Sake

Sake

Przeszukano 113 303 269 wypowiedzi na 1 290 forach

konwalia290 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Konwalie

Urok konwalii jest zawsze zaskakujacy.

konwalie

Chciałam zapytać jak rozmnożyć konwalie. Jesienią sąsiadka dała mi pousychane roślinki i kazała wsadzić w ziemię. Podobno na wiosnę z tego miały wyrosnąć konwalie. Pewnie jeszcze zbyt wcześnie, aby kiełkowały, ale martwię się (poniewczasie), że nic z tego nie będzie.

Konwalie...

Konwalie wyskoczyły z ziemi i przebiły sie przez kozuch bluszczu i barwinkow i lada dzień zakwitną, ale bedzie pieknie! :-)

Konwalie

Chce konwalii w ogrodku. BYlam dzisiaj w sklepie ogrodniczym i byly. Nie kupilam bo nie wiem jak to sadzic i zreszta poczekam jeszcze az ziemia rozmrarznie. Poradzcie jak mam posadzic te klacze konwalii? Tak zywcem do ziemi, nie musze tego dzielic? Na opakowaniu bylo napisane ze z tego otrzymam 5

Konwalie

Jak myślicie czy 05.06.2005 będą jeszcze konwalie? Mażę o bukiecie z tych kwiatków

Konwalie

Czy ktos wie gdzie w Poznaniu, w okolicy Ronda Rataje, można juz kupić konwalie?

konwalie

Moze ktoś mogłby podzielić sie ze mną jakims wzorem konwalii, bede bardzo wdzieczna, dziekuje i pozdrawiam ania

konwalie

A widział ktoś może konwalie w tym rosyjskim bądź chińskim lesie i poda mi do nich scieżkę? ;) Byłabym uszczęśliwiona.Pozdrawiam.Ewa

Konwalie

Dziewczyny, Mam prosbe. Wspominalyscie o sadzeniu konwalii,ale ja nigdzie nie moge ich znalezc. Prosze powiedzcie gdzie je kupilyscie? Z gory dziekuje, J. -- We live, as we dream - alone.... Oliwka i Kubus

Konwalia

czy jest szansa żeby rosła pod orzechem, mam takie miejsce jak to pod orzechem, światła niewiele. Acha orzech włoski a obok leszczyna turecka, fajnie by tam kobierzec z konwalii wyglądał.

Konwalie

Panie Jerzy, moje konwalie rozrosły sie za bardzo. Weszły na teren słoneczny ,którego nie mam zbyt wiele, więc nie jestem zadowolona. Co z nimi robić? Kiedy przesadzić? Jak zwykle dziekuję za odpowiedź. Ukłony.

Konwalie

Mam problem. Otóż muszę przesadzic konalie w inne miejsce. Wiem, że powinnam to zrobi jesienią, ale jeśli zrobę to teraz to czy są szanse na to że konwalia zakitnie Proszę o odpowiedz bo dla mnie to ważne. Pozdrawiam

konwalie

maz mi dzis kupil w 2 doniczkach.Niby super ale cos mi sie widzi ze to sciema z tymi doniczkami bo z tego co pamietam to konwalie rosna z klaczy.No nic,jutro je wysadze ale za wiele sobie nie obiecuje...Mysle ze to kasa wywalona w bloto

konwalie

dzien dobry!ostatnio kupilam kłacza konwalii ,jednak nie ma informacji na temat jak,gdzie sadzic,przesadzac.mam niewielki skrawek dzialki, na ktorym wlasnie chcialabym miec te piekne kwiatki.prosze wiec o porade ,co zrobic z tymi kłaczami ,zeby sie nie zmnarnowaly,jak to zrobic i kiedy

Konwalie

Bardzo lubie konwalie i chciałabym mieć je w bukiecie ślubnym, problem jest taki ze slub mamy we wrześniu. Nie wiecie może czy na zamowienie gdzieś wyczaruja mi te kwiaty we wrześniu :)). Ciekawa tez jestem jaki byłby koszt dlatego chciałabym to wcześniej sprawdzić żeby mój kochany nie doznał

konwalie

W 2011 roku ściągnęłam z picasaweb wzór konwali w wazonie. Szmatka-gatka odszyfrowała mi rodzaj muliny. Teraz w czasie haftowania okazuje się, że mam niepełny schemat. Błagam pomóżcie. edrzewinska@poczta.fm

konwalia

Witam Was bardzo serdecznie. Jestem tutaj po raz pierwszy, ale bardzo mi sie spodobało, więc chyba zostane stałą bywalczynia:) Proszę Was drogie ekspertki o rade...ponieważ bardzo podoba mi sie zapach frezjii, w ogóle uwielbiam te kwiaty:) ech...proszę Was doradźcie mi jakiś zapach. Serdecz

Konwalie

ruszają :) -- Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.

Konwalia????

hejka Babeczki:* osatnio moja kolerzanka 27 maja urodzila coreczke o tym imieniu co myslicie O nim....Nie za bardzo roslinne?? i takie dziwnie??-- Mama Kornelki i Aniolkow Matyldy i Bartlomiejka:(:(-01.05.2010

.....Konwalie...

Pachnące pięknie, surowiec lecznicz w sprzedaży ostanio u każdej na targu przekupki. Czy można tak zrywać je bezkarnie? Kiedyś mówiono, że jest to roślina chroniona, a teraz? plfoto.com/zdjecie.php?picture=6472

Konwalia?

wprawdzie już przekwitły, ale może ktoś zna ich etymologię. Vzy mają jakiegoś wspólnego przodka z lily of the valley? Pozdrawiam MM.

Konwalie poszukiwane

Może ktoś posiada takie albo podobne (realistyczne) konwalie? fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3970125,2,1,konwalie.html -- ******************************** Damy wszelakie

Mercedes 290

jakiejs rzadowej agencji i mial wyrazna slabosc do mercedesow. Zgromadzil ich kilkanascie. www.hemmings.com/classifieds/carsforsale/mercedes_benz/290/345609.html W tym samym garazu znajomego

konwalie, siankosy

Poszukuję wzoru konwalii, może być bukiet, ale mniejeszy, poszukuję schematu obrazu sianokosy z hf , schemat 742 proszę o pomoc

kłącza konwalii

Kupilam pare dni temu kłącza konwalii i natychmiast posadziłam je na balkonie. Czy mogę oczekiwać kwiatków jeszcze tego roku w maju???

KONWALIE poszukiwane:)

Znacie jakąs wodę w której czuć konwalie? Uwiellllbiam ten zapach i chyba od urodzenia;p poszukuję czegoś takiego:))).

Konwalie pędzone

Niestety Yomo, moje konwalie nie poznały się na dobrym sercu i zamiast pięknych liści mają dłuuuugaśne słabe listki, coś mogę im jeszcze zrobić? -- Podróże wzbogacają mędrców i pogarszają stan głupców

ścinanie konwalii

Czy ścinając kwiaty konwalii przyspieszam czy opóźniam ich rozrost. Innymi słowy, gdy zalezy mi na ich rozrośnięciu się, lepiej ścinac czy zostawic je w spokoju az same przekwitną, uschną itd. Dodam, że rosną w skrzynce na balkonie. Dzięki.

Czar konwalii

-- March 8.2002 dedykacja dla Basi Pietrzak -- ------------------------------------------------------------------------------ -- W krysztalach rosy na lisciach konwalii, rozesmiane slonce przeglada sie z rana, dzwiecznie dzwonia spiewem rozbudzone ptaki, do zycia znow sie budzi sie ta

<290

wg mnie to limit 290 nie zostal wypelniony, moze niebawem oglosza ile nas zostalo

290

290 postow do FBB :) -- Milcz tak, aby usłyszano to co przemilczasz. D. Opolski

Wywaliłam konwalie

do lasu. I co wyszlo? Ano sie rozrosły. A tu Cycu Diabeł w konwaliach.https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/mb/yj/nbef/zf0l85I083pKddmeIA.jpg -- https://www.suwaczek.pl/cache/1149d5cb81.png

konwalia-przesadzanie

Chciałabym uratować konwalie, które znalazłam w zaniedbanej części ogródka (aktualnie radykalnie zmieniamy tą część), czy można je wykopać i przesadzić, dodam, że ponoć są bardzooo stare, niektóre nie mają wśród liści kwiatuszków czy mogą zakwitnąć w przyszłym roku? dzięki

2.90

odliczanie trwa. szkoda tylko tych biedakow co wzieli kredyty we frankach. na szczescie w swoim czasie przekonalem kuzyna aby bral w zlotowkach. trudno bylo go przekonac, oj trudno. teraz mi dziekuje.

"Dzień Konwalii"

Dzień Konwalii – 11.05.2012 (piątek), g.10:00, Euroboisko, ul. Śliwińskiego 1 - próba ustanowienia rekordu Polski w ilości dzieci bawiących się piłką. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Przedszkole Rodzinne Mądrowscy. Po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć jak najmłodsi Kołobrzeżanie

Różowa konwalia....

Witam Was Kobitki :o) Mam pytanko do Was - Czy któraś z Was posiada tą właśnie Fioletową Branzoletkę,która jest symbolem przełomu walce z rakiem. Branzoletki wykonane są przez koronczarki z Koniakowa. Zdjęcia na stronie www.rozowa-konwalia.pl są mało widoczne jeśli chodzi o samą branzoletkę

Konwalia 2010

Konwalia , jak co roku jest wieeelkim przeżyciem dla wszystkich przedszkolakow, w zimnie ,deszczu , występy wszystkich maluchów były wspaniałe, ale kto do diabła wpuscił na scenę panie " zapowiadaczki - szczekaczki ", które nie dosc ,ze z kartki nie potrafiły przeczytać , które przedszkola

zdziczale konwalie !!!!

spojrzalam na moje konwalie krytycznym okiem.. no i sie okazalo ze wydziczaly! fakt, rosna juz ladnych parenascie lat i to w glebokim cieniu ale czy to je upowaznia!? trzy dzwoneczki na krzyz na jednej lodyzce.. byc moze umknelo by mi to gdybym ze dwa lata temu nie przesadzila kilku z drugiej

konwalie i tulipany

Prosze o pomoc ogrodniczki: mam w kacie ogrodka konwalie, ale zostalo tam jeszcze troche miejsca i mam ochote posadzic tulipany; zauwazylam jednak, ze konwalie bardzo szybko sie rozrastaja; czy tulipany beda mialy szanse przezycia w sasiedztwie konwalii ?

Konwalie

A ja szukam sadzonek konwalii. Czy zastępowa ma je w nadmiarze? Chętnie odkupię każdą ilość. Moje konwalie - jakies cholerne konwalie- nie namnażają sie.... bryyyy Pozdrawiam Przemo

konwalia....

w Diorissimo - konwalia i tylko konwalia. Piekny zapach, acz trudno dostepny. ostatni zapach zaprojektowany przez Ch. Diora za życia Ch. Diora

Lubię konwalie...

https://scontent-b-ord.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10492049_771273589590654_8715508998469184913_n.jpg

konwalie

konwalie.glt.pl/ Lubię się bać, więc poproszę... ducha

konwalia:)wakacjowo

dziewczyny jade do konwali na okolo tydzien. niebardzo wiec gdzie sie zatrzymac a chcialabym jakis hotelik z jedzeniem juz,(rok temu bylam w pensjonacie tylko ze sniadaniem i kupe kasy poszlo na jedzenie) czy sa takie wogóle? chcialabym bardziej blizej oceanu ( mialam 20minut wiec az tak zle nie by

konwalie :)

caly placyk pod orzechem mam w konwaliach, przy pniu lubczyk, marcinki i floksy piekne :)

Konwalia

Diorissimo Diora to najpiekniejszy zapach konwalii jaki kiedykolwiek wachalam :- ))) Niestety nie stac mnie na niego :-) Ja mam teraz bzowa wode toaletowa Yves Rochera, ladnie pachnie, ale jak to woda jest strasznie nietrwala. Konwalie tez mialam Yves Rohera i tez jest nietrwala

Konwalie poszły

poleconymi priorytetami, jakby co, przyjmuję reklamacje. -- Sztabie, oddaj Prezesa!

Konwalie

mnie akurat konwalii nie brakuje bo rosna, juz przekwitly buu, sobie radosnie w moim ogrodzie:) ja ich nie posadzilam, dom kupilam z konwaliami i cala reszta, ale przeciez na wiosne mozna sobie kupic bulwy i sobie posadzic, czyz nie, jak to mawaia posel cymanski? -- Polityka to nie

Konwalie

A macie moze konwalie w kolorze różowym? gdzies wyczytalam, ze jest taka odmiana o tym kolorze. Czy to jest mozliwe?

konwalie

kobieta.gazeta.pl/slub/5,66848,2542600.html?i=0 free.of.pl/j/jovanna/konwalie_01.jpg poproszę łosia

konwalia55

W jednym z wątków piszesz o swoim synku, który ma mnóstwo pieprzyków. I, że poszłaś do dermatologa i dzięki tej wizycie jesteś mądrzejsza. Możesz napisać, co Ci powiedział? Sama jestem posiadaczką niezliczonej ilości pieprzyków. Po prosto setki. Większość z nich wystające. Część z wyjątkowo przesz

konwalie

s64.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1316899&t=633659352522913750&id=12507961&vid=12507961 i na rabatce: www.jakubas.pl/kwiaty/images/konwalie.jpg ew. z pszczółką

Konwalie

..Hanka, ty wiesz że widzieliśmy dziś najprawdziwsze konwalie!! Co prawda były w doniczce, ale zawsze. No i słoneczniki już kwitną. Prawdziwe. -- .--. .- .-. -- . ... .- -. ¸,+°´°+,¸ ¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+ ,¸¸,+°´°+,¸ do serca przytul psa......

Konwalie

Pewnie, że są perfumy konwaliowe:) Najbardziej chyba Diorissimo. Piękna, rześka konwalia. Może jeszcze Lilly of the Valley Penhaligon's.

Siedlisko Konwalie

Oto nasze osiedle w budowie. Z zewnarz wyglada nieciekawie, ale oczyma wyobrazni widze duzo wiecej...

zapach konwalii

Świeżutko otrzymanych -- Będę jątulić i głaskać i nazwę ją Dżordż

Konwalie

Wlasnie wczoraj zauważylem że konwalie wychodza z ziemi. I jakoś o nich tu zapomnieliśmy. Pięknie zadarniają duże powierzchnie i wiosną pachną. Pamietajmy że są roslinami ekspansywnymi. Pozdrawiam

konwalie

do wszystkich które pytały o konwalie poza sezonem moja koleżanka kupowała je dwa tygodnie temu na giełdzie w Warszawie-Bronisze w boksie z kwiatami holenderskimi

konwalie

a muszą być z giełdy? wielu ludzi hoduje konwalie na działkach, a w Lesie Kabackim (i pewnie innych w Polsce) jest mnóstwo konwaliowych polan --> tylko ktoś w czwratek przed slubem musiałby je zdobyć

290

W państwie prawa od blokowania, zatrzymywania jest policja. Jeśli ci z krytyki politycznej chcą blokować legalną demonstrację, to zachowują się jak kibole, których policja powinna spałować.

Konwalio

Konwalio Niypozorny kwiotek a jak piyknie wonio Ło modziutki frelce myśli mi przigonio Łoko durś przikuwo aroma czaruje Ale jom niy schrupia bo wiym że łotruje. -- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28940

290

> kobyła baardzo gruba Lola. Mówiła, że chce mieć fiat. Ale już nie produkują. Witajacie w salonach gdzie promocja trzyma. I marsza dzierżbór gra orkiestra - ekstra. -- Latający rosomak =:-) ...lub po prostu Gulo gulo volatilis...

290.

-- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych

290...

Tyle ja zobaczyłem najwięcej na A4 z Opola do Wrocławia. Jazda z wiatrem ze złożonymi lusterkami. To już był całkowity koniec dla mojej RRy. Może jeszcze poszła by szybciej, gdybym miał zamontowanego PowerCommandera... Zresztą ja w sumie robie coś takiego raz, może dwa razy w roku, bo wolę pośmig

Serce lubi konwalie

Białe, delikatne kwiaty konwalii urzekają swoją urodą, niepowtarzalnym zapachem... i służą pomocą choremu sercu. Dlatego w pełni rozkwitu trafiają nie tylko do wazonów, ale i fabryk farmaceutycznych

Nalewka z konwalii

Wczoraj zrobiłam nalewkę z kwiatu konwalii o której czytałam na forach i w jednym z czasopism. Jestem b.ciekawa jakie da efekty bo jest stosunkowo droga. Teraz kwitną konwalie i jest możliwość Jej zrobienia, więc jeśli ktoś chce może też spróbować. Skład tej nalewki: 3 pęczki kwiatu z

Walka z ....konwalią!

Zauważyłam, że mi sie konwalie rozrosły zbyt mocno a że koncepcja na tę część ogrodu mi się zmieniła postanowiłam konwalię wywalić. Rosła w tamtym miejscu około 10 lat. Po walce: mam zakwasy, spałam 1,5 godziny ze zmęczenia i złamałam trzonek od wideł. Wywiozłam do lasu 2 taczki korzeni i

Konwalia nie-majowa

Chciałabym zapytać o konwalię, kupiłam właśnie sadzonki. Jedna z nich ma liście zielone z jasnym brzegiem. Sprzedawca nie potrafił wyjaśnić czy poza kolorem liści są jeszcze różnice w barwie lub kształcie kwiatów. Oprócz tego mam konwalię pełną z liśćmi w paski i konwalię różową z liśćmi

Bukiet z konwalii

Dziewczyny... Marzy mi sie bukiet z konwalii..moich ukochanych kwiatków. Macie moze jakies zdjecia bukietów z konwaliami? Sukienke mam elegancka, śmietankowa (cokolowiek to znaczy :)) i chciałabym mieć cos co do niej pasuje. Ps. Slub mam w połowie lipca, wiec nie wiem czy moje marzenie

Bzy i konwalie

Dziewczyny, marzy mi sie bukiet z bzów, konwalii i rozowych peonii(mam rozowe buty), widzialyscie gdzies taki? Slyszalam ze bzy to nie jest dobry pomysl ze wzgledu na trwalosc, wiecie cos o tym? Slub 29 maj. A beda jeszcze wtedy bzy i konwalie?

konwalie.....we wrzesniu???

Planujemy z moim narzeczonym slub w wrzesniu 2006, ale jest jeden problem - chcialabym miec bukiet slubny z konwalii ale o ile mi wiadomo rosna na przelomie maja/czerwca??? Czy konwalie mozna kupic w kwiaciarni np we wrzesniu???? jesli nie ti chyba bedziemy musieli przyspieszyc nasze plany...

Gdzie są konwalie?

Kiedyś chodząc ulicami miasta łatwo znajdowało się ludzi sprzedających kwiaty na ulicznych kramikach - przy małym Manhatanie, przy Kazimierzu, przy WKD, przy Ezdechu- wczesną wiosną żonkile i tulipany, w maju konwalie itd. itp.. Dziś mnie naszła ochota żeby do domu kupić konwalie - a tu

konwalie w bukiecie...

Tak bedzie wygladac moj bukiecik, niestety jakosc zdjecia nie najlepsza... Widzialam ze niektore dziewczyny chca miec konwalie w bukiecie moze spodoba sie wam pomysl na taki wlasnie bukiet. Z konwaliami polaczone sa roze, a czy ktoras z was wie jaki to jest gatunek roz

konwalia na kartkę

Poszukuję malutkiej konwalii na kartkę urodzinową. Ta osoba przepada za tymi kwiatkami a ja nie mogę znaleźć żadnego wzorku, który by się nadawał. Z góry dziękuję za pomoc -- Zakręcone XXX

Siedlisko Konwalie - Gemma

Witam Czy ktoś kupił już tam dom/segment Jakieś opinie ogólne o lokalizacji i developerze No i ewentualne wrażenia z współpracy, elastyczność itp. Adres strony www.gemma.waw.pl - Siedlisko Konwalie Pozdrawiam Grzesiek

Konwalie - gdzie kupic?

Witam, Czy ktos z Was wie gdzie mozna kupic w Poznaniu w centrum kwiatki konwalie? Najczesciej widywalem je u kwiaciarek w podziemnych przejsciach lecz nie moge sobie przypomniec gdzie to bylo. Bede wdzieczny za pomoc :-) pozdr pawel

Pytanie o konwalie

Powiedzcie mi, bo mam pierwszy raz konwalie i nie znam ich jeszcze. Czy to normalne, ze ich liście zżółkły i jakby poschły? Bo takie się zrobiły. Czy to znaczy, ze mi zdechły czy one zawsze schną, a potem odbijają z kłacza? Aha, nie są w gruncie, ale w skrzyni na balkonie, uprzedzając ew. pytanie

konwalie i kawa ;)

a konwalie pachną mi w biurze;) https://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/380/0/Kobieta/0315c2ad-c585-4fa3-820c-2a0568c205f8_20101119030245_Rodzaje-kawy.jpg -- "Kobieto, kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą, i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem

konwalie... laik pyta;)

Dziweczyny to znów ja - ta co nie wie nic o zieleninie bo jest z bloku:) jesień w tym roku miła i ciepła to u mnie w ogrodzie (wow ale to brzmi) pozakopywałam juz tu i ówdzie rózne cebulki marzą mi się moje ukochane konwalie pytanie krótkie - skąd wziąc te kłącza teraz natychmiast juz

Konwalie

www.ckis.siedlce.pl/pl/info/galeria/foto/1641/wieczor_poezji_barbary_maksymiuk_i_agnieszki_zdanowskiej_pt_wcisnieta_w_swiat

Konwalie

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10343048_737239269660753_4337904402154263359_n.jpg -- Ulubione : forum.gazeta.pl/forum/f,99957,_Milosnicy_

konwalie...

www.styl.pl/wideo/video,vId,1486470,vAId,118118 zapach odurzający:) często kupuje pęczek, wiedziałam że leczy ale że truje to wyczytałam w linku...