziami gorzowianie.com.pl/379,matura_2012_jezyk_polski_rozszerzony_i_matematyka.html <*>

Nowa matura z matematyki

Czy wie ktos z was jak bedzie wygladala nowa matura z matematyki? Bedzie obowiazkowa, ale jesli bede chodzic na profil matematyczno-informatyczny czy bede pisala normalna czy rozszerzona? Czy bedzie mozliwosc wybrania tylko jednej czy obie? I czy bede musiala zdawac z dodatkowego przedmiotu

matematyka rozszerzona

Chciałbym zdać matematykę rozszerzoną... też się sobie dziwię Chodzę do klasy biologiczno-geograficznej. Matematykę mam na poziomie podstawowym i jak dotąd nie poświęcałem zbyt wiele czasu na jej naukę. Przez 2 wcześniejsze klasy liceum miałem z matematyki zawsze 4 przed każdym sprawdzianem

matura rozszerzona -matematyka-pytanie

W zadaniu z odległościa punktu na paraboli y=1/4x*2 + 1 odległosć punktu od prostej podałam w module i odległość punktu od punktu też zostawiłam w module i napisałam ze te dwa moduły są sobie równe. Czy to też jest poprawnie rozwiązane,czy trzeba było zapisać,ze / 1/4x^2 + 1 / = 1

Re: Próbna matura z matematyki

Tak. Była matura z matematyki, która latoś jest obowiązkowa: www.cauchy.pl/matury/matura_probna/index.php Juzio

Zobacz wideo