Sake

Sake

Przeszukano 113 712 776 wypowiedzi na 1 299 forach

instrukcja mitsubishi l200 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: Ile Wam silnik bierze oleju?

Niestety Mitsubishi to również szajs.Wg. instrukcji obsługi "...W zależności od sposobu jazdy może ono (zużycie) dochodzić do 1,0 l na 1000km".Co prawda przez 12 tys. nie dolałem nic a ubyło może troszkę ,nawet nie jestem pewien.

Re: CVT - więcej zalet czy problemów.

Zasada jest ta sama tylko od niedawna stosują to do większych silników niż 1,0 ;). Nissan w USA odgraża się że do samochodów poniżej 3,0L będzie wsadzać tylko CVT. A Mitsubishi od nowego Lancera rozpoczął sprzedasz tychże. I pytanie czy tak nagle ich olśniło i "skonstruowali" własna skrzynie

BeSafe Izi Combi X3 Isofix- opinia użytkownika

Mitsubishi L200 z 2007, oba samochody posiadają Isofix -córka obecnie ok 90 cm i 12kg, od zawsze lubi jeździć autem, rzadko kiedy marudzi -nikt nam, a raczej mężowi ;) nie pokazywał jak montować fotelik poprawnie, zapoznaliśmy się z instrukcją obsługi oraz filmikami instruktażowymi dostępnymi w necie

Re: Jak jeździć automatem?

. Komputer nie zrzuci nizej niz moze. Nie wiem jak jest w niejaponskich autach i skrzyniach polautomatycznych (Alfa Romeo na ten przyklad) ale nie sadze by bylo inaczej. Co do literatury polecam instrukcje obslugi pojazdu - Lexus i Mitsubishi wyraznie w nich pisza, iz skrzynia ma zaimplementowana w mniejszym

Outlander 2.2 did

- 7.5 - 8litra, powiedzialbym dokladnie tyle ile podaje mitsubishi. zadnych zgrzytow, dziwnych dzwiekow, naglosnienie rockforda - r e w e l a c j a, tego sie nei da opisac Przejazdem na niemieckim autobahnie samochod sie rozkreca do 200km licznik / gps=192km/h, Probowalem przez chwile

Re: Czy D50 ma problemy z ostrością?

Gość portalu: K napisał(a): > Więc nie rozumiem dlaczego produkuje się szkła "do kitu" Np. z tych samych powodow z jakich sprzedaje sie "cywilnego" mitsubishi lancera a nie tylko EVO IX. > Z tego po prostu wynika, że kupując lustro należy zadbać od razu o odpowiednie > dla

Re: Najgorszy samochod na tej planecie?

" SILNIK MITSUBISHI dla tych co mieli do czynienia z ta marka chyba nic wiecej nie musze pisac a dla tych co nie to w ciagu dwoch lat dwa razy zmienialem glowice a jesli chodzi o wycieki oleju to na to nie ma na nie silnych. Ten samochodzik jest fajny do 50tysiecy potem na zlom(nie mozna znalezc

Olewam!

np. 16 l/100 km, w płynnie przemieszczającym się ruchu miejskim. Pomimo, że to tylko 4 cylindry i 2 litry. Pomimo, że nie jest to SUV z zapiętym napędem 4 x 4. Pomimo, że jadę jak z pękniętą porcelaną, bo silnik się rozgrzewa. Olewam samochody, w których nie mogę wymienić żarówki reflektora, w

nie skoncze :P

isofix 109 cm og 17,5 kg 2010 vw touran Jaguar S-type 200 beasafe izi combix1. snart 3 år. 97cm og ca 14kg HTS BeSafe izi combi isofix X2 16 kilo og 105 cm Citröen BX HTS Izi Combi Hyundai uson 4wd Izi Combi (18 kg og 105 cm høy) 100 cm i Fair G 0/1 isofix (Wavo) 15 kg. Peugeot 307SW