Przeszukano 112 149 446 wypowiedzi na 1 230 forach

kasia2015 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Oj Kasiu, Kasiu..

- Wprowadził mnie w świat dzikiego seksu i narkotyków – mówiła Katarzyna Figura, wspominając spotkanie z amerykańskim reżyserem Ablem Ferrarą. Ich romans odbił się w mediach głośnym echem i wywołał spore kontrowersje – w końcu aktorka wyjechała do Stanów, zostawiając w Polsce męża i syna

Kasiu

nie daj się.:) www.rp.pl/Nowoczesna/180129309-Ryszard-Petru-Mowilem-wielokrotnie-Kaska-popelnilas-blad.html

Kasia? :)

Witam! co sadzicie o imieniu Kasia? nazwalismy tak nasza corcie, choc ja nie bylam do konca przekonana- siostra meza ma tak na imie ( tak ją kocha i lubi jej charakter ze to glownie dlatego tak sie uparl;), i dziewczyna mojego meza tez Kasia:) mowil tak do brzucha odkad dowiedzilismy sie plci. ja

"Kasia"

Czy ktoś już był w tym pubie Kasia ? jak tam jest czy można sobie potańczyć .proszę o opinię

KASIA:-)))

Domi urodzila Kasie)))))waga 3400,wzrost)55 cm.10 punktow. I to jest wiadomosc dnia!!!))) -- Zycie to nie je bajka

Uwaga, Kasia .Kasia wróciła.

I nawet w blogu coś się ruszyło. Jak tam się Kasiu udał urlop?? Pozdrawiam -- MARZĘ O NORMALNOSCI!! Chcę żyć w nudnych, czyli normalnych czasach!

Kasia

Która ma na imię Kasia? Na dzień dobry naliczyłam 8, a nie wątpię, że są nas tu miljony. Czy może więcej jest Agnieszek? Ań? -- Maciuś

Kasia

Wydaje mi się,że Kasia zdaje sobie sprawe,że wyleci i ma już tego dosyć datego tak postąpiła.

Chiny- budżetowo październik 2015

Hej, weszły tanie bilety do Chin (1950 zł) na przełomnie paźdzernika/listopada 2015, szukamy ekipy na wyjazd. Jeśli jesteście chętni piszcie na maila katarzynagasior90@gmail.com . Kasia

Kasia

Cześć, kupiłam niedawno trochę akcji Vistuli i Woczanki z mysłą o fuzji tych firm. Kurs przez pewien czas zrastał, ale ostatnio tendencja się zmienia. Zastanawiam sie, jak to coeniać. Będę wdzieczna za rady Kasia

2015

Wszystkim mieszkańcom składam życzenia zdrowia,pomyślności i spełnienia marzeń w 2015 roku pozdrawiam M.Rutka

Kasia .......

. kobieta.interia.pl/wiadomosc-dnia/news/kasia-tusk-w-zyciu-liczy-sie-honor,880850,415 sympatyczna dziewczyna. trzymam za nia kciuki w 'tancu z gwiadami' (choc go nie ogladam :) -- TM -- SO

polsko duńska chata....

jak wam się podoba? www.blogroku.pl/2015/artykuly/kasia-rutkowiak-i-jej-swietnie-urzadzona-polsko-dunska-pelna-chata/nzygwq1

Kasia

tu wlepiam linka Kasi - naszej moraskiej aktoreczki z Bulionerow www.gudejko.pl/html_pl/Ankudowicz_Katarzyna.html images.google.com/imgres?

Grzybek herbaciany (Kombucha) poszukiwa - Warszawa

Hej :) Szukam osoby z Warszawy, która mogłaby odstąpić za drobną opłatą świeżego grzybka herbacianego kombuchę. kasia2015 o2.pl

kasia

Dzień dobry..Poszukuje instruktora do nauki jazdy konnej 20km od Grudziądza,pomiędzy Chełmnem,a Grudziądzem.Dobrze płatna,instruktor najlepiej z osiągnięciami konnymi..Przypomnę jeszcze,że do waszej roli będzię należało objeżdzenię koni,prowadzenie lekcji.Trzy razy tygodniowo,6,7 godzin..Propozy

Kasia

mam na sprzedaż książki do 1 klasy Technikum w Grubnie. chemia, biologia, polak i fizyka za 5 dych. Kontakt: gg, 5689707

nie Kasia, tylko PANI Kasia

odbierałam syna ze świetlicy i akurat przyszło kilkoro dzieci (pierwsza klasa) aby zapisac się do świetlicy. Opiekun zawsze wpisuje imię, nazwisko dziecka na listę, aby wiedzieć kto jest pod jego opieką. Mówi zatem głośno podczas wpisywania w zeszyt - Kasia Kowalska. A Kasia na to poważnie

Kasia

http://3.bp.blogspot.com/-2eyfsjVF1RU/Tb7G3o0lNXI/AAAAAAAAC-o/JEm953sxOWU/s1600/catherine-zeta-jones-6.jpg -- http://www.youtube.com/watch?v=LUo-FpG5a58 Computer World

2015

8 kwietnia w zajezdni w Łagiewnikach odbędzie się Chrzest 2015 a może jeszcze "TRZECH" Bombowców które są na ukończeniu.

GDZIE JEST KASIA.KASIA?????

Blog od miesiąca zaniedbany, tu jej nie widać. Co się dzieje?? Urlop w ciepłych krajach?? Jakiś stołek na urzędzie??? -- MARZĘ O NORMALNOSCI!! Chcę żyć w nudnych, czyli normalnych czasach!

kasia

-- Nasz dzidzius Oui, je le veux... So, 13-12-2008 Forum: Testowe - kasia

kasia

Poszukuję namiarów na kogoś kto zajmuje się projektowaniem wnętrz.Najlepiej gdyby to była osoba sprawdzona i pracująca na własny rachunek

kasia

www.wakacjewchorwacji.com dla wszystkich którzy zostawili rezerwację na ostatnią chwilę-wolne miejsca w czerwcu i lipcu u Polki-polecam

kasia

Witam serdecznie mam ten sam problem z kopernikiem na zaliczkę czekam już prawie 2 miesiące czy Pani już otrzymała pieniądze? pozdrawiam

kasia

jak to jest teraz z nostryfikacja dyplomow po 2007 roku ? ja ukonczylam zarzadzanie i marketing (specjalizacja z rachunkowosci) i we wloszech mi powiedzieli zebym ogolnie spadala bo pracy i tak nei dostane w zawodzie. a jak sie pytalam o uznanie dyplomu to nikt nic nie wie, dzownilam do rzy

Kasia

w naszym parku ani jednej małej Kaśki oprócz mojej 2 latki, czyżby to imię miało zaniknąć ? -- zazwyczaj piszę z Kachą na kolanach, więc może brakować literek w tekście lub mogą być one poprzemieszczane :))) mówiąc ogólnie moje posty mogą trącić analfabetyzmem :))

Kasia

właśnie po raz pierwszy słucham (sporo po premierze, ale ostatnio nie nadążam) "aerial" Kate Bush - świetny album. polecam. do niektórych rzeczy sie dorasta, mnie kiedyś (ale to sporo lat temu) denerwował sposób w jaki Kate śpiewa, jej głos - była (i jest nadal) w nim jakas taka maniera . teraz

kasia

witajcie. z gory przepraszam za brak polskich znakow i duzych liter - pisze 1 reka... wlasnie o reke chodzi. 2 tygodnie temu na wysokosci ramienia reka zsiniala, zrobila sie szara i czerwone plamki, bardzo bolala. lekarz rodzinny wykluczyl zakrzepice - ze wzgledu na dobrze wyczuwalny puls. prz

kasia

Przed chwilą miałam takie zdarzenie: przeglądałam strony, otwierały się one coraz wolniej, aż w końcu wyskoczyło "połączenie zresetowane". Tak zwykle jest, gdy są problemy z neostradą i ma zamiar się ona rozłączyć.Ale tym razem się nie rozłączyla, za to ekran zrobil się czarny i nastąpił samoistn

Kasia

Ja Yggdrassill to i ja ;p -- Bartek 'Yuurei' Buzuk ngf.waw.pl

Kasia

Śliczne imię, prawda? Chyba najładniejsze ze wszystkich. -- proces7: Czy dżentelmeni mówią o swojej klasie i kasie? Czy po prostu ją mają albo nie? sarka: Jak nie mają to ryczą jak Proces.;) proces

Kasiu!

Jesli dzisiaj są Twoje imieniny - to wszystkiego co najlepsze! a jesli nie to też! -- jedno zdziwienie dziennie - niweczy chandrę nieodmiennie

Kasia

Witam! Od jakiegos czau bardzo mi spuchla twarz ,szczegolnie lewa strona oraz ciagle mam bardzo suche usta i napuchniete. Najwieksza tragedia jest jak wstaje rano. Wielkie usta ze az bola i uczucie takiego dyskonfortu z lewej strony twarzy! Czuje sie okropnie! Moze ktos przezyl kiedys cos podo

Kasia:)

Witam, mam do zaoferowania swoja osobę. 27 - mio letnia kobieta z wykształceniem wyższym (socjolog) podejmie pracę w charakterze "majordomusa", oczywiście żartuje:). Całkiem serio poszukuję pracy o charakterze dorywczej. Mogę dosłownie wszystkiemu stawić czoła:) Począwszy od sprzątania mieszk

Kasia

Mam taki problem, że kocham swojego faceta, jednak uważam że nie będę z nim szczęśliwa, męczę się bardzo, prawie w ogóle nie ma dla mnie czasu bo pracuje, niby mnie kocha, ale jest mi źle ze zawsze jestem na drugim miejscu. Gdy z nim przebywam jest mi dobrze, przytula mnie, całuje, głaszcze. C

kasia

co was najbardziej podnieca w kobietach? bielizna, z moze jej brak? co lubicie jak robimy, a czego nie? dlaczego tak lubicie sex analny? co jest takiego podniecajacego w naszych pupach?

Kasia

CZesc kochani, jestem na rozstaju drög, gdyz koncze studia i nie wiem co dalej, koncze BWL i Politologie, umiem swietnie po angliku, mam certyfikat, 3 Praktyki za soba.....i nie möwcie mi ze sie nie uda z urzedem pracy...pewnie ze sie udalo, znam dziewczyne ktöra po germanistyce we Frankfurcie

kasia

czy aparat ortodontyczny skoryguje nastepującą wadę zgryzu; przesunięcie górnej szczęki o jakieś poł zęba w stronę łuku zębowego ,, nie wiem jak to opisać słowami, poniewaz jako dziecko uległam wypadkowi, który spowodował przesunięcie górnej szczeki .mam nadzieje ze wyraziłam sie chocby troche

Kasia Skrzynecka czy Kasia Cichopek ?

Która z Pań waszym zdaniem jest bardziej atrakcyjna, mimo różnicy wieku oczywiście. Choć Pani Skrzynecka ma lekko po 30 i jest wciąż młodą i piekną kobietą, to Kasia Cichopek jest jak najbardziej mniam ;) Jakie jest wasze zdanie ?

Kasia Tuptasia

Kasia Lub Na Uer zachłysnęła się władzą tuż po ogłoszeniu wyborczego prowodyrstwa. Koniec "grubej kreski"! - zakrzyknęła przyjmując Minę Uroczystą. Dość padania na kolana przed Peło! - walnęła z ustnej krócicy - zwięźle i stanowczo jak tylko kobita potrafi. Dokonania Petru na śmietniki historii

Bar Kasia

Bar Kasia zaprasza na zabawę andrzejkową 28.10 oraz na zabawę sylwestrową gra zespół KRIS

2015

Co ja tam bende pisac. Cichy kąt, ciepły piies. No , czas zmiatać, lecim na Szcaecin, bo na Radom... Spływik na Piławie, jak spłynę to prześlę zdjątka. Wirus zostaje w domu, pod czujnym okiem M łodego.

2015 :-)

Z okazji Nowego Roku zycze nam wszystkim duzo szczescia i zdrowia a przede wszystkim wytrwalosci i zadowolenia ze stosowania metabolic balance :-) -- Byloby fajnie, jakby wypalilo: forum.gazet

2015

Wszystkiego najlepszego, ale przede wszytkim szczescia i ZDROWIA w Nowym Roku wszystkim zyczam !! -- pyrsk Ballest "Dobra retoryka jest tarcza niewiedzy" http://tiny.pl/rksz Gleiwitz

kasia_pl

witam, chcialbym sie zorientowac jaka jest cena na okeciu przy wylocie poza unie za Allure Chanel (wode perfumowana 100ml)? Moze ktoras z Was podczas podrozy zwrocila na to uwage :) pozdrawiam Kasia

Maslo Kasi

Kasia ma pudelko w ksztalcie prostopadloscianu. Pudelko jest wypelnione maslem. Powierzchnie pudelka sa 120 cm^2, 80 cm^2, 96cm^2. Ile masla ma Kasia?-- Takie te ciarachy tworde, trza by stoc i walic w morde.

kasia_kz

Kasia, co u was?... -- manualus.pl

Kontrwywiady Kasi. Kasiu, nie męcz słuchaczy

Kasia KZ zadaje pytanie rozmówcy i natychmiast udziela sobie odpowiedzi. Aktualnie przesłuchuje Gosiewskiego, któremu czasem udaje się nawet zacząć odpowiedź ale natychmiast mu Kasia przerywa i kończy wg uznania. Czy ona już ma Wiktora? Zasługuje.

Kasia Czarnecka

Poszukuję Kasi Czarneckiej. Jeszcze 2 lata temu mieszkała w Zielonce pod Warszawą!Być może nadal tam mieszka z rodzicami i synkiem Patrykiem! Kasia ma teraz ok.33-34 lat!!!!!!

Pani Kasia

Dzisiaj w pracy zadzwonila do mnie pewna kobieta, pytam, jak sie nazywa, a ona "Frau Kasia", ale mialam problem, zeby napisac jej nazwisko, dopiero musiala mi przeliterowac, zebym wiedziala o co chodzi. Bo jak napisac po niemiecku "Frau Kasia"??? :))) Fr. Karcher :)))) LOL, to jest teraz moje

bar Kasia

witam mam pytanie odnośnie baru kasia na gubałówce - ma ktoś może link do strony www tego baru?

Do Jayin - proszę usunąć Kasię_Kasię.

Uprzejmie proszę o definitywne usunięcie Kasi_Kasi. Jest to osoba nieżyczliwa, nie wnosząca na Forum Macoch niczego pozytywnego. Ta osoba roznosi plotki z naszego Forum i rozwleka dosłownie wszędzie. Ośmieliła się wkleić moją wypowiedź na "Nowej Rodzince", której nigdy nie odwiedzam. Nawet się

Polozna Kasia

Czytam i jestem pelna podziwu dla pani poloznej Kasi .Ma bardzo duza wiedze i odpowiada na wszystkie pytania .Poza tym to gg 5781973 to wspaniala rzecz .Mozna zadawac pytania ,ktorych sie wstydzimy .marzenie rodzic przy takiej poloznej .Wszystkiego dobrego dla pani Kasi

fryzjerka kasia

Poszukuję Pani fryzjerki Kasi. Pracowała w salonie na Wincentego Pola. Pytałam w salonie ale ponoć nic nie wiedzą.

Akumulatorowa KASIA

Zakupiłam sobie elektryczną Kasię będąc przypadkiem w Lidlu. Super sprawa. Przy moich dwóch sierściuchach musiałabym odkurzać codziennie (albo dwa razy dziennie). A nie chce mi się wyciągać ciągle odkurzacza, bo jest duży. Taka Kaśka idealnie nadaje się do codziennego (nawet kilkukrotnego

Margaryna Kasi

Kasia jest fanką zdrowej żywności i jednocześnie przesadnie ostrożna, jeśli chodzi o bezpieczeństwo produktów żywnościowych. Owoce myje detergentem i parzy wrzątkiem, jajka (wyłącznie ściółkowe) przed ugotowaniem czyści papierem ściernym. Wącha każdą kromkę chleba i każdy plasterek sera, czy aby

Sezon 2015

Juz 30.04.2015 rozpoczynamy nowy sezon 2015 więcej info na www.kampingpodswierkami.pl

♠ ♠ Kasia1500 ♠ ♠

Miło mi powitać na forum Kasię , życzę miłego klikania :D -- Bez granic http://supergify.pl/images/stories/Dziewczynki/181.gif

Pomozmy Kasi...

Dziewczyny! Coreczka moich znajomych jest po ciezkiej operacji, teraz wymaga rehabilitacji, niestety kosztownej;/. Kasia ma 4 latka, jest cudowna dziewczynka i wszyscy wierzymy, ze juz wkrotce bedzie mogla biegac i bawic sie bez przeszkod:)Niestety leczenie jest kosztowne:( i kazdy z nas wie

Kasia Węsierska

Kasiu, czy nadal mieszkasz w Markach. Odezwij się do swoich Koleżanek z I LO w Radzyminie.

Kasia, Kraków

Ponieważ z niejakimi przerwami zdarza mi się tu wpadać, mam pytanie do forumniaków o dłuższym stażu : Czy Was również zaprasza do siebie ta 'Kasia, Kraków' czy tylko mnie ? Już rano mnie zaczęła zapraszać, zaraz jak wypłoszyła gościa z Bytomia 33 razem z jego meblościanką (szkoda

kasia kowalczyk

kasia wszystko jest ok - ratownicy czekaja na szczurki- a czy to jeszcze nie za wcześnie?

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka - trzy imprezy w jednej kieccie tiny.pl/mqgx tiny.pl/mqgm tiny.pl/mqgg

Kasia Cerekwicka

to juz tydzien po eurowizji a ja spiewam NA KOLANA Kasi Cerekwickiej,wspaniala piosenka,wspanialy glos,wspaniala kobieta !

Kasia O.!!! ;))))

Brawo Kasia! Przed chwilą prawie naga w tvp2... Ach, zazdroszczę operatorowi.... I masażyście...

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin