Przeszukano 111 852 773 wypowiedzi na 1 216 forach

kod do radia renault clio 2001 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Kod do radia fabrycznego Renault Clio 3

Może komuś się przyda jak znaleźć kod do radia jak w tytule (może i do innych Renault), trochę opisane jest tego na sieci, ale trzeba wyciągać radio, żeby odczytać tzw. precode a mi się nie chciało wyciągać radia. :-) A więc jak mamy na wyświetlaczu '0000' (pytanie o kod) to wciskamy jednocześnie

rozkodowanie radia w renault clio

Witam czy zna ktoś może kod rozkodowujący oryginalne radio w renault clio z 1998 roku-autko sprowadzone z zagranicy-za wszystkie wypowiedzi z góry dziekuję

Re: Kod do radia fabrycznego Renault Clio 3

Geniuszu od V6 w BMW - kod w Renault jest na osobnej karcie :) Z resztą w większości aut tak jest. -- Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")

kod do tego radyja to najzwyklejsza liczba PI ale do 250 miejsca po przecinku

Re: rozkodowanie radia w renault clio

Basiu - najpierw zadzwoń do serwisu Renault, niektóre bez problemu dawają kod, myślę że jeśli pójdziesz do nich z papierami że kupiłaś auto a nie było kodu to nie będzie z tym problemu. Jeśli się nie uda zapytaj w sklepie/serwisie car audio, oni znajdą odpowiedni kod za ok 30-50zł. Możesz też

A moze by nam spec od V6 podal jakis link do nagrania jak V6 "bycy, warcy i mrucy"? Umieram z ciekawosci. I zeby nie bylo, moja uzywana bejce kupilem pare lat temu za cene nowego srolo. Chetnie zrobilbym rajd po lodzie ale na Kanarach ciezko w temacie. Ostatni raz po lodzie jezdzilem Polonezem

bucało ci w Emiratach jak jumałeś przez Odrę, ciapku :) już nawet galtom zauważył ten pogrzebacz sztywno wspawany w twoją dooope :) nazimno napisał: > Wtopkowi ostatni raz "warcalo i bucalo", > w kiszkach no i pomylilo mu sie z V6. > > Miej wyrozumialosc dla "snafcy"

to maly pikus jest "to 250-te" www.piday.org/million/

Wtopkowi ostatni raz "warcalo i bucalo", w kiszkach no i pomylilo mu sie z V6. Miej wyrozumialosc dla "snafcy".

nie znam się na gazowanych czołgach mieciu, możesz mieć i 24 cylindry, a możesz i 48, poczujesz się większy :D

radio i zmieniaraka w renault clio

Witam, kupilem renault clio rocznik 2001 i ma fabrycznie zamonotowane radio plus sterowanie na kierownicy - mam jednak prblem radio co kilka sekund przerywa audycje i wydaje sygnal dziwiekowy - nie wiem co jest przyczyna i jak mozna to usunac?? Jest to bardzo dokuczliwe i uniemozliwia

kod do radia w Renault

Miałam robiony rozrusznik w Renault Megane 1.6 (rocznik 96)- wymiana szczotek oraz automatu. Niestety po wyjechaniu z warsztatu, okazało się, ze radio - Philips (na stałe wbudowane w deskę rozdzielczą) nie działa - wymaga wbicia jakiegoś kodu. Nie ma o tym ani słowa w instrukcji, żadne przyciski

Kod do radia firmowego Renault Kangoo

Czy ktoś zna kod do radia firmowego (kaseta) Renault Kangoo z 2004 r. Wczoraj siadł mi akumulator a kodu niestety nie posiadam. Proszę o pomoc...

Sprzedam Renault Clio

Sprzedam Renault Clio I z 1991, poj. 1,2, 3-drzwiowy, kolor niebieski, po remoncie silnika i wymianie klocków oraz tarcz hamulcowych. Komplet opon letnich i zimowych, radio z CD i MP3 gratis!! Małe wgniecenie z prawej stronie na nadkolu. Auto jest zarejestrowane w Polsce i gotowe do jeżdżenia

Re: kod do radia

jeżeli ktoś potrzebuje kod do radia można sprawdzić tutaj -> http://auto-gielda.info/kod-radia.htm kod radia różne marki vw audi skoda seat opel renault i inne marki -- auto giełda

Kod do radia Renault Scenic II 2004 r.

Czy zna ktos może kod do radia w Renault Scenic II 2004 Model: 22dc277/62 8200256141 TS 382 RN 277F30155522 prod no fd0103140155522 Dzięki wielkie jeśli możecie mi pomóc

Sprzedam Renault Clio I

Sprzedam Renault Clio I z 1991, poj.1200cm3, 3-drzwiowy, kolor niebieski, po remoncie silnika, wymianie klocków oraz tarcz hamulcowych. Komplet opon letnich i zimowych, radio z CD i MP3 gratis!!! Małe wgniecenie z prawej stronie na nadkolu. Auto jest zarejestrowane w Polsce i gotowe do

Re: kod do radia w Renault

Jak podejdziesz do ASO, za darmo powinni podać kod. Przez telefon zwykle nie chcą, ale spróbuj.

Witam za 15zl moge go odkodowac(podac kod) . Wystarcza mi tylko numery seryjne na naklejce(obudowie). W ofercie takze mozliwosc odkodowania innych radioodtwarzaczy(philips ,grundig, blaupunkt,becker ,clarion,i inne).Po znalezieniu kodu odsylam go na maila lub gg i po sprawdzeniu ze dziala

W ASO po numerze radia (albo numerze nadwozia) znajdą ten numer. Ale zdaję się, że coś to będzie kosztowało (albo być może zrobią to za free). Pojedź, zadzwoń, zapytaj. Jak nie to możesz poszukać kalkulatorów w necie. Może znajdziesz.

Re: Kod do radia w Citroenie

ja kupilem kod do radia na stronie www.radiokody.pl ale to do renault, nie wiem czy do citroen maja

Re: Kod do radia firmowego Renault Kangoo

np. kupułem sam. megane z niemiec i tez nie miałem kodu do radia. zakodowało sie podczas montażu LPG. za kod w serwisie musiałem zaplacić 40 PLN.

kosyq napisał: > np. kupułem sam. megane z niemiec i tez nie miałem kodu do radia. > zakodowało sie podczas montażu LPG. za kod w serwisie musiałem > zaplacić 40 PLN. dodam jeszcze że w serwisie wystarczyło pokazać dowod rejestracyjny, koleś namierzył kod po numerze

Rozkodowywanie radia przez internet KOD-CODE-SAFE

Zdalne rozkodowywanie radia przez internet. Podajemy kody do VW Audi Seat Skoda Renault Ford i innych marek Niektóre radia w zależności od możliwości rozkodujemy za darmo ! Sprawdź : http://auto-gielda.info/kod-radia.htm KODY DO RADIA !

dokladnie, jedynie w autoryzowanym serwisie znaja ten kod, najlepiej w tym, gdzie samochod byl kupiony, a jesli nie to przynajmniej powiedza Ci gdzie znalezc taki kod

Serwis firmowy powinien taki kod posiadac. Jedynie co musisz to udowodnic ze jestes legalnym wlascicielem pojazdu a to chyba nie problem??

Sprzedam Renault Clio II Disel 2002

Renault Clio II 1,5 DCI Disel, rok produkcji 2002, przebieg 155600 km. Kupiony w Polsce w Salonie, pierwsze rejestracja styczeń 2003. Poduszka powietrzna x 2, autoalarm, immobilizer, wspomaganie kierownicy, opony zimowe, centralny zamek, radio z cd. samochód do obejrzenia w Warszawie tel503 008 334

Sprzedam Renault Clio 1.2 1995r.

www.auto.pl/gielda/osobowy_showone.php?zbq_sod=1&zfn_in=476&zg9=4&zfn_in_1=476&z4z_in_1=45&kod=1wybp&zyr=0 Marka : Renault Model : Clio

Re: Kod do radia Renault Scenic II 2004 r.

Tak właśnie kod do radia mi podali wystarczyło tylko zarejestrować się na forum. U mnie na śląsku odkodowanie radia w serwisie 50 zł. nam udało się za darmo. W większości aut z oryginalnymi radiamikody. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie przed złodziejami???

"Auto-radio- centrum" na ul. Olsztyńskiej

mam zamiar wkładać tam alarm do nowego Renault Clio czy firma jest porządna? muszę zostawić auto na cały dzień, bo pracuję..

czy ktoras ma renault clio?

mamy okazje kupic z 2001r, automat z klima, 10 tys. ja sie kompletnie nie znam, ale znajomy bardzo poleca. co sadzicie? czy do bagaznika zmiesci sie wozek z gondola? -- jagodowe sloneczko

kopcia28 napisała: > Czy zna ktos może kod do radia w Renault Scenic II 2004 > > Model: 22dc277/62 > 8200256141 > TS 382 > RN 277F30155522 > prod no fd0103140155522 > > Dzięki wielkie jeśli możecie mi pomóc Ale jak sie to radi nazywa, co pisze

Sa dwie mozliwosci : 1. wszystkie radia w Renault Scenic maja ten sam kod fabryczny (startowy?) i kazdy moze sobie go zmienic na dowolny inny - wtedy serwis powinien znac ten kod, a jak byl w miedzyczasie zmieniony to tylko ten go zna, kto go zmienil. 2.Kazde radio ma inny kod - wtedy

Re: Renault Clio - poczatek klopotow

? (1.2 16V kupiony w lipcu 2001) > > Pozdrawiam > TOmek Z tego co wiem to "akcja złacze" dotyczyła wszystkich Clio wyprodukowanych Maj, Czerwiec 2001. Ja swój mam od Sierpnia 01 i w Maju 02 dostałem w tej sprawie pismo z Renault Polska. Być moze to dotyczyło tylko silników 1

kupię Toyota Yaris, Renault Clio lub Nissan Micra

zdecydowanie kupię Toyotę Yaris, Reno Clio lub Nissana Micrę rocznik max 2001 niewielki przebieg silnik benzyna najlepiej full opcja cena do 21.000 oferty: marge@op.pl proszę podac numer telelefonu - oddzwonię

kopcia28 napisała: > W większości aut z oryginalnymi radiamikody. Jest to pewnego rodzaju zabezp > ieczenie przed złodziejami??? zabezpieczenie przed zlodziejami ???????? jakie, skoro kod radia "ze slaska" znaja w GB ?

kupię Toyota Yaris, Renault Clio lub Nissan Micra

zdecydowanie kupię Toyotę Yaris, Reno Clio lub Nissana Micrę rocznik max 2001 niewielki przebieg silnik benzyna najlepiej full opcja cena do 21.000 oferty: marge@op.pl proszę podac numer telelefonu - oddzwonię

pocieszne napisał: > kopcia28 napisała: > > > W większości aut z oryginalnymi radiamikody. Jest to pewnego rodzaju > zabezp > > ieczenie przed złodziejami??? > > zabezpieczenie przed zlodziejami ???????? > jakie, skoro kod radia "ze slaska

Chcesz powiedziec, ze kod Twojego radia Ci podali ? To po co w takim razie sa te kody :-)) -- * Gramatycznie rzec biorąc dziewczyna ma inną końcówkę niż chłopiec. * Judym spuścił manto Dyziowi w karecie bo mu się spocił.

Renault Clio EXTREME benzyna + gaz BRC

Witam Mam do sprzedania Clio EXTREME: - rok produkcji: 2002, - przebieg 86 500 km, - 75 KM (55 kW), - pojemność skokowa: 1200 cm3, benzyna + gaz BRC (sekwencja) - srebrny-metalic, - liczba drzwi 2/3, Opis samochodu: 4x AIR BAG, oryginalne radio ze sterowaniem przy kierownicy i

Re: Honda Jazz czy Renault Clio?

jezeli chodzi o "blache" clio - blotniki sa plastikowe, wiec nie rdzewieja. Pozatym Clio jest moim zdaniem ladniejsze, fajna ergoonomia, guziki do radia przy kierownicy itp. Jazzem jechalem tylko jako pasazer - taki sobie samochod.

Dzięki Panowie. Kod już znam. Obyło sie bez serwisu ASO i ekspertow w tej dziedzinie. Jest świetne forum angielskie gdzie można uzyskać pomoc. Dzięki za odzew. Pozdrawiam

Kopcia, mozesz dac namiary na to forum? Kupilam autko,ale sprzedawca posial gdzies kod. miby mam ksiazke ale w niej 4 numery 4cyfrowe, troche starte i nie wiem czy ktorys z tych numerow jest kodem (jak moze byc oznaczony?). w serwisie krzykneli 200zl....bede wdzieczna za pomoc

Witam za 15zl moge go odkodowac(podac kod) . Wystarcza mi tylko numery seryjne na naklejce(obudowie). W ofercie takze mozliwosc odkodowania innych radioodtwarzaczy(philips ,grundig, blaupunkt,becker ,clarion,i inne).Po znalezieniu kodu odsylam go na maila lub gg i po sprawdzeniu ze dziala

Re: blokada radia w RENAULT MEGANE

Kod do radia powinien się znajdować się w dokumentacji samochodu. Jeśli jednak został zgubiony, odzyskać go pomoże Twój serwis RENAULT.

www.megane.com.pl/ wysyłam Ci adres strony jak dobrze poszukasz to tam będzie gdzieś ( ja już nie pamietam i nie mam adresu tego forum) adres do tego forum. Trzeba się zalogować dobrze jeśli znasz angielski. podajesz wszystkie dane radia i

Wymiana rozrzadu

Gdzie w wałbrzychu najlepiej i za w miare dobra cene wymienic pasek rozrzadu do renault clio 1.9TDI 2001r. Pozdrawiam

Re: Renault Clio Grandtour vs. Seat Ibiza ST

Właśnie, dlaczego nie Fabia. SKODA TO DOSKONAŁY VOLKSWAGEN, SEAT TEŻ, a nie jakiś francuski złom - w dodatku pozabezpieczany kodami. Uważam, że autor tego wątku jest prowokatorem. Jest sprzedawcą francuskiego złomu, sprzedawcą, który z góry wie co chce zareklamować, kupić i chce porównywać

Dzieki za adres, lezy u mnie pare takich zlomow wyrwanych ze Scenikow, szkoda zeby sie marnowaly :DD -- <<Tam pro papa quam pro rege bibunt omnes sine lege.>>

renault

clio 1.2 16V authentique w 2002 roku - 2000 znizki - lakier metalizowany - dywaniki - radio z CD i szescioma glosnikami. A jeszcze wiecej mozna wyszarpnac jak sie wezmie taka wycene z bonusami i znizkami i pojdzie sie do konkurencyjnego salonu tej samej marki i zacznie przekonywac sprzedawce

toyota yaris vs opel astra vs renault clio

Nie będę oryginalna. Zastanawiam się nad kupnem używanego autka. Najbardziej skłaniam się ku Yarisce, zwłaszcza tej produkowanej do 2001. O pozostałych autkach niewiele wiem. :( Biorę pod uwagę w miarę niską cenę (bo to moje pierwsze autko), małe zużycie paliwa do jazdy w mieście (będę nim

Re: B.dobra pozycja francuzów w TüV 2001 ??

Auta do 3 lat: poz. 37. Citroen Xsara 4.1% 46. Renault Laguna 4,3% - patrz ADAC 2001 50. Citroen XM 4,6% - tak wysoko!! c'est pas possible! 58. Renault Espace 4,8% - patrz ADAC 2001 (ha, ha, ha!) 61. Peugeot 306 5,1% 67. Renault Megane 5,3% - nieco lepiej niż Seicento ;-) gdzieś na dole

Re: Clio III prośba o opinie

Clio 1.2 16V, rok 2001, 3 awarie przez pierwsze 2 tygodnie, brak jakiejkolwiek dobrej woli ze strony dilera i Renault Polska. Obecnie w zasadzie bez problemów. Mając obecne doświadczenia kupiłbym jednak Yarisa. Myśle, że każdy samochóch może się zepsuć, ale nie cierpię postawy dilera "Kupiłeś

Renault Clio 1.2, 1998, 82 tys.km - SPRZEDAM!!!

Jestem pierwszym właścicielem, kupione w salonie, zarejestrowane w 1999 roku. Autko jest białe, bezwypadkowe, wyposażone w alarm, multilock, centralny zamek, elektrycznie otwierane szyby przednie, radio Panasonic (zabytkowa szuflada :)))), airbag kierowcy. Silniczek 60 KM bardzo oszczędny (w

Clio III 1,2 16V 2001r gaśnie silnik

Witam, mam taki problem. Uzytkuję clio III 1,2 16v 2001r, gdy odpalę zimny silnik to obroty skaczą ,a gdy nie dodam gazu to czasami silnik zgaśnie. Ciepły silnik odpala dobrze i obroty są równe, lecz w czasie jazdy przy dobrze rozgrzanym silniku czasami w silnik z gaśnie (jak jest na luzie

Re: chodzenie do spowiedzi -czy trzeba?

nawet renault clio z zepsutym radiem poswiecic. No wsztsko mozna, nawet rozwod zalatwic. -- Nie rób komuś dobrze, nie będzie ci źle. Pisanie polskich znaków jest bardzo męczące i niewygodne.

Re: Renault AVANTIME nie bujaj do Ryszarda

Latem 2001 Renault było sponsorem festiwalu gwiazd w Miedzyzdrojach. Tam tez odbyła sie prezentacja Avantime (przywiózł go helikopter na plażę w świetle ogni sztucznych) Pózniej tymi autami opiekowali sie dilerzy z regionu i tam na "wewnetrznych" terenach mogłem sobie nim pojeżdzić. Zresztą w

Re: RENAULT CLIO---jak negocjowac upust lub dodatki

!!!! Co mam robić. Dlaczego w tym miejscu mam tylko małe wgłębienie na husteczki do nosa. Czy wybrałem nieodpowiednie radio i dlatego nie mam tego wyswietlacza? diler mnie czaruje że ten rodzaj wyswitlacza który jest tak pięknie zaprezentowany w katalogu Clio II na kilku stronach jest tylko w

Re: O Clio - niepochlebnie, o Renault Polska - też

Mam równiez podobne problemy z innym produktem Renault: Megane 1.6 RT. Kupiłem wymarzony samochód (już 2 Megan)w 2001 roku, -ktory jest po prostu beznadziejnie wykonany (brzęczy, trzeszczy, odpadają elementy,fabrycznie stukają lub nie pasują do siebie) , po wielu wizytach u 2 róznych

Re: Renault Clio RS RB7 od 96 200 zł

Scenica masz? nie sypie się silnik ani koło dwumasowe? Nie masz dyskoteki awarii elektroniki? na czele z systemem bezkluczykowym który uniemożliwia wejście do pojazdu oraz czujnikami ciśnienia powietrza w oponach które wskazują co tylko chcą. To albo masz stary model (do 2001) albo wielkie

Re: ile płacą w call center liberty direct kto

Do zaoferowania mam najtańsze ubezpieczenie OC jak i również OC+ AC w firmie Liberty direckt ! Goraco polecam… W czasie wyliczenia ( Kaukulator OC) jeśli podasz kod promocyjny w postaci 2010-75365691 ( to nr polisy dla renault Clio II ) dostaniesz zniżkę 50 zł !!! Wykupujac OC + AC Zniżka

Re: KTÓRE LEPSZE, Renault Clio 1.2 75KM czy 1.4 98KM?

Jeżeli nowe Clio naprawdę kosztuje 44 350zł, to nie lepiej dołożyc 4000 zł i kupić Megana? Będzie to podstawowa wersja, ale wyposażenie ma nie najgorsze (4xpp, ABS). Jest to samochód o klasę wyżej niż Clio, a więc lepszy na trasę. Silnik 1,4, 95KM. Poszukaj jakiejś promocji, lub rocznika 2001

Nowoczesne silniki diesla - Renault

Wracany znowu na "Stary Kontynent" - do Francji... Renault Clio 1,5 dCi - pojemnosc 1461 cm3, moc 65 KM/4000 obr., moment 160 Nm/? obr., bezposredni wtrysk paliwa common rail, turbina o stalej geometrii Renault Clio 1,5 dCi - pojemnosc 1461 cm3, moc 65 KM/4000 obr., moment 185 Nm/? obr

co micra ma z renault ?

w moim clio siadaja drobne rzeczy elekroniczne, bez ktorych mozna jezdzic, ale utrudniają zycie: - podnosniki szyb - sa plasitkowe pekaja, wymienialam juz z obu stron, cholernie droga impreza, nawet przy korzystaniu z uzywanych czesci, jesli gdzieś uda się taki cud dostać. - silniczek do

jest juz zamowiony i w tej chwili NIE MA juz Almer 2001 w tej najtanszej wersji. Ostatecznie wybor padl na Almere 5d - drozsza o 3.500 zl. DO tego doplata za metalic 1600, autoalarm 1000, uvanowienie 1000, + ubezpieczenie 2600, + radio (tu sie udalo wynegocjowac radio CD zintegrowane z deska

Re: Fiesta, Renault Clio,Citoren C3 - co wybrać

Przy stanie naszych dróg zostaje chyba tylko Hummer. Sąsiad mial Clio 1.4 kilka lat temu. Sprzedał jak skończyła się gwarancja. Miał dość tego, że auto musiało kilka razy jechać na lawecie do serwisu. Nie wiem jak tam jest w Fieście ale C3 cenię za komfortowe zawieszenie, bardzo dobre radio

Chodziło mi o cenę Clio 1,4 16V (patrz post Mikolaja). Podobno wszystkie roczniki 2001 zostały sprzedane. :-( W najnowszym Moto Magazynie jest test Clio z silnikiem 1,5 dCi o mocy 80 KM. Bardzo żwawe autko (12,2 do 100), dobrze wyciszone (prawie nie słyshać "klekotu"), a co najważniejsze

Re: Clio III 1,2 16V 2001r gaśnie silnik

krzysgier napisał: > Witam, mam taki problem. Uzytkuję clio III 1,2 16v 2001r, gdy odpalę zimny > silnik to obroty skaczą ,a gdy nie dodam gazu to czasami silnik zgaśnie. > Ciepły silnik odpala dobrze i obroty są równe, lecz w czasie jazdy przy > dobrze rozgrzanym silniku

Sprzedam Renault Megane

W sumie myslalam ze raczej nie mozna umieszczac takich ogloszen na tym forum ale skoro pojawilo sie jedno ponizej ;P to powiem ze ja tez sprzedaje... Srebrna strzala - czyli moja renault megane, diesel, rok produkcji 2001, przejechane 125tys km, stan swietny, pierwszy wlasciciel. ABS

Clio 2002r.

to jest drugie auto w domu i nie zamierzam sprzedawać .... :) (żona jeździ do pracy, sklepu, znajomych, kina itp.) pytam tylko z ciekawości a nawet bardziej dla wypowiedzi j.w. znajomy kupił w końcu 2005r. w komisie Corsę z 2001r. 3-d chyba 1,2 z 1x poduszka oraz radiem (a bez wspomagania) z

Re: Jaki nowy wózek z extra przysp. - do ok.50-60tys.?

A jak nie nowy, to: 1999 Alfa Romeo 156 2.0 TSi - 40k 1999 Hyundai Coupe 2.0 - 42k 1999 VW Golf 2.3 V5 - 49k 1999 Dodge Intrepid 2.7 - 46k 1999 Chrysler 300M 3.5 - 49k 1999 Honda Accord 2.0 - 42k 2000 Honda Civic 1.5 - 40k 2000 Renault Clio Sport 2.0 - 48k 2000 Ford Mondeo ST 2.5 - 49k

Pobudka!

, której kod to X44, zostanie przeniesiona z fabryki Flins we Francji do zakładu Nove Mesto w Słowenii, gdzie wytwarzany jest model Clio. Produkcja Twingo rozpocząć się ma po koniec 2006 r

Re: Auto z salonu - hatchback do 50 000 PLN

www.otomoto.pl/oferta/renault-clio-limited-tce-90-ID6zMABs.html#f2b918c3e9 - wg mnie fajne wyposażenie za 48 900 Możesz też coś poskładać z oferty Dacii. Nowy Duster nie

Re: Clio III prośba o opinie

ja mam clio 1.2 60km '98 - w tzw. wersji pprzejściowej - jak na razie - klocki, tarcze, przeglądy i akumulator - no i rozrząd po 70 tys. - z własnej woli. Silnik jak dla mnie jest ok. W 4 osoby jest ciężej:)) Koleżanka ma 1.2 16 V 2001 - na razie poszedł potencjometr (na gwarancji), jednak

do sprzedania ukochany meganik

i na pewno przez najblizszy czas nie zrobie prawa jazdy. Podaje parametry- Renault Megane hatchback, IV 2001, 1.4, 16V, 4 poduszki, antynapad, wspomaganie, immobiliser, elektr. przednie szyby,radio Blaupunkt, przebieg-50000, pierwszy wlasciciel, serwisowany. Jesli ktos z Was bylby zainteresowany

Re: a pamiętacie

"Zremb zawsze na czasie" :) Też przychylam się do Reno. Wszystkie Clio (MTV, z busem przechylającym się na boki), Scenic (j/w + krokodyl w stawie parkowym), Thalia (ten sympatyczny mały kod kreskowy) oraz cała gama Renault pod tytułem "to się nie może udać". Po prostu świetne. Tylko nowa

Re: Jeżdżę nowym CLIO

łożysko któregoś koła, podlewarowałem auto i jak głupi kręciłem kołami w celu ustalenia które, a tu dupa, zupełna cisza. Te opony są głośne!!! Zupełnie bzdurne jest okablowanie do radia. Jako głośniki przednie Renault traktuje tweetery na podszybiu, do których możesz się dostać po zdemontowaniu

Re: 2,5 litra / 100km w Renault Clio 1.5 dci ?

wyczytane na jakims forum: Napisał baczek: W niemieckim programie Motorvision przeprowadzono nietypowy test, mianowicie na 1 baku z Monachium do Barcelony w Audi A8 4,2 Tdi. I co dziwne udalo sie ! Odleglosc ~1400km, predkosc 90kmph, wylaczone radio, klima etc. Auto w czasie tego testu spalilo

Renalut Clio 2000r - 1.4 16V +LPG - 60 tys.

słyszałem na temat Renault. POwiem jeszcze, ze mam do dyspozycji ok 15 tys zł z opłatami (ubezpieczenie, radio i nalanie do pałna ;) Moze cos innego (seat ibiza, opel corsa C, citroen xsara)? Jeżdżą tym max 2 osoby. Mysle raczej o czyms na gaz lub deasel (benzyna odpada)- nic ponizej 2000r. Nie

Nowe Clio Extreme - trochę długie

Nowe Clio zostało również bardzo pozytywnie przyjęte przez klientów o czym świadczy wzrost udziałów Clio w rynku w drugim półroczu 2001 w stosunku do pierwszego półrocza 2001. W okresie od czerwca 2001, kiedy samochód pojawił się w sprzedaży, do końca roku sprzedano ponad 2 700 samochodów Clio

Re: Renault Thalia

Uroda rzecz gustu. Chciałbym spojrzeć na wasze żony (dziewczyny?) i zobaczyć czy są takie piękne. Kilka słów ode mnie jako od użytkownika Thalii z 2001 r. przejechane 10 tys. km. z silnikiem 1.4 75 KM. Bardzo fajny przyjemny i dynamiczny silnik, zużycie paliwa ok 7-7,5 l. Miejsca w środku

Czy Alfa Romeo to szajs

Nawiązując do kilku wątków, oto wyniki z magazynu Autoweek. Dutch car magazine "Autoweek" has collected figures about customer satisfaction from 10.000 readers. The first 30 (cars from 1997-2001): 1 BMW 3-serie: 96 2 Seat Leon: 94 3 Seat Toledo: 90 4 Alfa Romeo 156: 89 5 Audi A3: 88 6

Mały miejski samochód

Witam. Szukam małego, miejskiego samochodu. Silnik ok 75-80 KM, benzyna,5 drzwi, w wyposażeniu na pewno klimatyzacja, sterowanie radiem w kierownicy. Samochód ma służyć do dojazdów w pracy, do sklepu, ogólnie po mieście. Ze względu na "rynek" samochodów używanych autko będzie nowe z salonu

Sprzedam Kombii Pilne!!!

Sprzedam Renault megane Kombi rocznik 2001,z polskiego salonu,drugi własciciel.Samochod w bardzo dobrym stanie technicznym.Auto posiada :4x poduszka powietrzna,centralny zamek,immobilizer,ABS,klimatyzacja,radio-cd,elektryczne szyby i lusterka,podgrzewane lusterka i szyby,dwa kpl

Re: NIe oczekujcie zbyt wiele...

zarówno Punto II jak i Clio II. Nie wiem w którym miejscu Punto jest tandetniej wykończone od Clio. Estetyka - rzecz gustu. Ja zdecydowanie wolę tą w Punto. Po odnowieniu Clio w 2001 r. byłem w salonie Renault. Wsiadłem do środka pojazdu i najdelikatniej jak potrafiłem otworzyłem jakiś schowek

Re: And the winner is...

Toyota Yaris 2001 Alfa Romeo 147 2002 Peugeot 307 2003 Renault Mégane II 2004 Fiat Panda 2005 Toyota Prius 2006 Renault Clio III 2007 Ford S-MAX 2008 Fiat Nuova 500 2009 Opel/Vauxhall Insignia No i mamy "prymusów", np. Fiat Uno, Punto, Ford Focus i Escort, Toyota Yaris, ale są też i

Re: Renault Clio 1.5 dCi 80KM - użytkownik

skrzypień, pisków, itd (choc czasem drobne z srodkowej konsoli). W wersji wyposażeniowej Priviledge, z radiem sterowanym w kierownicy i 6 głośnikami, automatyczna klimą (koniecznie!!! - kosztowała 600 złotych a działa naprawdę nieźle), nie mowiac o seryjnym ABS czy 4 poduchach, podgrzewanych

Re: Szukam auta

Mam do sprzedania Renault Clio z 2003r. garażowany, silnik 1,2 75KM 16v, 6 poduszek powietrznych, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, listwa z halogenami, kolor czarny metalik. ABS, wspomaganie kierownicy, centralny zamek, wbudowane radio z CD, opony zimowe.Ekonomiczne, dynamiczne autko

Renault nadal najlepiej sprzedającą się marką w Eu

Zachodniej), pomyślne wyniki sprzedaży Clio, a także dobre przyjęcie Scenic''a II, powinny doprowadzić do zwiększenia udziału marki w rynku w drugim półroczu 2003 r. Pozycja grupy w pozostałych regionach świata opiera na jej dynamicznej ekspansji w Europie Centralnej i Wschodniej, ożywieniu

Re: Renault Thalia czy Citroen C3

moze i fajne ale w porównaniu do wyposażenia i ceny takiego Punto czy Clio to u Forda pachnie biedą..... Po prostu podstawa(tak jak z Focusem z serią w postaci 1 poduchy i wspomagania - a i tak wszyscy kupują Comfort X). Następna natomiast wersja Ambiente ma już 6 poduch, bodajże radio

Pytanko

Witam Wczoraj bylem na gieldzie i zaciekawila mnie Astra II kombi 2000 edition kombi 2.0 DTL z 10.2000r w kodzie nadwozia 2001r bardzo ladna leciutko byla bita ( zdjecia pokazal ) 4 x airbag , klimatyzacja , relingi , kola alu + stalowe a co mnie zaciekawilo facecik powiedzial ze ma ona

Re: dziwne te ludzie, po co wam TAM serwis?

Megane II, owszem dostałam gwarancję, instrukcję obsługi, ale jak chciałam coś tam pozmieniać w ustawieniach, to okazało się że jest potrzebny kod, obejrzałam wszystkie papiery i nie było nigdzie dlatego poszłam do renault w tej sprawie. Fakt, pierwsze pytanie było: "wyjmiwała pani akumulator

Re: Bezawaryjność Toyoty vs. usterkowość Renault

wydechowa zaraz za pierwszym tlumikiem. Auto zostalo sprzedane. Moi rodzice sa wierni marce Renault. Mieli w sumie przez te wszystkie lata 19, 2 Clio i 2 Meganki, no i mieli z nimi to, co wszyscy: elektronika, cewki, lozyska. Mam nadzieje, ze uda mi sie ich w koncu odwiesc od pomyslu zakupu

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin