Przeszukano 112 362 448 wypowiedzi na 1 246 forach

jakub0308 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Jakub, Jakub, Jakub...

Jakie to polskie imiona?:)) Uzywane w Polsce,zakorzenione w kulturze ale nie polskie. -- Bebek :) i Maluszek Śr, 19-03-2008 Forum: Wszystko o imionach - Jakub, Jakub, Jakub...

Do reni0308 !!!!

Witaj mam pare pytań dość szczegółowych odnośnie zabiegu u dr Homy. Czy możesz mi podać maila do siebie - napiszę Ci je a Ty jak zechcesz to mi odpowiesz.Pozdrawiam , dziękuję!

trinity_0308

bzykania z dorobioną do tego ideologią. Ojjj trinity_0308 weźże dorośnij i poszukaj wolnego rozporka.

03.08

WAKACJE Dokąd w lutym? Autor: emilka101 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=595&w=46130266&a=46130266 Pierwszy raz samolotem-co i jak? Autor: barbami Cz, 03-08-2006 Forum: emama - 03.08

Jakub

Ja od zawsze chciałam Jakuba. Mężowi też się bardzo podoba to imię. To nic, że podobno popularny, podobno tysiące... I tak dalej. Już gdy byłam mała to bawiłam się w mamę Kuby. I teraz moje marzenie mogłoby się spełnić gdyby nie to, że wszyscy tak bardzo mi odradzają... Mam dołka niezłego, już w

Re: trinity_0308

Spróbuję wytłumaczyć, choć na zrozumienie ćwierćinteligentek, które do końca życia mają być zamiar na utrzymaniu meża obecnego bądź byłego nie liczę: > Przedwczoraj trinity pisała tak: > > trinity_0308 napisała: > > > - mój partner jest już po rozwodzie

JAKUB ??????????????

mam malutkie pytanko do was kobiet, czy spotkalyscie kiedykolwiek w swoim zyciu mezczyzne takiego jak Jakub z Samotnosci w sieci ???

turcja 03.08. wrocław

Lecimy w najbliższą sobotę do turcji do hotelu trendy verbena beach? kto leci z nami z wrocławia tego dnia? będzie miło się poznać:)

Jakub, Jakub, Jakub...

mój synek dostał na imię jakub i wcale tego nie żałuję, bowiem tatuś wybrał na imię dla potomka Eustachy...

Jakub, Jakub, Jakub...

Ależ to bardzo proste! Cała Polska jest pod wrażeniem książki Janusza Leona Wiśniewskiego "Samotność w sieci". Główny bohater ma na imię Jakub - ideał mężczyzny, nie tylko w oczach kobiet. Tak więc mamy całą Polskę małych Jakubów - tylko pytanie ilu z nich osiągnie ten ideał? ;) Bynajmniej

jakub

moj brat z bratowa nie mogli sie zdecydowac na imie dla syna.dziecko dwa tygodnie bez imienia bylo.w koncu wzieli liste imion meskich( tzn bratowa chcila emil,ale brat jakos delikatnie jej wperswadowal)i zaczeli czytac,dziecko jakos sie ozywilo przy imieniu jakub i zostalo:)na drugie ma

Skanes Rivage 03.08. Wrocław

Wylatujemy w czwartek 03.08 do Skanes Rivage z Wrocławia.Czy ktos jeszcze leci w tym samym terminie?

Chorwacja od 03.08

poszukuję chętnych którzy są zainteresowani wyjazdem na Chorwację (Dalmacja) w terminie od 03 do 15.08, preferowani single/ki. Kontakt na maila gazetowego: mateo1879@gazeta.pl

Jakub, Jakub, Jakub...

od kiedy wiem ze bede miala synka pierwsze imie ktore mi wpadlo do glowy bylo to jakub czyli kubus to jest sliczne imie dla chlopca

Jakub :)

na Jakubie. Ale ostatnio czytam, że imię takie populane i beee...sama nie wiem. Żadne imie dla chłopca mi sie nie podoba. A musi być na A, J lub D :)

trinity_0308 napisała: Mój ojciec też odszedł z kochank > ą, ale w moim odczuciu była to wina matki, Masz całkowitą rację- wyłącznie w TWOIM odczuciu.

Jakub, Jakub, Jakub...

Moim zdaniem popularność imenia Jakub wzięła się po wejściu na ekran serialu "Na dobre i na złe". Jeśli chodzi natomiast o nadawanie dzieciom imion rzadkich, bądź trochę mniej popularnych, to moje córeczki mają piękne imiona: Melania i Anastazja. Gdybyśmy mieli syna, miałby na imię Marek

Jakub, Jakub, Jakub...

A mi się imię Marcin podoba i Sebastian. Niby nie ma ich w tabeli, ale bardzo dużo chłopaków (i mężczyzn) posiada takie imię. U mnie w szkole (gdzie szkoła jest dość... średnia) osobiście znam chyba z 8 Marcinów i 5 Sebastianów. Jakubów też jest sporo ale znacznie mniej niż Marcinów.

chyba.ze napisała: > Gubisz się pani. > I to ostro. Normalnie koń by się uśmiał. Przedwczoraj trinity pisała tak: trinity_0308 napisała: > Czytanie ze zrozumieniem się kłania. > Ale jeszcze raz Ci wyjaśnie: > - mój partner jest już po rozwodzie a dziś już

trinity_0308 napisała: > Wiem, że Tobie moherku trudno pojąć, że szczytem marzeń nie każdej nie kobiety > jest zaciągnięcie faceta przez ołtarz. trinity ty poprawnie zdania nie potrafisz zbudować, więc nie ma się co dziwić, że żaden normalny mężczyzna nie chce takiej prymitywnej

trinity_0308 napisała: > - mieszka ze mną > - nigdy o ślub nie pytałam To nie ty masz pytać, tylko on powinien ci powiedzieć (przed podjęciem decyzji o wspólnym zamieszkaniu), że bardzo chce się z tobą ożenić za jakiś czas. O rany, naiwna dziewucho! Zamieszkałaś razem z obcym

JAKUB

Witam. Mój synek ma na imię Kubuś i przyszedł na świat 3 września 2004 roku o godzinie 11.40. -- Pozdrawiam A&K

Re: Jakub, Jakub, Jakub...

co ideał mężczyzny???? Chyba raczysz zartować.Ten gniot miał się niby przyczynić do popularności Jakubów? No nie zartuj:))) Pewnie 80% rodziców małych Jakubów tej ksiązki w ogóle w ręce nie miało.I nic nie stracili, moim zdaniem. A popularnośc Julki to po Romeo i Julii? --

Jakubie !

Oglądałeś może wczoraj programik redaktorka Lisa "Co z tą Polską?". Został poruszony temat który o ile dobrze pamiętam poruszałeś, mianowicie Daniel Olbrychski posądził Wildsteina że był donosicielem w sprawie jakiegoś gościa. Czy mógłbyś przybliżyć jeszcze raz temat Wildsteina ?

Że rozwożenia od rozwodzenia nie odróżniasz, to pół biedy. Ale że żonatego mężczyzny od rozwiedzionego, to już trochę problem. Ale to wyjaśnia co tu robisz, twój jak twierdzisz mąż, rozwiódł się z tobą, czego nie uznajesz, bo tych dwóch stanów nie odróżniach, ale nawet w swoim małym rozumku pojmujes

str-ess napisała: > Sama chwalisz się na publicznym forum, że wyżebrałaś mieszkanie od kochanka. W > ięc nikt nie narusza twoich dóbr osobistych, chyba że ty sama chwaląc się, że z > arobiłaś na nie doopą:( Ja tylko informuję cię, że zawsze znajdzie się w twoim > towarzystw

A mi się imię Jakub bardzo podoba i dlatego tak ma na imię mój syn, zanim poszedł do przedszkola nie znałam żadnego Jakuba tak samo z Julią tak ma na imię moja córka. I mało mnie obchodzi czy komuś się te imiona podobają czy nie, jak dla mnie są ładne

str-ess napisała: > Miałam na myśli oszustwa podatkowo-skarbowe a nie za nieobyczajne prowadzenie s > ię. Osoba o tak zaburzonym systemie wartości nigdy tego nie zrozumie... Może i mam zaburzony system wartości, ale przynajmniej nie uważam, że mój jest jedynie słuszny. Żadnych oszus

marantisa napisał: > Pamietaj, wszystko wrzucone w sieć pozostaje w niej na wieki razem z przypisany > m numerem IP Co się tak przyczepiliście do tego IP. IP to nie PESEL. Do IP nazwisko nie jest przypusane. A poza tym czy nikt nie słyszał z zmiennym IP. Naprawdę, chyba się nudzic

str-ess napisała: > a podatek od darowizny w US uisciłaś? Pytam, bo łatwo taka lafirynde jak ty nam > ierzyć, choćby po IP Dzięki za troskę, uiściłam, ale twoja fantazja na temat urzędu skarbowego przesiadującego na forum i namierzającego po IP zorbawiło mnie niesamowicie. Dzięki za

laila, a co jeśli Twój mąż zdecyduje się Ciebie zostawić, albo zacznie Ciebie zdradzać? Myślę, że takich scenariuszy nie rozważamy decydując się na związek, bez względu na to czy decydujemy się go sformalizować czy nie. Życie pokazuje, a również to forum, że rozpada się wiele związków, zarówno

Koleżanka spodziewa się dziecka i oczywiście bierze pod uwagę Jakuba. Zaczęłam ją straszyć popularnością, ale ona się nie przejęła, a co gorsze inne, obecne koleżanki mnie nie poparły. Eh. :) -- ...oczy tej małej, jak dwa błękity

trinity_0308 napisała: > - nigdy o ślub nie pytałam i zainteresowana nie byłam, już jeden mam za sobą i > wiem, że to nie gwarantuje stałości uczuć > - dla niego sprawy formalne są ważniejsze niż dla mnie i jeśli chce ostatecznie > uporządkować swoje życie i będzie chciał

Jakub, Jakub, Jakub...

ja mam Filipka i jak tylko mały sie pojawił w naszym życiu to wiedzieliśmy że będzie filipciu i tak zostało.

No właśnie nasza główna wątpliwość w sprawie nadania dziecku tego imienia wzięła się z obaw, że ktoś go będzie w jakikolwiek sposób wiązał z tym pajacem... Jakub - to imię podobało się mojemu mężowi, a ja się przekonałam dopiero wtedy, kiedy odświeżyłam sobie trochę pod tym kątem Biblię, a

Jakub, Jakub, Jakub...

mój syn ma na imię Borys, teraz oczekujemy dziecka ale jeszcze nie znamy płci. Jednak imiona do wyboru już są: Igor, Zuza, Nadia, Olaf. Imiona ładne i proste ale również nietuzinkowe Testy IQ: www.iq-test.pl/?d=5087 Śr, 26-03-2008 Forum: Wszystko o imionach - Jakub, Jakub, Jakub...

Jakub, Jakub, Jakub...

nie wszyscy nadają dzieciom pospolite imiona, ja mam Dymka ( Dymitra) i Benia ( Benedykta), wzięte z rożnych kultur. zwykle budzą zainteresowanie, czasem spotykają sie ze szczerym zachwytem, ale zdarza się lekka pogarda.

Jakub, Jakub, Jakub...

Jestem nauczycielka w duzej miejskiej szkole. Coz moge powiedziec- Kubusiow jest po kilku w klasie, mozna powiedziec, ze nie ma klasy bez Kuby-- rodzice kochani, jest tyle pieknych imion:)...

I jeszcze to: trinity_0308 napisała: > 7laila napisał(a): > > > Będzie musiał wnieść do sądu > > pozew rozwodowy i niestety całą winę wziąć na siebie. W ten sposób zapewn > i mi s > > tałe utrzymanie na przyzwoitym poziomie, do końca życia

zgadzam się z [przedmówczynią moja córka będzie miała dwóch sąsiadów Kubusiów- z jednej i drugiej strony domu, brr kiedyś to imię było bardzo rzadkie, ja znam jednego Jakuba tuż przed trzydziestką

Wiem, że Tobie moherku trudno pojąć, że szczytem marzeń nie każdej nie kobiety jest zaciągnięcie faceta przez ołtarz.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ale jeszcze raz Ci wyjaśnie: - mój partner jest już po rozwodzie - mieszka ze mną - kupił mi mieszkanie, żeby zabezpieczyć moją przyszłość Dodam jeszcze: - nigdy o ślub nie pytałam i zainteresowana nie byłam, już jeden mam za sobą i wiem, że to nie gwaran

Jakub, Jakub, Jakub...

Mój typ dla pierworodnego to Samuel. Tylko moja dziewczyna nie chce się zgodzić, chyba zmienię dziewczynę ;-)

Jakub, Jakub, Jakub...

A mnie mody jakoś nie interesują. Ulubione imię męskie- Marcin, brak go w czołówkach. Stąd Marcin Gerard i Michał Robert.

Jakub, Jakub, Jakub...

O ile mi wiadomo, imiona typu Niemój, Nielub w dobie rozwoju plemion słowiańskich wcale nie wskazywały na "dramaty rodzinne". Ludzie wierzyli, że imiona pozornie poniżające dziecko zmylą złe duchy, które sie nim wówczas nie zainteresują - imiona te miały zatem za zadanie chronić dzieci, któr

Jakub, Jakub, Jakub...

Moda na imiona - jak każda moda - jest śmieszna. I tylko należy współczuć tym rzeszom Julii... -- Dzidka ~~ Outernet. To ten dziwny i niezrozumiały świat, który znajduje się poza Internetem. ~~

bynajmniej to nie przynajmniej ani co najmniej... Ja mam Kubusia i teraz mnie zmartwiłeś, że popularność Jakubów może mieć coś wspólnego z tą "niby" książką -- http://www.suwaczki.com/ http://www.suwaczki.com/tickers/82do6iyeds0k7u7g.png

Jakub, Jakub, Jakub...

Gdy bede miala dziecko, to na pewno nie nadam mu pospolitego imienia. Ale z drugiej strony nie nadam tez takiego, za ktore mogloby sie moje dziecko wstydzic, np Jozefina czy Genowefa. Nie skrzywdze mojego dziecka.

trinity_0308 napisała: > laila, a co jeśli Twój mąż zdecyduje się Ciebie zostawić, albo zacznie Ciebie z > dradzać? Droga wolna, ja go siłą nie będę zatrzymywać i do niczego zmuszać, o czym on doskonale wie od samego początku naszej znajomości. Będzie musiał wnieść do sądu pozew

jagienka75 napisała: > Zadbaj o siebie, swój kie > > pski związek i swój jedynie słuszny system wartości. > > > Tiaaa, wszyscy mają związki do dupy, tylko nie ty:) Wszyscy nie, ale myślę, że wszyscy co tu na forum próbują sobie poprawić humor wyżywając się na ty

str-ess napisała: > Dziękuję, ale nie mam żadnego związku. Mam uraz, bo przez taka kurewkę, jak ty > ojciec zgotował nam w domu piekiełko... > Więc nie mów mi, że masz jakiś system wartości! Jesteś bezduszną, bez honoru i > kręgosłupa moralnego ździrą! Ciekawe, ale wszys

str-ess napisała: > Policja na wniosek prokuratury namierzy cię bez najmniejszego problemu! Nawet p > rzy zmiennym IP. Chwal się dalej, jak to okradasz cudzą rodzinę, żonę i dzieci: Strasznie się przeraziłam i chyba ucieknę za granicę, może tam prokuratura i policja mnie nie namierz

7laila napisał(a): > Będzie musiał wnieść do sądu > pozew rozwodowy i niestety całą winę wziąć na siebie. W ten sposób zapewni mi s > tałe utrzymanie na przyzwoitym poziomie, do końca życia + oczywiście alimenty n > a nasze dziecko. I to jest właśnie powód dla którego wi

Jakub chyba wypłynął wraz z pojawianiem się Kuby w serialu "Na dobre ina złe", podobnie zaczęła się moda na Zosię. A jak serialowi Kuba i Zosia doczekali się córki Amelii, to znów nowy szał. Teraz, w tym samym serialu, pojawił się na świecie Feliks i od razu na forum więcej o Feliksie się czyta

trinity_0308 napisała: Mój ojciec też odszedł z kochank > ą, ale w moim odczuciu była to wina matki, która nie umiała dbać o dom ( nie w > sensie gotowania i sprzątania, bo to robiła super, ale w sensie stworzenia przy > jaznej atmosfery ). Bo burdelu z domu rodzinnego zrobić nie

Chorwacja od 03.08 - objazdówka

Witam, na początku sierpnia wybieram się na objazdówkę z RT, z biurem tym byłam już więc jest sprawdzone, jeśli ktoś szuka towarzystwa na wyjazd i ma chęć dołączyć poniżej informacja o wycieczce K-33lata:)

Roleta bagażnik Megane 03-08

Sprzedam roletę bagażnika do Meganki kombi 2003-2008 Stan bardzo dobry. Cena 200zł. Zainteresowani pisać: remek358@tlen.pl

Mój brat 41 lat temu został Jakubem, a nie Maciejem (moja mama skonsultowała to ze mną 3 i pół letnią telefonicznie, bo wszyscy chłopcy na jej porodówce byli Maciejami); podobnie było z moim 18 lat temu urodzonym synem Kacprem Antonim (używa dwojga imion, bo wolałby mieć Antoni na pierwsze

przesyłkę do krakowa wezmę (03.08)

jako że jadę do krakowa (nad ranem w czwartek(03.08) moge zabrać przesyłkę oczywiście za $$$. przesyłka musi być legalna i mieszcząca siędo sporej osobówki. chętni - mail to wakacje_m@gazeta.pl

Roleta bagażnik Megane 03-08

Sprzedam roletę bagażnika do Meganki kombi 2003-2008 Stan bardzo dobry. Cena 200zł. Zainteresowani pisać: remek358@tlen.pl

radisson sas 03.08 z Alfa

Kto jedzie do hotelu Radisson Sas Resort z AlfaStar 03.08? Czy znacie jakies opinie na temat tego hotelu oprócz tych na tej stronie?

Żegnaj Jakubie

Dzisiaj w wypadku busa zginął nasz kolega Jakub - wychowanek AZSu Politechniki Opole, siatkarz. Jakub wracał z meczu siatkarskiego Avii Świdnik (o)

str-ess napisała: Jestem wręcz przekonana, że jak tylko t > rafi się młodsza, ładniejsza i bardziej chętna na seks kopnie cię w ten wyekspl > oatowany tyłek! Jak by nie patrzył to już trzy lata, więc pewnie brukiewa się zużyła i mu znudziła. Znalazł sobie nową dziwkę do pieprzenia ją w

Zadbaj o siebie, swój kie > pski związek i swój jedynie słuszny system wartości. Tiaaa, wszyscy mają związki do dupy, tylko nie ty:)

Sama chwalisz się na publicznym forum, że wyżebrałaś mieszkanie od kochanka. Więc nikt nie narusza twoich dóbr osobistych, chyba że ty sama chwaląc się, że zarobiłaś na nie doopą:( Ja tylko informuję cię, że zawsze znajdzie się w twoim towarzystwie ktoś, kto nie aprobuje tego co robisz czy to zona

leila ale nie możesz mierzyć wszytkiego swoją miarą, poprostu.. Tobie się udało ale nie zawsze ten scenariusz jest identyczny. papier czesto nie scala ale wrecz powoduje komplikacje. naprawde kazda historia jest inna.. oczuwiscie, czesto czytajac hisorie tzw "miłosne" opadają ręcę patrząc na naiwno

bejbe73 napisała: > mam jescze jedno pytanie, dlaczego Ty notorycznie wszystkich obrażasz?? Nikogo nie obrażam. Ona jest naiwna i tyle. Wyobraź sobie teraz taką sytuację, że za pół roku życiowy partner trinity, z którym obecnie mieszka mówi, że dziękuje jej, bo właśnie poznał inną kobietę,

świat Jakuba ...

Jakub to przyjaciel przedstawiam :)))

imieniny Jakuba

Kiedy są najbardziej popularne imieniny Jakuba? -- moja galeria w oczekiwaniu

> Wszyscy nie, ale myślę, że wszyscy co tu na forum próbują sobie poprawić humor > wyżywając się na tych, co deklarują, że mają :) Poprawić sobie humor, przede wszystkim droga trinity:D W realu nie takie rzeczy na swój temat mogłabyś usłyszeć.

Miałam na myśli oszustwa podatkowo-skarbowe a nie za nieobyczajne prowadzenie się. Osoba o tak zaburzonym systemie wartości nigdy tego nie zrozumie... Proponuje wybrać jakis dziki afrykański kraj, tam twój ogier będzie miał kilka dam i będzie się mógł bezkarnie wyżywać do woli. Choć pewnie i tak

Jakub B.

- Wierzymy, że dowody, które są w naszych rękach, potwierdzą niewinność syna - oznajmiła matka Jakuba T., który w 2008 r. został skazany za brutalny gwałt w Exeter. Zapowiedziała też, że nadal będzie walczyła o uniewinnienie syna. W lipcu 2006 roku pod samochodem przy ulicy Redlands Close w

7laila napisał(a): > Normalnie koń by się uśmiał. Kłamstwo ma krótkie nogi. Tyle w tej historii prawdy ile świń w niebie :-D ale pogadać i pomarzyć on line zawsze można --

7laila napisał(a): Wyobraź sobie teraz taką sytuację, > że za pół roku życiowy partner trinity, z którym obecnie mieszka mówi, że dzięk > uje jej, bo właśnie poznał inną kobietę, którą pokochał i z którą chce się ożen > ić. Niczego trinity nie obiecywał, o ślubie z nią nie rozmawia

nocny_marek2 napisał(a): > Bo to prosty babol Babole to masz w nosie prymitywie nieszczęsny. > A tak przy okazji.. to jakim idiotą trzeba być, że mysleć, że jest się lepszym > od innych ... No własnie, jakim idiotą trzeba być, żeby smarować takie bzdety i jeszcze byki soli

03.08 - wylot

Dostałem maila o treści: Katowice – Heraklion 03.08.2011 Wylot KTW 03:10 – HER 06:45 zbiórka 2 h wcześniej 01:10 terminal B II piętro. Czyli wtorek w nocy lecę a na dodatek się dowiedziałem, że nie kwaterują w hotelu za ulicą czyli SKY. Mają parę pokoi gorszych ale w części nowej al

Re: ````````````03.08`````````````

Istota – 59 dc fertilityfriend.com/home/1b5c23 Tessie – 39 dc fertilityfriend.com/home/1a5947 Annimek77 - 37 dc ????? Ivinka - 36 dc Pt, 03-08-2007 Forum: Dla starających się - Re: ````````````03.08`````````````

Do anka0308

Ja wlasnie tez bede miala slub w Pawlowicach w sierpniu 2007. Jak ogolnie podobalo Tobie sie to miejsce? Jezeli moge zapytac, to na ile osob bylo wesele? Moje bedzie na okolo 50 osob i wynajelismy te "sale balowa" Czy myslisz ze bylo duzo miejsca do tanca? Jaka byla obsluga? Nietety ja organiz

do jk0308

ależ ja nie wierzę w żadne brednie o autyzmie wywoływanym przez szczepionki Jakiś nawiedzony angol 15lat temu opublikował informacje wyssane z palca, gdzie do wyimagowanych badań kupował i to dosłownie krew dzieci z przyjęcia urodzinowego swojego dziecka, czy jakoś tak to było Proszzzzzzze Cie... Au

Jakuby 2008...

Ktoś kto nie zgarnął kasy jak w poprzednich latach - krytykuje Jakuby 2008.Jest to właścicielka knajpy Staromiejskiej, pani Lech--cos tam.Czy zabrakło samokrytyki?Na pewno tak. Bo kto zniesie konkurencję tuż obok wejścia, np. browaru Spiż z wrocka? A był po prostu ciekawostką, ten mały browarek

> Jak by nie patrzył to już trzy lata, więc pewnie brukiewa się zużyła i mu znudz > iła. Znalazł sobie nową dziwkę do pieprzenia ją w dupsko i swoich bredni. Dlate > go taka cisza i happy endu brak. Jak widać- w przeciwieństwie do Ciebie, mam jeszcze dużo ciekawych, ważnych bądź mni

Jakub/Kuba

Czy można nadać dziecku imię które jest w swej istocie zdrobnieniem? Znaczy się Kuba zamiast Jakub? Tom pierwsza sprawa A druga - jakie imię jest ładniejsze - Jakub czy Kuba? Jak lepiej sie mówi na kogoś? -- Jestem Sargon, król potężny, król Akkadu. Matka moja była odmieńczynią, a ojca

Zobacz wideo