Przeszukano 112 357 597 wypowiedzi na 1 246 forach

konwalia290 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Konwalie

Chce konwalii w ogrodku. BYlam dzisiaj w sklepie ogrodniczym i byly. Nie kupilam bo nie wiem jak to sadzic i zreszta poczekam jeszcze az ziemia rozmrarznie. Poradzcie jak mam posadzic te klacze konwalii? Tak zywcem do ziemi, nie musze tego dzielic? Na opakowaniu bylo napisane ze z tego otrzymam 5

Konwalie

Urok konwalii jest zawsze zaskakujacy.

konwalie

Chciałam zapytać jak rozmnożyć konwalie. Jesienią sąsiadka dała mi pousychane roślinki i kazała wsadzić w ziemię. Podobno na wiosnę z tego miały wyrosnąć konwalie. Pewnie jeszcze zbyt wcześnie, aby kiełkowały, ale martwię się (poniewczasie), że nic z tego nie będzie.

Konwalie...

Konwalie wyskoczyły z ziemi i przebiły sie przez kozuch bluszczu i barwinkow i lada dzień zakwitną, ale bedzie pieknie! :-)

konwalie

Moze ktoś mogłby podzielić sie ze mną jakims wzorem konwalii, bede bardzo wdzieczna, dziekuje i pozdrawiam ania

Konwalie

Jak myślicie czy 05.06.2005 będą jeszcze konwalie? Mażę o bukiecie z tych kwiatków

Konwalie

Czy ktos wie gdzie w Poznaniu, w okolicy Ronda Rataje, można juz kupić konwalie?

konwalie

A widział ktoś może konwalie w tym rosyjskim bądź chińskim lesie i poda mi do nich scieżkę? ;) Byłabym uszczęśliwiona.Pozdrawiam.Ewa

Konwalie

Mam problem. Otóż muszę przesadzic konalie w inne miejsce. Wiem, że powinnam to zrobi jesienią, ale jeśli zrobę to teraz to czy są szanse na to że konwalia zakitnie Proszę o odpowiedz bo dla mnie to ważne. Pozdrawiam

Konwalia

czy jest szansa żeby rosła pod orzechem, mam takie miejsce jak to pod orzechem, światła niewiele. Acha orzech włoski a obok leszczyna turecka, fajnie by tam kobierzec z konwalii wyglądał.

konwalie

maz mi dzis kupil w 2 doniczkach.Niby super ale cos mi sie widzi ze to sciema z tymi doniczkami bo z tego co pamietam to konwalie rosna z klaczy.No nic,jutro je wysadze ale za wiele sobie nie obiecuje...Mysle ze to kasa wywalona w bloto

Konwalie

Dziewczyny, Mam prosbe. Wspominalyscie o sadzeniu konwalii,ale ja nigdzie nie moge ich znalezc. Prosze powiedzcie gdzie je kupilyscie? Z gory dziekuje, J. -- We live, as we dream - alone.... Oliwka i Kubus

Konwalie

Panie Jerzy, moje konwalie rozrosły sie za bardzo. Weszły na teren słoneczny ,którego nie mam zbyt wiele, więc nie jestem zadowolona. Co z nimi robić? Kiedy przesadzić? Jak zwykle dziekuję za odpowiedź. Ukłony.

Konwalie

Bardzo lubie konwalie i chciałabym mieć je w bukiecie ślubnym, problem jest taki ze slub mamy we wrześniu. Nie wiecie może czy na zamowienie gdzieś wyczaruja mi te kwiaty we wrześniu :)). Ciekawa tez jestem jaki byłby koszt dlatego chciałabym to wcześniej sprawdzić żeby mój kochany nie doznał

konwalie

dzien dobry!ostatnio kupilam kłacza konwalii ,jednak nie ma informacji na temat jak,gdzie sadzic,przesadzac.mam niewielki skrawek dzialki, na ktorym wlasnie chcialabym miec te piekne kwiatki.prosze wiec o porade ,co zrobic z tymi kłaczami ,zeby sie nie zmnarnowaly,jak to zrobic i kiedy

konwalie

W 2011 roku ściągnęłam z picasaweb wzór konwali w wazonie. Szmatka-gatka odszyfrowała mi rodzaj muliny. Teraz w czasie haftowania okazuje się, że mam niepełny schemat. Błagam pomóżcie. edrzewinska@poczta.fm

Konwalie

ruszają :) -- Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.

Konwalia????

hejka Babeczki:* osatnio moja kolerzanka 27 maja urodzila coreczke o tym imieniu co myslicie O nim....Nie za bardzo roslinne?? i takie dziwnie??-- Mama Kornelki i Aniolkow Matyldy i Bartlomiejka:(:(-01.05.2010

konwalia

Witam Was bardzo serdecznie. Jestem tutaj po raz pierwszy, ale bardzo mi sie spodobało, więc chyba zostane stałą bywalczynia:) Proszę Was drogie ekspertki o rade...ponieważ bardzo podoba mi sie zapach frezjii, w ogóle uwielbiam te kwiaty:) ech...proszę Was doradźcie mi jakiś zapach. Serdecz

Konwalia?

wprawdzie już przekwitły, ale może ktoś zna ich etymologię. Vzy mają jakiegoś wspólnego przodka z lily of the valley? Pozdrawiam MM.

.....Konwalie...

Pachnące pięknie, surowiec lecznicz w sprzedaży ostanio u każdej na targu przekupki. Czy można tak zrywać je bezkarnie? Kiedyś mówiono, że jest to roślina chroniona, a teraz? plfoto.com/zdjecie.php?picture=6472

Mercedes 290

jakiejs rzadowej agencji i mial wyrazna slabosc do mercedesow. Zgromadzil ich kilkanascie. www.hemmings.com/classifieds/carsforsale/mercedes_benz/290/345609.html W tym samym garazu znajomego

Konwalie poszukiwane

Może ktoś posiada takie albo podobne (realistyczne) konwalie? fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3970125,2,1,konwalie.html -- ******************************** Damy wszelakie

konwalie, siankosy

Poszukuję wzoru konwalii, może być bukiet, ale mniejeszy, poszukuję schematu obrazu sianokosy z hf , schemat 742 proszę o pomoc

kłącza konwalii

Kupilam pare dni temu kłącza konwalii i natychmiast posadziłam je na balkonie. Czy mogę oczekiwać kwiatków jeszcze tego roku w maju???

KONWALIE poszukiwane:)

Znacie jakąs wodę w której czuć konwalie? Uwiellllbiam ten zapach i chyba od urodzenia;p poszukuję czegoś takiego:))).

<290

wg mnie to limit 290 nie zostal wypelniony, moze niebawem oglosza ile nas zostalo

290

290 postow do FBB :) -- Milcz tak, aby usłyszano to co przemilczasz. D. Opolski

Wywaliłam konwalie

do lasu. I co wyszlo? Ano sie rozrosły. A tu Cycu Diabeł w konwaliach.http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/mb/yj/nbef/zf0l85I083pKddmeIA.jpg -- http://www.suwaczek.pl/cache/1149d5cb81.png ------------------------------------------------- Ciii

Czar konwalii

-- March 8.2002 dedykacja dla Basi Pietrzak -- ------------------------------------------------------------------------------ -- W krysztalach rosy na lisciach konwalii, rozesmiane slonce przeglada sie z rana, dzwiecznie dzwonia spiewem rozbudzone ptaki, do zycia znow sie budzi sie ta

2.90

odliczanie trwa. szkoda tylko tych biedakow co wzieli kredyty we frankach. na szczescie w swoim czasie przekonalem kuzyna aby bral w zlotowkach. trudno bylo go przekonac, oj trudno. teraz mi dziekuje.

ścinanie konwalii

Czy ścinając kwiaty konwalii przyspieszam czy opóźniam ich rozrost. Innymi słowy, gdy zalezy mi na ich rozrośnięciu się, lepiej ścinac czy zostawic je w spokoju az same przekwitną, uschną itd. Dodam, że rosną w skrzynce na balkonie. Dzięki.

konwalia-przesadzanie

Chciałabym uratować konwalie, które znalazłam w zaniedbanej części ogródka (aktualnie radykalnie zmieniamy tą część), czy można je wykopać i przesadzić, dodam, że ponoć są bardzooo stare, niektóre nie mają wśród liści kwiatuszków czy mogą zakwitnąć w przyszłym roku? dzięki

Konwalie pędzone

Niestety Yomo, moje konwalie nie poznały się na dobrym sercu i zamiast pięknych liści mają dłuuuugaśne słabe listki, coś mogę im jeszcze zrobić? -- Podróże wzbogacają mędrców i pogarszają stan głupców

Różowa konwalia....

Witam Was Kobitki :o) Mam pytanko do Was - Czy któraś z Was posiada tą właśnie Fioletową Branzoletkę,która jest symbolem przełomu walce z rakiem. Branzoletki wykonane są przez koronczarki z Koniakowa. Zdjęcia na stronie www.rozowa-konwalia.pl są mało widoczne jeśli chodzi o samą branzoletkę

"Dzień Konwalii"

Dzień Konwalii – 11.05.2012 (piątek), g.10:00, Euroboisko, ul. Śliwińskiego 1 - próba ustanowienia rekordu Polski w ilości dzieci bawiących się piłką. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Przedszkole Rodzinne Mądrowscy. Po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć jak najmłodsi Kołobrzeżanie

Konwalia 2010

Konwalia , jak co roku jest wieeelkim przeżyciem dla wszystkich przedszkolakow, w zimnie ,deszczu , występy wszystkich maluchów były wspaniałe, ale kto do diabła wpuscił na scenę panie " zapowiadaczki - szczekaczki ", które nie dosc ,ze z kartki nie potrafiły przeczytać , które przedszkola

zdziczale konwalie !!!!

spojrzalam na moje konwalie krytycznym okiem.. no i sie okazalo ze wydziczaly! fakt, rosna juz ladnych parenascie lat i to w glebokim cieniu ale czy to je upowaznia!? trzy dzwoneczki na krzyz na jednej lodyzce.. byc moze umknelo by mi to gdybym ze dwa lata temu nie przesadzila kilku z drugiej

konwalie i tulipany

Prosze o pomoc ogrodniczki: mam w kacie ogrodka konwalie, ale zostalo tam jeszcze troche miejsca i mam ochote posadzic tulipany; zauwazylam jednak, ze konwalie bardzo szybko sie rozrastaja; czy tulipany beda mialy szanse przezycia w sasiedztwie konwalii ?

Konwalie

A ja szukam sadzonek konwalii. Czy zastępowa ma je w nadmiarze? Chętnie odkupię każdą ilość. Moje konwalie - jakies cholerne konwalie- nie namnażają sie.... bryyyy Pozdrawiam Przemo

konwalia....

w Diorissimo - konwalia i tylko konwalia. Piekny zapach, acz trudno dostepny. ostatni zapach zaprojektowany przez Ch. Diora za życia Ch. Diora

konwalia55

W jednym z wątków piszesz o swoim synku, który ma mnóstwo pieprzyków. I, że poszłaś do dermatologa i dzięki tej wizycie jesteś mądrzejsza. Możesz napisać, co Ci powiedział? Sama jestem posiadaczką niezliczonej ilości pieprzyków. Po prosto setki. Większość z nich wystające. Część z wyjątkowo przesz

Lubię konwalie...

https://scontent-b-ord.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10492049_771273589590654_8715508998469184913_n.jpg

konwalia:)wakacjowo

dziewczyny jade do konwali na okolo tydzien. niebardzo wiec gdzie sie zatrzymac a chcialabym jakis hotelik z jedzeniem juz,(rok temu bylam w pensjonacie tylko ze sniadaniem i kupe kasy poszlo na jedzenie) czy sa takie wogóle? chcialabym bardziej blizej oceanu ( mialam 20minut wiec az tak zle nie by

konwalie

konwalie.glt.pl/ Lubię się bać, więc poproszę... ducha

zapach konwalii

Świeżutko otrzymanych -- Będę jątulić i głaskać i nazwę ją Dżordż

290

W państwie prawa od blokowania, zatrzymywania jest policja. Jeśli ci z krytyki politycznej chcą blokować legalną demonstrację, to zachowują się jak kibole, których policja powinna spałować.

Konwalia

Diorissimo Diora to najpiekniejszy zapach konwalii jaki kiedykolwiek wachalam :- ))) Niestety nie stac mnie na niego :-) Ja mam teraz bzowa wode toaletowa Yves Rochera, ladnie pachnie, ale jak to woda jest strasznie nietrwala. Konwalie tez mialam Yves Rohera i tez jest nietrwala

konwalie

s64.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1316899&t=633659352522913750&id=12507961&vid=12507961 i na rabatce: www.jakubas.pl/kwiaty/images/konwalie.jpg ew. z pszczółką

Konwalie poszły

poleconymi priorytetami, jakby co, przyjmuję reklamacje. -- Sztabie, oddaj Prezesa!

konwalie :)

caly placyk pod orzechem mam w konwaliach, przy pniu lubczyk, marcinki i floksy piekne :)

Konwalie

Pewnie, że są perfumy konwaliowe:) Najbardziej chyba Diorissimo. Piękna, rześka konwalia. Może jeszcze Lilly of the Valley Penhaligon's.

Konwalie

A macie moze konwalie w kolorze różowym? gdzies wyczytalam, ze jest taka odmiana o tym kolorze. Czy to jest mozliwe?

konwalie

kobieta.gazeta.pl/slub/5,66848,2542600.html?i=0 free.of.pl/j/jovanna/konwalie_01.jpg poproszę łosia

konwalie

do wszystkich które pytały o konwalie poza sezonem moja koleżanka kupowała je dwa tygodnie temu na giełdzie w Warszawie-Bronisze w boksie z kwiatami holenderskimi

Konwalie

..Hanka, ty wiesz że widzieliśmy dziś najprawdziwsze konwalie!! Co prawda były w doniczce, ale zawsze. No i słoneczniki już kwitną. Prawdziwe. -- .--. .- .-. -- . ... .- -. ¸,+°´°+,¸ ¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+ ,¸¸,+°´°+,¸ do serca przytul psa......

290

> kobyła baardzo gruba Lola. Mówiła, że chce mieć fiat. Ale już nie produkują. Witajacie w salonach gdzie promocja trzyma. I marsza dzierżbór gra orkiestra - ekstra. -- Latający rosomak =:-) ...lub po prostu Gulo gulo volatilis...

Konwalie

mnie akurat konwalii nie brakuje bo rosna, juz przekwitly buu, sobie radosnie w moim ogrodzie:) ja ich nie posadzilam, dom kupilam z konwaliami i cala reszta, ale przeciez na wiosne mozna sobie kupic bulwy i sobie posadzic, czyz nie, jak to mawaia posel cymanski? -- Polityka to nie

290.

-- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych

290...

Tyle ja zobaczyłem najwięcej na A4 z Opola do Wrocławia. Jazda z wiatrem ze złożonymi lusterkami. To już był całkowity koniec dla mojej RRy. Może jeszcze poszła by szybciej, gdybym miał zamontowanego PowerCommandera... Zresztą ja w sumie robie coś takiego raz, może dwa razy w roku, bo wolę pośmig

Siedlisko Konwalie

Oto nasze osiedle w budowie. Z zewnarz wyglada nieciekawie, ale oczyma wyobrazni widze duzo wiecej...

Konwalie

Wlasnie wczoraj zauważylem że konwalie wychodza z ziemi. I jakoś o nich tu zapomnieliśmy. Pięknie zadarniają duże powierzchnie i wiosną pachną. Pamietajmy że są roslinami ekspansywnymi. Pozdrawiam

konwalie

a muszą być z giełdy? wielu ludzi hoduje konwalie na działkach, a w Lesie Kabackim (i pewnie innych w Polsce) jest mnóstwo konwaliowych polan --> tylko ktoś w czwratek przed slubem musiałby je zdobyć

Serce lubi konwalie

Białe, delikatne kwiaty konwalii urzekają swoją urodą, niepowtarzalnym zapachem... i służą pomocą choremu sercu. Dlatego w pełni rozkwitu trafiają nie tylko do wazonów, ale i fabryk farmaceutycznych

Konwalio

Konwalio Niypozorny kwiotek a jak piyknie wonio Ło modziutki frelce myśli mi przigonio Łoko durś przikuwo aroma czaruje Ale jom niy schrupia bo wiym że łotruje. -- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28940

Konwalia nie-majowa

Chciałabym zapytać o konwalię, kupiłam właśnie sadzonki. Jedna z nich ma liście zielone z jasnym brzegiem. Sprzedawca nie potrafił wyjaśnić czy poza kolorem liści są jeszcze różnice w barwie lub kształcie kwiatów. Oprócz tego mam konwalię pełną z liśćmi w paski i konwalię różową z liśćmi

Bzy i konwalie

Dziewczyny, marzy mi sie bukiet z bzów, konwalii i rozowych peonii(mam rozowe buty), widzialyscie gdzies taki? Slyszalam ze bzy to nie jest dobry pomysl ze wzgledu na trwalosc, wiecie cos o tym? Slub 29 maj. A beda jeszcze wtedy bzy i konwalie?

Nalewka z konwalii

Wczoraj zrobiłam nalewkę z kwiatu konwalii o której czytałam na forach i w jednym z czasopism. Jestem b.ciekawa jakie da efekty bo jest stosunkowo droga. Teraz kwitną konwalie i jest możliwość Jej zrobienia, więc jeśli ktoś chce może też spróbować. Skład tej nalewki: 3 pęczki kwiatu z

Walka z ....konwalią!

Zauważyłam, że mi sie konwalie rozrosły zbyt mocno a że koncepcja na tę część ogrodu mi się zmieniła postanowiłam konwalię wywalić. Rosła w tamtym miejscu około 10 lat. Po walce: mam zakwasy, spałam 1,5 godziny ze zmęczenia i złamałam trzonek od wideł. Wywiozłam do lasu 2 taczki korzeni i

Bukiet z konwalii

Dziewczyny... Marzy mi sie bukiet z konwalii..moich ukochanych kwiatków. Macie moze jakies zdjecia bukietów z konwaliami? Sukienke mam elegancka, śmietankowa (cokolowiek to znaczy :)) i chciałabym mieć cos co do niej pasuje. Ps. Slub mam w połowie lipca, wiec nie wiem czy moje marzenie

Gdzie są konwalie?

Kiedyś chodząc ulicami miasta łatwo znajdowało się ludzi sprzedających kwiaty na ulicznych kramikach - przy małym Manhatanie, przy Kazimierzu, przy WKD, przy Ezdechu- wczesną wiosną żonkile i tulipany, w maju konwalie itd. itp.. Dziś mnie naszła ochota żeby do domu kupić konwalie - a tu

konwalie.....we wrzesniu???

Planujemy z moim narzeczonym slub w wrzesniu 2006, ale jest jeden problem - chcialabym miec bukiet slubny z konwalii ale o ile mi wiadomo rosna na przelomie maja/czerwca??? Czy konwalie mozna kupic w kwiaciarni np we wrzesniu???? jesli nie ti chyba bedziemy musieli przyspieszyc nasze plany...

konwalie w bukiecie...

Tak bedzie wygladac moj bukiecik, niestety jakosc zdjecia nie najlepsza... Widzialam ze niektore dziewczyny chca miec konwalie w bukiecie moze spodoba sie wam pomysl na taki wlasnie bukiet. Z konwaliami polaczone sa roze, a czy ktoras z was wie jaki to jest gatunek roz

konwalia na kartkę

Poszukuję malutkiej konwalii na kartkę urodzinową. Ta osoba przepada za tymi kwiatkami a ja nie mogę znaleźć żadnego wzorku, który by się nadawał. Z góry dziękuję za pomoc -- Zakręcone XXX

Siedlisko Konwalie - Gemma

Witam Czy ktoś kupił już tam dom/segment Jakieś opinie ogólne o lokalizacji i developerze No i ewentualne wrażenia z współpracy, elastyczność itp. Adres strony www.gemma.waw.pl - Siedlisko Konwalie Pozdrawiam Grzesiek

Konwalie - gdzie kupic?

Witam, Czy ktos z Was wie gdzie mozna kupic w Poznaniu w centrum kwiatki konwalie? Najczesciej widywalem je u kwiaciarek w podziemnych przejsciach lecz nie moge sobie przypomniec gdzie to bylo. Bede wdzieczny za pomoc :-) pozdr pawel

Pytanie o konwalie

Powiedzcie mi, bo mam pierwszy raz konwalie i nie znam ich jeszcze. Czy to normalne, ze ich liście zżółkły i jakby poschły? Bo takie się zrobiły. Czy to znaczy, ze mi zdechły czy one zawsze schną, a potem odbijają z kłacza? Aha, nie są w gruncie, ale w skrzyni na balkonie, uprzedzając ew. pytanie

konwalie i kawa ;)

a konwalie pachną mi w biurze;) http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/380/0/Kobieta/0315c2ad-c585-4fa3-820c-2a0568c205f8_20101119030245_Rodzaje-kawy.jpg -- "Kobieto, kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą, i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem." (George

konwalie... laik pyta;)

Dziweczyny to znów ja - ta co nie wie nic o zieleninie bo jest z bloku:) jesień w tym roku miła i ciepła to u mnie w ogrodzie (wow ale to brzmi) pozakopywałam juz tu i ówdzie rózne cebulki marzą mi się moje ukochane konwalie pytanie krótkie - skąd wziąc te kłącza teraz natychmiast juz

Konwalie

www.ckis.siedlce.pl/pl/info/galeria/foto/1641/wieczor_poezji_barbary_maksymiuk_i_agnieszki_zdanowskiej_pt_wcisnieta_w_swiat

Konwalie

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10343048_737239269660753_4337904402154263359_n.jpg -- Ulubione : forum.gazeta.pl/forum/f,99957,_Milosnicy_

Konwalie

-- Anna R. fotoart-1 = fotoart1 fotoblog Uroki Natury

Zobacz wideo