Przeszukano 112 227 236 wypowiedzi na 1 240 forach

kody gta 4 xbox 360 czolg - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

poradnik gta 4 xbox 360

Pobierz poradnik gta 4 xbox 360 pliki.pw/p/poradnik_gta_4_xbox_360.zip

Re: poradnik do gta 4 xbox 360

kody do gta 4 znajdziesz tutaj gamekeytips.com/

poradnik do gta 4 xbox 360

Pobierz poradnik do gta 4 xbox 360 pliki.pw/p/poradnik_do_gta_4_xbox_360.zip

Re: Kody do GTA IV

jesteście idiotami ja gram w gta 4 na xbox360 i wszystko mi działa a jak macie downa to nic dziwnego

jo mom xbox 360 i wpisuja kody i wszstko normalnie

ja wpisuje kody na xbox 360 i gites oprucz jednego mianowicie tego: 5825550100 ja mam go z jakiegoś forum sam już nie pamiętam pomocy!!!!

ja mam Xbox 360 w gta IV nie moge przejsc misji z kierownikiem pralni pomozcie napiszcie kod na przejscie misji plz plz

JAk chcecie kody wbic na xbox360 to dajecie dwa razy szczalke do góry i wpisujeci epotem dajecie zielona sluchawke , DRUGA ODP: Jak ma sie XBOX'a 360 to nie zalezy jaka częśc czy to : Arcade,czy elite , czy inna w GTA IV jest tylko problem ze wymaga duzy TV bo inaczej bedzie grafika troche

konsola xbox 360

konsola lt 3.0,wyjście hdmi,pad,zasilacz,dysk 20gd,poprawione chłodzenie,25 gier:far cry3,far cry4,gta v,fifa 2013,fifa 2014,fifa word cup brazil,dead Island rptide,dark solus2,deadfall adventures,dead space3,metro 2033,crysis3,cod black ops2,resident evil revelations,wolfenstein new order

Wspólne granie XBOX 360

Witam Czy jest chętny/chętna na wspólne granie na x-klocku ? Jak a razie mogę pograć w Minecrafta, Black Opsa, Red Dead Redemption Goty, Gta 4 + 2 dodatki, Gears Of War 2,Assassin's Creed Brotherhood, Fifa 11 i Fight Night Round 4 :) Mój gametag to METALOWYman .

GTA 4 achievements

się pierwszej rangi. Albo jakieś z wyścigami. Całą rozpiskę można zobaczyć na tej stronie http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-360/Grand-Theft-Auto-IV.html KLIK .Mój nick na xbox live to METALOWYman. Za pomoc na pewno dam punkt reputacji xboxa. :)

Tanie gry xbox 360

Witam, czy ktoś jest zainteresowany kupnem takich gier jak AC , Dragons Dogma, Risen 2, Def Jan ; icon, Fable 3, AC, LA Noire, Sleeping Dogs, GTA 4, AC Revelations ? Wszystkie gry w bardzo dobrym stanie bo jak nie szanować swoich wydanych pieniędzy ? :) O szczegóły proszę pisać 883620850 :)

Re: xbox 360

siema, moj gamertag to Skorup1988 jak cos dodajcie mnie do znajomych. ja chetnie zagram online w pes 09 gta 4 oraz nba 2k9. albo zapraszam osobiscie do mnie na turniej w pes 09.

Używane gry xbox 360

Witam, czy ktoś jest zainteresowany kupnem takich gier jak AC 3 , Dragons Dogma, Risen 2, Def Jan ; icon, Fable 3, AC, LA Noire, Sleeping Dogs, GTA 4, AC Revelations ? Wszystkie gry w bardzo dobrym stanie bo jak nie szanować swoich wydanych pieniędzy ? :) O szczegóły proszę pisać 883620850 :)

Save do GTA IV na XBOX'a 360

Witam! Potrzebuję save do gta 4 pod xbox'a 360. Jak ktoś wie zkąd można je ściągnąść,to z góry dziękuję.

adek25 powinni cie zbanpowac a propo nie wiecie czy mi gta 4 wejdzie na XBOXa 360 Arcade?? piszcie szybko

Re: Serwis xbox 360

Odczytaj kod błędu: Odczytwanie kodu : Jak odczytać kod błędu gdy święcą się 3 diody i nie ma obrazu ? Włączamy konsole czekamy aż zaczną migać 3 diody - naciśnij ten mały przycisk na konsoli od synchronizacji pada i trzymaj następnie nacisnij eject. -Licz ile diod miga i znowu nacisnij Eject

Re: XBOX360 Elite GTA IV

oceniamy zazwyczaj przez pryzmat własnych doświadczeń. i nie jesteśmy "jedynym na świecie obiektywnym serwisem". wręcz przeciwnie, staramy się być jak najbardziej subiektywni (patrz recenzja DMC4). czasem warto w coś wierzyć. nawet kosztem zyskania miana frajera.

Re: XBOX360 Elite GTA IV

ciala . Mialem ps3 ( zamienilem sie za xa z doplata ) i po kilku miechach sprzedalem . SOny nie utrzymalo gta4 jako chociaz czasowego exlusiva . Polityka sony to zarty , gry na ps3 sa slabsze i / albo gorzej chodza . Microsoft wreszcie robi cos dobrze . Dobrze , ze sie Wpisales tutaj , ale sposob w

jak zrippować radia z GTA 4 ?

gra na xbox 360 - podłaczony do wzmaniacza światłowodem,podłaczony tez HDMI do tv lcd - telewizor nie ma wyjść z zewnętrznego źródła najprostrzym rozwiązaniem byłoby podłaczenie czinczami xboxa do karty dzwiękowej komputera - tylko że nie mam takiego kabla - może jest program na PC który

BF4 na x360 warto? a może GTA5...

Witam zastanawiam sie nad kupnem BF4 na xbox360 warto? - jak wygladają mapy(lepsze jak w BF3 podstawce- bo tylko w podstawke gralem), czy jest grywalne, grafika nie razi po oczach...? czy możę lepiej odpuścić BF i kupić GTA 5 dodam iz 4 mnie berdzo zawiodla i po ograniu pierwszych kilku misji

Re: GTA IV - różnice pomiędzy wersjami PS3 i XBOX

na co lepsze jest gta 4 na xbox360 czy na ps3

palety z zabawkami z anglii oraz grami XBOX 360

Sprzedam palety z akcesoriami do XBOX 360 , grami gta V)oraz zabawkami z anglii pierwszy raz w Polsce. dostepnych ostatnie 4 palety. Kategorie towarów A,B,C zabraszam na maila dostępne specyfikacje. tel. 793730155

Re: Twórcy GTA IV lecą sobie w kulki

Niebawem pierwszy dodatek do GTA 4. Fajnie, nie? Niestety, tylko dla XBOX 360 :>

Re: GTA IV i DRM

> crack to ingerowanie w kod gry, co jest nielegalne. Nieprawda, nie każdy crack tak działa. Dlatego właśnie serwis www.megagames.com może działać legalnie, chociaż udostępniają "cracki". Po prostu żaden z cracków na ich stronie nie ingeruje w kod gry, więc są legalne. Proste? Zrozumieli

Re: Porównaj grafikę w PC, Xbox360 i PS3

GTA IV na PC wyglada podobnie do wersji konsolowej bo kod, tekstury i modele sa przyciete do 512MB pamieci, bo tyle maja konsole. To ze na PC masz 4 GB i 3x szybsza karte graficzna nic nie daje, bo pozostaje to po prostu niewykorzystane. Gdyby nie zafajtane konsole wszystkie gry na PC

Re: Giełda gier na Xbox'a 360

mam na sprzedaż PURE & LEGO BATMAN WHEELMAN forza 2 gta 4 Call of Duty 5: World at War tiger woods nr gg 5628199 piszcie jak mnie nie ma na pewno odpisze

Re: Wasza pierwsza gra na PS3 , Xbox'a 360

x360 - GTA 4 PS3 - MotoStorm Pacific Rift Standardowe tytuły.

Gry na xboxa 360 !

Frontlines : Fuel of War - 30 zł PES 2008 - 20 zł Tiger Woods PGA Tour 06- 20 zł Tom Clanys Ghost Recon : Advanced Warfighter - 25 zł PES 06- 15 zł Rockstar Games Presents : Table Tennis - 20 zł GTA IV - 40 zł ( + kod na darmowy miesiąc xbox gold ale nie wiem czy to tylko w przypadku gry w GTA IV w

Re: Save do GTA IV na XBOX'a 360

ale po co save'y nielepiej samemu przejsc wtedy lepiej sie gra bo sam przechodzisz no to niewiem poco ty kupiles gta4 zeby po chodzic po miescie z save'yami 100% z neta?? niewiem co to za frajda

XBOX 360 Premium 60GB + dodatki

+ zasilacz. Zastanawia mnie tylko jak to jest z gwarancją, bo znalazłem gdzieś na allegro taką oto wypowiedź w jednej z aukcji: XBOX 360 Premium 60GB data produkcji 2008-09-19, data zakupu 2008-12-21 (jeszcze 5 miesięcy gwarancji ogólnej i 17 miesięcy na RROD) Czy moja konsola również jest objęta taką

Re: Xbox 360 - już od 600zł w dobrych supermarket

gdzie w łomży możńa kupić x360. ponieważ chce kupić dla gta 4 żeby se pograć i niewiem gdzie kupić. pomużciee!!

Można zamawiać pre-ordery GTA V, od RockStar.

. www.amazon.com/Grand-Theft-Auto-V-Playstation-3/dp/B0050SXKU4/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1337609163&sr=1-1 www.amazon.com/Grand-Theft-Auto-V-Xbox-360/dp/B0050SYILE/ref=sr_1_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1337609163&sr=1-2

pitolenie, pitolenie... :? Jak ktoś ma dorego kompa to poradzi sobie z każdą grą a jak nie to niech poświęci się i wyda te ''kilka'' stówek na konsolke. GTA 4 i tak samo jak san andreas po następnej edycji czyli GTA 5 (bo napewno wyjdzie) po dłuższym czasie sie znudzi... :/ Ale narazie korzystajmy

Re: Grand Theft Auto 4 na PC już blisko?

ciagla niepewnoscia ze Microsoft cie zarejestruje kiesy bedziesz bez skutku prubowal grac online w pirata. PS3 rozwiazalo problem poprzez wprowadzenie zupelnie innego rodzaju plyt Blue Ray - madre posuniecie Sony. Wiec kazdy kogo znam kto ma xbox lub PS3, ma rowniez zakupiona gta4 wiec sprzedaz gta4 na

Re: Xbox 360-czy warto kupić ??

bezprzewodowego. Nie wspominając o tym, że grafika na tych "konsolach nowej generacji" jest taka sobie, nawet taki Uncharted 2 na PS3 nie zrobił na mnie wrażenia. GTA 4 to śmiech an sali pole widzenia skurczone maksymalnie, czasami widać wyraźnie, że ilość klatek na sekundę oscyluje w granicach 15-20. Jak masz

przede wszystkim wersje na konsole mają tekstury gorszej jakości i (jak widać po screenach) jakieś problemy z kanałem alpha w teksturach... odnośnie gta4 to ja gram w full HD na mediumie i już teraz gra wygląda lepiej niż na x360 bo też grałem.

Re: GTA IV PC popsute - fani są wściekli

o... i kolega Aha podał ładne zestawienie PC - Mass effec - pobran 1 101 921 (srednia aktywnosc) x360 - Mortal Kombat Vs. The DC Universe - pobran 7689 (duza aktywnosc) PS3 - Metal Gear Solid 4 - pobran 2542 (aktywnosc zerowa) imho dlatego, poniewaz platforma jest martwa milion pobrań w stosunku

Re: Microsoft przedkłada Xbox 360 nad PC

Lista gier z xa ktorych nie ma na cudo z blachy PGR3 PGR4 Forza2 Halo3 COD3 Criticall Mass ( taki arcade ala gta , nie jestem pewien tytulu) Saints Row Rock Band Dark Sector Ninja Gaiden 2 FlatOut i z 10 innych Virtua tennis 3 chyba tez , nie ? Pocieszajcie sie dalej chlopcy . DO tych waszych

A poza tym na moim LAPTOKU (tzn.mojej żony :P )Gta 4 śmiga w rameczce aż miło prawie na max detalach. P4 1.8ghz,Ati7500 32mb,512RAM Nic się nie krzaczy,nie wywala i wygląda sto razy lepiej niż na you tube.Bo filmiki mam w wysokiej rozdziałce hie hie

Wymienię PS3 FAT 80GB+ 6 gier na Xbox 360 (Jasper)

Witam, :-O Specyfikacja PS3 3 generacja konsoli PS3 Fat , dysk 80 GB , nie przerabiana , nigdy nie naprawiana , posiada soft 4.00 , 1 pad w zestawie ,kolor czarny, ogólny stan bdb, nie katowana. Gry w zestawie : -Crysis 2 -NFS:Hot Pursuit -Fifa 09 -MightNight Club : Los Angeles -GTA IV

Sprzedam Xbox 360 Slim 250gb + 43 Orginalne gry

W sklad zestawu wchodzi : -Konsola xbox 360 slim kupiona 31.10.2010 -Dysk 250gb -Headset -Kabel HDMI i AV -Bezprzewodowy oryginalny pad -Oryginalne pudelko i komplet ksiazeczek wraz z faktura zakupu Gry : -Alan Wake PL -Assassin Creed -Assassin Creed 2 -Batman: Arkham Asylum

Re: Kupujcie gry albo ich nie będzie

mam xbox 360 i wszystkie gry oryginalne kupowałem do czasu kiedy wyszło GTA4, i od tego momentu mi sie odmieniło, zakupiłem internet 20mb z upc i teraz....... niebede dalej pisał

Re: Zestaw Playstation 3 + GTA IV w Europie

Jezu dlaczego nie ma bundla X360 +GTA IV :( specjalnie czekałem do premiery GTA. W ogóle reklam GTA4 też nie ma! Nie rozumiem tego reklamowano Halo 3 któe wiadmo ze nie ma w naszym kraju nawet ułamka popularności GTa i było wiadomo ze sie nie sprzeda jakoś super a o gta cicho w prasie, telewizji

Re: Risen PC vs Xbox 360, czyli tragedii i rozpac

jest tutaj przykładem szczeniactwa. Po prostu skopano sprawę, tak jak skopano Gta na PC ostatnio albo pare innych gier. Można robić gry na wiele platform i wszytkie an równym poziomie : Far cry 2 Można robić świetne konwersje: Batman Arkham Asylum Można robić tragicznie konwersje: Gta 4, Risen itp.

Re: Grand Theft Auto 4 na PC już blisko?

piszecie jakby pirackie gry na ps3 albo xbox360 nie istniały.. w ogóle ta dyskusja nie ma sensu, ci których stać na konsole i już mają gta 4 mówią że nie wyjdzie a ci których nie stać mówią że wyjdzie. poczekamy zobaczymy, ja mam nadzieję że wyjdzie.

brednie, na xboxa jest juz tylko gta4, wszystko inne jest na pc. a kto wymieni gry ktorych nie ma xboxa? o ps3 nic nie mowie, gdyz z tego co wiem maja tylko MGS I FF. Myslalem o kupnie Wii, ale zobaczylem ile maja gier i jakich i juz o tym nie mysle. microsoft chce wiecej kasy i stad wymuszanie

Re: Xbox 360-czy warto kupić ??

. Co to lubi. Strategie -tylko PC, strzelanki -da radę grać ale jest trudniej. W FPS duży ekran wieeeeele daje. Monitorek mam 15" i wolałem kupić Xboxa 360 niż nowy większy monitor (podobne ceny za dobry monitor dvi lub HDMI) Ja kupiłem za 500 zł 3-tygodniowego Xbox 360 arcade z 2 grami (Fallout

Nie przepadam za ekonomicznymi strategiami (ja ich wręcz nie trawię :P ).Myślałem o Disciplies 2 bo gdzieś tam mam jeszcze instalkę :D Poza tym gram non stop we flash'e. A nie jakieś mega wypasione GTA 4,Fallouty 3 czy inne super-mega-hiper-uper gry :D Jak się nie ma co się lubi ....

Re: GTA IV - pecetowa grafika lepsza od konsolowe

ehh, zacznijmy od tego, że kasa za sprzęt, który uciągnie grę w takich detalach to cena konsoli i kilku naprawdę dobrych gier na nią, nie zależnie czy to ps3 czy xbox360 :) IMO nie warto aż tak się spinać, nie mówiąc już o tym, że na konsolach mieliśmy okazję ukończyć gta4 kilka miesięcy wcześniej

Re: zamienię xbox 360 slim 250 gb na ps3

Witam Chętnie się z tobą zamienie: Posiadam Ps3 Fat 80gb z grami: Battlefield BC2,Unchurted 1 i 2, 2 gry z seri Rachet,Shift 1 i 2, GIRD, Gta 4 z dodadkami(Oba) ,Burnout Paradise + gry z dysku czyli Infaumos, dead nation ,wipeout i różne gry indie. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na GG

corei7 940, 4 gb ramu i radeon 4870x2 na pokładzie i niech mi ktoś powie ze konsole są lepsze... aha zaraz... nikt z nich nie zminimalizuje nawet gierki żeby mi to napisać w przeglądarce (lol jakiej przeglądarce??) Jak było w słynnym filmiku upadek gta IV na pc lekko parafrazując- "przecież te gó

Re: Tak wygląda CryEngine 3 na PS3 i 360

Mam x360 więc nie jestem jakimś tam PECETOWCEM, ale mówię WAM wszyscy obrońcy tych jakże wydajnych "NEXTGENUF", w akcji będzie pokaz slajdów jak w GTA4. Na moim PC, którego karta jest wydajniejsza od 4 xbox'sów w akcji w Warheadzie mam 20fpsów, więc nie oczekujcie, że na konsolach gra w Crysisa 2

Re: Na co zwracać uwagę przy kupnie xboxa 360?

Polecam duży dysk. Można ściągać dema i kupować gry on-line w promocyjnych cenach, np Wiedźmin jest teraz za 25 zł. Mój ślubny twierdzi, że do najnowszych gier (GTA5 ,Need forr speed rivals) potrzebny jest dysk twardy. Kupowanie X-Boxa z 4GB kartą to duży błąd, nie wykorzystasz w pełni możliwości

( komentarz oparty wylacznie na materiale z GTA4 ) A: nieda sie gdzies stanac, tak idealnie, zeby minimapka byla na 3 roznych sprzetach idealnie nieruchomo. Na Xbox niema tak dobrych textur a na PS3 niema takiej ciemnosci. To nietylko wyglada, albo prawie wyglada, wydaje sie, czy inne, to

Re: Ps3 vs Xbox 360 Elite czyli co kupić na święt

Witaj, jeśli grałeś na xbox360 we wszystkie Gears of War, Halo, Fable i GTA4 EP to pora skosztować gier które wyszły tylko na sonkę. Zapewniam Cie że Killzone 2, Uncharted 1 i 2 LBP, Resistance 1, 2 Infamous, God of War Collection (1 i 2 w HD) i oczywiście nadchodzące Heavy Rain i God of War

Re: Xbox czy Ps3?

Co oni mają tam poprawić? LA Noire i Portal 2 na X360 też był słaby. Brak MLAA, krótszy obszar renderowania, gorsze tekstury i nic z tym nie zrobili, bo się po prostu nie da. BF3 To jest gotowy build i jak widać Xbox nie radzi sobie tak dobrze jak PC i bardzo blisko niego(niemal tak samo co PC) PS3

zapowiedziało ostatnio, że właśnie z powodu piractwa, myślą nad tym by nie przesiąść się na konsolę. Powiedzmy sobie szczerze, ile gier się sprzedaje na pcty, a ile na konsole (gdzie popularne tytuły liczy się w milionach egzemplarzy - patrz GTA 4 sprzedało się w 4 mln egzemplarzy). Ostatnia rzecz to taka, że

Re: Grand Theft Auto zamorduje jedną z konsol?

za gre. A ilu posiadaczy Xbox360 kupi orginalne GTA4, moze dwóch na sto z nieprzerobioną konsolą i xbox live.

The 2009 eBay Holiday Video Game Grey Market Repor

$43 $31,897 Ogólnie mówiac ps3 radzi sobie dobrze nawet w USA a uncharted 2 amerykanie tez polubili :-D Left 4 Dead 2 Halo 3 i call 5 jednak zostały z tyłu. Wielki nie obecny to assassins creed 2 dragon age i batman dodatki do gta 4 na xbox360 sie nie sprzedaja

"na PC masz 4 GB i 3x szybsza karte graficzna nic nie daje, bo pozostaje to po prostu niewykorzystane." acha... a mówią, że nie powstały komputery zdolne pociągnąć gta IV na fulll " Gdyby nie zafajtane konsole wszystkie gry na PC wygladalyby jak marzenie. A tak to tylko niektore. Crysis

Re: Bulletstorm PL na X360

marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Przepustka-sieciowa/21ce3dc1-787e-4aac-ac80-2cf4feabd9e4 - a to to niby co? "UWAGA: To płatna wersja Przepustki

@PCmaniak za sprzęt o którymi piszesz kupisz konsolę i wypas TV :) poza tym GTA4 jest tak źle zoptymalizowane (jasne będą patche ale...) na PC, że nawet na takim potworze się siepie. co do wydajności PC nie ma co się sprzeczać, tyle że dla kogoś kto np. ma p4 z kartą 128 MB i używa go głównie do

@pops, jeśli chodzi i F3, już wyraziłem swoje zdanie, faktycznie wersja PC wygląda lepiej. Bardziej ( ze screenów ) jednak podobała mi się wersja GTA4 dla X'a. Ocenianie na screenach naprawdę nie ma za wiele sensu. Bump mapping to mapowanie za pomocą tekstury, której każdy texel jest

Re: Sub Zero vs Batman, czyli Mortal Kombat w świ

gear solid metal gear solid 4 microsoft minigra mmo nds news nintendo pc playstation portal ps2 ps3 psp psstore recenzja resident evil sony starcraft street fighter uwe boll valve via domus wideo wiedźmin wii world of warcraft xbox xbox360 zagubieni zero punctuation złapane

Wycena sprzętu

Witam. Mam na sprzedaż xbox 360 jasper 256mb+HDD 120gb, niezbanowana i nie przerobiona. W skład wchodzi: Xbox360 Jasper z okablowaniem,2 pady jeden biały drugi czarny,Kierownica Madcatz 2,Dysk twardy 120GB,jakiś tani headset. Gry na dysku: -Gears of War 2 -Batman: AA -Borderlands -BFBC2

świetne i czego to nie będę mógł zrobić (vide L4D www.xbox.com/pl-PL/games/d/deadoralive4/ ) - to jest naruszenie praw konsumentów - poza tym to ministerstwo się będzie tym zajmować jako inicjatywa państwa na rzecz ochrony

brak odbicia mostu w wodzie na PS3. Krzaki na PC rzeczywiście nieco lepiej wyglądają. Patrząc na screeny nie podoba mi się w wersji PC ta wyblakłość grafiki, ale to już kwestia gustu kto jaką kolorystykę preferuje. Właśnie przez kolorystykę, chyba najbardziej GTA4 na Xbox'a do mnie przemawia ( na

Jak powinienem rozdzielić zestaw w swoim Xboxie?

Chodzi o to, że mam pare rzeczy nazbieranych... Poza zestawym który znajduje się w każdej konsoli mam: -Kabel HDMI -Kabel S-video -Kabel do monitora VGA + przejściówka Do tego 3 dodatkowe pady ze starego modelu konsoli Konsola to Xbox 360 Slim, na samej konsoli znajduję się 15 gier, 3 arcady

Re: Niestety, nie obyło się bez ofiar

"eetam, wystarczy emulator i wsio Sam zbudowalem emulator, ktory odpala gry pod PS/XBox i wysmienicie chodzi na PC. bay bay bay lolki" Zbudowałeś emulator pod ps3 lub xboxa 360 na którym płynie chodzi gta4 ? No to gratuluje ci Bobie Budowniczy, napewno jesteś utalentowanym pprogramistą, ale

Re: Porcja zwiastunów na niedzielny wieczór

ehh i wlasnie dlatego kupilem xboxa wole grac na myszce+klawa ale kto wyrobi na ciagla zmiane sprzetu, i comi z tego jak kupie taka GF 280 za 1500 jak nawet na tym na max nie leci. j_uk_dev w ktoryms serwisie robili porownanie GTA4 na obu platformach (PS3 i xbox360) i tak xbox wygrywal chociaz obie

Prawie 5 min rozgrywki w Mafię 2

gameplay nie zrobił na mnie wrazenia ale zobaczymy jak wyjdzie :) gra bedzie dostepna od wrzesnia i niestety pierwsze rozdanie dla xbox 360 i PS3... na pc wyjdzie to pewnie pol roku pozniej tak jak bylo to w przypadku gta4... no ale coz konsole gora zawsze tak bylo i bedzie... producent wyraznie

67169 x360 - Mortal Kombat Vs. The DC Universe - pobran 7689 (duza aktywnosc) PS2 - Final Fantasy XII USA - pobran 69168 (duza aktywnosc) PS3 - Metal Gear Solid 4 - pobran 2542 (aktywnosc zerowa) imho dlatego, poniewaz platforma jest martwa PSP - LEGO.Indiana.Jones - pobran 151151 (srednia aktywnosc

Re: GTA IV PC - wygląda coraz lepiej

Na Xbox 360 juz nie dlugo bedzie mozna dociagnac dodatek bedzie to kosztowac 800 pkt to jakies 10 euro czyli ok. Swoja droga jestem troche rozczarowany GTA4. gram w ta gre od pierwszej wersji gta3 i pozniejsze wersje trojki byly dla mnie naprawde dobra zabawa tak jak san andreas ale 4 poza wygladem

Re: id zmienia front: to Microsoft będzie pierwsz

co opierasz się pod argument ze ktoś tam z id powiedział o Rage;]) 2. Tylko GTA4 miała zmniejszoną rozdzielczość na PS3, reszta gier śmiga ładnie na 720p. xbox ma 1080p? to tylko i wyłącznie upscale, tak samo jak GTA4 na PS3 ;] Ledwo co jaka gra przekracza barierę 720p, jeżeli już jest to gra 2D lub

teraz juz na PC mozna uzyskac lepsza grafike co z tego ??? x360 ma juz ponad 3 lata a 3 lata w technologi to ogromny skok, za 2 lata wyjdzie nowy XBOX i nowy PLASYSTATION i znowu PC bedzie w tyle ze swoimi radeonami i geforcami. Po drugie na X360 wlaczasz gre siadasz i grasz nie martwiac sie o nic, a

Re: Pierwsze wrażenia: Forza Motorsport 3

cypisek.org np. ja mam taki team ps3-xbox360-HI-ENDPC I Uwierz mi U2 To najładniejsza na konsole w TEJ CHWILI ,ale czy za 2 lata?. Grałem na Crysisie w MAX DETALACH i crytek jest takim "miszczem" kodu , ze aż mi brak słów. Optymalizacja sięga zenitu. Sie nawet zastanawiam czy nie sprzedać kompa

Re: Volition dobiło już do granic możliwości 360

jakosci Turoka, ladowania w Orange Boxie, nizszej rozdzielczosci w GTA (ani nizsze w TR:U na X360) i wielu takich innych rzeczy. To co bedzie w przyszlosci jest niezmiernie ciekawe, ale to co jest na dzien dzisiejszy jest istotniejsze, a na dzien dzisiejszy XBox 360 wydaje sie lepsza platforma.

Re: Guerilla twierdzi, że na PS3 łatwiej napisać

"nie słyszy się problemu, że jakaś gra z Xbox360 może nie powstać na PS3, za to słychać że niektóre gry z PS3 raczej nie dałoby rady zrobić na Xbox360" Kwestią problematyczną jest pojemność nośnika. Gdzie DVD a gdzie BD? "Killzone 2 przebił graficznie gry z Xbox360" IMO Gearsów Drugich nie

Re: czapka z woalką oraz toczek do wygrania

smsa z VAT to 1,23zł W smsie zwrotnym otrzymacie kod składający się z 8 cyfr, jeśli suma tych cyfr wyniesie 40 otrzymacie 1 000GP w serwisie firegifts.pl Każdy sms wysłany przez Ciebie to gwarantowane 200GP w serwisie firegifts.pl Na przykładzie, otrzymaliście kod 67453744, 6+7+4+5+3+7+4+4

Re: DZIEŃ KOBIET NA WYSOKICH OBROTACH Z MERCI

smsa z VAT to 1,23zł W smsie zwrotnym otrzymacie kod składający się z 8 cyfr, jeśli suma tych cyfr wyniesie 40 otrzymacie 1 000GP w serwisie firegifts.pl Każdy sms wysłany przez Ciebie to gwarantowane 200GP w serwisie firegifts.pl Na przykładzie, otrzymaliście kod 67453744, 6+7+4+5+3+7+4+4

Re: Porcja zwiastunów na niedzielny wieczór

Łatwiej ( i przyjemniej ) pisze się pod platformę fixed niż flexible, aczkolwiek Rockstar schrzanił sprawę mimo wszystko w przypadku PC. Wersja GTA4 dla PS3 wygląda nieco lepiej niż Xbox360, kilka sztuczek tam zastosowano dla ładowania tekstur w wyższej rozdzielczości ( dekompresja tekstur w locie

. i konsolowiec bedzie grac na swietnym, wielkim ekranie tv we wszystkie dostepne giery bez zmruzenia okiem a pecetowiec bedzie z wypiekami na twarzy sprawdzac wszystkie wymagania bo nie wiadomo czy jego roczny komp za ponad 5000 pociagnie giere ktora ps3 czy xbox360 lyknie zapijajac zimnym piwkiem. a

Re: ps3 vs reszta platform - mozliwosci graficzne

konsolach...<br /> grafika na konsolach (gta 4) wyglada jakby ktos zastosował mega blur (rozmycie) zeby ukryc wszelkie niedoskonalosci...<br /> inny tytuł - fallout 3 - juz na xbox360 wyglada lepiej niz na ps3 - pc-etowcy mają najlepsza jakosc i są rozczarowani słabą grafiką (i nie tylko tym w

Re: FIFA 10 na PC bez nowej oprawy graficznej

realna jeszcze leprza niz ta co jest teraz na ps3 i xbox 360. np Rockstar Games sie nie cacka z nikim robia gry w jak najleprzych detalach np GTA IV zrobili na kompa na takie kosmiczne wymagania ze nawet na moim piecu sie przycina w niekturych miejscach. a kompa kupywalem najleprzego jaki byl. Wogule EA

Czy opłaca się kolekcjonować gry ???

Mam równe 45 orginalnych gier połowa ps3 połowa pc, xbox360 nie mam bo wiekszosc jest juz na pc wiec nie opłaca sie kupować . Na poczatku wrzesnia dostałem internet nowy szybszy to odrazu zmusiło mnie do sciagniecia gry nowego stalkera i kilku innych . W tym roku musze zakupić Mass Effect 2

Re: Sony ma w Kolonii sporo do przekazania

mikas widzę, ż stiosujesz taktykę zdartej płyty (dla niewtajemniczonych polega ona na ciągłym powtarzaniu tych samych, niekoniecznie rzeczywistych argumentów). Oczywiście podajesz dane NPD z USA (gdzie przewagę ma xbox360) dotyczące okresu sprzedaży MGS4 czyli dość dobrze sprzedającej się ps3

Re: Crytek będzie robił gry na konsole. Dzięki pi

pożyteczne narzędzie i gadżet, niektórzy robią na tym pieniądze. Ale nie przejmuj się może uda ci się kiedyś zrealizować swoje fantazje (42cale, xbox wii, ps3) np. pracując w tesco, chociaż pewnie chwilę to potrwa :D ps: GTA4 jest mi obojętne, jak i cała reszta tej serii wolę fps i rpg.

symulator morderstwa za 60 dolcow

": media.gtanet.com/images/3760_gta_iv.jpg xbox360gamer.pl/wp-content/uploads/2007/12/gta4_1.jpg Oprac. B. B. -- Forum: Diaspora Polska w Niemczech. Może wreszcie

Re: Koniec z darmowymi 3 miesiącami XBL Gold ?

bardziej opłaca się kupić kod jakiegoś oficjalnego dystrybutora MS, lista sklepów http://www.xbox.com/pl-PL/Xbox360/WhereToBuy?xr=shellnav tutaj , zamiast kombinować z karta.

Re: GTA IV: The Lost and Damned - co sądzi o nim

dolarów" się potwierdziła, ale jeśli to prawda, to za taką sumę nie kupuje się exclusive po to by wydać go na konkurencyjną platformę. Sam też posiadam PS3 obok Xbox360 i właśnie ten dodatek zadecydował, że kupiłem ( wczoraj zresztą ) wersję na X'a. Sony niestety nie bardzo przejmuje się takimi rzeczami

Piraci wydrukowali fałszywe punkty za ponad milion dolarów

pozwalający na więcej można było znaleźć jeśli się miało więcej wspólnego ze "społecznością piratów" i znało odpowiednie strony z zasobami (link do programu na xbox360iso.com) - Microsoft błyskawicznie dowiedział się o eksploicie (czyli sposobie na wykorzystanie LUKI, a nie "kradzieży" kodów) i

Re: Activision: Jeżeli Sony nie obniży ceny, może

WSZYSTKICH (oprócz zainteresowanych firm i tzw. fanboyów) KORZYSTNA! Ja zaczynałem od Commodore +4, później C64 + stacja dysków, Amiga 500 i w końcu play (jedynkę miałem 2 razy), play 2, następnie Xbox i x360 (dwa ostatnie tylko sporadycznie - własność brata, czasem pożyczałem) i pc...

Re: Z uKosa: Gdy z konsoli wyciska się wszystko

najprawdopodobniej wydana na 2 płytach, jak np. GTA 4 na PC. Nie powinno to sprawiać problemu, gdyż obecnie i tak większość użytkowników kopiuje zawartość płyty na twardy dysk i dopiero wtedy gra, i to zarówno na PlayStation 3, jak i na XboX'ie 360. Teraz kwestia awaryjności obu konsol. Ogólnie rzecz biorąc, tu PS

Re: Scena z Blue Lagoon z Heavy Rain raz jeszcze

"Ale was boli ten Heavy Rain boty. xD Jak to wygląda jak GTA4 to jak wygląa Alan przy tym? Jak ścierwo? Ale nie ma co sie dziwić xbox juz dawno niedomaga i ładniejszych exl niz dzirś2 nie zobaczycie" Killzone 2 - tworzony przez 5 lat. Epic w ciagu 4 lat wypuscil 2 czesci Gears of War z rownie

Re: Nie będzie Brutal Legend na PC... na razie!

don_wroc_love -> "GtaIV - 10 krotnie mniejsza sprzedaż..." Nic dziwnego, jak premiera na PC odbyła się wiele miesięcy później. Spora część PCtowców ma jednak konsolę i mogło zakupić wersja nią przy premierze. A skoro tak, to po co kupować 2 raz? "Call of duty 4 - podobnie...." Masz jakieś

Re: Uncharted 2 najlepsze! Video Game Awards

: Origins Best shooter: Call of Duty: Modern Warfare 2 Best Fighting Game: Super Street Fighter 4 Best Handheld Game: GTA: Chinatown Wars Best Racing Game: Forza Motorsport 3 Best Soundtrack: DJ Hero Best Xbox 360 Game: Left 4 Dead 2 Best PlayStation 3 Game: Uncharted 2: Among Thieves Best

Re: Volition dobiło już do granic możliwości 360

"Przykro mi to mowic, ale moim zdaniem to ty powtarzasz farmazony o tym, ze portowanie gier jest powodem wszelkich problemow. Jakos na XBox'a z PC sie to udaje, na PS3 z PC juz nie. Dlaczego na konsole ponoc slabsza wychodzi to lepiej mozesz mi wyjasnic?" Bo kodowanie na PS3 jest "INNE" Jakosc

Zobacz wideo