Sake

Sake

Przeszukano 114 029 195 wypowiedzi na 1 305 forach

honda accord 2.7 v6 1995 usa - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

10 najczesciej kradzionych samochodow w USA

2) 1990 Toyota Camry 3) 1991 Toyota Camry 4) 1988 Toyota Camry 5) 1994 Honda Accord EX 6) 1996 Honda Accord LX 7) 1994 Chevrolet C1500 4X2 8) 1990 Honda Accord EX 9) 1997 Ford F1-150 4X2 10) 1995 Honda Accord EX Ciekawe ze Toyota Camry i Honda Accord tak sie zlodziejom podobaja

Najczesciej kradzione samochody w USA

ACCORD LX 19 1991 HONDA ACCORD EX 20 1993 JEEP GRAND CHEROKEE 4X4 21 2000 CHEVROLET C1500 4X2 SILVERADO 22 1995 HONDA ACCORD LX 23 1991 ACURA LEGEND 24 1990 HONDA ACCORD LX 25 1995 HONDA CIVIC EX 26 1991 HONDA CIVIC 27 1997 CHEVROLET C1500 4X2 28 1995 CHEVROLET C1500 4X2 29 2000

trudny wybór? audi v honda

witam Od kilku dni meczą mnie pytania i kłopot z wyborem auta. Właściwe w grę wchodzą tylko accord 2.4 at i audi 2.7 benzyna. Oba rocznik 2008 i oba automat. Wiem ze honda to klasa sama w sobie ale korci mnie audi ze względu na komfort jazdy. Z drugiej strony boję się kosztów serwisu audi, w

Re: Honda Accord 2003

Gość portalu: Szymi napisał(a): > Ja teraz jezdze Xedosem 6 > 2.0 V6 i naprawde zaden silnik Hondy sie do tego nie umywa. Hhhmmm.... A jezdziles może Hona Legend 2.7 V6, albo Honda Legend 3.2 V6 albo Legend 3,5 V6 albo NSX 3.0 V6 albo NSX 3.2 V6 albo Accord Coupe 3.0 V6 (USA

Re: trudny wybór? audi v honda

W roczniku 2008 Audi A6 silnik 2.7 to był diesel. Masz na myśli 2.8 FSI? Accord jest bardzo ciasny, zwłaszcza poza fotelem kierowcy, więc jeśli wozisz bardziej rosłych znajomych czy rodzinę, to Accorda odpuść sobie od razu. Oba samochody są bezawaryjne. Accord za to sportowe zacięcie, fajnie się

Honda Accord

? -- www.youtube.com/watch?v=rd2T9XmME0c

Honda Accord 2011

Podnoszę się z krzesłem z podłogi... http://www.autoblog.com/photos/2011-honda-accord-sedan/#3116461 link A https://www.youtube.com/watch?v=aoPra_2Pcdc tutaj ci, którzy zbierali kiedyś po nich pety z parkingu. Dziś zdają się podążać w z goła odmiennym kierunku.

Najbardziej popularne samochody w USA

1 Honda Civic 2 Honda Odyssey 3 Honda Accord Sdn 4 Nissan Altima 5 Honda CR-V 6 Toyota Camry 7 BMW 3-Series 8 Volkswagen Passat 9 Toyota Highlander 10 Hyundai Santa Fe

Re: Honda Accord 2.4 AT

samochodu. Zawieszenie też, ale nie jestem pewien czy europejski accord ma te same nastawy co wersja amerykańska. Pozdrawiam v-6

subiektywne odczucia). W nowym Accordzie ten silnik 190 KM ma byc jakis wiekszy 2.6 czy 2.8 litra nie wiem dokladnie ale dalej tylko 4 cylindry. Ja teraz jezdze Xedosem 6 2.0 V6 i naprawde zaden silnik Hondy sie do tego nie umywa. Kto pojezdzi troche v6 nie bedzie mial juz ochoty sie przesiadac do r4

Re: Honda pilnie

Accord Coupe sa 2 modele 2,0 (147KM) i 3,0 (200KM v6) sa produkowane w usa i ten mocniejszy to konkretna bryka !!!!!!!! pozdrowienia daro

naprawde zaden silnik Hondy sie do tego nie umywa. Kto pojezdzi troche > > v6 nie bedzie mial juz ochoty sie przesiadac do r4 (nawet takiego jak w > TypeR;). Poza osiagami istotna jest kultura pracy (prawie zero wibracji w v6) > no i .... ten dzwiek:) , muzyka dla uszu (lepsze pod tym

Honda Accord

Wszyscy na tym foru chwalą accord 2.0Cdti!Przecież to jest pierwszy silnik diesla w hondzie.Japończycy nie mają żadny doświadczeń z dieslem.Jeszcze za taką kosmiczną cenę!135 000zł ze skórą!!Kto to kupi?!Napewno jakiś naiwniak! Za tą kwotę można sprowadzić piękne,roczne używane autko!Typu A6,E

Sprzedam Honda accord cc7

HONDA Accord cc7 kombi niebieski metalik bez uszkodzeń cena 8000 + oplaty pierwsza rejestracja 05/1995 stan licznika km (przebieg) 110000km paliwo benzyna kW/KM 97/132 kolor zewnetrzny niebieski metalizowany biegi 5 cylinder 4 cm3 2000 cm³ drzwi 5

Dziś moją Omegą 3l R6 24v skilowałem Accorda 2.4

, jelegandzka nowa Honda Accord 2.4 . Gościu w środku przypominał naszego sołtysa ,czyli garniak ,krawat i chytre spojrzenie . Zrobił jakomś tam przygazówkie ,dla mnie to jakieś pierdy były te odgłosy tej Hondy . No ale nic ,miałem ochotem siem ścignąć ,łon widocznie też . Ja na dodatek miałem te

Honda Accord z USA

Czolem Mam taki dylemat. Otoz niedlugo wracam z USA do Polski i zastanawiam sie nad oplacalnoscia sprowadzenia tegoz autka. Jest to model z 2001 roku, LX, 2.3, automat, klima, itp. Dylamet jest taki: moglbym przed powrotem sprzedac to auto u ktoregos z tutejszych dilerow i odzyskac czesc

TYLKO Honda Accord

mialem okazje jezdzic accord V6 3.0 w wersji EX z nawigacja. Perfekcyjne auto, nic dodac , nic ujac. a co do mercedesow maj zla opinie na wymagajacym rynku USA pozdrowienia (w USA accord robi furore, coraz wiecej ich widac na ulicach)

Honda Accord Hybrid - kolejna hybryda Hondy

po hybrydowej wersji Civica Honda prezentuje model Accord silnik 3.0 V6 osiagi 0-100 6,7 s cena od 30 tys $ na wyposazeniu jest wszystko lacznie z radiem satelitarnym a jedyna opcja to nawigacja ! ehh pomarzyc o takiej cenie w Europie u nas za tyle jest wersja 2.4 z 4 cyl silniczkiem

Honda Accord Coupe ( USA ) kontrolki

witam chcialem sie dowiedziec czy znajde gdzies w necie lub ktos mi powie jak domowym sposobem mozna skasowac takowe kontrolki , jest to wersja Ameryknanska rocznik 2003 z silnikiem 2,4 na benzynce pozdrawiam

Hond Accord czy Audi A6???

witam serdecznie doradzcie prosze ktory samochod powinnam wybrac Audi A6 2003 czy Honda Accord (nowy model) 2003??? silniki podobne 2.4 Prosze o pomoc -- Moj skarbik

Re: trudny wybór? audi v honda

: www.volkswagenspares.com/UserFiles/Image/audi%20a6%20under%20bonnet%20(Custom)%20(2).jpg Benzynowy silnik to 2.8 FSI (2773cm3) o mocy od 190 do 220KM. Poprzednia generacja A6 miała benzynowy silnik 2.7 biturbo (2671cm3), ale ten miał 230/250KM, a w wersji wolnossącej moc 193KM/190bhp, ale pojemność 2.8 (2771cm3). @legend3.2 Miejsca z tyłu jest sporo i 4 osoby mogą podróżować

Alfa Romeo 156 2.5 V6/Honda Accord 2.4 Type S

Niestety Klonoś znowu dał popis. "Honda Accord to pojazd o bardziej wstrzemięźliwym apetycie." & "Alfa lepiej przyspiesza do setki, Accord za to potrzebuje mniej paliwa." A w tabelce z danymi: Alfa Romeo 156 2.5 V6 Honda Accord 2.4 Type S przyspieszenie 0-100 km/h: 7,9 s 7,2

Re: Honda Accord 2,4 executive aut?

a vectra 3.2 gts? zdaje się że cena podobna. nie żebym polecał, bo nim nie jeździłem, ale to v6 i zdaje się że automat

Re: Honda Accord?

Kup moze '94 Accord mojego brata, nie wiem jaki przebieg dokladnie, ale sprowadzana ze USA dobrych pare lat temu, wiec dosc duza, kolor bordo, nigdy nie bita, manual, 2.2 litra i 4 drzwi. On bedzie sobie sprowadzal nowego SUVa w sierpniu/wrzesniu i Accord pewnie bedzie chcial sprzedac

Czy Mazda6 2,5

Witam i pytam fachowców: czy (pomijąc różnicę w cenie) Mazda6 2,5 jest lepszym samochodem od Hondy Accord 2,4?

DO UŻYTKOWNIKÓW HONDY ACCORD !!!

szyby; przy otwieraniu-zamykaniu coś piszczy, zgrzyta, stuka ... beznadzieja jak w jakimś koreańczyku. Dodam tylko, ze jest to mój trzeci samochód marki Honda (poprzednio civic i cr-v) i tamte modele były fantastyczne, pozbawione jekichkolwiek usterek, tylko sie lało i jechało. Niestety pomału

Re: Accord 2.4

marekatlanta71 napisał: > Strasznie maly silnik do tego Accorda. Nie ma wersji 3.0 V6? Igmar ze Słupska (dealer Hondy) chetnie sprowadzi na zamówienie nowego Accorda V6 lub Acurę TL (3.2 V6 270KM) z rynku USA :-)) Tyle, że cena będzie, tego... mniej przyjazna :-)) Co do wypowiedzi

Najlepiej sprzedajace sie samochody w USA

1. Ford F-Series 2. Chevrolet Silverado 3. Honda Accord 4. Toyota Camry 5. Ford Explorer 6. Ford Taurus 7. Dodge Ram Pickup 8. Honda Civic 9. Ford Ranger 10. Dodge Caravan/Grand Caravan

Top 10 w USA

najlepiej sprzedajace sie samochody w USA 2002 1. Ford Truck F Series 813,701 2. Chevrolet Silverado/CK 652,646 3. Toyota Camry 434,145 4. Ford Explorer 433,847 5. Honda Accord 398,980 6. Dodge Truck Ram 396,934 7. Honda Civic

a tak szczerze to na twoim miejscu, przy tej kasie, odpuściłbym sobie v6 i automat (niestety) i poszukał jakiekieś autka klasy premium typu a4, 3, c. przy jakiejś szczęśliwej promocji coś byś znalazł(i to bardziej dynamiczny niż laguna)

Honda Accord - akcja promocyjna Hondy Deutschland

Najprzod sorry za ewentualny spam. U mnie juz jest niestety after birds, ale moze komus sie przyda: Honda Deutschland prowadzi wlasnie akcje promocyjna dla aktualnego Accorda. Model podstawowy mozna dostac od niecalych 19 000 euro, a taki 2,4 Type S Edition reczny albo automat za niecale 22

Re: honda accord to jaka klasa ?

w wersji kombi. Silniki od 2.2, poprzez 2.5, 2.7, do > > 3.0. Również w Stanach była a może jest Honda Accord z slinikiem V6 - 2.7 litra. Miałem około 2 lat temu przyjemnośc jazdy tym autem, sprowadzonym z USA jako 2 letnie. Auto w wersji amerykańskiej miało nadwozie w kształcie

Re: nowa honda accord vis Mazda 6

www.roadlook.pl/wrazenia-z-jazdy/honda-nowy-accord-dynamiczny-i-nowoczesny.html Już za sam wygląd wybrałbym Mazdę:) zoom-zoom....:) pl.youtube.com/watch?v=sFb1FcuD6e0

Re: Megatest - Honda Accord 2.4 Executive

Marku, jak na rynek PL, auto z 8s. do setki to już rakieta. Naprawdę. To nie USA, gdzie królują V6 i V8... Pzdr Niknejm

Re: Honda Accord - akcja promocyjna Hondy Deutsch

9.7 ja widze ze jest dla wersji Executive i to w automacie. Przy manualu juz jest 8.1. A w wersji z tym samym silnikiem, ale oznaczonym jakos Type S 7.9sekundy. Link do tabelki: www.zklamki.pl/v3 Pozdrawiam

Re: Sporting style czyli wersja vRS :-)

rynkiem na Accordy V6, choć np. w Czechach auta te są > ciagle jak cos zaczne pisac o braku V6 w hondzie to odpisujesz o tym > accordzie > v6 coupe - tylko przemilczasz ze ten samochod ma tyle wspolnego z accordem > sedan co twoj civic - czyli nic > accord coupe to w obecnej

Re: Accord 2,4.

tym względem. Nawiasem mówiąc, byłbyś wyjątkiem: bo chyba regułą jest, że jak ktoś zakosztował jazdy z automatem, to już nie chce manuala. No ale na szczęście ludzie są indywidualnościami :) Pozdrawiam v-6

Re: Honda Accord z USA

Nie sprzedasz go - bynajmniej nie dlatego, ze nie bedzie popytu.... Jesli sprowadzisz auto na mienie przesiedlencze to przez 2 lata nie masz prawa go odsprzedac. Jesli bedziesz chcial zaplacic cla i akcyzy to juz lepiej sprzedaj je w USA....

Honda Accord 2,4 executive aut?

Mam zamiar zmienić samochód. Myślę o zakupie Hondy Accord 2,4. Cena pełnej wersji automat ok 130tyś PLN. Co o tym myślicie?. Obecnie jeżdże Laguną II 2,0 IDE-pełna wersja. Specjalnie do niej nie mogę się doczepić. Poza dolegliwosciami typowymi dla Laguny /np skrzypienie przedniego fotela itp

Re: Opel Signum vs. Honda Accord

tam signum ma 14s jest smieszne:))) Accord, nawet executive, nie ma powalającego wyposażenia, chyba ze cos sie zmienilo. No i znow- gdzie napisalem, ze v6 opla jest oszczedny? napisalem, ze ma zuzycie paliwa na tym samym poziomie co 2.4 hondy. Nie mowie tylko o staniu w korkach, ale o dobijaniu

Re: Nowa Honda Accord i Mazda 6 sa piekne!!!

akurat na tych zdjeciach z tymi spojlerami to juz wyglada wedlug mnie niezbyt dobrze, ale bez tych udziwnien jest naprawde super, aha i widze ze jednak jest wersja v6, szkoda ze do usa a u nas tylko kiepskie rzedowe czworki, no coz moze za 2 -3 lata mozna bedzie sobie taka sprowadzic w

zdjęcia nowej hondy accord

nowy accord - wklejam zdjęcia kolegi civik_06 z wystawy w Nowym Jorku: img249.imageshack.us/img249/8200/obraz445yl8.jpg img249.imageshack.us/img249/1733/obraz447oo6.jpg img249.imageshack.us/img249/773/obraz448wo2.jpg jak Wam sie podoba? al

W USA Focus dopiero na 7.

. Honda Accord 5. Toyota Corolla/Matrix 6. Chevrolet Silverado PU 7. Ford Focus 8. Ford Escape 9. Nissan Altima 10. Toyota Prius 11. Honda CR-V 12. Dodge Ram PU 13. Ford Fusion 14. Toyota RAV4 15. Chevrolet Malibu 16. Chevrolet Impala 17. Hyundai

Re: Honda Accord z USA

Ja mam honde accord robiona w USA, ale z roku 1993. Sprowadzilem ja na mienie przesiedlenia (z Francji) i rzeczywiscie 2 lata nie mozna jej sprzedac. ale po co ja sprzedawac w Pl? To super auto, trzeba nim jezdzic. Trudno powiedziec, ze serwisuje auto w Pl. Przez 5 lat bylem raz w serwisie

szymizalogowany napisał: > A Honda robi świetne silniki i samochody, tylko, że u nas ich nie ma - mogli > by > wstawić silnik od Acury TL 3.2 V6 270 KM czy hybrydę z amerykańskiego Accorda > V6. Maja genialne silniki w NSX, nowej Acurze RL 3.5 V6 300 KM. > Ale nie

Re: Dla Nikejma - Honda Accord Coupe

greenblack napisał: > Nawet byle jaki V6 jest lepszy od najlepszego R4;P Cóż, porównanie osiągów Mondeo 2.5V6 170KM vs Accord 2.4 R4 190KM świadczy o czym innym :P V6 też trzeba umieć zrobić, a nie puścić gniota na odwal :-) Choć w USA ludzie chyba rzeczywiście myślą "Nawet byle jaki

bogatsze > i nie przytłoczone takimi podatkami jak u nas. ciagle jak cos zaczne pisac o braku V6 w hondzie to odpisujesz o tym accordzie v6 coupe - tylko przemilczasz ze ten samochod ma tyle wspolnego z accordem sedan co twoj civic - czyli nic accord coupe to w obecnej wersji niezbyt ladne

Re: Accord 2,2 cdti ile wam pali ?

Moim zdaniem technologicznie to Honda jest na bardzo wysokim poziomie fakty- obecni w Folmule 1 ,wypuszczją po 1-1,5roku jeden z lepszych silników disla ,posiadaja hybrydy .Myslę ze połaczenie dwóch silników jest prostsze od zrobienia i produkowania silnika hybrydowego a z tego co wiem to 3,5 v6

> ale nikt ci nie kaze porownywac tego z v6 tylko np z 2.0 T o ktorym wczesniej > pisales, wiem ze silnik 2.4 z hondy ma swoje wady i zalety tak samo jak 2.0 T > ze skody ale nie mozesz pisac ze honda ma dziadowskie silniki w accordzie... dla mnie silnik jest dziadowski albo nie

Re: Accord 2,2 vs Mazda 6 2,2 vs Legacy 2.0 D ??

: www.auto-motor-i-sport.pl/testy/Honda-Accord-Mazda-6-Peugeot-407-SW-kombi-test-porownawczy-test-2125.html a teraz, jesli chcesz byc wiarygodny, to przeczytaj powyzsze i odnieś się do tego tak jak ja przyznalem, ze nie znam sie na skrzyniach biegow w audi.

Re: TYLKO Honda Accord

Co do zlej opini Mercedesa w USA to by sie troche zastanowil tylko najtansza wersja C i M-ka made by USA maja opnie psujacych sie E i S430 idzie jak cieple buleczki to samo z CL500 (ostatnio w mojej okolicy zauwazylem 5 nowych - wszystko CL500 - promocja jakas byla u merca czy co :-) ). Honda

Re: Dlaczego Honda nie oferuje szybkiego automatu

> tylko, ze to r4 2.4 accorda jest trzy dlugosci przed twoim fun-size-mini v6, > Szymi. ojciec takim jezdzi, wiec wiem jak to chodzi. przejedz sie tym najpierw, > > a pozniej sie wypowiadaj. "fun-size-mini" hehe - tak jakby 2350 cmm to byla bardzo duzo a 1995 to

liczy sie only honda accord i nissan maxima z usa!

nie z pl a z usa! to wspaniale auta 3,5 lita benzyna v6,skora ,automat, wciska w fotel ,potega auta i jeszcze infinity kazde np.M 35 yeeee!

10 najlepszych aut w USA wg Car and Driver

Best Sports Sedan - Acura TSX (vel Honda Accord) Best Luxury Sedan - Acura RL (vel Honda Legend) Best Luxury Sports Sedan - BMW 3-series Best Performace Car - Chevrolet Corvette Best Full-Size Sedan - Chrysler 300/300C Best Wagon - Dodge Magnum Best Muscle Car - Ford Mustang Best Family

Honda Accord 1,8i 1997

jego osiagami na gazie. Honda Accord 1,8i 1997 16v SOHC Pozdrawiam;) Marek

Jako swiezo nawrocony Hondowiec (od 2 tygodni jezdzie Accordem Coupe 3.0 EX 6MT) goraco polecam ten pojazd. W USA sprzedaja go pod nazwa Acura TSX. Bardzo ladne wykonczenie wnetrza, wspanialy automat, wygodne siedzenia. Z mankamentow slabiutki silnik (u nas 200 KM ale chyba na papierze bo zbiera

moj kolega ma wlasnie taka 2.7 V6

Gość portalu: kolec napisał(a): > Szukam modelu Hondy Accord ale trzydżwiowej.Widziałem ostatnio w Niemczech ten > model i bardzo mi się spodobał.Jak wogóle nazywa się ten model oraz jakie ma > silniki. ma ja ze 2 lata juz, auto 6 letnie bodajze do kolegi mam numer telefonu

> Ze jak? Honda luksusowa? a 14s !!! do setki to jaki luksus w signum? I oszczedny v6 - nawet producent podaje 15l na 100 w miescie (czyli realnie z 17l), z wlasnego doswiadczenia wiem, ze accord 2.4 bierze 11l w warsiowskich korkach - to nie jest roznica tylko przepasc dla mnie

Audi A4 (1995-98) vs Honda Accord (1997-1998)

Witam. Zamierzam nabyć samochód tak za 14000-18000k zł i zastanawiam się na Audi A4 i Hondą Accord. Oczywiście Honde będe mógł nabyć o 2 lata młodszą. Co wg was jest lepszym wyborem. Audi to wiadomo klasa sama w sobie (ładna, dobrze wykończona, super komfort, z tego co wiem dobry silnik

zintegrowana automatyczna skrzynia biegow z 5 biegami lub z 6-oma w wersji manualnej (rynek USA).

Re: honda accord to jaka klasa ?

"... . W USA bardzo liczy się pojemność, więc tamtejszy Accord ma przeważnie ze 3-litry. W Europie królują pojemności od 1.8 do 2.2, a 3.5 litra zarezerwowane jest dla LEGEND, która w Europie jest klasą luksusową. Brak pośrednich silników (np. 2.7) powoduje, że Honda ma "dziurę w ofercie", skąd

probnych piekny samochod (najladniejszy w klasie teraz), facet z salonu zachwalal ze ten silnik ma kulture pracy V6 ale to nie eprawda. to genialna R4 ale to nie V6. ze stanow sprowadzisz np acure TL (notabene podobna do accorda tez majaca ten "drapiezny" wyglad z waskimi reflektorami) ale z

Re: Carina E czy Honda Accord co wybrać?

1) Honda Accord jest (przynajmniej w USA) samochodem klasy Toyoty Camry a nie Cariny (ktorej tu nie mamy). To przemawia za Honda. 2) Wiekszy silnik (1.8 vs. 1.6). To tez przemawia za Honda. Ja bym wybral Honde.

Naj

www.cnn.com/2005/AUTOS/11/08/most_stolen_nicb/index.html 1. 1995 Honda Civic 2. 1989 Toyota Camry* 3. 1991 Honda Accord 4. 1994 Dodge Caravan 5. 1994 Chevrolet Full Size C/K 1500 pick-up 6

Re: Jaki silnik do Hondy Accord 2,0 czy 2,4 ?

Żaden. Ja jechałem na jeździe próbnej Accordem 2.0 tylko, ale wątpię, żeby 2.4 wiele zmienił. Oba są zwykłymi wyjącymi czterocylindrówkami, a 2.0 wydał się bardzo powolny. Najlepiej ściągnij z USA 3.0 V6 w tej samej cenie razem z kosztem transportu, a jeśli cenisz ładny wygląd

Re: Honda Accord 2011

I/AAAAAAAABKk/1M6IdgtBPHM/s1600/new-honda-accord-2011-2.jpg -- darekk

ale nikt ci nie kaze porownywac tego z v6 tylko np z 2.0 T o ktorym wczesniej pisales, wiem ze silnik 2.4 z hondy ma swoje wady i zalety tak samo jak 2.0 T ze skody ale nie mozesz pisac ze honda ma dziadowskie silniki w accordzie... -- "I drift not because it is a quicker way around a corner

Re: Honda Accord 1,6 ES

kiedys chcialem kupic accorda ES jak pamietam ES to byla wersja wyposazenia a nie silnik. ES to najwyzsza mozliwa wersja ze skora i climatronic - niestety nie moglem znalezc takiej 1999- 2000 :) wszystkie byly IS nie wiedzialem ze jest 1.6 ES myslalem ze tylko 2.0 ES fajny samochod

Re: Diesel Hondy 2,2-co za nim przemawia?

sajkopatyk napisał: > Tylko dlaczego w Polsce Audi oferuje RS4 4.2 420 KM i zaraz przy tym diesla > 2.0 > TDI z automatem ,a Honda daje nam 2.2 diesla bez filtra ,bez automatu i nie > chce dać nam 3.2 V6 ,który oferują w USA ? Widać stwierdzili, że koszty całej operacji

Re: Honda Accord Coupe Type-R

www.mobile.de/SID0UwyIPOHaZHpr3MRuRcwVw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB10LsearchPublicJ1095373736A1LsearchPublicD1100CCarZ-t- vctpLtt~BmPA1B21B20C356%7D-t- vCaMkMoSm_X_Y_x_yrdsO~BSRA6D1100D3500BM5BM5A2A0A0A0D1997A0/cgi-bin/da.pl? bereich=pkw&id=11111111144196323&top=24&

Re: Kia sportage 1,6 7DCT AWD opinia

Honda ryczy naturalnie. Zwłaszcza accord. -- www.sprawdzpodatki.pl sprawdzpodatki.pl

Re: Carina E czy Honda Accord co wybrać?

Gość portalu: Marek napisał(a): no to chyba raczej tylko w USA,gdyż w Europie Accord vs Avensis mają prawie identyczne wymiary (podejrzewam,że Accord i Carina E również) tak czy owak wole Accord pozdrawiam > 1) Honda Accord jest (przynajmniej w USA) samochodem klasy Toyoty Camry a

Re: Nowa Honda Accord.

www.autobloggreen.com/2007/12/04/honda-civic-hybrid-sales-jump-in-november/ --- youtube.com/watch?v=VFQ3gGzyNG0

"Spalanie" Subaru Legacy 2.0 /Accord/Mazda 6

Witam formowiczów, Czy macie zdanie na temat "spalanie" w silnikach subaru ? Zastanawiam się nad zakupem nowego Legacy 2.0 . Wiem że spalanie jest większe ale czy to jest 1-2 litry /100 kmw stosunku do mazdy6 czy hondy accord z 2 litrowymi benzyniakami czy jest to 4-5 litrów /100 km

Re: Accord 2,2 cdti ile wam pali ?

daria.1 napisała: > o co ci chodzi z V8 i V6 ? Honda ma bardzo slaba oferte silnikow zwlasza tych wiekszych a zeby aspirowac do wyzszej grupy samochodow trzeba takie miec przynajmniej w klasie sredniej kilka silnikow v-6 rowniez kompakt moglby juz taki silnik posiadac. To nie

Re: Accord 2.4

A bo V6 o pojemnosci 2.5 litra to jakas pomylka... Ale masz racje bo silniki Hondy sa o klase lepsze od wszystkiego innego. Tyle ze 6 cylindrow daje moment obrotowy ktorego z czworki trudno wycisnac.

Re: Top 10 w USA

devote napisał: > najlepiej sprzedajace sie samochody w USA 2002 > > > 1. Ford Truck F Series 813,701 > 2. Chevrolet Silverado/CK 652,646 > 3. Toyota Camry 434,145 > 4. Ford Explorer 433,847 > 5. Honda Accord 398

Re: Honda Accord z pierwszym dieslem Hondy

Gość portalu: Niknejm napisał(a): > zakres obrotów użytecznych do 5000obr/min. Wolne żarty. będzie droższe od benzyniaka 2.0 o jakieś 6000-7000zł. > Zobaczymy jak będzie u nas. W Polsce będzie sporo droższy niż 7 tys., bo wpada w 13,6% akcyzę i będzie sprzedawany tylko w

> Niczym nie uwarunkowana dieslofobia, bo jednak osiągi ma spore. Poza tym, > spalanie jest o wiele lepsze (i to nie te przy 90km/h, tylko przy 150 - pali 1/ > 2 Nie mam nic do diesli (poza tym ze sasiedzi okropnie halasuja mi pod oknami), ale akurat v6 dyszle malo nie pala

Re: Hond Accord czy Audi A6???

> doradzcie prosze ktory samochod powinnam wybrac > Audi A6 2003 czy Honda Accord (nowy model) 2003??? > silniki podobne 2.4 Porownujesz auta z dwoch roznych klas - Audi A6 to klasa wyzsza, a Accord srednia. Za A6 przemawia wyzszy prestiz, wyzszy comfort, etc. Za Accordem

Re: Honda Accord VII 2.4 Benz spalanie

www.autocentrum.pl/oceny/honda/accord/vii/silnik-benzynowy-2.4-i-vtec-16v-190km-2003-2008/

Re: Honda, honda i tylko honda

Gość portalu: Sven napisał(a): > Niknejm to grozny facet.:-) Jeszcze ze 2 posty o Hondzie i mnie tez > namowi. Tylko nie wiem, z ktorym silnikiem Accord (1.6 czy 1.8, bo > 2.0 to juz beyond moj portfel) ? No, groźny... Niedługo wystąpię do Honda Poland o płacenie mi 'działki

nic wspólnego a Accordem europejskim. A Honda robi świetne silniki i samochody, tylko, że u nas ich nie ma - mogli by wstawić silnik od Acury TL 3.2 V6 270 KM czy hybrydę z amerykańskiego Accorda V6. Maja genialne silniki w NSX, nowej Acurze RL 3.5 V6 300 KM. Ale nie - oni do nas muszą

v6 to lipa! a spalanie identyczne. Wybieralem (pytalem tu:) między signum a mondeo st 220. Signum to lepiej wyposazona vectra z innym dupskiem, ale ja jestem zadowolony, glownie z tego, ze mam wszystko co mi potrzebne (pamięci foteli, skorzana kierownica, dwustrefowa klimatyzacja

Re: 2005 Honda Accord!!!

Co do polskich politykow sie zgodze co do reszty niezupelnie. Jednym z powodow nizszych cen w USA jest w tej chwili niski kurs dolara (przeliczcie te ceny po kursei sprzed 2 lat !). Ponadto charaketerystyka rynku jest inna. Tam idzie sie na ilosc, wiec produkowane sa max 2 wersje silnikowe

Re: TOP 10 | Pierwszy samochód

W USA wsrod nowych kierowcow jedyny popularny maly samochod to Honda Civic. Aha, no i Ford Mustang. 1. Honda Accord 2. Honda Civic 3. Ford F-Series 4. Toyota Camry 5. Ford Explorer 6. Ford Mustang 7. Nissan Maxima 8. Nissan Altima

Re: silniki hondy (polityka skosnookich)

będzie za > mało chętnych na Accorda V6, a co za tym idzie, koszty homologacji, > przeszkolenia serwisów, koszty marketingowe, operacyjne itp. będą zbyt wysokie > w stosunku do przychodu ze sprzedaży. koszt przeszkolenia serwisu? przeciez oni znaja silniki v6 montowane w innych

rajdowym :) W Polsce mialem bardzo duzy komfort i zapas mocy przy wyprzedzaniu ciezarowek, co zreszta robilem nagminnie... Honda Accord to naprawde dobre auto na dluzsze trasy :) Zgadzam sie z 'canx'em, ktory pisze, ze wnetrze Mazdy6 jest biedniejsze niz Accorda. Ja robie przeglady swojego auta w

Sprzedam HONDA ACCORD 2,0 benzyna + gaz

Sprzedam Honde Accord coupe rok produkcji 1990 nowa buda wersja amerykańska silnik 2.0 beznyna + gaz na gwarancji jeszcze 6 miesięcy przebieg 250 tys km oryginalny kolor bordowy metalik wyposażenie: wspomaganie, centaralny zamek z pilotem, autoalarm, welur, radio kaseta sony z panelem

Honda Civic (1995-2001) - opinie Moto.pl

brakuje nadwodzia ej6/ej8 - 2d coupe i 4d, z silnikami 1.6, oraz kodu producenta 1HG - honda america

accorda z > europejskim wynalazkiem (np 407SW), polecam ten test: > www.auto-motor-i-sport.pl/testy/Honda-Accord-Mazda-6-Peugeot-407- SW-kombi-test-porownawczy-test-2125.html > > a teraz, jesli chcesz byc wiarygodny, to przeczytaj powyzsze i > odnieś się do tego tak jak ja

Re: Najbardziej niezawodne auta w USA

1. pisza ze rezultaty obejmuja auta pomiedzy 98-05. tylko szkoda ze sa tam modele co sa na rynku jeden albo 2 sezony (accord hybrid, rx400h, honda pickup). jak ma auto 2 lata, to z reguly sie nie psuje. 2. ktos pytal co to accord hybrid - accord USA ma wspolna plyte z TL, (europejski dzieli

Re: Nowa Honda Accord.

k2i napisał: > A tak nawiasem mówiąc do ideału czyli nowej M6 niewiele acordowi braKUJE, Rzeczywiście niewiele - marne 300 KM.

Re: Honda Accord,uwaga wybucha...................

Ten link co podales jest troche stary, 2001 rok, to co na zdjeciu to wyglada jak stary accord z USA, nota bene, wczoraj padl kumplowi z roboty accord coupe, 2 letni, 18k mil przebiegu, wymagal holowania do warsztatu.

Re: Nowa Honda Accord i Mazda 6 sa piekne!!!

Gość portalu: Szymi napisał(a): > akurat na tych zdjeciach z tymi spojlerami to juz wyglada wedlug mnie niezbyt > dobrze, ale bez tych udziwnien jest naprawde super, aha i widze ze jednak jest > wersja v6, szkoda ze do usa a u nas tylko kiepskie rzedowe czworki, no coz moze

Top 10 sprzedaży samochodów osobowych w USA

Dane za 9 miesięcy roku 2005: 1 Toyota Camry 336,349 szt. 2 Honda Accord 292,398 3 Toyota Corolla/Matrix 265,426 4 Honda Civic 233,838 5 Chevrolet Malibu 205,243 6 Nissan Altima 205,145 7 Chevrolet Impala 182,279 8 Chevrolet Cobalt 166,331 9 Ford Taurus 161,667 10 Ford Focus 155

Re: Nowa Honda Accord 2,2 i-CDTi

Ja mam Accorda od 3 miesiecy, ale to troche inny Accord (3.0 V6 EX coupe). Nie zmienia to faktu ze samochod jest porzadnie wykonany a przyjemnosc z jazdy jest taka jaka trzeba.

Re: Honda, honda i tylko honda

Niknejm to grozny facet.:-) Jeszcze ze 2 posty o Hondzie i mnie tez namowi. Tylko nie wiem, z ktorym silnikiem Accord (1.6 czy 1.8, bo 2.0 to juz beyond moj portfel) ? Pozdr.

Czym jezdza - czyli Ulubione samochody w USA

. Jeep Wrangler 12. Honda Accord 11. Ford Escape 10. Chevrolet Equinox 9. Toyota Corolla 8. Honda Civic 7. Toyota Camry 6. Honda CR-V 5. Toyota RAV4 4. Nissan Rogue 3. Ram Ram Pickup 2. Chevrolet Silverado 1. Ford seria F

Re: zdjecie nowego Accorda Type-R

napisa?(a): > > mnie to troche denerwuje, czy rezygnowanie z silnikow v6 to wynik jakis > oszczednosci? a mazda6 w usa ma 3.0 v6:))) Amerykanskie Accordy (sedan i coupe) maja opcje z V6 i bardzo dobrze sie sprzedaja. Ale wszystko wskazuje na to, ze do Acury TSX (czyli do