Sake

Sake

Przeszukano 115 324 420 wypowiedzi na 1 349 forach

jurassic201 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Jurassic Pack

altphotos.com/Gallery.aspx?a=Photo&photoid=358040 -- "Wiara w autorytety powoduje, że ich błędy stają się obowiązującymi normami" Lew Tołstoj

Jurassic Park

czy to rockamni tak maja? to to jakas polska przasnosc? straszno i smieszno: www.kaprysy.pl/255/robert-udaje/ www.pudelek.pl/artykul/2133/b

Jurassic Park

Parodia - Macarthur Park, Richard Harris written by Jimmy Webb I recall the time they found those fossilized mosquitoes And before long, they were cloning DNA Now I'm being chased by some irate velociraptors Well, believe me...this has been one lousy day Jurassic Park is frightening in

Dorset - Jurassic Coast

Jedziemy tam w poniedzialek na 5 dni. Mieszkac bedziemy gdzies w jakiejs wioseczce o nazwie Walditch. Biorac pod uwage caly pas wybrzeza i wszelkie atrakcje okolodinozaurowe, co naprawde warto zobaczyc a co sobie odpuscic? Zwiedzac z nami beda dzieci, 4,5 i 7,5 roku. -- Podazaj nieustannie za

Jurassic Park III ****

bez przesady, torchę akcji to tam jest (chociaż w porównaniu z poprzednimi częściami to niewiele)

Jurassic Park III

Nie taki zły film, jak mówią niektórzy, ale w porównaniu z dwoma poprzednimi częściami, to jednak najsłabszy... Trochę zbyt naiwne i ckliwe. Ale najbardziej mnie wkurzyło, ze w każdej gazecie jak byk stoi, ze film trwa 120 minut i kończy się o 22:10. Tymczasem o 21:40 juz pojawiły się napisy

Jurassic Park!

jedno z nielicznych hollywoodzkich przedstawien nauki jako czegos pozytywnego, pomocnego w zyciu. nawiasem mowiac, warto popatrzec na regres w filmach o Bondzie. stary Q byl upierdliwy, ale nowy R jest popieprzony. wrocilismy do naukowcow jako polszalencow. -- Jezynki, malinki, ja wszystk

6___6____6____6____6____6____6 HANUKA

shockwave-sound.com/previews/Sound%20Effects%20Environments%20Set%201/rain-and-thunder-loop.html shockwave-sound.com/previews/Sound%20Effects%20Environments%20Set%201/jurassic-atmos.html

Re:Jurassic Park

To już grali w kinach - Jurassic Park. Cała Polska dogorywa pod rządami SoLiDarnych kolesi umiejących tylko rozdawać przywileje sobie samym i swoim kolesiom. KAŻDE NOWE MIEJSCE PRACY W "JURASSIC PARK" TO MINIMUM JEDNO MIEJSCE PRACY MNIEJ POZA TĄ ENKLAWĄ. A może by tak całą Polskę ogłosić

Jurassic 5 - Ducky Boy

...hmm - ciekawa notka - chwała wam za nią, ale utwór "Ducky Boy" pojawił się wcześniej bo w 2004 roku na mixie DJa Babu - Duck Season vol.1. No i atutem tej reedycji jest 15 dodatkowych, nigdy i nigdzie nie wydanych utwórów + DVD - warto o tym wspomnieć. Peace

Re:Jurassic Park

Tak gadac jak Ty kazdy moze - z tego nic nie wynika - bylem dzisiaj w miejscu w Czestochowie, gdzie z niczego wyroslo cos - bylem po wrazeniem. Polska na pewno nie dogorywa, chociasz wielu zyje sie ciezko. Gość portalu: Medalik napisał(a): > To już grali w kinach - Jurassic

Re: Jurassic Park ****

Kocham ten film! To klasyka - po to chodzi się do kina na nowości - tęsknota za przeżyciem takich emocji, napięcia. Szkoda, że dzisiejszymi nowościami tak rzadko można tego doswiadczyć...

Podstawówka 201 ???

Witam wszystkich serdecznie, potrzebuje informacji o szkole 201. Zwlaszcza od dzieciakow, ktore niedawno ja konczyly lub jeszcze chodza: co sadzicie, jacy nauczyciele itd? Dzieki, mamuska:)

Re: Jurassic Park

rockmani taka mają imho wszedzie taki ich urok -- "Po przerwie mróz nie zelżał, a wręcz przeciwnie, wiatr nie osłabł" - Szpaku

Ad Jurassic Park

W zasadzie (poza konkursem) moglbym sie zaliczyc do grona tych, ktorzy dinozaurow nie widzieli. Bylem co prawda na nim w kinie, ale bylo to zdecydowanie wlasnie 'wyjscie do kina', a nie na film. Ogolnie jako chlopiec rozsadny na 'wyjscia do kina' wybieralem zdecydowanie filmy, ktorych absolutnie

Re: Jurassic Park ****

a ja strasznie zaluje, ze nigdy go nie widzialem w kinie :/// myslalem, ze moze z okazji premiery zrobia gdzies maraton, ale nic z tego :///

Jurassic World - do kina dla samych efektów

Rzadko chodzę do kina. Większość fimów oglądam w domu na własnej kanapie, bez 30min bloku reklamowego i towarzystwa obcych mlaskaczy, chrupaczy, siorbaczy. Na filmy z efektami specjalnymi wolę się jednak wybrać do kina. Jurassic Park oglądałam w kinie jako 11latka, wciskało mnie w fotel

..................WARSZAWA 201....................

ned.ronet.ru/0/1960%20Warszawa%20201.jpg Jako nowy doradca od wizerunku Naszego Nowego Prezydenta stwierdzam iż zaiste atolu tudzież ta WARSZAWKA to kozacka bryka i fajnie będzie gdy Nasz El Prezidente będzie się woził

Krasiejów - jurassic park ktorego nie było?

Czy ktos wie co sie dzieje w Krasiejowie? Bo wygląda mi na to, że niiiiic. A szkoda taka byłaby okazja do promocji Opolszczyny, ażby zahuczało, gdyby tylko umieć to wyeksponować. Najpierw zrobic dokładna badania, założyc Instytut Paloentologi na UO, potem postawic tam park z rekonstrukcjami ga

Re: Jurassic World - czy..

Moja córka zabrała swojego brata, 6 lat, ale on zaprawiony w bojach, wie jak aię robi efekty specjalne. Ona uznała film za nudny, on twierdzi, że ok.

Re: Dorset - Jurassic Coast

Moj nr 1 jest w Rzymie a nr 2 w Krakowie:) -- Podazaj nieustannie za najwazniejszym Ludwika 26.10.06. i Vincent 23.10.09. - moje dwa slonca:)

Ja jedynie na Isle of Purbeck moge polecic konkretne miejsca jesli lubicie spedzc czas w plenerze. Do Durdle Door nie macie tak daleko, zatoczka Lulworth.

nie, ona dinozaurów w ogole się nie boi, raczej chodzi o to czy zrozumie dialogi (po polsku). no ale w sumie niepotrzebnie się zastanawiam, poprzednie JP byly dość prostackie fabularnie. jezu, ale jak ja nienawidzę dubbingu w filmach fabularnych. a ona niestety nie czyta tak szybko, by wziąc ją na n

Moja ogladala i byla trochę przestraszona, ale jej potem pokazalismy filmiki na YT, jak byly filmy krecone i ze dinozaury albo komputerowo albo maszyny to już mniej sie bała.

Becker Z201

Mam zamiar kupić Beckera Z201 czy ktoś wie jak to chodzi a może jest coś lepszego

"Jurassic World" - po seansie :]

Udalo mi się obejrzeć :] Komputerowa robota, ale mimo wszystko imponująca, można sobie tylko wyobrażać, jak to musiało wyglądać w kinie, na wielkim ekranie. Fabuła jest pretekstowa : bracia - nastolatek i ten mniejszy, przyjeżdzają na wycieczkę do tytułowego Jurrasic World, czyli parku rozryw

w zasadzie to co almamag, Country Park w Swange i przejazdzka kolejka Old Harry Rocks ruiny opactwa, Kimmeridge Brownsea isleand- rejs statkiem

Lody - koniecznie, zawsze i wszedzie! Ja szczegolnie, ze mam angine;) -- Podazaj nieustannie za najwazniejszym Ludwika 26.10.06. i Vincent 23.10.09. - moje dwa slonca:)

201

Właśnie udało mi się zrobić 200 wpis :) ten już jest 201. -- Fortes fortuna adiuvat...

Mieszkalam kiedys w Bournemouth, wiec jesli nie jest to daleko dla was to polecam to miasteczko do zwiedzenia - molo z atrakcjami dla dzieci, oceanarium.. przejrzyj strone: www.visit-dorset.com

Charmouth, Weymouth samo jest meczace, ale ma ciekawy rezerwat ptakow w centrum miasta, koniecznie podjedzcie na Portland do latarni, a po drodze zajrzyjcie na Chesil Beach jak juz dojedziecie na Puerbeck polecam Kimmeridge (plaza) i Corfe Castle Lulworth Cove i Durdle Door to obowiazkowe pu

Re: Ad Jurassic Park

Kiedys wybralam sie "do kina" na "Przelamujac fale". Oczywiscie w trakcie przerodzilo sie to w ogladanie filmu (chyba niemozliwoscia jest nie zainteresowac sie nim). Zainteresowany kolega nie byl zadowolony, zreszta wszystko skonczylo sie niedlugo potem. -- ----------------------------------

Re: Jurassic Park III

taka telewizyjna kiszka, wygladalo to jak slaby serial, opatrzony temat, meczenie sie jak-jeszcze-mozna-pokazac-dinozaury, az troche zaluje, ze ogladalem. chociaz tea leoni jak zwykle piekna.

Beznadzieja. Mieć tyle pieniędzy o zrobić coś tak głupiego... -- The Beatles Genesis

tak a propos godziny... co lecialo na tvn od 21:40 do (chyba) ok. 22:15, ogladal ktos moze? same zajawki byly czy przyspieszono kolejny film (?), ktory byl w ramowce? -- jk

Espionka - to co konkretnego polecasz? -- Podazaj nieustannie za najwazniejszym Ludwika 26.10.06. i Vincent 23.10.09. - moje dwa slonca:)

Kraków--okręg 201

tutaj moze podać terminy zamówień-zwłaszcza na katalog 07,bardzo proszę.....ona też netu nie ma więc liczy na mnie,a ja na Was.:) Dziewczyna jest oczywiście z Krakowa,okręg 201 ( dobrze że chociaż to wie ) :):)

20:00 TVN "Jurassic World"

, jakikolwiek poziom reprezentuje, udowodnił, iż popyt na dizozaury ganiający nieszczęsnych homo sapiens, wciąż jest wysoki : włożono w tę zabawę 150 mld, a wyjęto... 1, 6 mld ! Sukces kasowy niebagatelny. MOże dlatego, ze tak szybko "Jurassic World" zarobił mnóstwo pieniędzy, możemy go zobaczyć już teraz w

Jurassic Hunter czyli Activision poluje na dino...

W dinozaurach zawsze jest potencjał;), a poważnie to doczekac się nie mogę, Turok słabo wypadł, ale jeśli dobrze do tematu podejdą to polowanie na dinusie może znów nabrac kolorów:) Ja tam się zagrywałem na 3dfx-sie w jakąś taką grę, ale nie pamiętam tytułu...

201

Czupurny dziadzio. Kogucik. Tyle lat służył Gierkowi jako pierwszy klakier, więc teraz odreagowuje ten serwilizm.

201.

-- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych

201 pytań. ;D

? 195. Którego nauczyciela najbardziej nie lubisz? 196. Którego nauczyciela najbardziej lubisz? 197. Jaką część biżuterii najbardziej lubisz? 198. Skąd się znamy? 199. Masz „Złote Myśli"? 200. Podpisz się! 201. Czy odpowiedziałeś/odpowiedziałaś szczerze na wszystkie pytania.

201

Trzecią setkę czas rozpocząć Let's rozpoczynajmy! -- Bitte, bitte weck' mich nicht solang ich träum' nur gibt es dich

linia zastępcza 201

tak sobie jeżdząc nią od wczoraj zastanawiam się czemu nie puszczą jakiegoś autobusu tą trasa na stałe. Czasem jak coś się dzieje i zepsuje się tramwaj, to do wilsona można dojechac jedynie 181, który krąży. Pasowalo by żeby stworzyli 1 linię na tej trasie, co sądzicie? PS Nie wiem czy dobrze

warsztat 201 - książka

Wczoraj skończyłam czytać (pożyczoną) książkę, która tak mi się spodobała, że zaraz kupiłam tę książkę na Allegro, żeby poczytać ją jeszcze parę razy i pożyczać innym do czytania. Dlaczego tak bardzo spodobała mi się ta książka i czy coś zmieniło się w moim odczuciu? I o książce: Gdzie odby

Becker Z201

Czy ktokolwiek uzywal juz tej nawigacji? Jak wrazenia? Slyszalam ze ma wiele fajnych funkcji.

oto 201 post !!!

Brawo - rośniemy oby tak dalej aby was zmotywować stawiam rum z colą za każde 5 nowych postów - interesujących rum bez coli za 5 postow srednio iteresujących i colę bez rumu za każde 5 przeciętnych postów a za każde 5 bylejakich postów - wy mi stawiacie !!! odbiór nagród nastapi

201

Życzę Ci abyś odnalazła: w ciszy - swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach - siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie - radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach - wielkość natchnienia, a w sobie - miłość.

201

jak mawia moja babcia: człowiek uczy się całe życie - a i tak głupi umiera. to było moje ogólno-odstępne i szeroko rozpropagowywane motto gdy chcieli kiedyś zrobić ze mnie dydaktyka i metodologia. no i nie zrobili dzięki babci, jak boga kocham ;D -- huan jest gupi

Jurassic Park ? - strach sie bac...

ale ten mamut cos na niegroznego mi wyglada: www.youtube.com/watch?v=PJlmYh27MHg

A 201 ITS

ul . Warszawska 10.08 godziny popołudniowe przystanek na Firleju w kierunku centrum przednia szyba popękana i z przodu coś odstawało kolizja, wypadek wie ktoś coś ?

20:00 TVN "Jurassic World"

no proszę, po sukcesach kinowych - premiera telewizyjna :] znów Park, znów dinozaury, znów ludzie którzy będą przed nimi uciekać gubiąc meszty, stara dobra dekoracja i sprawdzony schemat. dinozaury chyba długo jeszcze nie wyjdą z mody ? zwłaszcza teraz, kiedy do akcji wkroczyła technologia 3D

Dzisiejki 201 - Andrzejkowe

To juz za pare dni trzeba wrozby na nastepny rok uczynic, wosk wylac, panny buciki beda ustawiac i pierscionki odkrywac, bawcie sie dobrze i woreczek dukacikow wywrozcie :)

do alicja201

oto moje wyniki. podaje zgodnie z obietnica. zadnego opisu nie mialam. tylko cyferki:) pozdrawiam. p/kardiolipinie IgM(ACA-IgM)-1.45U/ml( norma: <7 U/ml) p/kardiolipinie IgG(ACA-IgG)-0.42 U/ml( norma: 10 U/ml). -- Uwaga sigma! Uwaga pi! Nadszedł kolejny rozkaz z matplanety!:) gg:5593

17:30 TVN7 "Jurassic World"

kilku pechowców, którym się nie udało i zmuszeni są bawić się z nim w kota i myszy. "World" znów przyniósł władcom dinozaurów niemałe dochody, więc interes będzie się rozwijał nadal, na 2021 zapowiadana jest premiera "Jurassic World : Dominion", o ile oczywiście warunki pozwolą, tak czy owak

20:00 TVN7 "Jurassic World"

pechowców, którym się nie udało i zmuszeni są bawić się z nim w kota i myszy. "World" znów przyniósł władcom dinozaurów niemałe dochody, więc interes będzie się rozwijał nadal, na 2021 zapowiadana jest premiera "Jurassic World : Dominion", o ile oczywiście warunki pozwolą, tak czy owak : jeszcze nie

Re: Jurassic Park na powazne..

wiadomosci.onet.pl/1546959,11,item.html

2-01

2-01 odrabia pańszczyznę na "1" w sobotnie wieczory (#442). Pierwszy raz widziałem solówkę na "1" - przyznaję, że śmieszny widok. Mniej śmieszny był tłok w środku. (Widziane około 22.30 na skrzyżowaniu Starowiślna - Dietla, jechała do huty)

David Boreanaz w "Jurassic Park4& & #35; 8221;

Mdła była już dwójka. ALe jak ktoś lubi to proszę bardzo. To będzie jak kolejne klony freddyego i czy Piątku 13

IgE calowite 201

Witam, Synek ostatnio przeszedl dwa zapalenia obturacyjne zapalenia oskrzeli. Lekarka dala nam skierowanie na badanie IgE oraz morfologie. Wynik - IgE calkowite 201 IU/ml. W morfologii kwasochlonne, lifmfocyty i monocyty nieznacznie podwyzszone. Grzebnelam sobie w starych postach i widze, ze