Sake

Sake

Przeszukano 115 413 038 wypowiedzi na 1 351 forach

marzena1963 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: marzena1963

jest na stronie Stowarzyszenia w materiałach dla lekarzy (tam tez wiele innych waznych publikacji) www.borelioza.org/materialy_lyme/z-tlumaczenie.pdf -- Wiecej informacji: Pt, 27-02-2009 Forum: Borelioza - Re: marzena1963

ROCZNIK 1963

Szukam kontaktu z osobami urodzonymi w roku 1963, które w dzieciństwie i młodości mieszkały w Złocieńcu bądź mieszkają tam do nadal.

Rocznik 1963

Czy wchodzi tu ktos z hajnowian rocznik 1963! Szukam koleżanek i kolegów z Dwójki, którzy ukończyli szkołę przy Wróblewskiego w 1978 roku, a szczególnie tych, których wychowawczynią była Pani Zofia Gryko - czyli ówczesnej VIII A. Gdzie się teraz podziewacie? Czekam na kontakt. Odezwijcie sie!!!

1963...

Ech, rok 1963. Rok narodzin mojego niedawno zanabytego samochodu... A o mnie to nawet nikt nie myślał jeszcze... W tymże roku The Rolling Stones zadebiutowali przebojem nie swojego autorstwa i nie był to też stnadard. Pytania: 1. Kto napisał tę piosenkę? 2. Kto ją spiewał w wersji

16 czerwca 1963

16 czerwca 1963 rozpoczęła lot na statku Wostok 6, który trwał 2 doby 22 godziny 50 minut i 8 sekund. Lądowanie miało miejsce 19 czerwca 1963 po okrążeniu Ziemi 48 razy. Po powrocie z kosmosu została uhonorowana tytułem Bohatera Związku Radzieckiego

1963.

-- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych

28.01.1963

Dziewczyna ur. 28.01.1963r. Mogę prosić o charkterystykę. Ktoś ostatnio zasugerował, że na jakiś czas powinna zmienić lokum? Czy to ma jakieś uzasadnienie?

27.08.1963

Witam, Będę b.wdzięczna za interpretacje mojej daty urodzenia oraz interpretacje okresu ,w którym się znajduję. Anna

Sorento 1963-1965

Henryk Fabian i Ewa Blichewicz nie zyje. Co sie dzieje z reszta paczki z Sorento "Kustykiem", Janis.

22 listopada 1963

To już za parę dni - właśnie minie 40 lat od tych pamiętnych wydarzeń. Taki mały test - kto wie o co mi chodzi ? A może ktoś ze starszych formumowiczów pamięta ten dzień (ja urodziłem się 10 lat później) ?

Nowy portal SJZ1963

Witam od pewnego czasu w internecie pojawił się nowy portal www.sjz1963.pl czyżby miał wyprzeć za niedługo jasnet. Moje pierwsze zdanie jest jak najbardziej pozytywne, troche zbyt dużo przedruków jak na poczatek ale inicjatywa pochlebna a i graficznie ladnie to wyglada? Ma ktos jakies zdanie?

Marzenie

I jak Wam się podoba podziurawione "Marzenie"...? :( A kiedyś tam kręcili "Kolejność uczuć" z Olbrychskim i Seweryn...

Marzena

Czy imie "Marzena" wywodzi sie z polskiego slowa "marzenie", "marzyc"? Bo w sumie wlasnie tak mozna sobie to imie skojarzyc. pozdrowienia! joyia

moloch z lat 1963 ....

to "moloch z lat 70.", zupełnie niedostosowany do obecnych potrzeb. Szpital - według zapowiedzi ministra - zostanie połączony z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi.... -------------------- dottore religione..... a waść nie je molochem z lat 1963-4 ? toż wtedy waść staż zaczął .... i co

1963/64/

najrozmaitszych konfiguracjach zmieniali historie muzyki . To wszystko zaczelo kipiec w 1963 a w 1964 juz pieprznelo. Pierwszy program BBC Top of The Pops! pierwsze radia komercyjne w Europie! inwazja brytyjska na USA z tymi wszystkimi Hollies, Merseybeats, BJ.Kramer itd itd, Obiektywnie rzecz biorac

Ludzie z rocznika 1963!!!

gawliński robert janowski ......no i ja DADZ Co teraz robicie? ludzie z rocznika 1963, zamieszkali w Rzeszowie i okolicach, i w Polsce?,i na świecie?? Może założymy klub?

Marzena

Witam czy ktos zna to studio reklamowe?mam propozycje"zrobienia dziecku porfolio w tej agencji i nie wiem czy to robic czy nie bede wdzieczna za jakakolwiek podpowiedz pozdr Marzena

1963 - 1966

1963 Odcinek serialu Rok produkcji: 2014 Do mieszkania Kingi nagle wpada dwóch zbirów! Szukają Marcina. Mężczyźni są bardzo agresywni - chcą pieniędzy, które Bialski jest im winien. Brzozowska jest w szoku a Ignaś potwornie przerażony… Kiedy Kinga próbuje ukradkiem wezwać

Marzena...

Odnoszę wrażenie, że Marzena jest niezłą cwaniarą. Na początku tego nie zauważałam, ale teraz coraz bardziej oczy mi się otwierają... Chodzi o to, że ona udaje kogoś kim tak naprawdę nie jest! Prostą, niezbyt mądrą babę, typową polską ciotkę (co zauważyli mieszkańcy). Czasami wkurza

Marzenie

Marzenie Nieznajomy uśmiech Tajemnicze oczy W myślach rozkosz Wśród wiosennej nocy Gdzieś daleko Gdzie lasy czarują Moje nieśmiałe myśli Marzeniem wędrują Powędrować przez łąki W kwiatach tonące Móc zobaczyć oczy Radością tchnące W słowach zaczarować Moje skromne marzenie We

Marzena

będzie MARZENA :) Co Wy na to? :D Podoba mi także Martyna, ale zdecydowanie bardziej Marzenka... :o) -- Julia - 2 października 2003; Daria i Łukasz - 21 sierpnia 2004 :) --- www.ibulka.blox.pl - zapraszamy na naszego bloga :) Nowa

Marzenie

Marzenie Jesteś daleko ode mnie Tęsknię do Ciebie codziennie Czekam na Twoje słowa Każdego dnia od nowa Czemu nocą się przyśnisz Czemu sercem nie myślisz Czemu nie chcesz spotkania Czemu tęsknię do drania Serce bije tak mocno Nie daje spać nocą Marzeń różnych man tyle Nie

Re: Sprawa dla reportera - dziecko bez diagnozy!!

Witam, marzena1963 - czy jest jakiś numer konta dla wpłat na pokrycie kosztów leczenia?

Re: 1963?

To rocznik? Dziwne, nigdy wśród moich równieśników nie spotkałem takiego dziwoląga. -- "Można wodzić za nos wszystkich ludzi przez jakiś czas, albo niektórych ludzi przez cały czas ale nigdy wszystkich ludzi przez cały czas" - A. Lincoln

Re: 1963...

> Odpowiadam na pytanie: By? to utwor I wanna be your man Lennona i McCartneya. > Utwor ten zaspiewal Ringo Starr, ale ukazal sie on nieco pozniej na plycie > (With The Beatles) niz wersja Stonesow. Wytwornia nazywala sie Decca, a > Rollingstonsami zainteresowal j? George Harriso

Ania 27.08.1963

Witam, Bardzo proszę o charakterystykę mojej liczby.Z tego co wiem rozpoczynam 8-my rok.Co się z tym wiąże? Pozdrawiam Monika

Re: 1963...

Odpowiadam na pytanie: By? to utwor I wanna be your man Lennona i McCartneya. Utwor ten zaspiewal Ringo Starr, ale ukazal sie on nieco pozniej na plycie (With The Beatles) niz wersja Stonesow. Wytwornia nazywala sie Decca, a Rollingstonsami zainteresowal j? George Harrison. Decca zblaznila si

Marzenie

Każdy z nas na marzenia które się spełniają lub nie, Ale większość z nas marzy by choć na chwile uciec od cywilizacji , wyciszysc sie. Marzymy zaszyć sie w jakimś odludnym miejscu .Ja spełniłam swe marzenia i wyjechałam na wakacje w piękną okolice pelna jezior, lasow...Wam ja tez polecam: miast

Marzena

..w zielonym www.facebook.com/FundacjaFeminoteka/photos/a.10154143957005226.1073741835.358209110225/10155254056265226/?type=1&t

Marzenie...

Gdy miałam jakieś 7-8 lat marzyłam o tym, żeby mieć mieszkanie. A w tym mieszkaniu, w każdym pokoju byłyby lody. Otwierałabym drzwi - a za drzwiami truskawkowe. Za innymi drzwiami - waniliowe. Teraz marzenia mam dorosłe. Chciałabym popracować w miejscach związanych z przetwórstwem żywności. Np.

Ryszard Grobelny 1963 - 2009

Pomyślcie tylko ile już czasu możemy cieszyć się naszym wspaniałym prezydentem! Niemniej jednak nikt nie jest wieczny i nasz drogi Ryszard przestanie kiedyś funkcję prezydenta, być może zresztą razem z wszystkimi innymi funkcjami (że się tak wyrażę - życiowymi). Aby uniknąć tak niemiłej sytuacji

Marzenie

Falubazy marzą, by przyćmić Stal. Choćby na parę minut. Raz na sześć lat. www.zielonagora.sport.pl/sport-zielonagora/1,130887,176

Marzenie...

https://zdjecia.nurka.pl/images/id.joe.pl-sub-images-pictures-d9cec9b7eb451c733204e3b7cad38eb6-th2.gif

JAN STACHNIUK 1905 - 1963

Jan Stachniuk 100 lat O przyczyny cywilizacyjnego upadku Polski spory tocza sie juz od 200 lat. Jan Stachniuk zaproponowal wlasna ”teorie rozwoju wewnetrznego Polski” w ”Dzieje bez dziejow”, bedaca proba odpowiedzi na pytanie na ile religia katolicka byla przyczyna te

Marzenie

Wiecie o czym teraz marzę? I nie jest to bynajmniej podyktowane depresją. Jestem zmęczona. Mam dość pracy w korporacji, bycia uwikłaną w ten cały bałagan. Chciałabym sobie zrobić pół roku przerwy. Pochodzić na angielski, jogę, jakieś zajęcia rozwijające. Spokojnie, odetchnąć, pomyśleć, pob

JAN STACHNIUK 1905 - 1963

Jan Stachniuk 100 lat O przyczyny cywilizacyjnego upadku Polski spory tocza sie juz od 200 lat. Jan Stachniuk zaproponowal wlasna ”teorie rozwoju wewnetrznego Polski” w ”Dzieje bez dziejow”, bedaca proba odpowiedzi na pytanie na ile religia katolicka byla przyczyna te

Jan Stachniuk 1905 - 1963

Marzena!!!

Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzinek!!! -- Jagienka i Dominik (za mundurem...)

Marzenie ....

Witajcie Wszystkie, piszę żeby się podzielić swoimi rozterkami, w piątek był 28 dzień cyklu (przy cyklach 28-dniowych) i nic … czekałam cierpliwie. Ale w poniedziałek rozpoczęły się jakieś dziwne plamienia, które ustały po paru godzinach, zrobiłam popołudniu test i II krechy wyszły, al

Marzenie....

Od jakigos czasu jak sledze tu na forum rozne wypowiedzi mam male pragnienie, aby kiedys napisac ze mam do oddania ziola ktore mi zostaly i testy, ale tylko wtedy jak ja sie zafasolkuje...wiec posrednio moim najwiekszym marzeniem jest zafasolkowanie...Wszystkie mamy takie samo pragnienie...

Marzenie:)

-- "Zawsze myślałem, że bliźniaki są rozsądniejsze. Tymczasem próba rozwiązania problemów Polski za pomocą zaostrzenia kodeksu karnego to, niestety, gry i zabawy małego Jasia: dajcie mi dużą pałkę, a wszystkich poustawiam." Stanisław Lem

Marzenie...

Chodzę sobie po mieście i mnie roznosi.Patrzę na śliczne licealistki chociażby w autobusie i fantazjuję jakto bym z taką pofiglował.Dorwałbym taką 16-17latkę i ją porządnie wydupczył,aż by jej sperma uszami wyszła.Podczas masturbacji wyobrażam sobie,że uczennica mi obciąga do wytrysku. Najfa

Marzena

Czy ktos byl na Wegrzech w Heviz i moze powiedziec jakie są ceny wstepu do kapielisk termalnych?Chcialabym sie doweidziec czegos wiecej wlasnie o tych basenach/kapieliskach termalnych.Z gory dziekuje

MARZENA

CZY PANI RADNA M.WROBEL ZREZYGNUJE ZE WSPOLPRACY, Z OBECNA PANIA WICEPREZYDENT,KOLEZANKA PARTYJNA RADNEGO P.WIECZORKA ,RADNY WEDZONKA PRZEKONANY JEST ZE NIE /PATRZ STOL BEZ KANTOW //RADIO REKORD PONIEDZIALEK 16 10/OTO JEST PYTANIE?????JEZELI P.WEDZONKA NAZWAL P.WROBEL "WYTRAWNYM POLITYKIEM "

Marzenie.................

Nowa moda prezesa Kaczyńskiego :) Premier Tusk >>> https://www.andrzejczerwinski.pl/uploads/gal/premier_donald_tusk_o_finansach_panstwa.jpg Nowy styl prezesa Kaczyńskiego :D https://i.wp.pl/a/f/jpeg/28094/kaczynski_600.jpeg -- Ja to nie muszę tego pić, bo wpadłem do kotła, dz

Marzenie...

Prezydent na unijnym szczycie: Nie pozwolę poniżać mojego kraju. http://www.rp.pl/artykul/537253-Unia-przegrala-pojedynek-z-Sarkozym.html Spór na linii Paryż – Bruksela o deportację Romów obnażył bezsilność Unii wobec zdecydowanej polityki Francji i arogancji jej prezydenta. – Jest

Marzenie

Może ma ktoś niepotrzebne zabawki po swoich dzieciach?Samochody,lalki itp.Moje dzieci bardzo chętnie by przyjęły.Bardzo chcą zabawki,ale ja niestety nie mogę im dać.Proszę bardzo.Ela

Marzenie

mam takie marzenie aby jakimś cudem (bo tu cudu trza, pani) w okolicznościach letnich urządzić garden party gromadzące całą naszą brygadę. Byliby wszyscy bo być by musieli, party niespieszne, spożycie miłe, gry i zabawy towarzyskie, ciepły wieczór z lampionami wokół stołu i my, dziewiarze dzie

Marzenie.

Od dawna marzy mi sie namalować w plenerze fiordy.A nie mogę malować ze zdjęć ,które mają prawa autorskie.

Marzena

Chcielibysmy sie wybrac na 1 dzien do Morawskiego Krasu? Kiedy jest najmniej ludzi? W jakich godzinach mozna zwiedzac jaskinie? Jakie ceny? Jak najlepiej jechac z Katowic? Z gory dzieki za wszelkie info :-)

Marzenie...

Takbym chcial...chcialbym bardzo biegac sobie beztrosko po zielonych polach... -- Eternal Sunshine of the Spotless Mind... Forum THE MOLARS potrzebuje wsparcia!!!! forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24355

Studium Nauczycielskie No. 1, 1963

Czy jest tu ktoś ze Studium Nauczycielskiego No 1 w Warszawie, rocznik 1963, Rysunki i Prace Ręczne prof. Lewickiej?

Re: Numerologia Kabalistyczna, połączenia rodzinn

DAMIAN 24.07.1992 MAMA MARZENA 19.04.1963 TATA STANISŁAW 16.05.1962 BABACIA BARBARA 18.11.1937

Re: marecki.1963

marecki.1963 napisal: > Wiekszosc polskich mediow jest rod kontrola PiSu A pod deklem wszystko w porzadku? PiS NIE konroluje NIC! Wiekszosc polskich mediow jest pod kontrola polonofobow oraz wlascicieli zdecydowanie nieprzychylnych Polsce, z granda usluznych "dziennikarzy" wlacznie.

Marzenie kobiet:)))

? :))))))))) www2.gazeta.pl/getMailPart/Marzenie+kobiet.jpg?ID=1037991201.32520&Seq=2&name=Marzenie+kobiet.jpg -- pzdr m -- Czy to nie śmieszne? Nawet nasze czasy będą kiedyś nazywali starymi dobrymi czasami...

Marzena Wrobel

pamietacie ja ? z pewnoscia ... wiele kasliwosci pod jej adresem padlo. Wczoraj byla JEDYNA osoba ktora stanela w obronie Tadeusza Cymanskiego - zarowno w czasie posiedzenia gremium jak i pozniej - w mediach ; zaden orzel-sokol sie nie zajaknal ... Roznimy sie w pogladach z pania Marzena

Marzena Chorąży

Poszukuję Marzeny, mojej starej, dobrej znajomej. Chętnie spotkałabym się z nią. Pochodzi z Łęcznej.

Marzenia Marzeny...

Marzena ma 25 lat, 176 centymetrów wzrostu, proporcje miedzy obwodami w talii , biuście i biodrach w granicach tzw. wzorca, szeroki uśmiech, i do tego nową kolię, autko o hiszpanskim temperamencie i kilka mniejszych nagród. Marzena wypełniła kwestionariusz - lojalke, i określiła co to dla niej

Marzenie kobiet:)))

? :))))))))) www2.gazeta.pl/getMailPart/Marzenie+kobiet.jpg?ID=1037991201.32520&Seq=2&name=Marzenie+kobiet.jpg -- pzdr m -- Czy to nie śmieszne? Nawet nasze czasy będą kiedyś nazywali starymi dobrymi czasami...

Re: ROCZNIK 1963

Ci, którzy postanowili zostać w Złocieńcu?Pozdrawiam jleszcze napisał(a): > Pasuję do tego opisu. Rocznik 1963 i do 1982 roku mieszkałem w złocieńcu

marzena brawo

MARZENA PADUCH POSEL ZIEMI RADOMSKIEJ NARESZCIE OBDARLA posla suskiego Z jego PERUKI a co z MITANEM pamietasz suski co mowiles na pogrzebie ZAPOMNIAL KKKKKAAAAAAARRRRRIIIIEEEERRRRAAAA ,,,,wybory a napewno suuuuuski pisior odpadnie

Marzena Hmielewicz

Marzena!!! Daj cos nowego do galerii. Rozumiem Twoje przywiazanie do balonow i wspinaczki, ale bez przesady. To juz prehistoria.:-) Zdjecia z basenu ogladnalem z przyjemnoscia, ze szkoly baletowej tez.

Marzena - Dawid

Mozecie nie lubic Marzeny, ale pomyslcie w inny sposob: ona na pewno bedzie wiedziala jak ewentualna wygrana sobie racjonalnie wykorzystac. A tamten lalus mam wrazenie ze je przechula. Poza tym ona jednak cos do tego domu wniosla (kreatywnosc, miny, placz podczas nominacji, ciotkowate

lata 1963-68

Drodzy absolwenci, czy sa moze w naszym gronie osoby ktore pamietaja okres 1963-68 ? Byl to okres bardzo modny na zespoly wokalne. Pamietam ze byl taki zespol "Filipinki"... W Polsce byly Filipinki a i nasze liceum mialo swoje dziewczynki spiewajace i calkiem, calkiem ladne. Niestety nie

Marzenie smakosza!

Marzenie smakosza! Śniadanie lekkie, dżem pomyślności Rozsmarowany na kromeczce błękitu Do tego ciasteczko słonecznej radości I kubek ożywczej rosy świtu Drugie śniadanie-sukcesu okruszki Herbatka z nadziei liści Albo owoce-przemyśleń gruszki Lub uśmiechów dziewczęcych kilka kiści Na

Re: 1963 - 1966

Daniel dowiaduje się, że Łucji grozi amputacja nogi! Jest załamany… Tymczasem Basia odbiera telefon z dziekanatu. Okazuje się, że Danielowi grozi usunięcie ze studiów!" co za bzdura ! od kiedy to powaidamia sie rodziców pelnoletniego czlowieka o czymkolwiek scenarzysci chyba dawno szkoly

Marzenie wyborcze

takie skromne mam. Wiadomo z sondaży, że PiS zdobędzie ileś tam mandatów do Parlamentu Europejskiego. Bardzo bym się ucieszyła, gdyby panowie Syriusz-Wolski i Ryszard Legutko z powodu swoich ostatnich wypowiedzi na temat pedofilii w Kościele nie zostali wybrani. Dobra, rozmarzę się jeszcze b

Marzenie 18-latka

18-letni Niclas z Dortmundu chciał być seryjnym mordercą. W tym celu zaatakował nożem rowerzystę, ale ten przeżył. N, 03-10-2021 Forum: Silesiana - Marzenie 18-latka

Marzenie Pawełka

Jestem wolontariuszką Fundacji Mam Marzenie, w Kołobrzegu będzie spełniało się marzenie naszego podopiecznego - 9-cio letniego Pawełka - o pobycie nad morzem i rejsie kutrem rybackim. Podaję link do oficjalnej strony Fundacji i tego konkretnego marzenia: http

Odcinki 1963-1966

PONIEDZIAŁEK 15.11.2010 TVP1 17:55 Klan - odc. 1963 Jerzy i Elżbieta rozmawiają o Kamili. Miłka odwiedza Bognę, żeby przekazać jej ważną wiadomość: ze względu na rygory programu ochrony świadków musi jak najszybciej zmienić miejsce zamieszkania. Antek i Renata przyjmują zaproszenie na

Marzenie Matouszka

- Propaganda Jerzego Urbana przypomina mi się w całej swojej krasie czy raczej w całej swojej brzydocie - stwierdził Mateusz Morawiecki, mówiąc o mediach prywatnych w Polsce. Chciałby chłopina mieć inteligencję i profesjonalizm Urbana,niestety,bozia poskąpiła. Więcej: So, 26-01-2019 Forum: Kraj - Marzenie Matouszka

W roku 1963...

...walka zbrojna, to był jakiś surrealizm. -- Amicus Plato sed magis amica veritas (Arystoteles)

Marzenie prezesa

W środę za jednym zamachem większość mediów na Węgrzech przejęło państwo. Do jednej organizacji należy teraz 470 redakcji, które mają zadbać o rządową propagandę. Transakcja, do której doszło na Węgrzech w środę, jest bez precedensu w całej Unii Europejskiej. Jednego dnia do nowo utworzonej Śro

Re: ROCZNIK 1963

Czy poszukujesz konkretnych osób ?Mozesz napisać na mój adres ,może będę mogła w czymś pomóc.Pozdrawiam

27 marca 1963

Urodził się Quentin Tarantino słynący z dużej ilości czerwonej farby w swoich filmach. To tyle odnośnie polityki historycznej. -- "Nie odziedziczyliśmy ziemi po przodkach, lecz wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci" Wódz Washakie.

22 listopada 1963 w Dallas - Pamiętacie?

22 listopada 1963 w Dallas - Pamiętacie? (...) On the anniversary of JFK's death, historian Robert Dallek examines the expectations and challenges facing his anointed heir. (...) tiny.pl/6hqt

do iguany1963

wiesz, mam wrażenie że o coś ci chodzi,ale sama nie wiesz o co. nie w tym wątku piszę ktoś cos powiedzial a nie powinien... może załóż sobie własne forum i ustalaj zasady, doprowadzaj do porządku. a póki jesteś gościem dostosuj się.teraz ja cię żegnam. -- " mamo! wstawaj! bo mi kupa wyłaz

Re: opiekunowie forum

marzena1963 napisała: > ??? > > Po czym tak wnioskujesz? /../ > To, że nie piszemy, nie znaczy, że nas nie ma. > Zresztą, dotyczy to nie tylko nas... Nie chodzi mi o pisanie na forum lecz o opis "Opiekunami forum są: niebieskaaa, reni5553, marzena1963

do ateisty1963

ateista1983 napisał: > A mnie się wydaje, że ogółem wymordowano ok 6 mln Żydów podczas całej wojny. A > gdyby tak w Oświęcimiu wymordowano 150000, to co? To by było dla kogoś mało? > Przecież tu nie chodzi o wypadek, lecz o celowe uśmiercanie!! Za komuny wmawiano nam, ze w A