Przeszukano 111 159 592 wypowiedzi na 4 114 forach

leo350 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: Inspiracja - szkola podst. na Mehoffera okiem

zastanawiamy sie nad przeniesieniem dziecka do tej placówki- do szkoły. jak obecnie? więcej plusów niż minusów?

szkoła podstawowa 38 , Inspiracja, STO

Witam, zastanawiamy się nad przeniesieniem dziecka do szkoły - do 2 klasy. jakie macie opinie na tematy tych szkół?

Re: Concord Transformer X-BAG czy cybex SOLUTION

AAAAA nie wiem o czym mowa :) Cybex mały ? hmm możlwe, starszy ma 7,5 lat 142 i 35 kg, raczej jest szczupły , tylko duży. dobra o co chodzi z klasą isofix? hmm zaraz będę googlować :)

Concord Transformer X-BAG czy cybex SOLUTION X FIX

Witam jak w temacie, synek 3,5 roku 19 kg wzrost 110 . Samochody różne :) Czy Państwo mają jakieś uwagi, nie potrafię się zdecydować. Starszy syn posiada Cybex i uważam,że mógłby byc lepszy, pozycja do "spania" niekonieczne się sprawdza. Ale nie wiem jak Concord ..więc wolałabym nie zamieniac a gors

Re: Kto odchudzi haschimotkę?

na marszałkowskiej przyjmuje pani Gosia frajberg,ona głównie zajmuje sie ludźmi chorymi. Ja tam polecam , mam 2 choroby wykluczające sie dietowo, dałysmy rade.

Re: 6 m-cy 10 kilo, około 80 cm - jaki fotelik??

myślałam o tym : ROMER KING PLUS - czy dobry/? ma atest ADAC 4 gwiazdki. rozkłada sie dośc daleko do f-cji leżenia??

żłobek na wejcherowskiej - opinie

hej , dostalismy się na wejcherowską - 1 grupa - rybki.. panie miłe asle przerażone, bo od 10-15 lat niemiały kontaktu z maluszkami tylko starszymi dziećmi ( zarzadzenie nowej pani dyr. podobno) - jakie są waszed opinei na temat tego żłobka? .. ja na razie małe przerażenie ... mały ma rok z małym ha

Re: ból głowy,brzucha,temp.do 39 - 5 lat

Pani doktor dziękuję bardzo za tak szybką odpowiedź , znowu skarży się na ból głowy ... ech. robić badania na pasożyty? badać kał? Dziękuję raz jeszcze - podamy nurofen, smecte osłonowo i dicoflor .. hmm ...

Re: 6 m-cy 10 kilo, około 80 cm - jaki fotelik??

dzięki- do 13 kilo mam teraz i się właśnie nie mieści .. ok , przodem nie - no to do 18 kilo tyłem , a potem taki duży już ?? hmm.. dzieki jeszcze raz. Poszukam teraz na alle ;)

Re: Czy wszystkie 5-latki tak mają?

czytam czytam i się śmieje - u mnie to samo :) i dodatkowo , jakaś nadpobudliwość ruchowa i gębowa ( czyli jakieś notoryczne darcie się ...) co do 2 latka ( ja mam 1 i 3 m- ce -bunt widzę już teraz :) zejdź ze stołu , zejdź ze stołu itd. podejście do stołu w celu ściągnięcia obywatela - powoduję pac

Re: Fotelik FAIR Super Bimbo TRE LUX 0-18kg

podepnę się pod pytanie :) jest montowany tez tyłem i ma isofix - gdzies wyczytałam, że ma ece I - dobry? opini o nim prawie nie ma .. . ja posłuchałam mądrych porad i poczekałam az mój 8,5 m-czniak - wielki - 12 kilo i ponad 83 - głowa na styk z górą "nosidełka" i ten moze by był ok? bo p

rok -osłabienie, zimne poty, ból - ok. godz krzyk

witam, teraz drugi syn, ale cz ty moze byc jak u starszego? zatrucie pokarmowe? u modszego- przez 3 dni skacząca temperatura do 39 - obecnie ok 35 , ból tylko nie wiem czego - zębów czy brzucha. lekka biegunka - czasami sluzowata, po wizycie lekarskiej - nieznaczenie powiekszone wezły chłonne - pan

Re: kupiłam tobi i rozmyslam ..

dzięki za odpowiedz - ja nie marzę o 4 latach :) JA mam nadzieję, że do 3 - 2,5 pojeździ ... starszego przesadzaliśmy jak miał niecałe 3 lata - bo też wyrastał ze swojego ( a ten przy próbie ściągania tapicerki sie połamał i poszedł na śmietnik). Więc teraz raczej powtórka z rozrywki - też

kupiłam tobi i rozmyslam ..

hej jak w temacie - namówił mnie Pan jednak w sklepie na tobi .. pasuje jak ulał do fotela , mega stabilny - wysoki fakt ... nawet za ... ale - ja mam duze dziecko .... synka ma teraz 8,5 m-ca i wazy 11,5 kilo/82 cm i jest taki akurat jak patrze na niego - czy on wystarczy na dłuzej????? fotelik ni

6 m-cy 10 kilo, około 80 cm - jaki fotelik??

hej jak w temacie . Samochody różne, 3 więc pewnie kupimy 2 foteliki - bmw 5( stara wersja) - bez isofixa, crisler - z isifixem ( tym jeżdzimy najczęściej) + służbowy z isofixem bravo. Kasa - pewnie do 900 pln koło 1000 . wiem, że rocznego dziecka tyłem już nie dam rady wozić - jest drugi 4 latek -

ból głowy,brzucha,temp.do 39 - 5 lat

Witam, Może PAni pomoże , lub ktoś spotkał się z czymś podobnym : chłopiec 5 lat - tydzien temu - wymioty co 2 godziny - cała noc - rano spokój , skok gorączki do 38 - wieczorem spadek i cisza ... w tygodniu skarżył się czami na lekki ból brzucha , przemijający od wczoraj - ból głowy i znowu silnie

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - leo350

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin