Przeszukano 110 907 874 wypowiedzi na 4 098 forach

justyna2949 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: Jak podjąć tą trudną decyzję.

Heh u nas była próba mediacji z jego rodziny i mojej. Po telefonie do teściowej gdzie wygarnęłam wszystkie jego wybryki jedyne na co się zebrała to tekst: "no źle robi". I nic po za tym. Papiery też mam już gotowe tylko jechać do sądu. Nie to że muszę się zebrać, bo jedyne czego jestem w tej chwili

Re: Trafiłam na listę głupich

Powiem Ci że ja również na niej jestem... Aczkolwiek mój mąż twierdzi uparcie że ma z ex kontakt tylko ze względu na dziecko. Które żeby było ciekawiej prawomocnym wyrokiem Ona ma odebrane... Ponieważ od miejsca zamieszkania dziecka do naszej miejscowości jest ponad 300 km miał kontakt z synem tylko

Re: pytanie do weteranów... życie po.....

Ja mam inne pytanie. Czy trudno wam było podjąć decyzję o rozwodzie? Jeśli wiadomo że to nie ma sensu. Fakt krócej po ślubie jesteśmy niż kobietka co wątek założyła. Ale to chyba nie ma nic do rzeczy. Tylko że ja mimo iż wiem że nic się nie zmieni. Boję się powiedzieć dosyć. Boję się jego i tego jak

Wsparcie ze strony rodziny mam. Aczkolwiek oni chcą żebyśmy się dogadali chociażby ze względu na dziecko... Mała ma 5 lat i jest w takim wieku że patrzy na ojca jak na Boga... Szkoda że ten Ojciec patrzy na nią jak na przeszkodę w jego lekkim życiu... A Te Teściowe to chyb się umówiły. Bo moja powie

Ile jesteśmy razem? Po ślubie 5 lat... Hm Chyba o 5 za dużo... Jakby się wyprowadził to pewnie nie byłoby większego problemu. Ale on nie chce... I tu jest kłopot. Decyzja sama w sobie chyba jest podjęta... Bo coś już we mnie pękło. Gdzieś przesadził. Gdzieś siadłam i powiedziałam stop. Nie jestem sz

Jak podjąć tą trudną decyzję.

Czy trudno wam było podjąć decyzję o rozwodzie? Jeśli wiadomo że to nie ma sensu. Nasze małżeństwo to... tego nawet nazwać małżeństwem nie można... Bo małżeństwo przynajmniej w części sobie ufa. A jak Tu ufać komuś kto ma mnie za szmate... Tylko że ja mimo iż wiem że nic się nie zmieni. Boję się pow

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - justyna2949

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin