Sake

Sake

Przeszukano 113 570 336 wypowiedzi na 1 295 forach

magda7717 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

magda 7717

powiedz mi jakie ty witaminy bierzesz na te cyce??:) bierzesz juz dluo i co widzisz jakies efekty??:)) -- Malwinka

MAGDA7717

daj mi adres na priwa to ci wysle tabsy -- gadulec: 251114 Wiewiorka

Magda 7717

Madzia poprosimy dzis o mocniejsze czary :)) moze biszkopty byly za miekkie?? albo bylo ich za malo??/ w kazdym badz razie troche pomoglo tylko nam potrzeba super dopalacza.

magda7717

chciałam się zapytać o te koszulki z godłem i napisem polska gola. czy planujesz takie bez napisu polska gola? albo z jakimś innym napisem takim wszechstronno sportowym typu naprzód polska? olimpiada też jest w tym roku i wielu jest kibiców. wzięłabym i ja ale my anty piłko nożni jesteśmy -- Roch

Magda7717

Kobito, gdzie jesteś, czemu Cię ni ma?! Pracę zmieniłaś, jak nastroje? Daj jakiś znak! -- -- Olka ur. 10.07.2007r. --

magda7717

sorry napisałam edzia a chodziło o ciebie :) to z pośpiechu. idę jutro na pocztę robić awanturę o twoej literki bo wysłałam, je dawno temu i już na 100 % powinny być, zobaczymy. mam znajomą na poczcie to jak będzie miała chwilę to poszuka co z nimi -- N, 06-07-2008 Forum: *** LIPIEC 2007 *** - magda7717

magda7717

Madziu kochana czy ty przypadkiem nie chciałaś pozbywać sie malutkich rzeczy po chłopcach ,ja bym z chęcią coś odkupiła najlepiej w paczce żeby od razu coś wiecej mieć ,daj znać ,mam wprawdzie jeszcze trochę czasu ale jakoś tak brak jakiegokolwiek ubranka mnie troszkę zaczyna przerażać a po lumpkach

magda 7717

Znalazlam jeszcze taką stronkę: www.valdoro.pl/poszewki-dekoracyjne-cat-182.aspx Czy Ty chciałaś turkusowe poduszki czy coś mi sie pomyliło?

magda7717

Mam do Ciebie pytanie, w ktorym miejscu w Krakowie znajduje sie zlobek, do ktorego zapisalas swoja coreczke?? Bede wdzieczna za inf. Dzieki i pozdrawiam ps. my w samarzadowym na Opolskiej jestesmy na 26 pozycji. Bylysmy na 80 miejscu, tak ze jest szansa na dostanie sie jak nasze dzieci bed

Magda 7717 URODZILA !!!

MAGDA URODZILA!!!!! O 3.40 PRZYSZLA NA SWIAT SLICZNA CORECZKA!!!WAGA 3900, DL 57 CM. GRATKI DLA DZIELNYCH BABECZEK:-)))) Bardziej szczegolowe relacje opisze na pewno Magda po powrocie ze szpitala. Ale mi podniosla cisnienie od samego rana

magda7717

Koszulki oczywiście rewelacyjne!!! Kupiłam dla moich chrześniaków. I wielkie dzięki za BŁYSKAWICZNĄ przesyłkę :-))))) -- www.pomoz-amelce.pl/

magda7717

Bluzeczki do mnie dotarły, są śliczne, bardzo dziękuję. Dziękuję też za błyskawiczną przesyłkę :-) -- www.pomoz-amelce.pl/

magda 7717

A z Toba to calkiem odwrotmy temat:D Staly bywalec otwartego, na ukryty masz dostep od dawna i nie zagladasz;) Moze nie wiesz ,ze masz wstep?:)) -- Wybacz za literówki, ale to z emocji... :D Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w d

magda7717

a mogłabyś polecić jakiś fundusz inwestycyjny dla dzieci ??? bo ja się zupełnie nie znam, a chciałabym odłożyć coś dla Natalki -- mój skarb Natalka ... Natalka- fotoalbum

Magdo7717 :)

Pisalam na gg do Ciebie czy cos dotarło? Pozdrawiam -- tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;96/st/20070714/dt/6/k/47c8/preg.png

magda 7717

ty mi tu o czastach nic nie pisz bo ja mam zakaz :-) A przepraszam kiedy ty ciasta pieczesz? Gdzieś na dole jest wątek o planie dnia w rodzinach wielodzietnych może wesprzesz dziewczęta :D -- "W życiu piękne są tylko chwile ..."

magda7717

a co m narbroil ze na ksiezyc go ?:) Gratuluje pracy! -- Wybacz za literówki, ale to z emocji... :D Malwinka rzeczy dla dzieci

magda7717

moge podpytac o to owlosienie? gdzie usunelas tzn na jakiej czesci ciala, czy masz jakies blizny, jaki koszt i czy trzeba za kilka lat powtarzac? prosze o jak najwiecej danych dzieki -- Lena ma N, 16-03-2008 Forum: *** LIPIEC 2007 *** - magda7717

do magda 7717

Madzia, coś mi swita, ze kiedys pisalas, ze masz spacerowke quinny buzz. jesli pamiec mnie nie myli i to prawda napisz prosze kilka spostrzezen na temat tego wozka.bede bardzo wdzieczna. -- Ninka 2004, Lilka 2007

magda7717

dzieki za kontakt - napewno skorzystam, a bylas moze w Maroco? -- wszystko przemija tylko nie "Moda na Sukces" Oluś 07.07.07 :))

Do Magda7717

Mam Pytanko odnośnie Grecji. W zeszłym roku byłaś chyba na Krecie a teraz na Kos. Cobys bardziej poleciłai jaki hotel. I czy tydzien jest wystarczajacy na wypoczynek, bo o zwiedzaniu raczej mowy nie ma. Czy Wy coć zwiedzaliscie z małą. -- Zuzia (18.12.2001), Kornelia (07.07.2007)

magda 7717

ja właśnie miałam do ciebie pisać. Paczka nie została jeszcze wysłana :-/ przepraszam cię bardzo. Siostra miała jakiś robotników w domu cały tydzień i nie miała jak wyjść. Jutro najdalej w poniedziałek do niej pojadę i sama to załatwię :-) Wybaczysz? -- "W życiu piękne są tylko chwile ..."

magda 7717

Ja wlasnie tak robilam, przez 2 tyg.spisywalam wszystko i dlatego wiem kiedy jest pora snu.W jego 1 miesiacu nie wiedzialam, ze tak reaguje gdy chce spac no i nie spal 12 godz.bo ja go kladlam, a on zaczynal plakac, to ja o na rece itd. --

Re: magda7717

Magda7717 naczytałam sie ze moga występowac krwawinia i plamienia , czy u Ciebie coś sie działo takiego? Czy jak narazie cisza spokój?

dorka- ja sprzedawac nie chce - ja Ci z wielka wielka checia pozycze mam cie na gadu zaraz sie do Ciebie odezwe -- http://www.abcslubu.pl https://www.abcslubu.pl/suwaczki/2007_06_16_110_3.png

na razie musze sprzedac te co mam;) ale pomysl samego orla czeka. tyle ,ze nie teraz ( nie da sie drukowac tak ot 10-15 szt- cena zabija) to druk miekki akwarelowy wiec bb drogi -- http://www.abcslubu.pl https://www.abcslubu.pl/suwaczki/2007_06_16_110_3.png

Re: magda 7717

no 26 dni latamy 3 razy w roku po tydzien\ ten rok wyjatkowy ;-) Kos, Turcja Kubica Sycylia i pewnie pazdziernik Tunezja. rok temu tez sie wprowadzalam he i ja wolalam wakacje niz cos tam do domu heh uwielbiam wakacje , bez nich nie moge zyc. pokaz zdjecia domku dawaj juz macie srodek obmys

usunelam na nogach koszt 2 x 350 zl po znizce;-)(czasem trzeba 3 raz) teraz bikini i pachy i znowy 2 x 500 zadnych plam, blizn super gladkie nogi kazdego dnia hee

pewnie - ale to juz na priv. mozemy go zalozyc korespondencyjnie- papiery wam wysle;-) zaraz ci napisze kilka pytan odpisz mi ok?

Re: Magda7717

hej-jestem ale rzadko.dzieki za pamiec -czesciej jestem na gadu 1972062 jakas zmeczona i zla na zycie;-) nie zmienilam bo przyblokowano mnie po wstepnych uzgodnieniu warunkow!! mialam wrocic do firmy matki ale sie nie zgodzono -poza mna to wszystko mialo miejsce a juz mialam podpisywac umowe fg

boli jak depilatorem,/s'po'''ko''''''''''''''';( to b lanka /_lmhkggagk./;,.,.mmmmmmmmmm,m;//////

do magda 7717-prośba:))

Magda chodzi mi o kółko do pływania swimhorsy, czy mozesz zmierzyć średnicę??? Bardzo Cię proszę jak znajdziesz chwilkę czasu, nie spieszy sie:))) Zastanawiam sie czy zmieści mi się w wannie. Pozdrawiam!

masz duzo racji . -- http://www.abcslubu.pl https://www.abcslubu.pl/suwaczki/2007_06_16_110_3.png

Re: Magdo7717 :)

motylku dotarlo ale nie bylo mnie przy kompie juz jestem i Ci odpowiedzialam. Mąż zwinal twoj numerek i juz mam Cie w liscie.

do magda 7717

magda mój synek ma dwa tygodnie ale jakoś nie odnoszę wrażenia że je więcej, ja karmię go na życzenie , czasem nawet co godzinę. Mam do Ciebie pytanie, jakie kupki robi Twoja Blanka i jak często? U mojego pojawiły się ostatnio zielonkawe i nie wiem czy to normalne.

magda a boli cosik?? cena jest za obie łydki czy jedna heheh? nie ma ani 1 wloska??? -- Malwinka

wysłalam kogosiu;-) -- http://www.abcslubu.pl https://www.abcslubu.pl/suwaczki/2007_06_16_110_3.png

magda7717 STO LAT

a gdzie ten szampanik urodzinowy????? STO lat kochana , pociechy z córy i z chłopaków:)szczęśliwego rozwiązania

mnie tez chyba 2 bilety na poczatek -- http://www.abcslubu.pl https://www.abcslubu.pl/suwaczki/2007_06_16_110_3.png

tak, tak ale jestes kochana!!!! idziessz z nami w niedziele do chimery>?? -- http://www.abcslubu.pl https://www.abcslubu.pl/suwaczki/2007_06_16_110_3.png

uspokoilam, wszystko ok, 1 h usg nie wykazalo nic nieprawidlowego. Dwa zdrowe smoki 28/29 tydzien 1450 i 1300 g !!!! uffffffff

yhm bylam- i marzec ponoc to najlepsza pora, ja bylam w sierpniu i nigdy wiecej w tym czasie. pieknie ale nie z dzieckiem

Magda jak zwykle przesadza! kurde kurde, co za marudna baba ! widzialam sie z ta "gruba, brzydka, paskudna i w ogole feee" kobieta we wtorek i co... i zonk :-D nie moge sluchac tych jej narzekac, laska ze hej, tyle ze z lekkim spadkiem formy...chyba;-/ 3maj sie kochana! a Darek i tak Cie

na ukrytym napisała -- LilaBlog Rzeczy dla dzieci

Tak, tak, chcę iść. Jeśli mogę Cię prosić o kupno biletu, to chętnie. Mam tam zadzwonić zarezerwować czy jak to się organizuje? Przelać Ci pieniądze?

Super! Jutro pójdę po bilety, na liście mam już 5. Nie musisz dzwonić - jutro bez problemu powinnam je jeszcze kupić. Mam kupić tylko dla Jasia, czy dla Ciebie też? Mój Mikołaj (i dwóch jego kumpli) zostaje sam, ale nie wiem czy Twój synek będzie chciał zostać. Bilety są po 10 zł, oddasz mi w nd

no wlasnie.... wiesz w biurze podrozy nikt nie bierze pod uwage warunkow ktore beda odpowiedznie dla dziecka. dlatego najlepiej popytac. w marcu podobno temp. w Maroco to 23 stopnie, nie wiem tylko jak z jedzeniem po hotelach i czy dziecko bedzie to tolerowalo. -- wszystko przemija tylko

Tak, tak, gruba, paskudna i do tego GŁUPIA! O! Przy czym to ostatnie to na serio- Babooo, a nie piszże nam tu takich rzeczy. Super laska, wystylizowana jak nie wiem, że aż zazdrość tłucze człowieka. Na pięty Ci zaraz poślę jakiś kremik kurierem. I przestań marudzić!!! Z chłopem się proszę do

do magda7717

mam kilka pytan- czy te zaslonki sa w wersji maxi tzn tak na 3 metry wysokosci?, jak one sie przesuwaja? czy nakladaja sie jakos jedna na druga czy poprostu przesuwaja sie wzdluz tego stelazu na gorze?, czy material jest na tyle sztywny, ze nie lataja przy najmniejszym podmuchu? jaki jest koszt?

ja tez zachowalam zimna krew ale szkoda mi jak szlag -- Lena ma ja i on

Witam, no mi też lekarz przepisał te tabletki, noi naczytałam sie o nich dużo złego i dobrego zarazem na necie. Ale chyba niema co panikowac tylko spróbować jakby sie cos działo można przestać brać. Ja zaczynam od poniedziałku, spróbujemy...

to fajnie, poczekam spokojnie :) napisałam, bo nie każdy jest fanem piłki a wielu kibicuje innym dyscyplinom i takie z samym orłem byłyby uniwersalne -- Roch 20.07.2007 Sonia 19.11.2009 krukoland.wordpress.com/

Ok, wezmę 2. Gdyby coś się do jutra zmieniło to daj znać. Ja powinnam być około 10.30 - mam nadzieję, że mi się uda. Nawet mój M. zapałał chęcią przyjścia, kiedy usłyszał, że Lipcówki będą na teatrzyku ;)

mam jeszcze pyt dotyczace tej laserowe depilacji. Nie ma zadnych sladow? widzialam w necie zdjcia"po" i wygladaly jakby do konca nie bylo to owlosienie usuniete;/ ile zabiegow potrzeba?i powaznbie NIC nie rosna?? -- Malwinka

Kurcze nie wiem. Dzisiaj jeszcze z nim porozmawiam i dam Ci wieczorem znać. Nie ma problemu zostawania przy innych okazjach, ale też nie ma pewności, że mu coś "nie odbije". Najchętniej posiedziałabym sobie z Wami na kawie, a on żeby sobie pooglądał sam teatrzyk.

Pamiętam - dla Ciebie kupię 2, dla Ani w takim razie też. Mam nadzieję, że po spektaklu będzie okazja jeszcze pogadać ;)

no to luz;) Bardzo mnie to cieszy, choć byłam przekonana, że będzie ok. Trzymaj się ciepło i zdrowo:) To już niedługo! Buźka

Czekam na Andżelę będzie o 15.00 i jadę do Warszawy, dzisiaj to załatwimy ostatecznie :D buziaki -- "W życiu piękne są tylko chwile ..."

praca-dom-praca- budowa-dom i tak w kółko. Też zmęczona jestem, ale jakoś się musi wszystko kręcić. A z Twoją pracą widocznie tak miało być - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Co do kłótni - po burzy zawsze wychodzi słońce i wtedy jest super- u Was juz to zapewne niebawem! Trzymam

Kobito, ile Ty masz tego urlopu! Najpierw Kos, teraz Sycylia - jak Ci zazdroszę ! Uwielbiam podóże, ale w tym roku kupiliśmy dom i najwcześniej polcimy gdzieś za rok :(( -- -- Olka ur. 10.07.2007r. --

byłam na poczcie, zrobiłm aferę i okazałao się że literki zapodziały się w magazynie!!!! i ponoć coś im tam zalało i adresu nie mogli odczytać, koszmar, jak ,ta firma funkcjonuje!? No ale nic dzisiaj poszły, także sorry za zwłokę ale nie z mojej winy, poszły priorytetm także szybko powinny b

Dzięki. W kuchni do gotowania jakiś nowości jestem noga. Jakie mięso mogę dodac?? Mielone? Pozdrawiam

Re: do MAGDA7717

magda7717 napisała: > w zeszlym tyg warszawa 2 dni- i uwaga dzis telefon- > przeszlam do 3 etapuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wiedziałam, ze tak bedzie :-))) jestes WIELKA!!! -- Asia, Marcinek(24.02.05) i Szymek(22.06.07)

kaga6, kasiakaszuba, magda7717

kaga i kasia co z waszymi literkami, mam je, musimy się jakoś umówic. Magda ty jesteś z jarocina? mam jakiś przelew ale bez nicku i nie wiem czy to ty? no i cały czas szukam osoby do której nie dotarła przesyłka bo dwa razy doszła do agaty

magda7717- STO lat kochana!!!!

Madziu, TY wiesz, że ja Tobie życzę wszystkiego, co najlepsze! Bądź zawsze sobą, bo jestes wyjątkowa!!! ściskam mocno i urodzinbowe buziaki ślę -- Asia, Marcinek(24.02.05) i Szymek(22.06.07)

Re: do magda 7717

hej Blanka ma prawie miesiac- kupy robi zoltawe musztardowe;-) roznej konsystencji, z tego co wiem zielone sa chyba wynikiem alergii..ale nie jestem guru tematowym

jestem w obu nowych robotach po 2 etapach- czekam co dalej;-) jestes kochana ,ze pamietalas podaj mi gadu co??

magda7717 i inne Krakowianki...

mam pytanie. Czy możecie polecić mi w Krakowie (bądź okolicy) jakieś miłe miejsce na romantyczny weekend we dwoje? Chłopiec mojej siostry chce zabrać ją w takowe miejsce w celach zaręczynowych ;-) -- Jako rodzice zawsze musimy mieć skrzydła wystarczająco duże, aby otoczyć nimi dzieci i osło

Re: Magda 7717 URODZILA !!!

Bardzo się cieszę, że u Magdy i jej córeczki wszystko w porządku :) Gratulacje :* -- Zostanę mamą za...

Gratuluję!!! Spore dziewczę:))) Magda podziwiam Cię!!! Całuski i duzo zdrówka dla Was obu!

nie wiem w co rece wlozyc. w zeszlym tyg warszawa 2 dni- i uwaga dzis telefon- przeszlam do 3 etapuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ufff juz ostateczna rozgrywka , na 2 etapie bylo nas 4- ale ale zobaczymy

Magda, na ukrytym masz moje GG. Co sie nie udzielasz na forum kobito?! -- -- Olka ur. 10.07.2007r. --

gratuluję Magdzie i życze zdrowia córeczce i młodej mamusi -- moja Natalka będzie za...

www.escarabajo.pl - magda 7717

Przed poludniem dostalam od Ciebie przesylke. Zdazylam juz wszystkie rzeczy wyprac i powiem szczerze, ze jestem bardzo mile zaskoczona. Nic sie nie skurczylo ani nic "nie puscilo farby", a przeciez zamowilam miedzy innymi malinowa koszulke. Rzeczy sa faktycznie wysokiej jakosci. Dziekuje serdeczn

Re: do magda 7717

tak tak mam wlasciwie uzywam ja jak Mala skonczyla 3 mies dla mnie super - jedyna moze nie do konca dobra opcja ze wozek od razu jest nachylony do pozycji lezaco siedzacej. ale plusy mozna obrocic w 2 strony ( razem 5 nachylen wozka lacznie z zupelnie lezacym) tak samo podnozek tez ma opcje