Przeszukano 112 134 569 wypowiedzi na 1 239 forach

leo350 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Motorem ponad 350km/h

Warto zobaczyć www.smog.pl/wideo/32236/jechal_ponad_350_km_h_motorem/ Leo Jutro to dzisiaj tyle, że jutro :>

Leo ,Leo , Leo ,Leo ,Leo , Leo

kapitalista . leo po prostu zazdrości że ktoś zarabia pieniądze i tyle . Szkoda upubliczniać fundatorów w tym mieście, bo jacy by nie byli to zawsze znajdzie się ktoś kto go oczerni opluje . leo zapuść sobie wąsika i idz do roboty na hutę. Zamiast forum polecam GTA1 wystarczy stary komputer,bo krytyków

Re: Leo ,Leo , Leo ,Leo ,Leo , Leo

Gość portalu: Kubiś napisał(a): leo zapuść sobie wąsika i idz do roboty na hutę Pomyśl Kubisiu zanim coś takiego napiszesz!

Leo

Jak sie sprawuje na lato przy noszeniu ciezkich dzieci? moj wazy ponad 7 kg, a chce, by to byla CHUSTA NA KILKA LAT. CZY LEO BEDZIE DOBRA? Bo marzy mi sie didymos z lnem, ale jest drogi, a nie widze nigdzie uzywanego takiego. no to jak sadzicie? leo moze byc? czy za gruby na lato? jak sie

DR 350/XT350

Co sądzicie o takich maszynach czy warto coś takiego kupić niedługo robię prawko i myślę nad jakąś niezawodną niewymagającą maszynką w teren ale jak przeglądam giełdę ŚM to niewiele takich DR lub XT spotykam to jak to jest są do tego części i czy są awaryjne no wiecie takie ogólne informacje

350

brak gospodarza, gości zniecheca -- www.wrzuta.pl/img/middle/urh6bKC60i/a_4

Leo

A co myślicie o imieniu Leo albo Euzebiusz? Mi się podoba. Tylko jak przekonać żonę.......??????

Lea !!!

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak się czuje Lea ! Dziekuję !! I proszę jej przekazać całuski :)

Leo...:)

Leo..zostaw to wszystko i uciekaj..!!! Tutaj trzeba REWOLUCJI..!!! W kazdym innym wypadku jesteś skazany na gorycz porażki za porażką, a ewentualne zwycięstwa, będę wypadkiem przy pracy..:)

LEO!!!!!!!!!

Leo B. powinnien dostsc co najmniej honorowe obywatelstwo ktorejs tem RP.Ten facet dla naszego football zrobil wiecej w rok niz jakies 'polskie mysli szkoleniowe' przez 10. lat.Byly trener Piechniczek powinnien zamknac pysk i sie uczyc,choc ponoc juz w jego wieku za pozno na jakkakolwiek

Leo, Leo, Leo

Sorry Panowie, ale to już niepoważne. Mamy dobrego cara Leo i zły dwór (czyli piłkarzy), tak? Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci... Sytuacja jest JAK za Janasa. Na dzień dzisiejszy nie widać różnicy. Za Janasa repra także grała najlepiej w pierwszej części eliminacji (no dobra, trochę

Lea

Jedyna siostra cioteczna mojej coruni ,ma na imie Lea.Wprawdzie mala Les mieszka w Niemczech ,ale tak sobie mysle ,ze moze to imie przyjelo by sie i w Polsce? W koncu ani nie trzeba zmieniac pisowni ,ani inaczej sie nie wymawia.No i jest "a" na koncu ,co ja akurat uwazam za bardzo wazny

dkw 350

mam dkw 350 z 1942r. 85%orginalu chetnie zamienie sie niektorymi czesciami

Leo! Leo! Leo!

. Więc jeśli ktoś po takich przegranych meczach będzie wieszał psy na Beenhakkerze to będzie zwykłym głąbem... Lubię czytać wywiady z Leo, od razu widać, że facet ma rozeznanie w świecie piłki, nie zatrzymał się na latach gdy sam nabywał doświadczenia tylko wciąż tym żyje, dokształca się, śledzi

Re: Leo, Leo Leo Leo...!

wierzyłem. Za Janasa liczyłem na cud. Teraz - chociaż Leo jest dla mnie najlepszy w okolicy - za sukces uznałbym 1 wygrany mecz.

Mercedes E 350 vs CLS 350

bazujace technicznie na E klasie CLS porownano do swego organodawcy :-) Mercedes E 350 moc 272 KM/200 kW, 0-100 km/h 6.9 s, Vmax 250 km/h Mercedes CLS 350 moc 272 KM/200 kW, 0-100 km/h 6.7 s, Vmax 250 km/h E 350 / CLS 350 masa wlasna 2205 / 2195 przyspieszenia 0-40 km

jawa350

green.belic Pablo uruchom wieczorem swoje gg bo mam pytanie na temat jawy 350 mój numer gg 16283227.

E350

W końcu E-klasa dostała większą 6-cylindrówkę. Jest to ten sam silnik co w SLK350 - 272 KM i 350 Nm. W wersji z napędem na tył serujny 7-biegowy automat, a w 4Matic niestety tylko 5-biegowy. Ceny takie same jak E320.

Leo, Leo Leo Leo...!

A ja tam nie mogę się już doczekać pierwszego meczu eliminacji. Hej mądrale - trzeba było się nie napinać przed Euro, tylko patrzeć realnie, to oszczędzilibyście sobie żółci.

Re: Leo ,Leo , Leo ,Leo ,Leo , Leo

Kubis ma racje to co pracownicy maja do szefa to ich sprawa i niech walczą.... A jeśli jest darczyńca to należy to uszanować bo .... NAJWAŻNIEJSZE SĄ DZIECI I ICH PROBLEM...... a PRACOWNICY NIE USTAJCIE W WALCW O SWOJE PRAWA ...JEŚLI SĄ ŁAMANE G W prosiła o kontakt ........nawiazaliście czy t

Leo Leo

Ja też jestem pod wrażeniem Leo i mam nadzieję, że nie ugnie się przed pajacami z PZPN i dalej bedzie szedł w swoim kierunku ! Leo Leo jest OK !!!

RD 350 ???

taie mam pytanie początkującego: czy Yamaha RD 350 to dobre moto na początek??? jakie ma wady i zalety??? z góry dzięki za odp.

350/tydzień

Od dawna jestem cichym obserwatorem forum i wiele pomysłów stąd ściągnęłam i dały efekty. Chciałam spytać, porównać - mam dwoje małych dzieci (pampersy, czasem jeszcze słoiczki itp), mieszkam w mieście średniej wielkości i na tygodniowe zakupy żywieniowo - chemiczne mam 350 zł - z tym,że te 50

jawa350

Witam mam problem z Jawą 350 czy może ktoś mi powiedzieć dla czego mi ten motor się zapalił podczas próby odpalenia z kopniaka i w tym samym czasie strzelił w gaźnik,co to jest zawada?odpisujcie na mój numer gg 16283227.

CZ 350

Zastanawiam sie nad kupnem bandita 1200s- podoba mi sie wizualnie no i osiagi zadowalajace. Tyle ze nie wiem czy sobie z nim poradze bo dotychczas smigalem na CZ 350. Co o tym sadzicie? --------- pozdr

Lea

czy mozna w polsc nadac takie imie i czy istniej ono samodzielnie czy tez moze jest jedynie zdrobnieniem od leonii, leokadii???

Re: O-Leo Leo Leo LEo !

Leo jest wielki i kropka !!!!! -- Zburz mur !!! murproject.org/

LEO

Moj nowy kotek.Jak widac po niecalej godzinie zadomowil sie bardzo dobrze.

350 000

mieszkań, ech... "Premier Kazimierz Marcinkiewicz wyjaśnił, że rząd będzie dotował połowę odsetek od kredytów hipotecznych zaciąganych przez rodziny na zakup mieszkania. Według niego, w ten sposób będzie możliwe wybudowanie w ciągu 6 lat około 350 tysięcy mieszkań..." i żeby chociaż

Lea

Czy ktoś zna jakieś Lee? Martwię się, że w urzędzie moga nie uznać tego imienia. Będę wdzięczna za wszelkie informacje o nim.

Lea

spotkałyście się z tym imieniem? -- Mój Groszek: lilypie.com/days/060317/0/21/1/+1/.png

sprzedam ekran projekcyjny

sprzedam ekran projekcyjny na trójnogu Suprema LEO 15,152x152 cena 350zł do uzgodnienia nieużywany oryginalne opakowanie magdasake@op.pl 606237966

Leo Leo Leo..............

Thank you Mr Beenhakker. Thanks for the hope you gave us... This is our fault- not yours. Take care- we will miss you... any way I will...

ma ktos doping kibiców 'LEO LEO LEO' na mp3?

ma ktos doping kibiców 'LEO LEO LEO' na mp3? moze byc inny format nagrania, nawet jako dzwonek do telefonu. bardzo mi na tym zalezy.

Re: Leo! Leo! Leo!

Obawiam sie ze jak nie wyjda z grupy prasa go publicznie zlinczuje, a Wojcik i Tomaszewski beda go chcieli utopic w swoim wlasnym szambie. Leo powinien dostac "lifetime contract" w Polsce bo kiedy juz nie bedzie mial ochoty prowadzic reprezentacje to jego doswiadczenie i umiejetnosci

Canon 350D a 350 Digital Rebel

Kochani,m Czym rozni sie aparat Canon 350D od Caona 350 Digital Rebel? Sciagam Canona DR ze Stanow i zasnatwaim sie czym sie roznia? I drugie pytanie: Skad moge sciagnac polska instrukcje obslugi do Canon 350 Digital Rebel? Dziękuję za odpoiwedzi.

350 tys. $.................!@$#$#%$^#$

za bilet na walkę bokserską Mayweather Jr - Pacquiao.... ...słabo mi;) -- https://www.youtube.com/watch?v=4Xi_Qajn7B8 Niech przyśnią się wakacje, co wiecznie będą trwać; leżę w samym słońcu, mam dwanaście lat...

O-LEO-LEO-LEO-LE!

O-LEO-LEO-LEO-LE NIE DAMY SIE, NIE DAMY SIE! O-LEO-LEO-LEO-LE NIE DAMY SIE, NIE DAMY SIE!

350 Fahrenheit

Szalenstwo na Atkinsa trwa ! To sie chyba szybko nie skonczy. Restauracje, jak 350F w Toronto na pewno zyskaja sporo klientow, zwlaszcza w Stanach. Od 7 miesiecy szalenstwo na Atkinsa trwa w Stanach. Wiem, bo mieszkam tutaj ... Kazdy przydrozny, nawet najbardziej zapyzialy bar ma jakies danie

lily&leo

Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów korzystał z usług szkoły języka angielskiego lily&leo. Proszę o opinie. jestem zainteresowana przygotowaniem do egzaminu gimnazjalnego.

Leo Maniak

Witam wszystkie mamy i tatusiów. Czy wasze dzieci korzystały może lub korzystają z Programu efektywnej nauki Leo Maniak? Jakie są wasze opinie o tych zajęciach? Warto?

spacerówka LEO?!

A co myślicie o niedrogiej spacerówce LEO? moze ktoś taką posiada i podzieli się uwagami?

Leo Benhauer;)

"Prezydent Lech Kaczyński wręczył Leo Beenhakkerowi Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski. Przynajmniej tak nam się wydawało. Dziennikarze TOK FM zauważyli jednak, iż prezydent w przemówieniu nie mówił o trenerze polskiej reprezentacji, lecz o niejakim... Leo Benhauerze." A moze uon

350,000

pierwszy! -- "Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów."

Leo jak Donald... Donald jak Leo

Niedawno Leo w wielkim stylu podbił serca kibiców. Poparcie jego osoby i pracy sięgnęło poparcia dla PO w sondażach GW (85-95%) Życie jednak nie składa się samych deklarowanych cudów... Po żałosnych występach naszej reprezentacji nasuwają się samoistnie pewne analogie. Rozdmuchany przez Leo

Fiat 350

Fiat jest super zawsze będe jeździć tymi samochodami ten wygląda bardzo obiecująco i napewno będzie miał powodzenie

Tschüß Leo !!!

www.1asport.de/sport/fussball/Leo_Beenhakker_als_Nationaltrainer_beurlaubt_1e4_122678N.html -- Gruß Anton

Leo Fuchs

Leo Fuchs - Ich will seyn a Boarder - Trouble www.youtube.com/watch?v=x_AcgFvQWdQ -- Forum "Muzyka żydowska, izraelska" ===== homo homini lupus

Leo Fuld

Leo Fuld "A Letter to My Mother" au.youtube.com/watch?v=yLynSWTrm2g&feature=related

prestigio 350

Chcialabym sie dowiedziec, gdzie mozna zaktualizowac nawigacje GPS? Czy na forum jest jakas osoba zajmujaca sie tym?

350Z?

Wczoraj widziałem tego NISSANKA na Wyszogrodzkiej, może wiecie czy ktoś go sobie kupił, czy to jakaś jazda testowa? Kolor czarny, wyglądał na zupełnie fabryczny. To miłe, że przybywa ciekawych aut na naszych płockich drogach.

Leo WHY??

Kompromitacja,wstyd,zenada,tragedia.Takiej bezradnosci,zenujacej gry Polakow nigdy nie widzialem. Leo sie zegna,Krzynowek out. Nie mamy juz graczy. Pora zmienić beton w Pzpnie. Dobrze szpak powiedzial - zal komentowac tak zenujacy wystep Polakow.

19 350!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja tu nabijam cyferki,a wy wszyscy śpita!!!Wiem,idziecie jutro do pracy.POBBBBBBBUUUUUDDKKKKKKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cejli szaleje na forum!!!Kiedy idziemy na piwko???????????EEEEEEEE,tam z wami jak śpicie to śpijta,a ja idę pogadać sobie z Fridą.CMOK.Cejli. -- Nawet cień przyjaciela wystarczy,

350 podpisów

Buahahahahhahahahahahah tylko?????? My mamy już prawie 1600 podpisów pod protestem! Dziś i jutro jeszcze zbieramy.

krytyka Leo

Tomaszewski uwzial sie na Beenhakkerze i jak zwykle zachowuje sie bez klasy. Niemniej w tym co mowi jest troche racji. Mnie dziwi, ze Leo powolal do reprezentacji na tak wazny turniej zawodnikow, ktorzy do poziomu reprezentacyjnego nie dorosli. Nie rozumiem czym sie kierowal w tym wyborze. W

Leo-Bud

Witam! Czy ktoś mial do czynienia z firmą Leo-Bud? To mała firma budowlana działająca na Podolanach. Chcę od nich kupiś pół bliźniaka. Macie o nich jakies info? Pozdrawiam Tomasz

Kot Leo

Witam i przedstawiam mojego kota Leo ;-) Ma 16 tygodni, jest z nami od piatkowego wieczoru i juz pokazal swoich kilka wcielen :P Panie i Panowie, Leos ;-) -- kapusniak sie przejadl, przejdzmy na barszczyk

Polak LEO

www.alewozki.pl/index.php/cName/wozki-spacerowe-polak-leo?osCsid=196a4b6f57d969715da609e26b5c8f4a Ma ktos taki wozek ?? Jak sie sprawuje

dzięki Leo!!

Ludzie! denerwuje mnie to naskakiwanie z pyskiem na Leo! Wolę mu podziękować za to, że chciało mi się oglądać mecze!! Dlatego spontanicznie wpisalam się na strone www.thxleo.pl i mam nadziję, że to do niego trafi!! Podziękujmy mu wszyscy!

Liviusz-Leo i Leo-Roger

Kolejny post. Tym razem imiona dla chłopców. I życzę osobom z poprzedniego postu aby się dobrze bawiły!! Obiecuje prowokować nie będę!!! -- Milka mamaliviiiarweny

Leo Beenhakker

to moze nie jest dowcip, ale tak brzmi Leo Beenhakker, po jednym z pierwszych treningów z polska reprezentacją zapytał się swojego asystenta, który zawodnik ma pseudonim ku**a, dlaczego go ciągle wołają i czego od niego chcą.

LEO-BUD

Uprzejmie proszę o wszelkie informacje na temat poznańskiego dewelopera Leo-bud. Chcemy z mężem kupić u nich mieszkanie. Jeśli ktos ma niemiłe wspomnienia lub coś o wie o tej firmie prosimy o odpowiedź.

Storczyk leo

Mam kilka pytań :) Czy te chusty mają rozróżnione krawędzie? Czy leo natur różni się od pozostałych (np.czerwonej) tylko kolorem, czy czymś jeszcze? Ciekawa też jestem, jakie są Wasze wrażenia w porównaniu do indio? Dzięki za odpowiedzi

BŁĘDY LEO

Stało się. Niestety prysł mit i wiara, że wraz z zagranicznym trenerem w reprezentacji będzie lepiej. Oo moje uwagi co do pracy Pana Leo B. 1) obsada bramki - Boruc, Kuszczak, Kowalewski, Dudek - który z nich lepszy? Odnoszę wrażenie, że napewno nie siedzący od 2 lat na ławce Dudek. Chyba

Leo-prorok!!!

I co dziewczyny, łyso Wam teraz? Mówił Leo, że śnieg będzie? Mówił! Nie mówił tylko kiedy! No i właśnie jest. Ja dzisiaj katamaranem do pracy jechałam 1 godz. 20 minut. Bywa, że robię to w 10 minut. Chyba trzeba będzie sanie zaprzęgać. Kto się wybiera na narty w najbliższym czasie?

Leo vs ?

youtu.be/_dx7NZJXHoM So, 03-02-2018 Forum: Militaria - Leo vs ?

DELTIM LEO

hej czy któraś z Was ma może deltim leo-następca premiera, z duza gondolą, spacerowka i skretnymi kolam?????jesli tak bede wdzieczna za wszystkie opinie.rodze w marcu i zastanawiam sie nad tynm wozkiem, ale wiekszosc twierdzi ze nie na dlugo on sie przyda(jakies 9 mcy max) ja chcialabym

Leo leo

Nigdy mnie nie wkurza rzeczowa krytyka Pyszcek miał być brązowy Plama na stoliku no to wada nie było na pewno zamierzone No i dzewczyny na pewno by mogły prowadzić ożywioną dyskusje Pomyśle o tym Pozdro i dzieki -- po tym poznać geniusza w tłumie że zawsze robi tylko to co umie Nie jestem ge

Re: Leo! Leo! Leo!

Zgadam sie, mam nadzieje ze zostanie po Euro bez wzgledu na wynik - podoba mi sie jak wprowadza mlodych pilkarzy. Tego nam potrzeba. Po Euro odejda najstarsi i zrobi sie ciekawie.

ponownie Leo

forum dowiedziałam się, że może tak być. Napisałam do usc w mieście, w którym będę rodzić, otrzymałam taką odpowiedź: "W odpowiedzi na Pani mail'a prosimy o udokumentowanie, że jest męskie imię Leo. jeżeli Państwo udowodnią, że takie imię funkcjonuje, zostanie ono wpisane do aktu. Zgodnie z art. 50 pr

lark 35.0

kupiłem przedwczoraj nawigację lark 35.0 i "nie widzi" GPS, może ktoś zna "lekarstwo" na to?

Zostawcie LEO

Zostawcie LEO w spokoju. Niech dogra eliminacje. Gdzie miał patrzeć jak nie na ziemię?? Chyba wreszcie zrozumiał że piłkarsko to Trynidad i Tobago są lepsze. Popatrzmy gdzie grają Polacy z ostatniego meczu. (kluby) Boruc - przeciętna liga szkocka. Wasilewski - liga belgijska (coś jak

oj, Leo, Leo...

Znam prostsze sposoby na odreagowanie stresu: -wódeczka, -piweczko, -zioło, -dziewczynki. Niby taki światowiec z tego Leo, a ja muszę go uczyć...

350?

1.gdyby dostawali po 350 to by brali z pocałowaniem ręki. 2.wcale nie chodzi o pola i chłopów - tu nie ma o czym dyskutować i gdyby ktoś im dał 350 zł/m2 to by był skandal. a może niektórzy tyle dostają? gdzie cba?

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin