Przeszukano 112 130 259 wypowiedzi na 1 239 forach

karola2224 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: Przyciskanie pasa dla lepszej edukacji dzieci

Napisałam na karola2224@gazeta.pl, ale odrzuciło. Możesz pisać na mój gazetowy.

karola

czy do wyrobienia nowego dowodu osobistego moge miec takie same fotki jak do dyplomu studenckiego tylko mniejszy rozmiar? z góry wielkie dzieki za odpowiedz:)))))

karola

Nie bój się. Zabiegu mam nadzieję nie poczujesz, potem też nie będzie źle. Oczywiście fizycznie. Psychicznie każda z nas przechodzi to na swój sposób. Wiesz, ja to nawet miałam pretensje "do świata", że mnie nie boli. teraz też, gdybym nie wiedziała, że jestem w ciąży (bo bardzo chciałam) i

Re: Bardzo prosze o pomoc.

Witam, bardzo proszę o kontakt na maila gazetowego karola2224@gazeta.pl, napisz czego jeszcze potrzebujesz i adres do wysyłki. Pozdrawiam trzymajcie się:)

22-24 miesiące

Studiuje psychologię na II roku. W ramach zajęć zaliczeniowych mam zrobić obserwację dziecka. Mam ogromną prośbę do jakieś mamy pociechy 22- 24 miesięcznego dziecka żeby odpowiedziało mi na pytanie czy wasze dzieci w wieku w wyżej wymienionym przedziale wykonuje takie czynnośći. 1.Kopię

22:24??

Co to za amatorszczyzna w ogóle jest. Ludzie kochani, jak piszecie relacje, nie dość, że jako ostatni w necie chyba, to przynajmniej nie odwalajcie takiej amatorszczyzny, że Polki obroniły setbolka przy stanie 22:24 bo taki stan to koniec gry...

Tenisowki rozm. 22-24

niektore w okolicach piety). No i tanie - ideal ok. 50 zl bo dziecie nie nabylo jeszcze respektu do buta, ale do stowy tez przejdzie. Rozmiar 22-24. Patrzylam w ccc, ale albo mi sie nie podobaja (chce cos w miare prostego), albo sztywne jak koci ogon. Moze ktos cos widzial? Gdzie szukac?

karola

karola mam pyt. nie miałas opłacvonej położnej ,, jak wyglada poród czy ona jest wtedy i tak wiekszosc czasu z tobą czy tylko w nagłych wezwaniach??? i nastepne pyt mam czy dziecko zanim podadzą matce jest myte czy prosto z brzuszka??

Re: Jak myślicie, czy to kolejna teoria spiskowa?

karola2224 napisała: > wg mnie trawienie mleka się nie wykształciło. No tak, to przesądza o wszystkim :D -- Przychodzi Bóg do lekarza, a lekarza też nie ma

98karola pomoc

Tworzę nowy wątek - karola, napisz dokładnie, czego potrzebujesz. Jakie ubranka (np. kurtka, czapka, sweterki 2 itp), buty, na jaki rozmiar. Kasper, zamiast bawić się w rozgrywki i dogryzania proponuję, żebyśmy oboje zainicjowali składkę na kaucję dla karoli. Mam 3 dzieci,najwyżej raz nie pojdą

@karola

I pisząc "katolicka ciemnota " odnośisz to obraźliwe stwierdzenie do prawosławnych ,protestantów i rzymskich katolików czy może jedynie do tych ostatnich? Tylko odpowiedz a nie jak i innych sprawach wykręcesz sie sianem. ------------------ nieco dyscypliny do kogo to piszesz??? jeep -- YCDSOY

karola!

Właśnie do Ciebie napisałam z pytaniem czy Cię wyrzuciło czy sama wyszłaś:) Szkoda, ale pewnie będziemy miały okazję jeszcze kiedyś porozmawiać...

karola

a badałaś dna HPV? Bo ja też jestem po III cytologii - ale u mnie była z histo CIN III - dysplazja. Miałam odjęty kawałek szyjki. Jestem ciekawa od czego zależne jest czy HPV znowu wylezie czy też nie???

karola

Ty masz 2 etaty z hakiem? 31 godzin... czego uczysz?? -- http://smileys.smilchat.net/smiley/fantastic/predator.gif

karola:)))

ale się uśmiałam z tego "teraz to mamy całą masę planowania"!!!;))) no tak, musimy razem z idid i fasolką wszystko zaplanować, no nie? ciotki w tym palce mieszały, to teraz mają prawo się wtrącać! chociaż, jakby co, to ja byłam za daleko i się nie mieszałam!;) -- Cz, 14-10-2004 Forum: W oczekiwaniu - karola:)))

karola

on nie potrzebuje adwokatów ma odpowiednie cytaty które mają mnie zmieść do piekła... jeep -- YCDSOYA

Re: taka sytuacja szkolna:)

karola2224 napisała: > Nie chodzi o to co ludzie powiedzą. może w Twoim wypadku akurat nie, ale w wielu innych owszem. -- Ludzie często domagają się prawdy, ale rzadko lubią jej smak.

karola :)

musimy sie zgadac. ale teraz walczymy o to spotkanko ;) -- Koziczki maja już... Mój świat według CORELA... wyGODNE

karola

cześć jestem z 3city 23 lata,jeszcze studentka lubię kino ueropejskie i oczywiście drinki z palemką lubię tu wpadać,bo nabieram tu dystansu do wielu spraw pozdr ))

22-24 grudnia

Widzę, że u Ciebie też krótkie cykle?:) Ja też testuję 22-24 grudnia. -- "Rottweiler jest jak MEDIA MARKT - nie dla idiotów"

karola

Chciałam tylko Ci doradzic, żebys nie wdawała się w dyskusję z panem.nikt. Ten facet tak kurczowo trzyma się swoich poglądów, że w ogóle nie słucha i nie rozumie, co się do niego mówi. Nie zauważyłaś tej jego spokojnej, wszechwiedzącej pewności? Możesz gardło sobie zedrzeć, możesz zemdleć z wy

KAROLA - dom - zmiany

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i moderatorki: Ateno, Jokerko, po długiej nieobecności. Chętnym do pomocy chciałabym zaprezentować poddasze domku jednorodzinnego mojej koleżanki (niestety mieszka w małej miejscowości i nie ma dostępu do internetu a dom buduje systemem gospodarczym) k

KAROLA VS WOJCIAS

dlaczego Karolina nie lubi Wojtka G. ? bo wszyscy faceci w jej zyciu skakali wokolo jak psy, pozatym Glanc wyglada jak ciec i dla niej nie jest zadnym mezczyzna dlaczego Wojtek nie lubi Karoliny ? bo zdaje sobie sprawe, ze dla takiej lali jak ona jest nedznym smieciem, a pozatym ma dosc egocent

ZDJECIA KAROLA MUSIOLA

CHCIALBYM TYM CO SIE TYM TEMATEM ZAJMUJA ZWROCIC UWAGE ZE ZACHECALI DO OBEJRZENIA TYCH ZDJEC KTORYCH TO NIE SPOSOB OBEJRZEC-PROSTA PRZYCZYNA BO ICH NIE MA -DLACZEGO-MOGA TU SIE NASUWAC ROZNE DOMYSLY-MOZE NIE CENZURALNE -MOZE NIEODPOWIEDNIO UBRANY -MOZE NIE WIDOCZNY - MOZE ZDJECIE ZA CIEMNE-A M

Im. KAROLA WOJTYŁY

Wirtualni Polacy :-) napisali: Stowarzyszenie "Lotnisko dla Łodzi" chce, by imieniem Karola Wojtyły nazwano łódzki port lotniczy. "Międzynarodowy Port Lotniczy im. Karola Wojtyły w Łodzi" Co na to powiecie?? Czy to nie śmieszne, że strona portu im Karola Wojtyły pozostała nawet bez czarn

Re: powrót po macierzyńskim - dylemat moralny;)

karola2224 napisała: > Ty chyba mało wiesz o pracy w szkole co? To coś w ogóle mało wie o czymkolwiek, więc dobrze radzę - podaruj sobie dalszą wymianę zdań z tym czymś, bo szkoda Twojego cennego czasu :)

leniwa karola

> wystarczyloby > zeby Frankiewicz jednym podpisem skierowal je na DK88. Co to za prezydent! Skoro to takie proste, to czemu sama nie podpiszesz? Co to za karola!

-------- wiosna lato buty 22-24 ------------------

1. skórzane sportowe trzewiki rozm 24 z niesamowicie elastyczną podeszwą wkładka około 15 cm http://bolekx.fm.interia.pl/Buty/P3160569.JPG http://bolekx.fm.interia.pl/Buty/P3160570.JPG http://bolekx.fm.interia.pl/Buty/P3160571.JPG http://bolekx.fm.interia.pl/Buty/P3160572.JPG 2. crocsy

streszczenie łikendu 22-24 maja.

laski, wiem, że ja to tylko marna podróbka.... no ale może ktos sie skusi i przeczyta... z życzeniami dla imprezowej asiiwony. 1. marysienka przełamamła złą passę - jej wątek ma w końcu więcej niz 15 wpisów. Ale do czego musiała sie posunać... -rozgryzła nasze profile na fotka.pl i zamiesz

karola.v

karola.v napisała: > Urodziłam dwie córy i przy zadnej ciaży nikt mi nie zaproponował ani nie zlecił > testu na HIV. > Z tego co wiem,wielu lekarzy robi wywiad z pacjentkami, i tym o wątpliwej > przeszłosci seksualnej zalecaja to badanie. No takiej teorii to jeszcze nie

krwawienie w 22-24 dc. ??

Bylam w zeszlym tygodniu u gina, bo podejrzewalam, ze cos jest nie tak - no i bingo, zlapalam sam poczatek grzybicy. Dal mi tabletki dopochwowe i clotrimazol do smarowania. W piatek, po drugiej tabletce, zauwazylam krew na wkladce (niewiele). Wczoraj i dzis to samo, czysta krew (jak miesiaczka

ta_karola

Czy Ty nie potrafisz zmniejszyć sygnaturki, czy jest inna przyczyna, że tego nie uczyniłaś mimo wielokrotnych monitów?

Franek 22/24

bawi się lizakiem. Nie zmuszaj go do myślenia. -- "Najbardziej zawsze nadęci: kastraci i impotenci." Jan Sztaudynger

Re: Przyciskanie pasa dla lepszej edukacji dzieci

karola2224 napisał(a): > Sytuacja finansowa wygląda tak, że lecimy teraz na styk. Mamy 6000 zł razem plu > s czasem jakieś zlecenie. > Kredyt mieszkaniowy 1650 W tej sytuacji moge tylko podziwiać, że wam starcza. Nie wyobrażam sobie tu czesnego i dojazdów.

0karola

0karola napisała: > a co jesli Bycie soba wyklucza czeste usmiechanie sie? heh > Pozatym dla jednego to co dla innego jest wada moze byc zaleta :D i > co wyjezdzanie na wycieczki ma z tym wspolnego??? > Ja np czesto przebywam z ludzmi jednakze z przypadku sa to

Re: 22:24

Rownie dziekuje. Zapraszam rowniez panie do wymiany uwag o czasie. Temat nieskomplikowany. Wymaga tylko posiadanie zegarka lub widoku z okna na wieze z zegarem. Temat powinien sie rozwijac :). Na zegarze wiekszosc ludzi sie zna :). Ktora teraz macie?

ta_karola

Proszę o zmniejszenie sygnaturki: forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2451881.html

Re: Ciary maaaaaaam...

karola2224 napisała: > nic nie wiem, najbliżej chyba w Niemczech na Rock Am Ring. trwają negocjacje,żeby w Pl też zagrali zapisałam się na eventimie- jak tylko będą bilety do kupienia to otrzymam informację :D -- W wysokich Andach kondor jajo zniósł.

karola.v

karola.v napisała: > Lipiec mówi to co myśli bo taka już jest. > Krytyka ludziom sie nie podoba i mówienie prawdy w oczy,bo teraz w modzie jest > przychlebianie się,sztuczne usmiechy,ochy i achy itd. Ciekawe, ile razy trzeba będzie jeszcze powtórzyć, że nie o samą krytykę

Re: karola

jestem juz w domu, pare godzin temu wrocilam ze szpitala, po zabiegu nic mnie nie boli tylko serce, przed samym zabiegiem dostalam strasznych boli i krwotoku lecialo ze mnie jak z kranu a to przez tabletke ktora wsadzili mi do pochwy, lekarz powiedzial ze ma ona dzialanie rozkurczowe zeby mi

nieszczęsny smoczek

wcześniej tylko czytałam przestrogi na temat nocnego wybudzania się dziecka za smaczkiem,niestety teraz moja karola została przez babcię uzależniona od smoczka,karola ma 15m-cy,zasypia ze smoczkiem bez żadnych dodatkowych atrakcji,natomiast po jakimś czasie tj.ok godz.22-24 zaczyna się wybudzać

Re: Dzień Matki a teściowa..

karola2224 napisała: > No tak, "matka jest tylko jedna" :) ale czy w takim razie synowa nie powinna odmówić przyjęcia prezentu z okazji dnia dziecka? < Nie odmówi, bo pewnie jest przekonana, że to prezent dla jej męża, a dla niej tylko przy okazji.

Dzieki Skarbie, ja tez myslalam ze przetrzymam to poronienie ale jest ciezko raz ze psychicznie, dwa to jestem oslabiona a o bolach juz nie wspomne, moj lekarz zadecydowal ze trzeba to przerwac bo sie to moze zle skonczyc. Ja Tobie Skarbie tez zycze duzo sily i modle sie za Was. Boje sie narkozy nie

do karola

Drogi karolu , ja się nie dziwię , nie dziwię się istnieniu i funkcjonowaniu w najlepsze różnego rodzaju przydupasów, aparatczyków itp. to normalne. Ale dziwię się , że facet , który ma jakoby nie było jakieś tam wykształcenie, doświadczenie w tzw. polytyce :) , był posłem , wieloletnim radnym nie

do karola

h , jasny to ciebie szczeli .baranie jeden . najlepiej idz do przeora i daj mu na tacke .PRECZ Z CZARNYMI

Re: karola__

no pamiętam, pamiętam. ;D Oj, myślę, że to już nie długo. hahaha. ;D Za ile lat Noah Cyrus zacznie śpiewać.? xDD

najgorsze zarty karola strasburgera

jak w temacie, chodzi mi o to by w jednym miejscu zgromadzic jego slynne zenujace zarty, ktorymi otwiera kazda familiade.. pamietacie jakies? ale uwaga! tylko autentyki! do dziela! :-)forum.gazeta.pl/i/16/forum/podglad.gif

Wiem, że nie jest ok i długo jeszcze nie będzie. Nie wiem, co napisać, bo sama też niczego nie oczekiwałam od nikogo. A wszyscy pytali jak się czujesz? A jak się mozna czuć!? Faktycznie pomysł z wyjazdem trochę nie bardzo, ale może wlaśnie tam troszkę dojdziesz do siebie. Ja miałam w zeszłym

ksiegarnia u karola zaprasza

Sklep oferuje tanie książki, nowe i używane, podręczniki szkolne do gimnazjum, liceum i podręczniki akademickie na wszystkie kierunki studiów, słowniki, encyklopedie, albumy, książki i czasopisma motoryzacyjne oraz komputerowe i wiele innych Wszystkie pozycje w atrakcyjnych cenach Oferta je

do karola

mieć tylko wizję jak zarząd II kadencji a realizować zadania to wielka różnica obecny Burmistrz to człowiek sukcesu

i jeszcze dodam. Ja nie narzekam. Lubię moją pracę. Mamy bardzo fajną młodzież w kraju (pracuję w gimnazjum). Wystarczy im poświęcić trochę czasu, zamknąć podręcznik i ich poznać. Z roku na rok 'góra' zwiększa nam biurokrację, ale ja akurat w papierach też lubię siedzieć ;) Najgorsze, że likw

karola9918

cześć! powiedz mi jak to było u Ciebie z tym CLO? U mnie pierwszy cykl 1x1 tabletka wynik zerowy, drugi cykl 1x2 tabletki i nic a teraz mam brać 3 tabletki dziennie i boję się czy to coś da bo już tracę nadzieję. W jakich dniach cyklu brałaś te 3 tabletki CLO?

w sprawaxh oczywistych jestem betonem Pierwszeństwa przejazdu należy udzielać. A sąd rozstrzygnie, czy widzial czy nie i jak podzielić winę. (przekroczenie predkości, też jest faktem)

karola281

Widać, że niestety niezbyt dokladnie przeczytalas moja wypowiedz... nie wiem, czy zauważyłaś, że w ogóle nie wypowiedziałam sie na temat opieki! Moje dziecko nie chodzi do tego przedzkola, więc nie wiem dokladnie jak to pod tym względem wygląda... Moje uwagi dotyczyły jedynie tych aspektów, o

karola.v

Doskonale to ujelas. Zgadzam sie w 100%. Zwlasza, ze w tej sytuacji jedyna osoba, ktora zle sie z tym czuje jest wlasnie ta dumna zona, tylko ona sie meczy. Jestem przekonana, ze kolezance po odpowiednio przeprowadzonej rozmowie zrobilo by sie glupio a nie przyjemnie.

POMNIK GENERALA KAROLA HOEFERA

Jak informuje Zwiazek Slazakow w Niemczech, w oficjalnych rozmowach zarzadu slazakow z zarzadem miasta Opola doszlo do porozumienia o postawieniu pominika generala Karola Hoefera, dowodcy oddzialow Samoobrony (Selbstschutzu) w walkach plebiscytowych z powstancami slaskimi w roku 1921. Pomnik

DO KAROLA

Gość portalu: Karol napisał: > > Rodzina Ojca Dyrektora (dzieci i przyjaciele) wzywa wszystkich słuchaczy i > Polaków zamieszkałych w Toronto do wzięcia udziału w manifestacji w obronie > Radia Maryja i Ojca Dyrektora wobec tych oszczerczych napaści, jakie > ostatnio poj

do karola

Od ast socjalnej to zalezy w +-50% bo ona tylko przygotowuje dossier i ja referuje. Reszta-czesto od kondycji (finansowej) danego OCMW i ludzi zasiadajacych w radzie OCMW (sa to czlonkowie partii z danego terenu ktorzy zostali wybrani w wyborach).To oni dyskutuja i glosuja komu pomoc a komu nie.Moze

Karola najwyrazniej jest pracownikiem Whirlpoola , ktory swojego pracodawce szkaluje anonimowo. Tak sobie czytam wywody Karoliny: > jakies niby malowania których nikt nie odbiera i nikt nie nadzoruje, na badani > a wyrobów które robione sa tak żeby ten wyrób przepchnąć kolanem do prod

@karola645

Ja po prostu uważam, że Meyer zmieniła na bardzo długo wyobrażenie ludzi o wampirach. Prawdziwe wampiry nie błyszczą w słońcu. Uważam, ze to żałosne. Nie żywią się zwierzęcą krwią. To też niestrawne. Ale każdy może mieć własne zdanie. .

karola_19 - priv poszedł :))

jesteś jeszcze??? -- Ola, mama Kozy i Gamonia :D

Re: karola__

może niech najpierw zęby sobie wyprostuje xD z playbacku to ona sobie może. ;d Za ile lat zgolimy Camilli Belle brwi.? ;x

do karola

Co mają wspólnego błędy ortograficzne z tragedią jaka się wydarzyła,a poza tym popełnianie błędów ortograficznych to nie grzech pajacu.

do karola

Nie wiem czy jesteś na bierząco z informacjami. Urządnicy chcą wprowadzić certyfikaty dla właścicieli psów aby nie musieli trzymać ich na smycy. I z tego co wiem Dupkiewicz juz powołał takich ludzi. Wiec będziesz miał większy problem. Co do szacunku do prawa... skończyłem prawo - i nie rzecz

karola-2008

jesli jest to kolejna zabawa- to bedziemy sie wymieniac. terminu jeszcze nie ma:) lista dopiero sie tworzy, tzn sa dopiero ustalenia:) jesli bardzo chcesz wziac udzial w zabawie musisz czesto odwiedzac ten watek, a wszystkiego konkretnego sie dowiesz:) moge ci wyjasnic jak wygladalo to przy wy

karola1008

Też pracuję w administracji i powiedzenie, że tam się nic nie robi tylko pije kawkę nadal niestety ciaży nad administracja, ale to BARDZO dawne czasy kiedy na to stanowisko gdzie zatrudniona jestem sama były kiedyś dwie lub trzy panie a pracy DUŻO mniej. Niestety biurokracja z zatraszającym

POMNIK GENERALA KAROLA HOEFERA

Jak informuje Zwiazek Slazakow w Niemczech, w oficjalnych rozmowach zarzadu slazakow z zarzadem miasta Opola doszlo do porozumienia o postawieniu pominika generala Karola Hoefera, dowodcy oddzialow Samoobrony (Selbstschutzu) w walkach plebiscytowych z powstancami slaskimi w roku 1921. Pomnik

do karola...

Ja leczę się u dr Zamory. Dość młody ale bardzo kompetentny i jak dla mnie sympatyczny i miły człowiek. Wiem, że opinie o jego charakterze są różne ale dla mnie był zawsze miły. Nie jest może bardzo otwarty, ale za to jest naprawdę świetnym fachowcem i rozsądnyym człowiekiem. Ja zawdzięczam mu

do karola

w pierwszej ciąży byłam w 12 tc na Teneryfie-8 godz lotu.i nic się nie stało.jesli Twoja koleżanko poroniła, to coś innego było powodem a nie podróz.upewnij sie u swojego lekarza, że wszystko jest ok i zapytaj czy możesz jechać.A poronienie to sprawa indywidualna i niestety nie mozna tego w ż

do karola

To nie zawiść to fakty. Przypominam że Kanonik Kopernik wybrał na miejsce pochówku Frombork co też o czymś świadczy i czy to się podoba czy nie. Z całą pewnością można pisać że toruń jest w jakieś części miastem kopernika ale jak sądzę Frombork ma to do tego większe prawo. Po za tym nie zastan

do karola

sorry karol, ale cytaty ze strony www.tor-byd.pl mnie absolutnie nie przekonują. Jeśli dla ciebie poparciem jakiejś tezy są cytaty z maksymalnie propagandowej strony to sorry, ale nie jesteś dla mnie wiarygodny.

do karola

nie dronie Wlodarczyka ale nie lubie jak Malszy szantazuje prezesa PZN. a co do aneksu to nie wiem czy ta wygnieciana kartke papieru mozna nazwac aneksem. jak nie wiesz co to jest aneks i w jakiej powinien byc formi to wpisz w dowolnej wyszukiwarce i poczytaj zamni bedzesz pisal bzdury. PS z w

ta_karola

trochę późno piszę ale może jeszcze się przyda o oddychaniu podczas porodu dużo czytałam w ciąży,trochę pamiętałam z poprzedniego porodu,zadziałała intuicja. do szkoły rodzenia nigdy nie chodziłam -- "Erst wenn die Wolken schlafengehn kann man uns am Himmel sehn wir haben Angst und sind all

Re: karola:)))

hmmm... karolu, dzięki za pomysł z allegro:) tam to ja tylko książki ciążowe kupuję, jakoś nie pomyślałam o konsoli;) -- nasze starania o tygrysiątko

Do karola

Tomtek, nie przejmuj się. To jakis malkontent. W innym wątku odpowiedziałem na jego post: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=87599604&wv.x=2&a=89112284 -- Wt, 30-12-2008 Forum: Egipt - Do karola

od karola

jkhb - nie czytam "nie" na internecie, kupuje w kielbasianym sklepie co czwartek razem z kabanosami dla zony. ktoregos dnia jakis oburzony staruszek robil mi z tego powodu wyrzuty. daj mi swoj numer faksu to ci przesle

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin