Sake

Sake

Przeszukano 113 423 597 wypowiedzi na 1 294 forach

joa261 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Joa261

worek zrobiony - sprawdz poczte -- Ada 27.06.2007 Malwina 31.05.2009 udane lub nieudanez

joa261

to jak sie umawiamy z cerezette?? gdzie mam ci wyslac meila z numerem konta?? na priva?? -- Moje dwa szczęścia

joa261!!!!!!!!

zrobiłaś bład w moim nicku :P ja jestem azi81 a nie azii81 :] -- Oliwka ma juz... Serwis komputerowy Wrocław ------------------------------

joa261

kaska dotarla,maz pojechal na poczte puscic paczuszke. daj znac jak dojdzie buzka -- Moje dwa szczęścia

joa261

wyslesz dodatkowo na maila? nie mam dostepu do ukrytego. P.S naprawde super to zrobilas. Dziekujemy za Twoj czas i checi. --

joa261

Chętnie:) ale najszybciej w drugiej połowie maja, bo teraz mam na głowie pracę magist.. napisz na gazetowy mail jaki wzór byś chciała mniej więcej. resztę dogadamy:) -- Ada 27.06.2007 Malwina 31.05.2009 udane lub nieudan

joa261

przepraszam, ze Cie pominelam, dziekuje za podarunek dla najstarszego zgloszonego chlopca, organizatorki byly powiadamiane na biezaco przesylkach, wiec chociaz tutaj zostal slad serdecznie pozdrawiam D. -- Ukluta PINEZKA usnela. http

Joa261 Dziękuje:))

Napisałam na priv:) -- forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=29323898

joa261

nadal widzę,że jestem niezrozumiana, oczywiście, że nie pomoge kobiecie, która ta pieniądze ma i ich nie potrzebuje. Chodzi mi wyłącznie o to, że osoba, która pomoc otrzymała i jest osobą sprawdzoną, teraz cały czas musi się spowiadać ze swojego życia... -- mama Bartusia Wt, 14-02-2006 Forum: Pomocne emamy - joa261

do joa261.

joa261 napisała: > A nam pomaga zdecydowanie miksturka. Może i paskudna ale niezwylke > skuteczna.... oliwa z oliwek koniecznie z pierwszego tłoczenia a do tego w tej > samej ilości sok z cytryny.Czyli jedna łyżka soku z cytrtny +jedna łyżka oliwy > z oliwek.:) Robić na

Re: joa261

Będę się wybierała do Krakowa którejś niedzieli na wycieczkę z córeczką. I wtedy zajadę. Lubię mieć jasną sytuację. Bo naciągaczy nie cierpię!!!! -- http://dzidziusiowo.pl https://dzidziusiowo.pl/php/img2-01062007004_2061939425_Fruzinka_4.jpg Pomóż A

Re: Joa261

Sprawdziłam:D Biorę:D -- Oddaj 1% podatku na leczenie autyzmu u mojego siostrzeńca.Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą",ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa KRS 0000037904 z dopiskiem: na leczenie i rehabilitację Kamila Jędrach Pomóżmy Kamilkowi odnaleźć swój

joa261, borowka78

na gazetową poczę wysłałam wam mail w sprawie worków -- Ada 27.06.2007 Malwina 31.05.2009 udane lub nieudane

Re: joa 261

to jak jedziesz samochodem to weź mnie z małą, chętnie skorzystam. mam sobie siedzonko naszykować rozumiem dla małej? i czy podjechałabys np. pod biedronkę na armii Krajowej? Do Ciebie mamy kawał drogi

ja chcę być sprawdzona,ale przez osoby które blirzej mieszkają choćby te w Krakowie,bo to w granicach 70 km,od nas,a może są osoby jeżdrzące do Zakopanego,to prawie po drodze kilka km trzeba zboczyć aby dojechać do naszej miejscowości,

Do joa261

Jeszcze dzis tam pojedzie i popyta..dziękuję za informacje :) -- Spieszmy sie kochać ludzi...Tak szybko odchodzą :(

zapraszam panią,może wtedy skończy sie ta podejżliwośc,ale i tak nie wierze,że skończy,bo moim zdaniem cześc z nich musiałoby osobiście przyjechać,zobaczyć ,nie uwierzą pani

z tego co sie dowiadywalam w roznych TV to jesli nie kupiliscie na wlasnosc dekodera to maa obowizek wymienic uszkodzony ... dwa z listem z MOPS potwierdzajacym sytuacje nie powinno byc problemu z roziwazaniem umowy... Faktycznie namnozylo sie niejasnosc duzo.... -- Cz, 02-04-2009 Forum: Pomocne emamy - Re: joa261

Asiu, a moja paczuszka Ci doszła? Wszystko ok? -- NASZA WIKUSIA MA JUŻ...

Re: do joa261

za szybko kliknęłam enter, przyszła kwota 10zł, ale na inne nazwisko, napiszę na priv, pisałam wcześniej na forum, skąd i ile pieniążków przyszło, ale nie wiedziałam, czy to Ty -- mama Oliwki(1.07.03) i Wikusi(4.01.01) gg 2303707

Re: Joa261 - sprawdź pocztę :)

Odpisałam:) -- http://www.dzieciom.pl/8544 Pomóżmy Kamilkowi odnaleźć swój świat..... Podziel się swym 1% podatku na leczenie autyzmu u mojego siostrzeńca. Numer KRS:0000037904,KONIECZNIE z dopiskiem: Kamil Jędrach 8544

Joa 261- dziękuje Ci bardzo

Paczka doszła i przeszła moje najśmielsze oczekiwania.Dziękuje z całego serca.Napisałam na priv.Ania

do joa261 w odp. na zazut

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=615&w=42972211&a=43061807

joa261 masz juz dostęp do ukrytego!

-- LilaBlog Rzeczy dla dzieci

Re: joa261-bardzo serdecznie Ci dziękuję

-- Weronika A to mój kochany Kacperek

joa261 dzieki za llink, lila dzieki za link!

joa261 dzieki za link , super jest to lozeczko, gdybysmy zostawali w Polsce zdecydowalibysmy sie wlasnie na takie, ale ,ze wyjezdzamy do Kanady na dluzej , to ratuje nas jedynie Ikea i dzieki WIELKIE LIILAA za ten link , bo ja szukalam i myslalam ,ze Ikea nie ma jednak takich lozeczek, a ze Ikea

Joa:)

Tunezjaaa... ooo mój Bożeeee:):) ile bym dała żeby tam wrócić... czy któraś w kobietek była w hotelu hill diar i poznała animatora imieniem Joa, czy jak kto woli Djo:P ?? 20letni nieziemsko słodki przystojniak, który nie chce wyleciec mi z glowy choc minal juz miesiąc:/ przykreee, ale co zrobić

DK261

Ikarus DK 261 posiada innego typu silnik czy ktoś bliżej coś wie na temat jego różnicy

sprostowanie

Moja pomyłka Pieniążki wraz ze mną zbiera joa261 a nie jak napisałam wcześniej joa26

nunka261

witam :)): mam do was wielka prośbę ..czy ktos z was budowal moze ostanio dom ..chodzi mi o kosztorys mniej wiecej wybudowania domu 80 mkw ...dzialakę mam ....ale nie wiem ile wziąśc kredytu i daltego prosze was o pomoc w skonkretyzowaniu kosztów...

Ktoś chciał zerknąć na portrety???

W razie czego link: picasaweb.google.pl/joa261/Slides# -- 13.01.2007 http://dzidziusiowo.pl https://dzidziusiowo.pl/php/img2-01062007004_1453500591_Emilka_2.jpg

joa.joa

po przemyśleniu sprawy WIELKIE PRZEPRASZAM chodziło mi o to, że Lipiec założyła wątek na temat czegoś innego, a nie prosiła o wycieczki osobste. może faktycznie za mocno zareagowałam. jeszcze raz sorka. -- daga& Pn, 04-04-2005 Forum: emama - joa.joa

Re: joa.joa.

To nie było do Ciebie, joa.joa. Przez przypadek swoją wypowiedź podpięłam pod Twoją.:) -- Zdolny tworzy, niezdolny poucza.

Warsztat 261

Rozpoczynam kolejny warsztat. Na poczatku wrzesnia moj maz musial poleciec do Polski na pare dni aby zalatwic rozne sprawy. W czasie tego pobytu zdarzylo mu sie cos niespodziewanego. Napiszcie prosze co to bylo, czy go to ucieszylo czy nie? Goraco zachecam do brania udzialu!!!!! Zycze powodze

Cross Stitcher 261

dla chętnych chomikuj.pl/kamilkog/Cross+Stitcher+261 - Kamil

Re: Joa.joa :)

Moje rysunki są trochę infantylne a starsze dzieci już zwracają większą uwagę na szczegóły.Czy mam rację? Mimo to spytam :o czym jest Twoja książeczka? Pamiętam jak w przedszkolu "zaczytywałam" się bajkami ilustrowanymi przez Jana Marcina Szancera.To było niesamowite i niektóre obrazki pamiętam

Re: Chętnych na składkę na łóżko piętrowe dla bli

Joa261 mogę dołożyć 20zł -- A ja rosnę i rosnę... Tak wygląda Emilka:)

Re: Akcja Gwiazdka 2012

Czy etyczne jest, ze koordynatorka (decydujaca o akcji) sama zglasza i decyduje? (joa261)

261

Pan Tusk trochę przesadził, likwidując Ministerstwo Drugiej Irlandii i wprowadzając Ministerstwo Zielonej Wyspy.

Re: U nas w nocy też były pobudki częste

Haha usmialam sie z Twojego postu joa261, a to mala podsumowala Twoj spiew :))

261.

-- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych

261

powyrywanych paznokci zółwii, którymi grali w piłkę (w piłki) pijani robotnicy. tak tak, to zdarzyło się naprawdę. -- Przepływam przez powierzchnię na drugą stronę głębokości

Re: zamienię leksykon powieści i słownik za parag

matka1976@gazeta.pl Pozdrawiam serdecznie joa261 napisała: > Mogę prosić o maila do kontaktu?

Dzisiejki 261 - grudniowe

adwentowy http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/4114009,2,1,Niemcy.html?t=1512315494312 bukiet w pierwszą niedzielę adwentową

Kochane koleżanki Lipcóweczki

wraz z joa261 i jeszcze dwoma koleżankami założyłyśmy, grupę na facebooku: POMAGAMY:)) Zapraszam serdecznie do uczestnictwa, wszystkie dobre dusze, a tutaj ich na lipcówkach wiele:)) Pozdrawiam serdecznie Gosia

Joa

joa66 napisała: > W sumie wołabym, żeby to co piszesz było tylko tym, ze "idziesz w zaparte". > Nie podobałoby mi się, że wykładowcy akademiccy , zwłaszcza kierunków humanisty > cznych, myślą tak szablonowo. > eot Możesz cytować, pod co się podpinasz? Bo drzewko się już

Re: Do mam dzieci autystycznych...

Poproszę o ankietę na joa261@gazeta.pl -- Pomóż Amelce !!!! https://dzidziusiowo.pl/php/img2-01062007004_1453500591_Emilka_2.jpg

do joa33

joa33 masz wiadomość na poczcie . mioczka -- tiny.pl/tn7n

poradnik blender 2.61

Pobierz poradnik blender 2.61 pliki.pw/p/poradnik_blender_2.61.zip

Do Miki 261

Wkleiłaś wątek z depresji z maja ubiegłego roku po to, żeby w styczniu odpowiedzieć Gocrowowi? PS Na hirsutyzmie nie sprawiasz wrażenia zrozpaczonej. -- Abdon "Kiedy zburzone są fundamenty, co może zdziałać sprawiedliwy?"

do mika261

Od dłuższego czasu czytam to forum (wiadomo, dlaczego :( ) ale dopiero Twoje posty sprawiły, że się odzywam... Po prostu serce mi się kraje widząc Twoją rozpacz :( Główka do góry, na pewno będzie ok :))) Ja mam z kolei ten problem od zawsze (mniej więcej od 13r ż., choć nawet jako dziecko mał

Motorola C261

Taki telefon zaproponowano mi w salonie za 1 zł przy najniższym abonamencie. Mam 24 lata i nigdy nie używałem komórki. Czy telefony za 1 zł są warte uwagi?? I po co tam ten aparat pchają, razi mnie tylko!

do Elle261

napisalam wiadomosc na maila gazetowego ,ale nie odpowiadasz:( potrzebuje juz niestety fotelik:( najpozniej na wtorek... czekam na kontakt:)

Do 261m

Nikogo nie obrażam i oczekuję od innych tego samego. I bardzo cię prosze nie przekręcaj moich słow. Do nikogo nie powiedziałam: ,,to przez takich jak ty nie mogę odrobaczyć swego dziecka'' Jesli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to nie komentuj.

Do: mb261

Witam! Ja również chodze do Kowalskiego i chciałam sie zapytać czy był przy porodzie i jak wyglądała jego pomoc. Czy oczekiwał jakiegoś "podziękowania" za przyjazd do porodu? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Do jola 261

Tylko w twoim wątku znalazłam podobną sytucję do opisanej przeze mnie.Tzn nie uznanie dochodów wypłacanych przez ZUS (zasiłek macierzyński, L4 w ciąży) jako dochód utracony. Jeżeli jeszzce tu zaglądasz proszę napisz jak się sprawa zakończyła. Może jesteśmy z tego samego miasta (wrocław) i tu podo

Do baska261

Basiu ten post jest z dnia16-tego lutego napisany przez anska pt. "Najczęściej zadawane pytania, ściąga "Super!przeczytaj. .

joa

Joa, jesteś mądrą osobą, a tu tak spłycasz temat! Nie chodzi o to, aby młodym, ZDOLNYM, ambitnym, pracowitym podcinać skrzydła. Ale aby pokazać tym przeciętnym, że najczęściej skórka nie warta wyprawki; nie ma sensu harować jak wół na studiach, skoro nie jest się wybitnym, a dodatkowo nauka jest

Joa

Joa, ogromna prośba. Otrzymałam wpłatę od Payuty do wspólnej zrzutki na wyprawkę ale obecnie jestem w trakcie wyprowadzki i wszystko mam w totalnej rozsypce. Nie jestem w stanie teraz zająć się grupową zbiórką. Paytua przysłała pieniążki w obcej walucie. Chciałabym wymienić ją na złotówki i przelać

Re: Czy któraś ma CCC blisko i mogłaby wysłać koz

joa261 ale zes mnie dziewczyno przez chwile podjarala :-) nadzieja we mnie wstapila ze moze sie uda?

Re: potwierdzenie wpłaty

wpłyneły wpłaty : 20,00zł emitomi 20,00zł joa261 -- - Mamo, mamo nie lubię dziadka. - To jedz kartofle. ...

Joa

czy moglabys mi na gazetowego przyslac nazwe tej firmy i moze jakies namiary na sklepy (w krakowie lub warszawie) - jesli wiesz, oczywiscie :) szukam fajnej, oryginalnej torby skorzanej, chetnie bym na te zerknela. w krakowie znam slonia torbalskiego, dawniej mi sie te torebki bardzo podobaly, ost

Joa

gratulacje z powodu sesji w Moim mieszkaniu! www.urzadzamy.pl/miesiecznik-moje-mieszkanie/

Joa

Ten pokój skojarzył mi się z Tobą: podobasie.net/2013/10/pokoje-dzieciece-multikolorowy/ -- Jest coraz trudniej. Jest coraz lepiej. Jest wspaniale.

Joa,

o "Królówce" piszesz? -- https://www.youtube.com/watch?v=PD29_otTwF4 tak wielu mesjaszy wie wszystko o wszystkim, no to czemu ich wizje skłócają wyznawców tak?

joa

odpiasąłam na Twój mail z interii ale chyba znowu nie dotarł... tym razem napisałam z gazetowego, bo już mi działa :-)

joa

a mnie też?? hehe.. swoją drogą to może ktoś mnie odwiedziłby?? Tak mi brak towarzystwa :( Tylko nie wykręcajcie się argumentem, że mieszkam na "końcu świata" ;P -- Moje maleństwa Magda

Joa

W razie kłopotów polecam Ci gorąco rozmowę z panią Moniką Staszewską. Numer do niej jest w czołówce f. Karmienie piersią - to z pewnością może rozwiać wiele Twoich wątpliwości. Pozdrawiam :) -- - Kto pomazał szafę? Co to jest?! - Klusecki. Nalysiowałem klusecki.

Joa

Dzięki za informację. Teraz już wiem że mogę próbować. Niestety dzisiaj męża nie przyjeli na oddział bo po dniach miasta jest mnóstwo kontuzjowanych, może w środę się uda, chciałabym bo ile można trwać w niepewności -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1rhla0d1fe.p

Joa...

oa8 napisała: > o widzę Duramgamo, że POP (dla niewtajemniczonych - psychologia zorientowana na > > proces :-) jest Ci bliski. Ja też tak "pracuję", wykorzystuje te metody. :-))) Gratuluję rozpoczęcia zajęć JOGI i życzę wytrwałości w wykonywaniu asan:-). Ja też chciałabym

joa

historia z nie-męzem kapitalna pewnie potem opowiadal, ze laska go podrywala na pieluche... -- Małgosia 25.03.2005 Małgoś

Joa,

zakladasz wlasny tytul? Moze "Niemowlaki i maluchy"?:-) -- Nasze Szczęście-Mateusz Aleksander ur.30.01.2005,godz.14.00 Fotki Matusia

Joa

a Ty nie pracujesz? cos mi kolacze, ze sie wybieralas do pracy...? -- Nasze Szczęście-Mateusz Aleksander ur.30.01.2005,godz.14.00 Fotki Matusia

Gimp 2.6.1

Dzień dobry. Zwróciłam się o pomoc na Forum Komputery, ale to chyba bardziej tu będzie pasowało... mam taki problem.. Po instalacji Gimpa 2.6.1 nie pokazuje się górna belka w Narzędziówce

Joa!

Najlepiej gdzieś na 3-4 dni przed terminem tzn. ok. 26ego lipca zrobić listę, od kogo masz już fotki. A Wy wysyłajcie z zaznaczeniem przy wysyłaniu opcji "potwierdzenie odbioru" - wtedy macie pewność, że Asia odczytała maila ;P A my będziemy podnosić wątek do końca miesiąca, skoro moderki nie chc

Re: Loteria - akcja gwiazdka los 5 zł super wygra

cześć dziewczyny, jestem z "czerwcowych maluchów", gdzie joa261 wkeiła wasz wątek - wysłałam przelew za losy, z nickiem w tytule przelewu.

joa

ja nie pytam za ile jestescie skłonne podjąc prace. Tylko czy te zarobki które napisałam sa do zaakceptowania, bo jeśłi małxeństwo zarabia najnizszą czyli maja razem 2400 to jest to mało, ale dwa razy tyle to chyba juz sporo