Przeszukano 112 130 259 wypowiedzi na 1 239 forach

matura rozszerzona z matematyki 2013 odpowiedzi - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Odpowiedzi do matematyki rozszerzoenej

: www.edulandia.pl/matura/1,118553,15901611,MATURA_2014_MATEMATYKA_POZIOM_ROZSZERZONY__Mamy_odpowiedzi_.html

matematyka rozszerzona na maturze

, co wy na tej rozszerzonej maturze z matematyki macie?:) bede wdzieczna za wszelkie odpowiedzi:)

Matura rozszerzona z matematyki

Ja zdaje w tym roku maturę rozszerzoną z matematyki. Nie wiem dlaczego u mojej koleżanki odpala się strona megakorki.pl a u mnie nie działa i musimy u niej siedziec i sledzic rozwiązania zadań krok po kroku. Ale fajnie sa wytłumaczone i o dziwo rozumiem o co chodzi. Zadania są pogrupowane

Re: Matura rozszerzona z matematyki

www.dziennikzachodni.pl/edukacja/matura/a/matura-05052016-matematyka-geometria-rownania-i-ciagi-pytania-zadania-arkusze-odpowiedzi,9955740/

matura z matematyki rozszerzona

w tym roku poprawiam mature i mam takie pytanie czy jezeli zaznaczylam w deklaracji ze z matematyki zdaje poziom rozszerzony to wiem ze to jest tez przeliczane na poziom podstawowy i czy w zwiazku z tym mam sie tez uczyc zakresu materialu z matmu z poziomu podstawowego??czy tylko rozszerzony

matematyka rozszerzona ...matura

no cóż ... pisałem dzisiaj w szkole mature próbną z matematyki ... o ile poziom podstawowy dało sie zrobić... to poziom rozszerzony skończył sie na przeczytaniu zadań :) ... a jak było u was w szkole ?? .. słyszałem , ze w kilku szkołach uczniowie teżkończyli matme rozszerzoną grubo przed czasem :)

matematyka. rozszerzona matura

Słyszałeś o stronie www.megakorki.pl.? Podobno są tam. Fajne materiały. Na maturę rozszerzona z matmy.tylko czemu strona nie działa....pisze do nich żeby ją wreszcie odpalili bo musze koniecznie.

Rozszerzona matura z matematyki!!!:(((((

Mam pytanie do osób, króre zdawały rozszerzoną mature z matmy. Kiedy zaczęliście się przygotowywać,czy braliście jakieś dodatkowe lekcje? I ogolnie- jak wam poszło, było cięzko?

www.dziennikzachodni.pl/edukacja/matura/a/matura-2016-harmonogram-terminarz-dla-maturzystow-porady-arkusze-pytania-odpowiedzi-odliczanie,9922183/

matury z matematyki i polskiego rozszerzony

arkuszami matury z matmy 2012 i polskiego poziom rozszerzony wraz z odpowiedziami gorzowianie.com.pl/379,matura_2012_jezyk_polski_rozszerzony_i_matematyka.html <*>

rozszerzona matematyka

Witam wszystkich. Syn miał z próbnej matury 50-pare procent z rozszerzonej matematyki. Twierdzi , że to dużo i gdyby miał taki wynik na maturze to mógłby sie dostać na dobre studia / informatyka /. Nie to żebym nie wierzył dziecku - ale wynik w granicach 50 % nie wydaje mi sie duży. Kto tu

Re: Matura 2010 - matematyka, odpowiedzi

ROZWIĄZANIA POZIOMU ROZSZERZONEGO! Tu są rozwiązane wszystkie zadania z arkusza rozszerzonego! www.zadania.info/n/9821764

matura z matematyki

Witam. Pilnie poszukuję namiarów (telefon) na pana Ryszarda Parka- nauczyciela matematyki, lub innego nauczyciela, który przygotowuje do matury rozszerzonej z maty. Z góry serdecznie dziękuję.

Jak porównujecie matme rozszerzoną z tamtego roku zz tego? Zmieniam uczelnie (na UWr Informatyka) gdzie rok temu z rozszerzonej trzeba było mieć 50-55 zeby sie dostac. Sam zdałem ją na 58. Teraz boje sie tylko, że z tej matury jakiś byle pajac dostanie więcej i sie dostanie zamiast mnie.

matura z matematyki

matura z matematyki :((( to totalna porazka co o tym myslicie??? podstawowy??? to był rozszerzony eh..szkoda mówić bardzo dużo osób nie zda : (( w tym ja :((

zadanie z prawdopodobienstwem na rozszerzonej maturze zrobilem ponownie w domu, rozwiazanie 1/3= 72/216

Matura rozszerzona z matematyki . Zadanie.

Siema. Mam pytanie ;> Zastanawiam się jak są oceniane zadania maturalne z matematyki. Przykładowo w zadaniu ostatnim z rozszerzenia na SAMYM POCZĄTKU źle obliczyłem cosinus ( przypadkiem obliczyłem sinus ;/) no i potem całe zadanie robiłem tak jak powinno się robić ale już ze złym cosinusem

jak myślicie, czy na rozszerzeniu z angielskiego będzie NA PEWNO rozprawka ?

ta podstawa byla wiecej niz prymitywna ale z rozszerzeniem to juz dosrali rowno...;/

w zadaniu 7 z poziomu rozszerzonego jest błędnie podany promień okręgu, powinno być 2 pierwiastki z 17

matematyka rozszerzona na maturze

Chce iść na takie kierunki jak ekonomia,bankowość i finanse,administracja .Potrzebuje dobro książkę żeby sie przygotować teoria zadania i rozwiązania ich jestem na początku 2 liceum .muszę matematyka zdać a mam lekkie problemy z matmą.

lol w zeszłym roku zdawalem rozszerzoną (100%) i przed chwilą zrobiłem sobie tu w necie podstawkę. 18 min z rozpisanymi odpowiedziami :) ekspertom coś wolno idzie

matura z matematyki

podobno były straszne zadania i dużo ludzi wyszło załamanych , mój brat zdawał poziom rozszerzony i wyszedł bardzo nie zadowolony ,

Nowa matura z matematyki

Czy wie ktos z was jak bedzie wygladala nowa matura z matematyki? Bedzie obowiazkowa, ale jesli bede chodzic na profil matematyczno-informatyczny czy bede pisala normalna czy rozszerzona? Czy bedzie mozliwosc wybrania tylko jednej czy obie? I czy bede musiala zdawac z dodatkowego przedmiotu

weź że facet przyśpiesz bo o 14 mam rozszerzony i się śpieszę! muszę 13:30 być czyli mam jeszcze z 20 minut... :D

zabawna matura, zwlaszcza pytania zamkniete, ktore w wiekszosci przypadkow mozna bylo rozwiazac podstawiajac mozliwe odpowiedzi. To bardziej test na inteligencje, niz matematyczny, ale moze i o to chodzi. Mam mieszane uczucia. Ciekawe jaka bedzie rozszerzona, mam nadzieje, ze bardziej wymagajaca.

matematyka rozszerzona

Chciałbym zdać matematykę rozszerzoną... też się sobie dziwię Chodzę do klasy biologiczno-geograficznej. Matematykę mam na poziomie podstawowym i jak dotąd nie poświęcałem zbyt wiele czasu na jej naukę. Przez 2 wcześniejsze klasy liceum miałem z matematyki zawsze 4 przed każdym sprawdzianem

no ja niestety tylko 92% z podstawy, a rozszerzenie to porazka. Jak bedzie 50-60% to bedzie dobrze. Te 4 ostatnie zadanie mnie rozwalily.

matura rozszerzona -matematyka-pytanie

W zadaniu z odległościa punktu na paraboli y=1/4x*2 + 1 odległosć punktu od prostej podałam w module i odległość punktu od punktu też zostawiłam w module i napisałam ze te dwa moduły są sobie równe. Czy to też jest poprawnie rozwiązane,czy trzeba było zapisać,ze / 1/4x^2 + 1 / = 1

Czy w tym portalu będą także publikowane rozwiązania do matur na poziomie rozszerzonym? Póki, co takowych w internecie nigdzie nie mogę znaleźć :/

matura byla łatwa ale na takiej najszybciej traci sie punkty. ja pisałam rozszerzoną i mam zle dwa zadania zamkniete a wszystkie probne pisałam na 100%

woah! ale komentów;p ja dopiera z rozszerzenia wracam:/ ale pierwsze mam dobrze xD :P, jak mi uznaja otwarte typu 'uzasadnij' to bedzie poprostu bajka;P pozdro

Re: rozszerzona matematyka - matura próbna

mam pytanie co do 1 zadania. Na stronie z oficjalnymi odpowiedziami podane jest że q w ciągu geometrycznym wynosi q=2. Obliczałam to w ten sposób: a3=a1*q^2 więc 24=6*q^2 4=q^2 i z tego wychodzi że q=2 lub q=-2 Dlaczego w odpowiedziach jest tylko q=2?? przecież ciąg naprzemienny też

Matura z matematyki

>W zeszłym roku maturzyści liczyli na łatwiejszą maturę i się nie przeliczyli. Po tym, jak w 2012 roku ponad 20% uczniów nie zdało matury z matematyki na poziomie podstawowym, w 2013 roku arkusze zostały chyba lepiej dostosowane do umiejętności i wiedzy zdobytej przez maturzystów w czasie

matematyka poziom rozszerzony

Co sądzicie o próbnej maturze z matematyki? Moim zdaniem nie była taka zła chociaż zadania nie były najprostrze.

Matematyka Matura Maj 2013

hej udostepniam wam mature z matematyki 2013 tylko z tego linku pobierac: hostujmy.pl/download/10121/TE5MGR

wiesz,.. ale mi się wydaje, że nie zakładałam, że są całkowite a takie wyszły;p kto zrobił 11? rozszerzenie?! OO

Re: matura z matematyki rozszerzona

wedlug rozporządzenia MEN oraz aneksu do informatora z matematyki, matura rozszerzona z matematyki będzie też zawierała część zadań z zakresu podstawowego. Czas pracy z arkuszem został nieco wydłuzony (zdaje się, ze do 3 godzin). Wejdz na stronę CKE - są tam informatory oraz wszystkie nowości.

W tym roku już jest po wszystkim ale do tych, którzy jeszcze bedą mieli poprawki z matury podsyłam stronę gdzie możecie poćwiczyc zadania do matury z matematyki i nie

MATEMATYKA - NOWA MATURA - POZIOM ROZSZERZONY

Czy zna ktoś jakiś dobry zbiór zadań z rozwiązaniami i teorią z matmy na poziom rozszerzony do nowej matury?

Matematyka - arkusze rozszerzenia

Czy też jak ja odczuwacie, że nie ma tak naprawdę arkuszy które są w jakiś sposób odzwierciedleniem tego co będziemy pisać 14 maja ? Jedyny arkusz jaki pokazuje to 'z czym to sie je' był na maturze próbnej. To połączenie rozszerzenia i podstawy do jednego nie wyszło nikomu na dobre. Testy które

Witam! Dobrym rozwiązaniem na powtórkę do matury z matematyki będzie skorzystanie z darmowych lekcji dostępnych na stronie kierunekrozwoju.pl. W zakładce "Kurs z matematyki" można odnaleźć 10 lekcji wideo, które pozwolą przygotować się do egzaminu maturalnego. Zachęcam także do wykonania również

A czy ktoś może podpowiedzieć jakie repetytorium jest najlepsze do rozszerzonej matmy? Potrzebuję przykładowych zadań z rozwiązaniami dla mojej siostry:) Matematyka to teraz chyba zmora większości maturzystów :) Ostatnio widziałam reklamy wsipu http://www.wsip.pl/oferta/cykle/szkoly-ponadgimnazjalne/jezyk-polski-szkoly-ponadgimnazjalne/matematyka

Re: matematyka. rozszerzona matura

zmienionymi danymi. W chwili obecnej są tam wszystkie podstawowe matury z poprzednich lat, ale z tego co wiem będą też materiały przygotowawcze do matury rozszerzonej. Naprawdę polecam.

CO Z PROFILEM ROZSZERZONYM Z MATEMATYKI???

Witam Dlaczego nie podano zadan i rozwiazan z profilu rozszerzonego matury z matematyki??? Ktos wie czy gdzies mozna mazowieckie dorwac? Pozdrawiam, eMb

Matematyka - arkusze, odpowiedzi

: www.mmwloclawek.pl/artykul/matura-probna-z-matematyki-pytania-arkusze-testy-odpowiedzi-232332.html Tam znalazłem wszystko co dotyczy matury Poweodzenia

Re: Matura 2011, matematyka, poziom rozszerzony,

Mam taki problem: Na maturze z angielskiego siedziałem za kolegą. Po egzaminie, jak to często bywa, rozmawialiśmy ze sobą jakie zaznaczyliśmy odpowiedzi. No i ja szczęśliwy, że mam dwa zadania zamknięte prawie tak samo jak on, poszedłem do domu. Po jakimś czasie pojawiły się odpowiedzi w

matma rozszerzona 3. x=1/4 trygonometria x=7/6 * pi lub x=11/6 * pi 7. (5,6) lub (-3,-2) prawdopodobieństwo p(a)=1/3 Reszty nie pamiętam lub nie zapisałem ;p

Re: Rozszerzona matura z matematyki!!!:(((((

Nie miałam kłopotów z matematyką - chwała mojej matematyczne! Robiła nam powtórki, organizowała fakultety, zamieniałą lekcję wychowawczą na matematykę. Ogólnie nie chodziłam na lekcje prywatne, bo szkoła mi całkowicie wystarczyła. Kup zbiory zadań i ROZWIĄZUJ ROZWIĄZUJ LICZ LICZ LICZ! Na

Matura z matematyki poziom rozszerzony 2009

Jak Wam poszło? Co myślicie o poziomie tegorocznej matury? Jeśli chodzi o mnie to powiem tak, byłem nie miło zaskoczony. Szacuję swój wynik na około 54%-78%, a chciałem 80-90%... ale pewnie każdy tyle chciał.

Matematyka Matura

Co myslicie o arkuszu z matmy rozszerzonej?? Piszcie bo ja juz sama nie wiem co mam myslec... przeciez to nie bylo wcale takie latwe jak niektorzy mowia... :|

Ja w tamtym roku zrobiłam sobie szybką powtórkę przed maturą (polecam takie combo!) W związku z tym, że mieszkam w warszawie, a moja siostra chodzi na SGGW, dowiedziałam się o ich kursach maturalnych. Kiedyś si nazywały chyba kursar albo coś takiego. Kasa nieduża (w porównaniu do innych kursów

Probna matura z matematyki

Jak wam sie widzi probna matura z matematyki ?? Bo szczerze powiem ze u mnie to nie bylo bardzo wesolo. Szczegolnie rozszerzona byla ciekawa(niektore zadania nieosiagalne), a na podst. juz troche lepiej , ale tez sie dalo gdzies walnac. Napiszcie wlasne spostrzerzenia. Ktore zadania bylo

klasa natomiast charakteryzowala sie tym, ze mielismy duzo fakultetow- razem wychodzilo jakies 7-8 matematyk tygodniowo- przed matura jechalismy z calym materialem od poczatku + robienie arkuszy (ze 4 zrobilem :P). Mialem sporo ksiazek (odziedziczylem po siostrze), ale wiekszosci zadan nie ruszylem

Korepetycje z matematyki

Poszukuję korepetytora z matematyki, zakres rozszerzony III klasa liceum, przygotowanie do matury. Chętnie z Podzamcza. 600564360

Re: matematyka rozszerzona na maturze

osobiście radzę przyjrzeć się maturom z poprzednich lat. Ja przerobilam chyba wszystkie zestawy (od 2002r) i mniej więcej obczaiłam jakiego typu zadań mam się spodziewać na mojej maturze. I przerabiałam materiał zgodnie ze swoim podręcznikiem. W szkole miałam poziom podstawowy, a zdawałam

Re: matura z matematyki rozszerzona

Zauważ, że poziom podstawowy zawiera się w rozszerzonym. Poza tym w wymaganiach podanych przez informator maturalny jest napisane w miejscu przeznaczonym na poziom rozszerzony: "jak na poziomie podstawowym oraz..." -- Bang bang, he shot me down... Bang bang, I hit the ground... Bang bang

Re: oficjalny klucz odpowiedzi-matematyka

Nie dobrze :( Z podstaw to moze dojde do 90%, ale rozszerzenie... 34% co najwyzej :( :( :( Czyli chyba "juz za rok matura"...

Matura rozszerzona z matematyki prosze o pomoc

Witam mam takie pytanie. Zdawałam maturę w 2008 roku. W tym roku przystępuje do egzaminu z matematyki na poziomie rozszerzonym. Jest to pierwszy raz kiedy będę zdawała maturę z matematyki w ogóle. Moje pytanie jest takie. Dzwoniłam do CKE i według nich nie mogę, jako że zdawałam matematykę w

Matematyka

Czy znacie kogos kto przygotowuje do matury rozszerzonej z matematyki ?

Poprawa matury 2013 - korepetycje z matematyki

!!! POPRAWA MATURY 2013 !!! EGZAMIN KLASYFIKACYJNY !!! Oferuję solidne korepetycje z matematyki dla MATURZYSTÓW, którym nie udało się za pierwszym podejściem. Pomogę w nadrabianiu zaległości, przygotowaniu do POPRAWY MATURY w sierpniu oraz EGZAMINÓW KLASYFIKACYJNYCH. Możliwy dojazd do

Re: Matura z matematyki poziom rozszerzony 2009

zbyt duż różnica poziomów między podstawowym , rozszerzonym. gdybym pisał wersję podstawową to miałąbym w 1 godz. max, a tak kto wie? Po wyjściu z sali stwierdziłm, że "pogrom", a dziś znając odpowiedzi mogę stwierdzić, że nie były, aż tak trudne jak myślałam na początku. Wiadomo nerwy

Kalkulatory na maturze z matematyki

Ostatnio odszła do mnie szokująca informacja, ze na maturze rozszerzonej z matematyki można używać tylko kalkulatorów prostych, czyli dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Na stronie CKE mam problem, żeby coś znaleźć na ten temat. Wie ktoś jak to jest? Bo szczerze mówiąc to raczej na

Poprawka matury z matematyki

Czy sa juz opublikowane gdzieś arkusze i odpowiedzi z matury poprawkowej z matematyki?

matura 2011 - odpowiedzi z matematyki!

Zdawaliście maturę z matematyki? Mamy odpowiedzi

Matura z matematyki

Moja Babcia matematyczka zasze mi powtarza myśl logicznie, przeczytaj bardzo uważnie zadanie tyle razy ile potrzebujesz, a odpowiedź prawidłowa na pewno się znajdzie. łatwo jej powiedzieć. Ale dała mi fajową książkę Obowiązakowa matura z matematyki. są tu przykładowe zadania,a w zasadzie całe ich

Matematyka matura!

Z jakich książek przygotowywaliście sie do matury z matematyki? Na co kładliście szczgólny nacisk itd. Bardzo prosze o odpowiedzi bo w maju zamierzam zdwać mature z tego przedmiotu

kto zdawał mature z matematyki rozszerzoną

mam pytanie czy są szansę aby nadrobic materiał matematyki rozszerzonej o matury w ciagu roku i zdać ja bdb ????????? prosze o odp

pomocy!!! rozszerzona matematyka

hej.jestem w drugiej klasie Liceum Ogólnokształcącego. cały czas uczę się matematyki na poziomie podstawowym, ale chciałabym iść na UAM na zarządzanie, a tam wymagana jest ona na poziomie rozszerzonym. czy jestem w stanie do matury nadrobić zaległy materiał i zdać przyzwoicie matmę

Korepetycje z matematyki

Udzielam korepetycji z matematyki: - gimnazjum; - szkoła średnia (profil rozszerzony i podstawowy); - przygotowanie do matur. Kontakt: 510-360-498

Ile trwa egzamin rozszerzony z Matematyki?

Ile trwa matura rozszerzona z matemetyki? Bo nikt nie umie mi powiedzieć, a nauczycieli nie chce pytać XD

Próbna matura z matematyki

"Aby "zdać" maturę (niezależnie od wybranego poziomu), należy uzyskać ponad 30 proc. punktów." TO NIE JEST PRAWDA. Powinno być: aby zdać maturę należy uzyskać CO NAJMNIEJ 30% punktów na POZIOMIE PODSTAWOWYM (punktacja poziomu rozszerzonego nie ma wpływu na "zdanie egzaminu"). Pozdrawiam

NIEPRAWIDŁOWOŚCI MATURY Z MATEMATYKI

w jednym z liceow duza czesc matur z poziomu rozszerzonego zostala otworzona przez uczniów o godzinie 9.00. wszystko stalo sie przypadkowo jednak uczniowie mieli okazję spojrzec do arkuszy zanim nie zostal odkryty blad przez komisję egzaminacyjną. otworzone arkusze zostaly wtedy zebrane. jednak

ARKUSZE Z MATEMATYKI??

Wiecie czy są gdzieś w internecie arkusze egzaminacyjne z matematyki (szczególnie rozszerzonej) oprócz tych z matur próbnych wydawanych przez Okręgowe Komisje i oczywiście bez tych z gazeta.pl ! pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego zdania matury

ja sie nic nie uczylam po za tym ze na lekcje chodzilam. no i na lekcjach arkusze rozwiazywalismy. w domu nic,i teraz zaluje,bo wiem ze moglam duzo lepiej ta maturke napisac. ale mialam 66 z rozsz.co nie jest najgorzej.

PRAWO NA KUL-u 2012/2013!!!!!!!!!!!!!!

zdawać J.polski - podstawa Angielski - podstawa matematyka - podstawa WOS - rozszerzenie Czy pozytywny wynik z takiego "zestawu" może mnie zakwalifikować na

Matura z matematyki dla absolwenta

rokiem szkolnym 2009/2010 i chce zda egzamin maturalny z nowego przedmiotu dodatkowego(...) może przystąpić do egzaminu z nowego przedmiotu dodatkowego na poziomie podstawowym albo rozszerzonym, z wyjątkiem MATEMATYKI którą może zdawać wyłącznie na poziomie ROZSZERZONYM" czy to oznacza że

ja zaczelam chodzic raz w tygodniu na matme dodatkowo od wrzesnia. a po feriach zimowych zabralam sie za arkusze(najwyzej dwa tygodniowo sama).I poszlo mi calkiem niezle(90).Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!! MATURA Z MATEMATYKI =>

MATMA 98% podst. 80% rozszerz. FIZA: 82% podst. 68% rozszerz. Nie stresujcie się, byłem jedynyz takm wynikiem w szkole :)

Przecieki matura matematyka

mam pierwsze przecieki z matury na maj 2013 zapewniam ze te przecieki beda na maturze w maju link do pobrania: bit.ly/Yd8T7l

klucz odpowiedzi do matury z matematyki

szukam klucza z odpowiedziami z matematyki na poziomie podstawowym. Wiem że nie został oficjalny opublikowany i raczej w ciągu najbliższego tygodnia taki nie zostanie. Więc może jeśli ktoś pamięta treści zadań to proszę pisać nawet bez rozwiązań to może ja w miarę możliwości napisze rozwiązania

Re: Matura z matematyki

ja tez uwazam ze ta z operonu jest najlepsza. Uważam że kazdy powinien ją mieć. Ja zdaje rozszerzenie wiec kupiłam tez do rozszerzenia. Naprawde polecam

historia sztuki rozszerzona 2013

) www.se.pl/multimedia/galeria/110349/220736/matura-2013-egzamin-z-historii-sztuki-poziom-rozszerzony-arkusze-pytania-odpowiedzi/ oraz budowle 1, 2, 4 z zadania 6 (link) www.se.pl/multimedia/galeria/110349/220735/historia-sztuki-rozszerzony/ .... to byłabym bardzo wdzięczna za pomoc i odpowiedź :)

(mówię oczywiście o poziomie podstawowym, który jest jaki jest z uwagi na to, o czym pisze Triss). Ale przyznaję, że irytują mnie te zrzędy, które w necie wszędzie wypisują, że "za naszych czasów, panie, to była matura, a teraz to co" - bo to jest zwyczajna nieprawda, matura rozszerzona nie jest wcale

o boze ale latwa matura :))) ciekawe jaki bedzie poziom rozszerzony

Re: Probna matura z matematyki

Ta matura to jakas pomylka. Zadania byly smiesznie proste - (poziom rozszerzony) jedyna trudnosc mogly sprawic rachunki no i troche glupi klucz odpowiedzi ale to juz zawdzieczamy "matematykom" z komisji egzaminacyjnych. Apel do ministerstwa - kazcie mature przygotowywac osobom kompetentnym bo w

Zarkes matriału z matematyki Matura 2009

witam Czy ktoś może podać link albo napisać jaki jest zakres materiału na maturę z matematyki w 2009 Poziom rozszerzony.

matura z matematyki

podstawowa nie byla taka trudna, wystarczylo troche pomysleć, co prawda czasu bylo mało. Ja nie zrobiłem do konca tylko zadania z kurtkami, reszte mam dobrze. Na rozszerzonej juz było gorzej...

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin